Kdy jet na Zanzibar

Ostrov Zanzibar má díky své poloze jižně od rovníku v Indickém oceánu tropické podnebí. Leckteří si proto myslí, že otázka toho, kdy jet na Zanzibar, není vůbec podstatná a že zde po celý rok panuje teplé a hezké počasí. Myslí si to mylně!

Zanzibar: dovolená na 9 dní s odletem z Prahy za 21 033 Kč

Kdy letět na Zanzibar je totiž dost zásadní!

Pokud zvolíte špatně, tak vám se stoprocentní jistotou mohu již teď říct, že místo slunečné dovolené na Zanzibaru zažijete řadu oblačných a deštivých dnů. A to si nikdo nepřejete!

Leden a únor | Březen až květen | Červen až říjen| Listopad a prosinec

Postupně proto nyní projdu jednotlivá roční období, povím ty nejdůležitější specifika ke každému z nich a řeknu, ve kterých z nich je vůbec nejlepší na Zanzibar jet

Kdy letět na Zanzibar?

Na Zanzibaru je teplo celý rok. Pokud by záleželo pouze na teplotách, tak by bylo vhodné cestovat na Zanzibar kdykoliv. Je to tropická destinace, kde jsou teploty stabilní celoročně. Přes den se pohybují mezi 29°C a 33°C, v noci pak typicky mezi 21°C a 24°C. Teplotní výkyvy tu jsou hodně ojedinělé, viz. podrobné čtení o počasí na Zanzibaru, takže sledovat předpověď počasí z hlediska předpokládaných teplot nemá v případě Zanzibaru moc smysl.

Pozor ale na déšť!

Jednotlivá nejlepší období, ve kterých lze Zanzibar navštívit, determinuje množství srážek a oblačnost, resp. monzunová období.

Kdy jet na Zanzibar

Během roku se tu vystřídají dva monzuny.

 • hlavní monzun (tzv. Kusi) – v době od března do května
 • vedlejší monzun – v listopadu a v prosinci

Kusi ovlivňuje počasí na Zanzibaru na podzim (v době středoevropského jara). Deště se objevují zejména v odpoledních hodinách a výjimečně jsou tak silné, že na ostrově způsobují lokální záplavy. Zanzibarský podzim tedy určitě není vhodná doba k tomu sem vážit cestu. Pojďme ale postupně…

Začátek roku (leden a únor)

Na začátku roku panuje na Zanzibaru místní léto. Je to je období, pro které jsou typické vysoké teploty. Je horko, ale zároveň vlhko. Vzduch je mnohem vlhčí než v nedaleké Tanzánii na africkém kontinentě. To, že je vlhko, však neznamená, že nějak vydatně prší. Déšť je možný, ale ne nijak častý. Pro toto období je charakteristických:

 • teplota vzduchu: 32°C až 33°C
 • teplota moře: 29°C
 • déšť: cca 5x do měsíce
 • měsíční srážky: 58 mm

Začátek roku je vhodný termín! Pro Evropany to je dokonce nejoblíbenější doba, kdy na Zanzibar letět. Zatímco v Evropě je zima, tak Zanzibar nabízí ryze letní počasí, které, co se teplot týče, je mnohem teplejší než počasí na Kapverdách nebo v Emirátech. Kromě ledna a února lze s klidem volit i první polovinu března, která je na rozdíl od konce měsíce rovněž typicky slunečná a na kterou je dostupný např. i tento zájezd s polopenzí za 21 033 Kč.

Jaro (březen, duben, květen)

Koncem března začíná Zanzibar ovlivňovat jihozápadní monzun, zde známý jako Kusi. Díky němu je zde počasí nejdeštivější právě v období dubna a května. To je doba, kdy sem příliš turistů nejezdí.

Nejlepší doba na dovolenou na Zanzibaru

I já doporučuji se tomuto období vyhnout. Koncem března nebo v dubnu je mnohem lepší vyrazit třeba na Maledivy, viz. kdy je nejlepší letět na Maledivy, resp. jaké je počasí na Maledivách v březnu nebo na dovolenou do Dubaje. Pokud byste i přesto přijeli, narazíte zde na řadu zavřených hotelových resortů.

