Korfu, Řecko (-58%): týdenní All Inclusive v hotelu přímo u moře za 7 990 Kč

Využijte levné last minute termíny a vyrazte do Řecka na Korfu!
Hotel Angela Beach, Korfu, Řecko © Angela Beach***

Průzračné Jónské moře, hezké pláže, zelené olivové háje plné cvrlikajících cikád a slunečné počasí (viz počasí na Korfu) – to jsou hlavní důvody, proč řecký ostrov Korfu dlouhodobě patří mezi tak oblíbené letní destinace.

Navštivte Korfu i vy!

Využijte atraktivní aktuálně dostupné zájezdy, které má v nabídce CK Fischer a dopřejte si odpočinkovou dovolenou u moře. All Inclusive zájezdy je nyní možné rezervovat za 7 990 Kč. Mrkněte na detail takového pobytu:

  Dovolená na Korfu levně  

K dispozici je jak ubytování v pokojích s výhledem do zahrady (právě za cenu 7 990 Kč), tak ubytování v pokojích s výhledem na moře (za 8 390 Kč). Jedná se o týdenní dovolené, sice s příletem na Korfu z Prahy ve večerních hodinách, ale s pobytem na celých 7 nocí a následným odletem z Korfu zpět do ČR až pozdě večer (tedy člověk může u moře využít i v podstatě celý poslední den).

Ubytování je v hotelu Angela Beach.

Hotel se nachází na severním pobřeží ostrova, asi 2,5 km od menšího letoviska Roda (kam několikrát denně jezdí zdarma hotelový shuttle) a asi 5 km od většího letoviska Sidari.

Je přímo u pláže.

Hotelová pláž je malá s písečným vstupem do vody (kde jsou však sem tam kameny, vyplatí si proto s sebou vzít i boty do vody). Komu hotelová pláž nestačí, může využívat větší, 300 m dlouhou písečnou pláž, jež se nachází asi 3 minuty chůze daleko od hotelu.

Jak rezervovat

Volné zájezdy do hotelu Angela Beach*** rezervujte online:

  • vybírejte z následujících >>> volných termínů
  • v ceně je pobyt v hotelu Angela Beach
  • ubytování na 8 dní / 7 nocí
  • zpáteční letenka Praha – Korfu
  • transfer z letiště na hotel a zpět
  • služby česky mluvícího delegáta

Před rezervací doporučuji:

Hotel má tři bazény a sestává se z několika budov. Resort, byť se o žádný top kvalitní hotel nejedná, má velmi dobré 82% hodnocení na základě 819 českých recenzí. Jeho služby odpovídají 3* standardu.

Stravování v hlavní jídelně je bez problému, jídla bývají dobře ochucená, k dispozici je vždy dostatečně veliký výběr salátů, ovoce i zeleniny. Vše je postupně doplňováno.

Příkladové termíny a ceny

Dovolená na Korfu za 7 990 Kč je aktuálně v nabídce cestovní kancelář Fischer (viz detail termínu na webu CK Fischer). Jedná se o last minute zájezd.

Příkladové termíny a jejich příslušné ceny jsou zde:

Zájezdy do Řecka (Korfu) all inclusive

Za stejné ceny jako u CK Fischer hotel figuruje také v nabídce Exim Tours. Dále ho nabízí i CK Čedok, tam však ceny zájezdů dostupných k rezervaci začínají na 16 439 Kč za osobu. Jedná se tedy o dvojnásobné ceny.

Severní pobřeží ostrova Korfu je pěkné a nachází se na něm několik zajímavostí, které jsou oblíbenými cíli výletů. U Sidari je to romantický záliv Canal d’Amour. Mne se ale víc líbily bílé útesy u Cape Drastis. Doporučuji si na Korfu půjčit auto a ostrov procestovat, navštívit známou Porto Timoni Beach, klášter Paleokastritsa nebo staré centrum hlavního města Korfu, které je zapsané v dědictví UNESCO.

Upozorňuji na to, že ostrov, byť se to nezdá, je poměrně velký a i díky převážně klikatým silnicím je cestování po ostrově časově poměrně náročné. Naplánujte si na něj dostatek času!

Ať už využijete tuto nabídku nebo kterýkoliv jiný zájezd na Korfu, tak vězte, že ostrov stojí za to navštívit. Nečekejte sice žádnou vysokou teplotu vody na Korfu, jedná se o jeden z nejseverněji položených řeckých ostrovů, tak se přeci jen zdejší teplota vody nedá srovnávat s teplotou moře na Rhodosu, ale koupat se tu bez problému dá. A pláže a pobřeží, které Korfu nabízí, jednoznačně stojí za vidění.

Zeptejte se na cokoliv k tématu - vložte komentář

* Pole "Vaše jméno" a "Váš email" jsou povinná, vaše emailová adresa nebude zveřejněna, spam rádi nemáme.
Důležité: Některé komentáře se zobrazí až po jejich schválení.
Konečná cena 19 000 Kč 7 990 Kč
Rezervovat   →
Tipy na zájezdy
Hotel Shoni Bay, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam (-62%): pobyt u zátoky s krásnými korály za 7 690 Kč

Hotel Blue Sea Puerto Resort, Tenerife

Tenerife (na 8 dní): All Inclusive dovolená za 11 990 Kč

Hotel Fantazia Resort, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam (-61%): 5* hotel s TOP pláží, bazény & lagunami za 9 990 Kč

Hotel R2 Bahia Playa, Fuerteventura

Fuerteventura (-66%): týdenní All Inclusive ve 4* hotelu za 10 990 Kč

Hotel Uroa Bay Beach Resort, Zanzibar

Zanzibar: zájezd na 9 dní s přímým letem z Prahy za 16 990 Kč

Hotel Aqua Mondo Abu Soma, Hurghada, Egypt

Hurghada (-65%): 8 denní pobyty s All Inclusive aktuálně už za 6 790 Kč

Máte 50% hotovo
Tipy na exkluzivní dovolenou
Aktuálně dostupné zájezdy se slevou až 60%. Maximálně 1x měsíčně.