Počasí Kapverdy

Kapverdské ostrovy se řadí mezi ty nejbližší exotické destinace. Počasí na Kapverdských ostrovech je příjemně teplé a celý rok zde vládnou relativně konstantní teploty, které se v denních maximech pohybují od 26°C (leden, únor a březen) do 31°C (srpen a září). Stálost počasí na Kapverdách je hlavním důvodem, proč jsou tyto ostrovy rok od roku vyhledávanější destinací.

A to po celý rok!

Protože se ovšem nejedná o až tak známou destinaci, tak cílem tohoto textu je charakter místního počasí podrobně popsat a před cestou vás upozornit na klimatické poměry, které by mohly leckoho zaskočit:

Podnebí | Teploty vzduchu | Teplota moře | Kdy nejlépe na Kapverdy | Předpověď počasí

Než přejdeme k podrobnostem, je podstatné uvést, že jakékoliv konkrétní hodnoty, které jsou zde uvedeny, vyplývají z dlouhodobě měřených dat. To samozřejmě neplatí o aktuální předpovědi počasí, kterou níže uvádím jak pro ostrov Sal, tak pro ostrov Boa Vista a všem doporučuji si i tyto aktuální výhledy prohlédnout.

Podnebí

Kapverdské ostrovy leží dost na jihu. Jsou situovány hluboko pod obratníkem Raka a nachází se na podobné zeměpisné šířce jako třeba ostrovy v Karibiku nebo Salalah v jižním Ománu. Podnebí je zde proto tropické!

Ovšem pouštního rázu!

Z klimatologického hlediska na Kapverdy působí 2 hlavní vlivy:

 • vliv afrického kontinentu
 • vliv Atlantského Oceánu
Podnebi na Sao Vicente

Charakter počasí na Kapverdách determinuje suchý a horký vzduch, který přichází od východu z oblasti Sahary a vnitrozemské Afriky. Klima je zde však mírnější než třeba v blízkém Senegalu, a to díky umístění Kapverdských ostrovů v oceánu, který teploty snižuje.

Kapverdské ostrovy jsou suché!

Jsou dokonce sušší než to nejbližší africké pobřeží. Krajina je převážně vyprahlá, zejména potom na východních ostrovech (Sal, Boa Vista a Maio), které jsou ploché, bez hor, a proto je zde suché podnebí ještě výraznější. Vláha, kterou ostrovy dostávají, pochází převážně z kondenzace mlh, které vznikají nad oceánem. Na východních ostrovech, na které se jezdí nejčastěji, prší nejvíce na přelomu léta a podzimu. Ojedinělé srážky tak ovlivňují počasí na Kapverdách v srpna, v září a v říjnu. Ovšem i tak jsou zdejší měsíční srážkové úhrny v tomto období zanedbatelné (cca 15 mm). Záleží však, s čím ostrovy srovnáváme. 15 mm je málo na české poměry, ale naopak několikanásobně více než celoroční srážkový úhrn typický pro počasí v Egyptě.

Na některých ostrovech, buď západněji položených nebo hornatějších, např. ostrov Santiago nebo Santo Antao, jsou srážkové úhrny zejména ve vnitrozemí o něco vyšší. Můžeme na nich pozorovat různá mikroklimata a rozdíly mezi pobřežím a vnitrozemím. Ovšem tak pestré mikroklimatické podmínky jako na ostrově Tenerife zde nenajdeme.

Teploty vzduchu

Ačkoliv se zde tropické podnebí rozhodně nevyznačuje četným deštěm jako na Maledivách (viz. počasí na Maledivách), projevuje se stálostí teplot.

Na Kapverdských ostrovech panuje příjemné teplo celý rok!

 • v létě >> 31°C přes den a 24°C v noci
 • v zimě >> 26°C přes den a 19°C v noci

Existují tu teplotní rozdíly mezi jednotlivými obdobími, ale nejsou tak výrazné jako má počasí na Kanárských ostrovech a už vůbec ne jako ve středomořských destinacích.