Léto (červen, červenec, srpen, září a říjen)

Období středoevropského léta je ta nejlepší doba kdy jet na Zanzibar. Je teplo, ale je to příjemnější teplo než v lednu nebo v únoru. Vlhkost vzduchu je nižší a průměrné denní teploty se pohybují lehce pod 30°C. Prší minimálně. Naopak převládá polojasno nebo slunečno.

 • teplota vzduchu: 29°C
 • teplota moře: 25°C až 26°C
 • déšť: cca 4x do měsíce
 • měsíční srážky: 28 mm (červenec)

Od června do října je na Zanzibaru hlavní turistická sezóna.

Podzim (listopad a prosinec)

Průměrné srážkové úhrny v listopadu oproti říjnu několikanásobně vzrostou. Pro listopad a pro začátek prosince jsou charakteristické kratší deště, které nejsou tak intenzivní jako na jaře. Je to období sekundárního monzunu, který typicky v polovině prosince ustává, a neovlivňuje již tak počasí v době Vánoc a Silvestra, kdy na Zanzibaru panují zase příjemné podmínky. Na podzim se na Zanzibar standardně jezdí, jen je potřeba se připravit na to, že se zde v listopadu i na začátku prosince střídají krátké přeháňky. Je tedy na zvážení, zda v listopadu raději nezvolit třeba Emiráty.

Kdy letět na Zanzibar

Pro doplnění uvádím pár dalších informací, na další, které vás zajímají a které jsem zde opomněl uvést, se prosím ptejte v komentářích.

Kdy na Zanzibaru nejvíc prší?

V době středoevropského jara, nejvíc srážek spadne v dubnu (320 mm) a v květnu (290 mm).

Ve kterém období je nejteplejší moře?

Voda je nejteplejší od ledna do dubna, kdy moře má 29°C.

Kdy jsou na Zanzibaru nejlepší podmínky na šnorchlování?

Šnorchlování a potápění je nejlepší buď v červenci a srpnu (úplně nejlépe na severním pobřeží ostrova) nebo v únoru, kdy je naopak lepší volit jižní pobřeží.

Je Zanzibar celoroční destinace?

Ano, je. Přesto ale doporučuji se vyhnout deštivým obdobím, kdy bývá řada hotelů zavřených.

Mé doporučení toho, kdy jet na Zanzibar, je následující: nejlepší je jet v létě a nebo v zimě. Rozumím tomu, že pro mnohé může léto postrádat trochu smysl. V absolvování dlouhého letu na Zanzibar v době, kdy v mnohem bližších destinacích panují srovnatelné, ne-li lepší podmínky, stačí se podívat na počasí v Chorvatsku nebo na počasí na Sardinii, nemusí každý vidět logiku. Proto, byť je léto nejlepším termínem, kdy Zanzibar navštívit, lze alternativně cestovat v zimě, utéct před nevlídným počasím a odpočinout si v teple na dovolené u moře právě zde, u břehů Afriky.

Celkový počet komentářů v diskuzi:   43
Komentáře jsou řazeny od nejnovějších. Zeptat se můžete na cokoliv i vy, stačí přidat příspěvek.
 • Odpovědět

  Děkuji

 • Odpovědět

  Jaký typ el.zásuvek se používá v hotelech v Zanzibaru?

  • Odpovědět

   Dobrý den Rosťo, nejde to univerzálně říct, ono to totiž často záleží na daném hotelu, někde jsou EU zásuvky, jinde jsou zásuvky britského typu. Doporučuji proto vzít s sebou adaptér na UK zásuvky (popřípadě ho koupit na místě).

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  odlétáme s přítelem v sobotu 28.10. na Zanzibar, po shlédnutí předpovědi počasí mám trošku obavy, aby nám celé dny nepršelo. Jaká je prosím pravděpodobnost, že uvidíme sluníčko? Děkuji za odpověď. Monika

  • Odpovědět

   Dobrý den Moniko, určitě nebude celé dny pršet, to není pro toto období na Zanzibaru standardní, na druhou stranu občasný déšť, to naopak typické je a tomu i nasvědčuje aktuální předpověď. Jak moc bude slunečno ale říct neumím, rozhodně nečekejte, že by bylo celý týden zataženo, toho se nebojte a navíc teplo tak jako tak bude.

