Internet v Egyptě

Ačkoliv se řada lidí na dovolené bez funkčního připojení k internetu obejde, pro jiné je možnost „být online“ nezbytnost. Jak zajistit, abyste měli internet k dispozici i v Egyptě? Kdy je potřeba kupovat datovou SIM kartu? Kde ji lze pořídit a kolik taková data stojí?

Ukáži vám, jaké jsou možnosti.

WI-FI připojení zdarma | Za poplatek | Datová SIM karta | Koupě na letiště | Na co si dát pozor

Egypt: rezervuj dovolenou se slevou 41 a více %
Zobraz volné termíny   →
A ušetři až 29 246 Kč na jedné osobě

Wi-Fi připojení na hotelu

Nejjednodušší je si před rezervací zájezdu předem ověřit, jak je to v daném hotelu s internetem a vybrat takový resort, kde je bezdrátové připojení k dispozici. Nejlépe v celém areálu hotelu (v lobby, v pokojích i venku u bazénu).

A zdarma.

Nutno podotknout, že tak si počet potencionálních hotelů výrazně snížíte. Bezplatný internet, navíc na pokojích, je v egyptských hotelech vzácný. Tím spíš u těch cenově nejdostupnějších resortů.

Celkem běžná praxe ale je, že se lze zdarma připojit ve vstupní hale, v lobby hotelu.

Ať už wi-fi chytnete bezplatně přímo na vašem pokoji nebo jen ve společných prostorách hotelu, často je takové připojení nespolehlivé. Internet je pomalý, připojení padá nebo se nepřipojíte vůbec, zejména večer, kdy bývají sítě přetížené.

Pokud vám na internetu v hotelu záleží, rozhodně doporučuji si předem zjistit, jak to ve vašem resortu s připojením je. Případně mi tu dole pod textem nechte komentář a já vám napíši, jak se věci na místě skutečně mají.

Internet na hotelu za poplatek

Většinou tam, kde to nenabízí zdarma, si můžete internet dokoupit. Logicky je potřeba ale počítat s poněkud vyšší cenou. Uvedu konkrétní příklad.

Ceny připojení v Malikia Abu Dabbab resortu v Marsa Alam:

 • 1 den za 8 €
 • 7 dní za  23 €

Cenově se jednotlivé hotely v tomto ohledu samozřejmě liší, ale rozdíly typicky nejsou veliké. Krom vyšší ceny je potřeba kalkulovat s dalšími nevýhodami. Internet většinou nechytnete na pláži a i placené wi-fi v některých případech podléhá kritickým časům, ve kterých může být připojení pomalejší.

Datová SIM karta

Jestliže chcete být na hotelovém připojení nezávislí, kupte si egyptskou předplacenou datovou SIM kartu.

V Egyptě fungují 3 hlavní operátoři:

Vodafone je z nich největší a má v Egyptě nejlepší pokrytí. Budete-li se zdržovat v turistických částech Egypta, tak nezáleží, zda zvolíte Vodafone, Orange nebo Etisalat. V Sharm el Sheikhu, v Hurghadě i v regionu Marsa Alam fungují data od všech tří operátorů.Egypt internet - datová SIM karta

Kde datovou SIM kartu koupit:

 • na letišti
 • v nákupním centru
 • v hotelu (v některých)
 • u delegáta

Oproti letištním přepážkám nebo oproti oficiálním zastoupením jednotlivých telefonních operátorů ve městech se můžete při koupi karty na hotelu nebo přímo od vašeho delegáta setkat s cenovou přirážkou. Ne vždy, ale často ano. Tím nikoho nechci od těchto „zdrojů“ odrazovat, mají totiž i svoji výhodu. V případě, že by s kartou bylo něco v nepořádku, máte ji kde reklamovat.

Koupě SIM karty na letišti

Prodejní stánky všech tří operátorů najdete jak na letišti v Hurghadě, tak v Marsa Alam. V obou případech jsou přímo u výdeje zavazadel. Tam, kde čekáte na kufr, tam koupíte i datovou SIM kartu.

Aktualizace 7. dubna 2019: všechny prodejní stánky datových SIM karet na letišti v Marsa Alam byly před několika dny zrušeny, tj. v tuto chvíli zde po příletu kartu nekoupíte.

Většina českých příletů do Egypta je brzy ráno (většinou kolem 5:00). Neznám otvírací doby jednotlivých přepážek a upřímně si myslím, že stejně nebudou úplně pevné. Jednou vám tvrdí, že jsou nonstop (H24), podruhé mají ještě zavřeno. Každopádně standardně bývá minimálně jedna z nich i takto brzy ráno otevřena.

Jaké čekat ceny?

 • 2,5 GB dat >> 13 eur
 • 5,0 GB dat >> 15 eur
 • 10,0 GB dat >>18 eur
 • 16,0 GB dat >> 22 eur
 • 20,0 GB dat >> 28 eur
 • 40,0 GB dat >> 45 eur

Cenová nabídka Vodafonu na letišti v Marsa Alam (březen 2019).

Na co si dát pozor

Trvejte na originální, nové SIM kartě, která není vylomená ze svého původního obalu! Stává se totiž, že tu lidem prodávají i již použité karty. byť na nich data jsou. Často ale na takových kartách je již část dat spotřebována, v některých případech mají kratší platnost, a výjimečně vám tak může internet v Egyptě přestat fungovat úplně.

Použitá SIM karta je buď k originálnímu obalu přilepena lepící páskou nebo vám ji nabídnou úplně samostatně, bez obalu. Zároveň nabádám k tomu, abyste zbytečně netrvali na tom, aby vám prodejce kartu do telefonu vkládal. Je to totiž moment, kdy může bez vašeho vědomí novou SIMku zaměnit za SIMku starší.

Informujte se na typ dat!

Velmi často, nejen v Egyptě, jsou totiž data na datových SIM kartách dělena do dvou částí.

 • jedna na prohlížení běžného internetu
 • druhá čistě na messengery typu WhatsApp, Messenger, Skype, apod.

Když koupíte 5 GB simku od Vodafonu, budete na ní mít 3 GB využitelných na cokoliv + 2 GB využitelných pouze na messengery. Obdobně u 20 GB = 13,8 GB na cokoliv + 6,2 GB na chatovací aplikaci.

Stačit bude jedna SIM karta

Ideálně takovou vložte do telefonu, který má dva SIM kartové sloty. Pak vám na takovém telefonu stačí zapnout a nastavit mobilní hotspot, vytvoříte bezdrátovou síť, do které snadno připojí i další členové rodiny. A internet bude vesele fungovat všem.

Pevně věřím, že jsem článkem zodpověděl to, co vás o internetu v Egyptě zajímalo. Pokud ne, klidně pište komentář 🙂 V každém případě nejlepší je buď vybrat takový hotel, kde internet běží bez problému a zdarma ve všech prostorách. V opačném případě se vám bude hodit v Egyptě datová SIM karta od některého ze tří místních operátorů.

Internet v Egyptě
4.86 (97.14%) 7
Komentáře
 • Odpovědět

  Zdravím,
  jen platnost či snad funkčnost dat.karty?Letíme v květnu a i v září.Tak jen pro to.Dříne to myslím bývalo na cca 60dní.Díky a hezký večer Libor

  • Dobrý večer Libore,

   ptal jsem se na to přímo zdejšího prodejce – data jsou platná 1 měsíc od prvního využití. A typicky tyto datové SIM karty expirují po 3 měsících, ať už jste ji začal používat nebo ne. Mějte fajn večer 🙂

  • Dobrý den prosím vás nevíte zdali je v hotelu magic tulip v marsa alam Wi-Fi někde zdarma. Moc dekuji za info pokud ne co se vyplatí sehnat za simku

  • Dobrý den Jano,

   v hotelu Magic Tulip je internet bohužel placený a pokud vím, tak navíc fungoval jen na v lobby hotelu, nikoliv v pokojích (alespoň minulý rok to tak bylo). Cena 10 eur na 3 dny, 30 eur na jeden týden. Zkrátka hodně drahé, takže SIM karta se v Magic Tulip rozhodně vyplatí.

