Počasí na Mallorce v září

Přinášíme podrobné informace o počasí na Mallorce v září.

Stručná charakteristika úvodem – převládající slunečné počasí, teploty v odpoledních hodinách stoupající k 30°C a jen ojedinělý výskyt srážek. To je v kostce zářijové počasí.

Mallorca v září je výborný nápad.

Ale pozor.

Přečtěte si, kdy na Mallorcu raději nejezdit a určitě se před rezervací dovolené podrobněji seznamte s počasím, které je pro tento španělský ostrov v období konce léta typické.

Teplota vzduchuTeplota moře  — Předpověď počasíMallorca – kdy sem nejezdit?

Mallorca: rezervuj dovolenou se slevou 43%
Zobraz volné termíny   →
A ušetři až 27 303 Kč na jedné osobě

Teplota vzduchu

Teploty vzduchu na Mallorce v září více kolísají než v hlavní letní sezóně (červenec a srpen). Je značný rozdíl, pokud si zarezervujete last minute zájezd na Mallorcu na začátek září a nebo počkáte a pojedete až na konci měsíce. Jiná bude nejen cena zájezdu na Mallorcu, ale jiné budou především teploty vzduchu.

První polovina září

 • Přes den teplota standardně stoupá nad 30°C
 • Ojediněle až k 35°C
 • Noci jsou teplé, v závislosti na konkrétním počasí teplota nad ránem klesá k 22°C až k 17°C 

Teploty v polovině měsíce

V půlce září se teplota vzduchu v průběhu dne mění tak, jak ukazuje následující graf:

 

Počasí v Září na Mallorce

 

V druhé polovině měsíce se teplota už nedostává nad 30°C. V odpoledních maximech stoupá k 27°C až 29°C.

Teplota moře

Září je na koupání ideální!

Teplota moře činí 25°C. Podobně jako teplota moře na řecké Krétě nebo v Turecku.

Moře na Mallorce je v po horkém červenci a srpnu hodně vyhřáté a svoji teplotu ztrácí jen pomalu, na koupání to tu je i na začátku v říjnu, kdy má voda stále příjemných 22°C.

Další charakteristiky počasí na Mallorce – září

Je nutné počítat s tím, že se se občas vyskytne déšť. Ten je častější hlavně v druhé polovině září – pozor na bouřky!

 • počet deštivých dnů: 5
 • srážkový úhrn: 52 mm
 • denní teplotní průměr: 23,5°C
 • délka sluneční svitu: 8 hodin
 • délka denního světla: 12 hodin
 • UV index: 6 (vysoký)

Pokud srovnáme září s počasím na Mallorce v červnu, tak zjistíme, že:

 • červen je chladnější (22,7°C oproti 23,5°C)
 • červen je více slunečný
 • v červnu oproti září skoro neprší

Předpověď počasí

Podívejte se na aktuální předpověď počasí pro Mallorcu na 7 dní*.

[wunderground location=“Palma de Mallorca, Spain“ numdays=“7″ layout=“table-horizontal“ measurement=“metric“ language=“CZ“ showdata=“daynames,icon,conditions,highlow“]

* jde o předpověď pro Palma de Mallorca

>> nebo se podívejte na podrobnou předpověď počasí na Mallorce.

Doporučení & kdy sem nejezdit

První polovina září je nejlepší doba, kdy Mallorcu navštívit. Je tu velmi teplo (ale už ne vedro tak jako v pravém létě) a moře má vysokých 25°C.

Počasí na Mallorce v druhé polovině září je stále teplé s denními teplotami do 28°C. Není ale už záruka jasné oblohy.

Proto doporučujeme dovolenou za účelem odpočinku u moře naplánovat v první půlce září –> jedině tak máte jistotu, že vás počasí nezklame.

