Internet v Egyptě

Ačkoliv se řada lidí na dovolené bez funkčního připojení k internetu obejde, pro jiné je možnost „být online“ nezbytnost. Jak zajistit, abyste měli internet k dispozici i v Egyptě? Kdy je potřeba kupovat datovou SIM kartu? Kde ji lze pořídit, jak si ji objednat předem ještě před odletem ČR a kolik taková data stojí?

Ukáži vám, jaké jsou možnosti.

WI-FI připojení zdarma | Za poplatek | Datová SIM karta | Koupě na letišti 

 Objednávka s doručením na letiště | Na co si dát pozor

Tipy na dovolenou: Akční zájezdy do Egypta se slevou 40%
Zobraz volné termíny   →
A ušetři až 29 246 Kč na jedné osobě

Wi-Fi připojení na hotelu

Nejjednodušší je si před rezervací zájezdu předem ověřit, jak to v daném hotelu s internetem vlastně je a vybrat takový resort, kde je bezdrátové připojení k dispozici. Nejlépe v celém areálu hotelu (v lobby, v pokojích i venku u bazénu).

A zdarma.

Nutno podotknout, že tak si počet potencionálních hotelů výrazně snížíte. Bezplatný internet, navíc na pokojích, je v egyptských hotelech vzácný (bez problému funguje třeba v TUI Magic Life v Sharm el-Sheikhu, kde signál nechytnete akorát na pláži). Tím spíš je vzácnější u těch cenově nejdostupnějších resortů. Výjimkou je třeba Jolie Beach Resort.

Egypt internet - datová SIM karta

Celkem běžná praxe ale je, že se lze zdarma připojit ve vstupní hale, v lobby hotelu.

Ať už wi-fi chytnete bezplatně přímo na vašem pokoji nebo jen ve společných prostorách hotelu, často je takové připojení nespolehlivé. Internet je pomalý, připojení padá nebo se nepřipojíte vůbec, zejména večer, kdy bývají sítě přetížené.

To, že si zaplatíte dovolenou v kvalitním hotelu typu Sentido Oriental Dream nebo Hilton Marsa Alam Nubian Resort, bohužel není v žádném případě zárukou toho, že vám internet bude šlapat všude jako hodinky.

Pokud vám na internetu v hotelu záleží, rozhodně doporučuji si předem zjistit, jak to ve vašem resortu s připojením je. Případně mi tu dole pod textem nechte komentář a já vám napíši, jak se věci na místě skutečně mají.

Internet na hotelu za poplatek

Většinou tam, kde to nenabízí zdarma, si můžete internet dokoupit. Logicky je potřeba ale počítat s poněkud vyšší cenou. Uvedu konkrétní příklad.

Ceny připojení v Malikia Abu Dabbab resortu v Marsa Alam:

 • 1 den za 8 €
 • 7 dní za  23 €

Cenově se jednotlivé hotely v tomto ohledu samozřejmě liší, ale rozdíly typicky nejsou veliké. Krom vyšší ceny je potřeba kalkulovat s dalšími nevýhodami. Internet většinou nechytnete na pláži a i placené wi-fi v některých případech podléhá kritickým časům, ve kterých může být připojení pomalejší. Zkrátka ani náhodou na to není 100% spolehnutí, a proto od tohoto řešení lidi odrazuji.

Datová SIM karta

Jestliže chcete být na hotelovém připojení nezávislí, kupte si egyptskou předplacenou datovou SIM kartu.

egyptská Vodafone SIM karta

V Egyptě fungují 3 hlavní operátoři:

Vodafone je z nich největší a má v Egyptě nejlepší pokrytí. Budete-li se zdržovat v turistických částech Egypta, tak až na některé výjimky příliš nezáleží na tom, zda zvolíte Vodafone, Orange nebo Etisalat. V Sharm el Sheikhu, v Hurghadě i v regionu Marsa Alam většinou fungují data od všech tří operátorů.

Kde datovou SIM kartu koupit:

 • předem prostřednictvím online objednávky
 • na letišti
 • v nákupním centru
 • v hotelu (v některých)
 • u delegáta

Oproti letištním přepážkám nebo oproti oficiálním zastoupením jednotlivých telefonních operátorů ve městech musíte při koupi karty na hotelu nebo přímo od vašeho delegáta počítat s cenovou přirážkou. Vůbec výjimečné nejsou dvojnásobné či vyšší ceny. Tím nikoho nechci od těchto „zdrojů“ odrazovat, mají totiž i svoji výhodu. V případě, že by s kartou bylo něco v nepořádku, máte ji kde reklamovat.

Internetový Vodafone stánek na hotelu v Marsa Alam

Takto prodejní stánky v resortech vypadají (tento je z Marina Lodge Port Ghalib resortu):

Často nejlepší řešení je proto koupit kartu tam, kde je za standardní cenu, ale včetně možnosti ji reklamovat a možnosti mít se kdykoliv na někoho obrátit v případě, že se SIM kartou bude nějaký problém. Každému, kdo cestuje do Marsa Alam, tuto variantu nabízím.

