Internet v Egyptě

Ačkoliv se řada lidí na dovolené bez funkčního připojení k internetu obejde, pro jiné je možnost „být online“ nezbytnost. Jak zajistit, abyste měli internet k dispozici i v Egyptě? Kdy je potřeba kupovat datovou SIM kartu? Kde ji lze pořídit, jak si ji objednat předem ještě před odletem ČR a kolik taková data stojí?

Ukáži vám, jaké jsou možnosti.

WI-FI připojení zdarma | Za poplatek | Datová SIM karta | Koupě na letišti 

 Objednávka s doručením na letiště | Na co si dát pozor

Tipy na dovolenou: Akční zájezdy do Egypta se slevou 40%
Zobraz volné termíny   →
A ušetři až 29 246 Kč na jedné osobě

Wi-Fi připojení na hotelu

Nejjednodušší je si před rezervací zájezdu předem ověřit, jak to v daném hotelu s internetem vlastně je a vybrat takový resort, kde je bezdrátové připojení k dispozici. Nejlépe v celém areálu hotelu (v lobby, v pokojích i venku u bazénu).

A zdarma.

Nutno podotknout, že tak si počet potencionálních hotelů výrazně snížíte. Bezplatný internet, navíc na pokojích, je v egyptských hotelech vzácný (bez problému funguje třeba v TUI Magic Life v Sharm el-Sheikhu, kde signál nechytnete akorát na pláži). Tím spíš je vzácnější u těch cenově nejdostupnějších resortů. Výjimkou je třeba Jolie Beach Resort.

Egypt internet - datová SIM karta

Celkem běžná praxe ale je, že se lze zdarma připojit ve vstupní hale, v lobby hotelu.

Ať už wi-fi chytnete bezplatně přímo na vašem pokoji nebo jen ve společných prostorách hotelu, často je takové připojení nespolehlivé. Internet je pomalý, připojení padá nebo se nepřipojíte vůbec, zejména večer, kdy bývají sítě přetížené.

To, že si zaplatíte dovolenou v kvalitním hotelu typu Sentido Oriental Dream nebo Hilton Marsa Alam Nubian Resort, bohužel není v žádném případě zárukou toho, že vám internet bude šlapat všude jako hodinky.

Pokud vám na internetu v hotelu záleží, rozhodně doporučuji si předem zjistit, jak to ve vašem resortu s připojením je. Případně mi tu dole pod textem nechte komentář a já vám napíši, jak se věci na místě skutečně mají.

Internet na hotelu za poplatek

Většinou tam, kde to nenabízí zdarma, si můžete internet dokoupit. Logicky je potřeba ale počítat s poněkud vyšší cenou. Uvedu konkrétní příklad.

Ceny připojení v Malikia Abu Dabbab resortu v Marsa Alam:

 • 1 den za 8 €
 • 7 dní za  23 €

Cenově se jednotlivé hotely v tomto ohledu samozřejmě liší, ale rozdíly typicky nejsou veliké. Krom vyšší ceny je potřeba kalkulovat s dalšími nevýhodami. Internet většinou nechytnete na pláži a i placené wi-fi v některých případech podléhá kritickým časům, ve kterých může být připojení pomalejší. Zkrátka ani náhodou na to není 100% spolehnutí, a proto od tohoto řešení lidi odrazuji.

Datová SIM karta

Jestliže chcete být na hotelovém připojení nezávislí, kupte si egyptskou předplacenou datovou SIM kartu.

egyptská Vodafone SIM karta

V Egyptě fungují 3 hlavní operátoři:

Vodafone je z nich největší a má v Egyptě nejlepší pokrytí. Budete-li se zdržovat v turistických částech Egypta, tak až na některé výjimky příliš nezáleží na tom, zda zvolíte Vodafone, Orange nebo Etisalat. V Sharm el Sheikhu, v Hurghadě i v regionu Marsa Alam většinou fungují data od všech tří operátorů.

Kde datovou SIM kartu koupit:

 • předem prostřednictvím online objednávky
 • na letišti
 • v nákupním centru
 • v hotelu (v některých)
 • u delegáta

Oproti letištním přepážkám nebo oproti oficiálním zastoupením jednotlivých telefonních operátorů ve městech musíte při koupi karty na hotelu nebo přímo od vašeho delegáta počítat s cenovou přirážkou. Vůbec výjimečné nejsou dvojnásobné či vyšší ceny. Tím nikoho nechci od těchto „zdrojů“ odrazovat, mají totiž i svoji výhodu. V případě, že by s kartou bylo něco v nepořádku, máte ji kde reklamovat.

Internetový Vodafone stánek na hotelu v Marsa Alam

Takto prodejní stánky v resortech vypadají (tento je z Marina Lodge Port Ghalib resortu):

Často nejlepší řešení je proto koupit kartu tam, kde je za standardní cenu, ale včetně možnosti ji reklamovat a možnosti mít se kdykoliv na někoho obrátit v případě, že se SIM kartou bude nějaký problém. Každému, kdo cestuje do Marsa Alam, tuto variantu nabízím.

Doručení / koupě SIM karty na letišti

Prodejní stánky operátorů najdete jak na letišti v Hurghadě, tak v Sharm el-Sheikhu. Někde bývají přímo u výdeje zavazadel. Tam, kde čekáte na kufr, tam koupíte i datovou SIM kartu.

Internet v Hurghadě

Z diskuze dole pod textem přidávám pár posledních reálných zkušeností s koupí SIMky na letišti v Hurghadě.

Ahoj zdravím z Hurghady,
dorazili jsme v 1 ráno na letiště a byl otevřeny stánek operátora Orange. Prodávali SIM karty s 16GB dat za 10$, aktivace je jednoduchá návod je k vyfoceni na pultíku při prodeji karty. Když jsme po chvilce odcházeli z letiště tak se otevíral i stánek Vodafone (ten jsem cenu ale neviděl). Data funguji normálně a jsou velice rychlá. (viz. zpráva od Martina)

Dobrý den, Lukáši, mám špatnou zkušenost z letiště v Hurghádě. V červenci jsem zakoupil kartu od Orange. V návalu u přepážky jsem si jí nenechal vložit do telefonu, na hotelu jsem potom zjistil, že je nefunkční. Stejnou zkušenost měli i mnozí spolucestující. S pozdravem Pepa (viz. zpráva od Pepy)

Hned po vyzvednutí zavazadel je možno zakoupit SIM u třech stánků. Ráno kolem 5:00 byl otevřen stánek Vodafone a Orange. Koupil jsem u Orange za 10 USD 10GB. Po vytočení kódu #1000# a zvolení anglického menu, bylo připsáno dalších 10 GB. Ten návod mají u stánku. Říkali, že začne fungovat do 2 hodin. Myslím, že to bylo o hodně dřiv. Stačilo jen vložit do telefonu. Žádná speciální aktivace. K nákupu chtěli vidět pas. (viz. zpráva od Davida)

Většina českých příletů do Egypta je brzy ráno (většinou kolem 5:00). Neznám otvírací doby jednotlivých přepážek v Hurghadě a upřímně si myslím, že stejně nebudou úplně pevné. Jednou vám tvrdí, že jsou nonstop (H24), podruhé mají ještě zavřeno. Každopádně standardně zde bývá minimálně jedna z nich i takto brzy ráno otevřena.

Internet v Marsa Alam

V březnu 2019 byly všechny prodejní stánky datových SIM karet na letišti v Marsa Alam zrušeny, během léta 2019 byl otevřen stánek Orange, na podzim 2019 stánek We. S příchodem Covidu na jaře 2020 se však všechny pozavíraly a zrušily. V zimě 2020/2021 byl znovuotevřen stánek Orange.

Aktualizace 1. červenec 2021: nyní v Marsa Alam nepravidelně fungují dvě prodejní místa – jak stánek Orange, tak poměrně nově i stánek Etisalat.

Tedy aktuálně, jedete-li do Marsa Alam, máte několik možností…

Zbývající data na Sim kartě od Vodafone, Egypt

Za prvé: můžete objednat SIM kartu předem ještě před odletem z ČR a nechat si ji zdarma doručit na letiště nebo do vybraných hotelů. Aktuální nabídka je následující:

 • 2,5 GB
 • 4,0 GB
 • 6,0 GB
 • 8,0 GB
 • 12,0 GB
 • 20,0 GB
 • 40,0 GB

Chcete-li si zajistit kartu předem, napište dolů pod text komentář s požadovaným objemem dat, ozvu se vám na email, zašlu vám podrobné informace a objednávku společně vyřídíme. Objednávka tímto způsobem má několik výhod:

 • máte garanci, že karta bude aktivní a že na ní bude objednané množství dat
 • že bude fungovat po dobu 29 dní nebo do vyčerpání dat
 • budete mít k dispozici kontakt, na který se můžete kdykoliv obrátit v případě problému s kartou

V sekci komentářů, kterou najdete pod článkem, jsou desítky recenzí od lidí, kteří tuto službu online objednávky již využili. Mrkněte se na ně! Mnoho dalších je v mé mailové schránce, jednu z nich přikládám:

„Jsme zpět, po krásné dovolené v Hotelu Fantazia resort.

Po přistání v Marsa Alam jsme na letišti vyřídili potřebné doklady. Na kontrole pasů byly fronty, tak jsme se necpali. Proto jsme z letiště vyšli až mezi posledními.(0.30 hod.)

K mé radosti tam opravdu čekal člověk s cedulkou mého jména a SIM kartou. Předání proběhlo bokem před letištěm. Bylo to rychlé. Dal jsem mu o dvě Eura více, poklonil se a zmizel. Karta byla bez obálky.

Po příjezdu na hotel jsem ji nasadil do mobilu a ihned vše šlapalo, pin to nechtělo. Celou dovolenou jsme měli kvalitní 4G přípojení. V mobilu jsem nastavil sdílení Internetu přes Wifi. Na SIMce  bylo na začátku 8 GB dat. Po vašem návodu jsem kontroloval stav dat, fungovaly oba způsoby.

Ještě jednou díky.“

(Jiří R., 26.8.2019)

Doplním, že tyto SIM karty jsou od Vodafonu, který má v Egyptě nejlepší pokrytí. Iva si na potíže se sílou Orange signálu v Marsa Alam stěžovala:

„Jinak pokud by někoho zajímalo, jsme v hotelu Hilton v Abu dabbab a mnohem lépe fungují data Vodafone, vloni všude i na pokoji bez problémů, letos orrange a na pokoji se tomu moc nechce, venku ano, venku ale jdou i hotelové WiFi, takže tak“ (viz. zpráva od Ivy)

Za druhé: koupit kartu po příletu ve stánku Orange. Ten, jak jsem již zmiňoval, zde byl otevřen v září 2019, s Covidem byl zavřen a nyní je opět fungující. Jeho otvírací dobu neznám, ale určitě se nebude jednat o pevné pracovní hodiny, předpokládám, že to bude dost podobné jako u stánků v Hurghadě.

Stánek je přímo u posledního východu z letiště vpravo ode dveří, je výrazně označený Orange 4G. Nabízí jen jeden datový tarif, 16 GB za 9 USD nebo 8,5 €. Tedy je to suverénně nejlevnější varianta. Na druhou stranu se někteří setkávají s problémy (viz. citace od Ivy a Pepy výše). Karty jsou určené pouze pro cizince, tedy je nutný pas, číslo přiřazují ke jménu, tzn. na dvě karty chtějí dva pasy. Při prvotním spuštění karty jsou na ní pouze 2 GB, zbytek se musí aktivovat kódy, které je nutné na telefonu vytočit.

„Ráno na letišti u výstupu otevřený stánek Orange, 16Gb datová karta za 9 USD, karta nová, originální. po instalaci do telefonu naběhne jenom 2 Gb, po odeslání dvou kódů se kapacita nevysílá na 16Gb. Postup je na stánku i v češtině, doporučuji opsat nebo vyfotit. Není rozdělena na net a sociální sítě, prostě data.“ (viz. zpráva od Petra)

Přikládám instrukce k aktivaci dodatečných dat u Orange přesně tak, jak figurují na jejich prodejní stánku:

Egypt Orange - instrukce k datové SIM

Za třetí: pokud si neobjednáte kartu předem a narazíte náhodou na zavřený Orange stánek, není problém SIM koupit buď od delegáta či v hotelech (někde přímo na recepci nebo v hotelových obchodech, jinde najdete přímo resortech malé prodejní stánky od Vodafone). V každém případě upozorňuji na to, že nechat koupi karty až na hotel, je vždy možnost nejdražší. Viz. nabídka datových karet v hotelu Pensee Royal Garden: 3 GB za 25 EUR nebo 5 GB za 30 EUR.

Na co si dát pozor

Trvejte na originální, nové SIM kartě, která není vylomená ze svého původního obalu! Tohle si pohlídejte hlavně, když budete kupovat kartu u nějakého stánku na letišti, kam je jasné, že se nebudete schopni během pobytu vrátit pro případ reklamace. Stává se totiž, že lidem prodávají i již použité karty, byť na nich data jsou. Často ale na takových kartách je již část dat spotřebována, v některých případech mají kratší platnost, a výjimečně vám tak může internet v Egyptě přestat fungovat úplně.

Použitá SIM karta je buď k originálnímu obalu přilepena lepící páskou nebo vám ji nabídnou úplně samostatně, bez obalu. Zároveň nabádám k tomu, abyste zbytečně netrvali na tom, aby vám prodejce kartu do telefonu vkládal. Je to totiž moment, kdy může bez vašeho vědomí novou SIMku zaměnit za SIMku starší.

Informujte se na typ dat!

Občas, nejen v Egyptě, jsou totiž data na datových SIM kartách dělena do dvou částí:

 • jedna na prohlížení běžného internetu
 • druhá čistě na messengery typu WhatsApp, Messenger, Skype, apod.

Když koupíte 5 GB simku, klidně je možné, že na ní dostanete např. jen 3 GB využitelných na cokoliv + 2 GB využitelných pouze na messengery.

Stačit bude jedna SIM karta

Ideálně takovou vložte do telefonu, který má dva SIM kartové sloty. Pak vám na daném telefonu stačí zapnout a nastavit mobilní hotspot, vytvoříte bezdrátovou síť, do které se snadno připojí i další členové rodiny. A internet bude vesele fungovat všem.

Pevně věřím, že jsem článkem zodpověděl to, co vás o internetu v Egyptě zajímalo. Pokud ne, klidně pište komentář 🙂 V každém případě nejlepší je buď vybrat takový hotel, kde internet běží bez problému a zdarma ve všech prostorech. V opačném případě se vám bude hodit v Egyptě datová SIM karta od některého ze tří místních operátorů. Pokud můžete, volte Vodafone, který má nejsilnější pokrytí i pobřežních oblastí u Rudého moře. Obvykle ale celkem dobře, byť ne vždy úplně perfektně, fungují i zbývající dva operátoři.

Komentáře
 • Odpovědět

  Zdravím,
  jen platnost či snad funkčnost dat.karty?Letíme v květnu a i v září.Tak jen pro to.Dříne to myslím bývalo na cca 60dní.Díky a hezký večer Libor

  • Dobrý večer Libore,

   ptal jsem se na to přímo zdejšího prodejce – data jsou platná 1 měsíc od prvního využití. A typicky tyto datové SIM karty expirují po 3 měsících, ať už jste ji začal používat nebo ne. Mějte fajn večer 🙂

  • Dobrý den prosím vás nevíte zdali je v hotelu magic tulip v marsa alam Wi-Fi někde zdarma. Moc dekuji za info pokud ne co se vyplatí sehnat za simku

  • Dobrý den Jano,

   v hotelu Magic Tulip je internet bohužel placený a pokud vím, tak navíc fungoval jen na v lobby hotelu, nikoliv v pokojích (alespoň minulý rok to tak bylo). Cena 10 eur na 3 dny, 30 eur na jeden týden. Zkrátka hodně drahé, takže SIM karta se v Magic Tulip rozhodně vyplatí.

  • Dobrý den, jedu v červenci se synem do hotelu Aurora Bay.Vždy jsem si kupovala simku na letišti ( ještě v 11/2018).Vím že týpek v hotel.obchůdku chtěl více jak 2x tolik, než jsem dala na letišti, takže bych Vás také chtěla poprosit o kontakt na prodejce.Funguje to tak, že se napíše sms , kolik karet a jak velkých a hotel ? Umím anglicky minimálně, tak mám trochu obavu jestli to dám.Díky Lucie

  • Dobrý den Lucie,

   neznám důvod, proč prodejní stánky na letišti v Marse zrušily, je zároveň možné, že je zase zavedou… v každém případě teď to na letišti koupit nejde, je možný si to objednat předem (emailem) a předání je pak na dohodě, není problém, aby na vás se SIM kartami čekali přímo na letišti. Dáte to, nebojte se. Pošlu vám kontakt, případně vám to pak mohu objednat já, to není problém (stačí dva dny před letem).

  • Dobrý den…mohu poprosit o kontakt na sim kartu v marsa alam…odlet 28.5…7h.rano…děkuji

  • Dobrý den Iveto,

   samozřejmě, během minuty vám kontakt posílám 🙂

  • Dobrý den, měla bych na prodej SIM kartu VODAFONE, koupena 18.5.2019 – není využita. zcela nová 5GB koupeno od delegáta CK. Koupeno za 400 Kč, přenechám za 200 Kč + doprava.

  • Dobrý den, 28.6. letíme do Sharm el sheikh do hotelu Sharm resort. Nevíte, je zde prosím přístupná Wifi, popřípadě cena na hotelu? Děkuji za odpověď.

  • Dobrý den Veroniko,

   v tomto hotelu je wifi přístupná zdarma v hlavní budově (čili v lobby hotelu), ale signál je dost slabý a tím pásem internet pomalý. Nabízejí i internet na pokojích (ale ten je za poplatek – bohužel vám neřeknu, za kolik to mají, to nevím).

  • Dobrý den,
   chtěl bych také poprosit o kontakt na prodejce simkarty. Měl bych ještě dotaz ohledně ceny za doručení. Vím, že za doručení na hotel chtějí 20 euro, pokud nám to osobně donesou na letiště kde už nemají stánek je to zdarma?
   Moc Vám děkuji za odpověď.

  • Dobrý den Patriku,

   doručení na letiště je zdarma, pokud, byste to chtěli doručit na hotel, tak pak to něco stojí (v závislosti na vzdálenosti od 5 do 10 euro). Kontakt vám pošlu na email.

  • Dobrý den, stále nejsou otevřené stánky se SIM kartama na letišti? Kdyžtak prosím o kontakt ohledně sim na e-mail, dekuji.

  • Dobrý den Míšo, ne ne, v Marsa Alam to bylo zavřené a stále je. Posílám 🙂

  • Dobrý den, chtěla bych rovněž poprosit o kontakt na koupi sim karty, letíme do Marsa Alam, hotel Abu Dabbab, děkuji moc…

  • Dobrý den Romano,
   hned vám kontakt zasílám na email.

  • Dobrý den, můžete mi prosím zaslat kontakt na prodejce SIM v Marsa Alam. Děkuji

  • Dobrý dne, ano, už vám to Mariáne posílám.

  • Dobrý den.
   Mohla bych Vás prosím také poprosit o kontakt? V hotelu, (MAGIC TULIP BEACH RESORT) kam se chystáme, je připojení za poplatek.
   Domluva s místními, kteří kartu dodají do hotelu je ok? Mluví anglicky?
   Děkuji Vám.

  • Dobrý den Viktorie,

   samozřejmě, posílám vám ho na email. Ano, anglicky, standardně vám to doručí na letiště, ale lze se domluvit i na doručení přímo na hotel.

  • Dobrý večer, mohla bych vás poprosit o kontakt na prodejce sim v Marsa Alam? Díky Eva

  • Dobrý den Eva,

   samozřejmě, hned vám informace zasílám na email.

  • Dobrý den,
   je možné mi zaslat nějaký kontakt na prodejce datové Sim – oblast Marsa Alam. Děkuji

  • Dobrý den Iveto,

   posílám vám informace, jak lze karty v Marsa Alam ještě před odjezdem objednat.

  • Dobry den prosim o kontakt na sim kartu do Marsa Alam odlet 8.9 predem dekuji.

  • Dobrý den Jolano,

   posílám rovnou aktuální ceník a informace, jak lze kartu objednat. Hezký den.

  • Dobrý den,

   Mohla bych Vás rovněž poprosit o kontakt na SIM Marsa Alam?

   Mockrát děkuji

  • Dobrý den Anet, ano, zasílám.

  • Dobrý den, prosím o kontakt na zprostředkovatele SiM karet. Děkuji 🙂

  • Dobrý den Nikol, informace posílám na email 🙂

  • Prosim muzete mi take poslat kontakt kde sezenu v Marsa alam simkartu,dekuji moc

  • Dobrý den Nelo, informace najdete ve vašem emailu 🙂

  • Dobrý den, můžete mi prosím zaslat kontakt na prodejce SIM v Marsa Alam. Děkuji

  • Dobrý den Jardo,
   rovnou vám posílám ceník a instrukce, jak lze SIMku předem objednat. Oboje na váš email. Děkuji.

  • Dobrý den Lukáši, je možné mi také poslat informace ohledně Sim karet? Odlétáme příšti stredu do Marsa Alam resort Radisson blu

  • Dobrý den Lenko, posílám.

  • Dobrý den. Letíme do Marsa Alam 3.10. Prosila bych kontakt na prodejce SIM karty.
   Děkuji.

  • Dobrý den Hanko, posílám na váš email, mějte se fajn!

  • Dobry den, prosim bylo by možné mi poslat kontakt na nákup datove karty v Marsa Alam odlet 5.9.19 vcetne instrukci. Predem moc děkuji.

  • Dobrý večer Regino,

   veškeré informace k tomu, jak si objednat karty předem a nechat si je doručit buď na letiště nebo na hotel, vám posílám na email. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý večer prosím jde zakoupit sim Vodafone na letišti Marsa Alam ? Protože na dalších serverech se mi hlásí jen preprodejci česky delegátky. Dekuji moc za odpověď

  • Dobrý večer,

   aktuálně to bohužel nelze, prodejní stánky zde byly koncem března zavřeny, včetně toho Vodafone. Které servery konkrétně myslíte?

  • Dobrý večer. Píšu právě z Hurghady. Mám 16GB tarif, který určitě nespotřebuji. Zbude zhruba 10GB. Je to Orange, originál. Funguje naprosto v pořádku, rychle a bez výpadků. 4.9. návrat do Ostravy, přenechám za 350Kč. Můžu poslat.

  • Prosím, jak objednat kartu přímo na hotel a koho, děkuji, jedeme do Marsa Alam asi Malikie, nebo Three Corners equinox

  • Dobrý den,

   kartu je možné objednávat buď s doručením na letiště (to je bez příplatku) nebo s doručením na hotel (v případě obou vámi zmiňovaných hotelů je to dodatečných 10 euro za doručení). Tj. já doporučuji volit letiště, protože s 10€ příplatkem se často dostanete na ceny, za které je možné karty koupit přímo na hotelech.

 • Odpovědět

  Dobrý deň, zajtra letíme do Marsa Alam – Malikia resort. Loni sme tam boli tiež, mal som, kúpený internet od Hotela, stále padala sieť. Kde okrem letiska sa dá kúpiť karta? Ďakujem vopred za odpoveď.

  • Dobrý den Marián,

   podle mých nejaktuálnějších informací na letišti karty již nekoupíte. Takže doporučuji na to nespoléhat. Někdy ty karty lze koupit přímo v areálu hotelu nebo přes delegáta. Já doporučuji si to objednat přes místní, kteří vám jsou schopni simku doručit přímo na hotel. Pošlu vám kontakt na email. Užijte si dovolenou u Abu Dabbab 🙂

  • Dobrý den Lukáši. Můžete mi poslat kontakt na někoho v Marsa alam ohledně zakoupeni datové simkarty. Díky Petr

  • Dobrý večer Petře, ano, obratem posílám na váš email.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši,

  mohu také poprosit o kontakt na zprostředkovatele datové SIM karty,odlétáme 25.4.2019. Díky. M.

  • Samozřejmě Milane, napíši vám ho.

  • Dobry den, mohl bych Vas také poprosit o kontakt, od koho si mohu predem objednat datovou kartu v oblasti Marsa a hotel Jaz? Letim v sobotu. Predem moc dekuji Jiri

  • Dobrý den Jirko,

   posílám vám to hned na email. Když jim napíšete hned, tak to stíháte, reagují většinou rychle.

  • Dobrý den Lukáši, mohu také poprosit o kontakt na zprostředkovatele datové SIM karty, odlétáme 24.8.2019 – Marsa Alam, hotel Brayka Bay Reef. Nemáte náhodou zkušenost, jak jeho v tomto hotelu s Wi-Fi připojením? Děkuji. Ivana

  • Dobrý den Ivano,

   odkáži vás na tuto moji reakci na dotaz od Pavly, na který jsem reagoval před necelým týdnem. Jinak kontakt vám během minutku zasílám na váš email.

  • Dd, Mohu také poprosit o kontakt na zprostředkovatele datové SIM karty od Lukáše, případně objednat, letíme 14.9.2019 v 01:00
   p.s neb0 už v Marse na letišti jsou zas stánky?
   Děkuji za info
   Libor

  • Dobrý den Libore,

   žádné prodejní stánky na letišti v tuto chvíli stále nejsou (a upřímně nevím, zda někdy v dohledné době zase budou). Posílám vám na váš email informace, jak lze SIM kartu objednat a nechat si ji na letiště či na hotel doručit.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  také v červenci míříme do Marsa Alarm a bez internetu to nepůjde. Budu moc ráda za jakoukoliv aktuální informaci kde turistickou datovou kartu sehnat. Je to má první zkušenost s Egyptem. Předem děkuji Jitka L.

  • Dobrý den Jitko,

   článek aktuální je, ostatně je celkem nový, sepsal jsem ho před cca měsícem. Takže na informace v něm se spolehnout dá a rozhodně je budu i do budoucna držet aktuální a co nejpřesnější tak, aby byl relevantní i pro všechny ostatní. I vám rád zašlu kontakt na prodejce sim karet (nechci ho zde uvádět, aspoň prozatím, pošlu vám ho proto na email).

 • Odpovědět

  Dobrý den, nevíte jak je to s připojením internetu v tomto hotelu, Pensée Azur Marsa Alam a kde případně koupíme datové sim karty? Letíme 2.5.2019 děkuji Vám Pavel

  • Dobrý večer Pavle,

   byť tento hotel avizuje, že nabízí internetové připojení zdarma alespoň v lobby hotelu, tak podle mých informací to pravda není a wi-fi tu není zdarma ani ve společných prostorách. Informaci ke koupi sim karet vám zašlu na email.

  • Dobrý den,
   chtěla jsem Vás moc poprosit o kontakt na pořízení datové sim karty. Letíme do Marsy 28.6. 2019 a bez připojení tam nemůžu fungovat. Moc děkuji Marcela

  • Dobrý den Marcelo,

   jasné, kontakt vám zasílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den koncem května letíme také do Marsa alam mohu i já poprosit o nějaký kontakt kde Sim kartu koupit děkuji

  • Dobrý den Radko, ano, posílám.

  • Dobrý den,

   začátkem května letíme do Marsa Alam, můžete mi poradit, kde koupím datovou simku. Předem děkuji.

   Petr

  • Dobrý den Petře,

   buď v hotelu (v některých to lze, v jiných ne) nebo si ji můžete objednat od místního distributora (kontakt vám pošlu), který vám ji na hotel přiveze. Na letišti to aktuálně koupit nejde.

 • Odpovědět

  Dobrý den,v polovině června letíme také do Marsa alam hotel Pensée Azur Marsa Alam mohu i já poprosit o nějaký kontakt kde Sim kartu koupit děkuji.

  • Dobrý den Tomáši, samozřejmě, už vám to posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohu také poprosit o kontakt na zprostředkovatele datové SIM karty. Odlétáme 12.5.2019. Předem moc děkuji

  • Dobrý den Petře, za pár vteřin ho máte ve své emailové schránce 🙂 Pěknou dovolenou vám přeji!