Celkový počet komentářů v diskuzi:   51
Komentáře jsou řazeny od nejnovějších. Zeptat se můžete na cokoliv i vy, stačí přidat příspěvek.
 • Odpovědět

  Dobrý den,11.9 až 18.9 letíme na Malorku,můžu se zeptat na teplotu vody,vzduchu a jestli v tu dobu tam moc neprší,děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Hanko, takto v polovině září to počasí zde již není tak stabilní. Je teplo, ale zažil jsem i roky, kdy touto dobou přecházela studená fronta a bylo třeba 2 až 3 dny deštivo. Moře je ale po létě teplé, toho se určitě bát nemusíte, standardně zde v tomto termínu má 25°C

 • Odpovědět

  Dobrý den, máme naplánovanou dovolenou na Mallorcu do El Arenal v období od 16.9. Do 30.9. Jaké tam počasí? Nebude tam pršet? Moc děkuji. Martina

  • Odpovědět

   Dobrý den Martino, zažil jsem sice již i deštivější týdny v září na Mallorce, ale bylo to spíš dáno všeobecně nějakou frontou, která Středozemím proházela. Standardně i v druhé polovině září převládá slunečno a teploty do 29°C, když přijde nějaká oblačnost či bouřka, pak je kolem 24°C.

 • Odpovědět

  Dobrý den od 18.9 do 29.9 letíme na Mallorku myslíte, že se trošku opalime ?

  • Odpovědět

   Dobrý den Aleno

   toho se bát nemusíte, sluníčko z největší pravděpodobností převládat bude. Co se týká teplot na konci září, maxima typicky mezi 28°C a 25°C. Tzn. sice žádná vedra, ale teplo bývá.

 • Odpovědět

  Dobrý chtěl bych se zeptat letim od 18.9 do 24.9 na Mallorcu bude ve městě Cola D’Or chtěl bojim se však ze už se nedočkáme teplého sluníčka zda nemáte zkušenosti s timhle městem

  • Odpovědět

   Dobrý den Mirku,

   pardon za opožděnou reakci. Počasí je v tuto dobu na Mallorce většinou ještě velmi pěkné, minulý rok v ten samý termín bylo víceméně stále slunečno nebo skorojasno s max. denními teplotami pohybujícími se v rozmezí od 28°C do 30°C. Takže bez problému. Je fakt, že ale mám i opačné zkušenosti z předchozích let, třeba rok 2017, kdy zrovna polovina září na Mallorce za moc nestála – přeháňky a teploty do 25°C. Zrovna Cala d’Or osobně neznám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, loni v září byly na Mallorce nějaké deště… Kdy to prosím bylo? Zvažujeme kdy letět.. Jestli 2.9. Nebo 16.9.
  Dekuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Kristýno,

   pokud vím (a ještě si to nyní ověřuji pohledem na konkrétní data ze září 2019), tak loni na Mallorce v září pršelo velmi sporadicky, resp. prakticky vůbec. Paradoxně právě na začátku měsíce (2. září). Druhá polovina září byla teplá, teploty se v maximech pohybovaly mezi 27°C a 31°C, tedy minulý rok byl i tento pozdější termín bez problému.

   Přesto, pokud máte možnost volby, tak bych ze své vlastní zkušenosti jak s Mallorcou, tak s pobřežím Španělska, doporučil upřednostnit dřívější termín.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši,děkuji Vám za odpověď.
  Trošku mě vyděsilo to počasí,opravdu bych nerada na dovolenou,kde je zvýšená možnost deště. Mohu se Vás ještě zeptat na Kanárské ostrovy,na počasí ? Nebo mi prosím dejte radu do jaké destinace ve Španělsku. Děkuji Jana

  • Odpovědět

   Nechtěl jsem vás vyděsit, jak jsem psal, je to spíše výjimečné, ale sám mám z posledních 3 let podobné zkušenosti jak z oblasti Mallorcy tak z oblasti pevninského Španělska. Vždy se jednalo zhruba o druhý zářijový týden, kdy zkrátka dva až tři dny pěkně nebylo a občas i pršelo. Ale ačkoliv se mi to stalo několikrát, stále věřím, že to byla spíš má smůla a ne nějaké pravidlo.

   Za mě můžu vřele doporučit Fuerteventuru (viz. počasí na Fuerteventuře). Pokud si potrpíte na pěkné pláže a vaše dovolená je především o odpočinku na plážích, Fuerteventura je ideální destinace (pokud byste se pro ni rozhodla, dejte vědět a rád vám doporučím dobré resorty). Déšť se tam prakticky nevyskytuje, on je to ostatně dost suchý a vyprahlý ostrov, převažují slunečné dny. Teploty v září na Fuerteventuře jsou nižší než na Mallorce (většinou v maximech mezi 26°C a 27°C), na druhou stranu ráz počasí je hodně stálý, tedy každý den je prakticky stejně. Obecně dle mého názoru září je nejlepší doba, kdy Kanárské ostrovy navštívit. Ale abych řekl všechny pro a proti, tak na Mallorce je v září určitě teplejší moře.