 • Odpovědět

  Dobrý den, chceme se ženou letět na Zanzibar, kdy je lepší doba, říjen nebo listopad.
  S pozdravem František

  • Odpovědět

   Dobrý den Františku, lepší je určitě říjen, v listopadu jsou na Zanzibaru srážky obvykle 2x častější než v říjnu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, zvažujeme letět na Zanzibar. Ministerstvo zahr. věcí varuje před vysokou mírou kriminality, možností teroristických útoků, přepadení…
  Máme se tedy cesty obávat?
  Předem děkuji za Váš názor

  • Odpovědět

   Dobrý den Iveto, je to africká země a tedy určitá míra rizika zde existuje. Na druhou stranu je to spíš obecné tvrzení, kterému bych doporučoval přikládat váhu v momentě, kdy byste na Zanzibar cestovali individuálně a také se individuálně na vlastní pěst po ostrově pohybovali. V opačném případě není třeba mít obavy. Hotely jsou bezpečné. A lidé zde obecně dost milí a přátelští.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  ráda bych se zeptala na dobu slunečního svitu v červenci, konkrétně mě zajímá, v kolik hodin v tomto období slunce zapadá. předem děkuji za odpověď.

  • Odpovědět

   Dobrý den Radko, v polovině července slunce na Zanzibaru vychází v 6:35 a zapadá v 18:23. Délka dne tedy činí nějakých 11 hodin a 48 minut.

 • Odpovědět

  Dobrý den chci se zeptat chceme letět na Zanzibar s 2,5 letym dítětem je tato destinace vhodná? Dekuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Nikol, až na dlouhý let na Zanzibar i na poměrně častý výskyt nepříjemných komárů si nejsem vědom nějakých dalších aspektů, které by cestě na Zanzibar s malým dítětem bránily. Osobně bych se tak daleko nepouštěl, už jen kvůli té dlouhé cestě, ale na to má samozřejmě každý jiný názor 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den Romane…letíme 19.6.2023…jaké je tam v tomhle období počasí a jaké bylo loni?Teplota když bude nižší jen dobře…spíše mě zajímá déšť a v kterých bývá hodinách….děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Mirku, v červnu tu už moc neprší, ostatně právě v červnu kvůli tomu zde začíná hlavní sezóna. Byť se sem jezdí celoročně. Pokud se déšť objeví, je to spíš v noci, nad ránem nebo dopoledne. Teploty jsou stále (zkrátka tropické klima), přes den 30°C, v noci to klesá na 25°C, níže nikoliv. Stejně takový ráz měl i červen minulý rok, nejvíce převládá polojasno nebo skoro jasno. Jen pár dní na začátku měsíce bylo oblačno.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  chtěl jsem se zeptat, jak je to s povinným očkováním při zájezdu na Zanzibar.
  Někde se píše že není povinné žádné, někde jsem četl že je nutné žloutenka typu A i B, a břišní tyfus.
  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Bobe, očkování, které zmiňujete, jsou na Zanzibar doporučené, ale nikoliv povinné. Aktuálně si nejsem vědom, že by některá očkování na Zanzibar povinná byla.

 • Odpovědět

  Mám možnost dva termíny zájezd Keňa, Tanzánie,, Zanzibar 3.3-17.3. nebo 11.3. do 25.3. Jsou to vhodné termíny z hlediska počasí? Který je popřípadě lepší? Moc děkuji Marcela

  • Odpovědět

   Dobrý den Marcelo, ano, jsou to dobré termíny. Z hlediska teplot naprosto bez problému, v průběhu celého března se na Znazibaru nejvyšší denní teploty pohybují mezi 32 a 34°C (a to každý den), z hlediska oblačnosti je lepší dřívější termín. Přeci jenom koncem měsíce se srážky objevují častěji. Pokud můžete, tak volte 3.3-17.3.

 • Odpovědět

  Díky za info, tak se možná zeptám hloupě, ale uvidíme vůbec moře na východním pobřeží ? 🙂

  • Odpovědět

   Moře zde samozřejmě uvidíte, ale je zkrátka třeba počítat s tím, že za na mnoha místech na pár hodin zkrátka zmizí.