Doručení / koupě SIM karty na letišti

Prodejní stánky operátorů najdete jak na letišti v Hurghadě, tak v Sharm el-Sheikhu. Někde bývají přímo u výdeje zavazadel. Tam, kde čekáte na kufr, tam koupíte i datovou SIM kartu.

Internet v Hurghadě

Z diskuze dole pod textem přidávám pár posledních reálných zkušeností s koupí SIMky na letišti v Hurghadě.

Ahoj zdravím z Hurghady,
dorazili jsme v 1 ráno na letiště a byl otevřeny stánek operátora Orange. Prodávali SIM karty s 16GB dat za 10$, aktivace je jednoduchá návod je k vyfoceni na pultíku při prodeji karty. Když jsme po chvilce odcházeli z letiště tak se otevíral i stánek Vodafone (ten jsem cenu ale neviděl). Data funguji normálně a jsou velice rychlá. (viz. zpráva od Martina)

Dobrý den, Lukáši, mám špatnou zkušenost z letiště v Hurghádě. V červenci jsem zakoupil kartu od Orange. V návalu u přepážky jsem si jí nenechal vložit do telefonu, na hotelu jsem potom zjistil, že je nefunkční. Stejnou zkušenost měli i mnozí spolucestující. S pozdravem Pepa (viz. zpráva od Pepy)

Hned po vyzvednutí zavazadel je možno zakoupit SIM u třech stánků. Ráno kolem 5:00 byl otevřen stánek Vodafone a Orange. Koupil jsem u Orange za 10 USD 10GB. Po vytočení kódu #1000# a zvolení anglického menu, bylo připsáno dalších 10 GB. Ten návod mají u stánku. Říkali, že začne fungovat do 2 hodin. Myslím, že to bylo o hodně dřiv. Stačilo jen vložit do telefonu. Žádná speciální aktivace. K nákupu chtěli vidět pas. (viz. zpráva od Davida)

Většina českých příletů do Egypta je brzy ráno (většinou kolem 5:00). Neznám otvírací doby jednotlivých přepážek v Hurghadě a upřímně si myslím, že stejně nebudou úplně pevné. Jednou vám tvrdí, že jsou nonstop (H24), podruhé mají ještě zavřeno. Každopádně standardně zde bývá minimálně jedna z nich i takto brzy ráno otevřena.

Internet v Marsa Alam

V březnu 2019 byly všechny prodejní stánky datových SIM karet na letišti v Marsa Alam zrušeny, během léta 2019 byl otevřen stánek Orange, na podzim 2019 stánek We. S příchodem Covidu na jaře 2020 se však všechny pozavíraly a zrušily. V zimě 2020/2021 byl znovuotevřen stánek Orange.

Aktualizace 1. červenec 2021: nyní v Marsa Alam nepravidelně fungují dvě prodejní místa – jak stánek Orange, tak poměrně nově i stánek Etisalat.

Tedy aktuálně, jedete-li do Marsa Alam, máte několik možností…

Zbývající data na Sim kartě od Vodafone, Egypt

Za prvé: můžete objednat SIM kartu předem ještě před odletem z ČR a nechat si ji zdarma doručit na letiště nebo do vybraných hotelů. Aktuální nabídka je následující:

 • 2,5 GB
 • 4,0 GB
 • 6,0 GB
 • 8,0 GB
 • 12,0 GB
 • 20,0 GB
 • 40,0 GB

Chcete-li si zajistit kartu předem, napište dolů pod text komentář s požadovaným objemem dat, ozvu se vám na email, zašlu vám podrobné informace a objednávku společně vyřídíme. Objednávka tímto způsobem má několik výhod:

 • máte garanci, že karta bude aktivní a že na ní bude objednané množství dat
 • že bude fungovat po dobu 29 dní nebo do vyčerpání dat
 • budete mít k dispozici kontakt, na který se můžete kdykoliv obrátit v případě problému s kartou

V sekci komentářů, kterou najdete pod článkem, jsou desítky recenzí od lidí, kteří tuto službu online objednávky již využili. Mrkněte se na ně! Mnoho dalších je v mé mailové schránce, jednu z nich přikládám:

„Jsme zpět, po krásné dovolené v Hotelu Fantazia resort.

Po přistání v Marsa Alam jsme na letišti vyřídili potřebné doklady. Na kontrole pasů byly fronty, tak jsme se necpali. Proto jsme z letiště vyšli až mezi posledními.(0.30 hod.)

K mé radosti tam opravdu čekal člověk s cedulkou mého jména a SIM kartou. Předání proběhlo bokem před letištěm. Bylo to rychlé. Dal jsem mu o dvě Eura více, poklonil se a zmizel. Karta byla bez obálky.

