Počasí v Egyptě

Ať už si pro svoji dovolenou v Egyptě vyberete jakýkoliv termín, počasí vás nezklame ☀️ Egypt vás přivítá jasnou a slunečnou oblohou. Počasí v Egyptě je celoročně teplé. V létě v některých dnech až extrémně horké!

>> Vyber si zájezd do Egypta: aktuálně od 6 190 Kč <<

Na to pozor.

Vůbec žádnou výjimkou nejsou ani teploty stoupající nad 43°C. Každý, kdo do Egypta cestuje v létě, musí s podobně vysokými hodnotami počítat.

Co zde najdete:

Teploty vzduchuAktuální počasíPředpověď – Teplota mořeHurghadaMarsa Alam

 

Aktuální předpověď počasí jak pro Hurghadu, tak pro Marsa Alam, uvádím níže na stránce. Koho zajímá pouze výhled na následují dny, může se na jednotlivé předpovědi rovnou podívat.

Tipy na dovolenou: Akční zájezdy do Egypta se slevou 40%
Zobraz volné termíny   →
A ušetři až 29 246 Kč na jedné osobě

Podnebí

Podnebí v Egyptě je velmi suché a teplé, pouštního typu. V celé zemi jsou dešťové srážky opravdu výjimečné. Egypt je proto perfektní zárukou toho, že vám dovolená neproprší!

Déšť se velmi zřídka vyskytuje v severním Egyptě u pobřeží Středozemního moře (Alexandria, Káhira a oblast delty řeky Nilu). „Nejvíce“ prší v Alexandrii, kde se roční srážkový úhrn pohybuje okolo 100 mm. Tolik deště spadne na Maledivách v dubnu, tedy za jeden jediný jarní měsíc!

Jih je hodně vyprahlý.

Počasí Egypt - východ slunce

Jižně od Káhiry neprší vůbec! Ani v centrálním saharském Egyptě, ani v turistických destinacích při pobřeží Rudého moře jako je region Hurghady nebo Marsa Alam.

Počasí a podnebí celkově je velmi slunečné! Egypt nabízí každý rok přes 4000 hodin slunečných paprsků. Obloha je jasná prakticky každý den v roce! Pouze občas bývá potažená vrstvou vysoké oblačnosti.

Teploty vzduchu

Jsou vysoké! A v létě extrémní!

Jeden příklad za všechny z léta 2019, kdy 18. července vystoupala teplota v Marsa Alam ke 47°C.

Nejtepleji bývá v období od dubna do října, kdy průměrná teplota vzduchu přes den stoupá nad 30°C. V závorce uvádím průměr nejvyšších denních teplot pro každý daný měsíc:

 • Duben (29,1°C)
 • Květen (32,9°C) >>> počasí v Egyptě v květnu
 • Červen (35,3°C)
 • Červenec (36,2°C)
 • Srpen (36,1°C)
 • Září (34,3°C)
 • Říjen (31,1°C)

Mezi dnem a nocí bývají v Egyptě typicky 10°C rozdíly. Nejnižších teplot zde vzduch dosahuje mezi 5. a 6. hodinou ranní. V květnu to jest 22°C, v červenci 28°C a v říjnu 21°C. Nejlepší představu o vývoji teplot vzduchu v jednotlivých měsících získáte z následujícího graf, který znázorňuje průměrné denní a průměrné noční teploty pro letovisko Hurghada:

Počasí v Egyptě

Stejně jako do Dubaje, tak i do Egypta se jezdí i v zimě, ostatně i proto je nabídka last minute zájezdů do Egypta celoroční. I zimní měsíce jsou příjemně teplé a ideální pro ty, kteří nevyhledávají velká vedra. Teploty vzduchu přes den jsou:

Upozorňuji, že toto jsou teploty měřené ve stínu. Na sluníčku je reálně vzduch i v zimě mnohem teplejší. Těm, kterým teploty vzduchu kolem 22°C přesto nestačí, se doporučuji podívat na počasí v Dubaji a v zimě na místo Egypta zvážit návštěvu Spojených arabských emirátů.

