Internet v Egyptě

Ačkoliv se řada lidí na dovolené bez funkčního připojení k internetu obejde, pro jiné je možnost „být online“ nezbytnost. Jak zajistit, abyste měli internet k dispozici i v Egyptě? Kdy je potřeba kupovat datovou SIM kartu? Kde ji lze pořídit, jak si ji objednat předem ještě před odletem ČR a kolik taková data stojí?

Ukáži vám, jaké jsou možnosti.

WI-FI připojení zdarma | Za poplatek | Datová SIM karta | Koupě na letišti 

 Objednávka s doručením na letiště | Na co si dát pozor

Tipy na dovolenou: Akční zájezdy do Egypta se slevou 40%
Zobraz volné termíny   →
A ušetři až 29 246 Kč na jedné osobě

Wi-Fi připojení na hotelu

Nejjednodušší je si před rezervací zájezdu předem ověřit, jak to v daném hotelu s internetem vlastně je a vybrat takový resort, kde je bezdrátové připojení k dispozici. Nejlépe v celém areálu hotelu (v lobby, v pokojích i venku u bazénu).

A zdarma.

Nutno podotknout, že tak si počet potencionálních hotelů výrazně snížíte. Bezplatný internet, navíc na pokojích, je v egyptských hotelech vzácný (bez problému funguje třeba v TUI Magic Life v Sharm el-Sheikhu, kde signál nechytnete akorát na pláži). Tím spíš je vzácnější u těch cenově nejdostupnějších resortů. Výjimkou je třeba Jolie Beach Resort.

Egypt internet - datová SIM karta

Celkem běžná praxe ale je, že se lze zdarma připojit ve vstupní hale, v lobby hotelu.

Ať už wi-fi chytnete bezplatně přímo na vašem pokoji nebo jen ve společných prostorách hotelu, často je takové připojení nespolehlivé. Internet je pomalý, připojení padá nebo se nepřipojíte vůbec, zejména večer, kdy bývají sítě přetížené.

To, že si zaplatíte dovolenou v kvalitním hotelu typu Sentido Oriental Dream nebo Hilton Marsa Alam Nubian Resort, bohužel není v žádném případě zárukou toho, že vám internet bude šlapat všude jako hodinky.

Pokud vám na internetu v hotelu záleží, rozhodně doporučuji si předem zjistit, jak to ve vašem resortu s připojením je. Případně mi tu dole pod textem nechte komentář a já vám napíši, jak se věci na místě skutečně mají.

Internet na hotelu za poplatek

Většinou tam, kde to nenabízí zdarma, si můžete internet dokoupit. Logicky je potřeba ale počítat s poněkud vyšší cenou. Uvedu konkrétní příklad.

Ceny připojení v Malikia Abu Dabbab resortu v Marsa Alam:

 • 1 den za 8 €
 • 7 dní za  23 €

Cenově se jednotlivé hotely v tomto ohledu samozřejmě liší, ale rozdíly typicky nejsou veliké. Krom vyšší ceny je potřeba kalkulovat s dalšími nevýhodami. Internet většinou nechytnete na pláži a i placené wi-fi v některých případech podléhá kritickým časům, ve kterých může být připojení pomalejší. Zkrátka ani náhodou na to není 100% spolehnutí, a proto od tohoto řešení lidi odrazuji.

Datová SIM karta

Jestliže chcete být na hotelovém připojení nezávislí, kupte si egyptskou předplacenou datovou SIM kartu.

egyptská Vodafone SIM karta

V Egyptě fungují 3 hlavní operátoři:

Vodafone je z nich největší a má v Egyptě nejlepší pokrytí. Budete-li se zdržovat v turistických částech Egypta, tak až na některé výjimky příliš nezáleží na tom, zda zvolíte Vodafone, Orange nebo Etisalat. V Sharm el Sheikhu, v Hurghadě i v regionu Marsa Alam většinou fungují data od všech tří operátorů.