 • Odpovědět

  Dobrý večer, letíme do Egypta Bella Vista Hotel & Resort s dcerou 22.6. na 12 dnů. Mohla bych poprosit o kontakt,nebo radu,kde pořídit kartu aby jsme měly WiFi připojení a mohly dávat zprávy rodině? Děkuji Jitka

  • Dobrý den Jitko,

   pokud vím, tak v Bella Vista hotelu je wifi připojení v lobby hotelu zdarma, resp. klienti některých cestovních kanceláří ho mají zahrnuto v ceně zájezdu, nicméně internet tu často nefunguje. Zkrátka není na to spolehnutí. Takže konkrétně vám doporučuji počkat na aktuální situaci na místě, připojení vyzkoušet a pokud funkční nebude (což je ta pravděpodobnější varianta), tak zakoupit datovou SIM kartu.

   Vzhledem k tomu, že Bella Vista je prakticky v centru Hurghady, stačí zde vyjít na hlavní třídu za hotelem, vydat se po ní směrem vpravo od hotelu a po 200 metrech narazíte jak na oficiální Orange, tak i Vodafone prodejnu, kde SIMky bez problému koupíte.

 • Odpovědět

  Dobrý večer, prosím o info jak s WiFi atd. v Ali baba resort v Hurghadě děkuji.

  • Dobrý den Jardo,

   v hotelu Ali Baba Palace v Hurghadě Wi-fi k dispozici je, ale pouze ve společných prostorách hotelu (rozumějte v lobby hotelu)… navíc to zde je za poplatek, nikoliv zdarma. Bohužel to není záruka toho, že vám internet bezproblémově pofrčí. Síť tu bývá často přetížená a internet běží pomalu.

   Takže moje doporučení je to řešit koupí datové SIM karty, tu buď můžete koupit přímo na letišti v Hurghadě ve stánku některé z operátorů. Nebo asi 1 km od Ali Baba Palace je nákupní centrum Senzo Mall, kde datové SIM karty rovněž koupíte. Cenově to před pár měsíci v Hurghadě vycházelo na 5 dolarů za 4 GB dat, 10 dolarů za 8 GB dat (karty od Orange).

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohl bych taky poprosit o kontakt na zprostředkovatele.

  • Dobrý den Pavle, posílám vám kontaktní informace na email. Mějte se fajn.

  • V září letíme do Marsa Alam hotel Pensee Royal Garden Prosím kde koupit datovou SIM kartu Děkuji

  • Dobrý den Evo,

   nejsem si jistý, jak to je s možností koupí karty přímo v hotelu, takže já doporučuji ji objednat předem a vyzvednout si ji na letišti po příletu (bude tam na vás čekat člověk s vaším jménem a se SIM kartou). Kontakt vám posílám.

  • Dobrý den, prosim mohla bych se zeptat jak získám datovou kartu v egyptě, letíme v pátek 12.7. Marsa a kam hotel dream beats

  • Dobrý den Zuzano, posílám vám informace na email. Jestliže však letíte již dnes v noci, nejsem si jistý, zda objednávku stíháte. Doporučuji jim objednávku poslat okamžitě.

 • Odpovědět

  Dobrý deň, včera som sa vrátil z Egypta z Marsa Alam. Môžem potvrdiť , že na letisku sa sim karty už kúpiť nedajú. Ja som si objednal 2 sim karty Vodafone deň pred odletom (cez kontakt od Lukáša). Jednu 20GB + 2.5 GB zdarma pre mňa a pre kamaráta , ktorý letel 2 dni za mnou 10GB + 2.5 GB zdarma spolu za 46 EUR. V tom bol aj poplatok 10 EUR za dve simky. . Do pár hodín mi prišla odpoveď nech potvrdím objednávku a uvediem presný čas príletu a moje meno. Po obdržaní batožiny nás pri východe z letiska čakal človek s tabuľkou s mojím menom, ktorý mi odovzdal obe sim karty pekne zabalené. Akonáhle som ich vložil do mobilu, hneď začali fungovať. Až na jeden výpadok asi dve hodiny, fungovali bezchybne. Vedel som dokonca pozerať na tablete TV skiling. Ja som za 9 dní spotreboval asi 8 GB dát a to som asi hodinu denne pozeral TV. Kamarát minul za 7 dní 4 GB. Takže na bežné surfovanie Vám úplne stačí 5 GB na týždeň. Je to veľký rozdiel oproti vlaňajšku keď sme boli v rovnakom hoteli Malikia Resort a za sedem dní som zaplatil 23 EUR za hotelovú WIFI, ktorá stále padala, lebo bola preťažená o sledovanie TV nebolo vôbec možné.

  • Dobrý den Marián,

   díky moc za popis vaší zkušenosti se SIMkami v Egyptě. Vás všechny ostatní nabádám k tomu, abyste i vy tady sepsali vaši zkušenost, podobně jako to udělal Marián. A nezáleží na tom, zda to bude zkušenost s hotelovou wi-fi nebo s datovými SIM kartami. Ať už je to zkušenost pozitivní či negativní, tím, že ji sem napíšete, pomůžete ostatním… podobně jako informace od Mariána možná pomohly vám. Děkuju 🙂

  • Dobrý večer,
   na začátku srpna jedeme (opět) do Egypta, tentokrát na Sharm. Vloni jsme byli v Marsa Alam a měli jsme problém se sim koupenou u delegáta – tady v ČR mám na měsíc 5 GB, ty jsme měli během 2 dní pryč, což bylo opravdu divné. Dal nám tedy novou SIM a to samé – přitom vím, že jsme nikdo nekoukali na youtube, ani na nic jiného, co by tahalo data. Zbytek dovolené jsme byli bez Wifi. Původně jsme měli být v hotelu s wifi zdarma, ale byl tam nějaký problém, takže nás šoupli do hotelu, kde 7 dní vyšlo na 40 USD!

   Mohla bych Vás tedy poprosit o kontakt a nějaké podrobnější info o prodejci? Mockrát děkuji

  • Dobrý den Lucie,

   to je divné, když to byly SIM karty od delegáta. Vždy si doporučuji stáhnout z Google Play aplikace daného egyptského operátora, která vám pak ukáže, kolik vám tam aktuálně zbývá dat. Jinak se omlouvám, ale v tuto chvíli nedisponuji žádným prověřeným kontaktem, od kterého by šlo v Sharmu karty koupit a za kterého bych se mohl zaručit, že vám dá to, co si od něj koupíte.

  • Zkušenosti Egypt 9/2019,

   Zakoupena SIM vodafone data za. 12 dolarů,letiště Hurghada,na kartě cca 5Gb,aktivace prodejcem(vždy musí aktivovat domorodec),někomu můžou dojít i 2 nastavovací sms,,ty pak potvrdit,
   Za 2 dny instalace apky AnaVodafone,Egypt,
   Pěkné kolečko s zobrazením zůstatku kreditů,domorodec ať to přehodí do angličtiny
   (Nahoře napravo menu,pak 2odspodu,pak 3odspodu,vyber jazyk,
   Data bez problémů 3G,pokud blbne Messenger,odinstaluje, nainstalujte verzi Lite,
   Přílet cca v 05,00,
   Doporučuju i koupit cigára LM 17, Marlboro 20 dolarů,hotel cca 15 km od centra,
   Hotelové ceny 12-2,5gb,14-4gb,atd

  • Dobrý den Tome, díky se sepsání vaší zkušenosti z Hurghady!

 • Odpovědět

  Ahoj, poprosím také o kontakt na SIM kartu. Letíme do Malikie. Díky

  • Dobrý den Lukáši, pošlu. Pěknou dovolenou a užijte si to perfektní šnorchlovnání, které u Malikie je.

  • Ahoj Lukáší,
   chci ti moc poděkovat za kontakt na koupi SIM karty.
   Objednal jsem na tebou posleném odkaze a vše proběhlo na jedničku.
   Před letištěm v Marsa Alam na mě čekal pán měl obálku s mým jménem a v ní objednané SIM karty. Simky fungovali bez problémů /Vodafone/ a navíc tam bylo přesně tolik dat kolik bylo placeno /12GB a 8GB/.
   Jednoznačně doporučuji a ještě jednou moc díky.

  • Ahoj Lukáši,
   jsem rád, že všechno ve tvém případě proběhlo bez problému 🙂 Děkuji moc za tvoji upřímnou zpětnou vazbu, která věřím, že pomůže i ostatním. Měj se pěkně 🙂

 • Odpovědět

  Zdravím, prosím o kontakt na prodejce datové karty. Letím 2.5. do Marsa Alam, hotel Gorgonia resort. Díky moc.

  • Dobrý dne Honzo, ano, posílám.

 • Odpovědět

  Taky bych poprosila o nějaký kontakt na koupi sim. Predem moc děkuju.

  • Dobrý den Kačko,

   kam jedete? Marsa Alam? Pokud ano, tak jsem vám kontakt, který by se vám mohl hodit, právě poslal na váš email. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den. Děkuji za info. Letíme 22.5. Do hotelu César. Prosím také o kontakt na zprostředkování SIM. Děkuji

  • Dobrý den Juro,

   jaký hotel konkrétně myslíte? Hawaii Caesar Palace Hotel & Aqua Park kousek severně od Hurghady?

  • Ano hotel hawaii cézar u hurghardy

  • Také hodnocení tohoto hotelu bych uvítal. Moc děkuji.

  • Dobrý den Juro,

   děkuji za potvrzení. Takže co se týče internetu, tak wifi zdarma je zde pouze v lobby hotelu u recepce. Moc dobré připojení to ale není. Lze si koupit wifi asi za 3 usd na den a mít tak připojení i na pokoji. (netuším ale, jak takové placené připojení funguje, zda náhodou nepadá i to). Pokud internet chcete používat hodně, bude lepší pořídit datovou SIM kartu (nejlépe rovnou na letišti).

   Jinak co se týče hotelu, ten je pěkný, má velké bazény. Řada lidí za podstatné mínus považuje to, že sem jezdí hodně Arabů (právě kvůli tomu aquaparku a bazénům). Moře je tu bohužel hodně mělké, musíte hodně daleko takovou písčitobahnitou mělčinou, než narazíte na dostatečnou hloubku na plavání.

 • Odpovědět

  Dobrý den
  Pošlete mi taky prosím
  kontakt na nejlevnější internet v Egyptě. Letime 4.5. do hotelu Port Ghalib resort v Marsa Alam

  • Dobrý den Davide,

   máte ho ve vaší emailové schránce 🙂

  • Dobrý den
   pošlete mi kontakt na někoho kdo zprostředkuje koupi sim karty na letišti v Hurghadě?
   děkuji

 • Odpovědět

  Dobrý den, můžu poprosit o vaše hodnocení hotelu LA ROYAL MAKADI? Děkuji, M.

 • Odpovědět

  Dobrý den. Mohl bych poprosit o kontakt na prodejte SIM v Marsa Alam? Děkuji

  • Dobrý den Davide,

   jasně, bez problému. Kontakt vám posílám.

  • Ještě jednou já, nic mi od Vás nedorazilo. Můžete ještě jednou díky…t.

  • Dobrý den Tome,

   jasně, už vám to posílám, k vašemu předešlému dotazu ze včerejšího večera jsem se pravděpodobně ještě nedostal… tak proto nic nedorazilo.

 • Odpovědět

  Dobrý den, poprosil bych také na kontakt prodejce v Marsa Alam, odlítám pozítří. Jedná se o e-shop kde si budu moci vybrat z nějaké nabídky SIM? Nevím úplně přesně z čeho aktuálně vybrat. Díky

  • Viz. moje reakce na váš druhý komentář 🙂 pardon, že jsem na toto nestihl reagovat dříve.

 • Odpovědět

  Dobrý den, jak je to s wifi v hotelu Coral Beach Hurghada Resort? Díky.

  • Dobrý den Adél,

   wifi v Coral Beach Resortu je, ale pouze na recepci. Je zdarma, nicméně připojení není spolehlivé (= často padá) a je pomalé. Sami uvidíte situaci na místě. Pokud potřebujete bezproblémové připojení, tak si já osobně myslím, že v tomto případě je lepší koupit datovou SIM kartu.

  • Ano v Hotelu Coral beach je wifi v lobi zdarma ale pripojite se max brzo rano kdyz tam bude par lidi … a kdyz tak toho se toho stejne moc nenacte …proto ted take hledam kde koupit datovou simku. Do hotelu letime za 2 mesice znova bylo to tam opravdu super hlavne pro deti super melka pristupna voda s piskem.
   Doporucuji a zaroven Vas Lukasi poprosim o kontakt dekuji
   Karel

  • Dobrý večer Karle,

   díky moc za popis vaší zkušenost! V Hurghadě lze koupit SIM karty po příletu přímo na letišti. Osvědčí kontakt mám v Marsa Alam, ale nikoliv v případě Hurghady.

 • Odpovědět

  Dobrý večer
  mohla bych poprosit o kontakt na prodejce sim v Marsa Alam?
  Předem děkuji

  • Dobrý den Lucie,

   posílám vám ho 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, také chci poprosit o info kde koupit v Hurghade datovou SIM, letíme 22.5. do hotelu Amway Blue beach. Děkuji.

  • Dobrý den Ilono,

   kupte ji ideálně hned na letišti u jednoho z operátorů. Hotel Amway Blue Beach není přímo v Hurghadě, nýbrž 50 km od ní, takže v blízkém okolí hotelu simku nekoupíte. Internet v hotelu je placený, aktuálně to je za 10 USD/den. Takže koupě sim karty je lepší a mnohem levnější řešení, většinou stačí simka za 10 usd na celý týden.

 • Odpovědět

  Dobrý večer,
  letíme 5.5. do Steigenberger Coraya Beach, Marsa Alam, přílet večer,
  můžete prosím poslat kontakt na prodejce SIM karty, Děkuji

  • Dobrý den Kájo,

   v hotelu Steigenberger Coraya Beach je internet zdarma, na recepci stačí říct číslo pokoje a oni vám dají přístupové údaje. Wifi ale není úplně nejrychlejší a nejspolehlivější. Kontakt vám pro jistotu zašlu na email, byť, pokud nejste zvyklí být na internetu skutečně furt, bych vyčkal na situaci na místě, kde uvidíte, zda vám hotelová wifi bude stačit či nikoliv.

 • Odpovědět

  Děkuji Lukáši za Vaši odpověď. Chtěla bych se Vás ještě zeptat: do Hurghady přiletíme cca po půlnoci, funguje prodej dům na letišti 24hod.? Popřípadě prosím o kontakt na prodejce SIM karty. A ještě něco, jaký je Váš názor na hotel Amway Blue Beach? Děkuji..

  • Dobrý den Ilono,

   Amway Blue Beach je celkem fajn hotel. Pokoje solidní a byť tu lze narazit na proložené matrace, tak obecně jejich vybaveností patří k vyššímu egyptskému průměru. V areálu hotelu je čisto, vlez do moře je přes molo, u pláže je mělčina, takže přímý vstup z pláže úplně možný není (ne na koupání). Co se týče prodejní doby, tím si jistý nejsem, po vašem návratu se ozvěte a dejte vědět, jak to bylo ve skutečnosti.

 • Odpovědět

  Dobry den, Lukasi. Mohla bych vas take poprosit o kontakt na prodejce datovych sim karet v Marsa Alam? Letime zitra do hotelu Novotel Marsa Alam. V hotelu by mela byt free wifi, ale mam pochybnosti o kvalite pripojeni. Moc dekuji! Zlata

  • Dobrý den Zlato, pošlu vám ho. Užijte si dovolenou! 🙂

  • Dobry den, Lukasi. Mohl bych vas take poprosit o kontakt na prodejce datovych sim karet v Marsa Alam?

  • Dobrý den Vlaďo,

   samozřejmě, pošlu vám ho 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den. Brzo letíme do malikia beach resort abu dabbab. Prosím o zaslání kontaktu pro nákup simky.
  Děkuji Roman

  • Dobrý den Romane,

   v El Malikii Abu Dabbab stojí hotelová wifi na týden 26 euro. Lze to řešit datovými simkami, lze je koupit buď v obchodě v hotelu (pozor ale na to, že často bývají otevřené a čili pravděpodobně již použité) nebo třeba přes kontakt (posílám vám ho).

 • Odpovědět

  Dobrý den, musí se SIM karta nějak složitě aktivovat nebo stačí jen vložit? Prosím o kontakt na prodejce SIM (jaká je cena, jak to proběhne?). Díky

  • Dobrý den Davide,

   ne, na základě mých zkušeností to stačí jen vložit a je to. Kontakt vám pošlu. Lze se s nimi domluvit i tak, že na vás budou čekat po příletu na letišti a SIMku vám předají tam, případně doručí na hotel.

 • Odpovědět

  Dobry den, poradite kde koupit data v okolo hotelu Aurora v Marsa Alam. Diky

  • Dobrý den Pavle,

   pokud vím, tak Aurora má internet za poplatek a nejsem si jistý, zda lze SIM karty koupit přímo v hotelu. Proto asi nejlepší pro vás bude si jí/je objednat předem a domluvit se na jejím doručení (buď na letiště nebo přímo na hotel). Kontakt vám pošlu.

 • Odpovědět

  Zdravím Vás můžete mně prosím zjistit jak funguje wifi připojení v Egyptě v Marsa Alam hotelu Aurora Bay resort. Odlétáme 17.5. 2019 a chceme používat Whatsaap a messenger na posílání sms popřípadě volání. Jestli to vůbec lze a kolik stojí zaplacení wifi na celý týden pobytu. U nás máme operátora O2 Family. Díky

  • Dobrý den Martino,

   mrkněte se na dotaz o jeden komentář výše, kde se Pavel předevčírem rovněž ptal na Auroru. To samé platí pro vás a kontakt vám posílám 🙂 … jinak nepočítejte s tím, že by jste mohla využívat svá česká data, resp. to lze, ale je to hodně drahé, takže pokud mobilní internet, tak rozhodně doporučuji přes místní egyptskou sim kartu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohl bych poprosit o kontakt na prodejce SIMek v Marse ?

  • Dobrý den Michale, ano, zašlu vám ho hnedka na email.

 • Odpovědět

  Dobrý den,děkuji za odpověď, ještě jsem se nedočetla,když zaplatim wifi na místě v hotelu messenger a watsap budu moci používat jako u nás?

  • Dobrý den,

   aplikace jako Whatsapp nebo Messenger v Egyptě normálně fungují. Takže využívat je budete moci (ať už budete na hotelové wifi nebo na datové SIM kartě). Samozřejmě vliv má ale kvalita a síla připojení, se kterou mají občas lidé na některých hotelech problémy.

 • Odpovědět

  Dobrý den. V pátek ráno odlétáme do Marsa Alam do hotelu Malikia Beach. Chtěla jsem se zeptat zda je tam možno zakoupit Sim kartu do telefonu? V hotelu je zakoupení internetu drahé. Nebo jestli je možno nějak poradit jak a kde ji zakoupit. Jedeme do Egypta poprvé . Děkuji

  • Dobrý den Mílo,

   vzhledem k vašemu dnešnímu odletu omluvte moji pozdní reakci. V Malikii je podle mých informací možné zakoupit SIM karty přímo v hotelu (v hotelovém obchodě). Nebo si lze kartu objednat a nechat si ji na hotel či přímo na letišti doručit prostřednictvím kontaktu, který vám hned posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den. Děkuji za přehledné informace a prosím o email s kontaktem. Děkuji

  • Dobrý den Maja,

   nemáte zač a kontakt vám zasílám. Mějte se hezky 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den. Letíme zítra 11.5. do Hurghady hotel Havaii Riviera Aqua Park Resort na 11 dni. Je asi lepší mít data přes sim kartu? Doporucujete ji koupit na letišti a jakeho operátora? Jedeme s 12 letym synem takze spis vetsi objem dat. Děkuji Jarda Š.

  • Dobrý den Jardo,

   pokud vím, tak v tomto hotelu je wifi zdarma pouze v lobby hotelu a navíc je to připojení pomalé. Ale některým to funguje i na pokoji (záleží, kde ho budete mít situovaný). Pokud se na hotelové wifi vázat nechcete, což chápu, tak ano, kupte simku ideálně hnedka na letišti – na operátorovi zrovna v Hurghadě nezáleží, ale prioritně bych se díval po Vodafonu. Hlavně dávejte pozor, ať je ta sim karta originální, nerozbalená.

 • Odpovědět

  Dobry den, zitra odletame do Marsa Allam. Chtela jsem se zeptat zda by slo zaridit datovou sim a za jakou cenu nejspis bude dekuji.

  • Dobrý den Lindo,

   pošlu vám podrobnější informace na váš email. Děkuji a dovolenou v Marsa Alam si užijte!

 • Odpovědět

  Stručné info o objednání a zakoupení datové karty prostřednictvím kontaktu od Lukáše:
  Poté co jsem obdržel kontakt od Lukáše, (dva dny před našim odjezdem) jsem objednal požadovanou porci dat. Na druhý den mi přišel potvrzovací mail, s tím, že při výstupu z letištní haly, bude na mě čekat člověk s mou jmenovkou a já zaplatím na místě. Pouze upozorním, že kupujete pouze data, a musíte ještě zakoupit SIM kartu za 5 EUR. Což mi také uvedli do mailu. Jak napsali vše do puntíku klaplo. Já obdržel SIMku, kterou jsem pouze strčil do mobilu a telefon už celé rodině sloužil jako hotspot. Zakoupil jsem 12GB, a vyčerpal jsem 6GB za 7 dní, přestože jsme se nikterak nekrotili. Internet fungoval všude v resortu Gorgonia v Marsa Alamu naprosto bez problémů. Takže úplná spokojenost a infa, která jsou tady uváděny jsou naprosto přesné.
  Pokud by někdo měl zájem, můžu poskytnout SIMku s 6GB, která je odzkoušená a mě už na nic. Ozvěte se a dohodneme se, a nebo prostě si objednejte samotní, není to nic těžkého. Přeju pěknou dovolenou všem. T.

  • Děkuji Tome za perfektní popis vaší zkušenosti 🙂

  • Dobrý den. Máte ještě zbylé data.

  • Dobrý den Michale, váš kontakt předám Tomášovi.
   Děkuji.

  • Ahoj Tomasi,

   katru bych koupil. Ozvi se na simegypt123@seznam.cz.

   Diky.
   Honza

 • Odpovědět

  Dobry den,

  take prosim o kontakt na prodejce v Marsa Alam. Jake jsou ceny? SIM je aktivovana a staci jen vlozit do mobilu?

  • Dobrý den Honzo,

   kontakt posílám a informace o cenách rovněž.

 • Odpovědět

  Zdravím všechny, včera jsem se vrátil z Eg. a to z Pensee Royal Garden, v tomto hotelu je internet pouze za poplatek anebo koupit datovou kartu, žádný net tam není zdarma, ceny jsou od 15€ za 2,2 GB + 5€ účtuje za simku, prodává přímo ve vstupní hale. Já ji koupil, byli jsme na ní 2 napojení a fuguje bez problémů, ještě nám víc jak polovina dat zůstala, takže je k mání kdo by měl zájem, je to od Vodafone. Pavel

  • Zdravím Pavle, díky moc za popis vaší zkušenosti! Ani nevíte, jak jste tím pomohl ostatním, kteří do Pensee Royal Garden teprve pojednou.

 • Odpovědět

  Dobrý den. Mohu poprosit o kontakt do Marsa Alam ohledně koupi dat. Předem děkuji. Michal

  • Ano, pošlu vám ho na váš email.

 • Odpovědět

  Dobry den muzu poprosit o kontakt na koupi datove karty v Marsa Alam . Jedna se o Vodafone. Predem dekuji

  • Dobrý den Petře, jasně, kontakt vám posílám.

 • Odpovědět

  Dobry den, take bych si dovolil pozadat o kontant v Marse, dekuji

  • Dobrý den Eduarde,
   ano, pošlu vám kontaktní informace na váš email 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, také prosím o kontakt v Marse.Dekuji

  • Dobrý den Lenko, ano, posílám i vám.

 • Odpovědět

  Dobry den, aj ja by som poprosila info o sim karte a datach. Dakujem

  • Dobrý den Miška,

   jasné, informace vám zašlu na email. Děkuji 🙂

 • Odpovědět

  prosím rychle o kontakt na prodejce sim, odlet z prahy zitra 1.
  30 rano (za 4 hodiny), přílet marsa alam 6.00hod ráno 17.5.

  • Dobrý den Gábino, to jste napsala dost pozdě 🙁 Kontakt vám tak jako tak posílám (třeba ho ještě využijete).

 • Odpovědět

  Dobrý den, moc prosím o kontakt na SIM v Marse, letím zítra 🙂

  • Dobrý den Radime, posílám vám ho na váš email 🙂

 • Odpovědět

  Dobry den letim sice az 17.6 v 1 rano do marsa alam gorgonia a rad bych se informoval a pozadal o sim (jake jsou nabizene a za jake ceny) v Usd pokud mosno predem dekuji

  Honza

  • Dobrý den Honzo,

   posílám vám informace, které vás zajímají, na email.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o kontakt na SIM v Marse. Letíme v příštím týdnu.

  • Dobrý den, jasně, zašlu vám ho 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o kontakt na prodej se SIM v Marse-data na 10 dní. Odlétáme 25.5. hotel AURORA Bay. Děkuji Eva

  • Dobrý den, kontakt vám právě teď posílám 🙂

 • Odpovědět

  Dobry den Lukasi, ve ctvrtek 23.4. brzy rano priletime do Marsy. Mohu prosim dostat kontakt na porizeni datove SIM?
  Dekuji
  Pam

  • Dobrý večer Pamelo,

   jasně. Za minutku ho máte ve vaší emailové schránce.

 • Odpovědět

  10.5. 2019 jsme přiletěli do Hurgády. Hned po vyzvednutí zavazadel je možno zakoupit SIM u třech stánků. Ráno kolem 5:00 byl otevřen stánek Vodafone a Orange. Koupil jsem u Orange za 10 USD 10GB. Po vytočení kódu #1000# a zvolení anglického menu, bylo připsáno dalších 10 GB. Ten návod mají u stánku. Říkali, že začne fungovat do 2 hodin. Myslím, že to bylo o hodně dřiv. Stačilo jen vložit do telefonu. Žádná speciální aktivace. K nákupu chtěli vidět pas. Na hotelu Hawaii Caesar Palace Hotel & Aqua Park byla wifi na recepci zadarmo, ale rychlost žalostná. Mobilní internet velice rychlý. Sledovali jsem počasí, zprávy, videotelefonovali, psali zprávy, posílali fotky. Nechal jsem i zálohovat fotky a videa ze dvou telefonů. A že jich bylo (cca 8GB). Nepřišel jsem na to, jak zjistit, kolik ještě zbývá. Ale při odletu internet stále fungoval.

  • Super, díky Davide za popis vaší zkušenosti s nákupem simky v Hurghadě 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý večer,
  poprosím o kontakt emailem na koupi dat.SIM. V pondělí letíme do Malikie – Marsa Alam. děkuji Radka.

  • Dobrý den Radko, ano, kontakt vám posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, za 14 dní letíme do Marsy do hotelu Jaz Solaya. V informacích je uvedeno, že je zde wifi s omezenou rychlostí zdarma, vysokorychlostní připojení za poplatek. Chtěla bych se Vás proto zeptat, zda bude lepší využít jejich připojení nebo si v hotelu zakoupit simku, jedeme 3 osoby. A ještě jenom jeden dotaz, když zakoupíme simku, je možno ji vložit do telefonu, který nemá normální simku? Nemáme totiž telefony s duální simkou, tak jsme si chtěli vzít jeden telefon navíc, který bychom využívali jen na wifi a nastavíme na něj osobní hotspot. Děkuji Vám.

