Počasí Kapverdy

Kapverdské ostrovy se řadí mezi ty nejbližší exotické destinace. Počasí na Kapverdských ostrovech je příjemně teplé a celý rok zde vládnou relativně konstantní teploty, které se v denních maximech pohybují od 26°C (leden, únor a březen) do 31°C (srpen a září). Stálost počasí na Kapverdách je hlavním důvodem, proč jsou tyto ostrovy rok od roku vyhledávanější destinací.

A to po celý rok!

Protože se ovšem nejedná o až tak známou destinaci, tak cílem tohoto textu je charakter místního počasí podrobně popsat a před cestou vás upozornit na klimatické poměry, které by mohly leckoho zaskočit:

 

Podnebí | Teploty vzduchu | Teplota moře | Kdy nejlépe na Kapverdy | Předpověď počasí

 

Než přejdeme k podrobnostem, je podstatné uvést, že jakékoliv konkrétní hodnoty, které jsou zde uvedeny, vyplývají z dlouhodobě měřených dat. To samozřejmě neplatí o aktuální předpovědi počasí, kterou níže uvádím jak pro ostrov Sal, tak pro ostrov Boa Vista a všem doporučuji si i tyto aktuální výhledy prohlédnout.

Podnebí

Kapverdské ostrovy leží dost na jihu. Jsou situovány hluboko pod obratníkem Raka a nachází se na podobné zeměpisné šířce jako třeba ostrovy v Karibiku nebo Salalah v jižním Ománu. Podnebí je zde proto tropické!

Ovšem pouštního rázu!

Z klimatologického hlediska na Kapverdy působí 2 hlavní vlivy:

 • vliv afrického kontinentu
 • vliv Atlantského Oceánu
Podnebi na Sao Vicente

Charakter počasí na Kapverdách determinuje suchý a horký vzduch, který přichází od východu z oblasti Sahary a vnitrozemské Afriky. Klima je zde však mírnější než třeba v blízkém Senegalu, a to díky umístění Kapverdských ostrovů v oceánu, který teploty snižuje.

Kapverdské ostrovy jsou suché!

Jsou dokonce sušší než to nejbližší africké pobřeží. Krajina je převážně vyprahlá, zejména potom na východních ostrovech (Sal, Boa Vista a Maio), které jsou ploché, bez hor, a proto je zde suché podnebí ještě výraznější. Vláha, kterou ostrovy dostávají, pochází převážně z kondenzace mlh, které vznikají nad oceánem. Na východních ostrovech, na které se jezdí nejčastěji, prší nejvíce na přelomu léta a podzimu. Ojedinělé srážky tak ovlivňují počasí na Kapverdách v srpna, v září a v říjnu. Ovšem i tak jsou zdejší měsíční srážkové úhrny v tomto období zanedbatelné (cca 15 mm). Záleží však, s čím ostrovy srovnáváme. 15 mm je málo na české poměry, ale naopak několikanásobně více než celoroční srážkový úhrn typický pro počasí v Egyptě.

Na některých ostrovech, buď západněji položených nebo hornatějších, např. ostrov Santiago nebo Santo Antao, jsou srážkové úhrny zejména ve vnitrozemí o něco vyšší. Můžeme na nich pozorovat různá mikroklimata a rozdíly mezi pobřežím a vnitrozemím. Ovšem tak pestré mikroklimatické podmínky jako na ostrově Tenerife zde nenajdeme.

Teploty vzduchu

Ačkoliv se zde tropické podnebí rozhodně nevyznačuje četným deštěm jako na Maledivách (viz. počasí na Maledivách), projevuje se stálostí teplot.

Na Kapverdských ostrovech panuje příjemné teplo celý rok!

 • v létě >> 31°C přes den a 24°C v noci
 • v zimě >> 26°C přes den a 19°C v noci

Existují tu teplotní rozdíly mezi jednotlivými obdobími, ale nejsou tak výrazné jako má počasí na Kanárských ostrovech a už vůbec ne jako ve středomořských destinacích.

Vývoj teplot v průběhu roku je na Kapverdách následující:

Počasí na Kapverdských ostrovech

Oranžová barva znázorňuje teplotu přes den, žlutá barva teplotu v noci. Jsou samozřejmě dny, kdy i zde teplota vzduchu vybočí z normálu, ale takové jevy jsou zde více než kde jinde díky místnímu podnebí výjimečné.

Teplota moře

Vývoj teploty vody na Kapverdských ostrovech je hodně podobný průběhu teploty moře v Egyptě. S jedním rozdílem!

Celá křivka je tady zhruba o měsíc posunuta. Moře tu je nejteplejší v září a v říjnu, kdy má 27°C.

Kapverdské ostrovy teplota moře

Kanárský mořský proud, který je studený a díky kterému je moře na Kanárských ostrovech relativně chladné, částečně ovlivňuje i Kapverdské ostrovy. Proud je ale v této oblasti už slabý, rozpadá se a začíná zde pomalu přecházet do severního rovníkového proudu.

Kapverdy – který termín je nejlepší?

Jak už tu padlo, ostrovy jsou celoroční destinací, kde se v oceánu vykoupete i v zimě. Právem tak Kapverdské ostrovy figurují na seznam nejlepších destinací, kam na dovolenou k moři v zimě. Jsou tak vhodnou alternativou ke Gran Canarii, Fuerteventuře a dalším Kanárským ostrovům, kde se v zimě moc neohřejete ani nevykoupete.

Nejlepší je konec léta a podzim.

Srpen a září, ovšem ideální je zde u moře trávit i říjen a listopad. I počasí v prosinci je na Kapverdách teplotně velmi příjemné.

Jak už zaznělo výše, v tom období však upozorňuji na příležitostnou možnost srážek. Ale rozhodně není důvod mít obavy. I takto na podzim tu bývá standardně takto:

Počasí na Kapverdách

Aktuální předpověď počasí

Podívejte se na aktuální předpovědi. Jako první uvádím předpověď pro ostrov Sal:

Detailní předpověď s výhledem na následujících 10 dní naleznete v dolní části mapy.

A dále předpověď pro ostrov Boa Vista:

Co dodat závěrem

Prvně to, že, máte-li jakýkoliv dotaz k počasí a ke klimatickým podmínkám, které tu panují, tak se neváhejte zeptat prostřednictvím komentářů dole pod textem.

