Internet v Egyptě

Ačkoliv se řada lidí na dovolené bez funkčního připojení k internetu obejde, pro jiné je možnost „být online“ nezbytnost. Jak zajistit, abyste měli internet k dispozici i v Egyptě? Kdy je potřeba kupovat datovou SIM kartu? Kde ji lze pořídit, jak si ji objednat předem ještě před odletem ČR a kolik taková data stojí?

Ukáži vám, jaké jsou možnosti.

WI-FI připojení zdarma | Za poplatek | Datová SIM karta | Koupě na letišti 

 Objednávka s doručením na letiště | Na co si dát pozor

Tipy na dovolenou: Akční zájezdy do Egypta se slevou 40%
Zobraz volné termíny   →
A ušetři až 29 246 Kč na jedné osobě

Wi-Fi připojení na hotelu

Nejjednodušší je si před rezervací zájezdu předem ověřit, jak to v daném hotelu s internetem vlastně je a vybrat takový resort, kde je bezdrátové připojení k dispozici. Nejlépe v celém areálu hotelu (v lobby, v pokojích i venku u bazénu).

A zdarma.

Nutno podotknout, že tak si počet potencionálních hotelů výrazně snížíte. Bezplatný internet, navíc na pokojích, je v egyptských hotelech vzácný (bez problému funguje třeba v TUI Magic Life v Sharm el-Sheikhu, kde signál nechytnete akorát na pláži). Tím spíš je vzácnější u těch cenově nejdostupnějších resortů. Výjimkou je třeba Jolie Beach Resort.

Egypt internet - datová SIM karta

Celkem běžná praxe ale je, že se lze zdarma připojit ve vstupní hale, v lobby hotelu.

Ať už wi-fi chytnete bezplatně přímo na vašem pokoji nebo jen ve společných prostorách hotelu, často je takové připojení nespolehlivé. Internet je pomalý, připojení padá nebo se nepřipojíte vůbec, zejména večer, kdy bývají sítě přetížené.

To, že si zaplatíte dovolenou v kvalitním hotelu typu Sentido Oriental Dream nebo Hilton Marsa Alam Nubian Resort, bohužel není v žádném případě zárukou toho, že vám internet bude šlapat všude jako hodinky.

Pokud vám na internetu v hotelu záleží, rozhodně doporučuji si předem zjistit, jak to ve vašem resortu s připojením je. Případně mi tu dole pod textem nechte komentář a já vám napíši, jak se věci na místě skutečně mají.

Internet na hotelu za poplatek

Většinou tam, kde to nenabízí zdarma, si můžete internet dokoupit. Logicky je potřeba ale počítat s poněkud vyšší cenou. Uvedu konkrétní příklad.

Ceny připojení v Malikia Abu Dabbab resortu v Marsa Alam:

 • 1 den za 8 €
 • 7 dní za  23 €

Cenově se jednotlivé hotely v tomto ohledu samozřejmě liší, ale rozdíly typicky nejsou veliké. Krom vyšší ceny je potřeba kalkulovat s dalšími nevýhodami. Internet většinou nechytnete na pláži a i placené wi-fi v některých případech podléhá kritickým časům, ve kterých může být připojení pomalejší. Zkrátka ani náhodou na to není 100% spolehnutí, a proto od tohoto řešení lidi odrazuji.

Datová SIM karta

Jestliže chcete být na hotelovém připojení nezávislí, kupte si egyptskou předplacenou datovou SIM kartu.

egyptská Vodafone SIM karta

V Egyptě fungují 3 hlavní operátoři:

Vodafone je z nich největší a má v Egyptě nejlepší pokrytí. Budete-li se zdržovat v turistických částech Egypta, tak až na některé výjimky příliš nezáleží na tom, zda zvolíte Vodafone, Orange nebo Etisalat. V Sharm el Sheikhu, v Hurghadě i v regionu Marsa Alam většinou fungují data od všech tří operátorů.

Kde datovou SIM kartu koupit:

 • předem prostřednictvím online objednávky
 • na letišti
 • v nákupním centru
 • v hotelu (v některých)
 • u delegáta

Oproti letištním přepážkám nebo oproti oficiálním zastoupením jednotlivých telefonních operátorů ve městech musíte při koupi karty na hotelu nebo přímo od vašeho delegáta počítat s cenovou přirážkou. Vůbec výjimečné nejsou dvojnásobné či vyšší ceny. Tím nikoho nechci od těchto „zdrojů“ odrazovat, mají totiž i svoji výhodu. V případě, že by s kartou bylo něco v nepořádku, máte ji kde reklamovat.