Kde datovou SIM kartu koupit:

 • předem prostřednictvím online objednávky
 • na letišti
 • v nákupním centru
 • v hotelu (v některých)
 • u delegáta

Oproti letištním přepážkám nebo oproti oficiálním zastoupením jednotlivých telefonních operátorů ve městech musíte při koupi karty na hotelu nebo přímo od vašeho delegáta počítat s cenovou přirážkou. Vůbec výjimečné nejsou dvojnásobné či vyšší ceny. Tím nikoho nechci od těchto „zdrojů“ odrazovat, mají totiž i svoji výhodu. V případě, že by s kartou bylo něco v nepořádku, máte ji kde reklamovat.

Internetový Vodafone stánek na hotelu v Marsa Alam

Takto prodejní stánky v resortech vypadají (tento je z Marina Lodge Port Ghalib resortu):

Často nejlepší řešení je proto koupit kartu tam, kde je za standardní cenu, ale včetně možnosti ji reklamovat a možnosti mít se kdykoliv na někoho obrátit v případě, že se SIM kartou bude nějaký problém. Každému, kdo cestuje do Marsa Alam, tuto variantu nabízím.

Doručení / koupě SIM karty na letišti

Prodejní stánky operátorů najdete jak na letišti v Hurghadě, tak v Sharm el-Sheikhu. Někde bývají přímo u výdeje zavazadel. Tam, kde čekáte na kufr, tam koupíte i datovou SIM kartu.

Internet v Hurghadě

Z diskuze dole pod textem přidávám pár posledních reálných zkušeností s koupí SIMky na letišti v Hurghadě.

Ahoj zdravím z Hurghady,
dorazili jsme v 1 ráno na letiště a byl otevřeny stánek operátora Orange. Prodávali SIM karty s 16GB dat za 10$, aktivace je jednoduchá návod je k vyfoceni na pultíku při prodeji karty. Když jsme po chvilce odcházeli z letiště tak se otevíral i stánek Vodafone (ten jsem cenu ale neviděl). Data funguji normálně a jsou velice rychlá. (viz. zpráva od Martina)

Dobrý den, Lukáši, mám špatnou zkušenost z letiště v Hurghádě. V červenci jsem zakoupil kartu od Orange. V návalu u přepážky jsem si jí nenechal vložit do telefonu, na hotelu jsem potom zjistil, že je nefunkční. Stejnou zkušenost měli i mnozí spolucestující. S pozdravem Pepa (viz. zpráva od Pepy)

Hned po vyzvednutí zavazadel je možno zakoupit SIM u třech stánků. Ráno kolem 5:00 byl otevřen stánek Vodafone a Orange. Koupil jsem u Orange za 10 USD 10GB. Po vytočení kódu #1000# a zvolení anglického menu, bylo připsáno dalších 10 GB. Ten návod mají u stánku. Říkali, že začne fungovat do 2 hodin. Myslím, že to bylo o hodně dřiv. Stačilo jen vložit do telefonu. Žádná speciální aktivace. K nákupu chtěli vidět pas. (viz. zpráva od Davida)

Většina českých příletů do Egypta je brzy ráno (většinou kolem 5:00). Neznám otvírací doby jednotlivých přepážek v Hurghadě a upřímně si myslím, že stejně nebudou úplně pevné. Jednou vám tvrdí, že jsou nonstop (H24), podruhé mají ještě zavřeno. Každopádně standardně zde bývá minimálně jedna z nich i takto brzy ráno otevřena.

Internet v Marsa Alam

V březnu 2019 byly všechny prodejní stánky datových SIM karet na letišti v Marsa Alam zrušeny, během léta 2019 byl otevřen stánek Orange, na podzim 2019 stánek We. S příchodem Covidu na jaře 2020 se však všechny pozavíraly a zrušily. V zimě 2020/2021 byl znovuotevřen stánek Orange.

Aktualizace 1. červenec 2021: nyní v Marsa Alam nepravidelně fungují dvě prodejní místa – jak stánek Orange, tak poměrně nově i stánek Etisalat.