Aktuální počasí & dlouhodobá předpověď

Následující mapy ukazují aktuální teplotu vzduchu. Krom toho na každé z nich v její dolní části najdete aktuální předpověď počasí na 10 dní.

Předpověď počasí pro Hurghadu:

A aktuální předpověď počasí pro Marsa Alam:

Není výjimečné, že se jednotlivé předpovědní modely rozcházejí, byť pro počasí v Egyptě to není zrovna obvyklé. V každém případě není od věci zkontrolovat předpověď pro Egypt i na jiném, externím zdroji. Pro úplnost informací proto přidávám následující externí odkazy pro jednotlivá letoviska:

Teplota moře

Dalším lákadlem Egypta je teplota vody.

Teplota moře v Egyptě je na koupání ideální celý rok!

Ačkoliv je v zimě moře nejchladnější, tak teplota vody neklesá pod 22°C! V letních měsících a v hlavní sezóně pak má Rudé moře v pobřežních částech standardně 29°C.

Je to dáno celoročně teplým počasím a charakterem Rudého moře, které je relativně mělké a uzavřené. Snadno si tak udržuje získanou energii. A protože je tak teplé, tak se v něm daří podmořským korálům. Potápění v Egyptě je tak jednou z nedílných součástí pobytu zde v severní Africe.

Marsa Alam teplota moře

Teplotu moře v Marsa Alam znázorňuje následující graf:

Počasí Hurghada

Sluníčko, teplo a žádný déšť. Tak by se dalo shrnout to, co vás čeká po příletu do Hurghady.

Nenastávají žádné velké změny a ráz podnebí je stabilní po celý rok, kdy se jen pomalu mění teploty vzduchu a moře s tím, jak se mění roční období.

Upozorňuji na skutečnost, že v zimě je Hurghada typicky, byť to neplatí vždy, ve srovnání s Marsa Alam o trochu chladnější. Rozdíly se většinou pohybují v rozmezí 1 až 2 stupňů.

Počasí Marsa Alam

Oblast a letovisko Marsa Alam leží o něco jižněji než Hurghada. Teplota moře je zde v porovnání s Hurghadou vyšší zhruba o 1 °C. Počasí v Marsa Alam zde spolu s místním podnebím vytváří nehostinné pouštní podmínky. I proto zde krom hotelů, pěkných pláží a čistého moře nic jiného nenajdete. Podobných míst se stejným nebo podobným rázem klimatu na světě mnoho nenajdeme.

Nejen v Marsa Alam, ale počasí v celém Egyptě je teplé a slunečné. Srovnatelné s tím, co panuje v Arabských emirátech nebo třeba v centrálních oblastech Austrálie. Ačkoliv je to klima, které není příliš přátelské ani pro přírodu, ani pro lidský život, jsou to podmínky ideální na dovolenou u moře! Ostatně charakter počasí v Egyptě je jedním z hlavních důvodu, proč se tato destinace dlouhodobě těší takové oblíbenosti.

Celkový počet komentářů v diskuzi:   73
Komentáře jsou řazeny od nejnovějších. Zeptat se můžete na cokoliv i vy, stačí přidat příspěvek.
 • Odpovědět

  Dobrý den chtěla bych se zeptat,cestujeme 30.5.do Marsa Alam a zajímá mě počasí a teplota vody děkuji zanodpověď

  • Odpovědět

   Dobrý den, aktuálně činí teplota moře u Marsa Alm 26°C. Teploty vzduchu se přes den pohybují do 33°C, převládá jasné počasí.

 • Odpovědět

  Dobrý den,můžu poprosit o zkušenost s hotelem Soulotel Dream resort &spa,hlavně co se týká pláže,podmořského života,šnorchlování..Chceme letět 12.5.2023.
  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Šárko, u Soulotelu Dream Lagoon je řada písečných vstupů do moře, ale na mnohých místech jsou i přímo u pobřeží korály. Vstup do vody je hodně pozvolný, postupně se dostáváte do velké laguny, kde minimálně ve srovnání s jinými místy zas až tolik korálů není v jako některých na podmořský život bohatších zátokách. Na druhou stranu tu lze vidět třeba i želvy.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  Nevíte jaké je pokrytí Wi-Fi v hotelu sindibad club. Popřípadě
  Je u Vás možné zakoupit datovou SIM. Děkuji Martin

  • Odpovědět

   Dobrý den Martine, nějaké wifi zdarma na tomto hotelu je, osobně to ozkoušeno ale nemám a názory na to, jak moc dobře či nedobře to funguje, se různí. Raději bych být vám bral SIM kartu, alespoň nějakou menší jako zálohu.

