Kapverdy – All Inclusive dovolená

Kapverdské ostrovy se v posledních letech staly oblíbeným turistickým cílem a aktuálně právem patří mezi ty nejvyhledávanější exotické destinace. Ačkoliv je nabídka ubytování na Kapverdských ostrovech poměrně omezená, většina cestovních kanceláří nabízí buď Kapverdy s All Inclusive nebo s polopenzí. Na úvod však musím všechny upozornit, že Kapverdy nepatří zrovna k nejlevnějším destinacím.

Nenechte se tím odradit!

>> Dovolená na Kapverdách: týdenní pobyt za 18 730 Kč →

 

Ukáži vám, jak nejlevněji all inclusive dovolenou na Kapverdských ostrovech sehnat a doporučím několik konkrétních hotelů, jejichž poměr kvality a ceny patří na Kapverdách k tomu nejlepšímu.

Cena all inclusive | Rozmanitost pokrmů |Doporučuji následující hotely

Kolik Kapverdy s All Inclusive stojí?

Jak jsem již neznačil, Kapverdské ostrovy patří do takové střední cenové třídy. Nerozumějte tomu prosím však tak, že by obecně ceny na Kapverdách byly vysoké.

Tak to není!

all inclusive Kapverdy levně

Naopak! Toto souostroví je pro českého turistu celkem levné. O něco dražší je však ubytování a výslednou cenu zájezdu navyšuje i cena dopravy. Ostatně průměrná délka letu na Kapverdy činí bezmála 7 hodin a vyšší cena letenky se tak do zájezdu zákonitě musí promítnout.

Nejlevnější all inclusive dovolená na Kapverdských ostrovech typicky začíná na 17 000 Kč. Přitom cenové rozpětí těchto týdenních zájezdů je vysoké a výjimkou nejsou ani ceny okolo 60 000 Kč / osoba! V podobném cenovém měřítku se pohybuje i all inclusive dovolená na Kanárských ostrovech, na kterých se však na rozdíl od Kapverd v zimě příliš neohřejete.

All Inclusive zájezdy levnější než 17 000 Kč je prakticky nemožné sehnat, výjimečně jsou k dispozici ve variantách odletů z Vídně nebo z Mnichova. Občas se poštěstí i s přímým letem rovnou z Prahy, příkladem je tato All Inclusive dovolená a Boa Vistě za 15 190 Kč, o které jsem psal a upozorňoval vás na ni.

Jestliže zde plánujete dovolenou v mimo prázdninovém či mimo svátečním termínu, rozhodně doporučuji počkat na last minute.

Vyplatí se to!

Výrazně tak ušetříte. Často tak lze získat slevu 40% i  více z původní ceny. Ostatně podobně zlevněná byla i ona Boa Vista za 15 190 Kč.

Typické kapverdské All Inclusive

Pokud si tentokrát dopřejete víc než jen polopenzi a připlatíte si za all inclusive, tak vězte, že v případě Kapverdských ostrovů neprohloupíte. Většina hotelů, ať už na Salu nebo na Boa Vistě, má totiž bohatou nabídku pokrmů, v rámci které můžete typicky 1x za pobyt zdarma navštívit i „A la carte“ restauraci.

Pokrmy jsou podávány formou bufetů. Vždy je z čeho vybírat. Cenově sice dražší, ale o to kvalitnější, než třeba oblíbené all inclusive v Bulharsku. Nestává se, že by něčeho bylo nedostatek.

Vše bývá čerstvé, chuťově většinou dobré a rozmanité.

 • vždy několik druhů čerstvých ryb
 • zároveň spousta mořských plodů
 • nechybí samozřejmě kuřecí a vepřové
 • dostatek zeleniny i salátů
Kapverdy, ostrov Sal, dovolená s All Inslusive

Krom ryb a mořských plodů se do nabízených pokrmů promítají i další charakteristické prvky kapverdské kuchyně – hodně ovoce, výběr z několika fresh džusů a vybírat můžete i z celé řady místních sýrů.

Doporučuji tyto hotely

Prohlédněte si nabídky následujících hotelů, které se řadí vůbec mezi ten nejlepší poměr kvality a ceny, co lze z hlediska ubytování na Kapverdských ostrovech najít. Jestliže hledáte nějaký konkrétní termín a výsledná cena, ať už u níže uvedených nebo jiných hotelů, ne zcela odpovídá vaší představě, napište mi vaše požadavky do komentáře dole pod textem, rád se pokusím vyhovět a udělat vám co nejpřijatelnější nabídku.