Věřím, že nyní již máte ucelený obrázek o počasí na Kapverdách. Nepadlo snad jediné. A to informace o hurikánech. Ty v dlouhodobé historii Kapverdské ostrovy zasáhly pouze dvakrát. Naposledy to ale bylo nedávno, v roce 2015. Tyto jevy tu jsou však naprosto výjimečné! Netřeba se jich obávat. Vyrazíte-li na Kapverdy kdykoli, tak vás s 95% pravděpodobností přivítá slunečné počasí a teploty v  rozmezí od 25°C do 30°C.

Celkový počet komentářů v diskuzi:   114
Komentáře jsou řazeny od nejnovějších. Zeptat se můžete na cokoliv i vy, stačí přidat příspěvek.
 • Odpovědět

  Dobrý den, zvažujeme dovolenou na Kapverdech v druhé polovině března. Jaké můžeme očekávat denní teploty? Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Martino, v polovině března typicky do 24°C, max. 25°C. Vyšší teploty tu jsou dost výjimečné.

 • Odpovědět

  Dobrý den, předně děkuji za veškeré informace zde vložené, velmi přínosné. Zvažuji návštěvu Kaverdských ostrovů/Sal v prvním dubnovém týdnu (Velikonoce) a rozmýšlím se mezi hotely Melia Dunas Beach (na západním pobřeží) a Riu Palace (blíže centru Santa Maria). Dokázal byste poradit v této rovině? Taktéž mě od zájezdu trochu odrazuje vítr – je pocitově hodně nepříjemný? Děkuji za názor, pěkný den, Daniela

  • Odpovědět

   Dobrý den Danielo, oba to jsou perfektní hotely, polohově je za mne o něco lepší ten druhý z nich. Riu Palace leží na cípu pláže, v místech, kde vlastně hlavní pláž Santa Maria orientovaná na jih přechází v pláž orientovanou na západ. Výhod to má několik. Prvně není problém chodit na kteroukoliv část pláže, a to třeba dle větru, buď na tu jižní (kde typicky fouká méně) a nebo na tu západní (když by foukalo náhodou méně tam). Obvykle také na tomto cípu nebývají takové vlny, a to i z toho důvodu jak se zde proudění z jednotlivých směrů tak trochu bije. Za me je proto toto, i z hlediska větru o něco lepší volba. Na druhou stranu u přímo před Melia Dunas hotelem je vybudován umělý záliv, chráněný kamennými vlnolamy. Takže sice na této straně ostrova vlny jsou, zrovna tady si bez problému zaplavete právě v tomto zálivu, zátoce.

 • Odpovědět

  Dobrý večer,
  chtěla bych se zeptat na počasí na Kapverdách na ostrově Sal ?Jedeme 17.2 a slunce opaluje?Na ostrov letíme poprvé tak jsem moc zvědavá ,jedeme do hotelu OA Belorizonte
  ****
  Kapverdy / Kapverdy / Sal.Nemáme rádi velká horka a vítr nám také nevadí,ale slunce to milujeme 😉 Děkuji za info.Petra

  • Odpovědět

   Dobrý den Petro, ano, Slunce i v únoru zde opaluje dost. Kapverdy jsou hodně jižně, na úrovni Karibiku, takže i v zimě tam opaluje sluníčko dost – konkrétně v únoru zhruba stejně jako na konci října. Horko nebude, v odpoledních maximech je standardně kolem 24°C až 25°C. Jih ostrova Sal a zejména zdejší pláž se vám bude líbit, to vím téměř jistě. Užijte si to 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  přemýšlím nad návštěvou Kapverdských ostrovů konec února – začátek března.
  Prosím jak to v tomto období vypadá s počasím? Doporučil by jste dovolenou v tomto termínu?
  Děkuji Markéta

  • Odpovědět

   Dobrý den Markéto, odkáži vás na téma Kdy jet na Kapverdy, kde se věnuji rázu počasí na Kapverdách v jednotlivých měsících, i v březnu. Na přelomu únoru a března počítejte s maximálními odpoledními teploty v rozmezí od 22°C do 25°C. V noci typicky kolem 19°C. Převládá polojasné počasí. Čili hezky tu takto na konci zimy je, ale žádná vedra člověk čekat nemůže.

 • Odpovědět

  Dobrý den, chceme letět v rozmezí 1.1 – 14.1 2023 někam do tepla. Mohl byste nám prosím poradit, kam by to bylo v tuto dobu nejlepší? Všichni mě straší silným větrem. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Katko, pokud vynechám Egypt a Kapverdy (ty kvůli vašim obavám z větru, který zkrátka je součástí klimatu Kapverdských ostrovů), tak celkem levně v lednu vyjdou Emiráty – ať už přímo Dubaj nebo Ras al Khaimah či Fujairah. Můžete i do Ománu, který s Emiráty sousedí, tam je typicky v lednu ještě o něco tepleji, kór pokud zvolíte oblast Salalah, kde i lednu se běžně teploty pohybují v odpoledních maximech na 28°C.

 • Odpovědět

  Dobry den letime 19.1.2023 na tyden na Sal Santa Maria hotel Vol Vila do farol,myslite ze slunce i v lednu opaluje a opalime se,a jake by meli byt teploty,dekuji.Petr.

  • Odpovědět

   Dobrý den Petře, ano, opálíte se určitě. Kapverdy jsou hodně na jihu, pod obratníkem Raka, takže ačkoliv tam samozřejmě sluníčko není tak ostré jako v létě (kdy tu svítí kolmo k Zemi), tak i v lednu opaluje. A to poměrně dost. T-Nejvyšší teploty se zde v lednu pohybují okolo 25°C, viz počasí na Kapverdách v lednu. Vedro není, ale příjemné teplo ano.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  chtěla jsem se zeptat jaké bude počasí v období 16.12.2022 – 23.12.2022 na Kapverdách a jak hodně má foukat vítr. Aktuální teplota vzduchu a moře. Máme zájem s manželem navštívit ostrovy, jenom nevíme, který bychom měli navštívit. Předem děkuji za odpověď.
  Lída

  • Odpovědět

   Dobrý den Lído, dle nejaktuálnější předpovědi má být v odpoledních hodinách mezi 26°C a 27°C, což je v podstatě teplota zde pro prosinec typická, viz počasí v prosinci na Kapverdách. Aktuální teplota moře jak na Salu, tak na Boa Vistě činí 25°C. O něco více má foukat dle předpovědi na Boa Vistě, takže pokud můžete, volil bych spíše ostrov Sal. Nabízí se třeba resort Riu Funana, z něhož je možné dojít hned na dvě pláže, nebo o něco levnější Oasis Belorizonte.