Tedy aktuálně, jedete-li do Marsa Alam, máte několik možností…

Zbývající data na Sim kartě od Vodafone, Egypt

Za prvé: můžete objednat SIM kartu předem ještě před odletem z ČR a nechat si ji zdarma doručit na letiště nebo do vybraných hotelů. Aktuální nabídka je následující:

 • 2,5 GB
 • 4,0 GB
 • 6,0 GB
 • 8,0 GB
 • 12,0 GB
 • 20,0 GB
 • 40,0 GB

Chcete-li si zajistit kartu předem, napište dolů pod text komentář s požadovaným objemem dat, ozvu se vám na email, zašlu vám podrobné informace a objednávku společně vyřídíme. Objednávka tímto způsobem má několik výhod:

 • máte garanci, že karta bude aktivní a že na ní bude objednané množství dat
 • že bude fungovat po dobu 29 dní nebo do vyčerpání dat
 • budete mít k dispozici kontakt, na který se můžete kdykoliv obrátit v případě problému s kartou

V sekci komentářů, kterou najdete pod článkem, jsou desítky recenzí od lidí, kteří tuto službu online objednávky již využili. Mrkněte se na ně! Mnoho dalších je v mé mailové schránce, jednu z nich přikládám:

„Jsme zpět, po krásné dovolené v Hotelu Fantazia resort.

Po přistání v Marsa Alam jsme na letišti vyřídili potřebné doklady. Na kontrole pasů byly fronty, tak jsme se necpali. Proto jsme z letiště vyšli až mezi posledními.(0.30 hod.)

K mé radosti tam opravdu čekal člověk s cedulkou mého jména a SIM kartou. Předání proběhlo bokem před letištěm. Bylo to rychlé. Dal jsem mu o dvě Eura více, poklonil se a zmizel. Karta byla bez obálky.

Po příjezdu na hotel jsem ji nasadil do mobilu a ihned vše šlapalo, pin to nechtělo. Celou dovolenou jsme měli kvalitní 4G přípojení. V mobilu jsem nastavil sdílení Internetu přes Wifi. Na SIMce  bylo na začátku 8 GB dat. Po vašem návodu jsem kontroloval stav dat, fungovaly oba způsoby.

Ještě jednou díky.“

(Jiří R., 26.8.2019)

Doplním, že tyto SIM karty jsou od Vodafonu, který má v Egyptě nejlepší pokrytí. Iva si na potíže se sílou Orange signálu v Marsa Alam stěžovala:

„Jinak pokud by někoho zajímalo, jsme v hotelu Hilton v Abu dabbab a mnohem lépe fungují data Vodafone, vloni všude i na pokoji bez problémů, letos orrange a na pokoji se tomu moc nechce, venku ano, venku ale jdou i hotelové WiFi, takže tak“ (viz. zpráva od Ivy)

Za druhé: koupit kartu po příletu ve stánku Orange. Ten, jak jsem již zmiňoval, zde byl otevřen v září 2019, s Covidem byl zavřen a nyní je opět fungující. Jeho otvírací dobu neznám, ale určitě se nebude jednat o pevné pracovní hodiny, předpokládám, že to bude dost podobné jako u stánků v Hurghadě.

Stánek je přímo u posledního východu z letiště vpravo ode dveří, je výrazně označený Orange 4G. Nabízí jen jeden datový tarif, 16 GB za 9 USD nebo 8,5 €. Tedy je to suverénně nejlevnější varianta. Na druhou stranu se někteří setkávají s problémy (viz. citace od Ivy a Pepy výše). Karty jsou určené pouze pro cizince, tedy je nutný pas, číslo přiřazují ke jménu, tzn. na dvě karty chtějí dva pasy. Při prvotním spuštění karty jsou na ní pouze 2 GB, zbytek se musí aktivovat kódy, které je nutné na telefonu vytočit.

