Carols Beau Rivage

✮✮✮✮✮
El Obayed Bay, 51512, Marsa Matrouh Governorate, Egypt

Hotel Carols Beau Rivage situovaný u zálivu s perfektní písečnou pláží patří mezi nejoblíbenější resorty v regionu Marsa Matrouh. Navíc sem bývají k dispozici zájezdy již za 18 749 Kč. Disponuje pokoji s velkými, 140 cm širokými postelemi, jedním 45 m dlouhým bazénem a velmi hezkou pláží vyhrazenou pouze pro hotelové hosty.

TIP: Hotelová WiFi funguje jen v baru u recepce. Doporučuji koupit egyptskou datovou kartu. Vyhněte se jejími nákupu na letišti, je tam 2x dražší než za jaké ceny ji lze sehnat přímo na hotelu.
Vyrazte na dovolenou do Carols Beau Rivage
Aktuálně dostupné zájezdy se pohybují v rozmezí
18 749 Kč - 31 919 Kč
Srovnejte ceny. Zájezd pak rezervujte přímo u CK.
Nejlevnější termíny od 18 749 Kč aktuálně najdete v nabídce Čedok.
Detail zájezdu  ❯

Základní informace & hodnocení

Carols Beau Rivage se nachází na severoegyptském pobřeží u Středozemního moře. Město Marsa Matrouh, u které se nachází zdejší letiště, je od hotelu vzdálené 20 km východním směrem. Transfer z letiště na hotel trvá cca půl hodiny a typicky mají autobusy i ozbrojený doprovod. Hotel samotný je na části pobřeží, která je orientovaná na východ (nikoliv na sever), přímo z hotelu jsou proto vidět východy slunce nad mořem.

Hodnocení
Toto hodnocení reflektuje moji vlastní zkušenost s hotelem i některé názory ostatních, kteří hotel Carols Beau Rivage navštívili.
Co je dobré
  • Výborná pláž
  • Prostorné pokoje
  • Ubytování hned po příjezdu
Co až tak dobré není
  • Servírovaná jídla
  • WiFi jen u recepce
  • Odpadky v okolí

Byť je Carols Beau Rivage asi 15 let starým resortem, je čistý a udržovaný. Funguje od května do října a minimálně na základě mých zkušeností jeho klientelu v posledních letech tvoří zejména Italové, dále pak Češi a Slováci, plus pár místních. Služby jsou na dobré úrovni, ale ne úplně kladně hodnotím organizaci stravování. Jídlo vám tu nandavají kuchaři, není možnost si ho na talíř dávat sám, což ne úplně každému může vyhovovat. To však kompenzuje pláž a azurová barva místního moře. Podrobnější informace o hotelu a jeho službách se dočtete v rámci mojí recenze Carols Beau Rivage, kterou naleznete níže na této stránce.

Hotel je relativně klidný. Do recepce, jídelny a samozřejmě i do vyšších pater hotelu vedou výtahy, je tedy vhodný i pro méně pohyblivé nebo starší lidi. A to i díky blízkosti pláže. Naopak není úplně dobrou volbou pro ty, kteří jedou k moři šnorchlovat a pozorovat podmořský svět.

Zájezdy

Nejoblíbenější varianta zájezdů do hotelu Carols Beau Rivage je s délkou pobytu na 8 dní.

V nabídce jsou také pobyty na 12 nebo 15 dní s tím, že nelze volit jinak než All Inclusive. V některých, těch nejlevnějších termínech je možné zájezdy rezervovat již za 18 749 Kč / osoba:

Fotogalerie

Carols Beau RivageCarols Beau RivageCarols Beau RivageCarols Beau RivageCarols Beau RivageCarols Beau RivageCarols Beau RivageCarols Beau RivageCarols Beau RivageCarols Beau RivageCarols Beau RivageCarols Beau RivageCarols Beau RivageCarols Beau RivageCarols Beau RivageCarols Beau RivageCarols Beau RivageCarols Beau RivageCarols Beau RivageCarols Beau RivageCarols Beau RivageCarols Beau RivageCarols Beau RivageCarols Beau RivageCarols Beau RivageCarols Beau RivageCarols Beau RivageCarols Beau RivageCarols Beau RivageCarols Beau RivageCarols Beau RivageCarols Beau RivageCarols Beau RivageCarols Beau Rivage

Moje zkušenost & Recenze

Resort se skládá z jedné hlavní budovy a asi 4 různě velkých a různě vysokých (až 5 pater) budov, v nichž jsou pokoje. Dále se zde nachází venkovní divadlo a bazén ledvinovitého tvaru (cca 45 x 20 m veliký).

Areál hotelu je hlídaný. Nenechte se zaskočit tím, že v jeho blízkém okolí spatříte vojáky s automatickými puškami. Zajišťují právě bezpečnost.

Ubytování & pokoje

Pokoje jsou na první pohled celkem pěkné a útulné. Při bližším pohledu zjistíte, že je nábytek již starší, odpovídá stáří hotelu, ale na druhou stranu plně funkční. Disponují samozřejmě klimatizací a každý má terasu nebo balkón. Větší část pokojů má výhled na bazén nebo na moře a bazén, pokoje v zadní budově koukají jen do zahrady. Bonusem pro toho, kdo zvolí variantu výhledu na moře, budou východy slunce, které uvidí přímo z balkónu. Úklid probíhá denně, denně doplňují balenou vodu, kávu i čaj.