 • Odpovědět

  Vážený pane Lukáši, s obdivem čtu Vaše vyčerpávající informace. Určitě pomohou i ostatní cestovatelům, aby se správně rozhodli při výběru dovolené a hotelu. Velké díky za rady a informace, které mi pomáhají při rozhodování.
  Přeji Vám krásné dny.
  S pozdravem
  Dana

  • Odpovědět

   Těší mne, jestli jsem vám alespoň trochu poradil 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den. Opět Vám děkuji za odpověď. Náš termín je od 21.11.2022 nejméně na 7 dní ( záleží na okolnost dní třeba i deset). Co se týká hotelů, tak určitě tu střední třídu. Na tu vyšší nám chybějí finance :-). Jsme dvě kamarádky a chceme si odpočinout. Někdy je výběr složitý. V loňské roce jsme byly v Ománu a to je laťka docela vysoko. Ale na závěr jen malé upozornění, nejsme náročné , nekritizujeme vše a dokážeme i některé nedostatky přehlédnout a omluvit 🙂 🙂
  Díka
  Dana

  • Odpovědět

   Dobrý den, rozumím tomu. Tím, že Kapverdy nejsou zas ža tak blízkou destinací, tak ty ceny za střední třídu se pohybují standardně od 25 do 25 tisíc za týdenní pobyt, s tím je holt nutné počítat. Chcete-li bydlet přímo v letovisku a tedy mít kam pěšky jít (nejen vyrazit na procházku po pláži), tak doporučím Santa Marii na jihu ostrova Sal. Koukněte se na Oasis Atlantico Belorizonte (aktuálně ve vašem termínu za 21 760 Kč) nebo na VOI Vila do Farol, který leží u stejné pláže a jež je pro odlet 24.11. za 22 490 Kč. Oba hotely nabízí ubytování v bungalovech a kvalitativně jsou bez problémové, jedná se o 4* resorty. Nebo pak kousek od Santa Marie na západním pobřeží ostrova Sal 4,5 hvězdičkový hotel Sol Dunas. Případně je možné volit levnější 5* hotel na Iberotel Club Boa Vista, jež leží na ostrově Boa Vista a z mnou zde uváděných je kvalitativně opravdu dle mého názoru ten nejlepší, v termínu od 25.11. do 2.12 za solidních 23 390 Kč. U něho je potřeba počítat s tím, že krom několika dalších hotelů v jeho okolí nic není, jen dlouhá pláž a oceán.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, opravdu velké díky za vyčerpávající odpověď. Moc by chtěla ještě poprosit o doporučení dvou až tří hotelů. Jedeme s kamarádkou si odpočinout.
  Děkuji
  Dana

  • Odpovědět

   Dobrý večer, máte nějaké konkrétnější požadavky? Cenová relace? Hotely střední třídy budou vyhovovat nebo preferujete spíš ty kvalitativně nejlepší hotely?

 • Odpovědět

  Dobrý den, zvažuji kam na dovolenou cca tak za 14 dní. Kapverdy jsou jednou z destinací ve výběru. Prosím,chtěla jsem se zeptat, jak je to tam s větrem. Prý je tam v tomto období větší až velký.
  Děkuji za odpověď.
  Dana Ch.

  • Odpovědět

   Dobrý den Dano, já se s tímto názorem upřímně řečeno neztotožňuji. Vítr je pro počasí na Kapverdách typický po celý rok a ani z mých zkušeností, ani na základě historických dat, na něž jsem se nyní díval, nejde říct, že by zrovna listopad byl tím větrnějším měsícem. Tak to není. Nevím sice, o jaké lokalitě přesně uvažujete, nicméně vztáhnu-li to například k Santa Marii, tedy nejvyhledávanějšímu letovisku na Kapverdách, tak tam lze čekat průměrný vítr cca 21 km/h. Není to málo, ale na Kapverdy to není ani moc, je to tam tak celý rok.

 • Odpovědět

  Dobrý večer..měli by jsme letět 4.11.na Ostrov Sal a nazpět odlétám 11.11. Prosím,mám obavy z počasí.. bude slunečno?? Nechci trávit dovolenou,aby bylo pod mrakem..děkuji za odpověď

  • Odpovědět

   Dobrý den Renato, ne, opravdu nemusíte mít obavy, dle aktuální předpovědi bude na Salu slunečno s nejvyššími teplotami mezi 28°C a 30°C. Takže naprosto bez problémové podmínky.

 • Odpovědět

  Moc děkuji Lukáši, tak nějak jsem cca „vygooglila“, ale Vaše odpověď má pro mne mnohem větší vypovídající hodnotu..takže za pár dnů zase NO STRESS 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, 28.10. letime do Iberostar Club Boa Vista, jaké bude prosím počasí , ba co se připravit a co lokalita ? Vybrali jsme dobře . Děkuji Eliška

  • Odpovědět

   Dobrý den Eliško, ano, za mne je toto dobrá volba. Iberotel Club Boa Vista je u krásné pláže, skoro nikdo na ní a táhne se daleko na jih. Dle aktuální předpovědi by na konci měsíce mělo být jasno a 30°C, v dalších dnech polojasno a kolem 27°C.

 • Odpovědět

  ..vracíme se na Sal 1.11.2022, poprvé přelom květen/červen letošního roku, tak doufám, že bude zase tak krásně :-). Je případně něco, na co si dát v tomto období pozor? děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Lucie, nemyslím si, čekejte velmi podobný ráz počasí k tomu na přelomu května a června. Ale co se týká teploty vody, ta bude vyšší. Aktuálně tu oceán má na konec října velmi slušných 27°C.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  3.11.2022 odlétáme na ostrov Sal,
  Hotel Riu Funana. Chtěl bych se zeptat, jaké bychom mohli čekat počasí a jestli nemáte nějaký tip na místní výlety a hlavně přes koho by bylo výhodné a dobré je realizovat. Mnohokrát děkuji. Honza.