Internetový Vodafone stánek na hotelu v Marsa Alam

Takto prodejní stánky v resortech vypadají (tento je z Marina Lodge Port Ghalib resortu):

Často nejlepší řešení je proto koupit kartu tam, kde je za standardní cenu, ale včetně možnosti ji reklamovat a možnosti mít se kdykoliv na někoho obrátit v případě, že se SIM kartou bude nějaký problém. Každému, kdo cestuje do Marsa Alam, tuto variantu nabízím.

Doručení / koupě SIM karty na letišti

Prodejní stánky operátorů najdete jak na letišti v Hurghadě, tak v Sharm el-Sheikhu. Někde bývají přímo u výdeje zavazadel. Tam, kde čekáte na kufr, tam koupíte i datovou SIM kartu.

Internet v Hurghadě

Z diskuze dole pod textem přidávám pár posledních reálných zkušeností s koupí SIMky na letišti v Hurghadě.

Ahoj zdravím z Hurghady,
dorazili jsme v 1 ráno na letiště a byl otevřeny stánek operátora Orange. Prodávali SIM karty s 16GB dat za 10$, aktivace je jednoduchá návod je k vyfoceni na pultíku při prodeji karty. Když jsme po chvilce odcházeli z letiště tak se otevíral i stánek Vodafone (ten jsem cenu ale neviděl). Data funguji normálně a jsou velice rychlá. (viz. zpráva od Martina)

Dobrý den, Lukáši, mám špatnou zkušenost z letiště v Hurghádě. V červenci jsem zakoupil kartu od Orange. V návalu u přepážky jsem si jí nenechal vložit do telefonu, na hotelu jsem potom zjistil, že je nefunkční. Stejnou zkušenost měli i mnozí spolucestující. S pozdravem Pepa (viz. zpráva od Pepy)

Hned po vyzvednutí zavazadel je možno zakoupit SIM u třech stánků. Ráno kolem 5:00 byl otevřen stánek Vodafone a Orange. Koupil jsem u Orange za 10 USD 10GB. Po vytočení kódu #1000# a zvolení anglického menu, bylo připsáno dalších 10 GB. Ten návod mají u stánku. Říkali, že začne fungovat do 2 hodin. Myslím, že to bylo o hodně dřiv. Stačilo jen vložit do telefonu. Žádná speciální aktivace. K nákupu chtěli vidět pas. (viz. zpráva od Davida)

Většina českých příletů do Egypta je brzy ráno (většinou kolem 5:00). Neznám otvírací doby jednotlivých přepážek v Hurghadě a upřímně si myslím, že stejně nebudou úplně pevné. Jednou vám tvrdí, že jsou nonstop (H24), podruhé mají ještě zavřeno. Každopádně standardně zde bývá minimálně jedna z nich i takto brzy ráno otevřena.

Internet v Marsa Alam

V březnu 2019 byly všechny prodejní stánky datových SIM karet na letišti v Marsa Alam zrušeny, během léta 2019 byl otevřen stánek Orange, na podzim 2019 stánek We. S příchodem Covidu na jaře 2020 se však všechny pozavíraly a zrušily. V zimě 2020/2021 byl znovuotevřen stánek Orange.

Aktualizace 1. červenec 2021: nyní v Marsa Alam nepravidelně fungují dvě prodejní místa – jak stánek Orange, tak poměrně nově i stánek Etisalat.

Tedy aktuálně, jedete-li do Marsa Alam, máte několik možností…

Zbývající data na Sim kartě od Vodafone, Egypt

Za prvé: můžete objednat SIM kartu předem ještě před odletem z ČR a nechat si ji zdarma doručit na letiště nebo do vybraných hotelů. Aktuální nabídka je následující:

 • 2,5 GB
 • 4,0 GB
 • 6,0 GB
 • 8,0 GB
 • 12,0 GB
 • 20,0 GB
 • 40,0 GB

Chcete-li si zajistit kartu předem, napište dolů pod text komentář s požadovaným objemem dat, ozvu se vám na email, zašlu vám podrobné informace a objednávku společně vyřídíme. Objednávka tímto způsobem má několik výhod:

 • máte garanci, že karta bude aktivní a že na ní bude objednané množství dat
 • že bude fungovat po dobu 29 dní nebo do vyčerpání dat
 • budete mít k dispozici kontakt, na který se můžete kdykoliv obrátit v případě problému s kartou

V sekci komentářů, kterou najdete pod článkem, jsou desítky recenzí od lidí, kteří tuto službu online objednávky již využili. Mrkněte se na ně! Mnoho dalších je v mé mailové schránce, jednu z nich přikládám:

„Jsme zpět, po krásné dovolené v Hotelu Fantazia resort.