Vývoj teplot v průběhu roku je na Kapverdách následující:

Počasí na Kapverdských ostrovech

Oranžová barva znázorňuje teplotu přes den, žlutá barva teplotu v noci. Jsou samozřejmě dny, kdy i zde teplota vzduchu vybočí z normálu, ale takové jevy jsou zde více než kde jinde díky místnímu podnebí výjimečné.

Teplota moře

Vývoj teploty vody na Kapverdských ostrovech je hodně podobný průběhu teploty moře v Egyptě. S jedním rozdílem!

Celá křivka je tady zhruba o měsíc posunuta. Moře tu je nejteplejší v září a v říjnu, kdy má 27°C.

Kapverdské ostrovy teplota moře

Kanárský mořský proud, který je studený a díky kterému je moře na Kanárských ostrovech relativně chladné, částečně ovlivňuje i Kapverdské ostrovy. Proud je ale v této oblasti už slabý, rozpadá se a začíná zde pomalu přecházet do severního rovníkového proudu.

Kapverdy – který termín je nejlepší?

Jak už tu padlo, ostrovy jsou celoroční destinací, kde se v oceánu vykoupete i v zimě. Právem tak Kapverdské ostrovy figurují na seznam nejlepších destinací, kam na dovolenou k moři v zimě. Jsou tak vhodnou alternativou ke Gran Canarii, Fuerteventuře a dalším Kanárským ostrovům, kde se v zimě moc neohřejete ani nevykoupete.

Nejlepší je konec léta a podzim.

Srpen a září, ovšem ideální je zde u moře trávit i říjen a listopad. I počasí v prosinci je na Kapverdách teplotně velmi příjemné.

Jak už zaznělo výše, v tom období však upozorňuji na příležitostnou možnost srážek. Ale rozhodně není důvod mít obavy. I takto na podzim tu bývá standardně takto:

Počasí na Kapverdách

Aktuální předpověď počasí

Podívejte se na aktuální předpovědi. Jako první uvádím předpověď pro ostrov Sal:

Detailní předpověď s výhledem na následujících 10 dní naleznete v dolní části mapy.

A dále předpověď pro ostrov Boa Vista:

Co dodat závěrem

Prvně to, že, máte-li jakýkoliv dotaz k počasí a ke klimatickým podmínkám, které tu panují, tak se neváhejte zeptat prostřednictvím komentářů dole pod textem.

Věřím, že nyní již máte ucelený obrázek o počasí na Kapverdách. Nepadlo snad jediné. A to informace o hurikánech. Ty v dlouhodobé historii Kapverdské ostrovy zasáhly pouze dvakrát. Naposledy to ale bylo nedávno, v roce 2015. Tyto jevy tu jsou však naprosto výjimečné! Netřeba se jich obávat. Vyrazíte-li na Kapverdy kdykoli, tak vás s 95% pravděpodobností přivítá slunečné počasí a teploty v  rozmezí od 25°C do 30°C.

Komentáře
 • Odpovědět

  Dobrý den. Chci se zeptat na aktuální počasí tento týden a na předpověď od 8. do 21. července 2019. Jaký je tam nyní vítr a jaké bude asi větrno od 8. do 21. července 2019.
  Děkuji za informaci
  S pozdravem a přáním hezkého dne
  Petr Vilím – Pečky

  • Dobrý den Petře,

   pokud budeme mluvit o Salu (letovisko Santa Maria), tak zde je aktuálně 28°C a skoro jasno. A na základě předpovědi má být v období od 8. do 21. července podobný ráz počasí (polojasno až jasno) s denními maximy pohybujícími se mezi 25°C a 28°C. Co se týče větru, tak aktuálně to je 15 kt ze severosevero východu (z 20 stupňů). Bohužel neznám zdroj, který by ale předpovídal s nějakou dobrou přesností vítr na tak dlouho dopředu, max. 10 dní dopředu…