„Ráno na letišti u výstupu otevřený stánek Orange, 16Gb datová karta za 9 USD, karta nová, originální. po instalaci do telefonu naběhne jenom 2 Gb, po odeslání dvou kódů se kapacita nevysílá na 16Gb. Postup je na stánku i v češtině, doporučuji opsat nebo vyfotit. Není rozdělena na net a sociální sítě, prostě data.“ (viz. zpráva od Petra)

Přikládám instrukce k aktivaci dodatečných dat u Orange přesně tak, jak figurují na jejich prodejní stánku:

Egypt Orange - instrukce k datové SIM

Za třetí: pokud si neobjednáte kartu předem a narazíte náhodou na zavřený Orange stánek, není problém SIM koupit buď od delegáta či v hotelech (někde přímo na recepci nebo v hotelových obchodech, jinde najdete přímo resortech malé prodejní stánky od Vodafone). V každém případě upozorňuji na to, že nechat koupi karty až na hotel, je vždy možnost nejdražší. Viz. nabídka datových karet v hotelu Pensee Royal Garden: 3 GB za 25 EUR nebo 5 GB za 30 EUR.

Na co si dát pozor

Trvejte na originální, nové SIM kartě, která není vylomená ze svého původního obalu! Tohle si pohlídejte hlavně, když budete kupovat kartu u nějakého stánku na letišti, kam je jasné, že se nebudete schopni během pobytu vrátit pro případ reklamace. Stává se totiž, že lidem prodávají i již použité karty, byť na nich data jsou. Často ale na takových kartách je již část dat spotřebována, v některých případech mají kratší platnost, a výjimečně vám tak může internet v Egyptě přestat fungovat úplně.

Použitá SIM karta je buď k originálnímu obalu přilepena lepící páskou nebo vám ji nabídnou úplně samostatně, bez obalu. Zároveň nabádám k tomu, abyste zbytečně netrvali na tom, aby vám prodejce kartu do telefonu vkládal. Je to totiž moment, kdy může bez vašeho vědomí novou SIMku zaměnit za SIMku starší.

Informujte se na typ dat!

Občas, nejen v Egyptě, jsou totiž data na datových SIM kartách dělena do dvou částí:

 • jedna na prohlížení běžného internetu
 • druhá čistě na messengery typu WhatsApp, Messenger, Skype, apod.

Když koupíte 5 GB simku, klidně je možné, že na ní dostanete např. jen 3 GB využitelných na cokoliv + 2 GB využitelných pouze na messengery.

Stačit bude jedna SIM karta

Ideálně takovou vložte do telefonu, který má dva SIM kartové sloty. Pak vám na daném telefonu stačí zapnout a nastavit mobilní hotspot, vytvoříte bezdrátovou síť, do které se snadno připojí i další členové rodiny. A internet bude vesele fungovat všem.

Pevně věřím, že jsem článkem zodpověděl to, co vás o internetu v Egyptě zajímalo. Pokud ne, klidně pište komentář 🙂 V každém případě nejlepší je buď vybrat takový hotel, kde internet běží bez problému a zdarma ve všech prostorech. V opačném případě se vám bude hodit v Egyptě datová SIM karta od některého ze tří místních operátorů. Pokud můžete, volte Vodafone, který má nejsilnější pokrytí i pobřežních oblastí u Rudého moře. Obvykle ale celkem dobře, byť ne vždy úplně perfektně, fungují i zbývající dva operátoři.

Celkový počet komentářů v diskuzi:   4 672
Komentáře jsou řazeny od nejnovějších. Zeptat se můžete na cokoliv i vy, stačí přidat příspěvek.
 • Odpovědět

  Dobrý den,27.8.odletame do Marsa Alam,mohu poprosit o cenik a info?děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Michalo, ano, samozřejmě, hned vám zasílám kompletní informace na vás e-mail.

 • Odpovědět

  Dobry den, 22.8 letime do Marsa Alam (Royal Brayka Beach Resort), mám zájem o datovou kartu. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Radku, budu vás kontaktovat a zašlu vám veškeré informace s tím, jak to celé funguje. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobry den, 25.8 letime do marsa alam, mam zajem o 12gb kartu.děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Radku, všechny informace jsem vám zaslal již včera na váš mail. E-mail nedorazil? Byl odeslán 16.7. ve 22:48.