  • Odpovědět

   Dobrý den Honzo, už kvůli poloze hotelu je resort Riu Funana dobrou volbou, je to od něj zhruba stejně daleko na dvě zdejší pláže, každá z nich stojí za to. Co se týká počasí, počítejte, že budete kolem 27°C až 28°C a že i tuto dobu zde standardně převládá slunečno. Bohužel nějaký tip na místní, kteří by organizovaly výlety nemám a popravdě řečeno nerad bych vám zde dával nějaké neověřené kontakty z internetu…

 • Odpovědět

  Dobrý den, chystáme se poslední dva týdny v září na BoaVistu, hotel Riu Touareg na jižním cípu ostrova. Chtěla jsem se zeptat, jestli bude možné se koupat v moři, nebo jsou tam tak vysoké vlny jako na severní části ostrova. Na jižní straně by ty vlny nemusely být tak hrozné, nebo ano? Vlny máme rádi, ale jestli budou nebezpečné, tak bychom neradi strávili pobyt u bazénu… předem děkuji za odpověď, G.

  • Odpovědět

   Dobrý den Eliško, chválím výběr místa i hotelu. Je to samozřejmě jak kdy, ale není to rozhodně tak, že by se zde nedalo koupat. Většinou to lze bez větších problémů. Samozřejmě tu vlny jsou, ale rozhodně neplatí, že by byly vždy tak velké, aby kouoání bránily.

 • Odpovědět

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat. 18.8 máme odlet na Sal , ale počasí nevypadá nic moc….nemáte nějaké bližší info? Jinak Hotel Riu Palace Santa Maria, jedeme s dětma, tak snad to bude ok .Náhodou třeba nějaké info o hotelu a pláži? Moc děkuji a hezký den

  Markét

 • Odpovědět

  Dobrý den,letíme 1.9 na boa Vista jaké tam bude počasí s bude tam často pršet a dá se v září koupat v moři ,aby nebyly velkéo vlny diky

  • Odpovědět

   Dobrý den Brigito, září je na Kapverdách teplé a navíc je to doba, kdy je zde moře vůbec nejteplejší, má typicky 27°C. Takže buďte bez obav. Vlny být samozřejmě mohou, jsou to Kapverdy, ostrovy v oceánu, kde jsou vlny zkrátka nedílnou součástí. Většinou to ale není nic hrozného.

 • Odpovědět

  Dobrý den, příští týden ve středu 13. 7. se chystáme na Sal, Santa Maria, jak to vidíte s počasím?
  Předem děkuji za odpověď, Martin

 • Odpovědět

  Dobrý den, máme v plánu v půlce sprna vyrazit na ostrov SAL.Informace co mám říkají že jsou na ostrově velmi velké vlny a tudíž to není vhodná dovolená pro děti, v mém případě 8 a 7 let.Máte někdo tuto zkušenost pokud možno v období SPREN? Děkuji za odpověď.

  • Odpovědět

   Dobrý den, Petře, Sal je ještě dobrý, z mé zkušenosti je horší Boa Vista (druhý ostrov, na který se z Prahy létá). Ano, vlny na Salu mohou být, ale je to závislé na konkrétním počasí a nemyslím si, že lze říct, že v některém období tu jsou větší než v jiném. Určitě to není tak, že zde vy či vaše děti do moře nevlezete, není to pravda, obvykle vlny jsou přiměřené a vstup do moře nijak neznepříjemňují.

 • Odpovědět

  Moc díky za dobrou zprávu 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  jedeme na Kapverdy, na Sal, do hotelu Melia Tortuga Beach. Četla jsem, že přístup do vody a pláž nejsou úplně ideální. Nemáte zkušenost s tímto hotelem a hlavně pláží?
  Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Marcelo, pardon, že reaguji až dnes. Naopak, Melia Tortuga Beach je přímo u pláže, pláž je tu krásná, veliká, písečná a vstup do moře bez problému. Totoho se zde bát rozhodně nemusíte. Pokud jsou vlny, dá se koupat v takovém polozálivu, který je chráněný dvěma obloukovými moly.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  mohu se dotázat, zda je výhodnější si zakoupit celodenní výlet okolo Salu od zahraniční cestovky již v Praze nebo od Fishera až na místě?

  Předem děkuji za odpověď
  Martin Němeček

  • Odpovědět

   Dobrý den Martine, osobně si myslím, že zahraniční CK vyjde levněji, případně úplně nejlépe na místě přímo přes nějakou místní agenturu. Já bych nic předem nerezervoval a případně bych výlet zabookoval přes internet na místě.

 • Odpovědět

  Dobrý den, kdybychom letěli zítra na Sal, Hotel Murdeira Village Resort, 9km od Santa Maria, jaké můžeme čekat počasí a teplotu moře? Dík za odpověď Radka

  • Odpovědět

   Dobrý den Radko, následujících cca 6 dní bude na Salu počasí velmi stabilní, nejvyšší teploty cca 27°C, v noci 22°C. Má být jasno, ovšem dle aktuálních radarových snímků je v oblasti taková jemná vysoká oblačnost. Je či bude tedy jasno, ale i tak bude obloha jemně zastřená. Jinak je potřeba počítat s tím, že hotel Murdeira Village je takový jednodušší resort, cena tomu odpovídá, ostatně dlouhodobě hotel patří k tomu nejlevnějšímu, co Kapverdy umí nabídnout. Upozorňuji také na zdejší pláž, která je v zálivu, takovém uměle vytvořeném a při odlivu je to tu na koupání nevhodné. Na druhou stranu lze využívat hotelový shuttle a jezdit na pláž na jih ostrova do Santa Marie.

  • Odpovědět

   Teplota moře aktuálně 23°C.

 • Odpovědět

  dobrý den, od 16/6 nás také čeká Sal, počasí už od Vás víme ;), ale poprosím nějaké info – co Hotel Riu Funana ? předem děkuji a hezký den přeji, Katka

  • Odpovědět

   Dobrý den Katko, podle mých informací v tomto hotelu jsou jak pěkné, zrekonstruované pokoje, tak některé v původním, byť dostačujícím stavu. Ty nové jsou samozřejmě pěkné a zcela bez problému. Hotelový areál je poměrně rozsáhlý s pěknými zahradami, dobrými službami a cca 500 metrů od pláže. Navíc není problém odsud dojít i na hlavní pláž v Sanata Maria, jež je orientovaná na jih. Za mě je to dobrá volba resortu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, zvažujeme dovolenou na Salu od 16.6. Jaká je předpověď počasí a jaká je v současnosti teplota vody v moři? Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Jano, aktuálně zde moře má 23°C (to hlásí pobřežní letovisko Santa Maria na jihu ostrova Sal). Teplota vzduchu přes den 27°C až 28°C. Teploty jsou zde v tomto období dost konstantní a mění se velmi málo. V noci je cca 22°C. Podobný rád teplot lze čekat i od poloviny června s tím, že teplota vody bude nejspíše tou dobou o stupeň vyšší. Potřebujete-li nějak pomoci s výběrem hotelu, dejte kdyžtak vědět, buď zde nebo přes mail.

