Internet v Egyptě

Ačkoliv se řada lidí na dovolené bez funkčního připojení k internetu obejde, pro jiné je možnost „být online“ nezbytnost. Jak zajistit, abyste měli internet k dispozici i v Egyptě? Kdy je potřeba kupovat datovou SIM kartu? Kde ji lze pořídit, jak si ji objednat předem ještě před odletem ČR a kolik taková data stojí?

Ukáži vám, jaké jsou možnosti.

WI-FI připojení zdarma | Za poplatek | Datová SIM karta | Koupě na letišti 

 Objednávka s doručením na letiště | Na co si dát pozor

 

Doručení SIM karet na letiště nebo jejich dovoz přímo na hotel v den vašeho příjezdu.

Pro více informací, pro přehled dostupných variant i pro aktuální ceník pište komentář do diskuze dole pod textem.

Odpovídám každému, odpovím i vám 🙂

Alternativně mne můžete kontaktovat rovnou zasláním e-mailu na . Každého prosím, aby do předmětu takového e-mailu uvedl: “Datové SIM karty do Egypta + datum vaše příjezdu“. Děkuji.

Wi-Fi připojení na hotelu

Nejjednodušší je si před rezervací zájezdu předem ověřit, jak to v daném hotelu s internetem vlastně je a vybrat takový resort, kde je bezdrátové připojení k dispozici. Nejlépe v celém areálu hotelu (v lobby, v pokojích i venku u bazénu).

A zdarma.

Nutno podotknout, že tak si počet potencionálních hotelů výrazně snížíte. Bezplatný internet, navíc na pokojích, je v egyptských hotelech vzácný. Namátkou, bez problému funguje v resortu Jaz Maraya v Marsa Alam, v TUI Magic Life v Sharm el-Sheikhu, kde signál nechytnete akorát na pláži a celkem solidní internet je i v oblíbeném Magic Life Kalawy u Safagy. Jsou to ale výjimky. Tím spíš je vzácnější u těch cenově nejdostupnějších resortů.

Egypt internet - datová SIM karta

Celkem běžná praxe ale je, že se lze zdarma připojit ve vstupní hale, v lobby hotelu, i když ani o tomto nelze říct, že to platí ve 100% případů.

Ať už wi-fi chytnete bezplatně přímo na vašem pokoji nebo jen ve společných prostorách hotelu, často je takové připojení nespolehlivé. Internet je pomalý, připojení padá nebo se nepřipojíte vůbec, zejména večer, kdy bývají sítě přetížené.

To, že si zaplatíte dovolenou v kvalitním hotelu typu Iberotel Costa Mares, bohužel není zárukou toho, že vám internet bude šlapat všude jako hodinky.

Pokud vám na internetu v hotelu záleží, rozhodně doporučuji si předem zjistit, jak to ve vašem resortu s připojením je. Případně mi tu dole pod textem nechte komentář a já, budu-li mít o daném hotelu aktuální informace, vám napíši, jak se věci na místě s internetem skutečně mají.

Internet na hotelu za poplatek

Většinou tam, kde to nenabízí zdarma, si můžete internet dokoupit. Logicky je potřeba ale počítat s poněkud vyšší cenou. Uvedu konkrétní příklad.

Ceny připojení v Malikia Resortu u Abu Dabbab zálivu v Marsa Alam:

 • 1 den za 8 €
 • 7 dní za  23 €

Cenově se jednotlivé hotely v tomto ohledu samozřejmě liší, ale rozdíly typicky nejsou veliké. Krom vyšší ceny je potřeba kalkulovat s dalšími nevýhodami. Internet většinou nechytnete na pláži a i placené wi-fi v některých případech podléhá kritickým časům, ve kterých může být připojení pomalejší. Zkrátka ani na toto není 100% spolehnutí, a proto od tohoto řešení lidi většinou odrazuji.

Datová SIM karta

Jestliže chcete být na hotelovém připojení nezávislí, kupte si egyptskou předplacenou datovou SIM kartu.

egyptská Vodafone SIM karta

V Egyptě fungují 3 hlavní operátoři:

Vodafone je z nich největší a má v Egyptě nejlepší pokrytí. Budete-li se zdržovat v turistických částech Egypta, tak až na některé výjimky příliš nezáleží na tom, zda zvolíte Vodafone, Orange nebo Etisalat. V Sharm el Sheikhu, v Hurghadě i v regionu Marsa Alam většinou fungují data od všech tří operátorů.