  • Dobrý den Lindo,

   pokud chcete internet využívat často, tak SIMku doporučuji zakoupit tak, abyste nebyli vázaní na lobby hotelu nebo na pomalé připojení. Nejsem si jistý, zda v hotelu datovou sim kartu koupíte. Můžete to zkusit a pokud ne, tak si ji následně objednat přes kontakt, který vám zašlu na email. Jinak ano, stačí vzít jeden extra telefon na víc, do něho simku vložit a bude to normálně šlapat. Užijte si to tam 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  v Makadi Bay fungují také všichni tři operátoři? Nějak si nedokážu vzpomenout, na kterého jsme byli při minulých návštěvách v hotelu Fort Arabesque připojeni.
  Děkuji

  • Dobrý den Jirko,

   100% vám toto nepotvrdím, ale předpokládám, že ano, že Makadi Bay je pokryto všemi operátory vzhledem k tomu, že je zde spousta hotelů.

 • Odpovědět

  Dobrý den, můžu se zeptat, zda na letišti marsa alarm prodávají SIM karty s daty? A jestli ne, mohli byste mi také prosím poslat kontakt?

  • Dobrý den Anno,

   ne, právě že prodejní stánky zde před měsícem a půl zrušili. Nevím, zda je někdy zavedou znova… ano, kontakt vám rád pošlu.

 • Odpovědět

  Vyuzil jsem kontakt od Lukase. U vychodu z letiste na mne cekal clovek s kartou v ruce, na ktere bylo napsano me jmeno. V obalce mne (oproti platbe) predal aktivovanou SIM kartu.
  Byla od Vodafonu s tarifem 5+3GB. Platil jsem 18 USD.

  Internet chodi v pohode. Jsem v hotelu Pensee Royal. Chcete-li vsak vyuzit telefonovani pres VoIP, tak to je v Egypte blokovane. Nejde volat ani pres WhatsApp. Funguje ale volani pres Viber, a to i Viber Out.

  Pro zjisteni zustatku dat doporucuji aplikaci Vodafone Egypt.

  Honza

 • Odpovědět

  Dobrý den,Lukáši,
  prosím o kontakt na koupi datovky v MarsaAlam,přílet 31.5.2019 cca.5-6h ráno.
  děkuji Erik

  • Posílám vám Eriku ověřený kontakt na váš email. Mějte se fajn 🙂

 • Odpovědět

  Potřebovala bych poradit jak zjistit množství dat na sim kartě orange prosím? Jde to i z ČR? Prosím o pomoc, děkuji.

  • Dobrý den Ivo,

   stáhněte si aplikaci „My Orange Egypt“ – a pomocí ní byste to měla být schopná zjistit, a to i z ČR (konkrétní kroky ale neznám, takže více poradit nedokáži).

  • Lukáši, měla jsem ale z ČR to nešlo. Už jsne v Egyptě a tady to funguje. Ještě jeden dotaz. Víte jak dlouho platí egyptská Vodafone Sim pokud nebude vůbec aktivována? Mám ještě tu, Orange ale funguje tak bych ji ráda nabídka dále, nevím ale jestli je to 30 dnů od aktivace nebo jinak? Děkuji.

  • Dobrý den Ivo,

   podle mých informací to je zrovna v případě Vodafonu tak, jak píšu v odpovědi Liborovi > tady. Hezkou dovolenou 🙂

  • Lukáši, moc děkuji za info. Nerada bych někomu prodala Sim která tu pak nebude fungovat.

   Jinak pokud by někoho zajímalo, jsme v hotelu Hilton v Abu dabbab a mnohem lépe funguji data Vodafone, vloni všude i na pokoji bez problémů, letos orrange a na pokoji se tomu moc nechce, venku ano, venku ale jdou i hotelové WiFi, takže tak

 • Odpovědět

  Dobrý den, odlétáme 30.5.2019 z Brna do Marsa Alam. Ještě pořád nejdou koupit SIMky na letišti? Děkuji za info. Radka

  • Dobrý den Radko,

   ne, stále to na letišti nejde. Posílám vám kontakt, přes který to ale lze objednat. Nebo to pak případně můžete koupit v hotelu nebo od vašeho delegáta.

 • Odpovědět

  Dobrý den, Lukáši,
  letíme tento pátek do Marsy. Též by se mi hodil kontakt na někoho, od koho bychom pořídili datovou SIMku.
  Díky!
  Roman

  • Dobrý den Romane,

   jasné, posílám vám informace na email. Mějte se fajn!

 • Odpovědět

  Dobrý den. Mohl bych poprosit o kontakt na prodejte SIM v Marsa Alam? Děkuji

  • Dobrý den Mariáne, za minutku ho máte ve vaší emailové schránce 🙂

  • Dobrý den.Děkuji Lukášovi za info. ohledně sim Marsa Alam.Vše proběhlo na 100%.Objednávka na uvedený E-mail ,kdy akceptoval i změnu času příletu (bylo 5 hod.ráno).U východu z let.haly čekal mladík z cedulkou z mým jménem.Sim byla originál zabalena (Vodafone).Za 12GB -18 eur. Ještě v autobuse jsem to hodil do mobilu a jelo to ihnet bez sebemenších broblému , i po dobu celé dovolené.Děkuji.

  • Dobrý den Mariáne, díky moc za vaši zpětnou vazbu!

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohla bych také poprosit o kontak na prodejce sim karet?
  Dekuji

  • Dobrý den Deniso,

   ano, samozřejmě. Posílám vám ho na váš email 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o zaslání informací a kontaktu na email. Odlétám 29. 5. 2019 do Marsa Alam. Děkuji

  • Dobrý den Jakube, pošlu vám ho. Ať už odlétá dnes v noci nebo až zítra v noci, v obou případech objednávku stíháte zařídit. Hezkou dovolenou.

  • Dobrý den, od Lukáše mi přišla odpověď s informacemi na email ještě v den napsání komentáře, za což moc děkuji. Napsal jsem email s objednávkou podle přiložených stránek místního prodejce a zase ještě v ten den mi přišla odpověď s potvrzením. Po příletu na mě na letišti čekal člověk s mým jménem, zaplatil jsem cenu uvedenou na stránkách a dostal jsem SIM kartu v obálce. Doporučuji připravit si peníze buď přesně, nebo počítat s tím, že mu zbytek necháte jako dýško. Datová SIM karta fungovala přesně tak jak měla a vše proběhlo v nejlepším pořádku.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohu také poprosit o zaslání informací na email? Chápu správně, že si mohu data připojení koupit z ČR na mou sim kartu, nebo si objednám zahraniční?

  • Dobrý večer Kačko,

   ne, musíte mít egyptskou sim kartu, kterou je právě třeba si pořídit. S českou sim kartou toto nemá vůbec nic společného. Kdy a hlavně kam jedete? Jaký hotel nebo alespoň oblast v Egyptě?

  • Za 14 dní do oblasti Marsa Alam.

  • Rozumím, v tom případě vám zašlu kontakt na prodejce v Marsa Alam. SIMku/ky můžete snadno objednat přes něj.

 • Odpovědět

  Dobrý večer nevíte náhodou jak funguje internet v hurgade resort aladin díky za info případně tom

  • Dobrý večer Tomáši,

   moc nefunguje 🙂 Wifi v tomto hotelu je pouze placené. Stojí 10 eur na 1 týden, ale přesto je takové placené připojení zaprvé dost pomalé, zadruhé k dispozici jen ve společných prostorách hotelu, ne na pokojích (nebo alespoň ne ve většině z nich). Takže pokud chcete internet, doporučuji jít cestou datové sim karty, kterou v Hurghadě můžete koupit třeba hned na letišti po vašem příletu. … takže asi tak 🙂

  • Dobrý večer mohu požádat o kontakt na prodejce Sim jedna se o hurghada Aladin resort díky

  • Dobrý večer Tome, já v současné chvíli žádný takový prověřený kontakt, za který bych se mohl zaručit, nemám. Navíc v Hurghadě jsou prodejní stánky se sim kartami na letišti stále dostupné a i brzy ráno (kdy přilétá většina spojů z ČR) bývá alespoň jeden z nich otevřený. Takže moje doporučení je to koupit přímo na letišti po příletu, jen se ujistěte, že dostáváte originálně zabalenou kartu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, příští týden bychom měli odletět na Marsu Alam. Mohl bych poprosit o zaslání kontaktu na prodejce SIM karet. Děkuji.

  • Dobrý den Stando,

   jasně, pošlu vám ho hnedka na email. Přeji pěknou dovolenou!

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  jak jsem se zde dočetl, SIM z listopadu je nepoužitelná a proto bych chtěl také požádat o kontakt kde bych mohl objednat novou…Děkuji

  • Dobrý den Pavle,

   ano, ta bude mít už data expirovaná. Do které oblasti se chystáte? Jaký hotel?

  • Letíme do Marsa Alam hotel Malikia Beach

  • Rozumím, posílám vám potřebné informace na email. Hezkou dovolenou!

  • Potvrzuji funkčnost kontaktu, napsal jsem email, ještě ten den mi odpověděli a v den příletu na me čekal místní člověk před letištěm se jménem na obálce se simkou. 8 GB dat 15euro (10e data + 5e simka). Data lítala bez problémů

 • Odpovědět

  Dobrý vecer, začiatkom júna letíme do Marsu Alam hotel Three corners sea beach. Mohol by som poprosit o zaslanie kontaktu na predajcu SIM karty. Dakujem.

  • Dobrý den Jozef, jasně, zasílám vám ho 🙂

 • Odpovědět

  Zdravím,
  také bych prosil kontakt na prodejce simek. Přiletíme v sobotu ráno.

  • Zdravím vás Aleši,
   kam letíte? Do kterého hotelu? Děkuji za upřesnění.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohl by jste mi prosím také poslat kontakt na prodejce sim karet. Děkuji

  • Dobrý den Martine,

   určitě to není problém, jen mi prosím sdělte, kam se přesně chystáte. Děkuji.

  • Dobrý den. Marsa Alam 3.6.2019 děkuji

  • Ok, díky za upřesnění, kontakt posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím také o zaslání kontaktu na prodejce sim karet v Marsa Alam. Děkuji.

  • Dobrý den Aleno, posílám 🙂

 • Odpovědět

  Dobry den. Vcera sme prileteli do Egypta a kupili sme si datovu kartu. A dnes mi uz na nu volalo 2 krat cislo 400. Internet mam ale vypaty a toto mi prichadza ako prichadzajuci hovor na tuto kartu. Neviete mi povedat,co to znamena.

  • Dobrý den Iveta,

   s tím jsem se nesetkal. Neumím bohužel poradit.

 • Odpovědět

  Dobrý deň, budúci týždeň letíme do Marsa Alam, poprosím o kontakt na predajcu dátovej SIM karty. Ďakujem

  • Dobrý den Miro,

   posílám vám ho na váš email. I já děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši,
  cca za 14 dnů odlétáme do Sharmu – hotel TUI Magic Life. V recenzích jsem četl, že wifi pokrytí v tomto hotelu je celkem dostačující. Nemáte, prosím, i vy nějakou informaci o wifi v tomto hotelu?
  Neměl byste, prosím, pro jistotu ceník a kontakt na prodejce datových SIM v Sharmu?
  Předem moc děkuji.
  Hezký den
  Tom

  • Dobrý den Tome,

   hotel TUI Magic Life má vysokou úroveň a to právě i díky wifi. Máte informace správné. Já je mám podobné. Při checkinu dostanete heslo na wifi, které by mělo fungovat všude, včetně pokojů, bazénu a pláže. Občas se setkám s negativní zkušeností, že třeba na pokoji připojení zlobí. Ale je to výjimečné a podle mě to záleží, kde přesně máte pokoj umístění. Žádný ověřený kontakt na prodejce v Sharmu nemám, osobně bych nedoporučoval nic kupovat, nejprve počkejte, jestli vám připojení bude fungovat, pak lze případně koupit datovou kartu (podle mě nebude třeba).

  • Lukáši, děkuji za odpověď. Je super, že se na internetu někdo tomuto tématu věnuje. Po návratu z dovolené se sem pokusím naspat své zkušenosti.
   Tom

  • Nemáte zač. Ano, rád uslyším vaši zpětnou vazbu. Ať se vám dovolená vydaří.

  • Dobrý den Lukáši,
   tak jsem zpět z cest a jak jsem slíbil podělím se s vámi o zkušenosti z letiště v Sharm El Sheiku i hotelu TUI Magic Life.
   V Egyptě jsme přistáli asi v 5:45. V hale u východu z letiště jsou asi 3 stánky různých operátorů (Vodafone, Orange….), které v tu dobu už měly otevřeno. Většina lidí kupovala SIM s daty u Vodafonu. Nabízeli 10 GB za 10$. My jsme si SIM bohužel, kvůli neodbytné delegátce, nestihli koupit. SIM za stejnou cenu jsme nakonec koupili ve Vodafone v „nákupní zóně“ naproti hotelu. Prodavač chtěl nejdřív 20$, ale nakonec nám ji prodal za stejnou cenu jako na letišti, tedy za 10$.
   Jinak wifi v hotelu byla myslím dostačující. Já měl problém s pouze na pláži, kde se mi nedařilo se připojit. Na recepci vám dají přihlašovací údaje, což je vždy číslo pokoje = přihlašovací jméno a jako heslo Vaše příjmení s velkým písmenem na začátku. Na každý pokoj lze připojit pouze 2 zařízení. Pokud by jich někdo potřeboval připojit více, na recepci vytisknou zdarma další lístek s novými přihlašovacími údaji.
   Trochu mi vadilo, že u iPhone jsem se většinou s každým zamknutí displaye odhlásil a musel se znovu přihlašovat. U ostatních značek mobilů to tak často nebylo. Pokud nechcete trávit půl dne na internetu, myslím, že wifi je dostačující. Jinak Hotel Magic Life vřele doporučuji. Moře je tedy pouze přes molo, ale jinak co se týká služeb a hlavně skvělého jídla, hotel opravdu nezklamal.
   Hezký den
   Tom

  • Tome díky moc za perfektní popis vaší zkušenosti s připojením v TUI Magic Life. Díky 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, v polovině června odlétáme do MA. Také bych požádala o kontakt na prodejce SIM karty. Ceny uvedené v článku výše jsou včetně karty, nebo se dá ještě očekávat příplatek? Děkuji

  • Dobrý den Ivano,

   pošlu vám ho. Jinak díky za dobrý dotaz! Ne, výše uvedené ceny byly / jsou již včetně poplatku za samotkou kartu. Takže to jsou finální částky.

  • Dobrý den Lukáši,
   děkuji za zaslání e-mailové adresy. Využila jsem kontakt na objednání SIM karty s dodáním na letiště. Přiletěli jsme ráno z Prahy 17. 6. 2019. Na letišti čekal člověk s mým jménem a kartou. 5 GB +3 GB free za 15 eur. Ihned jsem ji vložila do mobilu, kde fungovala po celou dobu pobytu – do 29. 6. Využívali jsme ji ve dvou. Pak jsme ji předali známým a zdá se, že funguje stále.

  • Dobrý den Ivano, super, děkuji moc za vaši zpětnou vazbu!

 • Odpovědět

  Dobrý den, zítra odlétáme do Marsa Alam, mohu poprosit o kontakt na pordejce Sim karet ? A dá se platit v USD? Děkuji

  • Dobrý den Danielo,

   posílám vám ho. Podle mě lze platit u kontaktu, který vám pošlu, pouze v eurech. Ale zeptejte se jich na to při objednávce. Je možné, že budou usd akceptovat.

  • Super, díky za rychlost

 • Odpovědět

  Dobry den. Potrebovala bych take kontakt na koupi sim ksrty vodafone. Pobyt marsa alam 28.6-9.7. 2018. Dekuji za ochotu.

  • Dobrý večer Romano,

   jasně, pošlu vám potřebné informace na email! 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, chtěl bych se zeptat na datovou kartu.11.6.letime do Marsa Alam. Šlo by zajistit 10GB kartu a za kolik? děkuji Juřík

  • Dobrý večer Tomáši,

   ano, info vám posílám a počítejte s cenou 18 eur. Mějte se fajn.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o kontakt..za dva dny odlítám a potřebuji simkartu

  • Dobrý den Dito, posílám 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohu také poprosit o kontakt na koupi sim karty? Odlet 3.7. Marsa Alam. Děkuji Martina

  • Dobrý den Martino,

   jasně, posílám vám ho na váš email. Pěknou dovolenou!

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  prosím o zaslání kontaktu na prodejce datové SIM karty v Marsa Alam.
  Termín příletu máme zítra dopoledne. Psala jsem již jeden komentář, ale nejsem si jistá, zda jsem zadala e-mail správně.

  Děkuji

  • Dobrý den Silvo,

   ano, váš druhý komentář vidím. V každém případě vám posílám informace na email 🙂

 • Odpovědět

  Právě jsem si v Marse na letišti vyzvedla simku. Vše naprosto v pořádku,rychlá domluva. Surfuju už cestou busem na hotel.diky moc!!!!!

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši.
  Za kontakt děkuji, nicméně mám dotaz. Není prodejce jeden z těch, co dříve bývali ve stánku na letišti? I podle fotek se dá tak usuzovat. Já jsem s nimi problém neměla, ale moje dcera ano- desetigigová karta skončila po vyčerpání 2 giga a podobné zkušenosti jsem slyšela i četla i od jiných lidí. Údajně z toho důvodu i jejich stánky musely svou činnost v letištní hale ukončit. Děkuji za odpověď

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  bylo by možné zajistit koupi sim karet na letišti v Marse 12.6., předpokládaný přílet 5.40 h. ? Děkuji za odpověď.

  • Dobrý den Marie,
   pošlu vám kontakt na váš email. Stačí přes email u nich požadovanou sim kartu objednat a následně na vás někdo bude na letišti se SIM kartou čekat.

 • Odpovědět

  Dobrý večer Lukáši,

  Za týden letíme do Marsa Alamu , můžete mi prosím zaslat kontakt a info o předání místní simkarty ?

  Děkuji

  Karel

  • Dobrý večer Karle,

   jasně vše vám hned posílám na email.

 • Odpovědět

  Zdravim,je možno poslat kontakt na prodejce datové karty?přiletime do Marsa Alam z Brna kolem poledne 5.7.2019.dekuji.
  Miroslav

  • Dobrý den Miroslave,

   ano, samozřejmě, posílám vám ho na váš email.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  V červenci letíme do Marsa Alamu do Malikia Beach, můžete mi prosím poslat kontakt na prodejce místní simkarty? Předem děkuju.

  • Dobrý den Pavle,

   kontakt vám posílám 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  je možné zajistit koupi sim karty na letišti v Marsa Alam 16. 6., předpokládaný přílet okolo 06:00 ráno ? Předem děkuji za odpověď.

  Hanka

  • Dobrý den Hanko,
   zašlu vám kontaktní email, kde můžete objednávku provést. Sdělíte kdy a jakým letem přiletíte a oni na vás budou čekat na letišti.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  chtěla jsem Vás také moc poprosit o kontakt na pořízení datové sim karty. Letíme do Marsy 17.7. 2019. Moc děkuji Romana

  • Dobrý den Romano,

   samozřejmě. Posílám to i vám 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  Chtěl jsem se Vás zeptat zdali nemá někdo osobní zkušenost s Wi-Fi v hotelu Novotel Marsa Alam? Případně kde by se dala datová karta koupit. Letíme do Marsy 23.6. 2019. Jirka

  • Dobrý den Jirko,

   hotel Novotel Marsa Alam má wifi bez poplatku – signál je všude. Rychlé připojení zdarma, ale nečekejte. Já proto v případě Novotelu doporučuji lidem s koupí sim karty počkat, vyzkoušet připojení na místě (záleží samozřejmě i na konkrétním pokoji) a pokud nebude připojení vyhovovat, tak simku případně dokoupit, buď na místě nebo přes můj kontakt – pošlu vám ho.

 • Odpovědět

  Prosím kontakt na prodejce vodafone v Hurghadě. Potřebovala bych SIM na data i na volání po Egyptě. Děkuji

  • Dobrý den Marcelo,

   v Hurghadě lze koupit simky přímo na letišti. Lze koupit i variantu data + volání, to není problém.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím také o kontakt k nákupu datové karty v MA.. Děkuji

  • Dobrý den Ilono,

   za minutku ho máte ve vaší emailové schránce 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, Lukáši,
  mohl bych Vás také poprosit o kontakt na prodejce sim karet v Marsa Alam?
  Díky moc

  • Dobrý den Luďku,

   ano, posílám ho na váš email. Hezký den!

  • Hezký den všem,
   chtěl bych se podělit o zkušenost s nákupem SIM karty v Marsa Alam, který tu zprostředkovává Lukáš. Na mou žádost mi poslal odkaz na stránky, na kterých je seznam tarifů s cenami. Zde si jen vyberete požadovaný tarif a napíšete mail na kontakt uvedený na stránce a přidáte informace o místě, kde a kdy chcete kartu převzít (v mém případě letiště Marsa Alam, napsal jsem i číslo letu a čas předpokládaného příletu). Ještě ten den jsem dostal mail s potvrzením mého požadavku.
   Po příletu na letiště jsme absolvovali všechny bezpečnostní procedury a když jsme vycházeli z letiště, hned u dveří stál člověk s cedulí s mým jménem a předal mi požadovanou SIM kartu za dohodnutou cenu.
   Karta po vložení do telefonu hned fungovala, vytvořil jsem mobilní hotspot a s rodinou jsme bez problému surfovali. Byli jsme v hotelu Malikia Abu Dabbab, kde z minulosti vím, že není možnost připojení zdarma a placená wifi byla dost mizerná a nepřiměřeně drahá. Pokrytí signálem LTE zde fungovalo bez problémů.
   Chtěl bych tímto Lukášovi poděkovat, že jsem za pár set korun měl super připojení 😉

  • Dobrý večer Luďku,

   jsem rád, že vše i ve vašem případě proběhlo bez problému. Moc děkuju za podrobný popis vaší zkušenosti! Zůstane tady pro všechny ostatní 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, také prosím o zaslání kontaktu na prodejce datových SIM. Předem moc děkuji. Martina

  • Dobrý den Martino,

   samozřejmě, posílám ho i vám.

  • Dobrý den,
   i já bych chtěla poděkovat Lukášovi za kontakt na prodejce datových SIM. Objednali jsme e-mailem 16GB za 22 EUR (17+5 za SIM), udali jsme datum, čas a číslo letu . U východu z letiště čekal zástupce s cedulí se jménem a obálkou. Data jsme skoro všechna vypotřebovali, především dcera a Youtube :-). Měli jsme staženou aplikaci egyptského Vodafonu , bylo tedy možné úbytek dat kontrolovat. Bohužel byly problémy s voláním přes Whatsapp i Messenger, někdy šlo, někdy ne, přes Viber bylo volání v pořádku, chaty u všech aplikací fungovaly bez problému.
   Ještě jednou díky a přeji všem krásnou dovolenou. Martina

  • Martino, jsem rád, že i ve vašem případě šlo všechno hladce tak, jak má. Moc vám děkuji za vaši zpětnou vazbu i za vaše zkušenosti z chatovacími aplikacemi. Mějte se fajn!

 • Odpovědět

  Ahoj lukasi, opet prosim o kontakt na profejce sim karet v marsa alam, priletime 17.6 5:40 rano a budeme ubytovani v hotelu gorgonie , predem dekuji

  • Dobrý den Honzo, nerozumím dotazu, kontakt jsem vám přeci posílal cca před měsícem na váš email. Ještě jsem to nyní kontroloval, zda email skutečně odešel.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, chtěla bych Vás poprosit o kontakt na SIM. 23.6. v 5:15 přilétáme do Marsy. Dále se chci zeptat zda máme žádost o SIM psát v angličtině?

  • Dobrý den Petro,

   ano, komunikaci objednávky je potřeba vést v angličtině. Kontakt během jedné minutu odesílám na váš email 🙂

  • Dobrý den, Lukáši, nejprve chci poděkovat za kontakt. Vrátila jsem se z dovolené a posílám slíbenou recenzi. Po přistání a odbavení jsem byla zklamaná, že to bohužel nevyšlo…, když už jsme byli s rodinou v autobuse a delegát nás přepočítával, tak jsem si na poslední chvíli všimla mladíka co obchází autobusy, poprosila jsem delegáta, aby chvilku počkal s odjezdem do hotelu. Šla jsem za maldíkem a když se otočil, měl v ruce ceduli s mým jménem. Omlouval se, že zaspal. Měl u sebe více datových SIM, takzě i ostatní z autobusu si od něj datovku koupili. Jinak lze datovou SIM koupit i u delegáta, ale 5 GB za 15$. Já díky Vám měla 12 GB za 18$ Ještě jednou děkuji a hezký zbytek prázdnin. Petra

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  mohu poprosit o kontakt na prodejce SIM karty v Marsa Alam. Přílet v neděli 16.6. v ranních hodinách. Děkuji

  • Dobrý den Adélo,

   jasně, posílám vám to. Užijte si dovolenou!

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  prosim také o kontakt na prodejce SIM v Marsa Alam. Přílet 22.6.

  • Dobrý den Oldo, jasně, pošlu vám ho.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  mohu poprosit o kontakt na prodejce SIM karty v Marsa Alam. Přílet v pondělí 24.6. v ranních hodinách. Děkuji

  • Dobrý den Milane, jasně hned vám ho posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, chtěla bych se podělit o naší zkušenost se sim kartou v Marsa Alam. Psala jsem sem před naším odletem Lukášovi dotaz, zda je možné zakoupit kartu v hotelu Jaz Solaya. Lukáš ochotně odpověděl, poradil a poslal kontakt na prodejce karet. Prodejci jsem psala v úterý, že máme zájem o tu a tu kartu s doručením na letiště (odlétali jsme v pátek brzy ráno). Prodejce asi do 20 minut odpověděl, že potvrzuje přijetí mailu a že karta bude připravena a doručena na letiště, jak jsme se domluvili. Bohužel jsme při odletu měli 2 hodiny zpoždění, takže místo přistání v 6 ráno, jsme přistáli v 8 ráno, ale to jsem ještě prodejci před odletem psala, měl i předem naše číslo letu, takže to mohl vidět. Bohužel po příletu na letišti nikdo s kartou nečekal a od posledního úterního mailu s potvrzením už žádný mail od nich nepřišel. Psala jsem jim ještě pak z hotelu, aby tedy kartu doručili na hotel, když na letišti nikdo nebyl, ale prostě už nekomunikovali (zkoušela jsem to i z jinýho mailu a nic, ani omluva nebo cokoliv). Toto jednání nechápu, nevím, o co jim tedy šlo, ještě štěstí, že se nic nemusí platit předem, ale je to pak starost navíc, když s něčím počítáte a máte to domluvené a pak nic a musíte shánět jinde. Naštěstí jsme pak zakoupili kartu v hotelovém obchodě, 20 G za 20 Euro + 5 Euro karta, využívali jsme týden na 3 telefonech a ještě nám dost zbylo. Prodejce v hotelu byl ochotný, před námi ji tam dal a zaktivoval, karta byla nová v neporušeném obalu. Jinak na hotelu je wifi s omezeným připojením zdarma, ale jde jen na pokoji, recepci, v restauracích a u bazénů. Ale na psaní, podívání se na maily apod. taky stačí (jen pozor, jde se pouze přihlásit ze dvou telefonů/na pokoj naráz a musí se furt vyplňovat přihlašovací okno). Takže za nás osobně na kontakt na prodejce v Marsa Alam nedoporučuji se spoléhat.

  • Dobrý den Lindo,

   děkuju za vaši obsáhlou zpětnou vazbu – jste jedna z mála, která se ozve zpět, o to víc si toho cením 🙂 Mrzí mě, že to s těmi simkami neklaplo. Pravděpodobně tam na vás, na přílet vašeho letadla zkrátka nečekali. Netuším. Vím, že většinou vše proběhne v pořádku. Zároveň na rovinu říkám, že jste druhá, od koho slyším, že měl s předávkou problém.

 • Odpovědět

  prosím o kontakt na datovou sim a instrukce -m.alam aurora.