Riu Karamboa

Velký a velmi kvalitní 5* hotelový resort Riu Karamboa situovaný jen kousek od mezinárodního letiště na Boa Vistě. Komplex je vybudovaný v orientálním stylu a byť jsou jeho služby na špičkové úrovni, v některých termínech si lze zde dopřát 8 denní All Inclusive dovolenou za necelých 18 000 Kč / osoba.

 • mrknout na aktuální zájezdy >>
 • hotel přímo u pláže Prai de Salines
 • několik bazénů, sportovní vyžití i velké spa
 • na pokojích lednička a wifi zdarma ve vstupní hale
Dovolená all inclusive Kapverdy levně


Oasis Atlantico Belorizonte

Oblíbený 4* hotel Oasis Atlantico Belorizonte je situovaný 1 km od centra letoviska Santa Maria na jižním cípu ostrova Sal. Ubytování v bungalovech, případně v hlavní hotelové budově. V případě, že si zaplatíte v tomto hotelu all inclusive, tak budete mít na pokoji k dispozici ledničku s vodou, která vám bude průběžně doplňována.

Iberostar Club

Perfektní hotel na ostrově Boa Vista přímo u pláže Areja de Chaves, která z hlediska scenérie i koupání patří k tomu nejlepšímu, co mohou Kapverdské ostrovy nabídnout.

Prohlédněte si aktuální nabídky a sami si ověřte, jak se Kapverdské ostrovy s All Inclusive aktuálně pohybují. Myslete přitom na to, že se zaprvé vyplatí počkat na last minute slevy, zadruhé se vyplatí vycestovat mimo nejžádanější období (jakékoliv prázdniny, svátky apod.). Nebojte se ani zimních termínů. Počasí na Kapverdských ostrovech je na koupání dostatečně teplé i v lednu nebo v únoru. Ostatně o tom svědčí i fakt, že Kapverdy patří mezi ty nejlepší destinaci, kam vyrazit na dovolenou k moři v únoru.

Závěrem chci zdůraznit to, co již padlo. Jestliže all inclusive pobyt na Kapverdách právě hledáte, neostýchejte se níže sepsat vaše požadavky na zájezd. Rád pro vás prověřím aktuální a nejdostupnější možnosti.

Celkový počet komentářů v diskuzi:   7
Komentáře jsou řazeny od nejnovějších. Zeptat se můžete na cokoliv i vy, stačí přidat příspěvek.
 • Odpovědět

  Dobrý den, moc děkuji za váš názor. Pokud mohu, zeptám se na vybraný hotel ještě vás. Myslíte, že je hotel Riu Cabo verde dobrá volba? Děkuji moc za odpověď.

 • Odpovědět

  Dobrý den, ráda bych na Vánoce překvapila dovolenou na Kapverdách s termínem v půlce ledna. Vybraný mám hotel Riu Cabo Verde na Salu, nebo hotel Iberostar na Boa Vistě. Četla jsem, že na Boa Vistě více fouká. Nerada bych, aby nám byla zima. Máme rádi klid a na Salu se zase trochu bojím, aby tam nebylo příliš živo. Hodnocení mají oba moc pěkné. Zároveň nevím, zda s nákupem vyčkat, nebo jej kupovat už teď. Děkuji za radu. Hezký den

  • Odpovědět

   Dobrý den Gabrielo, řeknu vám svůj názor, tím ale netvrdím, že ten je nejlepší či nejvhodnější… S tím větrem máte pravdu, sice si nemyslete, že na Salu vám foukat nebude, ale zkrátka na Boa Vistě bývá vítr častější a intenzivnější. Proto bych se ve vašem případě klonil právě k Salu. Nebojte se, že by byla Santa Maria (letovisko na Salu) nějak výrazně živá. Není. A alespoň budete moci se jít kam podívat, což je na Boa Vistě problém v momentě, kdy vás pláž omrzí. Navíc hotel Riu Cabo Verde leží na samém jejím konci. Berte jeho polohu jako výhodu, protože se z něj snadno dostanete na pláž orientovanou na západ (tady fouká více) i na pláž orientovanou na jih, na hlavní pláž. Co se týká rezervace. Můj názor je ten, že je jedno, zda to budete rezervovat za současné ceny nebo těsně před Vánoci. Ceny velmi pravděpodobně zůstanou úplně stejné a začnou mírně klesat až v lednu. Nemusí to tak nakonec být, ale takto to většinou je, takže bych to očekával.

