Pohodový týden u moře v Bulharsku levně přímo v hlavní sezóně.
Hotel Perla, Slunečné pobřeží, Bulharsko © Hotel Perla ***

V post COVIDové době mezi první země, které otvírají své hranice turistům, patří mimo Chorvatska, Řecka nebo Španělska také Bulharsko. Od příštího týdne bude možné do Bulharska cestovat letecky, a to přímými spoji z Prahy jak do Burgasu, tak do Varny, tedy na obě hlavní letiště na bulharském černomořském pobřeží.

Dovolená v hlavní letní sezóně přitom vychází v leckterých termínech velmi levně.

Mě zaujala tato nabídka od cestovní kanceláře Blue Style, v rámci které je možné rezervovat dovolenou v Bulharsku na 7 dní za 9 990 Kč.

Aktuální dostupnost nabídky si prosím prověřte zde:

Bulharsko polopenze levně  

Jedná se o dovolenou na Slunečném pobřeží, v jednom z nejvyhledávanějších bulharských letovisek vůbec. Je plně turisticky vybavené a navíc dobře dostupné, z letiště v Burgasu to sem je necelých 40 km.

Ubytování je v hotelu Perla, oblíbený 3* resortu, který je situován asi 300 metrů od pláže. Pláž ve Slunečném pobřeží je hlavním turistickým lákadlem, je široká, dlouhá a především písečná. Vpravo od pláže se nachází sousední letovisko Nesebar, doporučuji si sem udělat výlet, má pěkné historické centrum na úzkém poloostrově. Kdo bude mít čas a chuť bulharské pobřeží podrobněji poznávat, nechť se inspiruje i těmito tipy na další nejlepší pláže v Bulharsku a nechť se k některým z nich zajede podívat.

Jak rezervovat

Volné zájezdy do hotelu Perla*** rezervujte online:

  • vybírejte z následujících >>> volných termínů
  • v ceně je pobyt v hotelu Perla
  • ubytování na 7 dní / 6 nocí
  • polopenze
  • zpáteční letenka Praha – Burgas
  • transfer z letiště na hotel a zpět
  • služby českého delegáta

Před rezervací doporučuji:

  • mrknout se na mapu a zjistit, kde přesně hotel leží
  • projít si recenze hotelu >>> zde

Hotel Perla odpovídá 3* kategorii, luxusní pobyt zde sice čekat nemůžete, ale příjemně strávenou dovolenou ano. Strava tu je dobrá a pestrá, pokoje denně uklízené a personál nápomocný. Hotel má aktuálně toto 82% hodnocení, které ho právem řadí mezi prvních 20% nejlépe hodnocených hotelů na Slunečném pobřeží.

Příkladové termíny a ceny

Termínů je k dispozici více. Dovolená vychází nejlevněji ve variantě: odlet z Prahy + polopenze + 7 dní. Všechny aktuálně volné termíny i jejich jednotlivé ceny jsou k nahlédnutí zde:

Dovolená Slunečné pobřeží Bulharsko levně  

Nechť je příkladem třeba odlet z Prahy ve středu 8. července s návratem zpět do ČR v úterý 14. července. Cena za jednu dospělou osobu 9 990 Kč.

Ukázat detail zájezdu za 9 990 Kč / osoba

 

Jak je patrné, netřeba se omezovat polopenzí. Je možné zvolit i variantu All Inclusive dovolené v Bulharsku, která vychází o 1 000 Kč dráž. Zároveň jsou pro toho, kdo by si chtěl užívat teplého moře v Bulharsku déle, k dispozici i zájezdy o délce pobytu na 8 dní, kde je potřeba počítat s příplatkem 700 Kč.

Ať už letos zvolíte dovolenou v Bulharsku nebo dáte přednost některému z řeckých ostrovů, vše nasvědčuje tomu, že letoviska i pláže budou letos klidnější a dovolenou zde bude trávit méně lidí. I proto je nadcházející léto ideální možností navštívit i ta vyhledávanější místa, ať už to je pláž Navagio na Zakynthosu, letovisko Chersonissos na Krétě nebo právě Slunečné pobřeží v Bulharsku.

Zeptejte se na cokoliv k tématu - vložte komentář

* Pole "Vaše jméno" a "Váš email" jsou povinná, vaše emailová adresa nebude zveřejněna, spam rádi nemáme.
Důležité: Některé komentáře se zobrazí až po jejich schválení.
Konečná cena 18 890 Kč 9 990 Kč
Rezervovat   →
Tipy na zájezdy
- 63 % Malikia Beach Resort Abu Dabbab, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam: zájezdy do Malikia Resortu u TOP zálivu i pláže za 9 690 Kč

14. ledna 2025
- 64 % Fantazia Resort, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam: fantastický 5* resort (8 dní) u nádherných lagun za 9 390 Kč

9. ledna 2025
- 56 % Pullman Resort Al Marjan, Ras al Khaimah, Emiráty

Emiráty: 5* hotel na umělém ostrově s all inclusive (8 dní) za 17 190 Kč

29. prosince 2024
- 41 % The Grove Hotel By Solymar, Bahrajn

Bahrajn: 5* resort se střešním bazénem a all inclusive (8 dní) za 17 490 Kč

13. prosince 2024
- 53 % Hotel Neptune Beach Resort, Keňa

Keňa: týdenní exotika (8 dní) s all inclusive za 16 990 Kč

6. prosince 2024
- 59 % Hotel Lazuli Resort, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam: nový 5* hotel s all inclusive a TOP šnorchlováním za 9 990 Kč

29. listopadu 2024
Máte 50% hotovo
Tipy na exkluzivní dovolenou
Aktuálně dostupné zájezdy se slevou až 60%. Maximálně 1x měsíčně.