Po přistání v Marsa Alam jsme na letišti vyřídili potřebné doklady. Na kontrole pasů byly fronty, tak jsme se necpali. Proto jsme z letiště vyšli až mezi posledními.(0.30 hod.)

K mé radosti tam opravdu čekal člověk s cedulkou mého jména a SIM kartou. Předání proběhlo bokem před letištěm. Bylo to rychlé. Dal jsem mu o dvě Eura více, poklonil se a zmizel. Karta byla bez obálky.

Po příjezdu na hotel jsem ji nasadil do mobilu a ihned vše šlapalo, pin to nechtělo. Celou dovolenou jsme měli kvalitní 4G přípojení. V mobilu jsem nastavil sdílení Internetu přes Wifi. Na SIMce  bylo na začátku 8 GB dat. Po vašem návodu jsem kontroloval stav dat, fungovaly oba způsoby.

Ještě jednou díky.“

(Jiří R., 26.8.2019)

Doplním, že tyto SIM karty jsou od Vodafonu, který má v Egyptě nejlepší pokrytí. Iva si na potíže se sílou Orange signálu v Marsa Alam stěžovala:

„Jinak pokud by někoho zajímalo, jsme v hotelu Hilton v Abu dabbab a mnohem lépe fungují data Vodafone, vloni všude i na pokoji bez problémů, letos orrange a na pokoji se tomu moc nechce, venku ano, venku ale jdou i hotelové WiFi, takže tak“ (viz. zpráva od Ivy)

Za druhé: koupit kartu po příletu ve stánku Orange. Ten, jak jsem již zmiňoval, zde byl otevřen v září 2019, s Covidem byl zavřen a nyní je opět fungující. Jeho otvírací dobu neznám, ale určitě se nebude jednat o pevné pracovní hodiny, předpokládám, že to bude dost podobné jako u stánků v Hurghadě.

Stánek je přímo u posledního východu z letiště vpravo ode dveří, je výrazně označený Orange 4G. Nabízí jen jeden datový tarif, 16 GB za 9 USD nebo 8,5 €. Tedy je to suverénně nejlevnější varianta. Na druhou stranu se někteří setkávají s problémy (viz. citace od Ivy a Pepy výše). Karty jsou určené pouze pro cizince, tedy je nutný pas, číslo přiřazují ke jménu, tzn. na dvě karty chtějí dva pasy. Při prvotním spuštění karty jsou na ní pouze 2 GB, zbytek se musí aktivovat kódy, které je nutné na telefonu vytočit.

„Ráno na letišti u výstupu otevřený stánek Orange, 16Gb datová karta za 9 USD, karta nová, originální. po instalaci do telefonu naběhne jenom 2 Gb, po odeslání dvou kódů se kapacita nevysílá na 16Gb. Postup je na stánku i v češtině, doporučuji opsat nebo vyfotit. Není rozdělena na net a sociální sítě, prostě data.“ (viz. zpráva od Petra)

Přikládám instrukce k aktivaci dodatečných dat u Orange přesně tak, jak figurují na jejich prodejní stánku:

Egypt Orange - instrukce k datové SIM

Za třetí: pokud si neobjednáte kartu předem a narazíte náhodou na zavřený Orange stánek, není problém SIM koupit buď od delegáta či v hotelech (někde přímo na recepci nebo v hotelových obchodech, jinde najdete přímo resortech malé prodejní stánky od Vodafone). V každém případě upozorňuji na to, že nechat koupi karty až na hotel, je vždy možnost nejdražší. Viz. nabídka datových karet v hotelu Pensee Royal Garden: 3 GB za 25 EUR nebo 5 GB za 30 EUR.