Po příjezdu na hotel jsem ji nasadil do mobilu a ihned vše šlapalo, pin to nechtělo. Celou dovolenou jsme měli kvalitní 4G přípojení. V mobilu jsem nastavil sdílení Internetu přes Wifi. Na SIMce  bylo na začátku 8 GB dat. Po vašem návodu jsem kontroloval stav dat, fungovaly oba způsoby.

Ještě jednou díky.“

(Jiří R., 26.8.2019)

Doplním, že tyto SIM karty jsou od Vodafonu, který má v Egyptě nejlepší pokrytí. Iva si na potíže se sílou Orange signálu v Marsa Alam stěžovala:

„Jinak pokud by někoho zajímalo, jsme v hotelu Hilton v Abu dabbab a mnohem lépe fungují data Vodafone, vloni všude i na pokoji bez problémů, letos orrange a na pokoji se tomu moc nechce, venku ano, venku ale jdou i hotelové WiFi, takže tak“ (viz. zpráva od Ivy)

Za druhé: koupit kartu po příletu ve stánku Orange. Ten, jak jsem již zmiňoval, zde byl otevřen v září 2019, s Covidem byl zavřen a nyní je opět fungující. Jeho otvírací dobu neznám, ale určitě se nebude jednat o pevné pracovní hodiny, předpokládám, že to bude dost podobné jako u stánků v Hurghadě.

Stánek je přímo u posledního východu z letiště vpravo ode dveří, je výrazně označený Orange 4G. Nabízí jen jeden datový tarif, 16 GB za 9 USD nebo 8,5 €. Tedy je to suverénně nejlevnější varianta. Na druhou stranu se někteří setkávají s problémy (viz. citace od Ivy a Pepy výše). Karty jsou určené pouze pro cizince, tedy je nutný pas, číslo přiřazují ke jménu, tzn. na dvě karty chtějí dva pasy. Při prvotním spuštění karty jsou na ní pouze 2 GB, zbytek se musí aktivovat kódy, které je nutné na telefonu vytočit.

„Ráno na letišti u výstupu otevřený stánek Orange, 16Gb datová karta za 9 USD, karta nová, originální. po instalaci do telefonu naběhne jenom 2 Gb, po odeslání dvou kódů se kapacita nevysílá na 16Gb. Postup je na stánku i v češtině, doporučuji opsat nebo vyfotit. Není rozdělena na net a sociální sítě, prostě data.“ (viz. zpráva od Petra)

Přikládám instrukce k aktivaci dodatečných dat u Orange přesně tak, jak figurují na jejich prodejní stánku:

Egypt Orange - instrukce k datové SIM

Za třetí: pokud si neobjednáte kartu předem a narazíte náhodou na zavřený Orange stánek, není problém SIM koupit buď od delegáta či v hotelech (někde přímo na recepci nebo v hotelových obchodech, jinde najdete přímo resortech malé prodejní stánky od Vodafone). V každém případě upozorňuji na to, že nechat koupi karty až na hotel, je vždy možnost nejdražší. Viz. nabídka datových karet v hotelu Pensee Royal Garden: 3 GB za 25 EUR nebo 5 GB za 30 EUR.

Na co si dát pozor

Trvejte na originální, nové SIM kartě, která není vylomená ze svého původního obalu! Tohle si pohlídejte hlavně, když budete kupovat kartu u nějakého stánku na letišti, kam je jasné, že se nebudete schopni během pobytu vrátit pro případ reklamace. Stává se totiž, že lidem prodávají i již použité karty, byť na nich data jsou. Často ale na takových kartách je již část dat spotřebována, v některých případech mají kratší platnost, a výjimečně vám tak může internet v Egyptě přestat fungovat úplně.

Použitá SIM karta je buď k originálnímu obalu přilepena lepící páskou nebo vám ji nabídnou úplně samostatně, bez obalu. Zároveň nabádám k tomu, abyste zbytečně netrvali na tom, aby vám prodejce kartu do telefonu vkládal. Je to totiž moment, kdy může bez vašeho vědomí novou SIMku zaměnit za SIMku starší.

Informujte se na typ dat!

Občas, nejen v Egyptě, jsou totiž data na datových SIM kartách dělena do dvou částí:

 • jedna na prohlížení běžného internetu
 • druhá čistě na messengery typu WhatsApp, Messenger, Skype, apod.

Když koupíte 5 GB simku, klidně je možné, že na ní dostanete např. jen 3 GB využitelných na cokoliv + 2 GB využitelných pouze na messengery.

Stačit bude jedna SIM karta

Ideálně takovou vložte do telefonu, který má dva SIM kartové sloty. Pak vám na daném telefonu stačí zapnout a nastavit mobilní hotspot, vytvoříte bezdrátovou síť, do které se snadno připojí i další členové rodiny. A internet bude vesele fungovat všem.