  • Dobrý den, jedu v červenci se synem do hotelu Aurora Bay.Vždy jsem si kupovala simku na letišti ( ještě v 11/2018).Vím že týpek v hotel.obchůdku chtěl více jak 2x tolik, než jsem dala na letišti, takže bych Vás také chtěla poprosit o kontakt na prodejce.Funguje to tak, že se napíše sms , kolik karet a jak velkých a hotel ? Umím anglicky minimálně, tak mám trochu obavu jestli to dám.Díky Lucie

  • Dobrý den Lucie,

   neznám důvod, proč prodejní stánky na letišti v Marse zrušily, je zároveň možné, že je zase zavedou… v každém případě teď to na letišti koupit nejde, je možný si to objednat předem (emailem) a předání je pak na dohodě, není problém, aby na vás se SIM kartami čekali přímo na letišti. Dáte to, nebojte se. Pošlu vám kontakt, případně vám to pak mohu objednat já, to není problém (stačí dva dny před letem).

  • Dobrý den…mohu poprosit o kontakt na sim kartu v marsa alam…odlet 28.5…7h.rano…děkuji

  • Dobrý den Iveto,

   samozřejmě, během minuty vám kontakt posílám 🙂

  • Dobrý den, měla bych na prodej SIM kartu VODAFONE, koupena 18.5.2019 – není využita. zcela nová 5GB koupeno od delegáta CK. Koupeno za 400 Kč, přenechám za 200 Kč + doprava.

  • Dobrý den, 28.6. letíme do Sharm el sheikh do hotelu Sharm resort. Nevíte, je zde prosím přístupná Wifi, popřípadě cena na hotelu? Děkuji za odpověď.

  • Dobrý den Veroniko,

   v tomto hotelu je wifi přístupná zdarma v hlavní budově (čili v lobby hotelu), ale signál je dost slabý a tím pásem internet pomalý. Nabízejí i internet na pokojích (ale ten je za poplatek – bohužel vám neřeknu, za kolik to mají, to nevím).

 • Odpovědět

  Dobrý večer prosím jde zakoupit sim Vodafone na letišti Marsa Alam ? Protože na dalších serverech se mi hlásí jen preprodejci česky delegátky. Dekuji moc za odpověď

  • Dobrý večer,

   aktuálně to bohužel nelze, prodejní stánky zde byly koncem března zavřeny, včetně toho Vodafone. Které servery konkrétně myslíte?

 • Odpovědět

  Dobrý deň, zajtra letíme do Marsa Alam – Malikia resort. Loni sme tam boli tiež, mal som, kúpený internet od Hotela, stále padala sieť. Kde okrem letiska sa dá kúpiť karta? Ďakujem vopred za odpoveď.

  • Dobrý den Marián,

   podle mých nejaktuálnějších informací na letišti karty již nekoupíte. Takže doporučuji na to nespoléhat. Někdy ty karty lze koupit přímo v areálu hotelu nebo přes delegáta. Já doporučuji si to objednat přes místní, kteří vám jsou schopni simku doručit přímo na hotel. Pošlu vám kontakt na email. Užijte si dovolenou u Abu Dabbab 🙂

  • Dobrý den Lukáši. Můžete mi poslat kontakt na někoho v Marsa alam ohledně zakoupeni datové simkarty. Díky Petr

  • Dobrý večer Petře, ano, obratem posílám na váš email.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši,

  mohu také poprosit o kontakt na zprostředkovatele datové SIM karty,odlétáme 25.4.2019. Díky. M.

  • Samozřejmě Milane, napíši vám ho.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  také v červenci míříme do Marsa Alarm a bez internetu to nepůjde. Budu moc ráda za jakoukoliv aktuální informaci kde turistickou datovou kartu sehnat. Je to má první zkušenost s Egyptem. Předem děkuji Jitka L.

  • Dobrý den Jitko,

   článek aktuální je, ostatně je celkem nový, sepsal jsem ho před cca měsícem. Takže na informace v něm se spolehnout dá a rozhodně je budu i do budoucna držet aktuální a co nejpřesnější tak, aby byl relevantní i pro všechny ostatní. I vám rád zašlu kontakt na prodejce sim karet (nechci ho zde uvádět, aspoň prozatím, pošlu vám ho proto na email).

 • Odpovědět

  Dobrý den, nevíte jak je to s připojením internetu v tomto hotelu, Pensée Azur Marsa Alam a kde případně koupíme datové sim karty? Letíme 2.5.2019 děkuji Vám Pavel

  • Dobrý večer Pavle,

   byť tento hotel avizuje, že nabízí internetové připojení zdarma alespoň v lobby hotelu, tak podle mých informací to pravda není a wi-fi tu není zdarma ani ve společných prostorách. Informaci ke koupi sim karet vám zašlu na email.

  • Dobrý den,
   chtěla jsem Vás moc poprosit o kontakt na pořízení datové sim karty. Letíme do Marsy 28.6. 2019 a bez připojení tam nemůžu fungovat. Moc děkuji Marcela

  • Dobrý den Marcelo,

   jasné, kontakt vám zasílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den koncem května letíme také do Marsa alam mohu i já poprosit o nějaký kontakt kde Sim kartu koupit děkuji

  • Dobrý den Radko, ano, posílám.

  • Dobrý den,

   začátkem května letíme do Marsa Alam, můžete mi poradit, kde koupím datovou simku. Předem děkuji.

   Petr

  • Dobrý den Petře,

   buď v hotelu (v některých to lze, v jiných ne) nebo si ji můžete objednat od místního distributora (kontakt vám pošlu), který vám ji na hotel přiveze. Na letišti to aktuálně koupit nejde.

 • Odpovědět

  Dobrý den,v polovině června letíme také do Marsa alam hotel Pensée Azur Marsa Alam mohu i já poprosit o nějaký kontakt kde Sim kartu koupit děkuji.

  • Dobrý den Tomáši, samozřejmě, už vám to posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohu také poprosit o kontakt na zprostředkovatele datové SIM karty. Odlétáme 12.5.2019. Předem moc děkuji

  • Dobrý den Petře, za pár vteřin ho máte ve své emailové schránce 🙂 Pěknou dovolenou vám přeji!

 • Odpovědět

  Dobrý večer, letíme do Egypta Bella Vista Hotel & Resort s dcerou 22.6. na 12 dnů. Mohla bych poprosit o kontakt,nebo radu,kde pořídit kartu aby jsme měly WiFi připojení a mohly dávat zprávy rodině? Děkuji Jitka

  • Dobrý den Jitko,

   pokud vím, tak v Bella Vista hotelu je wifi připojení v lobby hotelu zdarma, resp. klienti některých cestovních kanceláří ho mají zahrnuto v ceně zájezdu, nicméně internet tu často nefunguje. Zkrátka není na to spolehnutí. Takže konkrétně vám doporučuji počkat na aktuální situaci na místě, připojení vyzkoušet a pokud funkční nebude (což je ta pravděpodobnější varianta), tak zakoupit datovou SIM kartu.

   Vzhledem k tomu, že Bella Vista je prakticky v centru Hurghady, stačí zde vyjít na hlavní třídu za hotelem, vydat se po ní směrem vpravo od hotelu a po 200 metrech narazíte jak na oficiální Orange, tak i Vodafone prodejnu, kde SIMky bez problému koupíte.

 • Odpovědět

  Dobrý večer, prosím o info jak s WiFi atd. v Ali baba resort v Hurghadě děkuji.

  • Dobrý den Jardo,

   v hotelu Ali Baba Palace v Hurghadě Wi-fi k dispozici je, ale pouze ve společných prostorách hotelu (rozumějte v lobby hotelu)… navíc to zde je za poplatek, nikoliv zdarma. Bohužel to není záruka toho, že vám internet bezproblémově pofrčí. Síť tu bývá často přetížená a internet běží pomalu.

   Takže moje doporučení je to řešit koupí datové SIM karty, tu buď můžete koupit přímo na letišti v Hurghadě ve stánku některé z operátorů. Nebo asi 1 km od Ali Baba Palace je nákupní centrum Senzo Mall, kde datové SIM karty rovněž koupíte. Cenově to před pár měsíci v Hurghadě vycházelo na 5 dolarů za 4 GB dat, 10 dolarů za 8 GB dat (karty od Orange).