Kde datovou SIM kartu koupit:

 • předem prostřednictvím online objednávky
 • na letišti
 • v nákupním centru
 • v hotelu (v některých)
 • u delegáta

Oproti letištním přepážkám nebo oproti oficiálním zastoupením jednotlivých telefonních operátorů ve městech musíte při koupi karty na hotelu nebo přímo od vašeho delegáta počítat s cenovou přirážkou. Vůbec výjimečné nejsou dvojnásobné či vyšší ceny. Tím nikoho nechci od těchto „zdrojů“ odrazovat, mají totiž i svoji výhodu. V případě, že by s kartou bylo něco v nepořádku, máte ji kde reklamovat.

Internetový Vodafone stánek na hotelu v Marsa Alam

Takto prodejní stánky v resortech vypadají (tento je z Marina Lodge Port Ghalib resortu):

Často nejlepší řešení je proto koupit kartu tam, kde je za standardní cenu, ale včetně možnosti ji reklamovat a možnosti mít se kdykoliv na někoho obrátit v případě, že se SIM kartou bude nějaký problém. Každému, kdo cestuje do Marsa Alam, tuto variantu nabízím.

Doručení / koupě SIM karty na letišti

Prodejní stánky operátorů najdete jak na letišti v Hurghadě, tak v Sharm el-Sheikhu. Někde bývají přímo u výdeje zavazadel. Tam, kde čekáte na kufr, tam koupíte i datovou SIM kartu.

Internet v Hurghadě

Z diskuze dole pod textem přidávám pár posledních reálných zkušeností s koupí SIMky na letišti v Hurghadě.

Ahoj zdravím z Hurghady,
dorazili jsme v 1 ráno na letiště a byl otevřeny stánek operátora Orange. Prodávali SIM karty s 16GB dat za 10$, aktivace je jednoduchá návod je k vyfoceni na pultíku při prodeji karty. Když jsme po chvilce odcházeli z letiště tak se otevíral i stánek Vodafone (ten jsem cenu ale neviděl). Data funguji normálně a jsou velice rychlá. (viz. zpráva od Martina)

Dobrý den, Lukáši, mám špatnou zkušenost z letiště v Hurghádě. V červenci jsem zakoupil kartu od Orange. V návalu u přepážky jsem si jí nenechal vložit do telefonu, na hotelu jsem potom zjistil, že je nefunkční. Stejnou zkušenost měli i mnozí spolucestující. S pozdravem Pepa (viz. zpráva od Pepy)

Hned po vyzvednutí zavazadel je možno zakoupit SIM u třech stánků. Ráno kolem 5:00 byl otevřen stánek Vodafone a Orange. Koupil jsem u Orange za 10 USD 10GB. Po vytočení kódu #1000# a zvolení anglického menu, bylo připsáno dalších 10 GB. Ten návod mají u stánku. Říkali, že začne fungovat do 2 hodin. Myslím, že to bylo o hodně dřiv. Stačilo jen vložit do telefonu. Žádná speciální aktivace. K nákupu chtěli vidět pas. (viz. zpráva od Davida)

Většina českých příletů do Egypta je brzy ráno (většinou kolem 5:00). Neznám otvírací doby jednotlivých přepážek v Hurghadě a upřímně si myslím, že stejně nebudou úplně pevné. Jednou vám tvrdí, že jsou nonstop (H24), podruhé mají ještě zavřeno. Každopádně standardně zde bývá minimálně jedna z nich i takto brzy ráno otevřena.

Internet v Marsa Alam

V březnu 2019 byly všechny prodejní stánky datových SIM karet na letišti v Marsa Alam zrušeny, během léta 2019 byl otevřen stánek Orange, na podzim 2019 stánek We. S příchodem Covidu na jaře 2020 se však všechny pozavíraly a zrušily. V zimě 2020/2021 byl znovuotevřen stánek Orange.