 • Odpovědět

  Zdravím,
  přemýšlíme o dovolené od 6.6. na Kapverdech v nějakém hotelu u Santa Maria. Záleží nám dost na počasí. Koukal jsem ze teplotně se to může pohybovat kolem 28°C, což je fajn. Ale nevím, co vítr. Nebude příliš silný? Děkuji. Lukáš

  • Odpovědět

   Dobrý den Lukáši, co se týká větru, dle předpovědi sice v následujícím týdnu foukat má, ale aktuální předpovědi říkají, že to má ustávat právě koncem příštího týdne. Do té doby má být vítr silný 7 až 10 m/s. Což je zde takový standard, je s tím zkrátka potřeba počítat. Ale jak říkám, dle aktuálních výhledů to od 7.6. nemá být tak hrozné. Více vám bohužel nejsem schopen říct.

 • Odpovědět

  Dobrý den,

  taky jsem všude možně četl, že na Kapverdách je 350 slunečných dní v roce. Ale mnohokrát jsem také četl nebo viděl, že je tam několik dní zataženo. Což vypadá narovinu odpudivě. Zajímalo by mě, co se teda přesně myslí pod tím pojmem „slunečný den“.
  Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Karle, nevěřte prosím všemu, co se na internetu dozvíte. Jak jsem kdysi již odpovídal před vámi, zrovna počet slunečných dní je třeba brát s velkou rezervou. Rozhodně 350 dní v roce na Kapverdách slunečných není. To v žádném případě. Takovým webům nevěřte a nechtějte po mě vědět, co pojmem slunečný den myslí. Sám to nevím.

 • Odpovědět

  Dobrý den,letíme zítra na Boa Vista na Kapverdy. Prosím jen mi napsat jaké bude počasí protozepodle toho co jsem si četla předpověď tak nic moc.Může se to změnit?

  • Odpovědět

   Dobrý den Taťáno, je potřeba počítat přes den s cca 23°C, na druhou stranu převládá slunečno a podobný ráz počasí má trvat i v následujících dnech, takže pocitová teplota je vyšší, kolem 25°C. Hezkou dovolenou!

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, zahlédla jsem informaci, že v lednu byla teplota vody na Kapverdách nadprůměrná 24 stupňů. Jak tomu je teď? Přemýšlíme o dovolené v termínu 25.2.-4.3. a rozhodujeme se mezi Salem a Boa Vistou. Díky.

  • Odpovědět

   Dobrý den Káťo, aktuálně je to 22°C až 23°C. Právě v oblasti Kapverdských ostrovů se to trochu láme: severní pobřeží ostrova Sal (což je jeden z nejsevernějších ostrovů) aktuálně dává 22°C, jižní pobřeží ostrova Sal (kde je v letovisku Santa Maria nejvíce hotelů) dává 23°C, tu samou teplotu moře má nyní i jižněji položený ostrov Baa Vista. A například taková Praia, která je ještě jižněji, ovšem kam se z Prahy nelétá, má 24°C.

 • Odpovědět

  Dobrý den, zvažuji last na Kapverdy od 22.2. Prosím, jaké jsou vyhlídky na počasí? Ohřeji se trochu?

  • Odpovědět

   Dobrý den Renáto, možná reaguji trochu pozdě, každopádně celý následující týden, bavíme-li se o ostrově Sal, má být počasí dost stabilní, většinou polojasno, s teplotami od 20°C (v noci a ráno) do 23°C (přes den). Žádná vedra, ale stabilní teplo. Teplota moře aktuálně činí 23°C.

 • Odpovědět

  Dobrý den, zvažujeme dovolenou s 3letým synem na ostrov Sal v první polovině dubna, můžete mi poradit jestli se v tuto dobu ohřejeme, nebo hrozí spíše nižší teploty? Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Veroniko, v první polovině dubna bývají teploty stabilní, v odpoledních maximech standardně stoupajících k 25°C až 27°C. Noci a rána jsou poměrně teplé, minima kolem 20°C. Ty odpolední maxima sice nejsou kdovíjak vysoké, ale teplo to je myslím rozhodně dostatečné.

 • Odpovědět

  Dobry den chtel bych se zeptat jake pocasi je v pulce kvetna jestli moc nefouka a jake jsou teploty

  • Odpovědět

   Dobrý den Davide, v půlce května se nejvyšší denní teploty obvykle pohybují v rozmezí od 25°C do 29°C, v noci klesají ke 20°C. Co se větru týče, je s ním samozřejmě třeba počítat, jeho síla se v květnu typicky pohybuje v rozptylu od 15 do 30 km/h. Není to tedy úplné bez větří, ale na druhou stranu to není nic, co by se nedalo zvládnout, alespoň dle mého názoru.

 • Odpovědět

  Dobrý den, chtěl bych překvapit rodinu týdením pobytem na Boa vista., termín od 22.1.2022 do 291.2022. Myslíte, že se ohřejeme a vykoupeme. Rád bych aby to bylo příjemné překvapení. Jak to vypadá spočřasím , prosím.
  Děkuji Jarda

  • Odpovědět

   Dobrý den Jardo, teplo tam je, vedro nečekejte, zhruba tak 🙂 Co se týká teplot vzduchu, aktuálně se na Boa Vistě pohybují okolo příjemných 24°C, dle předpovědí, by to ve vašem termínu mělo mít ještě o stupeň více a konkrétně na Boa Vistě by mělo převládat slunečné počasí. Teplota moře na Kapverdách aktuálně činí 24°C, což je lehce nadprůměrná hodnota na toto období a je to aktuálně kupříkladu o jeden stupeň více než v Egyptě. Ne vždycky tu leden bývá takto teplý, ale z hlediska aktuálních hodnot to za mě dává smysl, myslím, že se ohřejete.