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohl bych taky poprosit o kontakt na zprostředkovatele.

  • Dobrý den Pavle, posílám vám kontaktní informace na email. Mějte se fajn.

  • V září letíme do Marsa Alam hotel Pensee Royal Garden Prosím kde koupit datovou SIM kartu Děkuji

  • Dobrý den Evo,

   nejsem si jistý, jak to je s možností koupí karty přímo v hotelu, takže já doporučuji ji objednat předem a vyzvednout si ji na letišti po příletu (bude tam na vás čekat člověk s vaším jménem a se SIM kartou). Kontakt vám posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý deň, včera som sa vrátil z Egypta z Marsa Alam. Môžem potvrdiť , že na letisku sa sim karty už kúpiť nedajú. Ja som si objednal 2 sim karty Vodafone deň pred odletom (cez kontakt od Lukáša). Jednu 20GB + 2.5 GB zdarma pre mňa a pre kamaráta , ktorý letel 2 dni za mnou 10GB + 2.5 GB zdarma spolu za 46 EUR. V tom bol aj poplatok 10 EUR za dve simky. . Do pár hodín mi prišla odpoveď nech potvrdím objednávku a uvediem presný čas príletu a moje meno. Po obdržaní batožiny nás pri východe z letiska čakal človek s tabuľkou s mojím menom, ktorý mi odovzdal obe sim karty pekne zabalené. Akonáhle som ich vložil do mobilu, hneď začali fungovať. Až na jeden výpadok asi dve hodiny, fungovali bezchybne. Vedel som dokonca pozerať na tablete TV skiling. Ja som za 9 dní spotreboval asi 8 GB dát a to som asi hodinu denne pozeral TV. Kamarát minul za 7 dní 4 GB. Takže na bežné surfovanie Vám úplne stačí 5 GB na týždeň. Je to veľký rozdiel oproti vlaňajšku keď sme boli v rovnakom hoteli Malikia Resort a za sedem dní som zaplatil 23 EUR za hotelovú WIFI, ktorá stále padala, lebo bola preťažená o sledovanie TV nebolo vôbec možné.

  • Dobrý den Marián,

   díky moc za popis vaší zkušenosti se SIMkami v Egyptě. Vás všechny ostatní nabádám k tomu, abyste i vy tady sepsali vaši zkušenost, podobně jako to udělal Marián. A nezáleží na tom, zda to bude zkušenost s hotelovou wi-fi nebo s datovými SIM kartami. Ať už je to zkušenost pozitivní či negativní, tím, že ji sem napíšete, pomůžete ostatním… podobně jako informace od Mariána možná pomohly vám. Děkuju 🙂

  • Dobrý večer,
   na začátku srpna jedeme (opět) do Egypta, tentokrát na Sharm. Vloni jsme byli v Marsa Alam a měli jsme problém se sim koupenou u delegáta – tady v ČR mám na měsíc 5 GB, ty jsme měli během 2 dní pryč, což bylo opravdu divné. Dal nám tedy novou SIM a to samé – přitom vím, že jsme nikdo nekoukali na youtube, ani na nic jiného, co by tahalo data. Zbytek dovolené jsme byli bez Wifi. Původně jsme měli být v hotelu s wifi zdarma, ale byl tam nějaký problém, takže nás šoupli do hotelu, kde 7 dní vyšlo na 40 USD!

   Mohla bych Vás tedy poprosit o kontakt a nějaké podrobnější info o prodejci? Mockrát děkuji

  • Dobrý den Lucie,

   to je divné, když to byly SIM karty od delegáta. Vždy si doporučuji stáhnout z Google Play aplikace daného egyptského operátora, která vám pak ukáže, kolik vám tam aktuálně zbývá dat. Jinak se omlouvám, ale v tuto chvíli nedisponuji žádným prověřeným kontaktem, od kterého by šlo v Sharmu karty koupit a za kterého bych se mohl zaručit, že vám dá to, co si od něj koupíte.

 • Odpovědět

  Ahoj, poprosím také o kontakt na SIM kartu. Letíme do Malikie. Díky

  • Dobrý den Lukáši, pošlu. Pěknou dovolenou a užijte si to perfektní šnorchlovnání, které u Malikie je.

  • Ahoj Lukáší,
   chci ti moc poděkovat za kontakt na koupi SIM karty.
   Objednal jsem na tebou posleném odkaze a vše proběhlo na jedničku.
   Před letištěm v Marsa Alam na mě čekal pán měl obálku s mým jménem a v ní objednané SIM karty. Simky fungovali bez problémů /Vodafone/ a navíc tam bylo přesně tolik dat kolik bylo placeno /12GB a 8GB/.
   Jednoznačně doporučuji a ještě jednou moc díky.

  • Ahoj Lukáši,
   jsem rád, že všechno ve tvém případě proběhlo bez problému 🙂 Děkuji moc za tvoji upřímnou zpětnou vazbu, která věřím, že pomůže i ostatním. Měj se pěkně 🙂

 • Odpovědět

  Zdravím, prosím o kontakt na prodejce datové karty. Letím 2.5. do Marsa Alam, hotel Gorgonia resort. Díky moc.

  • Dobrý dne Honzo, ano, posílám.

 • Odpovědět

  Taky bych poprosila o nějaký kontakt na koupi sim. Predem moc děkuju.

  • Dobrý den Kačko,

   kam jedete? Marsa Alam? Pokud ano, tak jsem vám kontakt, který by se vám mohl hodit, právě poslal na váš email. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den. Děkuji za info. Letíme 22.5. Do hotelu César. Prosím také o kontakt na zprostředkování SIM. Děkuji

  • Dobrý den Juro,

   jaký hotel konkrétně myslíte? Hawaii Caesar Palace Hotel & Aqua Park kousek severně od Hurghady?

  • Ano hotel hawaii cézar u hurghardy

  • Také hodnocení tohoto hotelu bych uvítal. Moc děkuji.

  • Dobrý den Juro,

   děkuji za potvrzení. Takže co se týče internetu, tak wifi zdarma je zde pouze v lobby hotelu u recepce. Moc dobré připojení to ale není. Lze si koupit wifi asi za 3 usd na den a mít tak připojení i na pokoji. (netuším ale, jak takové placené připojení funguje, zda náhodou nepadá i to). Pokud internet chcete používat hodně, bude lepší pořídit datovou SIM kartu (nejlépe rovnou na letišti).

   Jinak co se týče hotelu, ten je pěkný, má velké bazény. Řada lidí za podstatné mínus považuje to, že sem jezdí hodně Arabů (právě kvůli tomu aquaparku a bazénům). Moře je tu bohužel hodně mělké, musíte hodně daleko takovou písčitobahnitou mělčinou, než narazíte na dostatečnou hloubku na plavání.

 • Odpovědět

  Dobrý den
  Pošlete mi taky prosím
  kontakt na nejlevnější internet v Egyptě. Letime 4.5. do hotelu Port Ghalib resort v Marsa Alam

  • Dobrý den Davide,

   máte ho ve vaší emailové schránce 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, můžu poprosit o vaše hodnocení hotelu LA ROYAL MAKADI? Děkuji, M.

 • Odpovědět

  Dobrý den. Mohl bych poprosit o kontakt na prodejte SIM v Marsa Alam? Děkuji

  • Dobrý den Davide,

   jasně, bez problému. Kontakt vám posílám.

  • Ještě jednou já, nic mi od Vás nedorazilo. Můžete ještě jednou díky…t.

  • Dobrý den Tome,

   jasně, už vám to posílám, k vašemu předešlému dotazu ze včerejšího večera jsem se pravděpodobně ještě nedostal… tak proto nic nedorazilo.

 • Odpovědět

  Dobrý den, poprosil bych také na kontakt prodejce v Marsa Alam, odlítám pozítří. Jedná se o e-shop kde si budu moci vybrat z nějaké nabídky SIM? Nevím úplně přesně z čeho aktuálně vybrat. Díky

  • Viz. moje reakce na váš druhý komentář 🙂 pardon, že jsem na toto nestihl reagovat dříve.