Aktualizace 1. červenec 2021: nyní v Marsa Alam nepravidelně fungují dvě prodejní místa – jak stánek Orange, tak poměrně nově i stánek Etisalat.

Tedy aktuálně, jedete-li do Marsa Alam, máte několik možností…

Zbývající data na Sim kartě od Vodafone, Egypt

Za prvé: můžete objednat SIM kartu předem ještě před odletem z ČR a nechat si ji zdarma doručit na letiště nebo do vybraných hotelů. Aktuální nabídka je následující:

 • 2,5 GB
 • 4,0 GB
 • 6,0 GB
 • 8,0 GB
 • 12,0 GB
 • 20,0 GB
 • 40,0 GB

Chcete-li si zajistit kartu předem, napište dolů pod text komentář s požadovaným objemem dat, ozvu se vám na email, zašlu vám podrobné informace a objednávku společně vyřídíme. Objednávka tímto způsobem má několik výhod:

 • máte garanci, že karta bude aktivní a že na ní bude objednané množství dat
 • že bude fungovat po dobu 29 dní nebo do vyčerpání dat
 • budete mít k dispozici kontakt, na který se můžete kdykoliv obrátit v případě problému s kartou

V sekci komentářů, kterou najdete pod článkem, jsou desítky recenzí od lidí, kteří tuto službu online objednávky již využili. Mrkněte se na ně! Mnoho dalších je v mé mailové schránce, jednu z nich přikládám:

„Jsme zpět, po krásné dovolené v Hotelu Fantazia resort.

Po přistání v Marsa Alam jsme na letišti vyřídili potřebné doklady. Na kontrole pasů byly fronty, tak jsme se necpali. Proto jsme z letiště vyšli až mezi posledními.(0.30 hod.)

K mé radosti tam opravdu čekal člověk s cedulkou mého jména a SIM kartou. Předání proběhlo bokem před letištěm. Bylo to rychlé. Dal jsem mu o dvě Eura více, poklonil se a zmizel. Karta byla bez obálky.

Po příjezdu na hotel jsem ji nasadil do mobilu a ihned vše šlapalo, pin to nechtělo. Celou dovolenou jsme měli kvalitní 4G přípojení. V mobilu jsem nastavil sdílení Internetu přes Wifi. Na SIMce  bylo na začátku 8 GB dat. Po vašem návodu jsem kontroloval stav dat, fungovaly oba způsoby.

Ještě jednou díky.“

(Jiří R., 26.8.2019)

Doplním, že tyto SIM karty jsou od Vodafonu, který má v Egyptě nejlepší pokrytí. Iva si na potíže se sílou Orange signálu v Marsa Alam stěžovala:

„Jinak pokud by někoho zajímalo, jsme v hotelu Hilton v Abu dabbab a mnohem lépe fungují data Vodafone, vloni všude i na pokoji bez problémů, letos orrange a na pokoji se tomu moc nechce, venku ano, venku ale jdou i hotelové WiFi, takže tak“ (viz. zpráva od Ivy)

Za druhé: koupit kartu po příletu ve stánku Orange. Ten, jak jsem již zmiňoval, zde byl otevřen v září 2019, s Covidem byl zavřen a nyní je opět fungující. Jeho otvírací dobu neznám, ale určitě se nebude jednat o pevné pracovní hodiny, předpokládám, že to bude dost podobné jako u stánků v Hurghadě.

Stánek je přímo u posledního východu z letiště vpravo ode dveří, je výrazně označený Orange 4G. Nabízí jen jeden datový tarif, 16 GB za 9 USD nebo 8,5 €. Tedy je to suverénně nejlevnější varianta. Na druhou stranu se někteří setkávají s problémy (viz. citace od Ivy a Pepy výše). Karty jsou určené pouze pro cizince, tedy je nutný pas, číslo přiřazují ke jménu, tzn. na dvě karty chtějí dva pasy. Při prvotním spuštění karty jsou na ní pouze 2 GB, zbytek se musí aktivovat kódy, které je nutné na telefonu vytočit.