  • Dobrý den Borisi, vše vám posílám.

 • Odpovědět

  Zdravím Vás Lukáši,
  22.6.2019 brzy ráno přilétáme do Marsa Alam. Prosím o kontakt na prodejce SIM karet,
  Děkuji

  • Dobrý den Vlastimile,

   za chvíli ho máte ne vašem emailu. Mějte fajn dovolenou!

 • Odpovědět

  Dobrý den, také prosím o zaslání kontaktu na prodejce datových SIM. Předem moc děkuji. Lenka

  • Dobrý den Lenko, posílám 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  prosim také o kontakt na prodejce SIM v Marsa Alam. Přílet 22.6

  • Dobrý den Tomáši,

   zasílám vám kontakt na email. Když to zítra objednáte, tak to v pohodě stačí.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, 26. 7. 2019 letíme do Marsa Alam – hotel Abu Dabbab Beach-Resort, přes cestovní kancelář Eximtours. Prosím o zhodnocení hotelu, jsou tam skluzavky nebo tobogány? už jsem viděla tolik fotografií, ale nejsem si jistá (fotky se prolínají s Malika a El Malika Au Dabbab, tak teď nevím. Také prosím o zaslání kontaktu na zakoupení SIM karet. Děkuji moc.

  • Dobrý den Marto,

   zde najdete pár fotek k hotelu Abu Dabbab Beach Resort. A abych to uvedl na pravou míru, různé cestovní kanceláře i agentury uvádí tento hotel pod různými názvy. Ve skutečnosti se však jedná o jeden a ten samý hotel o Malikii, El Malikii nebo o Abu Dabbab Beach resortu.

   Hotel je dobrý, je to velký komplex, oblíbený mezi Čechy, takže určitě počítejte s tím, že češtinu tam uslyšíte na každém kroku. Hotel má perfektní bazény a ano, disponuje i tobogány. V zálivu Abu Dabbab je úžasné šnorchlování, tak vám přeji, ať si to tam užijete. Kontakt na koupi sim karty vám pošlu, vyjde to levněji než si kupovat internet přímo na hotelu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, letíme do Marsy v červenci. Můžu poprosit o kontakt na prodejce datové sim, děkuji

  • Dobrý den Renato,

   jasně, pošlu vám ho. Kartu přes ten kontakt stačí objednat pár dní před odletem.

  • Muzu poprosit o zhodnoceni hotelu Royal Tulip? Jak je to s internetem tam?

  • Dobrý den,
   dívala jsem se, že jste si také psala o kontakt na prodejce datových karet.
   My odlétáme v neděli, v pondělí jsem psala Lukášovi o kontakt, ale neozval se mi.
   Prosím Vás, můžete mi ten kontakt poslat?
   Moc děkuji.
   J.

  • Dobrý den Lukáši, ráda bych poprosila o kontakt na zprostředkování datové Sim v Marsa Alam. Děkuji a přeji krásný den

  • Dobrý den Jolčo, veškeré potřebné info posílám hned na email 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, Lukáši,
  prosím o radu či informaci jestli nevíte jak funguje wifi v hotelu Sentido Mamlouk Palace. Letíme 29.6.2019 a po všech přečtených doporučeních nevím zda se spoléhat na nákup karty přímo na letišti, od delegáta CK, v hotelu na recepci nebo využít kontakt od Vás. Zároveň se zeptám jaký je v této oblasti nejlepší operátor.
  Moc děkuji za info.
  Mirek

  • Dobrý den Mirku,

   já v případě hotelu Sentido Mamlouk Palace doporučuju počkat až na místo – wifi je v hotelu zdarma a všude. Jediné mínus je, že je občas pomalá. Takže pokud zjistíte, že vám to nevyhovuje, až pak bych zvažoval nákup sim karty. Tu můžete koupit třeba naproti hotelu v nákupním centru Senzo Mall. Co se týče operátora, Hurghada je pokrytá všemi třemi operátory dobře a upřímně řečeno nevím, zda zde má některý z nich navrch.

 • Odpovědět

  Dobry den, mohla bych taky poprosit do Marsy o kontakt?

  • Dobrý den Katko,

   ano, zašlu vám ho na email.

  • Dobrý den, mohu také poprosit o kontakt na prodejce SIM? děkuji.Lenka

  • Lenko, informace, jak lze kartu předem objednat, vám posílám na váš email. Mějte se.

 • Odpovědět

  Dobry den Lukáši.Odletame do Marsy,hotel Akassia Swiss Resort,nevíte jak je to tam s dostupnost WiFi?Díky za odpověď.

  • Dobrý den Petře,

   tady funguje wifi zdarma jen v některých prostorách a to navíc dost omezeně (pomalu). Nějaký internet tu je nabízený za poplatek (jak moc dobře funguje ale netuším). V případě tohoto hotelu proto těm, kteří internet využívají často, doporučuji raději mít u sebe datovou sim kartu.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši,
  v neděli odlétáme do Marsy, můžete mi prosím Vás poslat kontakt na datové sim karty?
  Moc děkuji a mějte hezký den.
  Jana

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, měly jsme objednané a potvrzené 4 karty na 12.6., na letišti však nikdo nečekal. A narozdíl od Lindy, která má podobnou zkušenost, my jsme přiletěly včas. Takže za nás bohužel 🙁

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  4.7. odlétám do Marsy, mohla bych poprosit o kontakt na prodejce SIM karet? Děkuji moc!

  • Dobrý den Karolíno,

   jasně, posílám vám ho na email 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, mám dotaz zda-li nevíte jestli v Marina Lodge Port Ghalib v MS prodavají sim katry s daty?

  • Dobrý den Veroniko,

   zrovna toto vám s jistotou nepovím, nicméně pokud náhodou neseženete sim karty přímo v hotelu, lze je sehnat v Port Ghalib. Zároveň platí, že v tomto hotelu je wifi zdarma pouze v lobby a v baru. To ale zřejmě víte.

 • Odpovědět

  Dobry den. za tyden leti.e do Akassai hotel marsa alam. mel by tam byt i ternet zdarma….vite vice info, zda funguje ok?
  pripadne bych take poprosila o kontakt na prodejce sim karet.
  moc dekuji. daniela

  • Dobrý den Danielo,

   který hotel máte na mysli? LTI Akassia Beach? nebo vedlejší Club Calimera Akassia Swiss Resort? Pokud ten Akassia Swiss Resort, pak si přečtěte tento komentář o internetu právě v tomto hotelu… v každém případě vám tedy pro jistotu na email zašlu kontakt na prodejce.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  Prosím také o kontakt do marsy
  Děkuji

  • Dobrý večer Pavle,
   už vám ho posílám. Já s ním mám dobré zkušenosti a většina lidí taky, ale občas se bohužel z pro mě neznámého důvodu stane, že k předávce sim karty nedojde (viz. některé komentáře výše)… nicméně platba je hotově na místě, tj. o peníze člověk nepřijde.

  • Lukáši děkuji.
   Právě jsem v Egyptě v Abo Nawas Resort a jedu přes tu egyptskou sim. Přes ten tvůj kontakt jsem pomocí Google překladače objednal jednu sim 5+3gb za 15eur. Týpek čekal s cedulí venku před letištěm. Sim má 3 velikosti, vložil jsem do telefonu, udělal hotspot Wi-Fi a celá rodina je online. Jen nevím jak ověřit množství dat, egyptská aplikace Vodafonu chce po mě telefonní číslo a já nevím jak ho zjistit. Na sim není. Poradí někdo?

 • Odpovědět

  Taky pěkně prosím o kontakt na prodejce sim.

  • Dobrý den, hned posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den letíme 2.7 teď a budeme v marsha kolem půl jedné ráno chtěla jsem se optat zda Brayka Bay Resort má WiFi zdarma nebo objednat Sim. Pokud objednáme jak prodejce poznáme a když tak radu kolik dát koupit asi by sme volily dvě Sim jednu pro nás a jednu pro děti předem děkuji

  • Dobrý den Pavlo,

   v hotelu Brayka Bay Resort je to s internetem takové komplikovanější. Wifi je po celém areálu, ale je za poplatek, který činí 20 euro / týden. Ale pozor, pokud to zaplatíte, tak to lze používat pouze na jednom jediném přístroji, nikoliv na více mobilech / tabletech apod. Hosté, které přijíždějí do hotelu podruhé, potřetí… mají internet zdarma (pouze ale v lobby a na společné terase). Nejen vzhledem k výši poplatku, ale i vzhledem k omezení na jeden jediný přístroj se vyplatí mít datovou sim kartu. Pošlu vám další informace na email. Co se týče konkrétní velikosti dat, to je individuální, běžně stačí karta s 8 Gb.

 • Odpovědět

  Ahoj Lukáši,
  10.7. odlétá manžel se synem do Marsa Alam. Prosím o poslání kontaktu na prodejce SIM.

  • Ahoj Olgo, jasně, posílám ti ho.

 • Odpovědět

  Dobry den Lukasi, mohu take porosit o kontakt na nekoho na letisti v Hurgade? Dekuji.

  • Dobrý den Tomáši,

   V Hurghadě na letišti prodejní stánky na rozdíl od Marsa Alam normálně fungují, takže tam je to nejlepší alespoň v tuto chvíli řešit vše osobně na místě.

 • Odpovědět

  Dobrý den, Lukáši, v sobotu, 6.7. letíme do Hurghady, do hotelu Labranda Club Makadi. Je vhodné, si na letišti koupit sim kartu nebo si vystačíme s wifi na hotelu. Dále jsem se chtěl zeptat, zda mi bude fungovat datová sim karta, kterou jsem zakoupil v Marse již 1.4. a nevypotřeboval jsem všechna data – jedná se o katru od Orange, typ Hello se 4gb. Děkuji za odpověď. Pepa

  • Dobrý den Pepo,

   v tomto hotelu je pokud vím bezplatná wifi pouze v lobby u recepce, navíc bývá hodně přetížená. Pokud chcete bezproblémově funkční a relativně levné připojení, doporučuji koupit datovou kartu, ano ideálně hned na letišti. Většinou data na těchto kartách platí 1 měsíc od jejich začátku spotřeby, takže já bych sázel na to, že vám karta z 1.4. již fungovat nebude.

  • Dobrý den, Lukáši, mám špatnou zkušenost z letiště v Hurghádě. V červenci jsem zakoupil kartu od Orange. V návalu u přepážky jsem si jí nenechal vložit do telefonu, na hotelu jsem potom zjistil, že je nefunkční. Stejnou zkušenost měli i mnozí spolucestující. S pozdravem Pepa

  • Dobrý den Pepo, ano, na toto pozor, stává se to celkem často. Nebo karta funguje a má třeba i objednaný počet dat, ale přestane být během pár dní aktivní, zkrátka vyexpiruje. Je na místě být v tomhle obezřetný, zejména pak když to kupujete od někoho, kam se zpět pro případ snahy kartu reklamovat nijak snadno už nedostane.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohu poprosit o kontakt na zprostředkovatele datové SIM karty. Odlétáme do Marsa Alam 21.7.2019. Předem děkuji.

  • Dobrý den Mirku,
   na objednávku máte ještě dostatek času. Hned vám posílám potřebné informace na email.

 • Odpovědět

  Zdravím všechny , podělím se o zkušenost s datovou kartou.
  Obdržel jsem kontakt , na který jsem napsal a objednal mnou požadované karty. U východu z letiště na mne čekal egypťan s cedulí, na které bylo moje jméno. Předal mi karty s tím, že kdyby byl jakýkoliv problém abych ho kontaktoval.
  Problém žádný nebyl , karty okamžitě fungovaly. Doporučuji, si stáhnout aplikaci vodafone (egyptskou) okamžitě vidíte aktuální stav dat na kartě.
  Ceny jsou shodné s odkazem , který na vyžádání od „Lukáše“ obdržíte.
  Takže za mě jenom doporučuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den,

  6.7.odletame do hotelu Dreams beach Marsa Alam,na stránkách cestovky píšou,ze internet je na celém hotel zpoplatněn. Nevíte jestli to opravdu tak je?

  Dekuji.

  • Dobrý den Káťo,

   Dreams Beach hotel v Marsa Alam. Co vím, tak řada lidí zde dostává přístup k internetu zdarma nehledě na fakt, že je to v oficiálních popisech psáno tak, jak říkáte vy. Ale jak to funguje oficiálně v případě tohoto hotelu nevím… jestli to závisí při checkinu na výši bakšiše, který jim dáte…?

 • Odpovědět

  Dobrý večer, prosím, mohla bych také dostat kontakt na prodejce SIM? Do Marsa Alam letíme 12.7. Děkuji

  • Dobrý den Marcelo,

   mrkněte na váš email, za minutu to tam máte 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den,

  prosim o kontakt na prodejce v Marse. Letíme az 21.7. ale dokud ma to myslím.
  Děkuji moc
  M.

  • Dobrý den Markéto, jasně posílám.

 • Odpovědět

  Zdravím Vás Lukáši,
  6.7.2019 brzy ráno přilétáme do Marsa Alam. Prosím o kontakt na prodejce SIM karet,A prosím o info jak se s ním dorozumím,umím jen česky a trochu německy Předem děkuji

  • Dobrý den Davide,

   posílám vám info na email. Dorozumíte se anglicky – tj. email napsat anglicky, komunikace na místě pak také anglicky. Ale v podstatě je potřeba jen zaplatit a oni vám kartu předají, tj. i s jazykovou bariérou to určitě zvládnete.

 • Odpovědět

  Dobry den letime 8.8.19 do Egypta Marsa Alam Coral Hills Resort. A tez bychom chtely kontakt na datovou sim kartu. Dekuji Gabina

  • Dobrý den Gábino,

   kontakt vám pošlu na email. Pěkný den, Lukáš.

 • Odpovědět

  Dobrý den,

  kamarádka, která byla v Egyptě 2,5-9.5. mi předala k dispozici její simkartu. Já odjíždím 6.7. (2 měsíce poté, co jí zakoupila). V předchozích komentářích jsem se dočetla, že platnost dat je 1 měsíc od využití a platnost sim karty 3 měsíce. Tudíž tam pravděpodobně již žádná data nebudou, ale sim by měla být stále funkční. Můj dotaz zní: je možné si tuto kartu nějak dobít?
  Děkuji za odpověď, Helena

  • Dobrý den Heleno,

   takhle, záleží na konkrétním operátorovi, ale pokud je to Vodafone karta, tak ty to tak mají. Dobít samozřejmě lze, ale záleží kam jedete. V Hurghadě to je reálné, když zajdete do nějakého obchodního centra nebo u obchodů operátorů na ulicích ve městě, ale pokud jedete do Marsa Alam či budete bydlet v nějakém hotelu „mimo civilizaci“, tak nebudete mít kde ji dobít. V takovém případě doporučuji novou kartu, tu původní bych ale určitě vzal s sebou a hned po příletu ji pro jistotu vyzkoušel.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím také o kontakt na sim kartu letíme do Marsa Alam Elphistone Resort. Děkuji

  • Dobrý den Jano,
   není problém, hnedka vám to posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohu poprosit o odkaz na koupě sim karty. Letíme 18.7 na Marsu do flamenco beach resort

  • Dobrý den Radko, posílám vám informace na email 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši.
  20.7. odlétáme směr Marsa Alam – Hotel Madinat Coraya Jaz Solaya Resort. Nechceme spoléhat na hotelové připojení
  a proto bych Vás chtěl poprosit o kontakt na prodejce datové SIM.
  Ve starších komentářích jsem se dočetl, že SIM má 3 velikosti (jde mi hlavně o velikost Nano) nemáte s tím zkušenost.
  Předem děkuji a zpětnou vazbu po návratu rád poskytnu.

  • Dobrý den Vláďo,

   ano, SIM karta je vylamovací, tj. z ní velikost nano lze udělat. Kontakt na místního prodejce vám pošlu na váš email. Ano prosím, budu perfektní, když pak sem vaši zkušenost sepíšete. Děkuju!

  • Dobrý večer Lukáši.
   Zde slíbená zpětná vazba pro ostatní dovolenkáře.
   Přes Vámi zaslaný kontakt objednána datová SIM karta 16 Gb. Odpověď o potvrzení přišla během hodiny. Po příletu do Marsa Alam u východu z letiště stál mladý “týpek” s mojí jmenovkou. Došlo k předání karty a zaplacení (pro jazykově nenadané – angličtina netřeba), cena souhlasila dle Vámi udávané. Funkčnost karty a objemy dat OK. Pro přehled o zbývajících datech doporučuji apku Ana Vodafone.
   Informace o internetu na Hotel Madinat Coraya – Jaz Solaya = v lobby baru a na terase sice je, ale jeho rychlost často kolísá. My měli připojení i na pokoji (2206), ale dle informací od ostatních ne všichni měli takové štěstí. Hotel jako takový mohu jenom doporučit.
   Jinak, jestli ještě mohu, auto jsme parkovali na “Parkování R7” a taktéž co se týká ceny a spolehlivosti doporučuji.
   Doufám, že informace přijdou někomu vhod.

  • Dobrý den Vláďo,

   super. Věřte mi, že těchto pár vašich řádku mnohým pomůže. Moc vám za ně děkuji a jsem rád, že vše proběhlo hladce.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, byl byste prosím tak laskav a poslal mi kontakt na osobu zprostředkovávající datové SIM karty v Marse Alam? Přeji hezký den.

  • Dobrý den Jitko, posílám 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši. V srpnu letíme do Marsy alam hotel Malikia. Mohu poprosit o kontakt na prodejce sim datové karty? Vždy jsme kupovali na letišti Vodafone. Předem moc děkuji.

  • Dobrý den Jano,

   ano, ale jak je zmíněno výše, tato prodejní místa byla na letišti v Marse zrušena. Pošlu vám kontakt, přes který si lze karty objednat.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  mohu poprosit o kontakt ohledně prodejce sim karty. Letíme 16.7. Marsa Alam Blue Reef resort. Děkuji.

  • Dobrý den Mirko,

   jasná věc, posílám ho i vám 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, píši ještě jednou. 18.7.2019 letíme do Hurghady jak to tam bude s daty? Děkuji

  • Dobrý den Míro,

   je možné, že jsem váš první dotaz přehlédl, začátkem týdne jsem nebyl k dispozici. V Hurghadě v tuto chvíli není problém koupit datovou sim kartu po příletu na letišti – i během časných ranních příletů bývají většinou jeden až dva tyto prodejní stánky otevřeny.

  • A kterého operátora doporučíte? Potřeboval bych připojit 2 dospělé a 3 děti.

 • Odpovědět

  Zdravím ještě jednou, na moji první prosbu z 10.7. nebyla žádná reakce, takže mohu poprosit o kontakt na prodejce SIM karty. Budeme v Marsa Alam resort The Three Corners Happy Life Beach Resort. Moc děkuji.

  • Dobrý den Ireno,

   pardon za pozdní reakci. Hned vám to posílám 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, 27.7. odlétáme do Marsa Alam – Hotel Madinat Coraya Jaz Lamaya Resort. Nevíte jaké je to tam s poplatky za internet? v CK jsem se toho moc nedozvěděla. Raději vás prosím o kontakt na prodejce datové karty v Marse.
  Ještě jsem se chtěla zeptat, jak je to s dovozem alkoholu (chtěla jsem vzít do odbaveného zavazadla jednu láhev pro prevenci Faraonovy pomsty)? Na webech čtu, že striktní zákaz. V Marse na letišti něco koupím?
  Moc děkuju, Jana

  • Dobrý den Jano,

   dobrý výběr hotelu. Jaz Lamaya Resort je kvalitní hotel. Internet je ale jednou z jeho slabin. Je to bohužel tak. Je sice zdarma (při příchodu na hotel dostane na recepci přístupové údaje), ale ne vždy funguje tak jak má. V těch nejvytíženějších časech na pokojích často vůbec a na recepci pomalu. Varianta datové karty je proto v tomto případě dle mého názoru jistější. Kontakt vám pošlu na email.

   Co se týče alkoholu, dovážet by se neměl (a na letišti nic nekoupíte), ale když si do kufru přidáte malou lahev, problém to v drtivé většině případů není. Nejhorší, co se může stát, je, že vám ho vezmou.

  • Dobrý den Lukáši,od včera jsme zpět a tak posílám zpětnou vazbu. Kontakt na SIM kartu dorazil,ale stalo se, že jsme ji v tom před-cestovním stresu zapomněli objednat. Ale vaše služba funguje, pár lidí z našeho ranního letu měla karty objednané a čekal tam na ně váš kontakt i v pět hodin ráno. V Jaz Lamaya internet vcelku šel, měli jsme štěstí a pokoj kousek od recepce a v přízemí, takže puberťáci byli připojení pořád (zdarma). Akorát se museli pokaždé znovu a znovu přihlašovat. Nám internet nechyběl. Jinak karty se dají koupit i v obchodech v pasáži mezi JAZ Lamaya a Jaz Samaya. Cena karty byla o něco vyšší než nabídka vašeho kontaktu. Hotel je báječný, kuchyně je skvělá a až do nájezdu hordy polských turistů nám tam opravdu nic nechybělo. Skvělý servis, všechno čisté. V hotelu byla směs Angličanů, Němců, Čechů a Poláků, minimum Rusů. Vadil mi jedině podivný zvyk rezervací lehátek u bazénu hned od časného rána. Takže je výhoda,pokud máte v rodinně ranní ptáče,které tento servis zajistí. Kolikrát už v sedm bylo z většiny plno. Možná je to ale nešvar jen plné letní sezóny, anebo složení hostů. Coray je příjemný záliv, díky němuž jsme mohli do moře stále, i když foukalo. Vstup byl z mola i z písečné pláže. Takže obavy ze žraloka z nás spadly hned první den. V zálivu je příjemné a klidné šnorchlování (zejména ráno) a za krásnějšími korály jsme vyrazili do Abu Dabbab a Satay. Vstávání ve 4 ráno za to stálo. Musím říct,že Egypt v rezortu je úplně jiný Egypt než si ho pamatuji před 20 lety v Dahabu, ale nestěžuji si. Jsem ráda,že jsem si zažila oba. Moc vám děkuji za vaše stránky, které jsem pročetla přes cestou celé a za vaši pomoc s výběrem hotelu. Tak zase někdy příště. Dcera se chystá na kurs potápění a podle mne je teplé moře v Egyptě k němu naprosto ideální. Jana

  • Dobrý den Jano,
   skvělé, že píšete 🙂 Jsem moc rád, že se vám dovolená jako celek povedla a líbila. Zároveň mě těší, že jak moje tipy na hotely, tak i obecně informace, které tady na Tripito postupně sepisuji, pro vás byly užitečné. Mějte se fajn a děkuji vám za vaši zpětnou vazbu 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši,
  chci Vám poděkovat za kontakt na sim karty. Přiletěli jsme 10.7 z Marsy Alam hotel Penséé Royal Garden a převzetí proběhlo v pořádku i když jsme měli zpoždění. Za to hotel nás neuchvátil, byla to velice špatná volba. Plastové kelímky na pití velikosti 1.dcl a nápoj tak strašně teplý ( nevychlazený) , že se to nedalo pít. S tímto jsem se v Egyptě ještě nesetkala a doufám, že již nesetkám. Jídlo katastrofa po celou dobu 11. dní stále stejné a tak strašně moc kořeněné, že po 4 dnech musela dcera navštívit lékaře se zánětem žaludku a střev. Dostala injekci a léky musela užívat půl hodiny před stravou. Tento hotel vůbec neodpovídá 4*

  • Dobrý den Marcelo,
   jsem rád, že se simkou proběhlo všechno hladce, nemáte vůbec zač 🙂 Na druhou stranu mě mrzí, že hotel nesplnil vaše očekávání. Naprosto se ztotožňuji s názorem, že Pensee Royal Garden patří zejména v poslední době ke slabším resortům. Je oblíbený kvůli relativně nízkým cenám, celkem logicky za ně nelze čekat kdo ví jak kvalitní služby. Tím rozhodně hotel neomlouvám, naopak, 4* hodnocení mu rozhodně nepřísluší. Bohužel to je Egypt a tak to zde funguje.

   Doufám, že alespoň moře se vám zde líbilo. Mějte se fajn! 🙂

 • Odpovědět

  Dobry den Lukasi, mohu i ja poprosit na kontakt na prodejce v Marsa Alam? 22.7. letime do Utopia Beach club, nevite jak je to tam se silou signalu wiffi? Predem dekuji za rychlou odpoved, Jakub

  • Dobrý den Jakube,

   určitě doporučuji koupit datovou SIM kartu (kontakt posílám). Utopia Beach Club nemá připojení zdarma, a to ani ve společných prostorách. Lze si zde přístupové údaje k wifi zakoupit, ale sim karta vyjde levněji a je zároveň mnohem spolehlivější.

 • Odpovědět

  Dobry den, mam dotaz zda v hotelu Gravity Sahl Hasheesh…(ex. Ocean Breeze Sahl Hasheesh ) je wi-fi zdarma jak na pokojích, tak treba u bazenu nebo nekde v hotelu…predem dekuji

  • Dobrý den Honzo, v tuhle chvíli osobní zkušenost ani informace z druhé ruky o připojení v tomto hotelu nemám, takže vám odpovědět neumím…

 • Odpovědět

  Dobrý den,

  letíme do hotelu Radisson Blu El Quseir, píší že wifi je po celém resortu zdarma, nevíte, zda to tak je? A pokud ne, můžete mi prosím poslat kontakt na prodejce sim? Děkuji!

  • Dobrý den,

   je to tak, jak píšete. V resortu Radisson Blu El Quseir skutečně je wifi dostupné v celém areálu, i na pokojích. Je ale potřeba počítat s tím, že ve vytíženějších časech je připojení dost pomalé. Takže za mě doporučuji to vyzkoušet, případně lze sim kartu pak dokoupit v krámcích přímo v areálu (nutno ale podotknout, že to vyjde dráž, než přes kontakt, který jsem schopný poskytnout). Pokud o něj stojíte, napište, zašlu vám ho.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši,
  mohla bych také poprosit o kontakt na prodejce datové simkarty a bližší informace. ´Odletám 22.7. do Marsa Alam . Moc děkuji Lucie

  • Dobrý den Lucie,

   ano, už vám to vše posílám 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den. Ráda bych vás poprosila o kontakt na prodejce datových karet na letišti Marsa Alam. Byla bych ráda i za informaci o cenách datových sim karet. Odlétáme 28.6. před půlnocí a na letišti v Marsa Alam budeme před 5hod. ráno. Předem moc děkuji Renata

  • Dobrý den Renato,

   veškeré důležité informace včetně jednotlivých cen vám zašlu na email. Jasně, letíte standardním nočním spojem do Egypta. Určitě nemusíte mít obavy z časného ranního příletu, předávka sim karty proběhne většinou i tak bez jakéhokoliv problému.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  můžete mi prosím zaslat kontakt na SIM – letiště Marsa Alam. Letíme 9.8.2019 Moc díky Nikol

  • Dobrý den Nikol, jasně, posílám 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, můžete mi prosím poslat kontakt na prodejce SIM v Marsa Alam?Dle komentářů je na Vás jen samá chvála,to je super, odlétáme 25.7. do resortu Three Corners Sea Beach.Mimochodem nevíte jak je to s Wi-Fi na hotelu? Děkuji předem za Váš čas a přeji vám hezký zbytek dne.Jan.

  • Dobrý den Honzo,

   jasně, posílám na váš email. Co se týče hotelu internetu, resp. wifi přímo na hotelu Three Corners Sea Beach, tak zde je wifi volně přístupná v hale na recepci. Nejlépe funguje ráno, když je připojeno málo lidí, čím víc lidí, je připojeno, tím je internet pomalejší či vypadává. Takže je na vás zvážit si, jak moc často chcete nebo potřebujete být online a dle toho zvážit objednávku sim karty.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši,

  pošlete mi prosím kontakt na prodejce,letíme 20.7. do Marsa Alam

  Děkuji

  Pavel

  • Dobrý večer Pavle, ano, posílám 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, prosím je volné připojení WiFi v Marsa Alam hotel Bliss? Děkuji za odpověď . Popřípadě poprosím také o kontakt na koupi sim.