 • Odpovědět

  Dobrý den, jak je to s wifi v hotelu Coral Beach Hurghada Resort? Díky.

  • Dobrý den Adél,

   wifi v Coral Beach Resortu je, ale pouze na recepci. Je zdarma, nicméně připojení není spolehlivé (= často padá) a je pomalé. Sami uvidíte situaci na místě. Pokud potřebujete bezproblémové připojení, tak si já osobně myslím, že v tomto případě je lepší koupit datovou SIM kartu.

  • Ano v Hotelu Coral beach je wifi v lobi zdarma ale pripojite se max brzo rano kdyz tam bude par lidi … a kdyz tak toho se toho stejne moc nenacte …proto ted take hledam kde koupit datovou simku. Do hotelu letime za 2 mesice znova bylo to tam opravdu super hlavne pro deti super melka pristupna voda s piskem.
   Doporucuji a zaroven Vas Lukasi poprosim o kontakt dekuji
   Karel

  • Dobrý večer Karle,

   díky moc za popis vaší zkušenost! V Hurghadě lze koupit SIM karty po příletu přímo na letišti. Osvědčí kontakt mám v Marsa Alam, ale nikoliv v případě Hurghady.

 • Odpovědět

  Dobrý večer
  mohla bych poprosit o kontakt na prodejce sim v Marsa Alam?
  Předem děkuji

  • Dobrý den Lucie,

   posílám vám ho 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, také chci poprosit o info kde koupit v Hurghade datovou SIM, letíme 22.5. do hotelu Amway Blue beach. Děkuji.

  • Dobrý den Ilono,

   kupte ji ideálně hned na letišti u jednoho z operátorů. Hotel Amway Blue Beach není přímo v Hurghadě, nýbrž 50 km od ní, takže v blízkém okolí hotelu simku nekoupíte. Internet v hotelu je placený, aktuálně to je za 10 USD/den. Takže koupě sim karty je lepší a mnohem levnější řešení, většinou stačí simka za 10 usd na celý týden.

 • Odpovědět

  Dobrý večer,
  letíme 5.5. do Steigenberger Coraya Beach, Marsa Alam, přílet večer,
  můžete prosím poslat kontakt na prodejce SIM karty, Děkuji

  • Dobrý den Kájo,

   v hotelu Steigenberger Coraya Beach je internet zdarma, na recepci stačí říct číslo pokoje a oni vám dají přístupové údaje. Wifi ale není úplně nejrychlejší a nejspolehlivější. Kontakt vám pro jistotu zašlu na email, byť, pokud nejste zvyklí být na internetu skutečně furt, bych vyčkal na situaci na místě, kde uvidíte, zda vám hotelová wifi bude stačit či nikoliv.

 • Odpovědět

  Děkuji Lukáši za Vaši odpověď. Chtěla bych se Vás ještě zeptat: do Hurghady přiletíme cca po půlnoci, funguje prodej dům na letišti 24hod.? Popřípadě prosím o kontakt na prodejce SIM karty. A ještě něco, jaký je Váš názor na hotel Amway Blue Beach? Děkuji..

  • Dobrý den Ilono,

   Amway Blue Beach je celkem fajn hotel. Pokoje solidní a byť tu lze narazit na proložené matrace, tak obecně jejich vybaveností patří k vyššímu egyptskému průměru. V areálu hotelu je čisto, vlez do moře je přes molo, u pláže je mělčina, takže přímý vstup z pláže úplně možný není (ne na koupání). Co se týče prodejní doby, tím si jistý nejsem, po vašem návratu se ozvěte a dejte vědět, jak to bylo ve skutečnosti.

 • Odpovědět

  Dobry den, Lukasi. Mohla bych vas take poprosit o kontakt na prodejce datovych sim karet v Marsa Alam? Letime zitra do hotelu Novotel Marsa Alam. V hotelu by mela byt free wifi, ale mam pochybnosti o kvalite pripojeni. Moc dekuji! Zlata

  • Dobrý den Zlato, pošlu vám ho. Užijte si dovolenou! 🙂

  • Dobry den, Lukasi. Mohl bych vas take poprosit o kontakt na prodejce datovych sim karet v Marsa Alam?

  • Dobrý den Vlaďo,

   samozřejmě, pošlu vám ho 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den. Brzo letíme do malikia beach resort abu dabbab. Prosím o zaslání kontaktu pro nákup simky.
  Děkuji Roman

  • Dobrý den Romane,

   v El Malikii Abu Dabbab stojí hotelová wifi na týden 26 euro. Lze to řešit datovými simkami, lze je koupit buď v obchodě v hotelu (pozor ale na to, že často bývají otevřené a čili pravděpodobně již použité) nebo třeba přes kontakt (posílám vám ho).

 • Odpovědět

  Dobrý den, musí se SIM karta nějak složitě aktivovat nebo stačí jen vložit? Prosím o kontakt na prodejce SIM (jaká je cena, jak to proběhne?). Díky

  • Dobrý den Davide,

   ne, na základě mých zkušeností to stačí jen vložit a je to. Kontakt vám pošlu. Lze se s nimi domluvit i tak, že na vás budou čekat po příletu na letišti a SIMku vám předají tam, případně doručí na hotel.

 • Odpovědět

  Dobry den, poradite kde koupit data v okolo hotelu Aurora v Marsa Alam. Diky

  • Dobrý den Pavle,

   pokud vím, tak Aurora má internet za poplatek a nejsem si jistý, zda lze SIM karty koupit přímo v hotelu. Proto asi nejlepší pro vás bude si jí/je objednat předem a domluvit se na jejím doručení (buď na letiště nebo přímo na hotel). Kontakt vám pošlu.

 • Odpovědět

  Zdravím Vás můžete mně prosím zjistit jak funguje wifi připojení v Egyptě v Marsa Alam hotelu Aurora Bay resort. Odlétáme 17.5. 2019 a chceme používat Whatsaap a messenger na posílání sms popřípadě volání. Jestli to vůbec lze a kolik stojí zaplacení wifi na celý týden pobytu. U nás máme operátora O2 Family. Díky

  • Dobrý den Martino,

   mrkněte se na dotaz o jeden komentář výše, kde se Pavel předevčírem rovněž ptal na Auroru. To samé platí pro vás a kontakt vám posílám 🙂 … jinak nepočítejte s tím, že by jste mohla využívat svá česká data, resp. to lze, ale je to hodně drahé, takže pokud mobilní internet, tak rozhodně doporučuji přes místní egyptskou sim kartu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohl bych poprosit o kontakt na prodejce SIMek v Marse ?

  • Dobrý den Michale, ano, zašlu vám ho hnedka na email.

 • Odpovědět

  Dobrý den,děkuji za odpověď, ještě jsem se nedočetla,když zaplatim wifi na místě v hotelu messenger a watsap budu moci používat jako u nás?

  • Dobrý den,

   aplikace jako Whatsapp nebo Messenger v Egyptě normálně fungují. Takže využívat je budete moci (ať už budete na hotelové wifi nebo na datové SIM kartě). Samozřejmě vliv má ale kvalita a síla připojení, se kterou mají občas lidé na některých hotelech problémy.

 • Odpovědět

  Dobrý den. V pátek ráno odlétáme do Marsa Alam do hotelu Malikia Beach. Chtěla jsem se zeptat zda je tam možno zakoupit Sim kartu do telefonu? V hotelu je zakoupení internetu drahé. Nebo jestli je možno nějak poradit jak a kde ji zakoupit. Jedeme do Egypta poprvé . Děkuji

  • Dobrý den Mílo,

   vzhledem k vašemu dnešnímu odletu omluvte moji pozdní reakci. V Malikii je podle mých informací možné zakoupit SIM karty přímo v hotelu (v hotelovém obchodě). Nebo si lze kartu objednat a nechat si ji na hotel či přímo na letišti doručit prostřednictvím kontaktu, který vám hned posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den. Děkuji za přehledné informace a prosím o email s kontaktem. Děkuji

  • Dobrý den Maja,

   nemáte zač a kontakt vám zasílám. Mějte se hezky 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den. Letíme zítra 11.5. do Hurghady hotel Havaii Riviera Aqua Park Resort na 11 dni. Je asi lepší mít data přes sim kartu? Doporucujete ji koupit na letišti a jakeho operátora? Jedeme s 12 letym synem takze spis vetsi objem dat. Děkuji Jarda Š.