Na co si dát pozor

Trvejte na originální, nové SIM kartě, která není vylomená ze svého původního obalu! Tohle si pohlídejte hlavně, když budete kupovat kartu u nějakého stánku na letišti, kam je jasné, že se nebudete schopni během pobytu vrátit pro případ reklamace. Stává se totiž, že lidem prodávají i již použité karty, byť na nich data jsou. Často ale na takových kartách je již část dat spotřebována, v některých případech mají kratší platnost, a výjimečně vám tak může internet v Egyptě přestat fungovat úplně.

Použitá SIM karta je buď k originálnímu obalu přilepena lepící páskou nebo vám ji nabídnou úplně samostatně, bez obalu. Zároveň nabádám k tomu, abyste zbytečně netrvali na tom, aby vám prodejce kartu do telefonu vkládal. Je to totiž moment, kdy může bez vašeho vědomí novou SIMku zaměnit za SIMku starší.

Informujte se na typ dat!

Občas, nejen v Egyptě, jsou totiž data na datových SIM kartách dělena do dvou částí:

 • jedna na prohlížení běžného internetu
 • druhá čistě na messengery typu WhatsApp, Messenger, Skype, apod.

Když koupíte 5 GB simku, klidně je možné, že na ní dostanete např. jen 3 GB využitelných na cokoliv + 2 GB využitelných pouze na messengery.

Stačit bude jedna SIM karta

Ideálně takovou vložte do telefonu, který má dva SIM kartové sloty. Pak vám na daném telefonu stačí zapnout a nastavit mobilní hotspot, vytvoříte bezdrátovou síť, do které se snadno připojí i další členové rodiny. A internet bude vesele fungovat všem.

Pevně věřím, že jsem článkem zodpověděl to, co vás o internetu v Egyptě zajímalo. Pokud ne, klidně pište komentář 🙂 V každém případě nejlepší je buď vybrat takový hotel, kde internet běží bez problému a zdarma ve všech prostorech. V opačném případě se vám bude hodit v Egyptě datová SIM karta od některého ze tří místních operátorů. Pokud můžete, volte Vodafone, který má nejsilnější pokrytí i pobřežních oblastí u Rudého moře. Obvykle ale celkem dobře, byť ne vždy úplně perfektně, fungují i zbývající dva operátoři.

Celkový počet komentářů v diskuzi:   6 983
Komentáře jsou řazeny od nejnovějších. Zeptat se můžete na cokoliv i vy, stačí přidat příspěvek.
 • Odpovědět

  Zdravím Lukáši,jsem rad ze to dopadne dobře,já jsem i doma Vodafonový takže třeba to bude fajnjá zjistím zítra přesný čas přistání v Hurghade ale asi 7.4 odlet je někde kolem půlnoci,ale to dosadíme.Kolik stojí jedna 40gb karta Vodafone????Diky Dalibor

  • Odpovědět

   Dobrý den Dalibore, všechny informace včetně cen jsem vám poslal v příloze mailu dnes v 17:11. E-mail s přílohou dorazil nebo nikoliv? Pokud ne, pošlu samozřejmě znova 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  Mohl bych Vás poprosit o ceník Sim karet letíme 16. Květena do Marsa Alam hotel Dream Lagoon
  Děkuji Luboš

  • Odpovědět

   Dobrý den Luboši, samozřejmě, hned vám informace spolu s ceníkem zašlu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohla bych poprosit o ceník datových tarifů. Letim do Marsa Alam. Dekuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Hanko, jasně, zašlu i vám, kdy do Marsy prosím letíte?

 • Odpovědět

  Prosim letim na 11 dnu Hurghada a chtel bych poprosit o 4simky po 40gb.Je to realne prosim 2 krat Vodafone a po jedne od zbyvajicich operatoru.Dekuji moc,datum priletu sdelim co nejdrive.Hromcik Dalibor

  • Odpovědět

   Dobrý den Dalibore, ano, reálné to je, s kartami tam na vás počká kurýr. Ovšem jsem vám takto schopen dodat jen Vodafone karty, s ostaními nemám tak dobré zkušenosti a tak je lidem raději vůbec nedávám.

 • Odpovědět

  Zdravím, prosím o zaslání cen datových SIM karet včetně informace o jejich předání. Letíme v dubnu do hotelu Malikie Beach ( Marsa Alam ). Děkuji .