  • Dobrý den Iveto,

   přiznám se, že tento hotel neznám, takže vám odpovědět neumím. Pro jistotu vám tedy kontakt zasílám na váš email.

 • Odpovědět

  Dobrý večer Lukáši,
  také vás chci požádat o kontakt na prodejce sim karty.Odlétáme do Marsa Alam
  do hotelu Breyka beach resort 1.8.
  Děkuji za laskavost,s pozdravem
  Božena

  • Dobrý večer Boženo,

   kontakt vám zašlu. Jinak podrobnější informace jsem před necelými 3 týdny sepisoval Pavle zde, tak na ně mrkněte.

  • Dobrý den Lukáši,
   před pár dny jsem se vrátila z Egypta z hotelu Royal Breyka Beach.Měla jsem objednanou sim kartu přes váš kontakt.Čekal na mě chlapec na letišti v Marse Alam u východu z letiště i přestože jsme měli cca půlhodinové zpoždění.V autobuse jsem kartu vyměnila a okamžitě fungovala.Děkuji za vaši službu i za praktické informace.
   S pozdravem Božena

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohla bych poprosit o kontakt na prodejce datových Sim karet? Odlet z Prahy do Marsa Alam máme 31.7. V 1:30 ráno. Mockrát děkuji, Jitka

  • Dobrý den Jitko,

   jasná věc, už vám ho posílám 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, v řijnu letíme do ho Egypta do Hotelu Jaz Grand Marsa, nevíte jak tam to vypadá s Wifi připojením? Popřípadě poprosím o kontakt na prodejce.
  Děkuji Lada

  • Dobrý den Lado,

   jestliže se v tomto směru nic do října nezmění, což není úplně pravděpodobné, tak počítejte s tím, že v hotelu Jaz Grand Resta v Marsa Alam je wifi zdarma pouze klasicky v lobby hotelu u recepce (připojení je často pomalejší). Internet na pokojích je možný také, ale ten hotel nabízí za poplatek. Takže pokud chcete mít zcela nezávislá a mít internet všude, doporučuji datovou sim kartu. Kontakt vám zasílám na emeil.

 • Odpovědět

  Zdravím,
  tak jako ostatní bych také poprosil o info a kontakt na datové SIM karty pro letiště v Marsa Alam.
  Letíme 11.8. do Sentido Oriental Dream, jestli máte nějaké speciální informace ohledně připojení Wi-Fi v tomto resortu, budu jedině rád. Děkuji ☺️☺️

  • Zdravím Ondro,

   posílám 🙂 Co se týče hotelu Sentido Oriental Dream, tak tam je wifi zdarma. Funguje po celém areálu, ale je to dost pomalé a občas připojení padá. Zároveň se stává, že do některých pokojů signál nedosáhne, takže pak je člověk odkázán pouze na internet ve společných prostorách hotelu. Hotel nabízí za 10 dolarový poplatek nějaký lepší internet, ale jestli ten rozdíl v připojení stojí za 10 dolarů posoudit nedokážu. Osobní zkušenost s tím nemám. Takže pokud používáte internet často a chcete ho mít během dovolené při ruce, já bych raději volil cestu sim karty, a to i přesto, že zrovna tady ty nějak omezeně zdarma funguje i na pokojích, což není v Egyptě úplně standardní.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  můžete mi prosím poslat kontakt na SIM – letiště Marsa Alam. Letíme 8.8.2019 Mnohokrát děkuji Silvie

  • Dobrý večer Silvie, ano, rád. Za minutku ho máte ve vašem emailu.

  • Dobrý den, mohu poprosit o kontakt na prodejce datových sim karet v Marsa Alam ?

  • Ano Jitko, posílám 🙂 Nově přímo informaci, jak karty objednat.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosim o kontakt na prodejce sim – Marsa Alam. Dekuji

  • Dobrý večer Dagmar, posílám i vám, mějte se fajn!

 • Odpovědět

  Zdravím, mohl bych také poprosit o kontakt na prodejce v Masa Alam.
  Díky Tomáš

  • Dobrý večer Tomáši, ano, hnedka vám ho posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý večer, prosím o kontakt na prodejce sim karet, přílet Marsa Alam, děkuji

  • Dobrý den Renato,

   posílám 🙂

 • Odpovědět

  Petr zdravím
  14,8 letíme do Safagy do resortu Coral Garden hotel Coral Sun beach. je lépe koupit datovou kartu v Hurghadě nebo na místě ? a podporuje nekterý Eg. operátor eSIM. děkuji

  • Dobrý den Petře,

   pokud budete mít čas, tak je v tuhle chvíli lepší a výhodnější kupovat sim kartu přímo na hurghadském letišti po příletu. Moc neznám funkcionalitu eSim, takže vám nedokážu odpovědět, zda v Egyptě je toto možné či nikoliv. Být vámi, tak s tím nepočítám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, 27.7. odlétám do Marsa Alam, poprosím také o kontakt na datovou SIM 20GB. Děkuji moc.

  • Dobrý den Petře, zasílám 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohla bych poprosit o kontakt . Byla bych ráda i za informaci o cenách datových sim karet na prodejce datových Sim karet Hurghada. Letím 6.8.2019 Díky Petra

  • Dobrý den,

   na nějakém spolehlivém kontaktu, od kterého by bylo možné brát sim karty v oblasti Hurghady, zatím stále pracuji. Takže pro tuto chvíli vám doporučím koupi sim karty hned po příletu na letišti v některém z prodejních stánků. Většinou bývá alespoň jeden z nich otevřený.

 • Odpovědět

  Dobrý deň, Lukáš, zdravím zo Slovenska. V piatok letím do Marsa Alam. Môžem poprosiť o kontakt na predajcu SIM karty? Ďakujem

  • Dobrý den Martina,
   jasné, posílám vám ho na email.

 • Odpovědět

  Jak zjistím kolik dat je na simce?

  • Dobrý den Dagmar,

   pokud máte kartu od Vodafonu, předpokládám, že ano, tak si stáhněte aplikaci „Vodafone Egypt“ – ta vám ukáže, kolik vám zbývá dat.

 • Odpovědět

  Dobry den buduci tyzden letime do hurghady do hotela Seagull wiffi by tam mala byt asi spoplatnena.da sa kupit niekde datowa simka?dakujem

  • Dobrý den Oxana,

   úplně na rovinu pro vás bude nejjednodušší i nejlevnější zajít na hlavní ulici před váš hotel a na protější straně silnice trochu směrem vlevo je pouliční krámek operátora Vodafone – doporučuji koupit sim kartu přímo tam 🙂

 • Odpovědět

  Super dakujem pekne tak na letisku radsej nie?a mate nejake recenzie na tento hotel?dakujem

 • Odpovědět

  Dobrý deň, letíme 9.8 do hotela Imperial Shams Abu Soma, Hurghada, mohla by som poprosiť o kontakt na predajcu sim resp miesto kde by sa dala zohnať? 🙂 Ďakujem vopred.

  • Dobrý den Antónia,

   pravděpodobně víte, že v tomto hotelu je wifi za poplatek. Pro vás bude nejlepší a nejlevnější, když kartu koupíte rovnou na letišti v Hurghadě po vašem příletu.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši,
  mám rovněž zájem o kartu a data od Vodafone, hotel Hilton Marsa Alam Nubian Rezort sice nabízí wifi zdarma, ale bojím se na to spoléhat. Využívám hodně překladač slov, neumím anglicky ani trochu. Odlet 30. 8. 2019.
  Děkuji moc, již jednou jste mi skvěle poradil.
  Marie

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši,

  už 2x jsem se pokusil Vás kontaktovat, ale nevím, kde dělám chybu, příspěvek se nezobrazí nebo z nějakého důvodu není schválen, takže zkusím znovu. Prosím Vás o kontakt na prodejce Vodafone datové sim na letišti Marsa Alam, resort Brayka bay Reef. Mockrát děkuji.

  • Dobrý den Libore,

   už vám kontakt posílám. Chybu jste určitě nikde nedělal, omluva je na mé straně, že jsem nereagoval dříve.

 • Odpovědět

  Dobrý den. I můj dotaz na kontakt ohledně datové SIM pro Marsa Alam (Akassia Swiss Resort) z minulého týdne asi nedorazil. Tak prosím ještě jednou a předem moc děkuji.

  • Dobrý den Dane,

   už vám to posílám 🙂 Omluvte moji pozdní reakci…

 • Odpovědět

  Dobrý den,

  chtěla bych se zeptat, zda je možné si dopředu nějak předobjednat sim kartu od Vodafonu na letiště v Hurgádě.

  Děkuji za odpověď

  • Dobrý den Terezo, možné to je i v Hurghadě, ano, pošlu vám informace na email.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat na wifi v hotelu MADINAT CORAYA JAZ DAR EL MADINA RESORT, popřípadě, kde zakoupím sim katru s daty. Odlítáme 4.8.2019
  Děkuji moc

  • Dobrý den Natálie,

   v hotelu Jaz Dar El Madina je dostupný internet zdarma (kdekoli), ale má omezenou rychlost. Lze si přikoupit rychlejší internet, nevím ale, jak vysoké jsou zde za toto lepší připojení poplatky. I placená verze má své nedostatky, při přejití z místa na místo se musíte znovu přihlásit (z důvodu různých wifi routerů). Jestliže toto řešit nechcete a chcete mít k dispozici egyptskou sim kartu, napište, pošlu vám informace, kde ji objednat.

 • Odpovědět

  Dobry den,25.8. odlitáme do Marsa Alam hotel Marina Beach resort,chci se zeptat,jak tam WiFi funguje,a požádat o kontakt na prodejce snímky a jestli ještě můžu poprosit o vysvětlení jak se to objednává a jak to pak probíhá s předáním na letišti a aktivaci.Dekuji moc

  • Dobrý večer Kamilo,

   upřímně řečeno nevím, jak je to s wifi připojením v tomto, ale spíš bych si tipoval, že, pokud tam nějaké je, nebude valné kvality. Kontakt, resp. veškeré informace k objednání vám zašlu emailem.

 • Odpovědět

  Dobry den Lukaši,prosim,nevim kde delam chybu,ale snad to napotreti vyjde
  Letíme z Brna do Marsy 18.8.
  Prosim o kontakt na koupi dat.dekuji

  • Dobrý den Ivet,

   omlouvám se vám, že jsem konkrétně na vaše dotazy nereagoval dříve. Posílám vám informace na váš email 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  zkouším opakovaně požádat o kontakt na sim kartu na letiště do Marsa Alam. Letíme už 8.8. 2019
  Děkuji

  • Dobrý den Míro, informace vám posílám na email.

 • Odpovědět

  Dobrý den, letíme do resortu Utopia beach club, odlet 12.8. a na letišti v MA bychom měli být v 5,40. Jak je to s internetem v místě pobytu?Prosím o kontakt na prodejce simkaret, asi Vodafon. Děkuji za odpověď i za vaše stránky, získali jsme spoustu informací

  • Dobrý večer Ivano,

   v Utopii je internet pouze placený, už jsem o tom psal zde. Cenově to na týden vychází sice relativně dobře, podle mých posledních informací to je za 14 euro. Ale nevím, zda to není omezené na jedno zařízení a zároveň vám ani neřeknu, jak moc dobře nebo špatně placené připojení funguje. Nevím to. Pokud chcete raději pořídit sim kartu, což si myslím, že je vhodné, tak vám k tomu nyní na email posílám veškeré informace.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  prosím o kontakt na prodejce sim karty v Marsa alam, odlétáme v pátek 9.8. a ráda bych u něj zakoupila SIM kartu.
  Moc děkuji! VF

  • Dobrý den Veroniko,

   děkuji za váš dotaz ohledně SIM karet. Během minutky máte o nich informace na vašem emailu.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši,

  zkouším opakovaně poprosit o kontakt na prodejce Sim karty od Vodafone do hotelu Hilton Marsa Alam Nubian resort v Marsa Alam. Čekám na odpověď od 29. 7. 2019, odesláno ve 12.34 hodin.
  Možná jste naznal, že je to zbytečné.
  Děkuji.
  Marie

  • Dobrý den Marie,

   omlouvám se vám, že jsem nereagoval dřív, pravděpodobně jsem váš dotaz přehlédl, takže jsem rád, že jste se takto připomněla. Rozhodně to není zbytečné. V Hiltonu sice internet jde, ale dost omezeně, pouze na recepci a u bazénu a jeho rychlost je přímo úměrná počtu připojených lidí. Posílám vám email 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den,

  mohl bych také poprosit o kontakt na prodejce simky od Vodafonu? Přilétáme na letiště v Marsa Alam 10. 8. v 5:40 a budeme na hotelu MALIKIA BEACH RESORT ABU DABBAB. Díky.

  • Dobrý den Franto,

   jasně, posílám vám veškeré potřebné info na váš email. V Malikii jsou SIMky dost drahé, takže se zcela jednoznačně vyplatí si ji zajistit předem.

 • Odpovědět

  dobry den cestujeme 8.8. so MA do hotela iva Port Ghalif je mozne zabezpacit datovu simku? dakujem

  • Dobrý den Pavol,

   ano, veškeré informace vám hned zasílám na email. Sice odlétáte již pozítří ale vše lze do té doby stihnout vyřídit.

 • Odpovědět

  Dobrý den,

  mohla bych poprosit o kontakt na prodejce SIM v Marse? Případně i s možností doručení na letiště.

  Děkuji.

  • Dobrý den Jano,

   ano, není problém. Posílám vám email.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  mohl bych poprosit o kontakt na prodejce SIM (Vodafone) v Marsa Alam? Případně i s možností doručení na letiště. Stihneme to když pozítří odlétáme?

  Děkuji.

  • Dobrý den Michale,

   ano, je to Vodafone a ano doručení je možné na letiště (zdarma), popřípadě to jsem schopný nabídnout zdarma i přímo do některých hotelů. Pozítří – myslíte tedy přílet už zítra do Marsy 8.8.? Podle mě to stíháme, reagujte ale prosím na můj email pokud možno co nejdříve.

 • Odpovědět

  Dobrý večer.
  12.8. letíme do MA a chtěl bych Vás poprosit o kontakt na prodejce datových SIM, případně nabídky. Děkuji

  • Dobrý den Martine,

   mrkněte se na email, máte to tam.

 • Odpovědět

  Dobrý den, Lukáši,

  možná jste mé dotazy přehlédnul, tak do třetice všeho dobrého :-). Poprosím o kontakt na prodejce SIM karty Vodafone. V Marsa Alam přistáváme v sobotu 10.8. ráno kolem 6:00 hod.

  Děkuji.

  • Dobrý den Mončo,

   do třetice to již vyšlo 🙂 omlouvám se. Jak jste psala ve vašem prvním komentáři „hotel Brayka Bay Reef. Kolegyně mě varovala, že si v hotelu zaplatíte ranec peněz za prakticky nefungující wi-fi připojení.“ – Ano, bohužel to je realita mnohých egyptských hotelů. A popravdě řečeno nejen hotelů v Egyptě, ale i mnohých jiných destinacích. Sice letíte již v sobotu, ale objednávku v pohodě stíháme vyřídit. Posílám vám k tomu veškeré potřebné informace na email.

 • Odpovědět

  dobrý den, Lukáši
  chci se zeptat, kde bych mohla sehnat datovou kartu v Hotelu Sindbad Club, Hurghada, na letiště přílet samozřejmě, jak píšete, brzy ráno. děkuji za rady

  • Dobrý den Katko,

   máte několik možností. Buď přímo na letišti, pokud bude otevřeno (většinou i brzy ráno otevřeno bývá) nebo na hlavní třídě před vaším hotelem. Před ním trochu vlevo je banka a nějaké nákupní centrum, půjde po hlavní třídě doleva (směrem do Hurghady), minete po pravé straně Mcdonalds a za dalších 100 metrů po pravé straně je malinký krámek od Vodafonu. Nebo třetí možnost nechat si doručit sim kartu přímo na hotel (je to ale za dodatečný poplatek 10 €) – jestliže máte o tuto možnost zájem, dejte mi vědět.

 • Odpovědět

  Dobrý den pane Lukáši
  Prosím o kontakt na prodejce SIM karty Vodafone. V Marsa Alam přistáváme v neděli 11.8. okolo 6 hodiny. Děkuji

  • Dobrý den Honzo,

   aktuální Vodafone ceny vám zasílám na váš email 🙂 Pěkný večer!

 • Odpovědět

  Dobrý den, Lukáši,

  také bych Vás poprosila o zaslání kontaktu na prodejce SIM karty v Marsa Alam. Odlétám 11.8. večer.

  Moc děkuji 🙂

  • Dobrý den Gabrielo,

   samozřejmě 🙂 za minutku máte aktuální nabídku karet ve vašem emailu. Píšete 11.8. večer? Předpokládám, že letíte tedy z Brna, je to tak?

 • Odpovědět

  Dobrý večer Lukáši,
  také vás chci požádat o kontakt na prodejce sim karty.Odlétáme do Marsa Alam
  do hotelu Fantazie resort. Přílet MA 11.8. 23.55 hod
  Děkuji ,
  S pozdravem
  Jirka

  • Dobrý večer Jirko,

   jasně, rovnou vám na email zašlu instrukce, jak sim karty objednat. A prosím omluvte, že jsem nestihl na vaše dva předchozí dotazy zareagovat 🙁 Fantazia resort nějaké základní wifi má, je ale dost slabé. Většinou to na chat stačí, na jiné věci (email, youtube a obecně internet už moc ne…alespoň podle mých informací).

 • Odpovědět

  Dobrý den,

  prosím také o kontakt na prodejce SIM, přilétáme v úterý 13.8. ráno, dle plánu v 05:40 na letiště v Marsa Alam. Prosím také o ceník.
  Děkuji Pavel

  • Dobrý den Pavle,

   ano, posílám vám ceník na email. A jak jste se ptal ve vašem druhém dotazu – ano, platba hotově v dolarech je možná. Děkuji.

 • Odpovědět

  ahoj, dnes to je 10.8.2019 letíme do Hurgady… prílet asi okolo 1:15 keď to pôjde v pohode, bude otvorený nejaky stánok na kúpu simky ? ideme do carribean world, soma bay… dík za odpoveď…

  • Ahoj, tímhle časem si upřímně řečeno jistý nejsem. Ale většinou na kterýkoliv přílet, ať už je kdykoliv, bývá alespoň jeden prodejní stánek otevřen. Když nebudete, klidně dejte vědět a postarám se o to, aby vám karta byla doručena přímo na hotel. Na recepci je wifi zdarma, ale kvalita není moc volná. Za kvalitnější připojení nejen na recepci se zde připlácí, pokud vím, tak to je 30 euro na týden, což není zrovna málo.

  • ahoj Lukáš, a to by si ako dokázal nám doručiť simku ??? a čo by to stálo ? akurát ideme na letisko do Blavy, ahoj…

  • Ahoj, dokázal, přímo na hotel, ale zrovna do tvého hotelu by to nebylo úplně levné kvůli dodatečnému příplatku za doručení do Soma Bay (25 €). Plus cena samotné sim karty v závislosti na tom, kolik tam na ní budeš chtít mít dat. Takže úplně na rovinu si myslím, že nejlepší je to koupit na letišti (když to půjde), pak v hotelu (často se SIMky v hotelech dají koupit (nebo od delegáta)). Jestli ani jedno nevyjde, tak se ozvi a napiš, kolik bys chtěl dat, pak jsem schopný říct, kolik by to přesně stálo a dohodnout podrobnosti.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  prosím také o kontakt na prodejce SIM, přilétáme v úterý 3.9. ráno, mezi 05:30 a 06:00 na letiště v Marsa Alam. Prosím také o ceník.
  Děkuji Pavel

  • Dobrý den Pavle,

   aktuální ceník včetně informace, jak SIM objednat, vám posílám na váš email. Hezkou sobotu 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, v září se chystále do Marsa Alam , můžu také poprosit o kontakt na prodejce plus další info 🙂
  Moc děkuji Ol.

  • Dobrý den Ol,

   ano, již vám to posílám na email.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši,nevím kde dělám chybu tak zkusím se zeptat opakovaně.Začátek září odlétáme s dcerou do Marsa Alam hotel club Calimera Akassia Swiss Resort.
  Máte prosím nějaké info o tamní wifi?Ale raději bych kontakt na prodejce sim s doručením na letiště v MA. Předem velké díky za info
  Hezký den Vašek

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  za 14 dní letíme do Marsa Alam. Vždy jsme si kupovali sim na letišti. Teď jak čtu již se tam koupit nedá. Nemáte nějaký typ kde ji koupit? Děkuji Pepa

  • Dobrý den Pepo,

   v tuhle chvíli je to zatím stále beze změny. Ano, objednávku vám jsem schopný zařídit přímo já, s doručením karty na letiště či na hotel. Posílám vám k tomuto aktuální informace na váš email.

 • Odpovědět

  Dobrý večer,
  můžete mi prosím na email zaslat ceník a odkaz na prodejce SIM karty s mobilními daty?
  Potřebovali bychom na letišti v Hurghadě i Marse.
  Děkuji.

  • Dobrý den Lenko,

   na rovinu… doporučuji vám koupit v Hurghadě kartu přímo na letišti (vyjde to většinou nejlevněji), aktuální ceník pro Marsu vám posílám včetně toho, jak to tam lze objednat. Mějte se.

 • Odpovědět

  Dobrý den , můžu poprosit o kontakt na letiště Marsa Alam na datovou kartu? Děkuji

  • Dobrý den Pavlo,

   jasná věc, veškeré informace zasílám přímo na váš email.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, chystám se do Egypta na Severni safari – Hurgada (pobyt na lodi), nevíte, jak je to s pokrytím signálu na moři? Jakého operátora byste doporučil. Děkuji, přeji hezký den, Ota.

  • Dobrý den Oto,

   s tím zkušenosti nemám, ale domnívám se, že dál od břehu pokrytí není. Na pobřeží má největší pokrytí Vodafone a Orange (je to srovnatelné) s tím, že Vodafone je silnější v oblasti Káhiry. Tj. doporučoval bych volit jednoho z těchto operátorů.

 • Odpovědět

  Dobrý den mohu poprosit o kontakt na datovou kartu? V sobotu ráno letím do Pensée royal garden…..díky.

  • Dobrý den Josefe,

   zrovna v hotelu Pensee Royal Garden je to s internetem dost špatné. SIM karty se dají koupit na místě, ostatně o tom se zmiňoval v jednom z předchozích komentářů i Pavel. Ale ceny jsou vysoké. Jestliže to stihnete, doporučuji si SIMku zařídit předem. Jednoznačně se to vyplatí. Veškeré info máte na emailu 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, příští týden se chystáme do Marsa Alam , můžu také poprosit o kontakt na prodejce?
  Moc děkuji Michaela

  • Dobrý den Míšo, samozřejmě, posílám i vám 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, mohla bych poprosit o kontakt na prodejce v Marsa Alam? Odletame 17.8.2019
  moc děkuji Katka

  • Dobrý den Katko,

   pardon, že reaguji až teď. Mrkněte se prosím na váš email, děkuju 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  mohl bych Vás také požádat o kontakt na prodejce v Marsa Alam? V sobotu brzy ráno mám přílet do Egypta.
  Moc děkuji Daniel

  • Dobrý den Daniely,

   mrkněte na email, během minutky tam máte vše potřebné 🙂

 • Odpovědět

  Pekný večer Lukáš zajtra v noci odlietame do marsa alam skúšala vám už moja priateľka Katka písať ale zatiaľ ste na jej prosbu nereagovali tak to skúšam ja …. Ta sim je pre nás veľmi dôležitá aj keď si ideme oddýchnuť do Egypta potrebujeme každý večer nakuknúť do email kôli práci ktorá nás živí a vďaka ktorej môžme takto vycestovať … Preto vás chceme poprosiť o kontakt na predajcu sim s doručením na letisko v marsa alam …ďakujem a prajem krásny večer Daniel

  • Dobrý den Daniel,

   omlouvám se, že jsem na dotaz vaší přítelkyně zatím nereagoval (byl jsem pár dní mimo). Vše vám zasílám na váš email. Objednávku dle mě stále stíháte vyřídit do vašeho odletu. Je potřeba prosím ale reagovat co nejrychleji. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den, taky bych chtěla poprosit o kontakt na prodejce plus info jak objednat. Letíme ve středu 21.8. do Marsa Alam přílet mezi 5:30 a 6:00.
  Děkuji Aneta

  • Dobrý den Anet,

   dobře, že píšete 🙂 Informace k tomu, jak sim kartu / karty objednat, vám posílám na email 🙂

 • Odpovědět

  Pekný deň Lukáš tak to sme radi že nám pomôžete chceli by sme 10 GB internet za tých 18 eurod vodafonu s ním sme boli minulý rok spokojný . Prílet do Marsa alam máme zajtra ráno o 6 …17.8 . 2019 …6:00 ráno samozrejme ak všetko pôjde podľa plánu pretože minulý rok sme mali z Prahy meškanie … No a naše priezviska sú Janouchova a Jakubco. Ďakujeme vopred a prajem pekný deň…

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši,
  prosíme o zaslání kontaktu na prodejce SIM případně i pokyny. Přílet do Marsa Alam již pondělí cca v 05:40. Děkuji

  • Dobrý den Václave,

   omlouvám se za pozdní reakci. Posílám na email, jestliže budete reagovat hned, objednávku v pohodě stíháte do vašeho nočního / zítřejšího odletu vyřídit. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý deň , v nedeľu 25.8 ráno priletime do Marsa Alam, hotel Gorgonia beach. Prosím ako je to v ňom s wifi, pripadne poprosím o kontakt na predajcu.Dakujem

  • Dobrý den Kika,

   pkud vím, tak internet v Gorgonia Beach je pouze za dodatečný poplatek. To znamená, datová sim karta se sem určitě hodí, ostatně to potvrzují i slova Tomáše, který zde sepsal svoji zkušenost. Informace jak lze simky zařídit vám právě teď posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši,

  prosím pošlete mi kontakt na prodejce simkarty?

  Děkuji. Petra

  • Dobrý den Petro, jasně, už posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši,
  Chtěla bych se zeptat, jak je to s wifi v hotelu Jolie Beach Nada Resort v Marse?
  Díky moc
  Verca

  • Dobrý den Verčo,

   v Jolie Beach Resortu je internet bezplatný a podle mých informací dostupný všude, i u bazénu a na pláži.

 • Odpovědět

  Dobrý den, odletame 22.8.do Marsa Alam, hotel Utopia Beach club. Mohu poprosit o zaslání informace ke koupi datové karty? Děkuji Olga

  • Dobrý den Olga,

   jasně, hned vám to posílám na email 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, mohu poprosit o kontakt na SIM do Marsa Alam. Předem Díky

  • Dobrý den, ano, hned posílám informace na váš email.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši,
  mohu poprosit o informaci jestli je internet na hotelu Shams Safaga,****, Safaga.
  Pokud nemá poprosím o kontakt na email abych si mohla obědnat na letiště v Hurghada SIM.
  Děkuji Jiřina

  • Dobrý den Jiřino,

   wifi zdarma v hotelu Shams Safaga není a to ani na recepci. Je to za poplatek. Proto je za mě nejlepší koupit datovou kartu, v Hurghadě ji koupíte klidně hned na letišti.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  Mobu poprosit o kontakt na prodejce v Marsa Alan, hotel Malikii Abu Dababb. Letíme 6.9.2019.dekuji Martina

  • Dobrý den Martino, jasně, posílám vám k tomu potřebné instrukce na email

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši ,mohu poprosit o kontakt na SIM do Marsa Alam.Odletáme 25.8 do hotelu Jaz Samaya.Moc děkuji

  • Dobrý den Mončo,

   pokud vím, tak tady je funkční wifi u recepci, ale nikde jinde ne, resp. je za poplatek. Přímo v areálu hotelu se dají koupit datové SIM karty, ostatně o tom psala i Jana v tomto 14 dní starém příspěvku, nicméně přese mě je lze sehnat levněji. Informace máte na vašem emailu.

