Egypt: 5* hotel v Marsa Alam s All Inclusive za 8 590 Kč

Za teplem na jih do egyptského Marsa Alam.
Hotel Fantazia, Marsa Alam, Egypt © Fantazia Resort*****

Blíží se termíny jarních prázdnin a řada z vás již má dovolenou v Egyptě zarezervovanou a nyní už řeší jen detaily typu, jak si v Egyptě obstarat internet, jak dlouho si před odletem dojít na PCR test, apod. Pro toho, kdo pobyt zajištěný ještě nemá či čeká na last minute, mám dnes tip na jednu atraktivní nabídku.

Dovolenou v 5* hotelu na jihu Marsa Alam.

Zájezd, jež má aktuálně ve své nabídce cestovní kancelář Fischer, je možné rezervovat za 8 590 Kč:

  Hotel Fantazia, dovolená Marsa Alam  

Ubytováni budete v hotelu Fantazia Resort.

Hotel Fantazia se nachází na jihu Marsa Alam, cca 80 km od zdejšího mezinárodního letiště. Jak to v Egyptě bývá zvykem, je situován přímo u moře. Náleží k němu pěkná písečná pláž. Na rozdíl od některých dalších pláží v Egyptě je ta místní dostatečně dlouhá na to, aby pobrala plnou kapacitu hotelu a nepůsobila nijak příliš přeplněně. Lehátková část pláže má na délku asi 500 metrů. Kdo by chtěl ještě více soukromí, není problém popojít ještě o kus dále.

Vstup do vody je možný jak z pláže, tak z 50 metrů dlouhého mola, kterým snadno překonáte pobřežní korály, které se zde v některých místech nacházejí.

Jak rezervovat

Volné zájezdy do hotelu Fantazia Resort***** rezervujte online:

 • vybírejte z následujících >>> volných termínů
 • v ceně je pobyt v hotelu Fantazia
 • ubytování na 8 dní / 7 nocí
 • All Inclusive
 • zpáteční letenka Praha – Marsa Alam
 • transfer z letiště na hotel a zpět
 • služby česky mluvícího delegáta

Před rezervací doporučuji:

 • najít si hotel na mapě
 • mrknout se alespoň na některé recenze hotelu >>> zde
 • seznámit se s aktuálně platnými požadavky pro vstup na území Egypta
 • a zjistit si, která opatření se týkají návratu zpět do ČR

Hotel je oficiálně hodnocený 5*, ale jak to již v zemích tipu Turecko, Tunisko či právě Egypt bývá, často je třeba brát toto hodnocení s rezervou.

Fantazia resort není žádnou výjimkou.

Služby jsou na dobré úrovni, na druhou stranu resort má své mezery, za které si 5* nezaslouží. Od hotelu nelze čekat pobyt na kvalitativně stejné úrovni jako v nedávno upozorňovaném resortu Melia na Fuerteventuře. Ostatně vypovídá o tom i fakt, že svoji dovolenou zde typicky národnosti ze západní Evropy netráví.

Nahlédněte do posledních recenzí hotelu (najdete je zde), ze kterých se leccos na toto téma dozvíte. Byť hotel má ta nejlepší léta již za sebou, tak platí, že průměrně náročný člověk bude ve Fantazia resortu spokojen.

Příkladové termíny a ceny

Dostupnost těch nejlevnějších zájezdů je omezená, proto prosím začněte tím, že si aktuální volnou kapacitu prověříte.

  Egypt, dovolená Marsa Alam

Důležité upozornění:

Upozorňuji, že k tomu, abyste si na dané stránce zobrazili ty nejlevnější zájezdy, je potřeba nahlédnout do sekce „vyberte termín“ a v ní si zájezdy seřadit dle ceny. Cenově nejvýhodnější nabídka totiž není vždy na první pohled zřetelná.

Týdenní All Inclusive zájezd za 8 590 Kč je v tuto chvíli možné rezervovat na last minute termín od 2. do 9.2. Pozdější termíny jsou aktuálně o něco dražší. Pakliže máte zájem až o některý z dalších týdnů, doporučuji vyčkat. Ceny, byť se bude jednat o termíny jarních prázdnin, které mohou volnou kapacitu snižovat, půjdou velmi pravděpodobně dolů.