  • Odpovědět

   Dobrý den Oto, předání v Marse je možné na letišti či přímo na hotelu. Záleží na naší dohodě, variantu letiště volí nejvíc lidí. Podrobné informace hned pošlu.

 • Odpovědět

  Dobrý den.
  Prosím o ceny SIM karet a info jak případně objednat. Odlet Brno 20.5.2023 – 00,25hod- přílet Marsa Alam 4,35hod. Hotel Concorde Moreen Beach.
  Děkuji, Aleš

  • Odpovědět

   Dobrý den Aleši, děkuji za informace o vašem příletu, veškeré potřebné informace ke kartám budete mít na mailu.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  prosím o zaslání cen Vodafone pro data, letíme do Marsa Alam 8.4., přílet asi v 5.hod, budeme v Aurora Bay Resort.
  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Martine, rozumím, informace ohledně dat pošlu.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  14.4.2023 v cca 0,50 odlétáme do Hurghady na 9 dní do Hotelu Shams Safaga, prosím o zaslání ceníku datových SIM od Vodafonu, potřebuji z Egypta volat přes Whatsapp nebo Viber. SIM bych si po výběru následně objednal. Dále prosím o informaci, zda nevíte, jak je to s cenou Wifi v daném hotelu. Děkuji Zbyněk

  • Odpovědět

   Dobrý den Zbyňku, upozorním jen na to, že v Egyptě je volání přes Whatsapp blokováno. Volat přes Viber ale lze. Ceník zašlu. aktuální informace ohledně wifi v tomto hotelu nemám 🙁

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o ceník datových sim karet Vodafone. Přílet Marsa Alam 6.4. v 5:40 ráno. Je případně možné doručit karty do hotelu Pickalbatros Sands Port Ghalib toho 6.4. dopoledne? Děkuji. Standa

  • Odpovědět

   Dobrý den Stando, doručení je možné jak přímo na hotel (i když nejsem schopen garantovat, že to bude dopoledne), tak přímo na letiště, kde by na vás počkal s kartami kurýr.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohu Vás ještě jednou poprosit o zaslání ceníku Vodafone? Letíme do Marsa Alam (QS1222), do Jaz Solaya resort, přílet na letiště 2.4. v 5:40. Měl bych zájem o 2 karty po 20GB. Děkuji. Luboš

  • Odpovědět

   Dobrý den Luboši, omlouvám se, jestli jsem na váš předchozí dotaz nereagoval. Chválím volbu hotelu, Jaz Solaya je dobrý resort. Informace ke kartám obratem zasílám na váš e-mail.

 • Odpovědět

  Dobrý den,mohu poprosit ceník dat.SIM Vodafone?Letíme v červenci do hotelu Soulotel dream resort&spa
  Děkuju

  • Odpovědět

   Dobrý den Hanko, zasílám.

 • Odpovědět

  Dobrý deň prajem, som zo Slovenska. je možné dopredu si u Vás objednať dátovú kartu, ktorá mi príde domov na dresu? Odlet mám 11.4.2023 do Hurghady, dáta potrebujem len na bežnú komunikáciu s domovom, čiže okolo 20 GB, prípadne Vás poprosím akú máte ponuku dátových balíčkov, za aké sumy. Za informácie Vám vopred ďakujem.

  • Odpovědět

   Dobrý den Katerino, nikoliv, toto možné není. S kartou by na vás čekal kurýr na letišti v Hurghadě.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  Měla bych velký zájem o Sim karty jedeme 16.května do Marsa Alam – Dream Lagoon

  • Odpovědět

   Dobrý den Jano, ozvu se vám 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den letíme 28.4 do hotelu Coral Sun Beach Resort,mám zájem o 2 Vodafonové karty. Prosím o bližší informace. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Vendy, informace hned zašlu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, bylo by možné u Vás objednat datovou SIM od Vodafonu? Letíme do Marsa Alam – přílet cca 4 hodiny ráno 7. 4. 23 (ještě bych čas upřesnila). Měla bych zájem o 8 GB. Díky 🙂

  • Odpovědět

   Dobrý den Katko, ano, je to možné, ozvu se vám 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, jak dlouho dopředu vás mohu kontaktovat ohledně datové simky? Letím až v létě… Díky, Jana.

  • Odpovědět

   Dobrý den, veškeré potřebné informace budete mít na mailu, stačí se ozvat pár dní před odletem.