 • Odpovědět

  Dobrý den. Máme naplánovanou Mallorku v období 7.9-14.9. 2020. Jak jsem si výše přečetla,počasí pro nás,již důchodce bude ještě pěkné. Co by nás ale zajímalo je to, jak bude vypadat pláž ? Zda na pláži budou ještě lehátka, slunečníky a celkově ještě otevřené obchody,restaurace. Ptám se proto, že v loňském roce jsme byli v Bulharsku od 4.9. a překvapila nás pláž. Končila tam sezona,přesto,že moře bylo krásně vyhřáté. Na pláži odklízeli lehátka,zavírali restaurace a vypadalo to moc smutně. Budu moc ráda,pokud mi odpovíte.

  • Odpovědět

   Dobrý den Jano,

   jak jsem tu již určitě zmiňoval, občas do této oblasti takto kolem půlky září již zavítá oblačnost a občasný déšť. ale je to spíš výjimečné, převážně bývá pěkně, např. minulý rok se denní teploty v tuto dobu pohybovaly mezi 27 a 32°C.

   Ne, na Mallorce rozhodně sezóna v polovině září nekončí, zde až v říjnu, takže obavy z toho, že by byly nějak omezené služby, ať už v hotelech nebo na plážích, rozhodně nemějte. Naopak, v září na Mallorce bývá stále plno turistů.

 • Odpovědět

  Dobrý den. Budeme na mallorce od 2.10. do 9.10.2019 ve městě ALCUDIA jaké můžeme očekávat počasí. Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Jardo,

   aktuální předpovědi se ještě trochu rozcházejí, ale všechny nasvědčují tomu, že na začátku října /kolem 4.10./ přijde do oblasti ochlazení a oblačnost s občasným deštěm – bude přecházet dva dny, pak by mělo být zase slunečno. Denní teploty by se měly na začátku vašeho termínu pohybovat ještě okolo 28°C, ale v následujících dnech budou nejspíše dosahovat jen 24°C. Rozhodně tak nečekejte žádná vedra, ale počasí takového proměnlivějšího charakteru (jak co se oblačnosti tak teplot týče).

 • Odpovědět

  Budu v Hotelu Beverly Playa – Paguera v období 18-25.9.2019. Jaké počasí bude v této oblasti v tuto dobu. Byl jsem tam už 3x a byl jsem spokojen.

  • Odpovědět

   Dobrý den Pavle,

   bude dobře, teď je na Mallorce trochu horší počasí, ale o víkendu se to má zlepšovat a ve vašem termínu tak můžete čekat nejprve polojasno, pak zcela jasno, denní teploty 27°C až 30°C, v noci kolem 16°C. Užijte si to 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den.Letíme na Mallorcu letos od 7.9. do 16.9. A to na Cala Ratjada.Mohu se zeptat s jakým počasím máme počítat?Děkuji Denisa.

  • Odpovědět

   Dobrý den Denise,

   vypadá to dobře. Pravda sice je, že by první polovina vaší dovolené měla být o něco „chladnější“, teplotně přes den okolo 26°C / 27°C, zejména během příštího úterý a středy je pro Cala Ratjada hlášená možnost přeháněk. Od čtvrtka 12. září by ale mělo být už zase slunečno a přes den postupně 29°C (čtvrtek) až 32°C (neděle).

 • Odpovědět

  Dobrý večer chci se zeptat letíme letos na Mallorcu Cala Ferrera a termín od 18.9. do 25.9. jaké asi můžou být teploty a užijeme si slunečnou dovolenou? Děkuji za odpověď

  • Odpovědět

   Dobrý den Markéto,

   většinou (ale nemusí to být vždy pravidlem) se v tomto termínu denní teploty pohybují kolem 28 a 29 °C, v noci klesají k 18°C / 17°C. Typicky je slunečno. Takže na dovolenou u moře za mě dobré. Samozřejmě nemusí tak být vždy, je už zvýšená možnost deště, ale většinou je ještě pěkně.