 • Odpovědět

  Dobrý den 🙂 mohl bych Vás poprosit o kontakt na prodejce SIM karet?
  Letím do Marsy Alam do hotelu Fantazia Resort.
  Děkuji

  • Dobrý den,

   k Fantazia resortu, resp. k jeho internetu jsem se před pár dny vyjadřoval tady. Posílám vám rovnou jejich cenovou nabídku a info, jak objednat 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, prosím o zaslání kontaktu na prodejce SIM do Marsa Alam, děkuji Martin

  • Dobrý den Martine,

   koukněte na email, máte to tam.

  • 3.9.2019 jsme se vrátili z Marsa Alam. Objednávka i předání SIM byla přesně podle informací od Lukáše (zaplacení zálohy předem, doplatek + předání na letišti po příletu do Marsa Alam). Karta fungovala i bez restartu telefonu, aktuální stav vyčerpaných dat jsem sledoval přes aplikaci Ana Vodafone (na SIM bylo nalepeno 5GB dat, aplikace operátora ukazovala dokonce 5,89GB). Za mne doporučuji, Martin

  • Martine, moc díky za vaši zpětnou vazbu! 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, opakovaně prosím o kontakt na SIM do Marsa Alan Malikii Abu Dababb, odlétáme 6.9.dekuji Martina

  • Dobrý den, posílám 🙂 … nemohu dohledat vaše dřívější zprávy (možná jste psala z jiného emailu…)

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  mohl by jste mi prosím poslat kontakt na získání předplacené karty? Letíme dnes večer do Marsa Alam, přílet na letiště v Marsa Alam v 00:20 zítra. Dá se ještě domluvit předání karty na letišti nebo už je pozdě? Děkuji a přeji hezký den. Lucie

  • Dobrý den Lucie,

   pokud mi budete schopná do 30 minut zareagovat na email, tak to stihnete. (info v mailu) V opačném případě ne. Omlouvám se, že jsem nemohl na váš dotaz reagovat dnes dříve 🙁

 • Odpovědět

  Dobrý den, poprosím kontakt na predajcu SIM v Marsa Alam. Ďakujem

  • Zdravím Kristína,
   zasílám vám rovnou ceník a informace, jak si lze nyní sim karty s doručením na letiště objednat. Majte sa.

 • Odpovědět

  Dobrý večer Lukáši, mohu Vás také poprosit o kontakt na osobu v MARSA ALAM a popis, co přesně udělat a jak, abych mohla na letišti přebrat simkartu??? Letíme 25.8. poprvé do Egypta, anglicky moc nemluvíme. Děkuji moc

  • Dobrý den Soňo,

   samozřejmě, již vám to posílám. Obavy z jazykové bariéry mít nemusíte, karta pro vás bude na letišti připravena, jen za ni zaplatíte, dostanete svoji sim kartu a vše je vyřízené. Je tedy potřeba skutečně jen minimální forma komunikace, nebojte 🙂

 • Odpovědět

  Dobry den, lisi se nejak ceny vodafone sim karty na letisti a treba v oficialnim obchode v semzomolu? Je nutne specialni nastaveni apn a nebo si apn simkarta nastavi sama. Mohl bych poprosit o poslani podrobneho nadtaveni apn u vodafone a orange? Ktery z techto operatoeu je lepsi? Budu v hurgade 14 dnu. Jde pres nejaky kod zjistit kolik me jeste zbyva dat? Moc dekuji Lukas

  • Dobrý den Lukáši,

   jestli tam je nějaký rozdíl v cenách si nejsem jistý. V každém případě v obou případech se jedná o oficiální shop operátora, tj. předpokládal bych, že by ceny měly být stejné. Problematika APN mi není vůbec blízká, z mé zkušenosti není ale třeba nic přenastavovat, simku, kterou dostanete, bude aktivní. Stačí vložit, restart telefonu a pak to funguje. Zbývající množství dat je nejlepší zjistit pomocí daných aplikací (v případě Vodafonu je to aplikace AnaVodafone). Nejlepší pokrytí má v Egptě Vodafone, nicméně v lelé Hurghadě fungují všichni 3 hlavní operátoři, tj. i Orange a Etisalat.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  můžu poprosit kontakt na sim karty v Marsa Alam?
  Děkuji Tamara

  • Dobrý den Tamaro, ano, posílám na váš email.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, chtěla bych Vás také moc poprosit o kontakt na prodejce simkarty. Letíme 31.8. do Marsa Alam, hotel Gorgonia Beach Resort. Moc Vám děkuji za pomoc.

  • Dobrý den Marcelo,

   ano, hned vám instrukce k objednávce sim karty zasílám. Jinak o Gorgonii a jejím internetu se výše docela podrobně vyjadřoval v tomto příspěvku Tomáš.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohu také poprosit o kontakt na sim kartu v Marsa alam. Přílet 30.8.2019, 11:50. Jak probíhá předání. Děkuji moc

  • Dobrý den Ireno,

   předání karty je buď přímo na letiště (u východu z letiště) nebo případně jí lze doručit i přímo do vašeho hotelu. Veškeré info vám posílám na email.

 • Odpovědět

  Dobrý den prosím o kontakt pro nákup SIM karty v Marse Alam přílet 7.9 kolem 6 ráno.Děkuji

  • Dobrý den Pavle,
   koukněte do vašeho emailu, máte to tam.

 • Odpovědět

  Dobrý den, můžu poprosit taky o kontakt na sim karty v Marsa alam? Děkuji

  • Dobrý den Kateřino,

   instrukce, jak lze kartu objednat najdete ve vašem emailu. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši pročetl jsem komplet téma a nikde jsem nezaznamenal ani jeden dotaz na resort Desert Rose v Hurgadě, mohu poprosit o nějaké info o tomhle podniku, jestli tedy máte povědomí? Ve středu 28.8 kolem 17hod bychom tam měly dosednout. Podle psaní lze koupi dat/sim na letišti. Mám hlavně obavy o uroven resortu a s tím spojené zdravotní rizika ohledně hygieny a jídla. Moc děkuji za případnou odpocěd .Marcel. Brno

  • Dobrý den Marceli,

   k tomuto hotelu jsem se již párkrát vyjadřoval. Mrkněte se na tento dotaz, resp. moji odpověď a také na tento komentář od Daniely. Wifi je zde funkční, ale hodně slabá a často padá. Na pokojích se prý nedá připojit prakticky vůbec, občas to běží akorát na pláži… ano, sim kartu v Hurghadě je nejlepší koupit na letišti, ve vašem případě ji bez problému seženete i v obchodním centru Senzo Mall, které je kousíček od vašeho hotelu.

 • Odpovědět

  Dobry den,
  prosím také o kontakt na prodejce SIM karet v Marse Alam .

  Dekuji

  • Dobrý den Táňo, posílám 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, můžu taky poprosit o kontakt na SIM kartu v marsa alam? Přílet máme 30.8.2019

  • Dobrý den Ivane,
   samozřejmě, hned zasílám instrukce na váš email.

 • Odpovědět

  Dobrý den. Ještě jednou se pokusím o dotaz. Asi něco dělám špatně. Odlétám 1.9. do Egypt – Hurghada (oblast) – Hurghada, Hotel SEA GULL. Můžete mi říci jak je to tam s pokrytím wifi, popřípadě poradit kde koupit SIM, nebo poslat kontakt. Děkuji. Jirka

  • Dobrý den Jirko,

   pokud mám korektní informace, tak wifi na hotelu Sea Gull je zpoplatněna. Doporučuji proto simku. Kupte si ji na letišti nebo ve Vodafone krámku, jehož polohu vůči vašemu hotelu jsem popisoval v této odpovědi. Děkuji a mějte se fajn 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši,
  prosím o zaslání kontaktu na objednání SIM karty v Marsa Alam. Letím do rezortu Shams Alam Beach Resort dne 29.8.2019.
  Moc děkuji a mějte se dobře. Peter.

  • Dobrý den Peter,
   hned posílám instrukce k objednávce. Mějte se fajn 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den ,můžu poprosit také o kontakt na SIM kartu v Marsa Alam? Moc děkuji:)

  • Dobrý den Šárko, samozřejmě, vše podstatné máte během jedné minutky na emailu. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrá den Lukáši,

  v září letíme na Marsu nebo Sharm El Sheikh, chtěla bych nám pořídit datové karty. Je pak jedno, v jaké části budeme? A jestli tedy mohu poprosit o kontakt na SIM kartu
  Moc děkuji

  • Dobrý den Verčo,

   jedno to není. V Marsa Alam stále karty na letišti nekoupíte (jsem schopný ale pro vás dohodnout doručení karet na letiště nebo přímo na váš hotel). V případě Sharm el Sheikhu toto nejsem schopný nabídnout, ovšem tam lze podle mých informací karty koupit normálně na ve Vodafone stánku na letišti.

 • Odpovědět

  Od Lukáše mi přišel email s kontaktem na prodejce datových karet v Marsa Alam. Odpověděli mi do pár hodin, ve smluvenou dobu čekali na letišti u východu s cedulí, kde bylo moje jméno. Přílet byl kolem půlnoci. Karta fungovala bez problému, takže za mě vše v pořádku.

 • Odpovědět

  Dobrý den ještě jednou :-). surfovala jsem na internetu a zřejmě můj předchozí dotaz na hotel Royal Brayka Resort v Marse je, že internet je na hotelu pouze za poplatek. Mohu Vás tedy poprosit o kontakt a informace o nákupu SIM.
  Děkuji moc. K

  • Dobrý den Katko,

   jo, dohledala jste to správně. V hotelu Royal Brayka Bay Resort je internet pouze placený, zdarma není. A kolikrát lidi říkají, že i zaplacený internet kolikrát příliš dobře nefunguje. Takže v tomto případě se dle mého názoru egyptská datová karta jednoznačně vyplatí. Informace vám posílám 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši,
  mohla bych poprosit o kontakt na prodejce sim karty v Marsa Alam? Chceme hlavně využívat whatsapp. Odletame 26.9.2019 do Future dream lagoon
  Děkuji Zuzana

  • Dobrý den Zuzko, posílám vám kompletní info, jak lze kartu objednat. Whatwapp nebo klasický internet – to je jedno, na kartách, které umím v Marsa Alam zprostředkovat, chodí bezproblémově oboje 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  Mám jednu daovou sim kartu k prodeji, po příletu jsme ji zakoupili a změnili nám hotel, ve kterém byla Wi-Fi zdarma, takže jsme kartu ani nezprovoznili. Měla by mít 5GB a nechám jí za 250 Kč (kupovaná za 12€+5€ dovoz). Koupili jsme ji 19.8.2019, takže ještě chvíli platná bude, ale nikde se to na ní nepíše. Karta má všechny velikosti.

  V případě zájmu piště na e-mail: martin.sladek@centrum.cz
  nebo volejte a piště: +420721428245

  • Dobrý den Martine,

   díky, jen doplním, že platnost karet bývá 30 dní, tj. tato pravděpodobně bude do 18.9. Martine, jakmile se vám někdo ozve a vy budete chtít odsud vaše kontakty, které jste uvedl do komentáře, odstranit, napište mi a já tak učiním, díky 🙂

 • Odpovědět

  ZPĚTNÁ VAZBA:
  Lukáš mi poslal kontakt na prodejce simkarty v Egyptě. Upřímně bál jsem se, že někam pošlu zálohu, doplatím zbytek a simkarta v obálce nebude, nebo bude nefunkční atd… Mile mě překvapilo, že u východu z letiště na nás opravdu čekal člověk s cedulkou mého jména s obálkou v ruce. Dal jsem mu peníze a on mi podal obálku, mrknul jsem se do ní a vypadala v pořádku. V autobuse cestou do Hotelu jsem ji vložil do telefonu a vyzkoušel. Vše bylo v pořádku. Děkuji Lukáši. Václav K.

  • Václave díky moc, že jste si našel čas a popsal svoji zkušenost! … jinak vy nemáte vůbec za co 🙂 a vězte, kdyby-li bylo s kartou cokoliv v nepořádku, že bych se postaral okamžitě o to, abyste dostal kartu novou nebo aby na tu kartu byla na dálku správná data nahrána.

 • Odpovědět

  Dobry den Lukasi,
  take bych Vas poprosila o kontakt na prodejce sim karet v Marsa Alam. Jedna se nam predevsim o data.
  Jitka

  • Dobrý den Jitko,
   rozumím a posílám 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, Lukáši, narazil jsem nyní na Váš skvělý článek a pročítám komentáře, vidím, že v Marsa Alam stále není možné SIM kartu koupit, na což jsem dle minulého roku spoléhal. Je možné doručení na hotel Jaz Solaya? Jsme tam od zítra 4.9.2019 na 7 dní. Moc děkuji, s pozdravem Mirek

  • Dobrý večer Mirku,

   ano, stále platí, že se na letišti koupit nedají. A ano, je možné ji doručit přímo na hotel. Konkrétně na Jaz Solaya mohu doručení nabídnout zdarma bez navýšení ceny. Podrobnější informace vám hned posílám na email.

 • Odpovědět

  Dobrý den Mám stejný problém 5 9 brzo ráno odlétáme do hotelu Jaz lamaya Marsa Alam a potřeboval bych také datové SIM karty

  • Dobrý den Pavle,

   není problém se domluvit na doručení karty na zítra ráno na letiště, popřípadě přímo do vašeho hotelu asi den následující. Domluvme se přes email. Hned vás budu kontaktovat.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohu poprosit o kontakt na zprostředkovatele datové SIM karty. Odlétám do Marsa Alam 19.9.2019. Předem děkuji.

  • Dobrý den Lukáši, kompletní info co a jak máte na vašem emailu 🙂

 • Odpovědět

  Zdravím, poprosím kontakt na predajcu, hotel Brayka Bay Reef Resort, Marsa Alam, príchod do hotela 9.9.2019 ráno, ďakujem

  • Dobrý den Radovan, zasílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, jedu v říju do Marsa Alam do hotelu Three Fayrouz corners plaza, je tam také internet všude?
  děkuji.
  Hana

  • Dobrý den Hanko,

   v hotelu Three Corners Fayrouz Plaza wifi omezeně funguje – mimo pokojů je více méně všude s tím, že nejlépe funguje v lobby u recepce. Nečekejte sice žádné rychlé připojení, ale na chat nebo na zkouknutí emailů to postačuje. Ano, občas se stává, že to padá nebo se nejde připojit, ale tak to zkrátka většinou s celoplošným připojením bývá.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši. Děkuji za odpověď. Takže třeba Watssap nebo Messenger mohu používat? A kdybych potřebovala Sim kartu na používání chatů dá se sehnat v tim hotelu nebo u delegáta?
  Děkuji

  • Ano, dle mě to je zde na chat (bez fotek a videí) dostačující. Pokud se pro SIM kartu přeci jen rozhodnete, dá se zrovna v tomto hotelu přímo koupit (počítejte ale s tím, že to bude za vyšší cenu než při objednávce předem). A ano, delegáti to většinou také prodávají, ale opět chtějí si na tom přivydělat, takže SIMky od nich bývají dražší, než jsem schopen zařídit já. Můžeme se domluvit tak, že pokud budete kartu potřebovat, stačí mi napsat email, po mailu se dohodneme a já pro vás cca do druhého dne kartu zařídím včetně jejího doručení na hotel.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohu poprosit o kontakt na zprostředkovatele datové SIM karty. Odlétám do Marsa Alam 22.9.2019. Předem děkuji.

  • Dobrý den Jiří, informace máte v emailu, děkuji 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, již jsem Vám jednou psal koncem srpna. Jedeme ta parta šesti důchodců a potřebovali bychom sim karty na kontrolní spojení s domovem. Můžete se na to podívat?
  Děkuji
  Ladislav

  • Dobrý den Ladislave,

   teď si nevybavuji, že bychom spolu koncem srpna komunikovali, v každém případě, pokud jsem vám informace k SIM kartám nezaslal, tak je posílám teď. Mrkněte se na to, jaké karty vám budou vyhovovat. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohu poprosit o kontakt na zprostředkovatele datové SIM karty? Poletíme do Marsa Alam 24.10.2019. Děkuji předem.

  • Dobrý večer Jiří,

   máte ještě dostatek času, v každém případě podrobný návod, jak si lze kartu předem zajistit máte na vašem emailu.

 • Odpovědět

  Dobrý den. I já bych Vás moc poprosil o kontakt na prodejce sim karet ve městě Mars Alam. Letim tam na začátku října a moc rad bych byl on-line. Předem děkuji za To co pro lidi děláte. A hlavně za Vaši ochotu. Díky

  • Dobrý den Ondro, ihned posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  mohu také poprosit o kontakt na prodejce SIM? Moc Vám děkuji.
  Jakub

  • Dobrý den Jakube,
   zasílám potřebné info na váš email.

 • Odpovědět

  Dobry den, mohla bych také poprosit o info na zprostředkovatele na e-mail? Odlétame 19.9. do Marsa Alam hotel Royal Brayka. Předem děkuji 🙂

  • Dobrý den Zuzko,

   jasná věc 🙂 Posílám vám informace včetně ceníku na vás email. Dejte mi pak vědět, jak velké karty budete potřebovat.

 • Odpovědět

  Dobrý den,

  ráda bych získala bližší info ohledně cen a datových limitů a o následném případném dobíjení. Děkuji

  • Dobrý večer Katko,

   aktuální ceník, za který si lze sim karty objednat předem a nechat si je doručit na letiště či na hotel, vám posílám. Karty jsou před-nabité, ale je nereálné je opětovně dobíjet. To byste si ji musela koupit přímo od nějakého distributora (zastoupení operátora) – v některých hotelech bývají, ale v mnohých nejsou. Ovšem upozorňuji, že ceny karet na hotelech jsou vyšší než při objednávce předem… 🙁

 • Odpovědět

  Dobrý den, pokud stále nefungují stánky na letišti Marsa Alam, můete mi prosím zaslat kontakt pro nákup online, děkuji.

  • Dobrý den Petře, ne ne, stále tam nic takového není. Informace, jak karty objednat, vám posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohu také poprosit o kontakt na prodejce SIM? děkuji. Honza

  • Dobrý den Honzo, posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohu poprosit o kontakt na zprostředkovatele datové SIM karty, a další informace? Poletíme do Marsa Alam 17.09.2019. Děkuji, děkuji předem 🙂

  • Dobrý den,

   jasně Radime, informace k objednávce vám posílám na email.

 • Odpovědět

  13.9. ráno na letišti u výstupu otevřený stánek Orange, 16Gb datová karta za 9 USD, karta nová, originální. po instalaci do telefonu naběhne jenom 2 Gb, po odeslání dvou kódů se kapacita nevysílá na 16Gb. Postup je na stánku i v češtině, doporučuji opsat nebo vyfotit. Není rozdělena na net a sociální sítě, prostě data.

  • letiště Maršál Alan
   a navýší se kapacita ne nevysílá –automatická oprava

 • Odpovědět

  Dobrý večer Lukáši
  Dovolenou máme úspěšně za sebou,užili jsme si jí skvěle i díky simce která na nás čekala na letišti(i když jsme měli bez mála hodinové zpoždění).Vše bylo jak bylo domluveno,data,cena prostě skvělé:).Když to bude možné i příští rok tak nebudu váhat ani chviličku a znova objednám. Tímto bych chtěl ještě jednou moc poděkovat za skvělou službu.Jinak hotel nezklamal byl to dobrý relax i když jsme se do moře z mola dostali jen dvakrát,dost foukalo tak byla červená vlajka ale nevadilo to ani trochu z pláže to na vykoupaní stačilo bazén a výlety do toho,
  pořád se něco dělo tak ani nebylo moc volného času,každá dovolená je prostě krátká a do práce si chodím odpočnout :)D.
  Každopádně ještě jedno velké díky mějte se.
  Vašek

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohu také poprosit o kontakt na prodejce SIM? děkuji.
  Jindra

  • Dobrý den Jindro,

   jasně, za minutku posílám veškeré potřebné informace na váš email 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, již jednou jsem Vám psal ohledně datové SIM. Mohl by jste mi poslat na sebe kontakt?
  Tomáš

  • Dobrý den Tomáši,

   už vám píši 🙂 a posílám veškeré potřebné informace na váš email. Napište mi prosím, jakmile si vyberete velikost karty a já zařídím zbytek.

 • Odpovědět

  Zdravim,
  mohu opet poprosit o kontakt na prodejce (letime v patek do Hurghady). Bohuzel prvni prosba se nekde ztratila.

  • Dobrý den Tomáši, pardon… váš první dotaz jsem určitě nečetl, v posledních dnech jsem fungoval jen velmi omezeně. Co se týče internetových SIM karet v Hurghadě, tak zde vám je neumím předem zařídit / objednat, ono to v Hurghadě není ani potřeba, minimálně jeden z prodejních stánků zde bývá přímo na letišti otevřený i v době časných ranních příletů z ČR. Zrovna před hodinkou sepisoval svoji zkušenost s koupí SIMky v Hurghadě jiný Tomáš zde. Tak se na to mrkněte 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, přidám se do fronty a též prosím o zaslání kontaktu na prodejce SIM do Marsa Alam, děkuji Petr

  • Dobrý den Petře, hned vám posílám potřebné info na email. Děkuji.

 • Odpovědět

  Ahoj funguje v Egyptě také nějaká aplikace kde mohu kontrolovat stav dat jako jsou v Česku? Dále se chci zeptat zda nevíte jestli jsou otevřené stánky na letišti v Hurghadě kolem půlnoci.
  Děkuji za odpověď 🙂

  • Dobrý den Martine,

   ano, aplikace tu jsou, pokud budete mít Vodafone kartu, tak si pak stáhněte aplikaci AnaVodafone (což je oficiální aplikace egyptského vodafone). Obdobně to mají i další operátoři. Ohledně otevírací doby stánků v Hurghadě – 100% jistý si nejsem, ale v 98% případů bývá otevřeno alespoň jedno prodejní místo (dělají to podle letů, když ještě něco má přistát, tak mají typicky otevřeno). Podobně je to i brzy ráno.

 • Odpovědět

  Přiletěl jsem včera 00:30 h do Marsa alam. Funguje stánek Orange. Simka 10gb 15eur LTE frčí.

  • Ano, toto zde bylo nově otevřeno před pár dny. Díky za info. Co nevidět zaktualizuji hlavní text.

 • Odpovědět

  Dobrý den,mohl bych poprosit o kontakt na prodejce datove karty v Marsa Alam?Mnohokrat dekuji.

  • Dobrý den Jaroslave, hned vám posílám instrukce, jak lze kartu objednat, na email 🙂

 • Odpovědět

  Zdravím Lukáši,
  rád bych vás také pořádal o kontakt na prodejce SIM v Marsa Alam. Odlétáme v půlce října.
  Díky

  • Zdravím Tomáši,

   karty můžete buď objednat přese mne (na email vám hned pošlu, jak to lze udělat), ale vám, vzhledem k tomu, že máte čas bych doporučil zkontrolovat tuto stránku cca za týden (budu ji aktualizovat a doplním sem nové informace tak, aby bylo pro každého jasnější, jaké jsou aktuálně možnosti objednání a koupě sim karet).

 • Odpovědět

  Dobrý den, letíme do hotelu Sentido Oriental Dream, nevíte, zda se dá koupit datová simka v hotelu? Případně prosím o kontakt a návod, jak objednat kartu s doručením na letiště. Děkuji

  • Dobrý den Miroslave,

   toto bohužel nevím, nicméně vám doporučím si přečíst tento příspěvek ode mne a od Ondry, kde už pár dobrých informací o internetu v Sentido Oriental Dream padlo. Info, jak objednat kartu s doručením na letiště vám hned posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  v březnu jsme byli v Marse a stánky na letišti ještě fungovaly. Za týden letíme opět, tak také poprosím o info + ceník ohledně SIM v Marse.
  Děkuji 🙂

  • Dobrý večer Lucie,

   ano, zavřely je koncem března letošního roku. Nyní je zde nově (je to asi týden) otevřen stánek operátora Orange. Neznám ale zatím jeho otvírací dobu ani ceny. Info (včetně ceníku) ohledně toho, jak si můžete objednat SIM kartu předem, vám posílám na email.

 • Odpovědět

  Zdravím Lukáši,
  rád bych vás také pořádal o kontakt na prodejce SIM v Marsa Alam. Přilétáme 9.10. ráno. Prosím ještě o informaci, jak kartu aktivovat?
  Díky

  • Dobrý den Jiří,

   při objednání karty předem (informace vám k tomu pošlu) si vyzvedne kartu hned po příletu na letišti, kartu dostanete aktivní, stačí ji vylomit na požadovanou velikost, vložit do telefonu a internet hned frčí.

 • Odpovědět

  Ahoj zdravím z Hurghady,
  dorazili jsme v 1 ráno na letiště a byl otevřeny stánek operátora Orange. Prodávali SIM karty s 16GB dat za 10$, aktivace je jednoduchá návod je k vyfoceni na pultíku při prodeji karty. Když jsme po chvilce odcházeli z letiště tak se otevíral i stánek Vodafone (ten jsem cenu ale neviděl). Data funguji normálně a jsou velice rychlá.

  • Martine, i za všechny ostatní vám moc děkuji za info 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  letíme v úterý 1.10. do Marsy, přílet ráno. Je už možné na letišti koupit SIM kartu, nebo je jí nutné objednat? Díky za info

  • Dobrý den Olgo,

   nově je otevřen stánek orange (je zatím jediný). Podrobnější info o tom nejpozději během nadcházejícího víkendu v hlavním textu. Jeho otvírací dobu neznám. Jestliže chcete objednat SIMku předem, posílám vám k tomu instrukce na email.

 • Odpovědět

  Prosím o kontak na datovou kartu. Je to reálné doručit na letiště v neděli 29.9.2019 linka PC 624, přílet 2:05?

  Děkuji

  • Dobrý den Václave,

   pokud správně koukám, tak to je do Sharm el-Sheikhu, je to tak? Tam bohužel neumím zařídit doručení na letiště 🙁

 • Odpovědět

  Dodatek k příspěvku Václav: Tarif 5GB

 • Odpovědět

  Ano, tak bohužel.
  Děkuji za snahu.

 • Odpovědět

  A doručení do hotelu v Dahab?
  Díky

  • Bohužel ne, doporučuji koupit SIMku hned na letišti v Sharmu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, letíme do Hurghady,přílet středa 2.10. čas cca 4:00 ráno. Stíhám ještě objednat SIM předem? Děkuji

  • Dobrý den Žaneto, časově by to nebyl problém, problém je samotná Hurghada, kam já doručení SIM zprostředkovat neumím. Lze to v tuto chvíli pouze v případě příletu do Marsa Alam. Tedy v Hurghadě doporučuji koupit kartu ve stánku na letišti (kde na rozdíl od jiných letišť mají operátoři skutečně oficiální zastoupení). Výhodou je cena, nevýhodou samozřejmě fakt, že pak nemáte nikoho, na koho se obrátit v případě potíží s kartou.

 • Odpovědět

  Ajo, špatně jsem pochopila 🙂 měla jsem za to,že lze do Marsa Alam i Hurghady, nevadí. Každopádně Vám děkuji za veškeré info, které jste zde poskytl. Moc mi to pomohlo se v tom zorientovat.

