Dubaj prosinec: počasí v Dubaji v prosinci

Dubaj a celé Spojené arabské emiráty v prosinci, to je skvělý nápad! Prosinec tu je teplý, ale nikoliv horký. Počasí v Dubaji tak přeje dovolené u moře jak před Vánoci, tak i mezi svátky.

Rozumím, že leckdo může mít z prosincového počasí jisté obavy, vězte ale, že vás Dubaj v prosinci přivítá příjemně vyhřátým mořem a teplotami vzduchu do 29°C. Chladno zde rozhodně není!

Naopak!

Prosinec je dle mého názoru ideální doba, kdy Dubaj navštívit.

 

Inspirujte se aktuální nabídkou zájezdů do Spojených arabských emirátů. Některé prosincové termíny patří k těm nejlevnějším. Obvykle levně vychází třeba hotel Arabian Park*** v Dubaji (v rámci last minute už od 11 490 Kč – tomu, kdo je na pochybách či se mu zdá tato cena příliš nízká, přikládám k nahlédnutí prinstcreen příkladové rezervace) nebo Hilton Beach Resort***** v Ras al Khaimah (7 dní v prosinci od 14 650 Kč).

 

Obsah:

Teplota vzduchu | Teplota moře | Prosinec 2023 | Předpověď počasí | Moje doporučení

 

Prosincové počasí, ale i celkové podnebí, budu podrobně charakterizovat hodnotami, které vychází z dlouhodobých průměrů. Pro vaši lepší představu zároveň uvedu konkrétní teploty z minulých let. Zajímá-li vás jen aktuální výhled, tak přejděte rovnou na aktuální předpovědi počasí. nebo si přečtěte mé doporučení týkajícího se počasí v prosinci.

Teploty vzduchu

Sice nelze čekat žádná vedra, ale prosinec v Dubaji je poměrně teplý a teploty jsou podobné typickým středoevropským letním dnům. 

Teplota vzduchu se v odpoledních hodinách pohybuje okolo 26°C s tím, že na začátku prosince často stoupá i na 29°C. Na přelomu roku je pak v odpoledních maximech typicky 24°C. Nejvyšší v prosinci naměřená teplota v Dubaji byla 35,5°C.

Nejchladněji je v noci a nad ránem, kdy teplota vzduchu klesá na 22°C (začátek měsíce) až na 16°C (konec měsíce).

Typický prosincový den má v Dubaji i v celých Emirátech obecně následující teplotní průběh:

dubaj počasí prosinec

Teplota moře

Teplota moře v prosinci v Dubaji činí 25°C.

Sami tedy vidíte, že prosinec je na dovolenou u moře v SAE ideální!

Na oněch 25°C teplou vodu v Emirátech se můžete takto na konci roku spolehnout, moře bývá chladnější skutečně jen výjimečně. A jen pro srovnání, například teplota moře na Kanárských ostrovech zdaleka nedosahuje k 25°C ani v létě. 

Další charakteristiky počasí v Dubaji – prosinec

Ačkoliv tu v prosinci prší velmi málo, tak je to spolu s lednem, únorem a březnem období, kdy tu prší v uvozovkách nejvíce. Správně bych měl snad říct: „kdy tu alespoň trochu prší“. Déšť je typický dvakrát až třikrát do měsíce a za celý prosinec spadne průměrně 16,2 mm srážek, což plus mínus odpovídá jedné naší letní bouřce.

 • počet deštivých dnů: 3,8
 • srážkový úhrn: 16,2 mm
 • délka sluneční svitu: 8 hodin
 • délka denního světla: 10,5 hodin
 • UV index: 5 (středně vysoký)

Nutno podotknout, že jsem sám v Emirátech v prosinci zažil pořádný přívalový déšť, po kterém bylo všude na silnicích bahno z písku, některé úseky silnic byly dokonce krátce zatopené. Jak ale říkám, je to výjimečné.

