Fuerteventura (-52%): dovolená na Kanárech s polopenzí za 11 990 Kč

TOP nabídka do krásného hotelu na jihu Fuerteventury!
Hotel R2 Rio Calma, Costa Calma, Fuerteventura, Kanárské ostrovy © Hotel R2 Rio Calma ***

Kanárské ostrovy jsou kvalitní, byť poměrně drahou destinací, která láká na krásné pláže, turistiku i golfová hřiště. Pokud je dovolená na Kanárských ostrovech i ve vašem hledáčku, pak nyní máte jedinečnou příležitost toto souostroví navštívit a to za bezkonkurenční cenu, která rozhodně není obvyklá.

Zcela upřímně!

Díky této aktuální nabídce od cestovní kanceláře Čedok je možné zarezervovat týdenní zájezd na Kanárské ostrovy za 11 990 Kč. Je podstatné hned na úvod uvést, že se jedná o pobyt ve 4* hotelu včetně snídaně a večeře. Podobné zájezdy na Kanárské ostrovy se běžně pohybují mezi 20 000 a 25 000 Kč. V rámci této dovolené je k dispozici i varianta s plnou penzí za 14 480 Kč. Viz zde:

Dovolená Fuerteventura, Costa Calma  

Jedná se o dovolenou v hotelu R2 Rio Calma na kraji jedno z nejoblíbenějších letovisek na Fuerteventuře – Costa Calma. Oblast znám osobně a rozhodně ji mohu doporučit. Zajímá-li vás o oblasti něco konkrétního, klidně se ptejte prostřednictvím komentářů dole pod textem. Ostrov Fuerteventura a tím spíš jeho jižní cíp, který představuje poloostrov Jandia, je plný písečných pláží. Fuerteventura je perfektní destinace pro každého, kdo si na pěkné pláže potrpí.

Faktem navíc je, že hotel R2 Rio Calma patří k těm nejlépe hodnoceným hotelům na Fuerteventurě. Viz. tyto jeho recenze. Tedy z polohového i kvalitativního hlediska je za mě tato nabídka v pořádku.

Jak rezervovat

Zájezdy do hotelu R2 Rio Calma**** rezervujte online:

  • vybírejte z následujících >>> volných termínů
  • v ceně je pobyt hotelu R2 Rio Calma
  • ubytování na 8 dní / 7 nocí
  • Polopenze / plná penze
  • zpáteční letenka Praha – Fuerteventura
  • transfer z letiště na hotel a zpět
  • služby českého delegáta

Před rezervací doporučuji:

  • najít si hotel na mapě a seznámit se s jeho polohou
  • mrknout se na poslední recenze hotelu >>> zde

Hotel se nachází přímo u moře. Z areálu hotelu, který je mimo jiné tvořen velkým hotelovým atriem i nádhernou zahradou, koukáte hned na vedlejší oceán! Resort, o kterém jsem již dříve psal v rámci dovolené na Fuerteventuře za 14 990 Kč, disponuje velkým bazénem. Mimo něj je u areálu i umělá laguna s mořskou vodou (bohužel aktuálně nefunkční).

Upozorňuji na to, že u hotelu se v oceánu nevykoupete. Pobřeží tu je dost kamenité, vlézt tam lze, ale s velkou opatrností. Pláže jsou jak vlevo od hotelu (tam jsou divoké pláže bez služeb), tak vpravo od hotelu. Hlavní pláž v Costa Calma, která měří 1,3 km, to je zhruba 20 minut pěšky. Menší pláž je pak cca 10 minut chůze od hotelu.

Jedná se o poměrně velký hotel s dobrými službami. Personál je příjemný a profesionální. Stravování v hlavní restauraci je bezchybné. Vždy je k dispozici ohromný výběr nejrůznějších pokrmů.

Příkladové termíny a ceny

Za uvedené ceny, tedy polopenze za 11 990 Kč nebo plná penze za 14 480 Kč, jsou k dispozici last minute zájezdy. Zkontrolujte si prosím jejich dostupnost:

Hotel R2 Rio Calma, Fuerteventura, Kanárské ostrovy  

V tuto chvíli se jedná a last minute termíny na konec ledna. Počasí na Fuerteventuře je zde touto dobou teplotně příjemné, ale nikoliv horké. Když svítí sluníčko, což většinou svítí, tak přes den bez problému vydržíte v plavkách, pozdě večer, v noci a brzy ráno to ovšem bývá na svetr či mikinu. Doporučuji si přečíst o počasí v lednu na Kanárských ostrovech podrobné informace.

Moře je chladné. To je fakt.

Má 19°C. Koupat se dá, ale musíte být připraveni na to, že na nějaké dlouhé pobyty ve vodě to není. Ostatně to tu není ani v létě.

Chladnější moře, potažmo chladnější vzduch, zejména pak ráno a večer je jediným mínusem této nabídky. Netřeba se toho ale bát. Zima je vhodná doba na to kombinovat odpočinek na plážích s výlety. Inspirujte se těmito tipy na výlety na Fuerteventuře. Doporučuji objet celý ostrov a dovolenou na Fuerteventuře si tak zpříjemnit. Ať už výšlapem na nejvyšší vrchol Pico de la Zarza, návštevou Oasis parku nebo procházkou po známé pláži Sotavento, která je od hotelu R2 Rio Calma, resp. letoviska Costa Calma vzdálená pěšky necelých 5 km.

Zeptejte se na cokoliv k tématu - vložte komentář

* Pole "Vaše jméno" a "Váš email" jsou povinná, vaše emailová adresa nebude zveřejněna, spam rádi nemáme.
Důležité: Některé komentáře se zobrazí až po jejich schválení.
Hotel R2 Rio Calma ***
Prohlédnout recenze hotelu →
Konečná cena 24 990 Kč 11 990 Kč
Rezervovat   →
Tipy na zájezdy
Hotel Shoni Bay, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam (-62%): pobyt u zátoky s krásnými korály za 7 690 Kč

Hotel Blue Sea Puerto Resort, Tenerife

Tenerife (na 8 dní): All Inclusive dovolená za 11 990 Kč

Hotel Fantazia Resort, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam (-61%): 5* hotel s TOP pláží, bazény & lagunami za 9 990 Kč

Hotel R2 Bahia Playa, Fuerteventura

Fuerteventura (-66%): týdenní All Inclusive ve 4* hotelu za 10 990 Kč

Hotel Uroa Bay Beach Resort, Zanzibar

Zanzibar: zájezd na 9 dní s přímým letem z Prahy za 16 990 Kč

Hotel Aqua Mondo Abu Soma, Hurghada, Egypt

Hurghada (-65%): 8 denní pobyty s All Inclusive aktuálně už za 6 790 Kč

Máte 50% hotovo
Tipy na exkluzivní dovolenou
Aktuálně dostupné zájezdy se slevou až 60%. Maximálně 1x měsíčně.