  • Přesně tak. Nemáte zač. Poskytnout co nejrelevantnější informace, je přesně to, proč tato stránky vznikla. Až získáte s egyptskou SIMkou zkušenost, budu rád, když se zde o ni s námi i vy podělíte 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den.
  Mohla bych poprosit o zaslání kontaktu na koupi sim od Vodafonu v Marsa Alam a postup aktivace na mistě.
  Děkuji Olina

  • Dobrý den, samozřejmě, posílám na váš email.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši,
  mám velkou prosbu, letíme do Marsy 3.10. a jsem po této stránce úplný analfabet a neumím anglicky, poprosila bych o kontakt na koupi sim a zda to vůbec zvládnu zakoupit a aktivovat, mám iPhonne 6s, zda to tam bude pasovat, potřebuji data hlavně na kontrolu mailů, omlouvám se a moc děkuji Bohdana

  • Dobrý den Bohdano,

   je to snadné, zvládnete to. Není v podstatě potřeba žádná komunikace, při objednávce bude pro vás vše připraveno a kartu bude aktivní. Bude stačit ji vložit do telefonu. Podrobnější informace vám posílám na mail. Děkuji 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den. I já bych Vás moc poprosil o kontakt na prodejce sim karet ve městě Mars Alam. Letime do hottelu CLUB CALIMERA AKASSIA SWISS RESOR tam na začátku října a moc rad bych byl on-line. Předem děkuji hlavně za Vaši ochotu. Díky

  • Dobrý den Zdeňku, jasné… posílám vám potřebné informace na váš email.

 • Odpovědět

  Dobrý večer, mohu Vás také poprosit o kontakt na osobu v MARSA ALAM a popis, co přesně udělat a jak, abych mohl na letišti přebrat simkartu??? Letíme 13.10. do resortu Gemma a nevíme jak to tam je s připojením na WiFi. Anglicky vůbec neumím.
  Děkuji moc

  • Dobrý den Václave,

   pokud já vím, tak v hotelu Gemma Beach funguje wifi omezeně zdarma pouze u hotelové recepce. A co vím, tak si lidi ztěžují na to, že to padá, signál je slabý … zkrátka to kór v přetížených časech zlobí. Pokud potřebujete kvalitní internet, jděte rozhodně cestou datové SIM karty (buď ji můžete koupit na letišti) a nebo ji objednat předem s tím, že vám ji člověk na letiště doručí a bude tam na vás s kartou čekat, tak, aby vám ji mohl předat. Komunikace není potřeba prakticky žádná, jen mu zaplatíte, on vám dá kartu a je to. Vše je totiž v takovém případě domluveno předem. Podrobné informace vám posílám na email.

 • Odpovědět

  Dobrý den, můžu poprosit o kontakt ohledně koupě sim karty. Děkuji Jitka. M.

  • Dobrý den Jitko, posílám vám ho na email, ano. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den, ve ČT letíme do Palace Port Ghalib resort – Marsa. Wifi údajně zdarma, můžete potvrdit? Popřípadě předat kontakt na prodejce SIM na letišti? Děkuji. David G.

  • Dobrý den Davide,

   ano, zdarma je, ale pouze na recepci. Jinde wifi není, na pokojích vůbec ne. Tam je akorát možnost pevného připojení kabelem, to ale stojí 60 dolarů na týden. Jestliže vám internet na recepci nestačí, tak určitě doporučuji koupit SIM kartu (k tomu vám pošlu informace na email).

 • Odpovědět

  Dobrý den, můžu poprosit o kontakt a aktuální ceník ohledně koupě sim karty. Děkuji V.

  • Dobrý den Vladislave, obojí posílám na váš email. Veškeré podstatné informace jsou rovněž uvedeny nahoře v článku.

 • Odpovědět

  Dobrý den, můžu poprosit o kontakt ohledně koupě sim karty? Letíme 23.10. do Hurghady, pokračujem na Hotel Brayka Resort. Kterého operátora doporučujete?
  Děkuji Zbyněk P.

  • Dobrý den Zbyňku,

   nejlepší je Vodafone, ostatně Vodafone SIM karty jsou ty, které jsem schopný pro lidi zařizovat. Tedy pokud budete mít možnost volby, doporučuji volit Vodafone. Vzhledem k tomu, že letíte do Hurghady, doporučuji koupit SIM přímo na letišti hned po vašem příletu. Vždy tam je alespoň jeden stánek otevřený.

 • Odpovědět

  Připojení wifi na hotelu Magic life Kalawy Safaga

  • Dobrý den Majo, pokud se ptáte na možnosti wifi připojení na hotelu TUI MAGIC LIFE Kalawy, což tedy není z vašeho komentáře zřejmé, tak tady je wifi zdarma na recepci, v lobby, podle mých informací i na pláži a v mnohých pokojích. Záleží ale, který pokoj dostanete, resp. jak daleko bude od nějakého wifi routeru. Co vím, tak na pokojích to tady 100% rozhodně nefunguje.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohu poprosit o kontakt a aktuální ceník sim karet v Marse Alam? Děkuji

  • Dobrý den Martine, jasně, zasílám na váš email.

 • Odpovědět

  Dobrý večer , za týden letime do Marsa Alam , můžete mi prosím poslat kontakt na objednání datové karty . Moc děkuji .

  • Dobrý den Aleno,
   vše potřebné včetně kontaktu, přes který to lze objednat, najdete během jedné minuty ve vaší emailové schránce 🙂

 • Odpovědět

  Děkuji za vyřízení sim karty, předání proběhlo v pořádku, při doplácení dostal hned euro navíc a stejně si řekl o další. Jen bych tuto službu spíše hodnotila jako pohodlnou, což opravdu je. V hotelu royal tulip beach zakoupíte sim kartu ve stánku Vodafone „bez přirážky“ 5gb vyjde stejně na 20euro. Tím rozhodně nechci od služby pana Lukáše odrazovat, vše proběhlo v naprostém pořádku.

  • Dobrý večer Nikol, moc díky za názor. Jsem rád, že i ve vašem případě šlo všechno hladce. Je pravda, že v některých hotelech (zejména v těch, co jsou blízko u letiště) koupíte stejné Vodafone karty za o něco vyšší ceny. Ale alespoň podle toho co vím, tak těhlech hotelů není moc a zejména v těch vzdálenějších resortech s tím nelze počítat, určitě ne na to spoléhat. Je fajn, že jste mu dala bakšiš, to, že si řekl o víc, osobně považuji za drzost… a ačkoliv sice bakšiš požadovat může, nic mu nad rámec dohodnuté ceny nikdo dávat nemusí.

 • Odpovědět

  Dobrý den, odjíždím v sobotu 19.10. do Marsy. Byl o by možné objednat si datovou sim?

  • Dobrý večer Lenko, není problém, je na to 5 dní, to je dost času. Zasílám vám podrobné informace na váš email.

 • Odpovědět

  Prosim o info skrz datovou SIM.
  Přílet 18.10. Marsa Alam.

  • Dobrý den Martino,
   máte necelé tři dny do odletu, což je tak akorát času na to kartu předem objednat, aby se vše v pohodě stihlo. Aktuální informace ohledně možnosti objednávky vám hned posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  24.10 letíme do Marsy – bude možné koupit datovou SIM již na letišti v cca 5 ráno a nebo je potřeba si jí objednat?
  Děkuji

  • Dobrý den Hanko,

   většinou bývá stánek i takto ráno otevřen (ale nikdo vám toto předem 100% nezaručí). Objednání předem přes internet je samozřejmě také možné. Info k tomu vám pošlu.

 • Odpovědět

  Zdravím před hotelem (El palacio) mame krámek s technikou (repraky atd.) A je tam cedule vdf mám tam koupit sim (teď máme etisalat ale ten tu má špatné pokrytí

  • Zdravím Matesi, vodafone má nejlepší pokrytí, pokud Etisalat nefunguje nebo nemá stabilní signál, vyplatí se koupit vodafone kartu.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  příští týden odlétáme do Marsa Alam. Můžete mi prosím poslat ceník a instrukce, jak lze SIMku předem objednat. Díky

  • Dobrý den Petře, samozřejmě, zasílám na email 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  24.10. nad ránem odlétáme směr Marsa Alam. Můžete mi prosím poslat ceník, instrukce a jak předem objednat _SIM kartu Vodafone s doručením na letiště MA + se chci s Vámi poradit kolik GB bych měla koupit. Děkuji Dana

  • Dobré dopoledne Dano,

   zasílám vám dokument, ve kterém najdete vše potřebné. Množství dat je dost individuální, každý je zvyklý používat internet jinak často, záleží pro také kolik lidí, kartu bude využívat, zda ji máte jen pro sebe či nikoliv. Na chatovací aplikace, na email, na přečtení zpráv na internetu či hledání informací Egyptě je dle mě na týden dostačujících 5 GB. Ale jak říkám, každý má trochu jinou spotřebu.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  Teď v neděli ráno (6.50) přiletíme na letiště do Marsy Alam.
  Budeme mít štěstí na otevřený stánek s datovými simkartami?
  Případně budeme v hotelu Jaz grand Marsa.
  Jaké jsou možnosti internetu (wifi) či datových karet na hotelu?
  Moc děkuji za odpověď
  S pozdraven

  Honza A.

  • Dobrý den Honzo, neumím to říct na 100%, ale dle mě, pokud si vystačíte s Orange kartou, to s klidem můžete risknout. Většinou otevřený je. O tom, jak funguje internet v hotelu Jaz Grand Marsa jsem psal v létě zde. V případě tohoto hotelu bohužel přesně nevím, zda je možné kartu koupit přímo v resortu. Vím, že v jiných „Jaz“ hotelech to lze, ale zde si nejsem jistý.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o informace ohledně koupě přes internet, děkuji.

  • Dobrý den Petro, jasné, ihned to posílám na váš email 🙂

 • Odpovědět

  Zdravím, přidávám zkušenost s koupí datové SIM na letišti v Hurghadě. Přílet cca kolem 4:00. Otevřen byl stánek Vodafone i Orange. Nabízeli 3 druhy SIM, koupila jsem si 12 GB za 15$. Pohlídala jsem si,aby vložil do telefonu novou SIM. Do 5ti hodin se měl internet rozjet, to se ale nestalo. V našem hotelu jsem zašla za místním prodejcem suvenýrů, který také prodával Vodafone SIM. Ověřil funkčnost kódem a bohužel SIM nefunkční. Tak jsem u něj zakoupila 8GB za 20$ a internet se hned rozjel. Čerpali jsme 14 dnů na 3 zařízení (hlavně syn na tabletu YouTube) a v pohodě nám objem dat vystačil.

  • Díky moc Žaneto 🙂 vaše zkušenosti jasně dokládá to, že tyhle věci se v Egyptě bohužel dějí, a to dost často a člověk zkrátka musí být na pozoru.

 • Odpovědět

  Dobrý den. Že nefungují v MA stánky Vodafonu mě nemile překvapilo. Letím tam za týden počtvrté a nerad bych kvůli SIM objížděl hotely, nebo kupoval v supermarketu. Vždy jsem datovku využíval jen na maily, psaní ve WhatsApp, aktualizacím Google Play apod. Potřebuji poradit s kolika daty vyjdu při Viber volání za 14 dní a cca 15 minutách hovoru denně. Děkuji za odpověd a prosím o kontakt a info ohledně koupě SIM data karty přes vás. Zdraví Míra.

  • Dobrý den Míro, je to tak, Vodafone tam není. je tam akorát zhruba měsíc otevřený stánek Orange, ale nikoliv Vodafone. Pokud chcete Vodafone, zařídím vám ji. Informace k objednávce posílám na váš email. Jinak co se dat týče, já bych pro vaše potřeby volil 8 GB nebo více.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  prosím o podrobnosti k prodeji SIM karty v Marsa Alam na letišti. Děkuji.

  • Dobrý den Michale, posílám 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  prosím o podrobnosti k prodeji SIM karty v Marsa Alam na letišt..Můžu poprosit o kontakt a aktuální ceník ohledně koupě sim karty. Děkuji P.

  • Dobrý den Petro,

   veškeré aktuálně platné informace o tom, jaké jsou nyní možnosti koupi karty v Marsa Alam, najdete v článku. Ano, ceník vám spolu s instrukcemi, jak kartu objednat předem, posílám. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohu také poprosit o kontakt na prodejce SIM v Marsa Alam? děkuji.Ivoš

  • Dobrý den Ivoši, samozřejmě, posílám vám pdf dokument se všemi potřebnými instrukcemi.

 • Odpovědět

  Pekny den, mohl byste mi, prosim, poslat kontakt na cloveka, ktery by mi na letisti v Marsa Alam prodal SIM kartu? Priletim tuto sobotu 26.10. kolem 5:45 rano. Stihneme to vyridit? Moc diky!

  • Dobrý den Petře,

   já to pro vás zařídím. A sobotu ráno na vás bude čekat člověk. Jsou na to tři dny, v pohodě se to stihne. Podrobné informace posílám emailem.

 • Odpovědět

  Pekny den, mohl byste mi, prosim, poslat kontakt na cloveka, ktery by mi na letisti v Marsa Alam prodal SIM kartu? Priletim v pondělí 28.10. v 00:20

  • Dobrý den Petře, posílám vám potřebné instrukce na email. Doručení 28.10. v 00:20 není problém.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, Letíme koncem listopadu do Marsa Alam hotel Brayka Bay resort.Přiletíme v 5 hodin ráno. Nevím jak je to s wi-fi v tomto hotelu. Potřebuji SIM kartu na Skype a také na volání přes mobil.Stačí 5 Gb od Vodafonu. Pošlete mi prosím kontakt. Děkuji.

  • Dobrý den, v hotelu Brayka Bay je wifi pouze placené, viz. také má předchozí odpověď na dotaz od Pavly nebo na dotaz od Katky. Pokud to nebudou videohovory, tak dle mě ano, 5 GB by stačit mělo, popřípadě zvažte 8 GB. Více je určitě zbytečných. Instrukce, jak kartu objednat, vám hned zasílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, nevíte jak je to s WiFi v Onatti Beach v Marsa Alam? Děkuji

  • Dobrý den Lenko,

   v Onatti Beach je wifi zdarma funkční standardně pouze u recepce hotelu. Jinde bohužel ne.

 • Odpovědět

  Zdravím, tak jsem si koupila simku od Orange na letišti, ale ať dělám co dělám podle návodu, nedaří se mi navýšit data na 16 GB. Ten druhý kód to chce pořád dokola a nebo to hlásí chybu Pěkně mě to štve.

  • Dobrý den Lenko,

   přiznám se, že já přímou osobní zkušenost s operátorem Orange nemám, pouze s Vodafonem, takže vám bohužel neumím poradit. Nenapadá mě nic, co byste dělala špatně… 🙁

 • Odpovědět

  Dobrý den, chci se zeptat na internet v Hotel Malikia resort, Marsa Alam?

  • Dobrý den Petře,

   v resortu Malikia Abu Dabbab stále žádné wifi zdarma není. Je možnost si zde internet zaplatit, podle mých nejaktuálnějších informací vyjde týdenní připojení na 30 dolarů. Ale má to několik ALE. Za prvé takové připojení nejde sdílet, vždy se připojíte pouze na jednom přístroji, za druhé ani toto placené připojení v Malikii není spolehlivé, často je pomalé nebo se odpojuje. Zkrátka určitě v případě Malikie nedoporučuji na wifi spoléhat, ale jít cestou datové SIM Karty.

 • Odpovědět

  Priletim, ale na letiste do Hurgady 04:15. Lze domluvit kartu od Vodafonu. Popř.
  doporucit velikost karty? Děkuji. Petr

  • Rozumím, typicky v Hurghadě i v takto časných ranních hodinách bývá na letišti alespoň jeden prodejní stánek otevřen. Pokud si budete moct vybrat, doporučuji volit karty od Vodafonu. Co se týče velikosti karty, to hrozně záleží na tom, kolik vás bude kartu využívat a zejména na co ji budete využívat. Pokud se bavíme o klasickém prohlížení internetu, emailu, popř. sociálních sítích a pouze příležitostného shlédnutí videa, dvou lidem na týden v pohodě vystačí 8 GB karta.

 • Odpovědět

  Dobrý den. Jsme aktuálně v Marsa Alam a měli jsme u vás objednané dvě SIM karty. Na letišti čekal maník s cedulkou s mým jménem. Předání proběhlo bez problémů, po zasunutí do slotů obě karty jedou. Jediná chybička je, že s nimi nejde volat přes Whatsapp. Ale vše ostatní funguje. Děkuji za vaše služby.

  • Dobrý den Michale, díky moc za info o tom, že vše proběhlo v pořádku. Na volání přes WhatsApp se ihned tážu, jak to ve skutečnosti je. Zda to jde / nejde. Volání přes jiné aplikace funkční je?

  • Je to tak, že v Egyptě WhatsApp ani Skype nelze používat na hovory (lze pouze prostřednictvím těchto aplikací chatovat nebo posílat nahrané hlasové zprávy). Tedy není to chyba SIM karet. Alternativně lze pro volání použít Facebook messenger, Facetime nebo Viber, prostřednictvím kterých v Egyptě voip hovor uskutečnit lze.

 • Odpovědět

  Dobrý den prosím o zaslání info k vašemu internetu.Jakym způsobem to funguje a popř.cenu.Dekuji Majda

  • Dobrý den Majdo,

   posílám vám hned veškeré potřebné informace včetně cen na váš email. Děkuji 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, můžu poprosit informace o Vodafone sim karte v Hurghade a popřípadě si to i objednat? Děkuji Jana

  • Dobrý den Jano,

   omlouvám se, ale SIM karty v Hurghadě v tuto chvíli zařizovat neumím. Ostatně ono to je tak trochu zbytečné, protože ji v Hurghadě na rozdíl od Marsy lze v pohodě zakoupit přímo na letišti.

 • Odpovědět

  Dobrý večer, prosim o kontakt na koupi SIM karty Vodafone 8GB. Zvládnu to, když neumím anglicky? Přílet do Marsa Alam 6.11.2019 v 6.40 hodin , let QS 1258. Moc děkuji Jana.

  • Dobrý den Jano,

   ano, zvládnete, není potřeba prakticky žádná komunikace, přijdete k člověku, který bude mít v ruce cedulku s vaším jménem, hotově mu za kartu zaplatíte, on vám SIM kartu předá a je hotovo. Hned vás budu kontaktovat emailem, kam vám zašlu podrobné informace o objednávce.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  v polovině listopadu letíme do Abu Dabbab, tak bych rád poprosil o aktuální ceník a kontakt na prodejce SIM. Předem mockrát děkuji.

  • Dobrý den Milane, informace posílám na váš email 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den. Pořídil jsem Sim kartu a vše proběhlo jak bylo napsáno. Doporučuji zadnej problem nebyl vložil jsem a bylo hotovo. V hotelu Three Corners Sea beach v Marsa Alam byl sice internet po celém areálu krom pokojů i Sim karty prodávaly ve stánku ale pro pohodlí a konfort služeb doporučuji zařídit kartu zde. Díky Ivoš.

  • Dobrý den Ivoši, díky za vaši zpětnou vazbu a zkušenost 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, zítra s kamarádkami odlétám do hotelu Caribbean World Soma Bay. Chtěla jsem se zeptat, zda je v tomto hotelu Wi-Fi připojení zdarma či jak to tam je 🙂
  Děkuji za odpověď Daniela

  • Dobrý den Danielo,

   wifi je tam zdarma, ale pouze na recepci hotelu. Viz. také tato moje dřívější odpověď, kde zmiňuji i cenu zdejšího zpoplatněného internetu. Pěknou dovolenou 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  chtěla bych objednat SIM kartu Vodafone 5GB. Přiletím do Marsa Alam 24.11.2019 v 7:00 hod, let č. 1222. Předem děkuji za odpověď. Michaela Sochorová

  • Dobrý den Michaelo,

   jasné, není problém, posílám vám shrnutí objednávky na váš email.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši,
  odlétáme 7.12.2019 do Marsa Alam. hotel Concorde Moreen Beach. Mám dotaz, zda třeba již není možné na letišti koupit datovou sim od Vodafonu, případně jestli nevíte, zda data od Orange budou v tomto hotelu fungovat. Pokud ne, mohu požádat o zajištění karty Vodafon 8 GB s předáním na letišti. Předem děkuji a přeji pěkný den. Jana

  • Dobrý den Jano,

   nejsem si vědomí toho, že by zde Vodafone stánek fungoval. S Vodafonem spolupracuji, takže kdyby fungoval, věděl bych o tom. Ohledně Orange dat – nejsem vám to schopný říct, jak uvádím výše v článku, můžou občas nastat problémy, třeba venku to lidem šlape bez problému, ale na pokojích mají někteří zkušenost, že to je horší. Pokud se rozhodnete pro Vodafone kartu s doručením na letiště, tak dejte vědět, zařídím ji pro vás.

 • Odpovědět

  Dobrý večer Lukáši,
  prosím o zaslání informací k objednání SIM karty. Doba příletu do Marsa Alam je 1.12.2019 v 7:00. Děkuji

  • Dobrý den Romane, aktuální informace včetně toho, jak kartu objednat, vám zasílám na email 🙂 Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím vás, kde koupím tzv. turistickou SIM kartu v Egyptě v Marsa Alam?
  Mě stačí 1Gb. Měli by byt hodně levné, ale neověřoval jsem si to. Děkuji.

  • Dobrý den, upřímně řečeno jsem nikdy neslyšel o tom, že by někde zde měla být k dispozici pouhá 1GB karta. Je to možné, ale já o tom nevím, takže vám na toto nedokáži odpovědět.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši,
  odlétáme 7.12.2019 do Marsa Alam. Chtěl bych objednat SIM kartu. Děkuji za odpověď.

  • Dobrý den,
   veškeré informace o tom, jak kartu objednat, včetně aktuálních cen, vám hned posílám na email. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  koupil jsem na hotelu SIM kartu etisalat FUP 8Gb. Spotřebují cca 1 až 2 Gb. Zbytek 6 Gb přenechám v sobotu 8.12.v PHA. Volat přes W-app se opravdu nedá.

 • Odpovědět

  Prosím dotaz stihl bych ještě objednat datovou SIM kartu 2,5 – 4 GB od Vodafonu na letiště Marsa Alam přílet 7.12.2019 v 6 hodin?

  • Dobrý den Ladislave, ano, to stihneme. Posílám vám email, tak poprosím o vaši co nejrychlejší reakci. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den,

  Jedeme 21. 12. Do Marsa alam. Hotel Three corners Fayrouz Plaza resort nevite jak tam vypadá wifi? Předem děkuji

 • Odpovědět

  Dobrý den, ráda bych si objednala SIM Vodafone 6GB na letiště Marsa Alam,přílet 22.12.2019 cca v 6am. Jak to zařídit?
  Děkuji
  Schachlová

  • Dobrý den Blanko,

   děkuji, posílám vám email, prostřednictvím kterého objednávku společně vyřídíme.

 • Odpovědět

  Dobrý den, dá se koupit 6GB 2x odlet 1.1.2020

  • Dobrý den Veroniko,

   není problém, víte, kdy přesně (v kolik) byste měla do Marsa Alam, resp. stačí mi číslo letu. Já bych si pro jistotu ověřil, že doručení karet na letiště je i 1. ledna skutečně možné. Předpokládám, že ano, ale nechal bych si to ještě potvrdit. Pokud to číslo letu víte, napište mi to do emailu.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  25.12.,odlet cca 1:30 do hotelu :THREE CORNERS SEA BEACH **** ,
  moc prosím o radu,jak s netem. Myslím,že wifi na nic,takže určitě datovku,prosím o radu,jestli raději jistotu z domova,nebo Orange na letišti.
  Hotel je od letiště blízko,takže by se tam dalo dostat i přez den,ale aby se zde neprojevilo klasické „nechci slevu zadarmo“:):):)
  Sice levnější data,ale drahá doprava pro ně:)
  Předem moc děkuji za radu a případný kontakt
  Míša

  • Dobré odpoledne Míšo,

   informace k internetu v Three Corners Sea Beach jsem psal zde v odpovědi na dotaz od Honzy. Mrkněte na ně. Stále to platí. Co se týče volby konkrétní datové karty, z tohoto hlediska jsem se snažil být co nejdetailnější přímo v hlavním textu a obávám se, že vám tady už lépe poradit nedokážu. Sám zkušenosti s Orange z poslední doby nemám, takže objektivně neumím posoudit, jaký konkrétní rozdíl je mezi operátory v oblasti zrovna vašeho hotelu. Pokud se rozhodnete pro Vodafone, stačí mi napsat sem nebo na email a já zařídím, aby na vás ráno 25.12. na letišti čekal člověk s kartou. Ať už se rozhodnete pro Vodafone nebo pro Orange, budu moc rád, když sem pak po vašem návratu sepíšete pro ostatní vaši zkušenost 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý večer,
  koncem ledna letím do Egypta, bydlet budu v hotelu „Steigenberger ALDAU Beach Hotel“ v Hurghadě. Na webu jsem narazil na stránku https://www.egyptsim.com/, kde nabízejí objednání SIM a po jejím zaplacení i předání do recepce hotelu, kde si ji pak lze po příletu při ubytování vyzvednout. Máte prosím s uvedenou stránkou a nabízenou službou nějakou zkušenost? Moc se omlouvám, pokud jste na podobný dotaz už odpovídal. Do studia diskuze se pustím až teď.
  S díky Zdeněk

  • Dobrý den Zdeňku,

   takhle, co já si upřímně myslím, je to, že vy SIM kartu potřebovat nebudete. Samozřejmě netuším, jaké máte potřeby a nároky co se internetu týče, nicméně v hotelu Steigenberger AL DAU Beach Resort, je wifi k dispozici. Jak v hotelu a na pokojích, tak u bazénu a na pláži. Bez poplatku. Pokud se přesto pro SIM kartu rozhodnete a mám-li být upřímný, tak objednávka předem v případě Hurghady není potřeba a nevyplatí se. Kartu koupíte na letišti. A tam si pro ní lze klidně i dojít, váš hotel není od letiště tak daleko.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  prosím o podrobnosti k prodeji SIM karty v Marsa Alam. Přiletíme 29.12. kolem 1 hod ranní místního času. Budeme bydlet v resortu Port Ghalib Resort, tak jestli by šla popř. dopravit sim na hotel.
  Děkuji
  Hanka

  • Dobrý den Hanko,

   pdf dokument s veškerými detaily vám zasílám na email. Ano, SIM karta lze dopravit na hotel (ale myslím, že v případě tohoto hotelu by to bylo na dodatečný poplatek 5€… musel bych si to ještě prověřit, jak to v případě Port Ghalib je). Nicméně není problém kartu doručit na letišti, a to i v tak pozdní hodinu, doručení na letiště je zdarma. Jinak jak jste psala ve vašem včerejším komentáři, je to tak, wifi v Port Ghalib Resortu je zdarma pouze u recepce.

 • Odpovědět

  Dobrý den, též prosím o kontakt na zprostředkování SIM , letím 25. 12 Hurghada stihnu ještě objednat? díky Alena

  • Dobrý den Aleno,

   bohužel v Hurghadě na nikoho kontakt nemám a SIM karty zde zprostředkovávat neumím. Ono to ale v případě Hurghady ani není potřeba. Jsou tam prodejní místa na letišti.

 • Odpovědět

  Dobrý den,

  bylo by možné objednat SIM kartu na 20 GB do Marsa Alam? Termín odletu z Prahy je 11.01.2020 01:30 hod.

  Děkuji za zprávu.

  Michal

  • Dobrý den Michale,

   ano, není problém. Budu od vás akorát potřebovat doplnit vaše číslo letu (pokud ho znáte). Spojím se s Vámi na přímo emailem a objednávku společně hned vyřídíme.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  pouze info pro další turisty. V termínu 7. 12. – 21. 12. jsme byli v Marsa Alam, hotel Concorde Moreen Beach. Bezplatná wifi v hotelu funguje, ale velice slabý signál. Zakoupili jsme na letišti kartu od Orange a data fungovala v celém hotelu (pokoj, pláž, lobby bar…) naprosto perfektně.

  • Za všechny ostatní vám Jano děkuju, že jste se zde o vaší zkušenost s internetem v hotelu Concorde Moreen Beach podělila. Díky 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, ráda bych se zeptala na hotel Titanik Palace. Je zde placená Wifi či ne? Někde je že ano, někde že ne.