 • Odpovědět

  Dobrý den, plánujeme odletět na Kapverdy koncem února, ale stále řešíme počasí. Bude tam slunečno a možnost se koupat? Nerada bych strávila dovolenou v mikině.

  • Odpovědět

   Dobrý den Ivano,

   konec února je sice ještě dost daleko na to se koukat na nějaké předpovědi, výhled naznačuje, že by měla nyní přijít do oblasti nějaká oblačnost, ale na konci měsíce to bude velmi pravděpodobně zase jinak. Obecně zde takto v zimě převládá skorojasno nebo polojasno. Jinak ano., Kapverdy bývají i v únoru dostatečně teplé. Třeba zrovna v minulém týdnu (v podstatě první únorový týden) zde teploty stoupaly až je 30°C. Takto vysoké hodnoty jsou sice pro toto období spíš výjimečné, ale standardně zde v únoru mezi 26°C a 30°C je. například včerejší maximum činilo 28°C a bylo jasno, v noci teplota klesla k 22°C, tedy i noci zde bývají teplé.

   Na ostrovech, na které se jezdí nejčastěji, tedy Sal a Boa Vista, je aktuální teplota moře rovná 22°C, to je minimum, chladnější tu oceán nikdy nebývá, viz. teplota moře na Kapverdách.

 • Odpovědět

  Moc Vás Zdravím z ČR. Prosím o Váš názor ,co se týče hotelu,Riu KARAMBOLA,IBEROSTAR nebo ROYAL HORIZONS?Na RIU Karamboa jsem četla recenze z konce roku,že se tam pořád něco opravuje,nejde bar u bazénu a podobně a na Iberostar,že tam zalévají recikl.vodou,takže strašný zápach i na pokojích..Jedeme s 12 letou dcerou..první moje volba podle obrázků je Royal Horizons,ale čtu si Váš článek o nej.hotelích a tím jste mě trošku nalomil:-).Moc děkuji předem za info..,zítra to rozseknu:-)

  • Odpovědět

   Dobrý den Blanko,

   já si stojím za tím, že nejlepší je Iberostar Club. Ale vězte, že rozdíly mezi těmito resorty jsou dost malé, kvalitní je každý z těchto hotelů. To s tou vodou je pravda, to potvrzuji, ale spíš je to výjimečná situace a jen v některých částech areálu. Dost tedy záleží na tom, kde budete ubytování, ale pokud se toho bojíte, volil bych Royal Horizons (to by byla má druhá volba), ostatně je hned vedle Iberostar clubu. Royla Horizons je trochu větší, má větší bazény, pokoje bez problému, čisté, prostorné, denně uklízené a na pláž blízko, z nejvzdálenějších pokojů asi 300 metrů, byť z mírné kopce, resp. do kopce.

Zeptejte se na cokoliv k tématu - vložte komentář

* Pole "Vaše jméno" a "Váš email" jsou povinná, vaše emailová adresa nebude zveřejněna, spam rádi nemáme.
Důležité: Některé komentáře se zobrazí až po jejich schválení.
Tipy na zájezdy
Hotel Shoni Bay, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam (-62%): pobyt u zátoky s krásnými korály za 7 690 Kč

Hotel Blue Sea Puerto Resort, Tenerife

Tenerife (na 8 dní): All Inclusive dovolená za 11 990 Kč

Hotel Fantazia Resort, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam (-61%): 5* hotel s TOP pláží, bazény & lagunami za 9 990 Kč

Hotel R2 Bahia Playa, Fuerteventura

Fuerteventura (-66%): týdenní All Inclusive ve 4* hotelu za 10 990 Kč

Hotel Uroa Bay Beach Resort, Zanzibar

Zanzibar: zájezd na 9 dní s přímým letem z Prahy za 16 990 Kč

Hotel Aqua Mondo Abu Soma, Hurghada, Egypt

Hurghada (-65%): 8 denní pobyty s All Inclusive aktuálně už za 6 790 Kč

Máte 50% hotovo
Tipy na exkluzivní dovolenou
Aktuálně dostupné zájezdy se slevou až 60%. Maximálně 1x měsíčně.