Silvestr v Dubaji – nezapomenutelný zážitek za 7 330 Kč

Nevšední, velkolepý a nezapomenutelný. Takový je Silvestr v Dubaji. Strávit příchod nového roku v teple ve stínu dubajských mrakodrapů nebo na dubajských plážích láká každoročně tisíce lidí.

Oslavit Silvestr v Dubaji můžete letos i vy.

 

Silvestrovské zájezdy — Ohňostroje — Ceny v restauracích

 

Silvestr v exotické Dubaji, není a nebude to zadarmo! Silvestrovské balíčky v dubajských restauracích jsou drahé. Ty nejlevnější, a přitom s parádním výhledem začínají na 7 330 Kč (viz níže). Výrazně však můžete ušetřit, pokud se rozhodnete ohňostroje sledovat zpovzdálí z veřejně dostupných míst. Pak stačí využít některého ze silvestrovských zájezdů.

Ukážeme ty nejlepší a nejlevnější nabídky…

Nejlevnější silvestrovské zájezdy

Ačkoliv je Silvestr velmi žádaný termín, ubytovacích kapacit je v Dubaji dostatek. A jejich škála je široká. Lze proto najít jak dostatek luxusních pobytů, tak i řadu levnějších variant.

 

 

Pozor na délku pobytu!

Zejména na Silvestra cestovní kanceláře s oblibou nabízí krátké 4 či 5 denní zájezdy. Logicky právě tyto kratší dovolené bývají nejlevnější.

Za týdenní zájezdy do Dubaje, ale i do celých Spojených arabských emirátů, si v období Silvestra člověk chtě nechtě musí připlatit. Nejlevnější dovolená v Dubaji (8 dní) se na přelomu roku standardně pohybuje okolo 19 000 Kč…

Ukázat volné termíny >>>

Doporučujeme s rezervací počkat, dokud se na vámi žádaný termín na konci prosinci neobjeví první last minute zájezdy do Dubaje. Ty jsou jedinou cestou, jak alespoň trochu ušetřit.

Rozhodně proto sledujte tuto nabídku Last Minute zájezdů. Na druhou stranu není dobré s rezervací silvestrovsky-exotického pobytu nepřiměřeně dlouho váhat. Termín je totiž žádaný, a volné kapacity se rychle plní.

Ohňostroje

Kde jinde uvidíte jeden z celosvětově nejsledovanějších ohňostrojů než právě v Dubaji. S příchodem nového roku je velkolepá světelná show odpalována přímo z nejvyšší budovy světa – z mrakodrapu Burj Khalifa a z jejího blízkého okolí.

Nejlepší místo na pozorování ohňostroje je tzv. Down Town, tedy ta část města hned vedle budovy Burj Khalifa a nákupního centra Dubai Mall.

 A nic se nebojte…

… zima vám tu o půlnoci určitě nebude. Počasí v Dubaji je i v prosinci velmi teplé. O půlnoci je 19°C. Tlusté svetry a bundy s klidem nechte doma.

 

Silvestr v Dubaji - novoroční oslavy

Silvestr – ceny v restauracích

Zpříjemnit si oslavu příchodu nového roku posezením v restauraci vyjde v Dubaji velmi draho. Dubaj je údajně vůbec nejdražší lokalitou (přejít na článek o cenách v Dubaji), ve které zakoupením „silvestrovského restauračního balíčku“ přelom roku oslavit.

A to v celosvětovém měřítku. Dubaj v tomto ohledu předčí i New York.

Pojďme se podívat na příklady:

Venkovní stůl ve fastfoodu Five Guys (s výhledem na Burj Khalifa) vyjde na 325 dolarů, tedy cca 7 330 Kč. Ve Five Guys za tuto cenu dostanete silvestrovské all-you-can-eat menu, tedy tolik hamburgerů, tolik hranolek a tolik nealkoholických nápojů, kolik jen chcete.

Kanadský řetězec Tim Hortons si za venkovní stůl účtuje více. Za čtyřchodové menu u venkovního stolu zaplatíte 9 100 Kč, u vnitřního stolu o polovinu méně, tedy 4 555 Kč.

Povečeřet ale můžete i v lepších restauracích, než jsou fastfoody. Pravda, budete si muset sáhnout hlouběji do kapsy. Proč Silvestr nestrávit přímo v Burj Khalifa? Silvestrovské menu v restauraci At.mosphere s příchutí 122. patra nejvyšší budovy světa rozhodně nikoho nezklame. Ba naopak, má nadchnout. A nadchne rozhodně i vás. Za 21 000 Kč na osobu vás čeká luxusní několikachodové menu, samozřejmostí jsou neomezené nápoje a nechybí ani šampaňské.

 

Oslavit Silvestr v Dubaji? Proč ne. Tuto destinace můžeme doporučit každému, kdo touží po Vánocích utéct před zimou za teplem k moři. Spojené arabské emiráty v čele s Dubají nenabídnou jen pěkné hotely a krásné pláže, ale i ohromující novoroční ohňostroje.

Silvestr v Dubaji – nezapomenutelný zážitek za 7 330 Kč
4.33 (86.67%) 3
Zeptejte se na cokoliv k tématu - vložte komentář

* Pole "Vaše jméno" a "Váš email" jsou povinná, vaše emailová adresa nebude zveřejněna, spam rádi nemáme.
Důležité: Některé komentáře se zobrazí až po jejich schválení.
Tipy na zájezdy
Hotel Marjan Island Resort & Spa, Ras al-Khaimah, Emiráty

Emiráty: luxusní dovolená (5* Hilton) v Ras al-Khaimah za 15 189 Kč

Hotel Ali Baba Palace, Hurghada, Egypt

Egypt: all inclusive dovolená (4*) v Hurghadě za 10 990 Kč

Hotel R2 Rio Calma, Fuerteventura, Kanárské ostrovy

Kanárské ostrovy: dovolená na Fuerteventuře ve 4* hotelu za 14 990 Kč

Hotel Vincci Nozha Beach, Hammamet, Tunisko

Tunisko (Hammamet): last minute dovolená (4*) s All Inclusive za 9 290 Kč

Hotel Playamar, S'Illot, Mallorca, Španělsko

Mallorca (sleva 50%): 8 denní polopenze u krásné pláže za 11 990 Kč

Hotel Mary Bill, Santorini, Řecko

Řecko (Santorini): dovolená na kouzelném řeckém ostrově za 13 490 Kč

Máte 50% hotovo
Tipy na exkluzivní dovolenou
Aktuálně dostupné zájezdy se slevou až 60%. Maximálně 1x měsíčně.