Hotel Seagull, Hurghada, Egypt

Vybrali jste pro letošní dovolenou destinaci Hurghada a nyní vám zbývá zvolit hotel?

Vybírejte pečlivě!

Seagull Beach Resort, moderní hotel v centru egyptské Hurghady, se pyšní čtyřmi hvězdičkami a téměř vždy spokojenou klientelou. Tento obrovský areál nabízí vlastní pláž, bazény, zázemí pro dětské hry i sport nebo množství restaurací.

Poloha | Ubytování | Strava | Koupání | Služby | Recenze

Poloha

Hotel se nachází přímo v centru destinace Hurghada, z letiště tedy nemusíte vážit dlouhou cestu (je vzdálené pouhých 10 km).

Ubytování

Tento rozlehlý resort se skládá ze dvou částí – staré a nové budovy, v nichž bychom napočítali přes 700 pokojů. Všechny jsou klimatizované a standardně vybavené minibarem, telefonem, fénem, televizí, ledničkou, atd. Jedná se o dvoulůžkové pokoje, je tu však možnost přidat až dvě přistýlky. Samozřejmostí je vlastní koupelna a balkón, můžete si ale také připlatit za ubytování ve suitách, kde je balkon nahrazen francouzským oknem.

Strava

Program all inclusive tradičně zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu a také lehké svačinky, kávu a neomezené množství nápojů, ale navíc i jednu večeři v rybí restauraci. Někteří návštěvníci popisují stravu jako příliš jednotvárnou, u většiny si však vysloužila kladné hodnocení.

V areálu mají hosté také na výběr ze čtyř restaurací a několika barů – jeden z nich je 12 metrů vysoký a drinky si zde můžete vychutnat s výhledem na moře. A kdyby se vám náhodou zastesklo po knedlících, přímo naproti hotelu se nachází restaurace Praha Café, která nabízí českou kuchyni.

Pláž

Ani k moři to z hotelového pokoje nebudete mít daleko. Resort se nachází v malém zálivu s krásnou písečnou pláží. Vstup do vody je většinou pozvolný, tedy vhodný pro děti. Místy však narazíte na strmější korálové podloží, které tvoří nádhernou podmořskou scenérii a ideální podmínky pro potápění či šnorchlování. Obojí (a také další vodní sporty) můžete za poplatek vyzkoušet v rámci hotelové nabídky.

Pro hotelové hosty jsou na pláži slunečníky a lehátka zdarma. A pokud by vás slaná voda omrzela, k dispozici jsou čtyři bazény (za chladného počasí vyhřívané). Nechybí ani bazénový bar nebo aquapark s tobogány.

Služby

Hotel láká své hosty také širokou nabídkou poskytovaných služeb. Ať už si potrpíte na animační programy a zábavní show, nebo dáváte přednost poklidnému odpočinku, přijdete si na své. Zdejší wellness centrum zahrnuje saunu, vířivku, jacuzzi či masáže. Chcete-li dovolenou trávit aktivněji, kromě plážového volejbalu si můžete připlatit za tenis, squash a fitness. V areálu najdete také nákupní centrum, konferenční místnosti nebo diskotéku.

Recenze

Hotel Seagull je českými turisty velmi oblíben, mezi několika nespokojenými ohlasy je tu většina těch, kteří by hotel klidně doporučili a sami se do něj rádi vracejí. „Krásný hotel. Nádherná dovolená…“ takových superlativ často užívají ve svých hodnoceních. Kladně obvykle vnímají prostředí, milý personál i vybavení hotelu. Negativní recenze obvykle upozorňují na přílišný hluk či nepořádek v prostorách hotelu (zejména v hlavní sezóně).

 

Ať už ale zvolíte hotel Seagull, nebo jakýkoli jiný, nezapomeňte se před cestou do Egypta informovat o aktuálním počasí a bezpečnostní situaci.

Zeptejte se na cokoliv k tématu - vložte komentář

* Pole "Vaše jméno" a "Váš email" jsou povinná, vaše emailová adresa nebude zveřejněna, spam rádi nemáme.
Důležité: Některé komentáře se zobrazí až po jejich schválení.
Tipy na zájezdy
Hotel Fantazia Resort, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam (-61%): 5* hotel s TOP pláží, bazény & lagunami za 9 990 Kč

Hotel R2 Bahia Playa, Fuerteventura

Fuerteventura (-66%): týdenní All Inclusive ve 4* hotelu za 10 990 Kč

Hotel Uroa Bay Beach Resort, Zanzibar

Zanzibar: zájezd na 9 dní s přímým letem z Prahy za 16 990 Kč

Hotel Aqua Mondo Abu Soma, Hurghada, Egypt

Hurghada (-65%): 8 denní pobyty s All Inclusive aktuálně už za 6 790 Kč

Hotel Krabi Tipa Resort, Krabi, Thajsko

Thajsko (-62%): exotika s pobytem na 9 dní za 17 990 Kč

Hotel Royal Brayka, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam (-59%): 8 dní u zálivu s TOP pláží i korály za 8 790 Kč

Máte 50% hotovo
Tipy na exkluzivní dovolenou
Aktuálně dostupné zájezdy se slevou až 60%. Maximálně 1x měsíčně.