 • Odpovědět

  Dobry den, chystáme se s rodinou na konci února na východní pobřeží, ptám se ohledně odlivu a přílivu, někde jsem četla, ze je zde odliv a příliv 2x denně a to ještě nějak podle fáze měsíce.. Zajímá mě, zda když přijde odliv, za jakou dobu se opět moře “vrátí”.Dekuji Lucka

  • Odpovědět

   Dobrý den Lucko, není to jen zde, je to vlastně všude na světě, že se odliv s přílivem střídá cca 2x denně. To, kdy to přesně je, záleží na konkrétním dni i na dané lokalitě. A ano, máte pravdu, že to je výrazně navázáno na fáze měsíce s tím, že když je měsíc v novu, tak jsou rozdíly mezi přílivem a odlivem největší. Odliv po přílivu nastává za cca 6 hodin. Následující příliv opět za cca 6 hodin. To, jak dlouho trvá, než se voda na východním pobřeží Zanzibaru vrátí potom, co úplně zmizí, záleží na konkrétním místu a hloubce dna. Ale čekejte, že to právě takových 6 hodin trvá. Více v článku o odlivu na Zanzibaru.

 • Odpovědět

  Dobrý večer , letíme na Zanzibar teď 1. Listopadu , mám trosku obavy aby nám to celé nepropršelo jak je to tam takhle z kraje listopadu prosím ? Dekuji za odpověď . Pěkný zbytek večera

  • Odpovědět

   Dobrý den Veroniko, ne, toho bych se nebál. Sice je zkrátka pravda, že toto je období vedlejšího, mírnějšího monzunu, déšť se vyskytuje, ale ne nijak intenzivně, je sice také pravda, že dle aktuální předpovědi počasí jsou na začátek listopadu hlášené nějaké srážky, ale znovu opakuji, netřeba mít z toho nějaké obavy. Teplo tak jak tak bude a navíc minulý rok zde byla první polovina velmi slunečná – převládalo polojasno s teplotami od 30 do 32°C.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  27.9.-5.10.2022 cestujeme na Zanzibar, severní pobřeží z důvodu menších odlivů. Podle Vašich informací by mělo být počasí pěkné. Cestujeme se staršími lidmi a máme obavy z poštípání komárů, které způsobují žlutou zimnici a malárii. Dle dostupných informací by se tyto nemoci neměly na Zanzibaru vyskytovat a při vstupu do země nepožadují povinné očkování. Chtěl jsem se zeptat, zda-li je na Zanzibaru dle různých ročních období větší výskyt komárů, tím pádem větší možnost nákazy a také jestli prostředky proti komárů do zásuvky jsou účinné.
  Děkuji Libor

  • Odpovědět

   Dobrý den Libore, komáři na Zanzibaru bohužel jsou, vyskytují se celoročně, byť k jejich většímu výskytu přispívá vlhko a déšť. A zrovna měsíce jako jsou září či říjen nebývají na déšť tak bohaté, takže to je pro vás jedině dobře. Každopádně s komáry i tak počítejte. Aktivní jsou nejvíce v noci, úplně nejlepší je proto spát minimálně úplně přikrytý nebo ještě lépe pod sítí. Pomáhá také zapnutá klimatizace a nebo nějaký stropní větrák. Informace k účinnosti prostředků do zásuvky nemám, ale rozhodně bych si s sebou nějakou podobnou věc vzal, tím nezkazíte.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, právě jsme museli zrušit plánovanou únorovou dovolenou na Zanzibaru (z čehož jsme zklamaní) a přesouváme si ji na pozdější dobu. A teď váháme na kdy si je posunout tak, abychom byli v pohodě ve vodě/pod vodou. Únor jsme právě chtěli kvůli vyšší teplotě pobřežních vod a teď bychom to mohli přesunout na konec září na severozápad ostrova. Zkušenost se „zimním“ obdobím máme jen z Mauricia. Tam bylo ale opravdu pocitově víc chladněji oproti „letnímu“ období, kdy máme porovnání červen/prosinec. Je konec září na Zanzi tedy opravdu dobrá volba? Díky

  • Odpovědět

   Dobrý den Dagmar, mrzí mě, že jste museli dovolenou odložit. Září je určitě dobrá volba, ostatně právě konec léta a začátek podzimu je doba, kdy je na Zanzibaru ta hlavní turistická sezóna. Dívám se nyní i na nějaká historická data… přes den je na konci září na Zanzibaru stabilně 30°C až 31°C, v noci kolem 24°C. Jedinou nevýhodou je trochu nižší teplota vody, ale věřte mi, že se bez problémů koupat dá. Jak sama říkáte, je tu tou dobou vlastně „zima“, moře tu v září má cca 26°C, cože je přeci jen o něco méně než 29°C v únoru. Viz také teplota moře na Zanzibaru.