Pevně věřím, že jsem článkem zodpověděl to, co vás o internetu v Egyptě zajímalo. Pokud ne, klidně pište komentář 🙂 V každém případě nejlepší je buď vybrat takový hotel, kde internet běží bez problému a zdarma ve všech prostorech. V opačném případě se vám bude hodit v Egyptě datová SIM karta od některého ze tří místních operátorů. Pokud můžete, volte Vodafone, který má nejsilnější pokrytí i pobřežních oblastí u Rudého moře. Obvykle ale celkem dobře, byť ne vždy úplně perfektně, fungují i zbývající dva operátoři.

Celkový počet komentářů v diskuzi:   3 886
Komentáře jsou řazeny od nejnovějších. Zeptat se můžete na cokoliv i vy, stačí přidat příspěvek.
 • Odpovědět

  Zdravím, chci se zeptat kolik stojí SIM na 8 a na 12 G.
  Letím 6.7 a přílet do Marsy je naplánován na 05:40.
  S pozdravem Bělochová

  • Odpovědět

   Dobrý den Jarko, Vodafone vychází na 23, respektive 28 eur. Kompletní informace máte za minutku na mailu. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den
  Dobrý den
  Mohla bych požádat o info ceny karet. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Lenko, jasně, hnedka posílám na váš email.

 • Odpovědět

  Dobrý den. Nevím, co se mohlo stát s mým dotazem, který jsem vkládal včera pozdě večer, ale mezi ostatními i novějšími ho tu nevidím. Tak zkusím ještě jednou, jako ostatní požádat o nabídku datové karty pro náš pobyt v Hurghadě, Hotel Sindbad Club, s příletem 28.6. brzo ráno. Asi nějaký z těch vyšších limitů, možná 20 příp. až 40 GB. Předem Vám děkuji za nabídku i za zdejší souhrnné informace. Petr

  • Odpovědět

   Dobrý den Petře, omlouvám, že jsem na váš předchozí dotaz zatím nestihl reagovat. Informace vám posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohu vás poprosit o ceny datových Sim karet s doručením do Marsa Alam hotel Three corners fayrouz plaza beach resort. Děkuji vám.

  • Odpovědět

   Dobrý den Martine, koukám, že jste kdysi již nějaký komentář. Rád vás vidím zpátky. Informace ke kartám vám zasílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, je možné objednat datovou SIM kartu na hotel Alibaba v Hurghadě? Datum příletu je 9.7.2022. předem děkuji za odpověď

  • Odpovědět

   Dobrý den Deniso, ano, ozvu se vám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohu poprosit o info k datovým kartám. Potřebuji 2 ks 30 GB. Odlet do Hurgady máme 23.6. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Jájo, informace ke kartám najdete ve vašem emailu.

 • Odpovědět

  Lukáši stihnete doručit jednu kartu při příletu 22.6.2022 do hotelu Sataya Marsa

  • Odpovědět

   Dobrý den Patriku, jasně, stíháme 🙂 Ozvu se.

 • Odpovědět

  Dobrý den, měl bych zájem o datovou simkartu 4 GB na 22.6. do hotelu DREAM LAGOON & AQUA PARK RESORT. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý d en Michale, díky za komentář, budu vás kontaktovat.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mám zájem o turistickou SIM kartu. Přílet do Hurghady máme ve středu 22.6. ráno.
  Děkuji Š.

  • Odpovědět

   Dobrý den Šárko, rád pro vás kartu na středu zařídím.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  mohu poprosit o info zda lze doručit 2,5 GB nebo 4 GB na hotel DREAM LAGOON & AQUA PARK RESORT 22.6. Děkuji 🙂

  • Odpovědět

   Dobrý den Katko, píšu vám 🙂

 • Odpovědět

  Dobry vecer, mutete mi prosim dorucit 16GB kartu do hotelu Malikia resort v Marse?
  Idealne vodafone. Dekuji Petr V

  • Odpovědět

   Dobrý den Petře, ano, je to možné. Vy již na hotelu Malikia jste?

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o ceník datových SIM. Přiletíme 28.06. ráno do MarsaAlam. Budeme ubytováni v hotelu Dream Lagoon. Lze platit i eurem? Předem děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Franto, posílám. Ano, platba eurem je samozřejmě monžá.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o zaslání nabídky datových karet v Marsa Alam Čím více dát, tím lépe. Děkuji Honza

  • Odpovědět

   Dobrý den Honzo, zasílám.