  • Dobrý den Jardo,

   pokud vím, tak v tomto hotelu je wifi zdarma pouze v lobby hotelu a navíc je to připojení pomalé. Ale některým to funguje i na pokoji (záleží, kde ho budete mít situovaný). Pokud se na hotelové wifi vázat nechcete, což chápu, tak ano, kupte simku ideálně hnedka na letišti – na operátorovi zrovna v Hurghadě nezáleží, ale prioritně bych se díval po Vodafonu. Hlavně dávejte pozor, ať je ta sim karta originální, nerozbalená.

 • Odpovědět

  Dobry den, zitra odletame do Marsa Allam. Chtela jsem se zeptat zda by slo zaridit datovou sim a za jakou cenu nejspis bude dekuji.

  • Dobrý den Lindo,

   pošlu vám podrobnější informace na váš email. Děkuji a dovolenou v Marsa Alam si užijte!

 • Odpovědět

  Stručné info o objednání a zakoupení datové karty prostřednictvím kontaktu od Lukáše:
  Poté co jsem obdržel kontakt od Lukáše, (dva dny před našim odjezdem) jsem objednal požadovanou porci dat. Na druhý den mi přišel potvrzovací mail, s tím, že při výstupu z letištní haly, bude na mě čekat člověk s mou jmenovkou a já zaplatím na místě. Pouze upozorním, že kupujete pouze data, a musíte ještě zakoupit SIM kartu za 5 EUR. Což mi také uvedli do mailu. Jak napsali vše do puntíku klaplo. Já obdržel SIMku, kterou jsem pouze strčil do mobilu a telefon už celé rodině sloužil jako hotspot. Zakoupil jsem 12GB, a vyčerpal jsem 6GB za 7 dní, přestože jsme se nikterak nekrotili. Internet fungoval všude v resortu Gorgonia v Marsa Alamu naprosto bez problémů. Takže úplná spokojenost a infa, která jsou tady uváděny jsou naprosto přesné.
  Pokud by někdo měl zájem, můžu poskytnout SIMku s 6GB, která je odzkoušená a mě už na nic. Ozvěte se a dohodneme se, a nebo prostě si objednejte samotní, není to nic těžkého. Přeju pěknou dovolenou všem. T.

  • Děkuji Tome za perfektní popis vaší zkušenosti 🙂

  • Dobrý den. Máte ještě zbylé data.

  • Dobrý den Michale, váš kontakt předám Tomášovi.
   Děkuji.

  • Ahoj Tomasi,

   katru bych koupil. Ozvi se na simegypt123@seznam.cz.

   Diky.
   Honza

 • Odpovědět

  Dobry den,

  take prosim o kontakt na prodejce v Marsa Alam. Jake jsou ceny? SIM je aktivovana a staci jen vlozit do mobilu?

  • Dobrý den Honzo,

   kontakt posílám a informace o cenách rovněž.

 • Odpovědět

  Zdravím všechny, včera jsem se vrátil z Eg. a to z Pensee Royal Garden, v tomto hotelu je internet pouze za poplatek anebo koupit datovou kartu, žádný net tam není zdarma, ceny jsou od 15€ za 2,2 GB + 5€ účtuje za simku, prodává přímo ve vstupní hale. Já ji koupil, byli jsme na ní 2 napojení a fuguje bez problémů, ještě nám víc jak polovina dat zůstala, takže je k mání kdo by měl zájem, je to od Vodafone. Pavel

  • Zdravím Pavle, díky moc za popis vaší zkušenosti! Ani nevíte, jak jste tím pomohl ostatním, kteří do Pensee Royal Garden teprve pojednou.

 • Odpovědět

  Dobrý den. Mohu poprosit o kontakt do Marsa Alam ohledně koupi dat. Předem děkuji. Michal

  • Ano, pošlu vám ho na váš email.

 • Odpovědět

  Dobry den muzu poprosit o kontakt na koupi datove karty v Marsa Alam . Jedna se o Vodafone. Predem dekuji

  • Dobrý den Petře, jasně, kontakt vám posílám.

 • Odpovědět

  Dobry den, take bych si dovolil pozadat o kontant v Marse, dekuji

  • Dobrý den Eduarde,
   ano, pošlu vám kontaktní informace na váš email 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, také prosím o kontakt v Marse.Dekuji

  • Dobrý den Lenko, ano, posílám i vám.

 • Odpovědět

  Dobry den, aj ja by som poprosila info o sim karte a datach. Dakujem

  • Dobrý den Miška,

   jasné, informace vám zašlu na email. Děkuji 🙂

 • Odpovědět

  prosím rychle o kontakt na prodejce sim, odlet z prahy zitra 1.
  30 rano (za 4 hodiny), přílet marsa alam 6.00hod ráno 17.5.

  • Dobrý den Gábino, to jste napsala dost pozdě 🙁 Kontakt vám tak jako tak posílám (třeba ho ještě využijete).

 • Odpovědět

  Dobrý den, moc prosím o kontakt na SIM v Marse, letím zítra 🙂

  • Dobrý den Radime, posílám vám ho na váš email 🙂

 • Odpovědět

  Dobry den letim sice az 17.6 v 1 rano do marsa alam gorgonia a rad bych se informoval a pozadal o sim (jake jsou nabizene a za jake ceny) v Usd pokud mosno predem dekuji

  Honza

  • Dobrý den Honzo,

   posílám vám informace, které vás zajímají, na email.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o kontakt na SIM v Marse. Letíme v příštím týdnu.

  • Dobrý den, jasně, zašlu vám ho 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o kontakt na prodej se SIM v Marse-data na 10 dní. Odlétáme 25.5. hotel AURORA Bay. Děkuji Eva

  • Dobrý den, kontakt vám právě teď posílám 🙂

 • Odpovědět

  Dobry den Lukasi, ve ctvrtek 23.4. brzy rano priletime do Marsy. Mohu prosim dostat kontakt na porizeni datove SIM?
  Dekuji
  Pam

  • Dobrý večer Pamelo,

   jasně. Za minutku ho máte ve vaší emailové schránce.

 • Odpovědět

  10.5. 2019 jsme přiletěli do Hurgády. Hned po vyzvednutí zavazadel je možno zakoupit SIM u třech stánků. Ráno kolem 5:00 byl otevřen stánek Vodafone a Orange. Koupil jsem u Orange za 10 USD 10GB. Po vytočení kódu #1000# a zvolení anglického menu, bylo připsáno dalších 10 GB. Ten návod mají u stánku. Říkali, že začne fungovat do 2 hodin. Myslím, že to bylo o hodně dřiv. Stačilo jen vložit do telefonu. Žádná speciální aktivace. K nákupu chtěli vidět pas. Na hotelu Hawaii Caesar Palace Hotel & Aqua Park byla wifi na recepci zadarmo, ale rychlost žalostná. Mobilní internet velice rychlý. Sledovali jsem počasí, zprávy, videotelefonovali, psali zprávy, posílali fotky. Nechal jsem i zálohovat fotky a videa ze dvou telefonů. A že jich bylo (cca 8GB). Nepřišel jsem na to, jak zjistit, kolik ještě zbývá. Ale při odletu internet stále fungoval.

  • Super, díky Davide za popis vaší zkušenosti s nákupem simky v Hurghadě 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý večer,
  poprosím o kontakt emailem na koupi dat.SIM. V pondělí letíme do Malikie – Marsa Alam. děkuji Radka.