Prosinec 2023

Níže najdete data pro vybrané dny pro prosinec z dvou minulých let. Vždy je k nim uvedena nejvyšší naměřená teplota, nejnižší naměřená teplota a v daný den převládající stav oblačnosti:

Data pro 12/2022:

 •   1. >>   30°C  /  23°C  /  skorojasno
 • 10. >>   27°C  /  24°C  /  skorojasno
 • 20. >>   28°C  /  21°C  /  skorojasno
 • 24. >>   28°C  /  21°C  /  skorojasno
 • 26. >>   24°C  /  20°C  /  oblačno
 • 31. >>   24°C  /  19°C  /  jasno

Data pro 12/2021:

 •   1. >>   30°C  /  22°C  /  skorojasno
 • 10. >>   28°C  /  19°C  /  skorojasno
 • 20. >>   27°C  /  19°C  /  jasno
 • 24. >>   27°C  /  19°C  /  jasno
 • 26. >>   26°C  /  21°C  /  skorojasno
 • 31. >>   24°C  /  19°C  /  skorojasno

Data pro prosinec 2023 budou doplněna, jakmile budou známa.

Aktuální předpověď počasí

Pro úplnost informací uvádím i aktuální předpověď počasí pro Dubaj, jež najdete ve spodní části této meteo mapy:

Podrobnou předpověď s dlouhodobým výhledem pak naleznete zde.

Moje doporučení

Obecně platí, že nejlepší doba, kdy Dubaj a celé Spojené arabské emiráty navštívit je od října právě do prosince. Kdo to nestihne na podzim, nechť sem vyrazí na jaře od března do dubna.

Ne každý hotel v Emirátech vychází draze. Kdo chce bydlet přímo v Dubaji, může vyzkoušet resort Arabian Park*** (7 dní už od 11 490 Kč). Celkem levně vychází obvykle i pobyty v Ras al Khaimah v hotelu Hilton Ras Al Khaimah Beach Resort***** v Ras al Khaimah (7 dní v prosinci od 14 650 Kč).

Počasí v prosinci rozhodně nezklame. V odpoledních hodinách teplota vzduchu stoupá k 29°C, v noci klesá k 17°C. Spolu s teplým mořem (25°C) to jsou hlavní předpoklady k tomu, aby dovolená v Dubaji byla vydařeným zakončením roku. Nabízí se i možnost v Dubaji trávit Silvestr, což je sice zážitek, ovšem je nutné počítat s tím, že silvestrovské termíny zde patří k těm nejdražším vůbec.

Celkový počet komentářů v diskuzi:   69
Komentáře jsou řazeny od nejnovějších. Zeptat se můžete na cokoliv i vy, stačí přidat příspěvek.
 • Odpovědět

  Dobry den, Lukasi, ano je to tak jak pisete. Radi bychom bydleli u plaze v dostupnosti MHD, abychom mohli pohodlne cestovat po Dubai. Ubytovani apartmany, hotel vc snidane mozna i polopenze ( i kdyz tam bychom byli vazani casem a pokud chceme na vylety, tak mozna lepe bez vecere). Co byste doporucil videt v Dubai? Dekuji za odpoved, Marcela

 • Odpovědět

  Dobrý den, Lukáši,
  zvažujeme s rodinou naštívit Dubaj (4 osoby vč. 2 dospělých dětí) v termínu od 25.10. – 1.11. Jaké jsou nejpravděpodobnější teploty? Mohl byste mi prosím doporučit apartmány nebo hotel nejlépe u pláže v dobré dostupnosti do města? Co byste doporučil naštívit? Děkuji za odpověď, Marcela

  • Odpovědět

   Dobrý den Marcelo, co se týká teplot na konci října, obvykle se teplota vzduchu v Dubaji dostává v tomto období na 34°C až 35°C. V noci pak teploty klesají k 25°C. Rádi byste byli tedy přímo v Dubaji s ubytováním někde u pláže a s dostupností hromadné dopravy (abyste mohli po Dubaji jezdit?), je to tak?