 • Odpovědět

  Tímto zdravím Lukáše T.s poděkováním za zajištění 4G karty do hotelu Bliss Nada beach v MarsaAlam. V hotelu fungovala wifi,ale jen u recepce a v případě většího počtu hostů velice pomalu. Na kartě bylo 4,5G. Na letišti také sim prodávali hned u vylezu, nicméně tahle koupě mi připadala bezpečnější. Navíc servis Lukáše T. s trpělivým přístupem a pomocí jak vše nastavit

  • Odpovědět

   Moc mě těší, že jste byla spokojena a že vše bylo ok 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, pane Lukáši, děkuji za info, ráda bych si tedy objednala 20 G datovou kartu. Budete tak laskav a zašlete mi cenu, za jakou ji u Vás pořídím? Případně i cenu té 40 G? Děkuji předem. Předání proběhne na letišti? Budeme ubytováni v hotelu Flamenco Beach resort, nevím, co je pro Vás vhodnější.

  • Odpovědět

   Dobrý den Martino, mám dojem, že jsem vám včera již informace posílal. Posílám znova.

 • Odpovědět

  Zdravím. Moc děkuji za zprostředkování SIM. Kupovala jsem přes Vás 12 GB. Vše proběhlo v pořádku. V den příletu mi kurýr simku do hotelu doručil..jaké překvapení, že tam bylo přes 40 GB. Moc Vám děkuji a příští rok zase přes Vás.

  • Odpovědět

   Děkuji mockrát za vaši zpětnou vazbu!

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o ceník datových SIM. Přiletíme 21.06. ráno do Marsy. Zájem bych měl asi o jednu z rozmezí 12 – 40 GB. děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Tomáši, informace máte na mailu 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý večer. Měl bych zájem o sim. Priletame do Marsa alam 16.7.2022. Můžete mi poslat ceník?
  Dekuju

  • Odpovědět

   Dobrý den Radku, informace posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý večer.Mohu poprosit o aktuální ceník SIM karet a lze kartu případně doručit do hotelu Brayka Bay resortu.
  Děkuji Jirka Roller

  • Odpovědět

   Dobrý den Jirko, jasně, není problém.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  20.7. odlétáme do hotelu Steigenberger Coraya Beach v Marsa Allam a rád bych se informoval, jaké máme možnosti, pokud bychom kupovali datové karty předem. Zašlete mi tedy prosím aktuální ceny jednotlivých datových sim karet?
  Děkuji a s pozdravem J.K.

  • Odpovědět

   Dobrý den Honzo, posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, 14.8. letíme do Egypta, letiště Marsa Alam,přílet kolem 5 hodiny ráno. Ráda bych u Vás zakoupila datovou kartu pro dceru. Letíme na 11 dní a 14letá puberťačka je na wi-fi skoro pořád. Jaký objem dat je dle Vašeho názoru vhodný? Kolik to bude cca stát? Děkuji za info. S pozdravem Martina Š.

  • Odpovědět

   Dobrý den Martino, data jsou hodně individuální, ale ve vašem případě bych jednoznačně volil některou z těch větších variant, 20 nebo 40 GB.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o ceny datových sim karet v Egyptě. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den, ozvu se vám. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den, měla bych zájem o SIM, převzetí na letišti. Přiletíme 15.7.22 do Marsy. Můžu poprosit o nabídku? Děkuji. V.

  • Odpovědět

   Dobrý den Vlaďko, ano, posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, letíme na dovolenou do Egypta – letiště Hurgada a poté do Caves Beach resort a rádi bychom si koupili sim kartu s datama. Mohu poprosit o ceník a o doporučení operátora? Klidně i 40GB děkuji moc

  • Odpovědět

   Dobrý den Regino, 40 GB je možné. Jasně, Hurghada, kurýr s kartou by na vás čekal přímo na lětišti.

 • Odpovědět

  Dobrý den, měla bych zájem o datovou sim kartu. Mohu poprosit o info do mailu? Přilétáme 23.6. do Marsa Alam (cca ve 4.40), hotel Royal Brayka beach. Děkuji Petra

  • Odpovědět

   Dobrý den Petro, ano, není problém. Posílám veškeré info na váš mail 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den letíme do hurgadi a chtěli bychom předplacenou kartu abychom mohli domu volat přes mesenzer. Tak bychom chtěli pořady kde ji v ČR koupíme.

  • Odpovědět

   Dobrý den Ivano, budu vás obratem kontaktovat.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  měla bych zájem o bližší informace o možnostech balíčků dat – cenách a způsobu převzetí na letišti. Letíme 8.7. Do Marsa Alam (hotel Utopia) využívat chci především na fb messenger a insta,

  Děkuji, Marie

  • Odpovědět

   Dobrý den Marie, hnedka se vám ozvu.