 • Odpovědět

  Dobrý den, chtěla jsem Vás požádat o doporučení dovolené na Zamzibar. Prosím o oblast ,kde je nejmenší odliv a pokud možno i doporučení dobrého hotelu, celkově za příznivou cenu. Děkuji Veronika

  • Odpovědět

   Dobrý den Veroniko, z hlediska odlivu se určitě chcete vyhnout celému východnímu pobřeží ostrova. Právě tam je pobřeží velmi mělké a tím pádem odlivy často skutečně extrémní tak, že moře zmizí úplně. Doporučuji oblast Kendwa, což je region na severu ostrova (již však na západním pobřeží), popřípadě pás pobřeží mezi Kendwa a Nungwi.

 • Odpovědět

  Dobrý den, chtěli bychom na Zanzibar po vánocích přes silvestra, budou ještě srážky

  • Odpovědět

   Dobrý den Karle, na přelomu roku tu jsou srážky již výjimečné. Jsou to tropy, tedy s občasnou přeháňkou je zkrátka třeba počítat, ale na konci prosince a dále v lednu pak převládá polojasné či slunečné počasí. Teploty přes den běžně mezi 29°C až 32°C.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  plánujeme cestu od 12.11.-21.11., jaká je pravděpodobnost, že nám dovolená proprší?
  Děkuji S. M.

  • Odpovědět

   Dobrý den Silvie,
   není veliká. Je pravda, že listopad je doba, kdy počasí na Zanzibaru ovlivňuje takový slabší monzun, který srážky přináší, nicméně v reálu to je spíše tak, že to jsou srážky kratšího rázu ve formě přeháněk, nikoliv nějakých dlouhotrvajících dešťů. Toho se nebojte. Navíc, pro váš klid, jen ze zajímavosti nyní koukám na konkrétní data z listopadu (a specificky z doby vašeho termínu) z minulého roku, a déšť se vyskytl pouze dvakrát.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  plánujeme jet na svatební cestu na Zanzibar na přelom srpna/září. Od známé jsem zaslechl, že to je nejchladnější období a že se tam moc nevykoupeme, jelikož je tam „zima“. Prý se tam píše teplota okolo 28C vzduchu a 24C vody, ale ve srovnání je to prý jako by bylo například u nás v Čr 20C. Prosil bych tedy o upřesnění informací.
  Děkuji Jiří

  • Odpovědět

   Dobrý den Jiří,

   je pravda, že to je nejchladnější období, které trvá od června do srpna, na druhou stranu, ale je ale Zanzibar v tropickém pásu, tzn. teplo je zde celoročně. A ačkoliv je fakt, že v onom „nejchladnějším“ období se nejvyšší teploty pohybují okolo 29°C, v tom nejteplejším nejsou o moc vyšší – max. kolem 33°C. Teplotní rozdíl to je tedy téměř zanedbatelný.

   Obecně platí, že celé středoevropské léto i začátek podzimu, je tou nejlepší dobou, kdy na Zanzibar vyrazit. Ano, je „chladněji“ a je rovněž chladnější moře (na přelomu srpna a září má 25°C až 26°C, viz teplota moře na Zanzibaru). Co se týká teploty vzduchu ve vašem termínu, reálně počítejte s nejvyššími denními teplotami okolo 29°C až 30°C. Celé to období je takové „sušší“, tedy ano, může to působit chladněji, ale určitě ne jako 20°C. V noci a ráno teplota klesá k 24°C až 23°C. Teplotní výkyvy jsou minimální, jsou to tropy, tedy teplotně velice stálé oblasti.

   Za mě určitě mohu termín jednoznačně doporučit. Je málo mraků, převládá slunečno a strach z toho, že by byla „zima“ určitě není na místě.