 • Odpovědět

  Dobrý den, zítra 18.8 okolo 4:40 přiletame do Marsy. Můžete mi doručit sim kartu? Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý večer Milane, pardon, ale v tuhle chvíli se již nestíháme na zítřejším brzkém doručení dohodnout.

 • Odpovědět

  Dobrý den, 20.8.22 letime do Marsa Alam hotel dream lagoon. Mohu poprosit ceny datovych karet. Pouzita bude v Iphone, tedy se asi budu muset vsude prihlasit, kdyz svoji vyjmu. Jestli to dobre chapu

  • Odpovědět

   Dobrý den Reneto, 20.8. Dream Lagoon, rozumím. Ozvu se vám, zašlu podrobné info a případné vaše dotazy zodpovím.

 • Odpovědět

  Dobrý den, 1.9 letíme do Egypta do Marsa Alam, Blue Reef resort, mohla bych poprosit o ceník na mail.

  • Odpovědět

   Dobrý den Adélo, zašlu vám k tomu informace včetně cen. Mrkněte na to a pak dejte vědět.

 • Odpovědět

  Dobrý den, 19.8. ve 2:00 odlétáme do Marsa Alam – hotelu Pickalbatros Sea World. Mohu poprosit o zaslání ceníku do mailu? Od 8 GB výš, prosím. Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý večer Eliško, samozřejmě, obratem vám vše zasílám. Rozumím, 19.8. ráno přílet a pak Pickalbatros Sea World. Doručení je možné jak na letiště, tak pak na hotel. Je to na vás.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  1.9 v ranních hodinách přilétáme do Hurghady. Měla bych zájem o nabídku SIM karet. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Martino, rád vám SIM kartu zajistím, v Hurghadě by na vás s ní čekal kurýr s cedulkou s vaším jménem.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  prosím o informaci/ceník, cca 10-20 giga dat od 26.8., Hurghada, 5,00.
  Děkuji,
  M

  • Odpovědět

   Dobrý den Martine, zasílám vám kompletní informace na váš e-mail.

 • Odpovědět

  Dobrý den, přiletíme do Hurgady 4.9. v cca 5:35 – mohu také poprosit o ceník? Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Barboro, ano, posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, potřeboval bych 20 GB datovou simkartu, odletame 0.50 15.9.2022. Díky předem za info Leos

  • Odpovědět

   Dobrý den Leoši, 20 GB karta pro vás může být 15.9. připravena. Ozvu se.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o zaslání cen variant od 12GB výše. Přílet je 3.9. do Hurghady. Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den, posílám všechny možnosti 🙂

 • Odpovědět

  Dobry den, je mozne u Vas objednat kartu aj pri odlete zo SR? Letime do Hurgady (prilet 27.8. o 00:10, transfer do hotela Tropitel Sahl Hasheesh). Ak ano, poslali by ste mi info o cenach jednotlivych operatorov? Dakujem pekne

  • Odpovědět

   Dobrý den Iva, ano, není to problém ani ze Slovenska. Obratem vám posílám informace na mail.

 • Odpovědět

  Dobrý den, 26.8 letíme do PENSEE ROYAL GARDEN BEACH RESORT , mohu poprosit o informace mailem. Děkuji mockrát Martin.

  • Odpovědět

   Dobrý den Martine, samozřejmě, ozvu se vám 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím info ke kartě SIM , data 2 nebo 4 Gb. dekuji. Eva

  • Odpovědět

   Dobrý den Evo, posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  prosím o ceny 6, 8, 12GB karet. Přilétáme 21.8. do Marsa Alam ve 04:35.

  Děkuji
  Marek

  • Odpovědět

   Dobrý den Marku, zasílám vám požadované informace. Přílet brzy ráno ve 4:35 není problém.