 • Odpovědět

  Myslel jsem,zda nebude lepší pro kurýra předání na letišti v marsa,hotel máme Shames a ten je teda dost daleko.Před rokem to klaplo na hotelu.Já mám přílet do Marsa v 5.40 hod. 29.3.Díky.Martin .

  • Odpovědět

   Dobrý den Martine, omlouvám se, ale přečetl jsem si to až teď. Tedy trochu se zpožděním, nezlobte se.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  30.4.2023 letíme do Marsa Alam a měl bych zájem o SIM kartu. Prosím tedy o zaslání podrobnějších informací. Předem děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Tomáši, všechno potřebné budete mít na mailu. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den,letíme zítra 29.3.v 1.00 hod.ráno do Marsa Alam,máme to posunuté ,tak letíme dříve,nevím zda bych ještě stihl dnes objednat SIM 12 GB.Díky.Prokop.

 • Odpovědět

  Pekný deň prajem,,,ideme jún do Pyramisa,,,, môžem poprosiť cenník? Ďakujem

  • Odpovědět

   Dobrý den Miloši, kdy tam letíte?

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  budeme v Marsa Alam od 1.4. do 9.4 – můžete mi poslat ceník a vysvětlivku jak a kde se to přebírá?
  Děkuji za ochotu
  Radek Noha

  • Odpovědět

   Dobrý den Radku, samozřejmě, hned zasílám i vám.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  také bych Vás prosila o informace k SIM kartě Vodafone nebo Etisalat, letíme do Marsa Alam 8.4., přílet asi v 5.hod, ještě nemám přesné informace. Budeme v Aurora Bay Resort na týden, tak asi 12GB až 20GB, jen pro klidné spojení s domovem a nahrání pár fotek do zpráv. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Magdaléno, samozřejmě, hned pošlu a kartu pro vás rád připravím. Je možné jak 12, tak 20 GB.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o zaslání ceníku SIM karet. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Radko, hnedka vám ho posílám. Kdy a kam přesně se do Egypta prosím chystáte?

 • Odpovědět

  Dobrý den, jaké jsou cenové hladiny SIMkaret do Marsa Alam.

  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Ondřeji, záleží samozřejmě na velikosti, přehled dostupných velikostí a příslušných cen posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohu Vás poprosit o zaslání ceníku Vodafone? Letíme do Marsa Alam, Sataya resort, přílet na letiště 1.4. v 18:25. Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Tomáši, určitě ano, budu vás kontaktovat, všechno pošlu a 1.4. pro vás kartu připravím.

 • Odpovědět

  Taky prosím o zaslání cen Vodafonu pro data.
  Dekuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Miroslave, zasílám. Kdy a kam prosím letíte?

 • Odpovědět

  Dobrý den.
  7.4. v 5.00 ráno by jsme měli přiletět do Hurghady. Prosím info na email o ceně a možnostech. Moc děkuji, Michal.

Zeptejte se na cokoliv k tématu - vložte komentář

* Pole "Vaše jméno" a "Váš email" jsou povinná, vaše emailová adresa nebude zveřejněna, spam rádi nemáme.
Důležité: Některé komentáře se zobrazí až po jejich schválení.
Tipy na zájezdy
Hotel Uroa Bay Beach, Zanzibar

Zanzibar: dovolená na 9 dní přímým letem z Prahy za 22 990 Kč

Hotel Rocamar / Cais Da Oliveira, Madeira

Madeira (-50%): týdenní pobyt s polopenzí přímo u oceánu za 13 590 Kč

Hotel Royal Brayka Beach Resort, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam (-54%): 8 dní u TOP zátoky s All Inclusive za 9 990 Kč

Hotel Allegro Isora, Tenerife, Kanárské ostrovy

Kanárské ostrovy (-62%): týdenní All Inclusive na Tenerife za 11 990 Kč

Hotel Arabian Park, Dubaj, Emiráty

Emiráty (-45%): 7 dní ve 4* hotelu přímo v Dubaji za 12 390 Kč

Hotel Murdeira Village Resort, Sal, Kapverdy

Kapverdy (-56%): týdenní dovolená na ostrově Sal za 14 990 Kč

Máte 50% hotovo
Tipy na exkluzivní dovolenou
Aktuálně dostupné zájezdy se slevou až 60%. Maximálně 1x měsíčně.