 • Odpovědět

  Lukáši, díky za informaci. Mám, prosím, ještě dotaz na teplotu vody aktuální dnes a tento týden, a na období od 8. do 21. července.
  S pozdravem
  Petr Vilím – Pečky

  • Není vůbec zač. Aktuálně dnes má moře u Salu 23°C a u Boa Visty 24°C. Není to moc na to, že je začátek července, ale je to částečně vyvoláno větrem vanoucím aktuálně ze severu (jak jsem zmiňoval již včera). Opět teplotu vody na období od 8. do 21. července lze aktuálně spíš jen odhadovat, ale dle průměrných dat pro toto období tu oceán většinou má 25°C.

 • Odpovědět

  Dobrý den, ráda bych se zeptala jaké počasí je v lednu?Moc dekuji

  • Dobrý den Leono,

   budeme-li se bavit o nejnavštěvovanějším ostrově, kterým je Sal, tak tam v lednu bývá slunečno, polojasno, výjimečně oblačno. Odpolední teploty ve stínu se pohybují mezi 25°C a 27°C. Výjimečně je tepleji a rovněž výjimečně je chladněji. Přes noc a ráno dost teplo, typicky 19°C až 20°C. Opět nižší teploty se vyskytují výjimečně.

 • Odpovědět

  Dobrý den,

  ráda bych se zeptala, jak to vypadá s počasím na přelomu srpna a září. Přemýšlím o Boa Vistě, ale chci si užít hlavně moře a ležení na pláži. Bohužel někde se píše o období dešťů atd. Jsou to spíše přeháňky, nebo i deštivé dny?

  Děkuji.

  • Dobrý den Veroniko,

   zcela upřímně neslyšel jsem nikdy o tom, že by na Kapverdách nebo konkrétně na Boa Vistě bylo nějaké období dešťů. To vás mohu ujistit, že pravda není. Obecně přelom srpna a září zde bývá polojasný (někdy jasný, výjimečně oblačný). Teploty vzduchu přes den 31°C, v noci 26°C. Tedy je teplo. … ovšem dle aktuální předpovědi počasí by do oblasti těchto ostrovů mělo přeci jen přijít mírné ochlazení včetně přeháněk, to je fakt, který může nastat, ale nemusí (stále je to jen předpověď).

 • Odpovědět

  Dobrý den, na ostrov Boa Vista odlétáme 12.9., mohl by jste nám prozradit předpověď kolem tohoto termínu. Předem děkuji

  • Dobrý den Pavlíno,

   jasně, podle nejnovější předpovědi pro Boa Vistu to vypadá na polojasné nebo skorojasné počasí s denními teplotami v rozmezí od 30°C do 34°C a v noci klesajícími maximálně k 26°C. Tedy měli byste mít pěkně a teplo.

 • Odpovědět

  Dobrý den, odlétáme 17.9.2019 do Boa Vista, jaké bude prosím počasí.Děkuji

  • Dobrý den Ivano,

   teplo, bát se nemusíte, dle nejaktuálnější předpovědi v tento termín bude na Boa Vistě 31°C až 34°C, v noci cca 26°C a slunečno. Akorát na dny 21. až 23.9. je hlášená zvýšená oblačnost s možností ojedinělých bouřek, ovšem i tak teploty zůstanou vysoké, cca 29°C.

 • Odpovědět

  Dobry den , chtěla bych 30.09.2019 odletět na Kapverdy na 9 dní , prosím nevíte který z ostrovů bude mít nejslunečněji ? Děkuji moc .