  • Dobrý den Kristýno,

   v hotelu Titanic Palace je internet zdarma. Wifi je dostupné v celém areálu resortu, tedy i na pokojích nebo u bazénu a na pláži. Takže buďte bez obav, egyptská datová SIM karta tu není potřeba. Mějte se a užijte si dovolenou 🙂

 • Odpovědět

  Zdravim,letim 23 do egypta do caribbean world a chtel bych datovou sim at jsem s rodinou v kontaktu.slo by pres vas nejak objednat?diky

  • Dobrý den Milane,

   umím to pro vás zařídit. Má to ale několik „ale“. Vy zcela určitě poletíte do Hurghady a nikoliv do Marsy. Neumím zařídit doručení SIM karty na hurghadské letiště, bylo by nutné vám kartu doručit přímo na hotel. Bohužel vás hotel není od Hurghady úplně blízko a tedy by bylo nutné krom ceny samotné datové karty počítat i s poplatkem za dopravu (který v případě Carribean World Soma Bay činí 25€). Vzhledem k tomu, že na letišti v Hurghadě na rozdíl od Marsa Alam mají egyptští operátoři oficiální zastoupení, tak vám úplně na rovinu doporučuji koupi SIM karty přímo na letišti v Hurghadě. je to nejjednodušší a nejlevnější.

 • Odpovědět

  Tak dekuji za odpoved,zaridim si to na miste

 • Odpovědět

  Dobrý den, v prosinci 2019 jsem si zakoupil na letišti v Hurghade SIM, tuto jsem však neaktivoval, neboť na hotelu bylo všude připojení. Chystám se opět v únoru 2020 go Egypta. Bude SIM fungovat, když ji zaktivuji? Děkuji Petr

  • Dobrý den Petře, pokud skutečně nebyla vůbec používaná a jste si jistý, že vám ji při koupi neaktivovali, tak ano, SIMka by vám měla v únoru fungovat bez problému.

 • Odpovědět

  Dobrý den.
  Mám zájem o 8 GB,
  Do Egypta do Marsa Alam přiletím 18.1.2020 v 7.00
  Lze to zařídit.
  Cestuji s c.k. Blue Style .U jejich stánku si budu vyzvedáva vizum.

  • Dobrý den Jirko,

   jasné, to není žádný problém. Posílám vám podrobné informace o tom, jak lze kartu objednat, na váš email.

 • Odpovědět

  Dobrý den.
  začátkem února letím do Hurghady, konkrétně hotel Sindbad Aqua Park. Tam uvádějí, že je WiFi na recepci.
  1) máte informace o funkčnosti tohoto připojení ?
  2) data mne ani tak netrápí, ale spíš uvažuji o pořízení nějaké místní SIMky pro volání do ČR, protože ceny T-Mobile CZ mi připadají jak z minulého tisíciletí. Mohl byste mi něco doporučit ?
  Děkuji
  Kamil N.

  • Dobrý večer Kamile,

   je to pravda, wifi v hotelu Sindbad Aqua Park je k dispozici zdarma jen u recepce a podle mojí poslední informace, je to připojení dost pomalé a pro nějaké náročnější prohlížení internetu naprosto nepoužitelné (na rovinu ale předesílám, že zrovna u tohoto hotelu je to zhruba rok staré info, tj. dnes to může být trochu jinak).

   Ceny hovorů z Egypta jsou skutečně stále příšerné, takže je určitě lepší volit místní předplacenou SIM kartu. V Hurghadě (ať už na letišti nebo ve městě) to není problém koupit přímo od operátora, v Marsa Alam se takové karty kupují zprostředkovaně (tedy dráž) a 60 volných zahraničních minut stojí cca 30 eur. Tj. V Hurghadě vás to určitě vyjde levněji. Doporučuji Vodafone. Mimochodem nejbližší Vodafone obchod je od vašeho hotelu asi 250 m daleko (směrem do k centru Hurghady)

 • Odpovědět

  Díky za bleskovou odpověď. Na oplátku vám po návratu upřesním, jak je to s tou jejich WiFi nyní.

  • Super, díky moc!

 • Odpovědět

  Dobrý den,

  21.5. v 4:35 přilétáme do Marsa Alam (hotel HILTON MARSA NUBIAN) a máme zájem o kartu s objemem dat 8 GB.

  Také se chceme zeptat, jaký typ cestování po Egyptě doporučujete. Výlety od cestovky neradi využíváme, protože jsme pak zbytečně časově závislí na jejich harmonogramu. Přemýšlíme o klasickém taxi, půjčení vozidla, popřípadě sehnání nějakého místního průvodce. Co si o tom myslíte? Je nějaká z těchto variant vůbec bezpečná? Výlet chceme směřovat do okolí Nilu (Luxor, Karnak) a pak také do národního parku Wadi el Gemal.

  Předem Vám děkuji za odpověď a přeji krásný víkend.

  • Dobrý den Johano,

   myslíte 21. května nebo 21. ledna? Jen se pro jistotu ujišťuji 🙂 8 GB karta není žádný problém, bude pro vás připravena, podrobnosti probereme po emailu.

   Co se týká výletů, tak rozhodně není dobrý nápad si půjčovat auto. Je to zkrátka dost jiná země a navíc cestovat úplně individuálně a samostatně např. do toho Luxoru není bezpečné. Já lidem vždycky říkám, že není problém si koupit výlet od místních, od nějaké místní agentury (v hotelu a na plážích se setkáte s řadou nabídek), pokud se jedná o nějaký kratší méně náročný výlet (zkrátka kamkoliv po pobřeží, včetně parku Wadi el Gemal nebo na moře). U výletů do vnitrozemí (k Asuánu, Luxoru apod.) je lepší dát přednost nějaké větší agentuře nebo vaší cestovce (z hlediska bezpečnosti je to lepší).

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  jedeme na dovolenou 9.2.2020, Hurghada, Stella Di mare beach resort. Můžete mi, prosím, poradit, jak je to tam s připojením na Wi-fi? Eventuelně kde a jak zařídit SIM kartu?
  Děkuji. Táňa

  • Dobrý den Táňo,

   wifi v hotelu Stella di Mare Beach Resort je možné využívat zdarma pouze u recepce hotelu, upozorňuji ale na docela bídnou kvalitu připojení. Pokud nic nechcete nechávat náhodě doporučuji ve vašem případě koupit SIM kartu/y přímo na letišti v Hurghadě hned potom, co přiletíte a projdete vízovou kontrolou. Je to nejlevnější možnost. Eventuálně si lze zaplatit připojení v hotelu (otázka ale je, jak moc je funkční, to nevím).

 • Odpovědět

  Dobrý den, také prosím o info k objednání datové karty v Marsa alam. Děkuji

  • Dobrý den Karolíno,

   ano, během minutky to máte ve vaší emailové schránce 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den chci si objednat simcartu, mohu poprosit o kontakt děkuji

  • Dobrý den, ano, podrobné info vám posílám na mail.

 • Odpovědět

  Zdravím přiletáme v sobotu do Marsa Alam je možno objednat sim ?

  • Dobrý den,

   ano, není problém, posílám vám podrobné info ohledně toho, jak objednávka funguje, včetně aktuálního ceníku, na email. Jinak abych se přiznal, viděl jsem váš příspěvek ze včerejšího večera, ale záměrně jsem s reakcí čekal. Tak pardon za prodlevu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, 1.2. cca v 8:50 hodin přilétáme do Marsy, bylo by možné se domluvit na předání datové sim? Prosíme o bližší info na email. Díky moc

  • Dobrý den Evo,

   samozřejmě 🙂 Budu od vás potřebovat ještě číslo vašeho letu a velikost SIM, kterou si přejete. Bližší informace vám zasílám na email.

 • Odpovědět

  Dobrý den, potřebovala bych pro příšte poradir, co jsme udělali špatně. 16.1. jsme si při příletu v Hurghadě na letišti koupili SIM Orange 16 GB za 9 USD, super cena. První 8 GB nastavených přímo, pro dalších 4 GB bylo nutné zvolit kód dle návodu mřížka
  12mřížka11mřížka, pak se objevila instrukce v Arabštině, naštěstí jen s jednou možnou volbou, zvolit číslo1, data v pořádku naběhla. Pro dalších 4 GB jsme dle návodu vytočili kód mřížka1000mřížka a to se opět v arabštině objevila instrukce, ale tentokrát s možnostmi zvolit 2 varianty, zvolili jsme opět 1 a poté znovu arabská instrukce tentokráte se 4 variantami, zvolili jsme opět č 1., objevila se nějaká arabská hláška a data nikde, znovu už jsme to opakovat nemohli. Nevíte někdo, prosím, jak příště postupovat, jaké číslice v menu zmáčknout? Děkuji.

  • Dobrý den Veroniko,

   s Orange zkušenosti nemám, takže vám bohužel poradit neumím. Jestli si někdo úspěšně aktivoval zbývající část dat, nechť dá vědět. Případě se příště zeptejte přímo prodejců, jak máte v druhé volbě pokračovat.

 • Odpovědět

  Dobry den, sla by prosím objednat sim karta do Hurghady. Na termín sobota -sobota 7.3.2020 – 14.3.2020. Odlet z Prahy v sobotu 00:50.
  Objem dat 3-5 GB?

  Děkuji,

  Honza

  • Dobrý den Honzo,

   doporučuji koupi přímo na letišti po příletu do Hurghady. Kde všichni hlavní operátoři mají, na rozdíl od Marsa Alam, své oficiální zastoupení. Je to nejlevnější způsob. I proto objednávky karet pro Hurghadu nezprostředkovávám, protože to vlastně není ani potřeba.

 • Odpovědět

  Dobrý den.
  Toto vlákno je primárně o datových SIMkách. Ale co kdybych si chtěl pořídit tamní kartu i nebo třeba jen pro volání do ČR ?
  Můžete mi doporučit nějaké řešení ?
  Díky
  Kamil N.

  • Dobrý den Kamile,

   kombinaci dat + předplaceného volání do zahraničí, případně pouze samotné volání, lze celkem bez problému také zařídit. Já v tomhle ohledu mohu komentovat Vodafone karty, které, pro toho, kdo má zájem, umím zprostředkovat (v Marsa Alam), případně na dálku vyřešit v podstatě jakýkoliv problém, který může člověk s kartou mít. A již několikrát jsem zprostředkovával i právě kombinaci internetu a volání. Cenově to u této varianty vychází na cca 10 euro za každých volných zahr. 20 minut.

   Předpokládám, že podobně jako Vodafone, umí dané kombinace poskytnout i jiní egyptští operátoři.

   pokud máte zájem o nějaké detailní info, tak pište, buď se nebo emailem.

 • Odpovědět

  Datová SIM mne až tak nezajímá. Mezi 8-16.2.2020 budu v Hurghadě a asi i okolí. Pravděpodobně budu mít potřebu volat do ČR a tudíž bych uvítal informaci jak to provádět levněji, než přes roaming T-Mobile.

  • Jasně, v tom případě si můžete koupit čistě kartu na volání, s předplacenými minutami (v Hurghadě na letišti mají zastoupení všichni egyptští operátoři, tedy nejlepší je to koupit asi tam). Nebo koupit datovou kartu a volat přes internet, tady akorát pozor, že ne každá aplikace na volání v Egyptě spolehlivě funguje (konkrétně Skype nebo Whatsapp), je mnohem lepší používat volat z Egypta třeba přes Viber nebo Facebook Massenger.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši,

  děkuji za Vaši odpověď ohledně SIM karty. Příště se zeptám přímo prodejce u stánku Orange, jak mám u poslední SMS postupovat. Ze zkušenosti posílám info ostatním, že prodejce byl velmi milý, i v tom blázinci, dokonce mi přiznal, že jsem mu dala 2 x 10 USD, já mezitím hledala dceru a byla zmatená a on si tu druhou 10 USD bankovku nevzal a vrátil 1 USD (SIM stála 9 USD). Já si tu 1 USD zmateně vzala a nejradši bych se tam teď vrátila, abych mu ji dala 🙂
  Mám však na Vás Lukáši další dotaz ohledně Vašeho tipu na dovolenou pro mě a mou nejlepší kamarádu bez dětí, moc se na to těšíme, je nám vlastně jedno kam, ale prostě do Egypta 🙂 poslední týden v dubnu, šnorchlování, ale i pěkný kousek písčitého vstupu do vody. Především nám jde o super o super obsluhu hlavně u pláže a kvalitní pití a nějaké vyžití. Našla jsem destinaci Port Ghalib, kde nás úplně vidím. Nejdřív jsem chtěla Sunrise port ghalib bez ohledu na cenu, ale pak jsem v okolí našla Sivu a Port Resort za mnohem míň, tak jsem o tom začala přemýšlet. Máte pro nás dvě ‚holky‘ (38 let) nějaké jiné tipy a vyplatí se počkat na last minute? Když známe termín a můžeme zaplatit a letět? Můžeme letět z Prahy i z Drážďan v jakoukoli denní nebo noční hodinu. Třeba Vás napadne nějaké jiné místo v Egyptě, kde by se nám mohlo líbit. Děkuji za Váš názor.
  Veronika

  • Dobrý den Veroniko,

   díky moc za sepsání vaší zkušenosti se stánkem Orange v Hurghadě 🙂

   Co se týká vaší příští dovolené, pokud se nejedná o nějaké prázdniny, svátky, Velikonoce apod, pak já doporučuji čekat na last minute. Píšete poslední týden v dubnu, pokud by to měl být termín zhruba 20 až 27.4., tak to bude v pohodě, měl by-li to být až úplně ten poslední, přelomový týden, kdy je pátek 1.5. svátek, byly bych s last minutem hodně opatrný. Pokud vím, tak u Siva Port ghalib moc možný vstup po písku do vody není, chodí se zde víceméně pouze přes molo. Druhá varianta je chodit na vzdálenější část pláže, právě k pláži hotelu Sunrise Marina Port Ghalib, což je zhruba 500 metrů daleko. Z hlediska služeb a kór z hlediska služeb na pláži je lepší Sunrise Marina Port Ghalib. Pozvolný vstup, který si myslím, že by vám vyhovoval, spolu s dostupným šnorchlováním kousek od břehu je např. i u hotelu Brayka Bay. Tak koukněte na ten.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohu se zeptat jak rozeznat, že je objem dat na kartě jenom na internet nebo na internet+messengery? Děkuji za odpověď, za pár dní letíme a chystám se koupit kartu na letišti v Hurghadě

  • Dobrý den Zuzano,

   to by vám měl sdělit přímo prodejce, nějak jednoduše to poznat nejde. Ale pokud vím, tak v tuhle chvíli se už tyhle kombinace moc nedělají, většinou (alespoň v případě Vodafone) dostanete balík dat, který je možný používat libovolně na cokoliv.

 • Odpovědět

  Dobrý večer,
  v neděli 16.2. odlétáme na týden do hotelu LTI Akassia Beach. Poprosím Vás o nabídku na datové SIM karty od Vodafone pro 4 osoby, k vyzvednutí na letišti v Marsa Alam. Moc děkuji

  • Dobrý den Martine,

   zasílám vám podrobné informace na váš email. Stačí si ujasnit, jak velké karty chcete a kolik jich potřebujete (zda si vystačíte s jednou, pomocí které si uděláte mobilní hotspot, popřípadě jich budete potřebovat více) a dát mi následně vědět. Karty pro vás zařídím.

 • Odpovědět

  Zdravím přilétáme ve středu 12.2. do Marsa Alam je možno objednat sim ?

  • Dobrý den Roberte,

   ano je 🙂 Tedy pokud víte číslo vašeho letu a čas příletu. Případně mi stačí info odkud letíte a zbytek si dohledám. Ve vašem emailu naleznete informaci o tom, jak lze kartu/karty objednat. Hezký den!

 • Odpovědět

  Dobry den Lukasi, v sobotu 22/02 odletame do Marsa Alam, chcel by som objednat SIM 6GB za 21 EUR.
  Je to mozne?
  Pekny den.

  • Dobrý den Romane,

   samozřejmě. Posílám vám na email podrobnější informace o nabídce (posílám je každému) a vás pak poprosím ať mi na něj odpovíte a uvedete číslo vašeho letu a předpokládaný čas příletu a já to pro vás obratem zařídím 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý deň , v nedelu 8.3.2020 odlietame do Sharm El Sheikh chcel by som si objednať SIM kartu poprosím o info ktorého operátora je najlepšie vybrať a cenník plus bližšie info Ďakujem

  • Dobrý den Janko,

   já doporučuji Vodafone. Ale zrovna v Sharm el Sheikhu dle mého názoru mají dostatečné pokrytí všichni hlavní egyptští operátoři, tedy i Orange nebo Etisalat. Vodafone karty v Sharm el Sheikhu zařídit neumím, ale tady to není ani potřeba, jde to koupit na letišti.

 • Odpovědět

  Hurghada – hotel Sindbad Club.
  Po týdenním pobytu mohu potvrdit, že :
  1) obě tamní free WiFi (v hale u recepce a v okolí) jsou naprosto dostačující pro běžnou potřebu dat. A to i když je připojeno pár desítek lidí současně.

  2) v prostoru od hotelu Grand Hotel až k přístavu (Hurghada marina) má operátor Etisalat bezproblémové pokrytí signálem.

  • Díky Kamile za podrobné info z hotelu Sindbad Club 🙂

 • Odpovědět

  Mohu doporučit v Marse na letišti stánek Orange. Za tyden nespotrebuji ani polovinu dat. Cca 9. GB mi zbude. Kombinace data + soc.site. Vse funguje i pres hotspot. Vracim se 23.2. a rad prenecham za polovinu ceny, tedy 5 usd

  • Dobrý den Honzo, díky za recenzi. Můžete prosím pro ostatní doplnit info o tom, v jakém hotelu jste byl? Ptám se, protože od jiných lidí vím, že s připojením pomocí Orange karet neměli někteří v některých hotelech dobré zkušenosti. Zároveň ten, kdo by měl o zbývající data od pana Honzy zájem, nechť se zde o ně prostřednictvím komentáře přihlásí.

 • Odpovědět

  Dobry den,

  chcela by som sa opytat na internet v Bella Vista, Hurgada. Letim koncom februara. Dakujem

  • Dobrý den Marcela,

   podívejte se prosím na tuto odpověď, ve kterém jsem podrobně odpovídal na podobný dotaz. Dozvíte se tam i to, kde SIMku nejsnáze koupit. Mějte se 🙂

 • Odpovědět

  Zdravím. Nemáte někdo teď čerstvé zkušenosti jestli je otevřený nějaký stánek na letišti v HRG? Přílet 5. 3. okolo 5h ranní. Pak pokračujeme do hotelu Caribbean World v Soma Bay. Co jsem četl tak je tam internet dost chabej takže bych chtěl pořídit datovku

  • Dobrý den Jarmile,

   100% to sice zaručit neumím, ale většinou i takto brzy ráno bývá minimálně jedno prodejní místo některého z egyptských operátorů na letišti v Hurghadě otevřeno. Vše po příletu proto rychle vyřídíte, byl bych být vámi bez obav.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  jak aktuálně funguje koupě sim karet a ceny. Sice se chystám až v červnu, ale je třeba být připraven. Prosím i o kontakt. Jedu do Magic Tulip.

  • Dobrý den Karle,
   výše uvedené je aktuálně platné (průběžně to aktualizuji), tj. doporučuji si nejprve projít informace i ceny, které uvádím v textu. V Marsa Alam na letišti je možné koupit buď kartu Orange (ceny v článku) nebo celkem nově karty virtuálního operátora We (ceny neznám) nebo vsadit na jistotu (nejlepší pokrytí) a jít cestou SIM karty Vodafone, kterou vám zařídím já, tj. stačí se obrátit na mě buď zde prostřednictvím komentáře nebo emailu. Vyzvednutí je rovněž na letišti (ceny jsou rovněž nahoře v textu). Existují i jiné možnosti – koupit kartu od delegáta (typicky a logicky to mají však s přirážkou) nebo v krámcích v hotelovém areálu (i tam bývají ceny logicky vyšší).

 • Odpovědět

  Dobrý večer,
  Měli by jsme zájem o koupi dvou sim karet 8 Giga.
  Na dovolenou jedeme dvě rodiny v červenci.
  Předem moc děkuji za odpověď.
  S pozdravem Brychta Jiří

  • Dobrý den Jirko,

   to není žádný problém. Buď vám karty mohu objednat již nyní (pokud chcete), popřípadě se domluvme tak, že se mi buď sem (nebo ještě lépe přímo na můj email) ozvete cca 2 týdny před vaším odletem a Sim karty pro vás zařídíme před odletem. Nechávám na vás, kterou možnost preferujete 🙂

 • Odpovědět

  Byl jsem v El Malikia Abu Dabbab, zde je to bez problému

  • Supr, díky za doplnění této informace.

 • Odpovědět

  Dobrý večer Lukáši, letime v sobotu ráno ( 1.30am) do Marsy a rada bych si od vás zajistila sim kartu s daty. Je to možné nebo už je pozdě . Popr. co by jste mi doporučil .
  díky
  ima

  • Dobrý den Iveto,
   určitě není pozdě, posílám podrobné instrukce k objednávce na váš email. Pokud objednávku vyřídíme dnes, bude pro vás karta v sobotu ráno v Marsa Alam připravena.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  mam zájem o koupi třech datových sim karet (6Gb, 4Gb, 4Gb) s doručením na letiště Marsa Alam.
  Předpokládaný přílet z Katowic 10:25,14.3.2020.
  S pozdravelm Lenka a Eda

  • Dobrý den Edo, ano, posílám vám email s podrobnými informacemi ohledně objednávky a jejího potvrzení. Mějte se.

 • Odpovědět

  Dobrý den, nevíte jak je to s pokrytím v Marsa Alam (EL Quseir) v hotelu Albatros Sea World. Děkuji Michal

  • Dobrý den Michale,

   tady wifi je, pokrytí je po celém areálu hotelu, internet lze občas chytit i na pláži, rychlost připojení hodně kolísá rychlost, ve špičce v podvečer je to slabší, ale jinak se pohybuje až do 1,6 MB/s.

 • Odpovědět

  Dobrý den ,měl bych zájem o tu 20gb kartu.Děkuji Rejdík

  • Dobrý den Přemku,

   zašlu vám kompletní informace na email, poprosím vás, ať si je projdete a následně mi rovnou můžete v odpovědi zaslat detaily ohledně vašeho příletu tak, aby pro vás karta mohla být v době vašeho příletu připravena.

 • Odpovědět

  Zdravím Lukáši,
  měl bych zájem o 4Gb kartu na letiště v Marse
  Děkuji za info

  • Dobrý den Marku,

   kdy máte přílet do Marsy? Napište mi ho prosím do emailu, během minutky tam ode mne budete mít informace ohledně nabízených karet 🙂

 • Odpovědět

  Jen info o hotelu Caribbean World Soma Bay: WiFi na recepci docela svižná. Jinak jsem koupil SIM letišti o 8GB s tím že pošlete dva kódy a máte 16GB. Stojí 10$. Kdyby někdo přijel do soboty do hotelu Caribbean tak mu SIM zdarma přenechám. Je platná do 5.4. a předpokládám že na ni bude ještě tak 10GB pač teď po čtyřech dnech jsem vyčerpal jen 2.5Gb a jedou na hotspot dva telefony takže staví napsat na mail …

  • Dobrý den Jardo,

   díky moc za vaši zkušenost. Váš email jsem záměrně skryl, abych zamezil případnému spamu, kterému byste tímto mohl být vystaven. Kdo má zájem, nechť se zde ozve prostřednictvím komentáře a já mu váš email rád předám tak, aby vás mohl kontaktovat na přímo.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  rád bych objednal kartu Vodafon 4 GB s dodáním na letiště M.A. 1 x 20.3. a pak 9.4. .
  Prosím tedy o kontakt. Můžete do komentáře napsat pár vět k situaci s koronavirem ?

  Děkuji.

  • Dobrý den Ladislave,

   ihned vám zasílám email s podrobnými informacemi, budu od vás akorát ještě potřebovat konkrétní čísla vašich jednotlivých letů. To vyřešíme po mailu. Co se týká aktuální situace, tak mé informace k dnešnímu dni jsou následující: 60 nakažených, 1 úmrtí (německý 60 letý turista), nákaza pravděpodobně chytil během plavby po Nilu, kde bylo z jedné lodi identifikováno 45 nakažených. Německý turista následně cestoval do Hurghady, kde se mu zdravotní potíže projevily. Nemám informaci o tom, že by byl v tuto chvíli znám nějaký případ z oblasti Marsa alam. Přesto mé doporučení je vyhýbat se hotelům, které jsou oblíbené mezi Italy. jsou to zejména Gemma Beach a Dream Lagoon Resort.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši. Zdravím po delší době! Měl bych dotaz jestli budete mít od září opět možnost zařídit SIM v Marsa Alam, popř. jak to vypadá se stánkaři na letišti. Máte nějaké zprávy? Smartwings od září do MA už létá. Loni v říjnu jsem měl od Vás datovku a spokojenost, vše proběhlo bez problémů a rychle. Letos v dubnu to bohužel nevyšlo, doufám tedy že 30.9. konečně ano. Mám tentokrát 22 dní. Musí to vyjít, i kdyby jsem tam měl z jihu Evropy doplavat. Díky za odpověď. Míra.

  • Dobrý den Míro,

   já v tuto chvíli čekám na informaci, až bude jasné, že se létat skutečně začne. Informaci, kterou mám ze začátku tohoto týdne přímo od Smawrtwings je, že ani samotná společnost Smartwings bohužel zatím přesně neví, kdy se lety obnoví. Bylo by-li to na nich, obnovili by to hned 🙂 Jakmile tohle bude jasné, vyzjistím aktuální informace ohledně SIM karet přímo z Egypta, zaktualizuji tu vše potřebné a začnu SIM karty opět prostřednictvím této stránky nabízet. Pokud se to otevře, ozvěte se mi třeba v polovině září a já pro vás kartu samozřejmě zařídím.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši,
  prosím máte info, jak je to s internetem v hotelu Elphistone Resort v Marse? Je psáno, že je tam wifi zdarma, ale někteří hosté psali, že platili, tak nevím, že by byl signál tak špatný? Dáte mi info prosím? Děkuji.

  • Dobrý den Sandro,

   v Elphinstone Resortu je internet za poplatek (cenově to vychází na týden za cca 30 euro, pokud vím, tak však pouze pro jedno zařízení). A signál je i tak dost slabý a nespolehlivý. V případě tohoto hotelu určitě doporučuji raději jít cestou datové SIM karty. Pokud budete chtít, jsem vám sim kartu schopen zařídit… za ceny uvedené výše v článku. Jednalo by se o Vodafone SIM karty.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  ano, ráda bych tedy 6GB kartu. Prosím info na email. Děkuji.

 • Odpovědět

  Zdravím a dobrý den Lukáši. Tak jsem to už letos s dovolenou v M.A. vzdal. Exim mi napotřetí zrušil odlet. Nejdříve duben 14dní, pak 30.9. 21dní a teď 1.11. 14dní. Takže opět peníze zpět na účet… Nevím v čem je problém a CK se nejsou schopny dohodnout se stupidním Smartwings. A to se psalo 25.9. že obnovují od začátku října lety do Egypta. Například Blue Sky do Egypta lety má. Sice jen do Hurghady, ale s odlety z Prahy s Air Cairo. Test na Covid vyjde v v letoviscích na 30$ a výsledek pošlou do 24h do hotelu. CK ani Smartwings buď nic nevědí, nebo nereagují. Už mě vážně s proninutím se…
  Jinak, až to bude možné třeba až v březnu, zase bych si rád alespoň 8GB kartu u Vás objednal.
  S pozdravem Míra.

  • Dobrý den Míro,

   jasně, kartu určitě zařídím. Po dlouhé době jsem před několika dny zařizoval doručení karty pro Sandru, viz výše. Vše v tuhle chvíli v tomto ohledu v Egyptě funguje jako dřív, takže SIM karty nejsou problém. Pak se mi ozvět