  • Dobrý den Radko, ano, kontakt vám posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, za 14 dní letíme do Marsy do hotelu Jaz Solaya. V informacích je uvedeno, že je zde wifi s omezenou rychlostí zdarma, vysokorychlostní připojení za poplatek. Chtěla bych se Vás proto zeptat, zda bude lepší využít jejich připojení nebo si v hotelu zakoupit simku, jedeme 3 osoby. A ještě jenom jeden dotaz, když zakoupíme simku, je možno ji vložit do telefonu, který nemá normální simku? Nemáme totiž telefony s duální simkou, tak jsme si chtěli vzít jeden telefon navíc, který bychom využívali jen na wifi a nastavíme na něj osobní hotspot. Děkuji Vám.

  • Dobrý den Lindo,

   pokud chcete internet využívat často, tak SIMku doporučuji zakoupit tak, abyste nebyli vázaní na lobby hotelu nebo na pomalé připojení. Nejsem si jistý, zda v hotelu datovou sim kartu koupíte. Můžete to zkusit a pokud ne, tak si ji následně objednat přes kontakt, který vám zašlu na email. Jinak ano, stačí vzít jeden extra telefon na víc, do něho simku vložit a bude to normálně šlapat. Užijte si to tam 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  v Makadi Bay fungují také všichni tři operátoři? Nějak si nedokážu vzpomenout, na kterého jsme byli při minulých návštěvách v hotelu Fort Arabesque připojeni.
  Děkuji

  • Dobrý den Jirko,

   100% vám toto nepotvrdím, ale předpokládám, že ano, že Makadi Bay je pokryto všemi operátory vzhledem k tomu, že je zde spousta hotelů.

 • Odpovědět

  Dobrý den, můžu se zeptat, zda na letišti marsa alarm prodávají SIM karty s daty? A jestli ne, mohli byste mi také prosím poslat kontakt?

  • Dobrý den Anno,

   ne, právě že prodejní stánky zde před měsícem a půl zrušili. Nevím, zda je někdy zavedou znova… ano, kontakt vám rád pošlu.

 • Odpovědět

  Vyuzil jsem kontakt od Lukase. U vychodu z letiste na mne cekal clovek s kartou v ruce, na ktere bylo napsano me jmeno. V obalce mne (oproti platbe) predal aktivovanou SIM kartu.
  Byla od Vodafonu s tarifem 5+3GB. Platil jsem 18 USD.

  Internet chodi v pohode. Jsem v hotelu Pensee Royal. Chcete-li vsak vyuzit telefonovani pres VoIP, tak to je v Egypte blokovane. Nejde volat ani pres WhatsApp. Funguje ale volani pres Viber, a to i Viber Out.

  Pro zjisteni zustatku dat doporucuji aplikaci Vodafone Egypt.

  Honza

 • Odpovědět

  Dobrý den,Lukáši,
  prosím o kontakt na koupi datovky v MarsaAlam,přílet 31.5.2019 cca.5-6h ráno.
  děkuji Erik

  • Posílám vám Eriku ověřený kontakt na váš email. Mějte se fajn 🙂

 • Odpovědět

  Potřebovala bych poradit jak zjistit množství dat na sim kartě orange prosím? Jde to i z ČR? Prosím o pomoc, děkuji.

  • Dobrý den Ivo,

   stáhněte si aplikaci „My Orange Egypt“ – a pomocí ní byste to měla být schopná zjistit, a to i z ČR (konkrétní kroky ale neznám, takže více poradit nedokáži).

  • Lukáši, měla jsem ale z ČR to nešlo. Už jsne v Egyptě a tady to funguje. Ještě jeden dotaz. Víte jak dlouho platí egyptská Vodafone Sim pokud nebude vůbec aktivována? Mám ještě tu, Orange ale funguje tak bych ji ráda nabídka dále, nevím ale jestli je to 30 dnů od aktivace nebo jinak? Děkuji.

  • Dobrý den Ivo,

   podle mých informací to je zrovna v případě Vodafonu tak, jak píšu v odpovědi Liborovi > tady. Hezkou dovolenou 🙂

  • Lukáši, moc děkuji za info. Nerada bych někomu prodala Sim která tu pak nebude fungovat.

   Jinak pokud by někoho zajímalo, jsme v hotelu Hilton v Abu dabbab a mnohem lépe funguji data Vodafone, vloni všude i na pokoji bez problémů, letos orrange a na pokoji se tomu moc nechce, venku ano, venku ale jdou i hotelové WiFi, takže tak

 • Odpovědět

  Dobrý den, odlétáme 30.5.2019 z Brna do Marsa Alam. Ještě pořád nejdou koupit SIMky na letišti? Děkuji za info. Radka

  • Dobrý den Radko,

   ne, stále to na letišti nejde. Posílám vám kontakt, přes který to ale lze objednat. Nebo to pak případně můžete koupit v hotelu nebo od vašeho delegáta.

 • Odpovědět

  Dobrý den, Lukáši,
  letíme tento pátek do Marsy. Též by se mi hodil kontakt na někoho, od koho bychom pořídili datovou SIMku.
  Díky!
  Roman

  • Dobrý den Romane,

   jasné, posílám vám informace na email. Mějte se fajn!

 • Odpovědět

  Dobrý den. Mohl bych poprosit o kontakt na prodejte SIM v Marsa Alam? Děkuji

  • Dobrý den Mariáne, za minutku ho máte ve vaší emailové schránce 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohla bych také poprosit o kontak na prodejce sim karet?
  Dekuji

  • Dobrý den Deniso,

   ano, samozřejmě. Posílám vám ho na váš email 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o zaslání informací a kontaktu na email. Odlétám 29. 5. 2019 do Marsa Alam. Děkuji

  • Dobrý den Jakube, pošlu vám ho. Ať už odlétá dnes v noci nebo až zítra v noci, v obou případech objednávku stíháte zařídit. Hezkou dovolenou.

  • Dobrý den, od Lukáše mi přišla odpověď s informacemi na email ještě v den napsání komentáře, za což moc děkuji. Napsal jsem email s objednávkou podle přiložených stránek místního prodejce a zase ještě v ten den mi přišla odpověď s potvrzením. Po příletu na mě na letišti čekal člověk s mým jménem, zaplatil jsem cenu uvedenou na stránkách a dostal jsem SIM kartu v obálce. Doporučuji připravit si peníze buď přesně, nebo počítat s tím, že mu zbytek necháte jako dýško. Datová SIM karta fungovala přesně tak jak měla a vše proběhlo v nejlepším pořádku.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohu také poprosit o zaslání informací na email? Chápu správně, že si mohu data připojení koupit z ČR na mou sim kartu, nebo si objednám zahraniční?

  • Dobrý večer Kačko,

   ne, musíte mít egyptskou sim kartu, kterou je právě třeba si pořídit. S českou sim kartou toto nemá vůbec nic společného. Kdy a hlavně kam jedete? Jaký hotel nebo alespoň oblast v Egyptě?

  • Za 14 dní do oblasti Marsa Alam.

  • Rozumím, v tom případě vám zašlu kontakt na prodejce v Marsa Alam. SIMku/ky můžete snadno objednat přes něj.

 • Odpovědět

  Dobrý večer nevíte náhodou jak funguje internet v hurgade resort aladin díky za info případně tom

  • Dobrý večer Tomáši,

   moc nefunguje 🙂 Wifi v tomto hotelu je pouze placené. Stojí 10 eur na 1 týden, ale přesto je takové placené připojení zaprvé dost pomalé, zadruhé k dispozici jen ve společných prostorách hotelu, ne na pokojích (nebo alespoň ne ve většině z nich). Takže pokud chcete internet, doporučuji jít cestou datové sim karty, kterou v Hurghadě můžete koupit třeba hned na letišti po vašem příletu. … takže asi tak 🙂

  • Dobrý večer mohu požádat o kontakt na prodejce Sim jedna se o hurghada Aladin resort díky

  • Dobrý večer Tome, já v současné chvíli žádný takový prověřený kontakt, za který bych se mohl zaručit, nemám. Navíc v Hurghadě jsou prodejní stánky se sim kartami na letišti stále dostupné a i brzy ráno (kdy přilétá většina spojů z ČR) bývá alespoň jeden z nich otevřený. Takže moje doporučení je to koupit přímo na letišti po příletu, jen se ujistěte, že dostáváte originálně zabalenou kartu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, příští týden bychom měli odletět na Marsu Alam. Mohl bych poprosit o zaslání kontaktu na prodejce SIM karet. Děkuji.