  • Dobrý den Martino,

   podle aktuálních předpovědí by na obou hlavních ostrovech, na které se jezdí, tedy na Salu a Boa Vistě, mělo být počasí identické a na začátku října slunečné s teplotami přes den kolem 30°C, v noci kolem 24°C. Ono je to tak, že oba tyto ostrovy mají charakter počasí velmi podobný a nějaká lokální oblačnost se na nich většinou nedrží. To musí přijít nějaká fronta, kdy je pak oblačno či zataženo na obou ostrovech…

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  Prosím o hrubý nastřel počasí na 42. týden.
  Děkuji
  Franta

  • Dobrý den Franto,

   v příštím týdnu to teplotně vypadá na denní maxima mezi 30°C a 32°C. V noci 24°C. Tedy teplo. Co se týče oblačnosti, tak se zatím předpovědi trochu rozcházejí. Ale spíš to vypadá, že na začátku týdne, tj. v pondělí a v úterý, bude počasí na Kapverdách trochu oblačností s možností krátkých přeháněk. Zbytek týdne by ale měl být slunečný.

 • Odpovědět

  Jaké lze prosím očekávat pocasi na Boa Vistě, Kapverdy a teplota moře vtyden od 29.10.2019
  Dekuji

  • Dobrý den Vlastislave,

   bude teplo, v týdnu od 29. října Boa Vista dává převládající skoro jasno a teploty přes den 31°C, v noci 24°C. Od 4. listopadu budou teploty o něco nižší, v maximech na 28°C. Teplota moře na Boa Vistě aktuálně činí 27°C, tedy počítejte s tím, že voda bude mít mezi 26°C až 27°C, což je na přelom října a listopadu perfektní.

 • Odpovědět

  Dobry den chtela bych se zeptat jake bude pocasi na Kapverdach Boa Vista od 1.11. do 15.11. 2019 dekuji

  • Dobrý den Lenko,

   na samém začátku listopadu bude přes den 31°C až 32°C, v ranních minimech budou teploty klesat k 25°C až 24°C. Bude slunečno. Počínaje 4. listopadem se mírně ochladí (rozumějte tomu tak, že denní teploty nebudou přesahovat 30°C hranici, spíše budou sahat k 27°C až 28°C). Z počátku bude ještě skorojasno, od cca 8. listopadu je vyšší pravděpodobnost větší oblačnost, tedy bude oblačnost, pouze ojediněle v některých dnech polojasno.

 • Odpovědět

  Dobry den chtela bych se zeptat jake bude pocasi na Kavperdach Boa Vista od 1.11. do 15.11. 2019 dekuji

  e zeptat jake bude pocasi na Boa Viste Kavperdy od 1.11.do 15.11. 2019

 • Odpovědět

  Zdravím všechny. Protože se chystáme příští týden na Kapverdy, rád bych znal zkušenost znalců této části naší země. Všude jsem četl. že je tam 360 slunečních dnů v roce, ale již minimálně podruhé jsem našel, že je pod mrakem po celý týden, takže je vyčerpáno na dva roky, a to jsem se díval jen na poslední cca měsíc…… Jaké tedy jsou zkušenosti s počasím v listopadu ?
  Děkuji za odpověď, s pozdravem LM.

  • Dobrý den Ladislave,

   berte 360 slunečných dnů v roce s velkou rezervou. Ty jsou spíš typické pro Egypt, ale pro Kapverdy těžko. Krom aktuální předpovědi, kterou zcela určitě sledujete, vám nastíním, jak zde vypadal z hlediska počasí listopad 2018. Převažovalo polojasno a skorojasno, ale bylo i 5 oblačných dní (bez deště, ale i bez sluníčka). Teplotně bylo až na výjimky přes den 28°C, v noci 22°C. Začátek listopadu byl teplejší, teploty přes den se až do 10. listopadu pohybovaly do 30°C.

 • Odpovědět

  Dobrý den..co začátek prosince? Ostrov Sál.. co počasí?

