Bulharsko letecky

Ty nejlevnější letecké zájezdy, které jsou na trhu dostupné, jsou zájezdy do Bulharska. Týdenní dovolená vychází už na 7 350 Kč. Rovnou se můžete podívat, kde tyto levné zájezdy hledat. Dokážeme, že Bulharsko letecky je ta správná volba!

 

Co se zde dozvíte:

  Bulharsko levně letecky – Proč letadlem? – All Inclusive – z Pradubic – z Brnaz Ostravy

 

Bulharsko levně letecky

Ta nejlevnější dovolená se cenově pohybuje okolo 7 000 Kč za osobu. Je to zhruba stejně, jako na kolik vychází levné letecké zájezdy do Chorvatska.

Podívejme se hned na příklad:

 

Bulharsko letecky z Německa za 6 841 Kč

Aktuálně jsou nejlevnější zájezdy s odlety z Německa, např. z Mnichova za 6 841 Kč / os. / 8 dní – pobyt v letovisku Zlaté Písky ve 3-hvězdičkovém hotelu Perla se snídaní.

Ale ani odlety přímo z Česka nejsou drahé.

Nejlevněji vychází odlety přímo z Prahy, např.:

  • Primorsko za 7 351 Kč / os. / 8 dní
  • Sozopol rovněž za 7 351 Kč / os. / 8 dní

 

 

Vyrazte do Bulharska na dovolenou s dětmi, jim se budou široké bulharské pláže i teplé bulharské moře líbit nejvíce. Ty nejmenší děti jezdí zdarma. Před rezervací doporučujeme, abyste si přečetli zkušenosti ostatních, kteří Bulharsko (a vámi vybraný hotel) navštívili před vámi.

 

Proč letadlem?

Ne pro všechny je letadlo v případě cesty do Bulharska jednoznačnou volbou. Bulharsko je na pevnině, lze tam tak dojet i autem nebo autobusem. Cesta po zemi sem na pobřeží Černého moře je stále mezi mnohými oblíbená. Skýtá ale několik úskalí.

Proč jezdit do Bulharska autem, když je možné vyrazit letecky?

Cesta letadlem je rychlá, bezpečná a oproti cestě po silnici i pohodlná. Je sice cenově dražší, ale vzhledem k relativní blízkosti destinace k ČR i vzhledem k relativně nízkým cenám v Bulharsku nestojí letenky tolik.

Letenky a jejich ceny

Uvádíme orientační ceny letenek, které je nejlepší rezervovat přímo u dopravce zde:

  • Praha (PRG) – Burgas (BOJ) – jednosměrná za 2 750 Kč
  • Praha (PRG) – Varna (VAR) – jednosměrná za 3 200 Kč

 

All Inclusive dovolená

Oproti těm nejlevnějším pobytům bez stravy (viz. výše) je pohodlnější si trochu připlatit a zajistit se zájezd s All Inclusive.

I All Inclusive dovolená vychází velmi levně (viz. třeba tento zájezd na Slunečné pobřeží za 9 990 Kč).

 

Bulharsko - All inclusive dovolená letecky

 

Ale pozor!

>>> Aktuální nabídka All Inclusive – Bulharsko <<<

 

Ceny pod 10 000 Kč jsou v hlavní sezóně spíše výjimečné. Ano, výjimky existují, např. All inclusive dovolená v Řecku za 6 990 Kč, ale jejich dostupnost je výrazně omezená. Pokud tedy tento nebo nějaký jinak cenově atraktivní zájezd naleznete, s rezervací prosím neváhejte.

 

V létě se do Bulharska dostanete letecky nejen z Prahy, ale také z Pardubic, z Ostravy a z Brna.

Z Pardubic

Z Pardubic se v létě létá nejen do Řecka na Rhodos, ale je také možné přímo navštívit Bulharsko. Letecké spojení Pardubice – Burgas je dostupné od června do září a je operováno společností Travel Service / SmartWings.

Z Brna a z Ostravy

Na rozdíl od Pardubic je možné z Brna i z Ostravy letět nejen do Burgasu, ale také do severněji položené Varny.

Bývá pravidlem, že v hlavní sezóně jsou last minute zájezdy do Bulharska levnější v případě volby odletu z Ostravy nebo z Brna, než v případě odletu přímo z Prahy. Proto, pokud si přejete navštívit Bulharsko letecky co možná nejlevněji, se podívejte na nabídku zájezdů s odlety z Brna / Ostravy.

Bulharsko letecky
5 (100%) 6
Aktuální tipy na last minute zájezdy, ubytování a levné letenky

Last minute Egypt (Hurghada) – All Inclusive dovolená za 9 590 Kč

Hotel Coral Beach, Hurghada, Egypt

Nechte svých každodenních povinností a vyrazte si odpočinout na dovolenou k Rudému moři. Jemný písek, krásné pláže a čisté moře, zkrátka dovolená v Egyptě …

Celý příspěvěk » Přečíst

Bulharsko: levná dovolená u moře (3* hotel) za 8 790 Kč

Hotel Chaika Beach Resort, Slunečné Pobřeží, Bulharsko

Prožijte příjemnou dovolenou na černomořském pobřeží. Dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do vody si zamilují nejen rodiny s malými dětmi, ale všichni, kteří …

Celý příspěvěk » Přečíst

Řecko (Rhodos): All Inclusive dovolená levně za 9 990 Kč

Hotel Evi, Faliraki, Rhodos, Řecko

Navštivte hrad Lindos tyčící se vysoko na útesech nad tmavě modrým mořem. Až z hradu sejdete, vykoupejte se na blízké pláži s výhledem na …

Celý příspěvěk » Přečíst

Turecko – All Inclusive dovolená v letovisku Alanya za 11 290 Kč

Hotel Kleopatra Ada Beach, Alanya, Turecko

Objevte nádherné pláže s průzračně čistou vodou na Turecké riviéře! Využijte aktuálně nejlevnějších All Inclusive zájezdů. Týdenní pobyty ve velmi dobře hodnocených hotelech, které …

Celý příspěvěk » Přečíst

Řecko (Kos): Levné zájezdy, polopenze 11 039 Kč, all incl. 11 690 Kč

Roselands hotel, ostrov Kos, Řecko

Neplaťte za dovolenou zbytečně moc! Nejen zájezdy v hlavní letní sezóně lze při trochu šikovnosti pořídit za levný peníz. Naším dnešním příkladem bude dovolená …

Celý příspěvěk » Přečíst

Bulharsko: 8 dní s All Inclusive v Grand Hotelu **** za 9 790 Kč

Grand hotel, Primorsko, Bulharsko

Vydejte se letecky na dovolenou do Bulharska za odpočinkem na prosluněné černomořské pobřeží a užijte si týdenní dovolenou na krásných bulharských plážích. Aktuálně nejzajímavější nabídkou je …

Celý příspěvěk » Přečíst