Řecko, Rhodos: letní dovolená s light All Inclusive za 12 990 Kč

Řecko otvírá své hranice a na plážích budou letos platit striktní opatření.
Hotel Lardos Bay, Rhodos, Řecko © Hotel Lardos Bay ***

V aktuální pokoronavirové době je Řecko spolu s Chorvatskem jednou z prvních zemí, které otvírá své hranice. Letní turistická sezóna bude v Řecku oficiálně zahájena 15. června, tedy už za 10 dní, a mezinárodní lety, včetně přímých letů z ČR, budou obnoveny k 30. červnu.

I s ohledem na to, že země jakou je Egypt či Tunisko se zahraničním turistům otevřou pravděpodobně až 1. srpna, bude tak Řecko při nejmenším v první polovině léta jednou z mála možností, kam vyrazit k moři. Lze proto očekávat, že tomu budou odpovídat i ceny.

Jeden z nejlevnějších zájezdů aktuálně představuje tato nabídka cestovní kancelář Blue Style. V rámci ní je k dispozici týdenní dovolená na Rhodosu za 12 990 Kč.

Detaily jsou k nahlédnutí zde:

Dovolená Rhodos Řecko

S přihlédnutím ke skutečnosti, že dovolená je s plnou penzí, resp. s tzv. Light All Inclusive, a že za oněch 12 990 Kč je v tuto chvíli k dispozici hned několik červencových termínů, se jedná o atraktivní nabídku. Obdobné ceny jsou spíše typické pro zářijové termíny, popřípadě pro dovolenou v Rhodosu v říjnu, rozhodně však nikoliv pro červenec.

Ubytování je v dobře hodnoceném hotelu Lardos Bay, který se nachází v poklidnější zástavbě několika resortů kousek od oblíbeného Lindosu. Jednoznačnou výhodou hotelu je jeho poloha přímo u pláže, u tzv. Lardos Beach.

Jak rezervovat

Volné zájezdy do hotelu Lardos Bay*** rezervujte online:

 • vybírejte z následujících >>> volných termínů
 • v ceně je pobyt v hotelu Lardos Bay
 • ubytování na 7 dní / 6 nocí
 • Light All Inclusive stravování
 • zpáteční letenka Praha – Rhodos
 • transfer z letiště na hotel a zpět
 • služby českého delegáta

Před rezervací doporučuji:

 • přečíst si recenze hotelu >>> zde
 • seznámit se s podmínkami zájezdu

Byť je Lardos Bay 3* hotel, je to přesto jeden z resortů, který je díky své poloze, čistému prostředí i kvalitním službám dobře hodnocen. Má 82% hodnocení. Doporučuji, ať každý sám alespoň do těch nejnovější recenzí nahlédne (zde), ostatně je to právě z nich, odkud si člověk dokáže o hotelu udělat celkem reálný obrázek.

Pláž přímo u hotelu je asi 30 metrů široká a cca 330 metrů dlouhá. Lze po ní chodit daleko dále (cca další 1,5 kilometru), ale to jsou už části, jež náleží dalším hotelům. Vzhledově je velmi podobná pláži ve Faliraki, je převážně písečná, u vstupu do moře jsou však oblázky. A ačkoliv konkrétně na Lardos Beach příliš lidí většinou nikdy nebývá, upozorňuji na fakt, že letos zde, stejně tak jako na všech ostatních plážích v Řecku, bude platit jedno ze základních opatření proti koronaviru – pravidlo 4 metrových rozestupů mezi slunečníky.

Příkladové termíny a ceny

Přímé lety na Rhodos budou od července k dispozici standardně jak z Prahy, tak z Brna a Ostravy. Zájezdy do hotelu Lardos Beach jsou tak možné právě v těchto tří variantách.

Upozorňuji, že se ceny v čase mohou měnit, proto doporučuji, ať si aktuální nabídku jednotlivých zájezdů včetně jejich cen každý sám překontroluje zde:

Dovolená Rhodos - Lardos Bay

Nejlevněji v tuto chvíli vychází odlety z Prahy, které jsou ve variantě 7 dní dlouhého pobytu na Rhodosu k dispozici pro odlety ve dnech:

 • 2. července
 • 6. července
 • 9. července
 • 13. července

Vše aktuálně za 12 990 Kč / osoba

Pozdější termíny jsou prozatím dražší, nicméně to se může s přibývajícími dny měnit. Nevyhovuje-li vám ani jeden z výše avizovaných termínů, doporučuji s rezervací vyčkat.

Ačkoliv to nejprve vypadalo, že koronavirus letos v létě cesty k moři vůbec neumožní, díky postupnému otvírání hranic i uvolňování jednotlivých protikoronavirových opatření, bude možné i letos léto u moře strávit. Zde prezentovaná nabídka dovolené na Rhodosu je aktuálně jednou z těch nejatraktivnějších, které jsou do Řecka, země, jež se s onemocněním COVID-19 vypořádala na výbornou, k dispozici. Využijte prvních červencových letů do Řecka. Rezervujte za levný peníz plnou penzi a vyrazte za odpočinkem k teplému Egejskému moři. Teplota moře u Rhodosu se v první polovině července standardně pohybuje okolo 25°C.

Zeptejte se na cokoliv k tématu - vložte komentář

* Pole "Vaše jméno" a "Váš email" jsou povinná, vaše emailová adresa nebude zveřejněna, spam rádi nemáme.
Důležité: Některé komentáře se zobrazí až po jejich schválení.
Hotel Lardos Bay ***
Prohlédnout recenze hotelu →
Konečná cena 19 990 Kč 12 990 Kč
Rezervovat   →
Tipy na zájezdy
Hotel Shoni Bay, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam (-62%): pobyt u zátoky s krásnými korály za 7 690 Kč

Hotel Blue Sea Puerto Resort, Tenerife

Tenerife (na 8 dní): All Inclusive dovolená za 11 990 Kč

Hotel Fantazia Resort, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam (-61%): 5* hotel s TOP pláží, bazény & lagunami za 9 990 Kč

Hotel R2 Bahia Playa, Fuerteventura

Fuerteventura (-66%): týdenní All Inclusive ve 4* hotelu za 10 990 Kč

Hotel Uroa Bay Beach Resort, Zanzibar

Zanzibar: zájezd na 9 dní s přímým letem z Prahy za 16 990 Kč

Hotel Aqua Mondo Abu Soma, Hurghada, Egypt

Hurghada (-65%): 8 denní pobyty s All Inclusive aktuálně už za 6 790 Kč

Máte 50% hotovo
Tipy na exkluzivní dovolenou
Aktuálně dostupné zájezdy se slevou až 60%. Maximálně 1x měsíčně.