Koupelny jsou prostorné, se sprchovým koutem. V pokojích jsou jednolůžkové, nikoliv manželská lůžka. Na druhou stranu jsou prostorné, postele jsou 140 cm široké. Pokoje mají max. 3 tyto postele. Upozorním na to, že děti do věku 11,99 let zde nárok na lůžko nemají. Cestujete-li ve vícero jak 3 lidech, včas si možnost ubytování s CK prověřte.

Carols Beau Rivage má 80% hodnocení na základě 59 recenzí na Invia.cz

Stravování

Nabídka a pestrost jídel je dostatečná, byť by mohla být širší. Na druhou stranu si dle mne vybere každý. Jídlo i nápoje jsou dostupné celý den, ať už v hlavní restauraci formou snídaní, obědů a večeří nebo různého dopoledního či odpoledního občerstvení. V jídelně je každý den na výběr ze dvou polévek, dále odhadem 8 hlavních chodů typu kuřecí stripsy, gordon blue apod. s přílohami, italský koutek, kde vám uvaří ravioly nebo naservírují těstoviny s omáčkou dle vašeho výběru, také salátový i sladký koutek. Mimo to se občas objevují masa typu krůta nebo tuňák, ale to není denně. Příliš často se nevyskytují ryby a hotel by mohl rozšířit i nabídku ovoce. Některé jídla se servírují přes den i mimo hlavní jídelnu v barech, především kuřecí, hranolky a pizza.

Upozorňuji, že na rozdíl od jiných hotelů vám pokrmy z pultů nandavá obsluha. Výhodou je, že jídlo není rozhrabané, naopak možná nevýhodou, že vám kolikrát dají méně, než byste chtěli. Není problém si tam však rovnou dojít se dvěma talíři.

Služby hotelu

Úroveň služeb je dobrá, byť bych celkově hotel hodnotil jako 4*, nikoliv 5*. Personál je bez problému. Stojí za to zmínit, že zde i v případě brzkého ranního příletu nečekáte na pokoj až do odpoledne, ubytují vás standardně hned a ani za tím účelem nevyžadují nějaký bakšiš. Fajn je také fakt, že vám kufry z autobusu donesou až na pokoj, nemusíte se o ně vůbec starat.

Wifi je bohužel slabá a k dispozici jen v lobby hotelu. Hotel je čistý, to se ale nedá říct o jeho okolí, které je bohužel plné odpadků. Tak to v této části Egypta zkrátka je.

Pláž & koupání

Předností hotelu je jeho pláž. Ta tu je situovaná v takovém malém zálivu, který je částečně chráněný molem. Voda v zálivu je klidná, i když je okolní moře rozvlněné. Moře má skutečně tyrkysově modrou barvu, je čisté, při koupání vidíte na dno. Všude je ale písek, takže podmořský život tu je prakticky nulový. Na šnorchlování je hotel nevhodný.

Pláž je 150 m dlouhá a je na ní dostatečné množství lehátek i slunečníků. Odhadem jich tu je takových 200. Dopoledne vás obsluha k vybraným lehátkům vždy s osuškami doprovodí, lehátka vám otře, položí osušky a popřeje pěkný den. Na pláži je jemný bílý písek, vstup do vody je po písku a pozvolný. Pláž je čistá, ale je to spíš taková čistota na první pohled. Na neupravovaných stranách pláže se totiž odpadky válejí, přitom by nebyl určitě žádný problém je uklidit. I přes to pláž i samotné koupání tu hodnotím na výbornou.

Tipy na podobné hotely

Ať už se zdá být ve vašem termínu Carols Beau Rivage obsazený nebo zkrátka jen hledáte další inspiraci, tak vězte, že lze najít hotely, které jsou v mnohých ohledech s Carols Beau Rivage srovnatelné.

Osobně mezi ty nejpodobnější řadím:
Druhý a třetí hotel jsou také v Marsa Matrouh regionu, ale o něco dál od letiště, cca 40 km, oba jsou situované u zálivu Almaza Bay, který je z hlediska pláže a moře srovnatelný, ne-li ještě o něco lepší, než záliv u hotelu Carols Beau Rivage. Kdo hledá pěkné moře, ale také supr šnorchlování, nechť raději volí Marsa Alam, Gorgonia je na šnorchlování jeden vůbec z nejlepších resortů v Egyptě.

Časté dotazy k hotelu

Kde přesně je Carols Beau Rivage?

Hotel se nachází na severním pobřeží Egypta cca 20 km od letiště a města Marsa Matrouh.

Jak dlouho trvá transfer z letiště na hotel?

Cesta z letiště na hotel Carols Beau Rivage trvá přibližně 30 minut s tím, že autobusy mívají ozbrojený doprovod.

Jaké hodnocení má Carols Beau Rivage?

Carols Beau Rivage má 80% hodnocení na základě 59 recenzí. Prohlédnout recenze hotelu.

Kolik stojí nejlevnější zájezd do Carols Beau Rivage?

Aktuálně nejlevnější pobyt vychází na 18 749 Kč, viz detail zájezdu do Carols Beau Rivage.

Jaká je u hotelu pláž a jaké tu je koupání?

Pláž je jemně písečná, je asi 150 m dlouhá a cca 40 m široká. Na kapacitu hotelu je dostatečně veliká. Je situovaná v zálivu a do moře z ní je pozvolný vstup po písku ideální i pro menší děti.

Mapa

?>