„Ráno na letišti u výstupu otevřený stánek Orange, 16Gb datová karta za 9 USD, karta nová, originální. po instalaci do telefonu naběhne jenom 2 Gb, po odeslání dvou kódů se kapacita nevysílá na 16Gb. Postup je na stánku i v češtině, doporučuji opsat nebo vyfotit. Není rozdělena na net a sociální sítě, prostě data.“ (viz. zpráva od Petra)

Přikládám instrukce k aktivaci dodatečných dat u Orange přesně tak, jak figurují na jejich prodejní stánku:

Egypt Orange - instrukce k datové SIM

Za třetí: pokud si neobjednáte kartu předem a narazíte náhodou na zavřený Orange stánek, není problém SIM koupit buď od delegáta či v hotelech (někde přímo na recepci nebo v hotelových obchodech, jinde najdete přímo resortech malé prodejní stánky od Vodafone). V každém případě upozorňuji na to, že nechat koupi karty až na hotel, je vždy možnost nejdražší. Viz. nabídka datových karet v hotelu Pensee Royal Garden: 3 GB za 25 EUR nebo 5 GB za 30 EUR.

Na co si dát pozor

Trvejte na originální, nové SIM kartě, která není vylomená ze svého původního obalu! Tohle si pohlídejte hlavně, když budete kupovat kartu u nějakého stánku na letišti, kam je jasné, že se nebudete schopni během pobytu vrátit pro případ reklamace. Stává se totiž, že lidem prodávají i již použité karty, byť na nich data jsou. Často ale na takových kartách je již část dat spotřebována, v některých případech mají kratší platnost, a výjimečně vám tak může internet v Egyptě přestat fungovat úplně.

Použitá SIM karta je buď k originálnímu obalu přilepena lepící páskou nebo vám ji nabídnou úplně samostatně, bez obalu. Zároveň nabádám k tomu, abyste zbytečně netrvali na tom, aby vám prodejce kartu do telefonu vkládal. Je to totiž moment, kdy může bez vašeho vědomí novou SIMku zaměnit za SIMku starší.

Informujte se na typ dat!

Občas, nejen v Egyptě, jsou totiž data na datových SIM kartách dělena do dvou částí:

 • jedna na prohlížení běžného internetu
 • druhá čistě na messengery typu WhatsApp, Messenger, Skype, apod.

Když koupíte 5 GB simku, klidně je možné, že na ní dostanete např. jen 3 GB využitelných na cokoliv + 2 GB využitelných pouze na messengery.

Stačit bude jedna SIM karta

Ideálně takovou vložte do telefonu, který má dva SIM kartové sloty. Pak vám na daném telefonu stačí zapnout a nastavit mobilní hotspot, vytvoříte bezdrátovou síť, do které se snadno připojí i další členové rodiny. A internet bude vesele fungovat všem.

Pevně věřím, že jsem článkem zodpověděl to, co vás o internetu v Egyptě zajímalo. Pokud ne, klidně pište komentář 🙂 V každém případě nejlepší je buď vybrat takový hotel, kde internet běží bez problému a zdarma ve všech prostorech. V opačném případě se vám bude hodit v Egyptě datová SIM karta od některého ze tří místních operátorů. Pokud můžete, volte Vodafone, který má nejsilnější pokrytí i pobřežních oblastí u Rudého moře. Obvykle ale celkem dobře, byť ne vždy úplně perfektně, fungují i zbývající dva operátoři.

Celkový počet komentářů v diskuzi:   10 660
Komentáře jsou řazeny od nejnovějších. Zeptat se můžete na cokoliv i vy, stačí přidat příspěvek.
 • Odpovědět

  Dobrý den, 2.3. jedeme do Egypta hotel Malikia, můžu poprosit o dvě karty 12 Gb/kus. Jaká bude cena a doručíte je na hotel? děkuji Monika

 • Odpovědět

  Lukáši, chci poděkovat za zprostředkování SIM karet. Předání hned po příletu a vše jede bez problémů. Všem doporučuji.

 • Odpovědět

  Zdravím z Egypta, Marsa Alam, hotel Fayrouz plaza. Karta předána při příletu, 40GB, funkční ihned, rychlý internet všude i v okolí hotelu. Díky

 • Odpovědět

  Lukáši, letíme z Prahy 6.3. v 0,50 do Hurghady, byla by možnost sim s 20Gb dat?