 • Odpovědět

  Moc děkuji.VYPADA ZE nás termín už skoro není.Je místo v Hurgade kde by se dalo vidět něco v moři a nebylo to úplně daleko od letiště?Helca

  • Odpovědět

   Dobrý den Heleno, ano, pokud je to stále aktuální a zvažujete Hurghadu, tak z hlediska šnorchlu je nejlepší oblast Makadi Bay. Výbornou pláž má třeba Fort Arabesque, pláž je velká, prostorná a vstup do moře je písečný a po pár metrech v moři začínají korály.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukaši,
  rádi bychom letěly se sestrou koncem května, začátkem června do Marsy. Hotel bychom chtěly v Port Galibu abychom si mohly udělat večer procházky nebo poblíž. Máte nějaký tip? Děkuji za odpověď. Helča

  • Odpovědět

   Dobrý den Heleno, v Port Ghalib jsou v podstatě dvě možnosti. Jednak je to hotel Sunrise Marina, který mimochodem je jedním z resortů, které doporučuji v průvodci výběru hotelu v Egyptě. Malou nevýhodou je, že tím, jak je hned u přístavu, tak není přímo u pláže, ale ta je nedaleko, je to na ní asi 250 m daleko. Druhou možností, kterou bych doporučil, je Albatros Sands s velkým bazénem se slanou vodou. Ten je přímo u pláže, ale upozorním, že vstup do moře přímo z pláže je v těchto místech komplikovanější. Je lepší chodit přes molo a nebo právě na část pláže u Sunrise Marina resortu.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  Chystám se do Hurghady 5.4.2023 a mám trošku obavy, aby bylo teplo.
  Nevíte prosím jaké tam panuje počasí v tomto období?
  Jedem do hotelu Sindbad club. Prosím taktéž o Váš názor na hotel.
  Děkuji Martin

 • Odpovědět

  Dobry den, po dlouhem a dlouhem zvazovani kam na dovolenou k mori s detmi (6 a 4 roky) – nejradsi bychom Evropu, ale zaroven chceme mimo sezonu (pred prazdninama) Jsme dospeli k Egyptu. Nemame radi extremni vedra, takze duben – kveten mi prijde jako nejvhodnejsi. Doporucite prosim bezpecne misto (hotel) s nejakym zazemim pro deti? Budeme chtit all inclusive, prioritou je pro nas pohoda, bezpeci, cistota, koupani z bazenu/v mori = pozvolny vstup a pokud by se dalo sem tam nekam kousicek bezpecne projit bude to jako plus. Cenove bychom se chteli vejit do 60k (2 dospeli + 2 deti). Pripadne pokud je nejaka jina destinace v doletove vzdalenosti max jako Egypt a s podobnym teplem, tak budu vdecny. V Tunisku jsem byl a tam se mi uz moc nechce (spina v okoli, par dni strevnim obtizi apod..) Egypt je v tomto predpokladam trochu lepsi? Moc dekuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Petře, omlouvám se vám, že reaguji se zpožděním. Pokud máte cenový strop 60000 Kč, tak je potřeba se koukat na takové středně dobré hotely. (ceny které níže zmiňuji jsou vztažené k červnovým termínům, nevím proč jsem si neuvědomil, že píšete o dubnu a květnu). V případě těch nejlepších jako jako je třeba za mne Hilton nebo Jaz Solaya u zálivu Coraya, kde v červnu ve 4 lidech se lze dostat na cca 70 000 Kč. Tedy za mne bych vám doporučil se kouknout na Three Corners Equinox, který je kousek od Abu Dabbab a v červnu pro vaši rodinu rodinný pokoj vychází v Equinoxu na cca 52 000 Kč. Nebo koukněte na hotel Brayka Bay, kde se aktuálně dostávám na cca 60 500 Kč.