 • Odpovědět

  Dobrý den chystáme se na Mallorcu v termínu od 7.9.2019 paní v cestovce nás upozornila že nemusí byt hezké počasí na netu se píše že nejideálnější období pro navštěvu je první pulka září s čím tedy máme zhruba počítat ?.
  Děkuji za odpověď Martina

  • Odpovědět

   Dobrý den Martino,

   to, co vám nyní napíšu, se pravděpodobně nebude nijak lišit od informací zmíněných výše v textu. Za mě první polovina září ideální doba nejen na návštěvu Mallorcy, ale i na návštěvu celého jižního a jihovýchodního pobřeží Španělska. Ano, můžete mít smůlu a můžete chytnout týden, kdy zrovna bude přecházet studená fronta, bude častěji zataženo a bude pršet. Stalo se mi to sice v této oblasti na začátku září dvakrát, ale stejně jde o výjimečnou situace a tak trochu o smůlu. Typicky je v první polovině září počasí na Mallorce následující: přes den teploty mezi 27°C a 31 °C a slunečno. Pravda ale, že minulý rok například toho 7.9. bylo pouhých 22°C. Je tedy nutné počítat i s tím, že se mohou ojediněle takovéto chladnější dny vyskytnout.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  chtěli bychom s přítelem letos v září navštívit Mallorcu. Přesný termín by měl být 3.-10.9./13.9. v El Arenal a máme možnost si dovolenou o 3 dny prodloužit ale nevíme jestli se to vyplatí i zhlediska počasí zajímá mě tedy počasí v tomto termínu děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den,

   moje zkušenosti nejen s Mallorcou (ale obecně se španělským pobřežím) z posledních dvou let přesně takto v první polovině září říkají, že by se člověk měl připravit i na občasnou zataženou oblohu a déšť. Ale obecně převládá slunečno a max. denní teploty ve vašem termínu se pohybují mezi 28°C a 31°C (hodnoty z minulého roku). Já proto doporučuji se nebát dovolenou protáhnout – a to i proto, že když náhodou budete mít smůlu na pár škaredených dnů jako často mám já, budete mít k dispozici dost dalších dnů na to, abyste si užili i pěkné počasí.

 • Odpovědět

  Dobrý den ,
  máme koupený pobyt od 8.9.2019 do 16.09.2019 v El Arenal , chci se zeptat na počasí ? Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Kláro,

   v S’Arenal je bývá v tento týden typicky přes den 27°C až 30°C, nejnižší noční teploty pak mezi 18°C a 21°C. Většinou je skorojasno nebo polojasno, déšť bývá výjimečný, ovšem zažil jsem v tomto termínu dva roky na zpět i poměrně zatažený týden s občasným deštěm. Ale nebývá to takto v polovině září ještě pravidlem. Hezkou dovolenou 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, chtěli bychom letos navštívit Mallorcu, ale nevíme v jaké části je tepleji a večer živěji. Jedeme 4 dospělý v termínu od 21.9.2019. Jakou lokalitu byste nám doporučil a jaké bychom mohly očekávat počasí a teplotu moře. Chtěli bychom se slunit, ale i výletit. Díky za tip Lenka

  • Odpovědět

   Dobrý den Lenko,

   Mallorca není tak veliká, aby zde byly nějaké citelné rozdíly v počasí a v teplotách na jednotlivých místech. V severní části ostrova, která je hornatá samozřejmě ano, ale jinak jsou rozdíly zanedbatelné.

   vyberete-li, kterékoliv větší letovisko, tak tam bude večer dost živo i takto na konci září. Z toho, co osobně znám bych proto doporučil S’illot, Sa Coma či Cala Millor na východním pobřeží, Port de Alcúdia (resp. oblast před přístavem podél místní pláže) na severovýchodě nebo Palmanovu asi 15 km od hlavního města Palma de Mallorca. S ohledem na výlety (pokud si nechcete půjčovat auto) je lepší ta Alcúdia nebo Palmanova.

   Koukám se vám na počasí, co zde panovalo minulé září, na konci měsíce – bylo slunečno nebo polojasno, denní maximální teploty mezi 26°C a 29°C, v noci bylo chladněji a ty nejnižší teploty byly v posledním zářijovém týdnu hodně rozkolísané: 13°C až 22°C. Moře v tento termín typicky má 24°C.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  Lukáši,
  Chceme letos 21.9-28.9 letět na Mallorcu letovisko Palma Nova, loni jsme byli v červnu od 9.6-18.6 v letovisku S’illot a byli jsme nadšeni ale letos chceme zkusit Palma Nova jaký je váš názor a bude nám přát počasí?
  Moc děkuji za odpověď

  • Odpovědět

   Dobrý den Yveto,

   ano, Palmanova je super, jestliže se vám líbil S’Illot, bude se vám líbit i zde. Navíc je to dobrý výchozí bod pro poznávání západní části Mallorcy a lze odsud snadno autobusem dojet do hlavního města. Krásná pláž a živé letovisko. Ale přeci jenom klidnější než sousední Magaluf. S’Illot je z hlediska nočního rámusu s Palmanovou srovnatelný. Samozřejmě vždy je podstatné v jakém jste hotelu a jak máte situovaný pokoj.