 • Odpovědět

  Dobry den, prosim o info ohledne cen a moznosti predani, prilet mam 18.8. v 05:05 Hurghada, dekuji

  • Odpovědět

   Dobrý den, omlouvám se, ale čtu váš příspěvek až nyní, to už bohužel asi nestíháme 🙁

 • Odpovědět

  Dobrý den,18.9.letíme do Marsy,mohu také poprosit o ceník. Předem dekuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Tomáši, rozumím a ano, informace o tom, jak to celé funguje, včetně cen vám obratem zasílám 🙂

 • Odpovědět

  Dobry den, prosim muzete mi zaslat ceny 8 a 12Gb. Zvazuji nakup datove karty a vubec nevim jak se to pohybuje cenove. Dekuji za odpoved

  • Odpovědět

   Dobrý večer, ano, podrobnosti budete mít hned na mailu.

 • Odpovědět

  Dobrý den,3.9.2022 letíme do Marsa Alam (resort Shams Alam). Můžu poprosit o info a ceník?. Děkuji

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  prosím o cenu k výběru 12,0 GB, 20,0 GB, 40,0 GB
  Hurgada 27.8.2022 Smartwings; 00:50 – 05:05
  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Jaroslave, vidím, že jsme spolu již před více než rokem jednou komunikovali. Těší mne, že se opět ozýváte a posílám vám aktuální informace.

 • Odpovědět

  Dobry den,
  24.8. o 5:40 prilietame do Marsa Alam do hotelu Jaz Garden. Mozem poprosit CN na 8gb kartu? Vdaka a hezky den.

  • Odpovědět

   Dobrý den Matus, nejsem si sice teď jistý, který hotel myslíte, nýbrž 8 GB karta je možná (s doručením buď na hotel nebo na letiště).

 • Odpovědět

  Dobrý den,

  dne 19.8. letíme směr Marsa Alam hotel Three corners Fayrouz plaza 00:30 – 04:55 mohu poprosit o ceník? Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý večer Michaelo, jasně, máte ho v mailu. Preferujete doručení na hotel nebo přímo na letiště?

 • Odpovědět

  Dobrý den, přilétáme do Hurghády 4.9. Měl bych zájem o datovou sim. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Leoši. posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den chtěl jsem se zeptat na cenu karty od Vodafonu 20GB.
  Odjiždim do Marsy 9.9 .22 dá se prosím karta vyzvednout někde v Praze .

  Děkuji Josef

  • Odpovědět

   Dobrý den Josefe, vyzvednutí v Praze dělám jen výjimečně, standardně je vyzvednutí v Egyptě, bylo by to tak nejspíš i ve vašem případě. Ozvu se vám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, 20.8. ráno přilétáme do Hurghady. Prosím o zaslání ceníku a dalších podrobností. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Martine, karty by vám byly doručeny přímo na letiště v Hurghadě, podrobné informace naleznete na vašem e-mailu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o cenu 8 nebo 12 gb. Odlet 25.8 do marsa alam. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Radku, přehled všech dostupných karet a jejich cen máte v mailu. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobry den, take bych mela zajem o cenik, priletime 18.8. Marsa Alam ve 4.40

  • Odpovědět

   Dobrý den Michaelo, rozumím, posílám a nebojte, do 18.8. vše stíháme.

 • Odpovědět

  Prosím o zaslání ceníku, Kartu bych použil v TP Link M7000, router, zde asi není možnost další aktivace vytočením čísla.

  • Odpovědět

   Dobrý den Františku, kartu, pokud vám ji zajistím, dostanete již aktivovanou, tedy není nutné na ní nic vytáčet apod.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  21.8.2022 letíme do Marsa Alam, hotel Three Cornera Fayrouz. Můžete mi prosím zaslat ceník? Díky.

  • Odpovědět

   Dobrý den Vlaďko, jasné, posílám. Doručení možné buď přímo na Fayrouz nebo na letiště.