Ačkoliv takto v zimě nepanují v Egyptě zatím pro tuto oblast tak typická vedra, počasí v Egyptě v únoru je příjemně teplé. Je slunečno a teplota vzduchu standardně stoupá k 25°C.

Pro někoho může být drobnou nevýhodou nižší teplota vody. Pak bych doporučil vyčkat na teplejší březen nebo se alternativně poohlédnout po nějaké vzdálenější destinaci. Doporučuji se podívat do seznamu těch nejlepších destinací, kam jet na dovolenou v březnu nebo rovnou volit jednu z nejlevnějších dostupných exotik. Počasí na Zanzibaru je celoročně počasí a v březnu teplota moře činí 29°C, tedy hodnoty, kterou Egypt umí nabídnout pouze v druhé polovině léta.

Celkový počet komentářů v diskuzi:   4
Komentáře jsou řazeny od nejnovějších. Zeptat se můžete na cokoliv i vy, stačí přidat příspěvek.
 • Odpovědět

  Dobrý den, přiletíme do Marsa Alam 12.9. ráno a budeme v hotelu Utopia beach club. Chtel bych poprosit o 4 simky. Děkuji za info. Pavel.

  • Odpovědět

   Dobrý den Pavle, přílet máte 12.9. Převzetí karet od kurýra bude možné buď přímo na letišti nebo následně na hotelu, záleží, co preferujete, většina lidí volí letiště. Budu vás kontaktovat.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o doporučení . Chceme s manželem cestovat v dubnu do Egypta a potřebujeme poradit jak oblast (zkušenosti přátel se naprosto rozcházejí), tak hotel. Rádi bychom šnorchlovali, pláž přímo u hotelu, ale měli zároveň mít možnost vyrazit i mimo hotel na procházku. Odlet z Ostravy a cenově střední úroveň.

  Moc děkuji

  Lenka

  • Odpovědět

   Dobrý den Lenko, nejsem si jistý, zda takový hotel naleznete. Jde zejména o tu možnost mít možnost vyrazit na procházku mimo hotel. Doporučil bych Port Ghalib v Marsa Alam, potíž je, že aktuálně cestovky toto (myšleno hotely v Port Ghalib) moc nenabízejí. Podívejte se na průvodce výběrem hotelu v Egyptě, popřípadě nahlédněte na další hotely v Marsa Alam, kde jsem se je snažil roztřídit do jednotlivých kategorií (nejlepší potápění, nejlepší pláže, tobogány, apod.)

Zeptejte se na cokoliv k tématu - vložte komentář

* Pole "Vaše jméno" a "Váš email" jsou povinná, vaše emailová adresa nebude zveřejněna, spam rádi nemáme.
Důležité: Některé komentáře se zobrazí až po jejich schválení.
Fantazia Resort*****
Prohlédnout recenze hotelu →
Konečná cena 16 990 Kč 8 590 Kč
Rezervovat   →
Tipy na zájezdy
Hotel Shoni Bay, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam (-62%): pobyt u zátoky s krásnými korály za 7 690 Kč

Hotel Blue Sea Puerto Resort, Tenerife

Tenerife (na 8 dní): All Inclusive dovolená za 11 990 Kč

Hotel Fantazia Resort, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam (-61%): 5* hotel s TOP pláží, bazény & lagunami za 9 990 Kč

Hotel R2 Bahia Playa, Fuerteventura

Fuerteventura (-66%): týdenní All Inclusive ve 4* hotelu za 10 990 Kč

Hotel Uroa Bay Beach Resort, Zanzibar

Zanzibar: zájezd na 9 dní s přímým letem z Prahy za 16 990 Kč

Hotel Aqua Mondo Abu Soma, Hurghada, Egypt

Hurghada (-65%): 8 denní pobyty s All Inclusive aktuálně už za 6 790 Kč

Máte 50% hotovo
Tipy na exkluzivní dovolenou
Aktuálně dostupné zájezdy se slevou až 60%. Maximálně 1x měsíčně.