  • Dobrý den Stando,

   jasně, pošlu vám ho hnedka na email. Přeji pěknou dovolenou!

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  jak jsem se zde dočetl, SIM z listopadu je nepoužitelná a proto bych chtěl také požádat o kontakt kde bych mohl objednat novou…Děkuji

  • Dobrý den Pavle,

   ano, ta bude mít už data expirovaná. Do které oblasti se chystáte? Jaký hotel?

  • Letíme do Marsa Alam hotel Malikia Beach

  • Rozumím, posílám vám potřebné informace na email. Hezkou dovolenou!

 • Odpovědět

  Dobrý vecer, začiatkom júna letíme do Marsu Alam hotel Three corners sea beach. Mohol by som poprosit o zaslanie kontaktu na predajcu SIM karty. Dakujem.

  • Dobrý den Jozef, jasně, zasílám vám ho 🙂

 • Odpovědět

  Zdravím,
  také bych prosil kontakt na prodejce simek. Přiletíme v sobotu ráno.

  • Zdravím vás Aleši,
   kam letíte? Do kterého hotelu? Děkuji za upřesnění.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohl by jste mi prosím také poslat kontakt na prodejce sim karet. Děkuji

  • Dobrý den Martine,

   určitě to není problém, jen mi prosím sdělte, kam se přesně chystáte. Děkuji.

  • Dobrý den. Marsa Alam 3.6.2019 děkuji

  • Ok, díky za upřesnění, kontakt posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím také o zaslání kontaktu na prodejce sim karet v Marsa Alam. Děkuji.

  • Dobrý den Aleno, posílám 🙂

 • Odpovědět

  Dobry den. Vcera sme prileteli do Egypta a kupili sme si datovu kartu. A dnes mi uz na nu volalo 2 krat cislo 400. Internet mam ale vypaty a toto mi prichadza ako prichadzajuci hovor na tuto kartu. Neviete mi povedat,co to znamena.

  • Dobrý den Iveta,

   s tím jsem se nesetkal. Neumím bohužel poradit.

 • Odpovědět

  Dobrý deň, budúci týždeň letíme do Marsa Alam, poprosím o kontakt na predajcu dátovej SIM karty. Ďakujem

  • Dobrý den Miro,

   posílám vám ho na váš email. I já děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši,
  cca za 14 dnů odlétáme do Sharmu – hotel TUI Magic Life. V recenzích jsem četl, že wifi pokrytí v tomto hotelu je celkem dostačující. Nemáte, prosím, i vy nějakou informaci o wifi v tomto hotelu?
  Neměl byste, prosím, pro jistotu ceník a kontakt na prodejce datových SIM v Sharmu?
  Předem moc děkuji.
  Hezký den
  Tom

  • Dobrý den Tome,

   hotel TUI Magic Life má vysokou úroveň a to právě i díky wifi. Máte informace správné. Já je mám podobné. Při checkinu dostanete heslo na wifi, které by mělo fungovat všude, včetně pokojů, bazénu a pláže. Občas se setkám s negativní zkušeností, že třeba na pokoji připojení zlobí. Ale je to výjimečné a podle mě to záleží, kde přesně máte pokoj umístění. Žádný ověřený kontakt na prodejce v Sharmu nemám, osobně bych nedoporučoval nic kupovat, nejprve počkejte, jestli vám připojení bude fungovat, pak lze případně koupit datovou kartu (podle mě nebude třeba).

  • Lukáši, děkuji za odpověď. Je super, že se na internetu někdo tomuto tématu věnuje. Po návratu z dovolené se sem pokusím naspat své zkušenosti.
   Tom

  • Nemáte zač. Ano, rád uslyším vaši zpětnou vazbu. Ať se vám dovolená vydaří.

 • Odpovědět

  Dobrý den, v polovině června odlétáme do MA. Také bych požádala o kontakt na prodejce SIM karty. Ceny uvedené v článku výše jsou včetně karty, nebo se dá ještě očekávat příplatek? Děkuji

  • Dobrý den Ivano,

   pošlu vám ho. Jinak díky za dobrý dotaz! Ne, výše uvedené ceny byly / jsou již včetně poplatku za samotkou kartu. Takže to jsou finální částky.

 • Odpovědět

  Dobrý den, zítra odlétáme do Marsa Alam, mohu poprosit o kontakt na pordejce Sim karet ? A dá se platit v USD? Děkuji

  • Dobrý den Danielo,

   posílám vám ho. Podle mě lze platit u kontaktu, který vám pošlu, pouze v eurech. Ale zeptejte se jich na to při objednávce. Je možné, že budou usd akceptovat.

  • Super, díky za rychlost

 • Odpovědět

  Dobry den. Potrebovala bych take kontakt na koupi sim ksrty vodafone. Pobyt marsa alam 28.6-9.7. 2018. Dekuji za ochotu.

  • Dobrý večer Romano,

   jasně, pošlu vám potřebné informace na email! 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, chtěl bych se zeptat na datovou kartu.11.6.letime do Marsa Alam. Šlo by zajistit 10GB kartu a za kolik? děkuji Juřík

  • Dobrý večer Tomáši,

   ano, info vám posílám a počítejte s cenou 18 eur. Mějte se fajn.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o kontakt..za dva dny odlítám a potřebuji simkartu

  • Dobrý den Dito, posílám 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohu také poprosit o kontakt na koupi sim karty? Odlet 3.7. Marsa Alam. Děkuji Martina

  • Dobrý den Martino,

   jasně, posílám vám ho na váš email. Pěknou dovolenou!

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  prosím o zaslání kontaktu na prodejce datové SIM karty v Marsa Alam.
  Termín příletu máme zítra dopoledne. Psala jsem již jeden komentář, ale nejsem si jistá, zda jsem zadala e-mail správně.

  Děkuji

  • Dobrý den Silvo,

   ano, váš druhý komentář vidím. V každém případě vám posílám informace na email 🙂

 • Odpovědět

  Právě jsem si v Marse na letišti vyzvedla simku. Vše naprosto v pořádku,rychlá domluva. Surfuju už cestou busem na hotel.diky moc!!!!!

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši.
  Za kontakt děkuji, nicméně mám dotaz. Není prodejce jeden z těch, co dříve bývali ve stánku na letišti? I podle fotek se dá tak usuzovat. Já jsem s nimi problém neměla, ale moje dcera ano- desetigigová karta skončila po vyčerpání 2 giga a podobné zkušenosti jsem slyšela i četla i od jiných lidí. Údajně z toho důvodu i jejich stánky musely svou činnost v letištní hale ukončit. Děkuji za odpověď

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  bylo by možné zajistit koupi sim karet na letišti v Marse 12.6., předpokládaný přílet 5.40 h. ? Děkuji za odpověď.

  • Dobrý den Marie,
   pošlu vám kontakt na váš email. Stačí přes email u nich požadovanou sim kartu objednat a následně na vás někdo bude na letišti se SIM kartou čekat.

 • Odpovědět

  Dobrý večer Lukáši,

  Za týden letíme do Marsa Alamu , můžete mi prosím zaslat kontakt a info o předání místní simkarty ?

  Děkuji

  Karel

  • Dobrý večer Karle,

   jasně vše vám hned posílám na email.

 • Odpovědět

  Zdravim,je možno poslat kontakt na prodejce datové karty?přiletime do Marsa Alam z Brna kolem poledne 5.7.2019.dekuji.
  Miroslav

  • Dobrý den Miroslave,

   ano, samozřejmě, posílám vám ho na váš email.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  V červenci letíme do Marsa Alamu do Malikia Beach, můžete mi prosím poslat kontakt na prodejce místní simkarty? Předem děkuju.

  • Dobrý den Pavle,

   kontakt vám posílám 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  je možné zajistit koupi sim karty na letišti v Marsa Alam 16. 6., předpokládaný přílet okolo 06:00 ráno ? Předem děkuji za odpověď.