 • Odpovědět

  Pardon, spletla jsem si jmeno☺ omlouvám se Lukáši

  • Odpovědět

   Bez problému 🙂 … opravil jsem to.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši.
  Zvažuji dovolenou v Dubaji v terminu mezi 25.12.až 6.1.2021
  Mám trochu obavu, že tam bude na mně málo teplo☺ letěla bych sama, proto bych preferovala nějaký hotel, který bude dostupný do centra Dubaje, ale zároveň blízko pláže. Nejlepsi by byl hotel na plazi s polopenzí, nebo all inclusive, který bude zajišťovat dopravu do centra. Předem moc děkuji za info.

  Erika

  • Odpovědět

   Dobrý den Eriko,

   jasné… a mluvíme tady o cca týdenním pobytu nebo plánujete jet na celý vámi zmiňovaný termín, tzn. odlet 25.12. a návrat 6.1.?

   Takto na konci prosince počítejte s nejvyššími denními teplotami mezi 25 až 26°C. Minulý rok prvních pár lednových dní bylo dokonce teplejších, tehdy (konkrétně od 1. do 5 ledna) se přímo v Dubaji maxima pohybovala mezi 27°C a 30 °C. Byť velká vedra čekat určitě nemůžete, snažím se tím naznačit, že teplo tu na přelomu roku bývá.

 • Odpovědět

  Zdravím, díky. No, 2+1 do 100 tis? Jde nám primárně o teplo, zajímá nás hotel se slušnými službami, vybavený pro děti. Mě by Dubaj nevadila, ale důležitější je být blízko u moře. Manžel vymyslel pobyt jako malinko rekonvalescenční, chce se zahřát a nabrat síly po nemoci.

  • Odpovědět

   Dobrý den Jano,

   rozumím – za mě bych doporučil oblast Marjan Island, kde jsou hotely přímo u pláže a až na výjimky to jsou velmi kvalitní hotely vybudované na umělém poloostrově. Do Dubaje je to odsud přijatelně daleko (cca 80 km / hodina cesty), pokud si chcete udělat do Dubaje výlet, dál po pobřeží bych se asi nepouštěl. Mrkněte se konkrétně na hotel DoubleTree by Hilton, zvolíte-li tento termín, bez problému se i v tom nejdražším možném termínu z celého roku vyjdete s cenou za tři lidi do vašeho rozpočtu. Navíc tento resort je pro děti ideální, má mimo jiné i několik menších tobogánů, což je jinak obecně v případě hotelů v této zemi dost výjimečné.

   Alternativně lze zvolit Rixos Bab Al Bahr, který je prakticky na stejném místě, je luxusnější, tím pádem i o něco dražší.

 • Odpovědět

  Dobrý den, funguje ještě tahle stránka? Vůbec Vás neznám, ale podáváte zde úžasné informace. Ráda bych se i já zeptala na pobyt cca od 26. 12. 2020 přes Silvestra na týden.Chtěli bychom jet s 9-ti letým synem. Jezdí tam prosím v tuto dobu dost Čechů, abychom si tam našli nějakého kamaráda do bazénu? Jaký hotel by jste nám prosím doporučil s komplet. službami ? Děkuji moc Jana Viktorinová

  • Odpovědět

   Dobrý večer Jano,

   jasně, funguje… Čechů tam jezdí dost, na druhou stranu si to prosím nepředstavujte tak, že to je něco na styl některých řeckých, bulharských nebo egyptských hotelů, ve kterých v sezóně běžně krajany potkáváte. V Emirátech je celá řada možností ubytování a upřímně si nemyslím, že zde najdete nějaké resorty, jež jsou Čechy natolik navštěvované, že je tam potkáte / navážete kontakt. Až na některé výjimky (viz níže) to bude spíš náhoda. A to mluvím o normální, nikoliv covidové situaci. Aktuálně tam létá z ČR lidí dost málo, na Vánoce i na konec roku to bude určitě víc, na druhou stranu to zcela jistě bude minoritní počet v porovnání s koncem roku 2019.