   Počasí v druhé polovině září – typicky je ještě celkem pěkně, polojasno nebo jasno a denní maxima od 27°C do 31°C. Ale zažil jsem na Mallorce i chladnější a deštivější počasí, a to to bylo zhruba v půlce září. Tj. 100% se to říct nedá. Bývá pěkně, moře také na koupání ještě dobré, ale zkrátka pravděpodobnost zatažené oblohy a případných srážek je takhle koncem sezóny vyšší, než uprostřed léta.

 • Odpovědět

  Dobrý den, Lukáši,
  zarezervovala jsem si zájezd na Mallorku od 28.8.2019 – 4.9.2019 konkrétně letovisko Can Pastilla, chtěla bych se zeptat, zda je to dobrá volba ohledně počasí :-), koupání v moři je pro nás prioritou, ale budou i výlety :-). Termín mohu změnit – nechci šílená vedra, ale ani zimu.
  Moc děkuji za odpověď a případné doporučení

  • Odpovědět

   Dobrý den Janino,

   přelom srpna a září je naprosto perfektní volba. Z hlediska počasí určitě, z hlediska počtu turistů na Mallorce už méně (ale těch je tu hodně v celé sezóně od konce června do září). V tomto termínu bývá na Mallorce z celého roku moře nejteplejší a počasí je standardně stále velmi teplé teplé s odpolední teplotou kolem 31°C. Ano, samozřejmě se může stát, že chytnete horší týden (a přeháňky), ale jeho pravděpodobnost je na začátku září ještě velmi nízká.

   Letovisko Can Pastilla je přímo u letiště – neznám ho osobně, takže v tomto ohledu se raději vyjadřovat nebudu 🙂 Obecně lepší jsou ale letoviska, která jsou dále od hlavního města Palmy…buď třeba Palmanova nebo na druhé straně ostrova, Cala Millor, Sa Coma nebo Alcudia.

 • Odpovědět

  Konkrétně Alcudia a hotel Globales Condes de Alcudia. No nakonec jsem zkusila rezervovat hoppa. Dám pak recenzi

  • Odpovědět

   Ano prosím, dejte pak vědět, jak transfer proběhl. Případně by jste mohli jet autobusem, konkrétně linkou A32 (do zastávky Port d’Alcudia)- samozřejmě otázka je, jak by vám tento autobusový spoj navazoval na váš přílet.

 • Odpovědět

  Dobrý den,

  také letíme v období 11-19.10. a doufáme v hezké počasí. Snad nám to celé neproprší. Kde najdu prosím počasí z lonského roku-? jaké bylo v tento termín počasí a teplota vody? Bude ještě na koupání? děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Veroniko,

   nic se nebojte, standardně na Mallorce (na pobřeží) teploty vzduchu dosahují v denních maximech k 26°c minimálně do poloviny října. Samozřejmě jsou dny, kdy je chladněji, ale není jich tu moc.

   Teplota moře závisí na počasí, ale také hodně na aktuálním proudění v moři – typicky tu v polovině října voda má 24°C. Odkazy vám posílám emailem.

  • Odpovědět

   Také letíme 11.10.-19.10. Spíš mám trošku odkaz bokem ohledně transferu na hotel. Máte zkušenosti se společností hoppa.com? Nebo s mallorcatransfer.cz? děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý večer Veroniko,

   pardon za pozdní reakci, přehlédl jsem váš komentář… ne ne, ani s jednom službou žádné zkušenosti nemám. Kde přesně máte ubytování? Jak se jmenuje váš hotel?

 • Odpovědět

  Standa. Dobrý den. Letíme na Malorku 6.10.2018. Jaké je tam počasí ?
  Děkuji za odpověď.

  • Odpovědět

   Dobrý večer Stando,

   v tuto chvíli předpovědím ještě moc nevěřte, přeci jen je to ještě 14 dní. Ale obecně – pro váš termín na začátku října je tu typická teplota vzduchu v odpoledních maximech kolem 25°C – a k tomu jasno nebo polojasno.