  Hanka

  • Dobrý den Hanko,
   zašlu vám kontaktní email, kde můžete objednávku provést. Sdělíte kdy a jakým letem přiletíte a oni na vás budou čekat na letišti.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  chtěla jsem Vás také moc poprosit o kontakt na pořízení datové sim karty. Letíme do Marsy 17.7. 2019. Moc děkuji Romana

  • Dobrý den Romano,

   samozřejmě. Posílám to i vám 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  Chtěl jsem se Vás zeptat zdali nemá někdo osobní zkušenost s Wi-Fi v hotelu Novotel Marsa Alam? Případně kde by se dala datová karta koupit. Letíme do Marsy 23.6. 2019. Jirka

  • Dobrý den Jirko,

   hotel Novotel Marsa Alam má wifi bez poplatku – signál je všude. Rychlé připojení zdarma, ale nečekejte. Já proto v případě Novotelu doporučuji lidem s koupí sim karty počkat, vyzkoušet připojení na místě (záleží samozřejmě i na konkrétním pokoji) a pokud nebude připojení vyhovovat, tak simku případně dokoupit, buď na místě nebo přes můj kontakt – pošlu vám ho.

 • Odpovědět

  Prosím kontakt na prodejce vodafone v Hurghadě. Potřebovala bych SIM na data i na volání po Egyptě. Děkuji

  • Dobrý den Marcelo,

   v Hurghadě lze koupit simky přímo na letišti. Lze koupit i variantu data + volání, to není problém.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím také o kontakt k nákupu datové karty v MA.. Děkuji

  • Dobrý den Ilono,

   za minutku ho máte ve vaší emailové schránce 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, Lukáši,
  mohl bych Vás také poprosit o kontakt na prodejce sim karet v Marsa Alam?
  Díky moc

  • Dobrý den Luďku,

   ano, posílám ho na váš email. Hezký den!

 • Odpovědět

  Dobrý den, také prosím o zaslání kontaktu na prodejce datových SIM. Předem moc děkuji. Martina

  • Dobrý den Martino,

   samozřejmě, posílám ho i vám.

 • Odpovědět

  Ahoj lukasi, opet prosim o kontakt na profejce sim karet v marsa alam, priletime 17.6 5:40 rano a budeme ubytovani v hotelu gorgonie , predem dekuji

  • Dobrý den Honzo, nerozumím dotazu, kontakt jsem vám přeci posílal cca před měsícem na váš email. Ještě jsem to nyní kontroloval, zda email skutečně odešel.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, chtěla bych Vás poprosit o kontakt na SIM. 23.6. v 5:15 přilétáme do Marsy. Dále se chci zeptat zda máme žádost o SIM psát v angličtině?

  • Dobrý den Petro,

   ano, komunikaci objednávky je potřeba vést v angličtině. Kontakt během jedné minutu odesílám na váš email 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  mohu poprosit o kontakt na prodejce SIM karty v Marsa Alam. Přílet v neděli 16.6. v ranních hodinách. Děkuji

  • Dobrý den Adélo,

   jasně, posílám vám to. Užijte si dovolenou!

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  prosim také o kontakt na prodejce SIM v Marsa Alam. Přílet 22.6.

  • Dobrý den Oldo, jasně, pošlu vám ho.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  mohu poprosit o kontakt na prodejce SIM karty v Marsa Alam. Přílet v pondělí 24.6. v ranních hodinách. Děkuji

  • Dobrý den Milane, jasně hned vám ho posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, chtěla bych se podělit o naší zkušenost se sim kartou v Marsa Alam. Psala jsem sem před naším odletem Lukášovi dotaz, zda je možné zakoupit kartu v hotelu Jaz Solaya. Lukáš ochotně odpověděl, poradil a poslal kontakt na prodejce karet. Prodejci jsem psala v úterý, že máme zájem o tu a tu kartu s doručením na letiště (odlétali jsme v pátek brzy ráno). Prodejce asi do 20 minut odpověděl, že potvrzuje přijetí mailu a že karta bude připravena a doručena na letiště, jak jsme se domluvili. Bohužel jsme při odletu měli 2 hodiny zpoždění, takže místo přistání v 6 ráno, jsme přistáli v 8 ráno, ale to jsem ještě prodejci před odletem psala, měl i předem naše číslo letu, takže to mohl vidět. Bohužel po příletu na letišti nikdo s kartou nečekal a od posledního úterního mailu s potvrzením už žádný mail od nich nepřišel. Psala jsem jim ještě pak z hotelu, aby tedy kartu doručili na hotel, když na letišti nikdo nebyl, ale prostě už nekomunikovali (zkoušela jsem to i z jinýho mailu a nic, ani omluva nebo cokoliv). Toto jednání nechápu, nevím, o co jim tedy šlo, ještě štěstí, že se nic nemusí platit předem, ale je to pak starost navíc, když s něčím počítáte a máte to domluvené a pak nic a musíte shánět jinde. Naštěstí jsme pak zakoupili kartu v hotelovém obchodě, 20 G za 20 Euro + 5 Euro karta, využívali jsme týden na 3 telefonech a ještě nám dost zbylo. Prodejce v hotelu byl ochotný, před námi ji tam dal a zaktivoval, karta byla nová v neporušeném obalu. Jinak na hotelu je wifi s omezeným připojením zdarma, ale jde jen na pokoji, recepci, v restauracích a u bazénů. Ale na psaní, podívání se na maily apod. taky stačí (jen pozor, jde se pouze přihlásit ze dvou telefonů/na pokoj naráz a musí se furt vyplňovat přihlašovací okno). Takže za nás osobně na kontakt na prodejce v Marsa Alam nedoporučuji se spoléhat.

  • Dobrý den Lindo,

   děkuju za vaši obsáhlou zpětnou vazbu – jste jedna z mála, která se ozve zpět, o to víc si toho cením 🙂 Mrzí mě, že to s těmi simkami neklaplo. Pravděpodobně tam na vás, na přílet vašeho letadla zkrátka nečekali. Netuším. Vím, že většinou vše proběhne v pořádku. Zároveň na rovinu říkám, že jste druhá, od koho slyším, že měl s předávkou problém.

 • Odpovědět

  prosím o kontakt na datovou sim a instrukce -m.alam aurora.

  • Dobrý den Borisi, vše vám posílám.

 • Odpovědět

  Zdravím Vás Lukáši,
  22.6.2019 brzy ráno přilétáme do Marsa Alam. Prosím o kontakt na prodejce SIM karet,
  Děkuji

  • Dobrý den Vlastimile,

   za chvíli ho máte ne vašem emailu. Mějte fajn dovolenou!

Zeptejte se na cokoliv k tématu - vložte komentář

* Pole "Vaše jméno" a "Váš email" jsou povinná, vaše emailová adresa nebude zveřejněna, spam rádi nemáme.
Důležité: Některé komentáře se zobrazí až po jejich schválení.
Tipy na zájezdy
Hotel Panorama Boutique Village, Kréta, Řecko

Řecko, Kréta (-59%): perfektní All Inclusive dovolená (9 dní) za 7 990 Kč

Egypt, Marsa Alam, Royal Tulip Beach Resort

Egypt, Marsa Alam (8 dní): All Inclusive dovolená v 5* hotelu za 9 680 Kč

Hotel Dessole Olympos Beach Resort, Rhodos, Řecko

Řecko, Rhodos (-50%): 8 dní ve 4* hotelu s All Inclusive za 8 690 Kč

Hotel Js Sol de Alcudia, Mallorca, Španělsko

Dovolená na Mallorce: 8 dní s polopenzí v krásném hotelu za 9 853 Kč

Turecko, Side, hotel Cooee Serra Garden

Turecko, Side (-52%): All Inclusive dovolená ve 4* hotelu za 7 490 Kč

Hotel Marianna Palace, Rhodos, Řecko

Řecko (-33%): all inclusive na řeckém Rhodosu ve 4* hotelu za 11 990 Kč

Máte 50% hotovo
Tipy na exkluzivní dovolenou
Aktuálně dostupné zájezdy se slevou až 60%. Maximálně 1x měsíčně.