 • Odpovědět

  Dobrý den chystáme se v pondělí na dovolenou na ostrov Boa vista chtěla sem se zeptat na počasí dekuji Marcela

  • Odpovědět

   Dobrý den Marcelo, dle nejaktuálnějších předpovědí to vypadá na takové klasické lednové počasí, nejvyšší denní teploty do 25°C, ranní minima mezi 17°C a 19°C, co se týká oblačnosti, má být polojasno, a to po většinu příštího týdne.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  Chtěl bych se zeptat na podrobnou informaci o počasí na ostrově Boa Vista v termínu 2.12.2021 – 10.12.2021, jestli máte tyto informace.

  Děkuji a přeji pěkný den,

  Lukáš

  • Odpovědět

   Dobrý den Lukáši, podle nejaktuálnějších předpovědí by na Boa Vistě mělo převládat skorojasno, zatáhnout by se mělo akorát o následujícím víkendu, zejména v noci ze soboty na neděli, pak by mělo být však opět polojasno, skorojasno či dokonce jasno. Nejvyšší denní teploty okolo 26°C, nejtepleji by mělo být v pondělí 6.12., kdy má být až 28°C.

 • Odpovědět

  Dobrý den, uvažujeme o dovolené na Kapverdách s odletem příští týden. Můžete nám doporučit spíše ostrov Sal nebo Boa Vista? Chceme se vykoupat, ohřát, ale taky něco případně vidět..půjčit si auto a ostrov projet. Který z ostrovů je podle Vás zajímavější? Moc děkuji za odpověď. Renata

  • Odpovědět

   Dobrý den Renato, Boa Vista je sice větší než Sal, ale je pustší, má sice krásné pláže, ale krom nich, písku a vyprahlého vnitrozemí toho tu opravdu moc není. Volil proto ve vašem případě spíše Sal, který je nejnavštěvovanější a který krom hlavního letoviska Santa Marie nabízí i některá další „městečka“ – ať už Espargos nebo Palmeira. Turisticky vyhledávaná je i taková „díra“ v sopečné krustě – Buracona. Zkrátka najdete toho tu o něco víc, než je zajímavé pobřeží s pěknými plážemi.

 • Odpovědět

  Zdravim , chystame se v pulce unora na Kapverdy-Sal, Chci se zeptat jake tam byva pocasi , chceme si spise odpocinout u more. Byli jsme zde nekolikrat ale v lete. Dekuji s pozdravem Erika

  • Odpovědět

   Dobrý den Eriko,

   standardně se na Salu nejvyšší denní tepoty pohybují v únoru mezi 26°C a 30°C. Tedy obavy z toho, že by počasí na Kapverdách v únoru bylo nějaké chladné, mít určitě nemusíte. Samozřejmě to neplatí vždy, cca 1/3 měsíce se od tohoto normálu odlišuje, což dokládají i data z minulého roku. Během měsíce se vyskytují jak dny teplejší (s teplotou mezi 31°C a 32°C), tak dny chladnější (23°C až 25°C), zhruba v poměru 1:1. Teploty v noci 19°C až 22°C.

   Je potřeba počítat s tím, že tu takto v zimě častěji a více fouká. Vítr bývá ve srovnání s létem cca o 50% silnější.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  prosím, o info o počasí na ostrovech v měsících únor a březen, děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den,

   v únoru i v březnu se nejvyšší denní teploty typicky pohybují mezi 26°C a 32°C. Cca 2/3 měsíce bývají slunečné nebo polojasné, to je většinou teplota výše, zbylá 1/3 měsíce bývá oblačná. To jsou také dny, kdy nejvyšší denní teplota nemusí dosáhnout ani 24°C. Je to ale spíš výjimečné. Přes noc se minima pohybují v intervalu od 19°C do 25°C 🙂

 • Odpovědět

  dobrý den, chystáme se na kapverdy, odlet asi 24. ledna… prosím o typ, na který ostrov vyrazit a jaké můžeme čekat počasí… jsme spíš „valeci“ typ… moc děkuji za vaši odpověď… m.

  • Odpovědět

   Dobrý den Míšo,

   vám bych asi doporučil jih ostrova Sal (a zdejší letovisko Santa Maria). Ostrov Boa Vista je také možná, ale tady je potřeba počítat s většími vlnami, tj. někdy se v moři koupat dá pouze s velkou opatrností, a také se silnějším větrem. Oproti tomu v Santa Marii tyto jevy nebývají tak intenzivní, popřípadě některé hotely mimo hlavní pláž v Santa Marii mají před sebou vlnolamy, takže i u nich je koupání většinou bezproblémové (napři. u hotelu Melia Llana Beach Resort & Spa) Koncem ledna na Salu počítejte s teplotami vzduchu přes den mezi 24°C a 27°C, většinou bývá skorojasno nebo polojasno, bez deště. Výjimečné jsou písečné bouře, zrovna jedna taková Kapverdy v uplynulých dnech ovlivňovala (projevuje se hlavně nízkou dohledností).

 • Odpovědět

  Dobrý den, chtěli by jsme na Kapverdy od 10.1. Na který ostrov by bylo nejlepší

  • Odpovědět

   Dobrý den Jitko,

   za mě bych upřednostnil Boa Vistu, je větší než Sal, pustější, ale s nádhernými a skutečně dlouhými plážemi. Tedy pokud pláže jsou to, co od dovolené čekáte, doporučuji Boa Vistu. Na Salu samozřejmě pláže také jsou, ale ty největší jsou více méně situované pouze na jihu ostrova u letoviska Santa Maria, tedy výběr na Salu je v tomto ohledu mnohem omezenější.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  ráda bych věděla jaké je počasí na přelomu prosince a ledna. 27.12.2019 do 3.1.2020 odlétáme na ostrov Sal. Děkuji Dagmar

  • Odpovědět

   Dobrý den Dagmar,

   na aktuální předpověď je to ještě dost daleko, ale co vám jsem schopný říct je to, jak to zde vypadalo minulý rok v tom samém termínu. Bylo polojasno nebo skorojasno, jeden den byl zataženo, přes den 26°C, v noci 18°C až 20°C. Na začátku ledna bylo dokonce ještě tepleji, 29°C, v noci 22°C. Mějte se fajn a dovolenou si náležitě užijte 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, chci se zeptat jestli je lepší počasí na letní dovolenou v červenci nebo v srpnu? Zvažuji dovolenou na ostrově Sal – Santa Maria Beach. Četla jsem, že je na ostrově i korál, dá se tam vyrazit na výlet se šnorchlováním?
  Děkuji Lidka

  • Odpovědět

   Dobrý den Lidko,

   oni oba dva tyto měsíce jsou z hlediska počasí dost podobné. Jedině, co se týče srážek, tak ty, byť stále dost výjimečně, tu bývají nejčastější v období od srpna do října. Tedy z tohoto hlediska je lepší červenec, naopak v červenci bývá teplejší oceán. Jinak upřímně řečeno já o žádných dobrých místech na šnorchlování na Santa Marii nevím a ani o tom, že by tu byly nějaké korály 🙁 ono je tady to pobřeží, tedy včetně mořského dna, hlavně písečné.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  mohu se zeptat na aktuální předpověď na Boa Vistu od 9. do 18.12?