   Mezi Čechy nejvyhledávanějším hotelem v Emirátech je dlouhodobě BM Beach Resort. Obvykle to je jedna z těch nejlevnějších variant, právě proto bývá tak vyhledávaný. Tam byste jistě nebýt covidu Čechy potkala, ale jak to bude v téhle době je poměrně těžké odhadovat.

   Co se týká doporučení konkrétního hotelu, bylo by fajn znát nějaké podrobnosti. Chcete být přímo v Dubaji? Nebo raději mimo ní v nějakém resortu přímo u pláže? Jaký je váš orientační rozpočet?

 • Odpovědět

  Dobrý den, uvažuji o dovolené v Dubaji na vánoce 2020 někdy od 18.12.2020 přibližně na 7-10 nocí. Je lepší si termín rezervovat hned na začátku roku, nebo počkat na poslední chvíli?
  Jednalo by se o dva dospělé a dvě děti 7 a 10 let s all inclusive s cenou kolem 80.000,-
  Plus druhá rodina dva dospělí a dvě děti 6 a 12 let nejlépe v sousedním pokoji.
  Děkuji za odpověď.

  • Odpovědět

   Dobrý den Honzo,

   já s tím v tomhle případě nedoporučuji moc váhat. Určitě bych počkal, než budou nabídky na příští Vánoce kompletně k dispozici (v tuhle chvíli zatím nejsou) a jakmile budou, porovnal bych si ceny s těmi, co jsou k dispozici právě teď – v last minutech na letošní Vánoce / Silvestr koupíte ty nejlevnější týdenní pobyty (jen se snídaní a typicky v městských hotelech) zhruba od 27 000 Kč. Být Vámi, tak bych se teď podíval na pár hotelů, které by pro vás příští rok připadaly v úvahu a někam bych si poznamenal, jak se pohybují cenově nyní na termíny v příštím týdnu. Jedině tak budete mít to správné srovnání cen last minute vs. first minute. To je mé doporučení. 🙂

 • Odpovědět

  Dobry den, chtela bych se zeptat jake je to v Dubaji na stedry den, jsme tam pres cele svatky, jestli taky maji stedrovecerni vecere, Dekuji za odpoved

  • Odpovědět

   Dobrý den Ivano,
   většina restaurací i samotných hotelů v Dubaji nabízí speciální menu právě v době Vánoc. Takže se nemusíte bát toho, že o to přijdete. Samozřejmě podobně je to i v době silvestra.

 • Odpovědět

  Dobrý den,ano chceme hotel u moře,ale ne moc daleko od středu Dubaje,aby jsme mohli jezdit na výlety.cenová relace je cca 20.000 Kč.Myslim si že to míň nepůjde.dekuji Mirka

  • Odpovědět

   Dobrý den Mirko,

   to se obávám, že bohužel není reálná cena 🙁 Přeci jde o Vánoční termín a ten se bohužel zkrátka musí připlácet. Jako jeden z cenově nejpřijatelnějších je aktuálně v tomto termínu Aloft Palm Jumeirah, ten leží přímo u moře a z hotelu je výhled na známý Burj al Arab. Cenově tento resort vychází s polopenzí 23. až 30.12. za 34 310 Kč. Lze najít ještě pár levnějších zájezdů zde – ovšem tady upozorňuji, že to většinou nejsou hotely přímo u moře. Na druhou stranu v Dubaji je pravidlem, že hotely nabízejí zdarma transfery na pláž a zpět.