  • Dobrý den Michalo,

   na předpověď je ještě dost brzy, ale minulý rok tou samou dobou bylo na Salu v denních maximech 28°C až 30°C a v nočních minimech 20°C až 23°C. Převažovalo polojasno nebo skorojasno. Tedy za mě na prosinec dost dobré počasí.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  jaké bývá počasí v březnu.Slyšela jsem ,že na Kapverdách je dost větrno.Chtěli jsme letět v září,ale slečna v CK nás odradila.že tam prý dost fouká.Moc se mi to nezdá,tak se ptám zde.
  Děkuji Eva

  • Dobrý den Evo,

   Kapverdy obecně větrné jsou a asi vás zklamu, ale z průměrného hlediska zde větry bývají nejsilnější právě v období od prosince do dubna- Jsou to ostrovy, navíc ty, na které se jezdí (Sal a Boa Vista), jsou relativně ploché, takže tu není moc přirozených bariér, o které by se mohl vítr alespoň částečně rozbíjet. Typicky tady převládají tzv. pasáty, což jsou větry, které zde vanou ze severovýchodu.

   Březnové počasí – denní maxima se pohybují mezi 24°C a 28°C, noční minima v rozmezí od 19°C do 24°C s tím, že typicky je kolem 20°C, po většinu měsíce je jasno nebo skorojasno a co se týče větru, tak je to samozřejmě dost variabilní, ale většinou je jeho síla mezi 30 a 40 km/h a vane právě ze severovýchodu. Jinými slovy je potřeba počítat s tím, že může foukat. Na druhou stranu toto osobně pro mě není faktor k tomu na Kapverdy nejezdit.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  mohu se zeptat na aktuální předpověď na Boa Vistu od 9. do 18.12?

  Děkuji Lukáš

  • Dobrý den Lukáši,

   dívám se vám na to a dle aktuální předpovědi to zde vypadá následovně. První dva dny trochu chladnější, přes den 25°C, pak by se mělo oteplit a až do konce vašeho termínu by se teploty přes den měly pohybovat okolo 28°C, v noci 20°C. Z počátku skorojasno až polojasno, pak spíše polojasno až oblačno.

 • Odpovědět

  Dobrý den, chci se zeptat jestli je lepší počasí na letní dovolenou v červenci nebo v srpnu? Zvažuji dovolenou na ostrově Sal – Santa Maria Beach. Četla jsem, že je na ostrově i korál, dá se tam vyrazit na výlet se šnorchlováním?
  Děkuji Lidka

  • Dobrý den Lidko,

   oni oba dva tyto měsíce jsou z hlediska počasí dost podobné. Jedině, co se týče srážek, tak ty, byť stále dost výjimečně, tu bývají nejčastější v období od srpna do října. Tedy z tohoto hlediska je lepší červenec, naopak v červenci bývá teplejší oceán. Jinak upřímně řečeno já o žádných dobrých místech na šnorchlování na Santa Marii nevím a ani o tom, že by tu byly nějaké korály 🙁 ono je tady to pobřeží, tedy včetně mořského dna, hlavně písečné.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  ráda bych věděla jaké je počasí na přelomu prosince a ledna. 27.12.2019 do 3.1.2020 odlétáme na ostrov Sal. Děkuji Dagmar

  • Dobrý den Dagmar,

   na aktuální předpověď je to ještě dost daleko, ale co vám jsem schopný říct je to, jak to zde vypadalo minulý rok v tom samém termínu. Bylo polojasno nebo skorojasno, jeden den byl zataženo, přes den 26°C, v noci 18°C až 20°C. Na začátku ledna bylo dokonce ještě tepleji, 29°C, v noci 22°C. Mějte se fajn a dovolenou si náležitě užijte 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, chtěli by jsme na Kapverdy od 10.1. Na který ostrov by bylo nejlepší

  • Dobrý den Jitko,

   za mě bych upřednostnil Boa Vistu, je větší než Sal, pustější, ale s nádhernými a skutečně dlouhými plážemi. Tedy pokud pláže jsou to, co od dovolené čekáte, doporučuji Boa Vistu. Na Salu samozřejmě pláže také jsou, ale ty největší jsou více méně situované pouze na jihu ostrova u letoviska Santa Maria, tedy výběr na Salu je v tomto ohledu mnohem omezenější.