 • Odpovědět

  Dobrý den, ráda bych našla podobný hotel co se kvality týče jako je Sunrise Tucana Resort (menší resort, kvalitní služby ultra all incl.) v jiné části Egypta. Potápění nepreferuji. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Michaelo, asi plus mínus chápu, co hledáte. Napadl mne jako první KaiSol Romance Sahl Hasheesh, byť v jeho případě je fakt, že leží v sousední zátoce, než kterou zmiňujete. Pokud máte zájem o Marsa alam, tak tam bych doporučil třeba nový a ne nikterak veliký resort Jaz Maraya (velmi kvalitní hotel s dobrými službami, viz recenze Maraya) a nebe z hlediska přístupu do moře o něco lepší Jaz Solaya, rovněž kvalitní hotel, který leží na stejném místě jak Maraya.

 • Odpovědět

  Mockrát děkuji.. Tak jsme našli v Hurgadě hotel Prima life makadi resort..do Marsa nejsou už na náš termín letenky..a co počasí..?

 • Odpovědět

  Dobrý den, je vhodné cestovat do Egypta na přelomu únor, březen. Máme jarní prázdniny a já hledám destinaci na ohřátí. Hotel Tree happy live, co myslíte?

  • Odpovědět

   Dobrý den Markéto, na přelomu února a března je třeba počítat s chladnějším mořem (minimálně na egyptské poměry), v Marsa Alam má 23°C. Koupat se ale dá a teplo je taky, viz. počasí v Marsa Alam v březnu, kde mimochodem i doporučuji, jaké hotely je vhodné volit s ohledem na teplejší moře.

 • Odpovědět

  Dobrý den. Rádi bychom do Egypta od 18.2. čtyři dospěláci. Máme teď trošku obavy z počasí.. předpověď je 21-22stupnů..Prosím o nějaký tip na hotel..jsme potápěči. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Miloslavo, pokud můžete, volte něco na jihu. Hodně jižně položené a na šnorchlovaní jedny z nejlepších jsou resorty Shams Alam a Gorgonia (viz také moje recenze Gorgonie), které jsou asi 2 km od sebe. Takže být ve vaší situaci, tak by toto byly moje přednostní volby. Tím neříkám, že u jiných hotelů šnorchlování nestojí za to, ale tyto rozhodně patří v tomto směru mezi ty nejlepší. Dále jsou dobré nejrůznější zálivy (byť trochu severněji položené) – Abu Dabbab, záliv Brayka Bay nebo záliv Marsa Mubarak.

 • Odpovědět

  Poprosím o předpověď počasi nyní 4-11.12.2022 Marsa alam
  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Dano, dle předpovědi se má na začátku prosince mírně ochladit, nejvyšší denní teploty na 25°C až 26°C, teploty ráno na 19°C. Dominovat má skoro jasno celý týden.

 • Odpovědět

  Dobrý den,dnes mně v cestovní kanceláři nabízeli hotel Aqua mondo resort,ale s tím,že k němu nemají žádné informace.Nikde na vebu nejsou recenze a ani hotel nemá vlastní stránky.Je nově otevřený,vypadá hezky,ale ty informace chybí.Prosím, víte vy o něm něco?Zda už je zaběhnutý,jak je to s koupáním v moři,bazény mě u moře až tak nezajímají.Děkuji za odpověď.

  • Odpovědět

   Dobrý den Květo, omlouvám se, ale já tento hotel neznám.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, potřebovali bychom prosím poradit. Pojedeme s dětmi (2 a 4 roky). Máme v plánu kupovat Last minute, je lepší duben nebo květen? A poradíte prosím který hotel? Mame tři favority.. Albatros palace resort, Prima life makadi resort&spa, Hotel club calimera akassia swiss resort. Uvítáme klidně ale i jiné tipy moc děkuji za odpověď