 • Odpovědět

  Děkuji za odpověď, Nikola

 • Odpovědět

  Dobrý den, letíme s přítelem na Zanzibar 1.-15.4.2021. Stále zvažujeme přebookování, ale není to úplně jednoduché. Zvažovali jsme i několikadenní výlet na safari do Tanzanie, bohužel nacházím, že většina rezervací v tomto období není přístupná. Je to pravda? Zároveň nechci dovolenou prosedět pouze na hotelu, zatažená obloha nám nevadí, ale pokud by mělo většinu dne pršet, nemá to smysl. Máme opravdu očekávat nonstop déšť v průběhu celého dne nebo jen odpolední přeháňky? Děkuji za odpověď, Nikola

  • Odpovědět

   Dobrý den Nikol,

   deště na Zanzibaru nemají ráz typických dlouhotrvajících monzunových dešťů, které jsou charakteristické pro řadu míst v jižní a jihovýchodní Asii. Na Zanzibaru se srážky i v tomto období objevují spíše ve formě přeháněk. Ty mohou být někdy silné (jinde ne), ale většinou netrvají moc dlouho. a popravdě nemám vysledováno, ve které části dne se vyskytují nejčastěji. Běžné jsou jak odpoledne, tak v noci i ráno. Každopádně v dubnu je potřeba počítat s proměnlivým počasím. Některé dny jsou slunečné, jiné zatažené, další s přeháňkami. Určitě to není tak, že by tu ale pršelo celé dny v kuse. Ani zde, ani v pevninské Tanzánii. Co se týče možností safari právě v Tanzánii, přiznám se, že s tím nemám zkušenosti, a proto nevím, jak to s tím je zrovna v dubnu.

 • Odpovědět

  Moc děkuji za odpověď.
  S pozdravem Mihoč R

 • Odpovědět

  Zdravím,
  Na Zanzibar letíme od 23.března – 2.4.2021. Vůbec jsem si neuvědomil, že tam může pršet. Je opravdu velká pravděpodobnost, že strávíme dovolenou hraním karet v bungalovu? Snažím se zájezd přebukovat na dřívější termín, ale zatím se mi to nedaří.
  S pozdravem Roman

  • Odpovědět

   Dobrý den Romane,

   v tomhle termínu musíte být připraven na to, že pršet občas může, stejně tak jako může být občas zataženo. Na druhou stranu tu nejvíc deště padá v dubnu. Jak jsem dívám na historická data z minulého roku, konec března 2020 byl na srážky chudý, v posledním březnovém týdnu se nejvyšší denní teploty pohybovaly mezi 31°C a 34°C, polojasno bylo 5 dní v týdnu, zbývající dva dny bylo zataženo. Není to, resp. rozhodně minulý rok tomu tak nebylo, že by tu v tomto týdnu pršelo nějak vydatně a dlouhodobě. Proto, pokud se vám termín nepodaří změnit, bych nezoufal a s klidem na dovolenou vyrazil.

Zeptejte se na cokoliv k tématu - vložte komentář

* Pole "Vaše jméno" a "Váš email" jsou povinná, vaše emailová adresa nebude zveřejněna, spam rádi nemáme.
Důležité: Některé komentáře se zobrazí až po jejich schválení.
Tipy na zájezdy
Hotel Shoni Bay, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam (-62%): pobyt u zátoky s krásnými korály za 7 690 Kč

Hotel Blue Sea Puerto Resort, Tenerife

Tenerife (na 8 dní): All Inclusive dovolená za 11 990 Kč

Hotel Fantazia Resort, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam (-61%): 5* hotel s TOP pláží, bazény & lagunami za 9 990 Kč

Hotel R2 Bahia Playa, Fuerteventura

Fuerteventura (-66%): týdenní All Inclusive ve 4* hotelu za 10 990 Kč

Hotel Uroa Bay Beach Resort, Zanzibar

Zanzibar: zájezd na 9 dní s přímým letem z Prahy za 16 990 Kč

Hotel Aqua Mondo Abu Soma, Hurghada, Egypt

Hurghada (-65%): 8 denní pobyty s All Inclusive aktuálně už za 6 790 Kč

Máte 50% hotovo
Tipy na exkluzivní dovolenou
Aktuálně dostupné zájezdy se slevou až 60%. Maximálně 1x měsíčně.