  Děkuji Lukáš

  • Odpovědět

   Dobrý den Lukáši,

   dívám se vám na to a dle aktuální předpovědi to zde vypadá následovně. První dva dny trochu chladnější, přes den 25°C, pak by se mělo oteplit a až do konce vašeho termínu by se teploty přes den měly pohybovat okolo 28°C, v noci 20°C. Z počátku skorojasno až polojasno, pak spíše polojasno až oblačno.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  jaké bývá počasí v březnu.Slyšela jsem ,že na Kapverdách je dost větrno.Chtěli jsme letět v září,ale slečna v CK nás odradila.že tam prý dost fouká.Moc se mi to nezdá,tak se ptám zde.
  Děkuji Eva

  • Odpovědět

   Dobrý den Evo,

   Kapverdy obecně větrné jsou a asi vás zklamu, ale z průměrného hlediska zde větry bývají nejsilnější právě v období od prosince do dubna- Jsou to ostrovy, navíc ty, na které se jezdí (Sal a Boa Vista), jsou relativně ploché, takže tu není moc přirozených bariér, o které by se mohl vítr alespoň částečně rozbíjet. Typicky tady převládají tzv. pasáty, což jsou větry, které zde vanou ze severovýchodu.

   Březnové počasí – denní maxima se pohybují mezi 24°C a 28°C, noční minima v rozmezí od 19°C do 24°C s tím, že typicky je kolem 20°C, po většinu měsíce je jasno nebo skorojasno a co se týče větru, tak je to samozřejmě dost variabilní, ale většinou je jeho síla mezi 30 a 40 km/h a vane právě ze severovýchodu. Jinými slovy je potřeba počítat s tím, že může foukat. Na druhou stranu toto osobně pro mě není faktor k tomu na Kapverdy nejezdit.

 • Odpovědět

  Dobrý den..co začátek prosince? Ostrov Sál.. co počasí?

  • Odpovědět

   Dobrý den Michalo,

   na předpověď je ještě dost brzy, ale minulý rok tou samou dobou bylo na Salu v denních maximech 28°C až 30°C a v nočních minimech 20°C až 23°C. Převažovalo polojasno nebo skorojasno. Tedy za mě na prosinec dost dobré počasí.

 • Odpovědět

  Zdravím všechny. Protože se chystáme příští týden na Kapverdy, rád bych znal zkušenost znalců této části naší země. Všude jsem četl. že je tam 360 slunečních dnů v roce, ale již minimálně podruhé jsem našel, že je pod mrakem po celý týden, takže je vyčerpáno na dva roky, a to jsem se díval jen na poslední cca měsíc…… Jaké tedy jsou zkušenosti s počasím v listopadu ?
  Děkuji za odpověď, s pozdravem LM.

  • Odpovědět

   Dobrý den Ladislave,

   berte 360 slunečných dnů v roce s velkou rezervou. Ty jsou spíš typické pro Egypt, ale pro Kapverdy těžko. Krom aktuální předpovědi, kterou zcela určitě sledujete, vám nastíním, jak zde vypadal z hlediska počasí listopad 2018. Převažovalo polojasno a skorojasno, ale bylo i 5 oblačných dní (bez deště, ale i bez sluníčka). Teplotně bylo až na výjimky přes den 28°C, v noci 22°C. Začátek listopadu byl teplejší, teploty přes den se až do 10. listopadu pohybovaly do 30°C.

 • Odpovědět

  Dobry den chtela bych se zeptat jake bude pocasi na Kavperdach Boa Vista od 1.11. do 15.11. 2019 dekuji

  e zeptat jake bude pocasi na Boa Viste Kavperdy od 1.11.do 15.11. 2019

 • Odpovědět

  Dobry den chtela bych se zeptat jake bude pocasi na Kapverdach Boa Vista od 1.11. do 15.11. 2019 dekuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Lenko,

   na samém začátku listopadu bude přes den 31°C až 32°C, v ranních minimech budou teploty klesat k 25°C až 24°C. Bude slunečno. Počínaje 4. listopadem se mírně ochladí (rozumějte tomu tak, že denní teploty nebudou přesahovat 30°C hranici, spíše budou sahat k 27°C až 28°C). Z počátku bude ještě skorojasno, od cca 8. listopadu je vyšší pravděpodobnost větší oblačnost, tedy bude oblačnost, pouze ojediněle v některých dnech polojasno.

 • Odpovědět

  Jaké lze prosím očekávat pocasi na Boa Vistě, Kapverdy a teplota moře vtyden od 29.10.2019
  Dekuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Vlastislave,

   bude teplo, v týdnu od 29. října Boa Vista dává převládající skoro jasno a teploty přes den 31°C, v noci 24°C. Od 4. listopadu budou teploty o něco nižší, v maximech na 28°C. Teplota moře na Boa Vistě aktuálně činí 27°C, tedy počítejte s tím, že voda bude mít mezi 26°C až 27°C, což je na přelom října a listopadu perfektní.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  Prosím o hrubý nastřel počasí na 42. týden.
  Děkuji
  Franta

  • Odpovědět

   Dobrý den Franto,

   v příštím týdnu to teplotně vypadá na denní maxima mezi 30°C a 32°C. V noci 24°C. Tedy teplo. Co se týče oblačnosti, tak se zatím předpovědi trochu rozcházejí. Ale spíš to vypadá, že na začátku týdne, tj. v pondělí a v úterý, bude počasí na Kapverdách trochu oblačností s možností krátkých přeháněk. Zbytek týdne by ale měl být slunečný.