 • Odpovědět

  Dobrý den mela bych taky zájem o datovou kartu 23.6 . bych mela být v Egypte dekuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Hano, ozvu se pošlu podrobné informace.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, už jsem Vám psala, ozývám se ještě jednou. Letím 29.6. do Marsy z Ostravy, přílet okolo 17hod. Je možné objednat vyzvednutí SIM na letišti? Jaké jsou ceny? Děkuji pěkně. Katka

  • Odpovědět

   Pardon, jsem jsem váš předchozí dotaz přehlédl, informace ke kartám vám nyní už hnedka posílám 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, 16.7. přilétáme do Marsa Alam hotel Utopia Beach Club. Prosím o cenovou nabídku datových SIM karet. Moc děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Petro, budu vás kontaktovat mailem.

 • Odpovědět

  Dobrý den, máme zájem o datovou simkartu. Prosím Vás o více informací. Přílet 24.7. Marsa Alam hotel Jaz Solaya. Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Markéto, ozvu se vám. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den, poprosím Vás o zaslání ceníku datových sim karet, začátek července, Egypt Marsa Alam.
  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Miloši, posílám.

 • Odpovědět

  Prosím,Luki,jste mi schopen sehnat datovou simku,měli bychom být v pondělí 20.6.22 v Huargadě.
  Díky Jarda

  • Odpovědět

   Dobrý den Jardo, pardon, že reaguji až dnes, ale pokud budete mít zájem, tak to stíháme 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši. Mám zájem o datovou kartu 20 GB. Dne 23.6. ve 4 h 40 min přílet do Marsa Alam (let QS2590). Prosím cenu a kde případně kartu vyzvednout. Děkuji za odpověď. Dan

  • Odpovědět

   Dobrý den, budu vás kontaktovat.

 • Odpovědět

  Letíme 6.7.shams safaga a potřebuju volání messenger, WhatsApp

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, chtěl bych od Vás zakoupit datovou simkartu Vodafone 16GB. Případně poprosím i o jiné varianty a ceník. Přílet 20.06.2022 – 05:25 – Marsa Alam. Děkuji!

  • Odpovědět

   Dobrý den Marty, budu vás kontaktovat. Zrovna 16 GB možných není, ale jsou k dispozici jiné varianty.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši. Mám zájem o datovou kartu 20 GB. Dne 8.7. ve 4 h 20 min přílet do Hurgady. Hotel Shams Safaga. Prosím cenu a kde případně kartu vyzvednout. Děkuji za odpověď. Jirka

  • Odpovědět

   Dobrý den Jirko, zašlu vám ke kartám bližší informace.

 • Odpovědět

  Zdravím, prosím o info o cenách SIM, budeme v hotelu Shams Alam v srpnu. Díky Dana

  • Odpovědět

   Dobrý den, zasílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o ceny datových sim karet v Egyptě. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Petro, posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den můžete mi napsat ceny datových karet a doporučit kolik bych si měla koupit GB letíme na 15dni Hurgada děkuju Gerátová

  • Odpovědět

   Dobrý den Eriko, pošlu vám podrobnější informace na mail. Množství dat je velice individuální, záleží na co všechno plánujete kartu využívat.

 • Odpovědět

  Dobrý den, už loni jsem přes Vás kupovala SIM a byla jsem moc spokojená, vyzvedla jsem si kartu na letišti. 29.6. letím do Marsy, hotel Royal Brayka beach. Poprosím aktuální ceny SIM, ráda bych ji znovu převzala hned po příletu na letišti. Zdravím. Katka

 • Odpovědět

  Dobrý den, 18.6 ráno budu přistávat v Marsa Alam a chtěl bych 12GB. Šlo by to?

  • Odpovědět

   Dobrý den Pavle, pardon, že reaguji až dnes. Ano, šlo byt, pokud vše stihneme dohodnout. Píšu vám.

 • Odpovědět

  18.6. Prilietame do Hurghady a chceme sa opytať na datovu sim kartu či je stánok aj v hotely Makadi palace??

  • Odpovědět

   Dobrý den Emil, posílám bližší informace na váš mail. Co se týká prodejního stánku v Makadi Palace, bohužel toto netuším…

 • Odpovědět

  Dobrý den, přilétáme do Marsa Alam v pondělí 20.6. někdy okolo půl šesté ráno. Stihla by se ještě jedna datová vodafone sim 12/20GB? Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Václave, ano, stíhá, budu vás kontaktovat 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den,30.7 odlétáme do Marsa Alam hotel Three Corners Happy Life.Měl bych zájem o sim.Mohl by jste mi zaslat info na mail?

  • Odpovědět

   Dobrý den Honzo, posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, zítra v noci odlétám do Hurghady. Měl bych zájem o 12GB kartu. Šlo by to ještě nějak vyřešit? Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Marku, budu vás obratem kontaktovat.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši… 26.6 přílet Marsa,poté hotel LTI Akassia Beach.Měl bych prosím zájem o 20g..Děkuji a s pozdravem Martin

  • Odpovědět

   Dobrý den Martine, není problém, ani 20 GB ani doručení na LTI Akassia Beach 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, Lukáši, v srpnu poletíme do Marsa Alam hotel Pensee Royal Garden. Můžete mi prosím napsat jak postupovat pro nákup SIM nejlépe ještě v ČR.
  Díky Roman

  • Odpovědět

   Dobrý den Romane, ozvu se vám a napíšu, jaké jsou možnosti.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o zaslání bližších informací. Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Přemku, jasně, informace vám hnedka posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  20.6. bychom měli přiletět do Egypta do Marsa Alam. Mohl byste mi prosím zaslat ceník SIM karet.

