Madeira: 8 dní s polopenzí s TOP výhledem na okolní pobřeží za 11 990 Kč

Dovolená na Madeiře levně s pobyty v nádherné oblasti Ponta Delgady.
Hotel Montemar Palace, Madeira © Montemar Palace***

Ostrov věčného jara, portugalská Madeira, láká na nádhernou přírodu, na řadu impozantních vodopádů ve svém hornatém vnitrozemí, na celoročně příjemné klima i na Atlantský Oceán, který ostrov omývá.

Madeiru stojí za to navštívit.

Ačkoliv dovolená na Madeiře nepatří zrovna k těm nejlevnějším, čas od času se objeví zajímavá nabídka. Aktuálním příkladem je tento týdenní zájezd na Madeiru s odletem z Prahy, který je nyní možné rezervovat za 11 990 Kč. Pobyt je včetně polopenze.

  Zájezdy na Madeiru levně  

Jedná se o last minute nabídku s odletem za 4 dny. Komu se zájezd automaticky nezobrazuje v před vybrané volbě, nechť na dané stránce sjede dolů do sekce „Další zájezdy pro tento hotel„, kde, seřadíte-li si termíny od těch nejlevnějších, danou variantu dohledáte.

Ubytování je v oblíbeném hotelu Montemar Palace.

Resort se nachází v pobřežním městečku Ponta Delgada s tím, že hotel je umístěn na vysokých útesech. Z areálu hotelu a z teras jednotlivých pokojů se tak nabízí nádherné pohledy na severní pobřeží Madeiry, na kterém bujnou vegetací porostlé svahy pobřežních hory strmě padají do vod Atlantiku. Je to impozantní region připomínající oblast kolem Puerto de la Cruz na Tenerife nebo některé lokality Havajských ostrovů.

Proto každému, kdo na Madeiru vyrazí, vřele doporučuji severní a severozápadní pobřeží ostrova navštívit! V případě, že zvolíte právě Montemar Palace, pak budete mít pobřežní hory, jejichž vrcholky se často schovávají do nízké oblačnosti, denně na očích!

Jak rezervovat

Volné zájezdy do hotelu Montemar Palace**** rezervujte online:

  • vybírejte z následujících >>> volných termínů
  • v ceně je pobyt v hotelu Montemar Palace
  • ubytování na 8 dní / 7 nocí
  • Polopenze
  • zpáteční letenka Praha – Funchal
  • transfer z letiště na hotel a zpět
  • služby česky mluvícího delegáta

Před rezervací doporučuji:

Hotel Montemar Palace je v některých zdrojích označovaný jako 4*, v jiných jako 3* resort. Ať už je jeho oficiální označení jakékoliv, tak platí, že to je starší hotel. To je sice znát na vybavení pokojů, které již má něco za sebou, na druhou stranu je plně vyhovující, viz poslední české recenze Montemar Palace. Hotel je čistý a s pěkně udržovanou hotelovou zahradou.

Má 3 bazény.

Jeden vnitřní a 2 venkovní. Perfektní výhledy jsou i přímo z prostoru bazénů. Stravování v hotelu je bez problému a jeho služby rovněž. Vše se odráží v jeho velmi solidním 84% procentním hodnocením, které hotel aktuálně má.

Příkladové termíny a ceny

Zájezd za 11 990 Kč má v nabídce CK Čedok, která do tohoto dlouhodobě zájezdy nabízí.

Připomínám, že se jedná o last minute termín, který nebude příliš dlouho k dispozici. Jeho aktuální dostupnost můžete zkontrolovat zde:

Madeira, Ponta Delgada dovolená

Jedná se o dovolenou s polopenzí. Kdo dává přednost plné penzi, i tak je k dispozici, ovšem připlatíte si za ní navíc 3500 Kč. Celková cena za jednu osobu pak vychází na 15 490 Kč.

Osobně si myslím, že v případě Madeiry je polopenze ve většině případů vyhovující volbou. Dovolená na Madeiře je totiž hodně o nejrůznějších výletech, lidé zde dny tráví často mimo hotel, a tedy připlácet si obědy v momentě, kdy stejně většinu z nich pravděpodobně ani nevyužijete, je zbytečné. Navíc ceny potravin na Madeiře nejsou nijak přehnaně vysoké, není tak obvykle problém se najíst i mimo hotel.

Závěrem upozorním na to, že drsné pobřeží ostrova se do značné míry vylučuje s koupáním v moři. Pláže tu jsou, ale k těm nejbližším je potřeba popojet autem. Cesta se vyplatí především k pláži Seixal na Madeiře – nejfotogeničtější pláž ostrova necelých 12 km od hotelu Montemar Palace, nebo k Painha Beach – pláž, písečná pláž s bezpečným koupáním.

Zeptejte se na cokoliv k tématu - vložte komentář

* Pole "Vaše jméno" a "Váš email" jsou povinná, vaše emailová adresa nebude zveřejněna, spam rádi nemáme.
Důležité: Některé komentáře se zobrazí až po jejich schválení.
Montemar Palace***
Prohlédnout recenze hotelu →
Konečná cena 24 590 Kč 11 990 Kč
Rezervovat   →
Tipy na zájezdy
Hotel Shoni Bay, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam (-62%): pobyt u zátoky s krásnými korály za 7 690 Kč

Hotel Blue Sea Puerto Resort, Tenerife

Tenerife (na 8 dní): All Inclusive dovolená za 11 990 Kč

Hotel Fantazia Resort, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam (-61%): 5* hotel s TOP pláží, bazény & lagunami za 9 990 Kč

Hotel R2 Bahia Playa, Fuerteventura

Fuerteventura (-66%): týdenní All Inclusive ve 4* hotelu za 10 990 Kč

Hotel Uroa Bay Beach Resort, Zanzibar

Zanzibar: zájezd na 9 dní s přímým letem z Prahy za 16 990 Kč

Hotel Aqua Mondo Abu Soma, Hurghada, Egypt

Hurghada (-65%): 8 denní pobyty s All Inclusive aktuálně už za 6 790 Kč

Máte 50% hotovo
Tipy na exkluzivní dovolenou
Aktuálně dostupné zájezdy se slevou až 60%. Maximálně 1x měsíčně.