Chada Thai Village Resort

✮✮✮✮
260 Ao Nang, Mueang Krabi District, Krabi 81000, Thajsko

Hotel Chada Thai Village Resort je stylově zařízený komplex se třemi bazény a hned několika dostupnými plážemi v jeho okolí. Navíc sem bývají k dispozici zájezdy již za 20 990 Kč. Je vhodný jak pro páry, tak díky prostorným pokojům i pro rodiny s dětmi. Ty určitě ocení i 2 menší tobogány.

TIP: Doporučuji volit polopenzi, plná penze se nevyplatí, navíc se snadno kdykoliv najíte v jedné z okolních restaurací. Pokud chcete poznat, jak místní žijí a farmaří, vyrazte na cyklo výlet s agenturou Krabi Eco Cycles, kde se během dvou hodin dozvíte spoustu zajímavých informací o místních a jejich kultuře.
Vyrazte na dovolenou do Chada Thai Village Resortu
Aktuálně dostupné zájezdy se pohybují v rozmezí
20 990 Kč - 64 270 Kč
Srovnejte ceny. Zájezd pak rezervujte přímo u CK.
Nejlevnější termíny od 20 990 Kč aktuálně najdete v nabídce Čedok.
Detail zájezdu  ❯

Základní informace & hodnocení

Chada Thai Village Resort se nachází v regionu Krabi v jižním Thajsku cca 400 m od centra oblíbeného letoviska Ao Nang. Od letiště v Krabi je vzdálený 25 km / 30 minut jízdy, od letiště v Phuketu 150 km / 2 hod 15 minut jízdy. Do regionu se létá na obě letiště, je proto vhodné se předem ujistit, na které letiště bude přilétat zrovna váš let.

Hodnocení
Toto hodnocení reflektuje moji vlastní zkušenost s hotelem i některé názory ostatních, kteří hotel Chada Thai Village Resort navštívili.
Co je dobré
  • Krásná hotelová zahrada
  • Vybavení pokojů
  • Perfektní poloha
Co až tak dobré není
  • Často se opakující jídla
  • 900 m od pláže
  • Slabší wifi

Služby Chada Thai Village Resortu jsou na dobré úrovni. Areálu hotelu je udržovaný, čistý a čisté a denně uklízené jsou i pokoje. Jsou velké a každý z nich má terasu, ať už s výhledem na bazén nebo do zahrad a okolní přírody. Bufetová nabídka snídaní je bohatá, naopak výběr jídel při večeřích je slabší. Navíc některá jídla jsou dost pálivá, což nemusí a nebude vyhovovat každému. Zkrátka thajská kuchyně. Podrobnější informace o hotelu a jeho službách se dočtete v rámci mojí recenze Chada Thai Village Resortu, kterou naleznete níže na této stránce.

Hotel i přes některé jeho slabší stránky doporučuji, a to i náročnějším klientům. Díky své poloze u Ao Nang je ideálním místem nejen pro dovolenou u moře, ale supr východiskem pro poznávání regionu Krabi a blízkých ostrovů.

Zájezdy

Nejoblíbenější varianta zájezdů do hotelu Chada Thai Village Resort je s polopenzí a s pobytem na 9 dní.

V nabídce jsou také pobyty na 16 dní, zároveň je možné volit plnou penzi. V některých, těch nejlevnějších termínech je možné zájezd rezervovat již za 20 990 Kč / osoba:

Fotogalerie

Chada Thai Village ResortChada Thai Village ResortChada Thai Village ResortChada Thai Village ResortChada Thai Village ResortChada Thai Village ResortChada Thai Village ResortChada Thai Village ResortChada Thai Village ResortChada Thai Village ResortChada Thai Village ResortChada Thai Village ResortChada Thai Village ResortChada Thai Village ResortChada Thai Village ResortChada Thai Village ResortChada Thai Village Resort

Moje zkušenost & Recenze

Jednou z kladných stránek resortu je nepochybně jeho poloha. Nachází se v mírném svahu, blízko centra města, přesto je v klidné části, je daleko od frekventovaného hlavního tahu.

Hotel je starší, ale zrekonstruovaný. Areál hotelu se skládá z jedné hlavní budovy a několika menších třípatrových budov, v nichž jsou pokoje. V areálu je plno palem a další zeleně, uprostřed pak tři menší bazény, dva s menšími vodními skluzavkami po děti i dospělé, třetí bazén bez skluzavek a s klidovou zónou je v horní části areálu. Všude je čisto a zahrady jsou plné motýlů. Před hlavním vchodem do hotelu jsou parkovací místa, kde můžete nechat vaše půjčené auto nebo skútr.

