Kapverdy – All Inclusive dovolená

Kapverdské ostrovy se v posledních letech staly oblíbeným turistickým cílem a aktuálně právem patří mezi ty nejvyhledávanější exotické destinace. Ačkoliv je nabídka ubytování na Kapverdských ostrovech poměrně omezená, většina cestovních kanceláří nabízí buď Kapverdy s All Inclusive nebo s polopenzí. Na úvod však musím všechny upozornit, že Kapverdy nepatří zrovna k nejlevnějším destinacím.

Nenechte se tím odradit!

Ukáži vám, jak nejlevněji all inclusive dovolenou na Kapverdských ostrovech sehnat a doporučím několik konkrétních hotelů, jejichž poměr kvality a ceny patří na Kapverdách k tomu nejlepšímu.

Cena all inclusive | Rozmanitost pokrmů |Doporučuji následující hotely

Kolik Kapverdy s All Inclusive stojí?

Jak jsem již neznačil, Kapverdské ostrovy patří do takové střední cenové třídy. Nerozumějte tomu prosím však tak, že by obecně ceny na Kapverdách byly vysoké.

Tak to není!

Naopak! Toto souostroví je pro českého turistu celkem levné. O něco dražší je však ubytování a výslednou cenu zájezdu navyšuje i cena dopravy. Ostatně průměrná délka letu na Kapverdy činí bezmála 7 hodin a vyšší cena letenky se tak do zájezdu zákonitě musí promítnout.
all inclusive Kapverdy levně
Nejlevnější all inclusive dovolená na Kapverdských ostrovech typicky začíná na 17 000 Kč. Přitom cenové rozpětí těchto týdenních zájezdů je vysoké a výjimkou nejsou ani ceny okolo 60 000 Kč / osoba! V podobném cenovém měřítku se pohybuje i all inclusive dovolená na Kanárských ostrovech, na kterých se však na rozdíl od Kapverd v zimě příliš neohřejete.

All Inclusive zájezdy levnější než 17 000 Kč je prakticky nemožné sehnat, výjimečně jsou k dispozici ve variantách odletů z Vídně nebo z Mnichova.

Jestliže zde plánujete dovolenou v mimo prázdninovém či mimo svátečním termínu, rozhodně doporučuji počkat na last minute.

Vyplatí se to!

Výrazně tak ušetříte. Často tak lze získat slevu 40% i  více z původní ceny.

Typické kapverdské All Inclusive

Pokud si tentokrát dopřejete víc než jen polopenzi a připlatíte si za all inclusive, tak vězte, že v případě Kapverdských ostrovů neprohloupíte. Většina hotelů, ať už na Salu nebo na Boa Vistě, má totiž bohatou nabídku pokrmů, v rámci které můžete typicky 1x za pobyt zdarma navštívit i „A la carte“ restauraci.

Pokrmy jsou podávány formou bufetů. Vždy je z čeho vybírat. Cenově sice dražší, ale o to kvalitnější, než třeba oblíbené all inclusive v Bulharsku. Nestává se, že by něčeho bylo nedostatek.

Vše bývá čerstvé, chuťově většinou dobré a rozmanité.

  • vždy několik druhů čerstvých ryb
  • zároveň spousta mořských plodů
  • nechybí samozřejmě kuřecí a vepřové
  • dostatek zeleniny i salátů

Krom ryb a mořských plodů se do nabízených pokrmů promítají i další charakteristické prvky kapverdské kuchyně – hodně ovoce, výběr z několika fresh džusů a vybírat můžete i z celé řady místních sýrů.

Doporučuji tyto hotely

Prohlédněte si nabídky následujících hotelů, které se řadí vůbec mezi ten nejlepší poměr kvality a ceny, co lze z hlediska ubytování na Kapverdských ostrovech najít. Jestliže hledáte nějaký konkrétní termín a výsledná cena, ať už u níže uvedených nebo jiných hotelů, ne zcela odpovídá vaší představě, napište mi vaše požadavky do komentáře dole pod textem, rád se pokusím vyhovět a udělat vám co nejpřijatelnější nabídku.

Riu Karamboa

Velký a velmi kvalitní 5* hotelový resort situovaný jen kousek od mezinárodního letiště na Boa Vistě. Komplex je vybudovaný v orientálním stylu a byť jsou jeho služby na špičkové úrovni, v některých termínech si lze zde dopřát 8 denní All Inclusive dovolenou za necelých 18 000 Kč / osoba.

  • mrknout na aktuální zájezdy >>
  • hotel přímo u pláže Prai de Salines
  • několik bazénů, sportovní vyžití i velké spa
  • na pokojích lednička a wifi zdarma ve vstupní hale

Dovolená all inclusive Kapverdy levně
Oasis Atlantico Belorizonte

Oblíbený 4* hotel situovaný 1 km od centra letoviska Santa Maria na jižním cípu ostrova Sal. Ubytování v bungalovech, případně v hlavní hotelové budově. V případě, že si zaplatíte v tomto hotelu all inclusive, tak budete mít na pokoji k dispozici ledničku s vodou, která vám bude průběžně doplňována.

Iberostar Club

Perfektní hotel na ostrově Boa Vista přímo u pláže Areja de Chaves, která z hlediska scenérie i koupání patří k tomu nejlepšímu, co mohou Kapverdské ostrovy nabídnout.

Prohlédněte si aktuální nabídky a sami si ověřte, jak se Kapverdské ostrovy s All Inclusive aktuálně pohybují. Myslete přitom na to, že se zaprvé vyplatí počkat na last minute slevy, zadruhé se vyplatí vycestovat mimo nejžádanější období (jakékoliv prázdniny, svátky apod.). Nebojte se ani zimních termínů. Počasí na Kapverdských ostrovech je na koupání dostatečně teplé i v lednu nebo v únoru.

Závěrem chci zdůraznit to, co již padlo. Jestliže all inclusive pobyt na Kapverdách právě hledáte, neostýchejte se níže sepsat vaše požadavky na zájezd. Rád pro vás prověřím aktuální a nejdostupnější možnosti.

Zeptejte se na cokoliv k tématu - vložte komentář

* Pole "Vaše jméno" a "Váš email" jsou povinná, vaše emailová adresa nebude zveřejněna, spam rádi nemáme.
Důležité: Některé komentáře se zobrazí až po jejich schválení.
Tipy na zájezdy
Hotel Imperial Shams Abu Soma, Abu Soma, Egypt

Egypt (-58%): All Inclusive dovolená (8 dní) ve 4* hotelu za 8 990 Kč

Hotel Dunas Mirador, Gran Canaria, Kanárské ostrovy

Gran Canaria (-33%): All Inclusive dovolená (9 dní) za 13 990 Kč

Hotel Al Hamra Village, Ras Al Khaimah, Emiráty

Emiráty levně: dovolená v Ras Al Khaimah  (7 dní) za 12 190 Kč

Hotel Stork, Kréta, Řecko

Řecko, Kréta (-59%): nejlevnější All Inclusive dovolená (8 dní) za 5 990 Kč

Hotel Marabout, Sousse, Tunisko

Tunisko, Sousse (sleva -53%): All Inclusive dovolená (8 dní) za 8 790 Kč

Hotel Lardos Bay, Rhodos, Řecko

Řecko, Rhodos (-36%): výborný hotel s plnou penzí (8 dní) za 11 190 Kč

Máte 50% hotovo
Tipy na exkluzivní dovolenou
Aktuálně dostupné zájezdy se slevou až 60%. Maximálně 1x měsíčně.