 • Odpovědět

  Dobrý den.
  Dne 4.8. jsem byl domluven na 2 4gb karty od Vodafone. Karty jsem si měl vyzvednout v resortu Three Corners Sea Beach v Marsa Alam.Vše až na maličkost proběhlo podle domluvy . Tímto bych chtěl moc poděkovat za spolupráci Lukášovi.
  S pozdravem Roman.

 • Odpovědět

  Pěkný večer, 21.8.22 letíme z Brna v 0.05 směr Hurgáda hotel Old Palace Resort Sahl Hasheesh. Mohla bych prosím poprosit o ceny simkaret alespoň 10gb? Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Michaelo, ano, veškeré informace budete mít hned na mailu. Děkuji.

 • Odpovědět

  Zdravím, můžu poprosit o ceník do e-mailu? Díky moc 🙂

  • Odpovědět

   Dobrý den Honzo, posílám.

 • Odpovědět

  Dobry den 9.9 letim do Marsa Alam hotel Calimera Akassia Swiss Resort a měla bych zájem o sim kartu .
  Prosím více informaci

  • Odpovědět

   Dobrý den Ludmilo, zasílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  přilétáme 1.9. ve 4:40 na letiště Marsa Alam (Resort Sataya). Jaké máte k dispozici objemy dat a kolik stojí prosím? Ozvěte se mi na e-mail. Předem moc díky i za veškeré tipy! 🙂

  • Odpovědět

   Dobrý den Klaudie, obratem se ozývám.

 • Odpovědět

  Můžete mi napsat email abychom se domluvili? Zaslal bych Vám i telefonní číslo pro rychlejší odezvu.

 • Odpovědět

  Dobrý den 6.8-až 13.8 jsem měla rezervaci sim karty vodafon 12 GB. Marsa Alam vše proběhlo v pořádku sim karta nám skvěle fungovala.Ještě jednou díky panu Lukáš Tuma✈️Přeji všem klidnou s krásnou dovolenou jako jsme měli my❤️

  • Odpovědět

   Děkuji za pěkná slova 🙂 Jsem rád, že vše proběhlo tak, jak mělo.

 • Odpovědět

  Dobrý den, Lukáši.
  Přiletíme zítra v 5:40 hod. na letiště v Marsa Alam.
  Ráda bych si telefonní kartu objednala, ale ještě prosím o ceny.
  Děkuji Petra S.

  • Odpovědět

   Dobrý den, obratem vám všechno posílám a vás poprosím o včasnou reakci, abychom si vše do vašeho nočního odletu potvrdili.

 • Odpovědět

  Dobrý deň. Môžem poprosiť ceny? Prílet 4.9. Hurghada.

  • Odpovědět

   Dobrý den Lucia, zasílám 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, zítra v 05:05 bychom měli přistát na letišti v Hurghadě a dále se posouváme do hotelu Pyramisa Sahl Hasheesh. Měl bych zájem o datovou simkartu cca 20GB.

  • Odpovědět

   Dobrý den Lukáši, jasně, není problém. Ale poprosím o co nejrychlejší reakci, abychom vše během dneška stihli dohodnout. Děkuji.

 • Odpovědět

  29. srpna letíme do Hurghady, mohu též požádat??? Předem děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Jirko, jasně, hned se ozvu mailem.

 • Odpovědět

  Dobrý den, Letíme 3.9.2022 do Egypta cesta lodi po Nilu. Má cenu kupovat sim kartu ? Děkuji Jaroslav

  • Odpovědět

   Dobrý den Jaroslave, za mne ano, kdyby to byla loď na moři, tak ne, na Nilu ale by to fungovat mělo celkem bez problému.