 • Odpovědět

  dobrý den, chystáme se na kapverdy, odlet asi 24. ledna… prosím o typ, na který ostrov vyrazit a jaké můžeme čekat počasí… jsme spíš „valeci“ typ… moc děkuji za vaši odpověď… m.

  • Dobrý den Míšo,

   vám bych asi doporučil jih ostrova Sal (a zdejší letovisko Santa Maria). Ostrov Boa Vista je také možná, ale tady je potřeba počítat s většími vlnami, tj. někdy se v moři koupat dá pouze s velkou opatrností, a také se silnějším větrem. Oproti tomu v Santa Marii tyto jevy nebývají tak intenzivní, popřípadě některé hotely mimo hlavní pláž v Santa Marii mají před sebou vlnolamy, takže i u nich je koupání většinou bezproblémové (napři. u hotelu Melia Llana Beach Resort & Spa) Koncem ledna na Salu počítejte s teplotami vzduchu přes den mezi 24°C a 27°C, většinou bývá skorojasno nebo polojasno, bez deště. Výjimečné jsou písečné bouře, zrovna jedna taková Kapverdy v uplynulých dnech ovlivňovala (projevuje se hlavně nízkou dohledností).

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  prosím, o info o počasí na ostrovech v měsících únor a březen, děkuji

  • Dobrý den,

   v únoru i v březnu se nejvyšší denní teploty typicky pohybují mezi 26°C a 32°C. Cca 2/3 měsíce bývají slunečné nebo polojasné, to je většinou teplota výše, zbylá 1/3 měsíce bývá oblačná. To jsou také dny, kdy nejvyšší denní teplota nemusí dosáhnout ani 24°C. Je to ale spíš výjimečné. Přes noc se minima pohybují v intervalu od 19°C do 25°C 🙂

 • Odpovědět

  Zdravim , chystame se v pulce unora na Kapverdy-Sal, Chci se zeptat jake tam byva pocasi , chceme si spise odpocinout u more. Byli jsme zde nekolikrat ale v lete. Dekuji s pozdravem Erika

  • Dobrý den Eriko,

   standardně se na Salu nejvyšší denní tepoty pohybují v únoru mezi 26°C a 30°C. Tedy obavy z toho, že by počasí na Kapverdách v únoru bylo nějaké chladné, mít určitě nemusíte. Samozřejmě to neplatí vždy, cca 1/3 měsíce se od tohoto normálu odlišuje, což dokládají i data z minulého roku. Během měsíce se vyskytují jak dny teplejší (s teplotou mezi 31°C a 32°C), tak dny chladnější (23°C až 25°C), zhruba v poměru 1:1. Teploty v noci 19°C až 22°C.

   Je potřeba počítat s tím, že tu takto v zimě častěji a více fouká. Vítr bývá ve srovnání s létem cca o 50% silnější.

 • Odpovědět

  Dobrý den, uvažujeme o dovolené na Kapverdách s odletem příští týden. Můžete nám doporučit spíše ostrov Sal nebo Boa Vista? Chceme se vykoupat, ohřát, ale taky něco případně vidět..půjčit si auto a ostrov projet. Který z ostrovů je podle Vás zajímavější? Moc děkuji za odpověď. Renata

  • Dobrý den Renato, Boa Vista je sice větší než Sal, ale je pustší, má sice krásné pláže, ale krom nich, písku a vyprahlého vnitrozemí toho tu opravdu moc není. Volil proto ve vašem případě spíše Sal, který je nejnavštěvovanější a který krom hlavního letoviska Santa Marie nabízí i některá další „městečka“ – ať už Espargos nebo Palmeira. Turisticky vyhledávaná je i taková „díra“ v sopečné krustě – Buracona. Zkrátka najdete toho tu o něco víc, než je zajímavé pobřeží s pěknými plážemi.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  Chtěl bych se zeptat na podrobnou informaci o počasí na ostrově Boa Vista v termínu 2.12.2021 – 10.12.2021, jestli máte tyto informace.