 • Odpovědět

  Dobrý den,chceme jet s manželem do Dubaje 22.12-30.12.2019 můžete nám poradit hotel u moře a poblíž Dubaje.dekuji Mirka

  • Odpovědět

   Dobrý den Mirko,

   řekněte mi, vaše cenová představa je cca jaká? Hotelů je možných celá řada, ale zároveň hodně z nich patří do vyšších cenových kategorií… nerad bych vám tu dával tipy na hotely, které nesplňují požadavek na váš rozpočet. Proto se takto ptám. Pokud to jinak chápu dobře, tak chcete hotel ideálně hned u moře a to buď někde na kraji Dubaji nebo v jejím okolí.

 • Odpovědět

  Dobrý den,mohu se zeptat,zda jsou tam na ulicích toalety?Manžel má prostatu a ví,že si nemůže jen tak odběhnout do parčíku.Děkuji za odpověď

  • Odpovědět

   Dobrý den Marcelo,

   na ulicích jich moc není. Ale jsou v každém obchodním centru, restauraci nebo hotelu. Tedy v případě potřeby není zas takový problém toaletu najít.

 • Odpovědět

  Děkuji za odpověď, o tom jsem nepřemýšlela, ale asi to pro nás není zásadní otázka, důležitější je se v tom počtu ubytovat . Pokud by bylo možné zajistit, aby pokoje spolu sousedily, tak by to šlo i tak jak píšete. Co byste doporučil vy?

  • Odpovědět

   „Pokud by bylo možné zajistit, aby pokoje spolu sousedily“ – toto by byl spíš dotaz na CK, ovšem pochybuji, že vám dokáží se 100% jistotou odpověď. Já bych ve vašem případě zvážil apartmán (apartmánů pro 6 lidí seženete řadu) – viz. airbnb.com, dál bych se podíval na aktuální nabídku hotelů – viz. booking.com (kde naleznete krom hotelů i apartmány). Hodně záleží také na konkrétním termínu a na vašich požadavcích na kvalitu ubytování. Pak bych si rámcově sečetl cenu za ubytování + cenu za letenky. A uvidíte na jakou částku se dostanete. Následně bych napřímo oslovil nějakou velkou cestovku (Fischer, apod.) a zeptal se na nějakou nabídku od nich. Takhle bych postupoval já 🙂 … doporučuji to moc neodkládat, o vánoční termíny bývá přeci jen dost zájem.

 • Odpovědět

  Dobrý den, je reálné se ubytovat v hotelu se 4 dětmi? Přesněji 2 dospělí a 4 děti 1 – 10 let, v termínu vánoce 2019. Děkuji za odpověď!

  • Odpovědět

   Dobrý den Kláro,

   chcete cestovat s cestovkou nebo individuálně na vlastní pěst? Reálné to samozřejmě je, byť v hotelech je dost omezený počet pokojů, kde se ubytuje 6 lidí. Jsou takové, ale pochybuji o tom, že je nabízí cestovní kanceláře. Nabízí se možnost vzít dva pokoje pro 3 a 3 lidi. V každém případě je stěžejní to, zda máte zájem o zájezd prostřednictvím cestovní kanceláře či nikoliv.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohl by jste mi doporučit nějaký hotel v Dubaji, 4 dospělí a jedno dítě 4 roky? Nejlépe přímo u moře? Chtěli bychom letět začátkem prosince. Děkuji za typy

  • Odpovědět

   Dobrý den,

   jasné 🙂 Posílám vám několik tipů přímo na email. Spíš jsem se pro vás koukal po těch cenově dostupnějších variantách, a to včetně polopenze (nepsala jste, o jaký typ stravování máte zájem). V Dubaji u moře takto v prosinci na týden se dostaneme na ceny cca kolem 17 000 Kč za osobu a výše.

 • Odpovědět

  5-7 dní cca. Do 20.000

  • Odpovědět

   Pardon za prodlevu v reakci, zasílám vám pár tipů přímo na váš email. Za mě ve vašem termínu vychází nejlépe (poměr výkon/cena) Wyndham Dubai Marina – kousek od pláže, ke které pohodlně pěšky dojdete, zároveň přímo v dubajské maríně (jedno z nejzajímavějších míst Dubaje), stanice metra rovněž v pěší vzdálenosti. Detaily a odkazy budete mít na emailu.