  • Odpovědět

   Dobrý večer Milane, ano, byla, z těch větších karet je k dispozici buď 20 GB nebo 40 GB. Kompletní přehled budete mít na svém mailu 🙂

 • Odpovědět

  Lukáši chtěla bych moc poděkovat za skvělou organizaci s předáním datových SIM karet. Akorát jsme se vrátily z Marsa Alam, obě SIM karty fungovaly celou dobu bez problémů, s kurýrem jsme se našly ihned. Ještě jednou moc děkuji za pomoc a všem Vaše služby doporučuji!

  • Odpovědět

   Dobrý den Veroniko, moc vám děkuji, že se po návratu ozýváte. Pevně doufám, že vaše dovolená v Gorgonii se vám líbila a je dobře, že i s kartami bylo vše k vaší spokojenosti.

 • Odpovědět

  Dobrý den, ráda bych informace k objednání datové sim, priletet bychom měli 8.3.2024. Do Hurgady.Dekuji

  • Odpovědět

   Dobrý den, jasné, ozvu se vám a kartu pro vás zajistím s převzetím hned na letišti. Podrobnosti ihned zašlu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, odlétám ve čt 29.2. v 0.05 hod do Marsa Alam, přílet v 5.35, hotel Three corners Equinox BR, mám O2, objednala bych si data cca kolem 300 Kč. Prosím o nabídku.

  • Odpovědět

   Dobrý den Jano, je úplně jedno, co máte za operátora u nás v ČR, v Egyptě byste dostala novou kartu, doporučuji Vodafone. Přehled dostupných variant hned pošlu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, poprosil bych info k sim kartám, odlet 29.2. do Marsa Alam. Dekuji, Karel

  • Odpovědět

   Dobrý den Karle, rozumím, Marsa Alam 29.2., ozvu se vám a všechno pošlu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, měli jsme od vás SIM už před rokem a absolutní spokojenost. Letos přilétáme 16.3. do Marsa Alam v 5:35. Předem děkuji za zaslání nabídky.

  • Odpovědět

   Dobrý den Danielo, těší mne, že se opět ozýváte 🙂 Nabídka je úplně stejná jako před rokem, nic se neměnilo, ani cenově. Každopádně aktuální informace vám pro jistotu zašlu a kartu na 16.3. samozřejmě není problém zajistit.

 • Odpovědět

  Odpovědět
  Dobrý den, také mě zajímá nabídka datových karet . Děkuji Mirga

  • Odpovědět

   Dobrý den Dane, kdy a kam letíte?

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  02.03.2024 odlet do Hurghada, přílet 16:00 h. Rád bych požádal o více info ohledně datových SIM. Máme zájem o dva kousky cca 20 GB.
  Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den, děkuji za informace o vašem příletu do Egypta, budu vás kontaktovat a zašlu všechno potřebné.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  Letíme do Marsa Alam. Přílet 23.2.2024 v 6:40. Je ještě nějaká možnost zařídit sim-kartu?

  Děkuji.
  S pozdravem,
  Václav.

  • Odpovědět

   Dobrý den Václave, reaguji na váš dotaz přednostně, vidím, že to dost spěchá, obratem se vám ozvu. Poprosím o vaši včasnou reakci a v takovém případě je možné na zítřek ráno kartu ještě zajistit.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  mohu Vás poprosit o ceník k datovým kartám? Pojedeme do Marsa Alam 2.3.2024 Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Kamile, všechno potřebné ke kartám máte na vašem e-mailu. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobry den letíme v neděli v 1.10 do Marsa Alam přílet v 6.40 měl bych zájem o datovou SIM případně dvě můžete mi poslat nabídku?

  • Odpovědět

   Dobrý den Martine, jasně, ozvu se vám a není problém na neděli karty zajistit.

 • Odpovědět

  Dobrý den Tomáši,
  bylo by reálné ještě stihnout domluvit SIM kartu? Přiletíme už v pátek 23. 2. v 6.40 do Marsa Alam. Bydlet budeme v hotelu Hotel Shams Alam Beach Resort.
  Děkuji za info, Stáňa

  • Odpovědět

   Dobrý den Stáňo, i vám odpovídám přednostně a ano, ještě to je možné pro vás zajistit. Hned se vám ozvu a zašlu vše potřebné.