  • Odpovědět

   Dobrý den Evo, z hlediska počasí jsou ideální oba měsíce. Ostatně třeba právě nyní je v Hurghadě již solidních 27°C. Z hlediska teploty moře je samozřejmě lepší květen, kdy má voda už 26°C. Co se týká hotelů. Z toho, co zmiňujete je dle mého názoru kvalitativně nejlepší Albatros palace resort, ale na druhou stranu já osobně bych ho nevolil z důvodu příliš mělkého moře, které navíc při odlivu hodně ustupuje. Prima Life Makadi je fajn, i když mě tady vadí trochu stísněná pláž. Alternativně lze volit např. resort Sunrise Royal Makadi, který má pláž prostornější a navíc tu děti mají tobogány. Hotel club calimera akassia swiss resort je dobrý a má svůj vlastní akvapark a dokonce i 50 metrový plavecký bazén – možnost koupání v moři je tu malinko omezenější, buď se dá koupat v cca 50 metrů dlouhé laguně uměle vyhloubené do korálového podloží, nebo je pak samozřejmě možný vstup do moře z mola.

 • Odpovědět

  Lukáši, děkuji za upřímnou odpověď.Podívám se po jiném hotelu.Mám v záloze Albatros Sea World odkud se v minulém týdnu vrátili dvoje známí a byli nadšení.Jen to letiště šedesát kilometrů mě drobet odrazuje.Děkuji

 • Odpovědět

  Dobrý den,objevila jsem v Hurghádě hotel HAWAII CAESAR PALACE.Chceme s vnoučaty sedm a pět let asi během dubna vyrazit.Zdá se mně pro děti ideální,blízko letiště,aquapark,pláž u hotelu.Z fotek je vidět,že je tam mělké moře a nejsou žádné recenze.Mohu znát váš názor?Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den, nechci vás od této volby odrazovat, ale tento hotel patří spíše k průměrný, což je jedna věc, věc druhá je však to moře, které tu je skutečně mělké. Při odlivu se koupat nedá vůbec, je to zde proto hlavně o těch bazénech. Hotel je pravděpodobně cenově atraktivní, ale osobně bych volil něco jiného.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukaši, mohu poprosit o Vás názor ? Chtěla jsem letět do Marsa Alam na začátku března s 8 letym chlapcem do hotelu 3 trumpety . Prosím Vás názor, je to rozumné . Hlavně ohledně počasí a výběr hotelu Děkuji Jana

  • Odpovědět

   Dobrý den Jano, z hlediska počasí a teplot je začátek března naprosto bez problému. Standardně se teplota přes den dostávají již k 30°C. Na druhou stranu je v takovém to termínu nutné počítat s chladnějším mořem, max. 23°C, což je na Egypt slabý podprůměr, v únoru je voda v Egyptě vůbec nejchladnější a v březnu nelze proto čekat žádné zázraky, ohřívá se takto z jara velmi pomalu. jaký hotel konkrétně myslíte?

 • Odpovědět

  Ahoj přeji hezký den.
  Chtěl bych se optat na počasí od 18.9 – 30.9, na teplotu vzduchu i moře v oblasti Hurghada .. dekuju 🙂

  • Odpovědět

   Dobrý den Tomáši,

   v Hurghadě na konci září má moře standardně 27°C a teploty přes den (ve smyslu maxim) se pohybují v rozmezí od 33°C do 36°C. Předpověď takto na více než 14 dní dopředu sice ještě není, ale počasí zde v tomto termínu bývá zatím velmi stabilní a bez nějakých velkých výkyvů.

 • Odpovědět

  Dobrý den, teď od18.7. v Marsaalam jaké čekat teploty vzduchu a vody? Řeším, jestli pobyt uskutečnit. Díky Eva

  • Odpovědět

   Dobrý den Evo, čekejte vedro. Teplota moře aktuálně 29°C, teploty vzduchu se v denních maximech v těchto dnech pohybují mezi 35°C a 37°C.

 • Odpovědět

  Dobrý den,chtěla bych se zeptat na délku dne na konci března v Marsa Alam. Mám zkušenost z ledna v Sharm, to den na pláži končil už kolem 16 hodiny. Díky

  • Odpovědět

   Dobrý den Jano,

   to už je po jarní rovnodennosti, tj, krátkého dne se bát nemusíte. Zhruba to je tak, že východ je v 5:30 a západ v 17:55. Úplně přesně např. pro 30. března to letos bylo následovně: východ v 5:33, západ v 17:56, a délka dne tak činila 12 hodin a 22 minut.