  • Odpovědět

   Dobrý den Věro, budu vás kontaktovat.

 • Odpovědět

  Dobry den. Mel bych zajem o datovou sim kartu. Muzete mi prosim napsat podminky a cenu do mailu? Hotel: Caribbean World Soma Bay , prilet: 20.6.22 7:00.
  Dekuji Honza

  • Odpovědět

   Dobrý den Honzo, informace zasílám na váš e-mail. Kurýr, od nějž kartu koupíte, by na vás čekal přímo na letišti v Hurghadě.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši díky za velmi užitečné info. Rád bych u vás objednal sim.12 GB buď na letiště přílet 3.7 v 5.40 Marsa Alam nebo na hotel Aurora moc děkuji za vstřícnost.

  • Odpovědět

   Dobrý den Františku, píšu vám.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, letíme do Marsa Alam, Royal Brayka Beach, přílet zítra ráno 16.6. cca v 6 hod. Chtěl bych vás ještě na poslední chvíli požádat o zaslání ceníku za 8 nebo 12 GB datovou SIM v případě doručení na hotel, letiště už asi nestíháme.
  Děkuji, Tomáš

  • Odpovědět

   Dobrý večer Tomáši, píšu mail, pokud se mi stihnete hnedka ozvat, může vám být karta zítra doručena.

 • Odpovědět

  Ahoj,
  30.6. ve 4:40 přiletím do Marsa Alam, mám zájem o 4 GB kartu od Vodafon.
  Díky předem za nabídku, cenu a podmínky

  Jitka

  • Odpovědět

   Dobrý den Jitko, informace máte na mailu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, příští týden odlétáme do Sentido Mamlouk Palace Resort & SPA Hurghada.
  Prosím o doporučení a ceník.
  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Stanislave, ozvu se vám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, v sobotu odlétám do Hurgady, hotel Shams Safaga. Jak funguje zakoupení datové karty ještě v ČR a jaký je ceník ( Vodafone ). Děkuji za odpověď

  • Odpovědět

   Dobrý den Anet, informace posílám na váš email.

 • Odpovědět

  Zdravím, 13.6. Jsem psala dotaz ohledně Egypta, dovolená v druhé polovině prosince. Asi můj dotaz nedorazil. Chtěla jsem poradit do jaké destinace, v tomto rocnim období, kvůli koupání – teplota vody. Rádi bychom spíš klidnější lokalitu. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Aleno, pokud se bavíme o Egyptu, tak já rozhodně v zimě doporučuji upřednostnit jižnější lokality, tzn. region Marsa Alam. Mrkněte se na počasí v Egyptě v prosinci, kde najdete i průměrné teploty vody v daném období. Pokud budete chtít poradit s výběrem konkrétního hotelu, rád vás nasměruji, ale prosím o vaše požadavky. Nebo se koukněte na článek, který je právě na hotely v Marsa Alam zaměřen a jeho cílem je s výběrem konkrétních resortů lidem pomáhat.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mám zájem o jednu datovou SIM. Přílet do Hurghady konec června. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Václave, ozvu se vám.

 • Odpovědět

  Dobry den, mohl byste mi prosim poslat aktualni cenik. Poletime do Abu Dabbab Beach Resort a rad bych sim kartu nez jejich wifi ktera tam dle recenzi spise nefunguje. Dekuji Jakub

  • Odpovědět

   Dobrý dne Jakube, posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, 19.6. odlétám do Egypta Marsa Alarm. Chci si pořídit sim kartu Vodafone. Mohu dostat info, kolik stojí od Vás? Nemám představu jak velkou,volat nebudu,jen využívat whatsap. A druhý dotaz, když objednám, přijde mi domů do pátka 17.6.
  Díky za info s pozdravem JH

  • Odpovědět

   Dobrý den Jarko, Vodafone pro vás může být klidně 19.6. připravena, převezmete si ji přímo v Egyptě, nikoliv v ČR. S množstvím dat poradím, akorát mi prosím napište, na jak dlouho jedete a na co budete data / telefon využívat. Děkuji.

 • Odpovědět

  DOBRÝ 30.8. JEDEME DO MALIKIE JAKÉ JSOU CENY VODAFONE

  • Odpovědět

   Dobrý den Dagmar, budu vás kontaktovat.