 • Odpovědět

  Dobrý den, koncem července letíme poprvé do Egypta (Marsa Alam, hotel Dream Lagoon) a po přečtení několika článků (i toho vašeho), bych rád využil možnosti si zakoupit datovou SIM kartu předem. Mohu vás poprosit o vámi nabízení tarify? A je možnost zakoupit eSIM? Předem díky za vaši odpověď.

  • Odpovědět

   Dobrý den Ondro, ano, přehled nabízených tarifů zašlu, co se týká eSIM, tak ty nezajišťuji, nemám s nimi moc dobré zkušenosti, tak raději pouze karty fyzické.

 • Odpovědět

  Dobry den mam zajem o sim 8 GB ,Egypt Marsa Alam,přilet 29.02.2024

  • Odpovědět

   Již jsme na všem dohodnuti 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, psal jsem vám na mail ohledně sim karty. Máme přílet 23.2. do Marsa alam. Diky Martin

  • Odpovědět

   Dobrý den Martine, ano, vím a již jsme na vše dohodnuti. Vše vám z mé strany potvrdím během dnešního odpoledne.

 • Odpovědět

  Ahoj, měl bych zájem o tři datové simcarty Vodafon
  Priletime
  02:40
  23 FEB

  • Odpovědět

   Zdravím Tomáši, letíte do Hurghady? Podle času příletu bych si to tak tipoval. Ozvu se zašlu všechny informace.

 • Odpovědět

  Letíme do Marsy – hotel Blend El Phistone Beach Resort.
  Odlétáme z Ostravy 23.2. ve 12:35, předpokládaný přílet do Marsy v 17:45

  • Odpovědět

   Díky za doplnění informací o vašem příjezdu do Egypta. Všechno jsem vám již mailem poslal a rozepsal 🙂

 • Odpovědět

  Zdravím Šla by objednat karta vodafone na 23.2 do marsa alam Budeme v hotelu Three corners happy beach Děkuji za info

  • Odpovědět

   Dobrý den Marku, ano, to ještě není problém stihnout dohodnout. Informace posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  31.3 přiletíme do Marsa Alam.
  Poprosil bych o cenovou nabídku na Simkartu od Vodafone ve variantách 12gb a 20gb. Vyzvedl bych je na letišti. Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Honzo, předání na letišti je možné a obě zmíněné varianty taky. Všechno potřebné k objednání karet budete mít na svém e-mailu.

 • Odpovědět

  Dobrý den,Mám prosbu.6.4.2024 odlétáme do hotelu Pensee v Marsa Alam.Plánovaný přílet do Marsy je 6.4.v 05.40.Objednávám to u Vás poprvé,můžete mi poslat ceník datových karet a jak probíhá celá administrace?Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Vráťo, jasně, budu vás kontaktovat a všechno vysvětlím. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohu také poprosit o informace ohledně datových karet? Letíme do Hurghady

  • Odpovědět

   Dobrý den Markéto, jasně, hned posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den,

  do Egypta odlétáme už ve čtvrtek 22.02. Je reálné zajistit kartu s cca 15 GB? Pokud ano, prosím o detailní info do mailu.

  Děkuji a přeji hezký den.
  Jarda

  • Odpovědět

   Dobrý den Jardo, ano, není problém pro vás kartu ještě zajistit. Jsem schopný nabídnout buď 12 nebo 20 GB. Ozvu se vám.

 • Odpovědět

  Zdravím Lukáši, měl bych zájem o 20 gb. Odlet 23.2. z Ostravy. Prosím o podrobnější info.

  • Odpovědět

   Dobrý den Zdeňku, kam letíte, Hurghada nebo Marsa Alam?