  Děkuji a přeji pěkný den,

  Lukáš

  • Dobrý den Lukáši, podle nejaktuálnějších předpovědí by na Boa Vistě mělo převládat skorojasno, zatáhnout by se mělo akorát o následujícím víkendu, zejména v noci ze soboty na neděli, pak by mělo být však opět polojasno, skorojasno či dokonce jasno. Nejvyšší denní teploty okolo 26°C, nejtepleji by mělo být v pondělí 6.12., kdy má být až 28°C.

 • Odpovědět

  Dobrý den chystáme se v pondělí na dovolenou na ostrov Boa vista chtěla sem se zeptat na počasí dekuji Marcela

  • Dobrý den Marcelo, dle nejaktuálnějších předpovědí to vypadá na takové klasické lednové počasí, nejvyšší denní teploty do 25°C, ranní minima mezi 17°C a 19°C, co se týká oblačnosti, má být polojasno, a to po většinu příštího týdne.

 • Odpovědět

  Dobrý den, chtěl bych překvapit rodinu týdením pobytem na Boa vista., termín od 22.1.2022 do 291.2022. Myslíte, že se ohřejeme a vykoupeme. Rád bych aby to bylo příjemné překvapení. Jak to vypadá spočřasím , prosím.
  Děkuji Jarda

  • Dobrý den Jardo, teplo tam je, vedro nečekejte, zhruba tak 🙂 Co se týká teplot vzduchu, aktuálně se na Boa Vistě pohybují okolo příjemných 24°C, dle předpovědí, by to ve vašem termínu mělo mít ještě o stupeň více a konkrétně na Boa Vistě by mělo převládat slunečné počasí. Teplota moře na Kapverdách aktuálně činí 24°C, což je lehce nadprůměrná hodnota na toto období a je to aktuálně kupříkladu o jeden stupeň více než v Egyptě. Ne vždycky tu leden bývá takto teplý, ale z hlediska aktuálních hodnot to za mě dává smysl, myslím, že se ohřejete.

Zeptejte se na cokoliv k tématu - vložte komentář

* Pole "Vaše jméno" a "Váš email" jsou povinná, vaše emailová adresa nebude zveřejněna, spam rádi nemáme.
Důležité: Některé komentáře se zobrazí až po jejich schválení.
Tipy na zájezdy
Hotel Melia Fuerteventura, Fuerteventura, Kanárské ostrovy

Fuerteventura: perfektní 4* hotel u TOP pláže Sotavento za 13 480 Kč

Hotel Aladdin Beach Resort, Hurghada, Egypt

Egypt (-56%): All Inclusive dovolená v Hurghadě levně za 7 290 Kč

Hotel Evita Bay, Rhodos, Řecko

Řecko, Rhodos: All Inclusive dovolená na 8 dní za 8 356 Kč

Hotel Pensee Beach Resort, Marsa Alam, Egypt

Egypt (-55%): týdenní All Inclusive s perfektním šnorchlováním za 6 790 Kč

Egypt, Marsa Alam, Royal Tulip Beach Resort

Egypt (-40%): 8 denní All Inclusive s akvaparkem a korálem za 10 890 Kč

Hotel Salammbo, Yasmine Hammamet, Tunisko

Tunisko (-53%): All Inclusive dovolená ve 4* hotelu za 7 290 Kč

Máte 50% hotovo
Tipy na exkluzivní dovolenou
Aktuálně dostupné zájezdy se slevou až 60%. Maximálně 1x měsíčně.