 • Odpovědět

  Dobry den , chtěla bych 30.09.2019 odletět na Kapverdy na 9 dní , prosím nevíte který z ostrovů bude mít nejslunečněji ? Děkuji moc .

  • Odpovědět

   Dobrý den Martino,

   podle aktuálních předpovědí by na obou hlavních ostrovech, na které se jezdí, tedy na Salu a Boa Vistě, mělo být počasí identické a na začátku října slunečné s teplotami přes den kolem 30°C, v noci kolem 24°C. Ono je to tak, že oba tyto ostrovy mají charakter počasí velmi podobný a nějaká lokální oblačnost se na nich většinou nedrží. To musí přijít nějaká fronta, kdy je pak oblačno či zataženo na obou ostrovech…

 • Odpovědět

  Dobrý den, odlétáme 17.9.2019 do Boa Vista, jaké bude prosím počasí.Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Ivano,

   teplo, bát se nemusíte, dle nejaktuálnější předpovědi v tento termín bude na Boa Vistě 31°C až 34°C, v noci cca 26°C a slunečno. Akorát na dny 21. až 23.9. je hlášená zvýšená oblačnost s možností ojedinělých bouřek, ovšem i tak teploty zůstanou vysoké, cca 29°C.

 • Odpovědět

  Dobrý den, na ostrov Boa Vista odlétáme 12.9., mohl by jste nám prozradit předpověď kolem tohoto termínu. Předem děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Pavlíno,

   jasně, podle nejnovější předpovědi pro Boa Vistu to vypadá na polojasné nebo skorojasné počasí s denními teplotami v rozmezí od 30°C do 34°C a v noci klesajícími maximálně k 26°C. Tedy měli byste mít pěkně a teplo.

 • Odpovědět

  Dobrý den,

  ráda bych se zeptala, jak to vypadá s počasím na přelomu srpna a září. Přemýšlím o Boa Vistě, ale chci si užít hlavně moře a ležení na pláži. Bohužel někde se píše o období dešťů atd. Jsou to spíše přeháňky, nebo i deštivé dny?

  Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Veroniko,

   zcela upřímně neslyšel jsem nikdy o tom, že by na Kapverdách nebo konkrétně na Boa Vistě bylo nějaké období dešťů. To vás mohu ujistit, že pravda není. Obecně přelom srpna a září zde bývá polojasný (někdy jasný, výjimečně oblačný). Teploty vzduchu přes den 31°C, v noci 26°C. Tedy je teplo. … ovšem dle aktuální předpovědi počasí by do oblasti těchto ostrovů mělo přeci jen přijít mírné ochlazení včetně přeháněk, to je fakt, který může nastat, ale nemusí (stále je to jen předpověď).

 • Odpovědět

  Dobrý den, ráda bych se zeptala jaké počasí je v lednu?Moc dekuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Leono,

   budeme-li se bavit o nejnavštěvovanějším ostrově, kterým je Sal, tak tam v lednu bývá slunečno, polojasno, výjimečně oblačno. Odpolední teploty ve stínu se pohybují mezi 25°C a 27°C. Výjimečně je tepleji a rovněž výjimečně je chladněji. Přes noc a ráno dost teplo, typicky 19°C až 20°C. Opět nižší teploty se vyskytují výjimečně.

 • Odpovědět

  Lukáši, díky za informaci. Mám, prosím, ještě dotaz na teplotu vody aktuální dnes a tento týden, a na období od 8. do 21. července.
  S pozdravem
  Petr Vilím – Pečky

  • Odpovědět

   Není vůbec zač. Aktuálně dnes má moře u Salu 23°C a u Boa Visty 24°C. Není to moc na to, že je začátek července, ale je to částečně vyvoláno větrem vanoucím aktuálně ze severu (jak jsem zmiňoval již včera). Opět teplotu vody na období od 8. do 21. července lze aktuálně spíš jen odhadovat, ale dle průměrných dat pro toto období tu oceán většinou má 25°C.

 • Odpovědět

  Dobrý den. Chci se zeptat na aktuální počasí tento týden a na předpověď od 8. do 21. července 2019. Jaký je tam nyní vítr a jaké bude asi větrno od 8. do 21. července 2019.
  Děkuji za informaci
  S pozdravem a přáním hezkého dne
  Petr Vilím – Pečky

  • Odpovědět

   Dobrý den Petře,

   pokud budeme mluvit o Salu (letovisko Santa Maria), tak zde je aktuálně 28°C a skoro jasno. A na základě předpovědi má být v období od 8. do 21. července podobný ráz počasí (polojasno až jasno) s denními maximy pohybujícími se mezi 25°C a 28°C. Co se týče větru, tak aktuálně to je 15 kt ze severosevero východu (z 20 stupňů). Bohužel neznám zdroj, který by ale předpovídal s nějakou dobrou přesností vítr na tak dlouho dopředu, max. 10 dní dopředu…

Zeptejte se na cokoliv k tématu - vložte komentář

* Pole "Vaše jméno" a "Váš email" jsou povinná, vaše emailová adresa nebude zveřejněna, spam rádi nemáme.
Důležité: Některé komentáře se zobrazí až po jejich schválení.
Tipy na zájezdy
Hotel Royal Brayka Beach Resort, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam (-54%): 8 dní u TOP zátoky s All Inclusive za 9 990 Kč

Hotel Allegro Isora, Tenerife, Kanárské ostrovy

Kanárské ostrovy (-62%): týdenní All Inclusive na Tenerife za 11 990 Kč

Hotel Arabian Park, Dubaj, Emiráty

Emiráty (-45%): 7 dní ve 4* hotelu přímo v Dubaji za 12 390 Kč

Hotel Murdeira Village Resort, Sal, Kapverdy

Kapverdy (-56%): týdenní dovolená na ostrově Sal za 14 990 Kč

Hotel Radisson Marina Resort, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam (-63%): výjimečný Radisson Marina resort (8 dní) za 9 590 Kč

Hotel Mariant, S´Illot, Mallorca

Mallorca: dovolená (7 dní) s polopenzí v oblíbeném hotelu za 8 731 Kč

Máte 50% hotovo
Tipy na exkluzivní dovolenou
Aktuálně dostupné zájezdy se slevou až 60%. Maximálně 1x měsíčně.