 • Odpovědět

  Prosím cenovou nabídku SIM karty 8.3. letíme do Marsa Alam děkuji moc

  • Odpovědět

   Dobrý den Andreo, aktuální nabídku včetně všech dalších informací budete mít na svém e-mailu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, Lukáši, jen stručně dávám vědět, jak vše dopadlo se SIM kartou i s dovolenou. Byli jsme v termínu 10.-17.2. v Pickalbatros Sands Port Ghalíb. Kartu jsem objednal u Vás,12Gb, s kurýrem to bylo, jak jste psal, čekal, předal a převzal eura a rozloučili jsme se. Vše fungovalo, nebyly žádné trampoty, ani s daty, ani v průběhu dovolené, Naopak jsme snad měli prémiové počasí, teploučko přes den, večer pochopitelně na svetřík. Takže jsme si přivezl pěkné vzpomínky a taky trochu neobvykle na zdejší únor opálené ksichtíky. Zdravím a dekuji! JR

  • Odpovědět

   Dobrý den, Joeli, moc díky za vaši zpětnou vazbu. Jsem rád, že jste byl spokojen jak s dovolenou, tak s datovou kartou. Mějte se fajn! 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohu vás poprosit o podrobnější informace/ceník datovým kartám? Pojedeme do Marsa Alam od 8.3.2024 a potřeboval bych alespoň 20 GB. Mockrát děkuji. David

  • Odpovědět

   Dobrý den Davide, ano, samozřejmě, veškeré podrobnosti k datovým Vodafone kartám budete mít na svém e-mailu. Není problém pro vás na 8.3. 20 GB kartu zajistit.

 • Odpovědět

  Dobrý den,chci se zeptat zda by jste mi mohl poslat ceník Sim karet,které lze vyzvednout v Marsa Alam.Zatím jen sonduji možnosti internetu v Marse.Předem děkuji za odpověď.
  S pozdravem
  Martin Hlava
  litvinovak@seznam.cz

  • Odpovědět

   Dobrý den Martine, jasně, pošlu. Kdy se do Marsy chystáte?

 • Odpovědět

  Dobrý den pane Lukáši.
  Prosím o zaslání nabídky datových SIMM karet. Letíme 15.4.2024 do Hotel Club Magic Life Kalawy Imperial.

  • Odpovědět

   Dobrý den Jirko, v prvé řadě mi dovolte pochválit výběr hotelu, Kalawy je velmi fajn hotel, bude se vám tam líbit. Ohledně SIM karet se vám ozvu. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  bylo by prosím možné u Vás objednat jednu Vodafone SIMku a převzít si na letišti v Hurghadě – dorazíme v NE 18.02.2024 ve 22:00. Budu rád za další info na email (jaké jsou datové varianty SIMek a příslušné ceny). Děkuju, Tomáš

  • Odpovědět

   Dobrý den Tomáši, ano, objednání se zítřejším převzetím ještě stíháme. Hned vám na email zašlu podrobné informace a poprosím jen o vaši včasnou reakci. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den také mě zajímá nabýdka datových karet letíme 18.6 do Marsy

  • Odpovědět

   Dobrý den Lukáši, všechny podrobnosti i vám hnedka zašlu.

Zeptejte se na cokoliv k tématu - vložte komentář

* Pole "Vaše jméno" a "Váš email" jsou povinná, vaše emailová adresa nebude zveřejněna, spam rádi nemáme.
Důležité: Některé komentáře se zobrazí až po jejich schválení.
Tipy na zájezdy
Hotel Royal Brayka, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam (-59%): 8 dní u zálivu s TOP pláží i korály za 8 790 Kč

Hotel Krabi Chada Resort, Krabi, Thajsko

Thajsko (-51%): polopenze na 8 dní s přímým letem z ČR za 19 990 Kč

Egypt, Marsa Alam, Royal Tulip Beach Resort

Marsa Alam (-59%): 8 dní s All Inclusive u velké laguny za 6 990 Kč

Hotel Orangea Beach Resort, Nosy Be, Madagaskar

Madagaskar (-42%): pobyt v hotelu přímo u pláže na 8 dní za 17 990 Kč

Hotel Millennium Resort, Salalah, Omán

Salalah, Omán (-56%): dovolená v 5* resortu s All Inclusive za 15 990 Kč

Hotel Venice Beach, Djerba, Tunisko

Djerba, Tunisko (-54%): pohodové All Inclusive s pobytem na 8 dní za 8 990 Kč

Máte 50% hotovo
Tipy na exkluzivní dovolenou
Aktuálně dostupné zájezdy se slevou až 60%. Maximálně 1x měsíčně.