 • Odpovědět

  Zdravím. Sháním předvánoční pobyt v Dubaji. 2 osoby, odlet nejdříve od 14.12 a návrat do 23.12. Min.☆☆☆☆ polopenze nebo all.incl. Poradíte mi? Děkuji.

  • Odpovědět

   Zdravím Michale, zkusím to 🙂 chcete jet na týden? A cenově by to mělo být zhruba jak? Máte nějaký strop? Je jasné, že budete brát to nejlepší za co nejnižší cenu, ale přeci jenom to, zda nějaký strop máte, je v takhle předvánočním termínu celkem podstatná informace. Děkuju.

 • Odpovědět

  Dobry den chteli bychom vyrazit do emiratu s pritelkini 25.12. Muzete poradit kde jsou nejhezci mista, ubytování a potapeni diky

  • Odpovědět

   Dobrý den Michale,

   šnorchlování a nebo potápění v Emirátech doporučuju při pobřeží Ománského zálivu, tedy u nebo v Fujairah, lze i v oblasti Khor Fakkan. Naopak na hlavním pobřeží neuvidíte v moři skoro nic. To se trochu blbě kombinuje s Dubají, která je pkrávě na tom druhém, hlavním pobřeží. Ale není problém si tam z Fujairah udělat výlet.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, stačí týdenní 🙂 Děkuji

  • Odpovědět

   Rozumím, koukám se pro vás po tom nejlevnějším s tím, aby to ale nebyl zas úplně obyčejný hotel. Odkazy na jednotlivé nabídku pošlu na email.

 • Odpovědět

  Dobrý den, můžete mi zaslat nabídku v termínu mezi 25.12. – 4.1.2020. Cestovat chci se svým 9. letým synem. Hotel přímo u moře. Když si objednáme hotel se snídaní, je možné se dobře stravovat mimo hotel? Nebo doporučujete polopenzi nebo all inclusive? Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Petro,

   napište prosím, o jak dlouhý pobyt máte zájem, týdenní? Nebo chcete odletět přesně 25.12. a vrátit se až toho 4.1.? Ohledně stravování – záleží jaký hotel to bude. Vypíšu vám pak pár možností.

 • Odpovědět

  Dobrý den.
  Termín kdykoliv od 21.12 do 30.12.2019 cca týden,dle nabídky.
  2 dospělí dvě děti 14 a 11 let.Se snídaní.
  Děkuji za nabídky.

  • Odpovědět

   Dobrý den René,

   jak by měl být kvalitní hotel? Jestliže se budeme bavit o těch levnějších, lze se aktuálně dostat na 15 590 Kč / osoba (7 dní se snídaní). Posílám pár tipů na váš email.

 • Odpovědět

  Dobrý den,Máte nabídku do Dubaje se snídaní a nebo jen ubytování bez stravy.Děkuji za odpověd.

  • Odpovědět

   Dobrý den Miroslave,

   jakýkoliv typ stravování je možný, o co konkrétně byste měl zájem?

 • Odpovědět

  Dobrý den, chtěla bych cestovat sama přes vánoční svátky do Dubaje. Jsem penzistka a nemluvím anglicky ani arabsky. Myslíte si, že bych měla problém třeba na letišti nebo při ubytování v hotelu? Děkuji za odpověď, Eva.

  P.S. Na cestu z letiště bych využila taxi.

  • Odpovědět

   Dobrý den Evo,

   na letišti v podstatě nemusíte s nikým promluvit, pouze při check-inu na zpáteční cestu, ale to by neměl být problém ani bez angličtiny. A jsem přesvědčen, že v hotelu také půjde vše vyřešit i přes jazykovou bariéru. Budete-li mít rezervaci a ideálně bude-li ta rezervace zaplacená předem, tak jediné, co po vás budou chtít, bude váš pas.