   Aktuálně je na Mallorce pěkně – skorojasno / jasno a přes den 27°C.

 • Odpovědět

  Letíme na Mallorce pouze na 5 dní 28.9.-2.10 2018 s dítětem 2 roky,půjčíme auto,ubytování Sillot,doporučujete???

  • Odpovědět

   Dobrý den Jano,

   s’Illot je pěkné letovisko s dvěma hezkými plážemi. To je dobrá volba. Počítejte ale s tím, že počasí v tuhle dobu na přelomu září / říjen už nemusí být stálé a nebude to tu ani jinde na Mallorce úplně na celodenní slunění na plážích. Naopak je to perfektní doba na poznávání ostrova a občasné koupání. Takže pokud nechcete trávit dovolenou pouze na pláži, ale kombinovat to s výlety po Mallorce, pak to doporučuji!

 • Odpovědět

  Dobrý den ,máme dovolenou na Malorce v období 15.9-22.9 ,máme šanci na pěkné počasí a teplé moře?Děkuji Helena

  • Odpovědět

   Dobrý den Heleno,

   moře ještě relativně teplé určitě mít budete, v polovině září tu počítejte s teplotou vody 24°C, méně ne. Vzduch v odpoledních maximech (ve stínu) bude mít max. 28°C, ale počítejte s tím, že může být někdy i oblačno s deštěm, to pak teplota nemusí vystoupat výše jak nad 23°C. Minimální teploty v noci ve vašem týdnu jsou většinou mezi 12 až 17°C.

 • Odpovědět

  Dory den. Mame naplanovanou dovolenou v obdobi11.9 az 20.9. Na mallorcu. Jak to bude cca s pocasim? Myslite, ze bude aspon kolem 30 stupnu? Moc dekuji za info Simona

  • Odpovědět

   Dobrý den Simono,

   na sluníčku bude 30°C určitě, ve stínu se odpolední teploty vzduchu v období, ve kterém na Mallorcu v září vyrážíte, typicky pohybují mezi 24°C až 30°C. Takže teplo bude, to se bát nemusíte, ale faktem je, že teplota se ke 30°C (nebo nad) ve stínu dostává v polovině září už spíše výjimečně.

 • Odpovědět

  Dobry den

  Mame naplanovanou dovolenou na Mallorcu 29.9.
  Ptame se na pocasi.
  Myslite, ze bude prset?
  Dekuji Vam za odpoved

  Monika

  • Odpovědět

   Dobrý den Moniko,

   počítejte s tím, že počasí na přelomu září / říjen bude teplé, ale rozhodně už ne horké. A déšť je možný.

   Dívám se vám na podrobná data z období od 29. září do 7. října z minulého roku (2017): teplota vzduchu v odpoledních maximech se pohybovala od 23 do 27°C, v noci klesala nejníže k 17°C až k 13°C. Déšť se vyskytl 3x. (data pro hlavní město Mallorcy)

Zeptejte se na cokoliv k tématu - vložte komentář

* Pole "Vaše jméno" a "Váš email" jsou povinná, vaše emailová adresa nebude zveřejněna, spam rádi nemáme.
Důležité: Některé komentáře se zobrazí až po jejich schválení.
Tipy na zájezdy
Hotel Shoni Bay, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam (-62%): pobyt u zátoky s krásnými korály za 7 690 Kč

Hotel Blue Sea Puerto Resort, Tenerife

Tenerife (na 8 dní): All Inclusive dovolená za 11 990 Kč

Hotel Fantazia Resort, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam (-61%): 5* hotel s TOP pláží, bazény & lagunami za 9 990 Kč

Hotel R2 Bahia Playa, Fuerteventura

Fuerteventura (-66%): týdenní All Inclusive ve 4* hotelu za 10 990 Kč

Hotel Uroa Bay Beach Resort, Zanzibar

Zanzibar: zájezd na 9 dní s přímým letem z Prahy za 16 990 Kč

Hotel Aqua Mondo Abu Soma, Hurghada, Egypt

Hurghada (-65%): 8 denní pobyty s All Inclusive aktuálně už za 6 790 Kč

Máte 50% hotovo
Tipy na exkluzivní dovolenou
Aktuálně dostupné zájezdy se slevou až 60%. Maximálně 1x měsíčně.