Tenerife (-65%): dovolená na 8 dní v oblíbeném Puerto de la Cruz za 8 990 Kč

Přímým letem z Prahy levně na dovolenou na Tenerife!
Hotel Don Manolito, Tenerife, Kanárské ostrovy © Don Manolito***

Vyrazte na největší z kanárských ostrovů, vyrazte na Tenerife, na ostrov s impozantní siluetou vulkánu Pico de Teide, na ostrov plný turistických stezek i pěkných pláží.

Dovolenou na Tenerife, ačkoliv tento ostrov není zrovna levnou destinací, lze nyní v některých termínech pořídit za bezkonkurenční ceny. Využít můžete třeba tuto aktuální nabídku Exim Tours, v rámci které lze rezervovat zájezd s týdenním pobytem na Tenerife za 8 990 Kč.

Mrkněte sami:

  Dovolená Puerto de la Cruz Tenerife  

Nejlevnější varianta zájezdu zahrnuje sice jen snídani, ale to v tomto případě vůbec nevadí. Ubytováni budete přímo v letovisku Puerto de la Cruz, kde je nespočet bister a restaurací, přes řecké, italské a místní s lokálními specialitami až po ty asijské. Volit však můžete i pobyt s polopenzí, za který zaplatíte 10 180 Kč.

Ubytování je v hotelu Don Manolito.

Jedná se o menší 3* hotel, žádný příliš velký či rušný komplex, navíc resort má v rámci letoviska Puerto de la Cruz, které je poměrně velké a hlavně kopcovité, výbornou polohu!

Na typickou pláž s černým pískem, na pláž Play del Castillo je to od hotelu pouhých 350 m daleko. Od hotelu pohodlně dojdete pěšky i k jedné z nejvyhledávanějších atrakcí na Tenerife vůbec, k proslulé zoo s papoušky, delfíny i kosatkami. Loro Park, jak se zoo nazývá, je po pobřeží od hotelu 1100 m daleko. Polohu hotelu Don Manolito tak osobně považuji za jednu z jeho velkých předností.

Jak rezervovat

Volné zájezdy do hotelu Don Manolito*** rezervujte online:

  • vybírejte z následujících >>> volných termínů
  • v ceně je pobyt v hotelu Don Manolito
  • ubytování na 8 dní / 7 nocí
  • zpáteční letenka Praha – Tenerife
  • transfer z letiště na hotel a zpět
  • služby česky mluvícího delegáta

Před rezervací doporučuji:

Hotel disponuje bazénem a i přesto, že to je menší resort, tak má velmi dobré hodnocení. Aktuálně má 86% hodnocení na základě 65 českých recenzí. Krom polohy hotelu je dobře hodnocený i jeho personál a stravování, které se zde nabízí, byť výběr jídel je trochu menší. To je ovšem vzhledem ke kapacitě hotelu celkem pochopitelné.

Pokoje jsou čisté, uklizené. Nejsou sice vybaveny tím nejnovějším nábytkem, ale vše je funkční a na týdenní pobyt plně dostačující.

Příkladové termíny a ceny

Dovolená na Tenerife za 8 990 Kč je aktuálně k dispozici prostřednictvím webu cestovní kanceláře Exim Tours, a to i přesto, že oficiálním pořadatelem je Fischer, viz následující náhled:

Tenerife levně

Obě cestovky patří pod jednoho majitele, tedy fakt, že zájezd od CK Fischer za 8 990 Kč je možné rezervovat pouze skrze Exim Tours, není zas až tak nic divného.

Upozorním, že se jedná o last minute nabídku.

Kdo ji chce využít, nechť jedná rychle. Ať už využijete právě tento zájezd či upřednostníte jiný termín či resort, tak vězte, že Tenerife stojí za to navštívit. Navíc v případě tohoto ostrova platí, že dovolená zde není jen o odpočinku na některé z pláží na Tenerife. Naopak. Ostrov je velký a nabízí spoustu vyžití. Výlety na Tenerife, ať už ty pěší po turistických stezkách ve vnitrozemí i na pobřeží ostrova, nebo ty do nejrůznějších tematických parků, zabaví celou rodinu. Aktivit je tu tolik, že na to týdenní pobyt ani nestačí.

Zeptejte se na cokoliv k tématu - vložte komentář

* Pole "Vaše jméno" a "Váš email" jsou povinná, vaše emailová adresa nebude zveřejněna, spam rádi nemáme.
Důležité: Některé komentáře se zobrazí až po jejich schválení.
Konečná cena 25 690 Kč 8 990 Kč
Rezervovat   →
Tipy na zájezdy
Hotel Shoni Bay, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam (-62%): pobyt u zátoky s krásnými korály za 7 690 Kč

Hotel Blue Sea Puerto Resort, Tenerife

Tenerife (na 8 dní): All Inclusive dovolená za 11 990 Kč

Hotel Fantazia Resort, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam (-61%): 5* hotel s TOP pláží, bazény & lagunami za 9 990 Kč

Hotel R2 Bahia Playa, Fuerteventura

Fuerteventura (-66%): týdenní All Inclusive ve 4* hotelu za 10 990 Kč

Hotel Uroa Bay Beach Resort, Zanzibar

Zanzibar: zájezd na 9 dní s přímým letem z Prahy za 16 990 Kč

Hotel Aqua Mondo Abu Soma, Hurghada, Egypt

Hurghada (-65%): 8 denní pobyty s All Inclusive aktuálně už za 6 790 Kč

Máte 50% hotovo
Tipy na exkluzivní dovolenou
Aktuálně dostupné zájezdy se slevou až 60%. Maximálně 1x měsíčně.