 • Odpovědět

  Dobry den,
  zaciatkom decembra mame s manzelom v Double Tree by Hilton -Ras Al Khaimah 11denny pobyt s polopenziou. Vyrozumela som, ze k veceri nedostaneme napoj, ale si ho musime dokupit. Mozete nam prosim napisat priblizne cenu za nealko v hotelovej restauracii (vodu alebo mineralku)? A ako je to s napojmi na plazi, mozno si nieco dokupit na plazi? Je voda z vodovodu v hoteli bezpecna? Nehrozi nieco podobne ako sa stalo turistom z Britanie v Egypte?

  • Odpovědět

   Dobrý den Magdaleno,

   ano, je to tak. Přesné informace o cenách za nápoje v tomto hotelu nemám, nicméně jsem slyšel, že vše, co se zde připlácí, je drahé, alespoň na můj vkus. 0,5l nealka (cola) vyjde v přepočtu na více jak 100 Kč. Pití lze dokoupit v barech u každého hotelového bazénu. Byť tu jsou ceny vyšší, tak na pokojích byste měli mít k dispozici varnou konvici spolu s kávou a čajem. Voda je pitná. Žádná otrava v Emirátech nehrozí.

 • Odpovědět

  Prosím kde se nachazí v Dubaji hotel Cytimax bar Barša ?

 • Odpovědět

  Máme nějakou nabídku v prosinci ?

  • Odpovědět

   Dobrý den Romane,

   mrkněte se na aktuální a dnes zveřejněnou nabídku velmi kvalitní dovolené v Ras al-Khaimah v hotelu Hilton – dovolená s polopenzí na 7 dní s pobytem v 5* hotelu přímo u moře je na prosinec k dispozici za 15 390 Kč, což je s ohledem na kvalitativní stránku pobytu dle mého názoru skutečně výborná cena.

   Pokud máte zájem o jiné termíny, stačí napsat 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den,

  prosím poraďte hotel u moře s polopenzí nebo all inclusive pro matku se 7mi letým synem cca v termínu 21.12.-30.12.2018. Nemusím mít obavy cestovat bez partnera?

  Moc děkuji, Petra

  • Odpovědět

   Dobrý den Petro,

   ne, obavy mít nemusíte, byť je dost pravděpodobné, že na vás na ulicích budou muži otáčet, což může být nepříjemné. Pokud ale plánujete trávit dovolenou především v hotelu a u moře, tak jsou obavy liché. Pokud správně chápu, ráda byste nějaké tipy na hotely u moře >> posílám je do emailu.

 • Odpovědět

  Dobrý den chtěla bych poradit pěkný hotel u moře 2 dospělí a dvě děti 16 a 14 let termín chceme cca 22.12 do 31.12,díky

  • Odpovědět

   Dobrý den Marie,

   mrkněte do vašeho emailu. Za chvíli tam budete hotely mít 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  jsme starší lidé a prosím o doporučení klidného pohodového hotelu v 4-5* u moře v začátku prosince.
  Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Pavle,
   posílám vám do vašeho emailu 2 tipy na hotely v Emirátech (jednou 4*, podruhé 5*) – v obou případech si myslím, že jde o výborný poměr kvality / ceny. Mrkněte na ně 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den,do Dubaje bychom chtěli letět v termínu od 21.12 do 27.12 2018, můžete nám doporučit Hotel u moře,s bazénem a možnou polopenzí? Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Simono,

   omluvte moji opožděnou reakci, rád – tipy na pár dobrých hotelů vám posílám na váš email. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den, měla bych zájem o dovolenou v Dubaji v termínu 30.12. – 8.1.2019, jak by to bylo cenově ALL Inclusive?