 • Odpovědět

  Dobrý den ,odlétám do Hurghady 21.3.2020,sledovala jsem počasí-16-25 .Co korona virus.Máme se obávat?Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Hanko,

   co se týče teplot vzduchu, dle nejaktuálnější předpovědi by se denní maxima ve vašem termínu měla pohybovat mezi 24°C a 27°C, což zhruba odpovídá typickému rázu počasí v Egyptě v březnu. K aktuální situaci koronaviru v Egyptě jsem se vyjadřoval naposledy včera večer, mrkněte na tuto moji reakci. Aktuální číslo nakažených v Egyptě je rovno 67. Dle mě obavy na místě v tuto chvíli nejsou, samozřejmě není dobré přijít do kontaktu s italskými turisty.

 • Odpovědět

  Dobrý den,odjíždím do Marsa Alam 11.3. na 14 dnů.Drive jsem jezdila až koncem dubna,teď mám obavy jake bude pocasi.Prosim o INFO.Predem dekuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Mileno,

   buďte bez obav. Takto v polovině března zde bývá už teplo, viz také počasí v Egyptě v březnu. Ostatně třeba předevčírem (tedy ve čtvrtek) bylo v Marsa Alam 34°C, včera 28°C (což způsobil trochu vzedmutý písek, kvůli kterému nebylo úplně jasno). Obvykle se ve vašem termínu teploty pohybují okolo 31°C. Samozřejmě s tím, že některé dny může být chladněji (v minulém roce bylo jeden den 25°C), v jiné dny ale zase tepleji (34°C až 35°C… opět data z minulého roku)

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši,
  na přelomu leden/únor se chystáme do Egypta. Vybíráme mezi oblastí Sharm el Sheikh (Cleopatra resort, Coral sea Sensatori) a Marsa Alam ( JAZ MARAYA, Hilton Nubia Beach). Oblast Marsa Alam by se nám líbila více, kvůli potápění, ale bojíme se chladného počasí. Mohla bych Vás poprosit o Váš názor, kterou oblast, případně resort vybrat. Děkuji mockrát za odpověď.

  • Odpovědět

   Dobrý den Barboro,

   nejprve pro vás připojuji odkaz na podrobnější popis počasí v Egyptě v únoru. Chválím váš před výběr jednotlivých hotelů, jsou kvalitní. Já osobně doporučuji v tomto období upřednostňovat Marsa Alam. Je nejvíc na jihu a byť jsou teplotní rozdíly mezi jednotlivými oblasti hodně zanedbatelné, tak existují. A není to jen o teplotě vzduchu, ale i o teplotě vody, která bývá v zimě na jihu Egypta typicky o 1°C vyšší než v Hurghadě nebo Sharm el Sheikhu. Tedy za mě doporučuji Jaz Marayu nebo Hilton Nubian resort, oba jsem mimochodem zařadil nedávno do tohoto mého výběru top hotelů v Egyptě – tím chci jen znovu upozornit na váš povedený výběr 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, jak se prosím pohybují teploty v Marsha Alam na začátku února?
  děkuji za odpověď.
  R. Bigl

  • Odpovědět

   Dobrý den Roberte,

   na začátku únoru to přes den teploty ve stínu většinou stoupají k 22°C až 25°C. Bývá slunečno. Únorové počasí zde však umí být i teplejší. Dost teplo zde bylo před rokem, v únoru 2019, kdy 3., 4. a 5. února bylo 27°C, 30°C a 29°C. Teploty v noci klesají většinou k 10°C.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  jaké bude počasí a teplota moře v Marsa Alam cca 10.12. – 24.12.2019

  děkuji Tunka

  • Odpovědět

   Dobrý den Miroslave,

   je to ještě daleko, ale jak koukám na dlouhodobé výhledy, bude slunečno a maximální teploty přes den by se měly pohybovat mezi 22°C a 26°C, v noci pak budou klesat na 16°C. Teplota moře takto před Vánocemi zde standardně činí 25°C.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím jaké bude počasí v Hurgadě od 8.11 do 16.11. 2019. A teplota moře? Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Jitko,