 • Odpovědět

  Dobrý den, již druhý den jsem nedostal žádnou odpověď na svůj dotaz o cenách datových SIM karet a kde je lepší si je vyzvednout – letiště/ hotel. Odjíždíme 18.6. Hurghada hotel Mercure. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Oldřichu, omlouvám se, že reaguji až nyní. Budu vás kontaktovat.

 • Odpovědět

  Dobrý den kolik by prosím stála 20 GB k vyzvednutí na letišti v Marse? Děkuji Beranová

  • Odpovědět

   Dobrý den Nino, vyzvednutí v hotelu pokud možno, nikoliv na letišti. Informace zasílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, přilétáme do Marsy 3.7., mohu poprosit o zaslání ceníku? Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Martino, zašlu informace na váš mail.

 • Odpovědět

  Dobrý den, 19.6. přiletíme někdy k ránu a bydlet budeme v hotelu .Corners Equinox. Můžu vás poprosit o doporučení operátora a ceník? Děkuji Andrea

  • Odpovědět

   Dobrý den Andreo, samozřejmě, doporučuji osobně Vodafone, o něm vím, že v Equinox běží bez problému.

 • Odpovědět

  Dobrý den.
  Poprosila bych poslat ceník sim karet na email. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Lenko, posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, karta platí pouze 28 dní nebo jí mohu použít za 2 měsíce znovu při další cestě do Egypta? děkuji

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohu poprosit o více info k datové kartě s doručením. Děkuji Kovářová

  • Odpovědět

   Dobrý den Terezo, pardon, že reaguji až po dvou dnech. Informace vám posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  měl bych zájem o 40 GB. Marsa Alam, LTI Akassia Beach, El Quseir.
  Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Tomáši, doručení na hotel LTI Akassia Beach je možné. Informace budete mít na mailu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohu požádat o info, zda lze a za kolik doručit sim do hotelu shams safaga resort od 21.6.? děkuji za zprávu

  • Odpovědět

   Dobrý den Davide, ozvu se vám.

 • Odpovědět

  Mám zájem od 40GB kartu na 7.7. do Hilton Marsa Nubian.
  Pár dnů mi neodpovídáte na e-mail.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  děkuji za radu. Rád bych, po loňských zkušenostech, využil vaše služby. prosím tedy poslat ceník Vodafone. Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den, poslal jsem vám e-mail (odesláno dnes v 15:51) včetně přílohy, e-mail dorazil?

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  11. 7. letíme do Marsa Alam do hotelu Fantazia. Prosím poslat doporučení, který operátor má v oblasti nejlepší připojení a ceník SIM. Předem děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Hynku, Fantazia je poměrně jižně položený hotel, v této oblasti bych osobně nevolil nic jiného než Vodafone. Ať už vám karty zařídím já nebo kdokoliv jiný v Egyptě, zůstaňte pokud možno u Vodafonu.

 • Odpovědět

  Ahoj, mám zájem o dvě datové SIM. Přílet máme do Hurghady 16.7. hotel Imperial Shams Abu Soma

  • Odpovědět

   Zdravím Josefe, koukám, že jsme spolu v červenci 2021 již komunikovali. Zasílám vám aktuální informace, v podstatě beze změny. Mrkněte na to a dejte vědět.

 • Odpovědět

  Dobry den Lukáši. Veškeré Vámi požadované info mate v mailu. A Dekuji

  • Odpovědět

   Jasné, již jsem na e-mail reagoval.

Zeptejte se na cokoliv k tématu - vložte komentář

* Pole "Vaše jméno" a "Váš email" jsou povinná, vaše emailová adresa nebude zveřejněna, spam rádi nemáme.
Důležité: Některé komentáře se zobrazí až po jejich schválení.
Tipy na zájezdy
Hotel Radisson Marina Resort, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam (-63%): výjimečný Radisson Marina resort (8 dní) za 9 590 Kč

Hotel Mariant, S´Illot, Mallorca

Mallorca: dovolená (7 dní) s polopenzí v oblíbeném hotelu za 8 731 Kč

Hotel BM Beach, Ras al Khaimah, Emiráty

Emiráty (-56%): dovolená (7 dní) s polopenzí v Ras al Khaimah za 12 290 Kč

Hotel Gemma Beach Resort, Marsa Alam, Egypt

Egypt (-48%): dovolená (8 dní) v 5* resortu v Marsa Alam za 7 750 Kč

Hotel Fantazia, Marsa Alam, Egypt

Egypt: 5* hotel v Marsa Alam s All Inclusive za 8 590 Kč

Hotel Melia Fuerteventura, Fuerteventura, Kanárské ostrovy

Fuerteventura: perfektní 4* hotel u TOP pláže Sotavento za 13 480 Kč

Máte 50% hotovo
Tipy na exkluzivní dovolenou
Aktuálně dostupné zájezdy se slevou až 60%. Maximálně 1x měsíčně.