  • Odpovědět

   Dobrý den Anet,

   odpověď s příkladovými nabídkami vám zasílám na váš email 🙂

 • Odpovědět

  Ano, hotel blízko moře, s bazénem, ideálně i s atrakcemi pro děti. Polopenze, příp. alespoň snídaně. A důležitá informace – 4 dospělí, 2 děti. S teplotami jste mě potěšil ! Míla

  • Odpovědět

   Ano, prosince se opravdu netřeba bát. Je to dobrý termín na návštěvu SAE. Ohledně hotelu vám pošlu email.

 • Odpovědět

  Také mě zajímá prosincový pobyt – nevíte, za je obvyklejší vyšší teplota, nebo bývá opravdu jen kolem 20 st. C ? A doporučil byste nám, prosím, ideální hotel pro rodinu se 6-letými dětmi ? Díky předem ! Míla

  • Odpovědět

   Dobrý den Mílo,

   ne ne, 20°C je málo. Teplota vzduchu v prosinci v Dubaji dosahuje na začátku měsíce standardně k 28°C, na konci měsíce se denní maxima obvykle pohybují okolo 26°C. V noci je plus mínus 17°C. Co se týče hotelu, předpokládám, že nehledáte hotel přímo v Dubaji, ale mimo město někde u moře, je to tak?

 • Odpovědět

  Dobrý den , chtěli by jsem navštívit Dubaj v termínu 15.12 až 2.1.2019
  Zajímalo by nás jesi tam mají třeba po Vánocích taky zavřené obchodní centra , a třeba ty zábavní parky nebo nebo nejvyšší budovu světa . Nebo mají otevřeno cely rok

  • Odpovědět

   Dobrý den Míšo,

   dobrý dotaz. Ne, nemusíte se bát, že by cokoliv zavíralo, ať už nákupní centra nebo Burj Khalífa. V Dubaji Vánoce neslaví, byť tam určitě uvidíte vánoční výzdobu. Trávit v Dubaji Silvestr je nezapomenutelný zážitek, kór pokud se půjdete dívat na ohňostroje k fontánám pod Burj Khalifa.

 • Odpovědět

  Cena pobytu na tyden v prosinci v emiratech

  • Odpovědět

   Dobrý den Jano, hned teď se vám ozvu individuálně. Děkuji 🙂

  • Odpovědět

   Dobrý den, chtěli bychom jet (2 dospělý ) mezi vánoci ( od 25.1….. ) do SAE na dovolenou. Nabídky ck jsou cenově dost rozdílné, poradíte kde hledat dovolenou.
   Děkuji S.

  • Odpovědět

   Pošlu vám pár tipů na email. Mějte se fajn 🙂

Zeptejte se na cokoliv k tématu - vložte komentář

* Pole "Vaše jméno" a "Váš email" jsou povinná, vaše emailová adresa nebude zveřejněna, spam rádi nemáme.
Důležité: Některé komentáře se zobrazí až po jejich schválení.
Tipy na zájezdy
Hotel Shoni Bay, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam (-62%): pobyt u zátoky s krásnými korály za 7 690 Kč

Hotel Blue Sea Puerto Resort, Tenerife

Tenerife (na 8 dní): All Inclusive dovolená za 11 990 Kč

Hotel Fantazia Resort, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam (-61%): 5* hotel s TOP pláží, bazény & lagunami za 9 990 Kč

Hotel R2 Bahia Playa, Fuerteventura

Fuerteventura (-66%): týdenní All Inclusive ve 4* hotelu za 10 990 Kč

Hotel Uroa Bay Beach Resort, Zanzibar

Zanzibar: zájezd na 9 dní s přímým letem z Prahy za 16 990 Kč

Hotel Aqua Mondo Abu Soma, Hurghada, Egypt

Hurghada (-65%): 8 denní pobyty s All Inclusive aktuálně už za 6 790 Kč

Máte 50% hotovo
Tipy na exkluzivní dovolenou
Aktuálně dostupné zájezdy se slevou až 60%. Maximálně 1x měsíčně.