   předpověď teploty moře na váš termín dává 27,5°C. Bude slunečno, o víkendu stále 30°C, v dalším týdnu, tedy od 11.11. je zatím předpoklad toho, že by teploty měly mírně poklesnout, v maximech přes den budou na 27°C. Hezkou dovolenou 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den . Jaké bude počasí : Egypt – Makadi od 16.11 do 23.11.2019 ? A teplota moře ? Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Vlasto,

   v tomto týdnu by dle té nejaktuálnější předpovědi mělo převládat slunečno a skorojasno,, výjimečně bude polojasno. Denní teploty v Makadi Bay mezi 26°C a 29°C, noční teploty mezi 18°C a 19°C. Očekávatelná teplota moře ve vašem termínu je 27°C.

 • Odpovědět

  Jaké počasí bude 2.-8.11.2019 Díky

  • Odpovědět

   Kde přesně myslíte? Hurghada? V Hurghadě by sice 2.11. mělo být „jen“ 29°C, ale v následujících dnech se bude teplota ve stínu v denních maximech pohybovat mezi 30°C a 31°C. Bude slunečno, bez oblačnosti. V noci 23°C až 24°C. Doplním aktuální teplotu moře – v Hurghadě je v tuto chvíli stále perfektních 28°C.

 • Odpovědět

  Dobrý den,

  letos poprvé jedu s rodinou do Egypta. V období Vánoc očekávám denní teploty kolem 20 stupňů. Mým cílem je vidět pyramidy a delfíny, cokoli dalšího uvítám.
  Mám pouze obavy, aby služby nebyly v této době osekané. V CK tvrdí, že nebudou, že mají kapacity hotelů vyprodané (ale námi původně vybraný hotel bude zavřený), co myslíte Vy?
  Nechtěla bych mít přehnaná očekávání, a pak nebyla zklamaná.
  děkuji Klára

  • Odpovědět

   Dobrý den Kláro,

   v prosinci v období Vánoc se teploty vzduchu v denních maximech pohybují většinou okolo 23°C (jasně může být jeden den o něco chladně, a naopak další den třeba 26°C). Takže takto zhruba k teplotám. Ne, moje zkušenost potvrzuji spíše to, co vám tvrdí v CK, na službách to většinou nepoznáte, naopak většinou jsou v hotelech vánoční večeře honosnější a více na úrovni, než jindy. Tím chci podložit fakt, že se nějakých „osekaných“ služeb v tomto období bát nemusíte.

 • Odpovědět

  Dobrý den, jaké počasí mě čeká v Hurghadě od 4. do 11.11. 2019? Děkuji za odpověď 🙂

  • Odpovědět

   Dobrý den Pavlo,

   už vám na to koukám, denní teploty by se dle nejaktuálnější předpovědi měly pohybovat mezi 25°C a 28°C, v noci 19°C, což tedy na rovinu řečeno se osobně mě zdá na začátek listopadu trochu málo, určitě méně, než je typické. Standardně zde totiž přes den v prvním listopadovém týdnu bývá 29°C až 30°C a v noci to neklesá pod 21°C.

 • Odpovědět

  Dobrý den chci se zeptat jake počasí nás čeka odlet 11.9.-21.9.2019 lokalita Hurhada děkují

  • Odpovědět

   Dobrý den Lenko,
   velmi pěkně a teplo. Slunečno, denní teploty mezi 33 a 36°C, v noci kolem 26°C. Žádnou výraznou změnu počasí ve vašem termínu nečekejte.

 • Odpovědět

  Dobrý den , chystáme se 14.10.na dovolenou do Egypta.Nevime ještě jestli podle pocasi do oblasti Sharm nebo Marsa kvůli počasí.Muzete nám prosím říci jaké jsou v těchto oblastech tuto dobu teploty? Děkuji moc za odpověď.

