Dovolená na Mallorce: 8 dní s polopenzí v krásném hotelu za 9 853 Kč

Dovolená v Alcudii. Perfektní letovisko, dlouhá písečná pláž a komfort příjemného hotelu!
Hotel Js Sol de Alcudia, Mallorca, Španělsko © JS Sol de Alcudia ***

Dovolenou na španělské Mallorce mohu každému vřele doporučit. Mallorca je ve srovnání s řeckými ostrovy, například s Korfu, čistší a upravenější. Krom toho nabízí parádní koupání, ať už u dlouhých písečných pláží nebo v malých romantických zálivech. Mrněte se na průvodce po nejlepších plážích na Mallorce, který vás přesvědčí, že si zde skutečně každý najde pláž splňující vaše kritéria.

Navštivte Mallorcu i vy!

Z kraje letní sezóny lze natrefit na řadu cenově atraktivních termínů. A ačkoliv mnohé z nich zahrnují pobyty pouze v podprůměrných hotelech, některé zahrnují pobyty i v pěkných, renovovaných a komfortních resortech.

Aktuálně je takovým příklad nabídka dovolené v hotelu JS Sol de Alcudia nacházejícím se na oblíbeném východním pobřeží ostrova:

Mallorca Dovolená Alcudia

JS Sol de Alcudia je výborně hodnocený hotel, který poskytuje zcela dostatečný komfort. Resort byl totiž před pár lety renovován a tomu nyní odpovídá jeho vybavenost i vzhled pokojů.

V tuto chvíli je nejlevnější dovolená k dispozici za 9 853 Kč.

Letovisko Alcudia patří k těm nejvyhledávanějším na Mallorce vůbec. Pyšní se polohou u oblíbené písečné pláže Playa de Muro, od které je hotel vzdálený necelých 350 metrů. A byť teplota moře na Mallorce není na začátku sezóny kdovíjak vysoká, čekejte teplotu vody kolem 20°C, tak zrovna u Playa de Muro se voda rychle prohřívá. Pláž má totiž velmi pozvolný vstup do moře.

Jak rezervovat

Zájezdy do hotelu JS Sol de Alcudia*** zarezervujete nejjednodušeji prostřednictvím internetu:

 • vybírejte z následujících >> volných termínů
 • v ceně je pobyt v hotelu JS Sol de Alcudia (8 dní)
 • polopenze
 • zpáteční letenka Praha – Palma de Mallorca
 • transfer z letiště na hotel a zpět
 • služby českého delegáta

Před rezervací doporučujeme:

Jak jsem již naznačil, tak tento hotel má skutečně vysoké hodnocení, aktuálně 92%, přesvědčte se sami. Do hodnocení se v tomto případě promítají 3 hlavní faktory. Za prvé to je příjemný a ochotný personál hotelu, za druhé to je dobré jídlo, kterého je vždy dostatek a stolování je na úrovni, nikoliv jako v některých tureckých nebo egyptských hotelech. Za třetí to jsou velmi pěkné pokoje. Jedinou výtkou snad může být jen velikost pokojů, které by přeci jen mohly být o krapánek větší.

Příkladové ceny / termíny

Doporučuji využít aktuální last minute termíny, právě v rámci kterých jsou k dispozici ty nejlevnější dovolené, včetně té výše popisované za 9 853 Kč.

Nutno podotknout, že daný termín je na dovolenou cca v polovině května, kdy sice na Mallorce již bývá teplo (viz. informace o počasí na Mallorce v květnu), nicméně horko většinou ještě není. Dle mého názoru je to tedy ideální doba na kombinaci odpočinku, koupání a výletů na Mallorce.

Dostupnost pozdějších a tedy teplejších termínů včetně jejich cen si prosím ověřte prostřednictvím následujících odkazů:

Js Sol De Alcudia - dovolená na Mallorce

Ať už zvolíte kterýkoliv termín dovolené, bude-li to zájezd s ubytováním v hotelu JS Sol de Alcudia, mohu vám s čistým svědomím zaručit, že díky tomuto resortu bude vaše dovolená na Mallorce zde v Alcudii pěkná a povedená.

Zároveň vám Alcudia nabídne pestrou škálu vyžití. Nezapomeňte navštívit její staré centrum i přístav a při nejmenším se rovněž zajeďte podívat na nedaleký mys Formentor, který nabízí jak pěkné koupání (třeba na pláži Playa de Formentor), tak úžasné výhledy z vysokých útesů na Středozemní moře.

Komentáře
 • Odpovědět

  Vážený pane Lukáši,
  chtěli bychom na podzim navštívit Tabu v Egyptě s výletem do Izraele. Jaká je bezpečnost v dané oblasti hlavně při přejezdech? Kde by bylo možné si fakultativní výlety objednat již předem?
  Děkuji za informace.
  Petr

  • Dobrý den Petře,

   spoustu informací ohledně bezpečnosti v Egyptě najdete zde. Jinak aktuálně je to v regionu Taby tak, že autobusy z letiště jezdí do hotelů v konvojích (kvůli zvýšené byzpečnosti). Co se týče skupinových výletů z Taby (ať už jinam do Egypta nebo do sousedního Izraele), v každém takovém autobuse musí být přítomný i minimálně jeden policista (je to zde nařízeno vládou). Takže lze říci, že tím je bezpečnost daných výletů lepší a vyšší. Jinak bohužel nemám informace o tom, kde by se podobné fakultativní výlety dali předem objednat. Vše doporučuji řešit až na místě (buď přes delegáta cestovní kanceláře nebo využít nabídku výletu v daném hotelu).

Zeptejte se na cokoliv k tématu - vložte komentář

* Pole "Vaše jméno" a "Váš email" jsou povinná, vaše emailová adresa nebude zveřejněna, spam rádi nemáme.
Důležité: Některé komentáře se zobrazí až po jejich schválení.
JS Sol de Alcudia ***
Prohlédnout recenze hotelu →
Konečná cena 10 983 Kč 9 853 Kč
Rezervovat   →
Tipy na zájezdy
Hotel Amarina Abu Soma Resort, Abu Soma, Egypt

Egypt (-53%): levné All Inclusive v perfektním 5* hotelu za 8 990 Kč

Hotel R2 Rio Calma, Costa Calma, Fuerteventura, Kanárské ostrovy

Fuerteventura (-52%): dovolená na Kanárech s polopenzí za 11 990 Kč

Hotel Imperial Shams Abu Soma, Abu Soma, Egypt

Egypt (-58%): All Inclusive dovolená (8 dní) ve 4* hotelu za 8 990 Kč

Hotel Dunas Mirador, Gran Canaria, Kanárské ostrovy

Gran Canaria (-33%): All Inclusive dovolená (9 dní) za 13 990 Kč

Hotel Al Hamra Village, Ras Al Khaimah, Emiráty

Emiráty levně: dovolená v Ras Al Khaimah  (7 dní) za 12 190 Kč

Hotel Stork, Kréta, Řecko

Řecko, Kréta (-59%): nejlevnější All Inclusive dovolená (8 dní) za 5 990 Kč

Máte 50% hotovo
Tipy na exkluzivní dovolenou
Aktuálně dostupné zájezdy se slevou až 60%. Maximálně 1x měsíčně.