 • Odpovědět

  Dobrý den, můžete mi prosím poslat ceník datových karet? Letíme do Hurghady a datovou kartu prosím, aby bylo možné volání,surfování a další využití (hry, atd…). Děkuji, LT

  • Odpovědět

   Dobrý den Lucie, rozumím, v takovém případě bych určitě doporučil kartu s vyšším objemem dat, min. 20, lépe však 40 GB. Budu vás kontaktovat.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohu poprosit o zaslání ceníku pro lokalitu Marsa Alam. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Davide, zasílám ceny i všechny další informace.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  letíme do Marsa Alam 21.8., prosím o ceník a info k SIM kartě. Děkuji. Tereza

  • Odpovědět

   Dobrý den Terezo, zasílám vše potřebné 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý večer,

  Odlétáme 19.8. do Hurghady na 8 dní. Poprosim zaslání ceníku a objemu dat do e-mailu. Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Ondro, děkuji za dotaz, píšu vám a posílám podrobné informace.

 • Odpovědět

  Dobrý den chtěla bych 8 GB kartu vodafonu je kartu možno dodat do 18.8?

  • Odpovědět

   Dobrý den, budu vás kontaktovat 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den
  Šla by sim na 15 gb na zítra do Marsa alam

  • Odpovědět

   Dobrý den Marku, ano, šlo by to. Jen tedy nejsem schopný zajistit 15 GB, nýbr6 buď 12 nebo 20 GB. Jedná se o Vodafone. Hned vám píšu, dejte včas vědět, ať si během dneška stihneme vše potvrdit.

 • Odpovědět

  Dobrý den, je to ještě aktuální. Díky

  • Odpovědět

   Dobrý den Davide, ano, je. Ozvu se vám.

 • Odpovědět

  Dobrý den,

  letíme do Hurgady. Mohu také požádat o ceník? Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Karle, jasně. Kdy do Hurghady letíte?

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohu poprosit o ceník? Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Romane, posílám veškeré info včetně cen.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  20.8. odlétáme do Marsa Alam, přílet 17:50 a následně transfer do Sataya resortu. Prosím o bližší info a ceník.

  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Dominiku, díky za detaily o vaší cestě. Hnedka se vám ozvu a zašlu vám podrobné informace. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobry deň,
  prosím o zaslanie cenníka. Ďakujem

  • Odpovědět

   Dobrý den Filip, viz právě zaslaný e-mail.

 • Odpovědět

  Dobrý deň, odlietame do Makadi bay 18.8.22 o 03:00. Mám záujem o SIM od Vodafonu aspoň 6 GB prosím o zaslanie ceny. Ďakujem.

  • Odpovědět

   Dobrý den Patriku, 6 GB karta je možné, alternativně třeba 8 nebo 12 GB. Kompletní informace vám hned zasílám. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobry den, prosim o zaslanie cennika, dakujem.

  • Odpovědět

   Dobrý den Jano, posílám.

Zeptejte se na cokoliv k tématu - vložte komentář

* Pole "Vaše jméno" a "Váš email" jsou povinná, vaše emailová adresa nebude zveřejněna, spam rádi nemáme.
Důležité: Některé komentáře se zobrazí až po jejich schválení.
Tipy na zájezdy
Hotel Radisson Marina Resort, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam (-63%): výjimečný Radisson Marina resort (8 dní) za 9 590 Kč

Hotel Mariant, S´Illot, Mallorca

Mallorca: dovolená (7 dní) s polopenzí v oblíbeném hotelu za 8 731 Kč

Hotel BM Beach, Ras al Khaimah, Emiráty

Emiráty (-56%): dovolená (7 dní) s polopenzí v Ras al Khaimah za 12 290 Kč

Hotel Gemma Beach Resort, Marsa Alam, Egypt

Egypt (-48%): dovolená (8 dní) v 5* resortu v Marsa Alam za 7 750 Kč

Hotel Fantazia, Marsa Alam, Egypt

Egypt: 5* hotel v Marsa Alam s All Inclusive za 8 590 Kč

Hotel Melia Fuerteventura, Fuerteventura, Kanárské ostrovy

Fuerteventura: perfektní 4* hotel u TOP pláže Sotavento za 13 480 Kč

Máte 50% hotovo
Tipy na exkluzivní dovolenou
Aktuálně dostupné zájezdy se slevou až 60%. Maximálně 1x měsíčně.