  • Odpovědět

   Dobrý den Dagmar,

   ano. Když se dívám na teploty, které zde byly v daném termínu minulý rok, tam v Sharm el-Sheikhu byl každý den v tomto týdnu identický, přes den ve stínu 31°C a minimum 25°C vždy kolem 6. hodiny ráno. Marsa Alam – noce, resp. rána byla stejně „chladná“ jako v Sharmu, přes den však 33°C až 36°C. Samozřejmě v obou lokalitách po celou dobu panovalo zcela jasno.

 • Odpovědět

  Dobrý den.Prosím předpověď počasíí a teplotu moře od 3. 6.do 15.6.

  • Odpovědět

   Dobrý den, na které místo jedete, které letovisko? Taba / Sheikh / Hughada / Marsa Alam?

 • Odpovědět

  Dobrý den. Prosím předpověď počasí a teplotu moře od 22.5 do 2.6. Děkuji moc.

  • Odpovědět

   Dobrý den Petře,

   na přesnou předpověď je brzy, ale můžete počítat s tím, že v termínu od 22.5 do 2.6 bude zcela jasno, teplota přes den 34°C až 35°C, v noci cca 27°C. A teplota moře 25°C až 25.5°C.

  • Odpovědět

   Děkuji moc za info

 • Odpovědět

  Prosím teplota ke konci srpna v Egypt Hurghada dekuji

  • Odpovědět

   Dobrý den, na konci srpna v Hurghadě bývá jasno a slunečno. Teploty přes den typicky mezi 35°C a 40°C a teploty jsou v nočních a ranních minimech v tuto dobu extrémní, 29°C až 30°C – pod 29°C teplota prakticky neklesá vůbec.

 • Odpovědět

  Dobrý den,jak bude v Hurghadě kolem 10.4. a teplota moře.
  Děkuji S.

  • Odpovědět

   Dobrý den Drahomíro,

   podle nejaktuálnější předpovědi by měl být týden od 10. dubna teplotně příjemný, ne úplně horký. teplota přes den: 27°C až 29°C, v noci a ráno: cca 21°C. Aktuální teplota moře v Hurghadě činí 21,5°C, tato hodnota se příliš rychle nemění.

 • Odpovědět

  dobrý den,prosím o předpovědˇ počasí a teploty moře v Marsa alam na pobyt letos začátkem dubna. Děkuji KO

  • Odpovědět

   Dobrý den Zdeňko,

   čekejte teplotu moře 24°C. Co se týče počasí, tak nějaká přesná předpověď na duben v tuto chvíli ještě není, nicméně dost by vám mohl naznačit minulý rok, kdy na začátku dubna se tu teplota v denních maximech pohybovalo od 31°C do 35°C, v nočních minimech se pak pohybovala mezi 16°C a 20°C. Samozřejmě bylo jasno a slunečno. Mějte se fajn 🙂

Zeptejte se na cokoliv k tématu - vložte komentář

* Pole "Vaše jméno" a "Váš email" jsou povinná, vaše emailová adresa nebude zveřejněna, spam rádi nemáme.
Důležité: Některé komentáře se zobrazí až po jejich schválení.
Tipy na zájezdy
Hotel Royal Brayka, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam (-59%): 8 dní u zálivu s TOP pláží i korály za 8 790 Kč

Hotel Krabi Chada Resort, Krabi, Thajsko

Thajsko (-51%): polopenze na 8 dní s přímým letem z ČR za 19 990 Kč

Egypt, Marsa Alam, Royal Tulip Beach Resort

Marsa Alam (-59%): 8 dní s All Inclusive u velké laguny za 6 990 Kč

Hotel Orangea Beach Resort, Nosy Be, Madagaskar

Madagaskar (-42%): pobyt v hotelu přímo u pláže na 8 dní za 17 990 Kč

Hotel Millennium Resort, Salalah, Omán

Salalah, Omán (-56%): dovolená v 5* resortu s All Inclusive za 15 990 Kč

Hotel Venice Beach, Djerba, Tunisko

Djerba, Tunisko (-54%): pohodové All Inclusive s pobytem na 8 dní za 8 990 Kč

Máte 50% hotovo
Tipy na exkluzivní dovolenou
Aktuálně dostupné zájezdy se slevou až 60%. Maximálně 1x měsíčně.