Ubytování & pokoje

Ubytování je ve velkých pokojích, opět i ty jsou dnes již trochu starší, ale z mého pohledu plně vyhovující, komfortní a funkční. V každém z nich je možná přistýlka, tedy pojmou až 3 lidi. Hotel je dobrý i pro rodiny nebo větší skupiny. Mnohé pokoje se totiž dají propojit mezi sebou. Jsou denně uklízené, denně jsou měněné ručníky (za mne trochu přežitek, ale budiž) a denně je doplňována balená pitná voda.

Chada Thai Village má 86% hodnocení na základě 21 recenzí na Invia.cz

Stravování

Servírovaná strava je dobrá, ale mohla vidím tu prostor ke zlepšení. Snídaním nelze nic vytknout, jsou to bohaté bufetové stoly. Obědy, pokud si připlatíte plnou penzi, nejsou bufetové, nýbrž si vybíráte z klasického menu. Výběr jídel k večeři je užší a strava je často mírně pikantní. To se dá s ohledem na thajskou kuchyni pochopit nýbrž děti mohou mít problém si vybrat. Minimálně dvě nepálivá jídla jsou však k dispozici vždycky. Je potřeba také uvést, že výběr zeleniny a ovoce je dostatečně veliký, a to jak ráno, tak večer.

V blízkém okolí hotelu je řada restaurací. Jsou dobré a nejsou nijak předražené. Obědy či večeře tak není žádný problém řešit právě tímto způsobem.

Služby hotelu

Personál bez problému, vstřícný, ale mnoho z nich neumím moc dobře anglicky. Na recepci jsou nápomocní, nemají problém vám doporučit nějaké výlety, které by vám nejlépe vyhovovaly.

V hotelu je posilovna, a la carte restaurace Rotissary a hlavní jídena Greenary a dokonce i swim up bar v jednom z bazénů.

Pláž & koupání

Nejbližší pláž Ao Nang je vzdálená asi 900 metrů od hotelu. Dá se tam bez problému dojít pěšky, ale je potřeba počítat s tím, že ne všude jsou chodníky. Samotná pláž je 1,5 km dlouhá, písečná, ale bez lehátek a prakticky bez stínu. Z opačného konce pláže Ao Nang vede přes kopec krátká turistická stezka, tzv. Monkey Trail na pláž Tonsai a dále na pláž Railay. Mezi plážemi je možné se nechat převést i loďkou, jedna cesta za 200 bath.

Hotel má i svoji hotelovou pláž s lehátky, slunečníky (v ceně), i s restaurací, tedy není problém tu zůstat celý den. Hotel pro klienty zajišťuje na pláž dopravu zdarma, je vzdálená asi 8 km / 15 minut jízdy od resortu. Je menší, ale udržovaná. V okolí pláže je plno opic, je vhodné si zde proto hlídat věci, opice tu nehlídané věci občas kradou. pláž je písečná s pozvolným vstupem do vody. Při odlivu je potřeba jít celkem daleko do moře.

Tipy na podobné hotely

Ať už se zdá být ve vašem termínu Chada Thai Village Resort obsazený nebo zkrátka jen hledáte další inspiraci, tak vězte, že lze najít hotely, které jsou v mnohých ohledech s Chada Thai Village Resort srovnatelné.

Osobně mezi ty nejpodobnější řadím:
Všehny resorty jsou buď přímo v letovisku Ao Nang nebo v jeho blízkém okolí. První zmíněný je obvykle nejlevnější, také však méně kvalitní. Další dva jsou srovnatelné s Thai Village Resortem.

Časté dotazy k hotelu

Kde přesně je Chada Thai Village Resort?

Hotel se nachází v Thajsku v regionu Krabi 25 km od zdejšího letiště a 150 km od letiště v Phuketu.

Jak dlouho trvá transfer z letiště na hotel?

Cesta z letiště v Krabi na hotel Chada Thai Village Resort trvá přibližně 30 minut, z letiště v Phuketu cca 2 hod 15 minut.

Jaké hodnocení má Chada Thai Village Resort?

Chada Thai Village má 86% hodnocení na základě 21 recenzí. Prohlédnout recenze hotelu.

Kolik stojí nejlevnější zájezd do Chada Thai Village?

Aktuálně nejlevnější pobyt vychází na 20 990 Kč, viz detail zájezdu do Chada Thai Village.

Jaká je u hotelu pláž a jaké tu je koupání?

Nejbližší pláž je Ao Nang Beach. Jedná se o 1,5 km dlouhou písečnou pláž, která, v závislosti na přílivu/odlivu, je zhruba 25 m široká. Je bez lehátek a bez slunečníků. Vstup do vody je pozvolný, bez oblázků, po písku. V širším okolí se nachází další a krásnější pláže, na které se dá buď dojít nebo popojet loďkou, např. pláž Pai Plong, Tonsai nebo Railay.

Mapa

?>