Internet v Egyptě

Ačkoliv se řada lidí na dovolené bez funkčního připojení k internetu obejde, pro jiné je možnost „být online“ nezbytnost. Jak zajistit, abyste měli internet k dispozici i v Egyptě? Kdy je potřeba kupovat datovou SIM kartu? Kde ji lze pořídit, jak si ji objednat předem ještě před odletem ČR a kolik taková data stojí?

Ukáži vám, jaké jsou možnosti.

WI-FI připojení zdarma | Za poplatek | Datová SIM karta | Koupě na letišti 

 Objednávka s doručením na letiště | Na co si dát pozor

 

Doručení SIM karet na letiště nebo jejich dovoz přímo na hotel v den vašeho příjezdu.

Pro více informací, pro přehled dostupných variant i pro aktuální ceník pište komentář do diskuze dole pod textem.

Odpovídám každému, odpovím i vám 🙂

Alternativně mne můžete kontaktovat rovnou zasláním e-mailu na . Každého prosím, aby do předmětu takového e-mailu uvedl: “Datové SIM karty do Egypta + datum vaše příjezdu“. Děkuji.

Wi-Fi připojení na hotelu

Nejjednodušší je si před rezervací zájezdu předem ověřit, jak to v daném hotelu s internetem vlastně je a vybrat takový resort, kde je bezdrátové připojení k dispozici. Nejlépe v celém areálu hotelu (v lobby, v pokojích i venku u bazénu).

A zdarma.

Nutno podotknout, že tak si počet potencionálních hotelů výrazně snížíte. Bezplatný internet, navíc na pokojích, je v egyptských hotelech vzácný. Namátkou, bez problému funguje v resortu Jaz Maraya v Marsa Alam, v TUI Magic Life v Sharm el-Sheikhu, kde signál nechytnete akorát na pláži a celkem solidní internet je i v oblíbeném Magic Life Kalawy u Safagy. Jsou to ale výjimky. Tím spíš je vzácnější u těch cenově nejdostupnějších resortů.

Egypt internet - datová SIM karta

Celkem běžná praxe ale je, že se lze zdarma připojit ve vstupní hale, v lobby hotelu, i když ani o tomto nelze říct, že to platí ve 100% případů.

Ať už wi-fi chytnete bezplatně přímo na vašem pokoji nebo jen ve společných prostorách hotelu, často je takové připojení nespolehlivé. Internet je pomalý, připojení padá nebo se nepřipojíte vůbec, zejména večer, kdy bývají sítě přetížené.

To, že si zaplatíte dovolenou v kvalitním hotelu typu Iberotel Costa Mares, bohužel není zárukou toho, že vám internet bude šlapat všude jako hodinky.

Pokud vám na internetu v hotelu záleží, rozhodně doporučuji si předem zjistit, jak to ve vašem resortu s připojením je. Případně mi tu dole pod textem nechte komentář a já, budu-li mít o daném hotelu aktuální informace, vám napíši, jak se věci na místě s internetem skutečně mají.

Internet na hotelu za poplatek

Většinou tam, kde to nenabízí zdarma, si můžete internet dokoupit. Logicky je potřeba ale počítat s poněkud vyšší cenou. Uvedu konkrétní příklad.

Ceny připojení v Malikia Resortu u Abu Dabbab zálivu v Marsa Alam:

 • 1 den za 8 €
 • 7 dní za  23 €

Cenově se jednotlivé hotely v tomto ohledu samozřejmě liší, ale rozdíly typicky nejsou veliké. Krom vyšší ceny je potřeba kalkulovat s dalšími nevýhodami. Internet většinou nechytnete na pláži a i placené wi-fi v některých případech podléhá kritickým časům, ve kterých může být připojení pomalejší. Zkrátka ani na toto není 100% spolehnutí, a proto od tohoto řešení lidi většinou odrazuji.

Datová SIM karta

Jestliže chcete být na hotelovém připojení nezávislí, kupte si egyptskou předplacenou datovou SIM kartu.

egyptská Vodafone SIM karta

V Egyptě fungují 3 hlavní operátoři:

Vodafone je z nich největší a má v Egyptě nejlepší pokrytí. Budete-li se zdržovat v turistických částech Egypta, tak až na některé výjimky příliš nezáleží na tom, zda zvolíte Vodafone, Orange nebo Etisalat. V Sharm el Sheikhu, v Hurghadě i v regionu Marsa Alam většinou fungují data od všech tří operátorů.

Kde datovou SIM kartu koupit:

 • předem prostřednictvím online objednávky
 • na letišti
 • v nákupním centru
 • v hotelu (v některých)
 • u delegáta

Oproti letištním přepážkám nebo oproti oficiálním zastoupením jednotlivých telefonních operátorů ve městech musíte při koupi karty na hotelu nebo přímo od vašeho delegáta počítat s cenovou přirážkou. Vůbec výjimečné nejsou dvojnásobné či vyšší ceny. Tím nikoho nechci od těchto „zdrojů“ odrazovat, mají totiž i svoji výhodu. V případě, že by s kartou bylo něco v nepořádku, máte ji kde reklamovat.

Internetový Vodafone stánek na hotelu v Marsa Alam

Takto prodejní stánky v resortech vypadají (tento je z Marina Lodge Port Ghalib resortu):

Často nejlepší řešení je proto koupit kartu tam, kde je za standardní cenu, ale včetně možnosti ji reklamovat a možnosti mít se kdykoliv na někoho obrátit v případě, že se SIM kartou bude nějaký problém. Každému, kdo cestuje do Marsa Alam, tuto variantu nabízím.

Doručení / koupě SIM karty na letišti

Prodejní stánky operátorů najdete jak na letišti v Hurghadě, tak v Sharm el-Sheikhu. Někde bývají přímo u výdeje zavazadel. Tam, kde čekáte na kufr, tam koupíte i datovou SIM kartu.

Internet v Hurghadě

Z diskuze dole pod textem přidávám pár posledních reálných zkušeností s koupí SIMky na letišti v Hurghadě.

Ahoj zdravím z Hurghady,
dorazili jsme v 1 ráno na letiště a byl otevřeny stánek operátora Orange. Prodávali SIM karty s 16GB dat za 10$, aktivace je jednoduchá návod je k vyfoceni na pultíku při prodeji karty. Když jsme po chvilce odcházeli z letiště tak se otevíral i stánek Vodafone (ten jsem cenu ale neviděl). Data funguji normálně a jsou velice rychlá. (viz. zpráva od Martina)

Dobrý den, Lukáši, mám špatnou zkušenost z letiště v Hurghádě. V červenci jsem zakoupil kartu od Orange. V návalu u přepážky jsem si jí nenechal vložit do telefonu, na hotelu jsem potom zjistil, že je nefunkční. Stejnou zkušenost měli i mnozí spolucestující. S pozdravem Pepa (viz. zpráva od Pepy)

Hned po vyzvednutí zavazadel je možno zakoupit SIM u třech stánků. Ráno kolem 5:00 byl otevřen stánek Vodafone a Orange. Koupil jsem u Orange za 10 USD 10GB. Po vytočení kódu #1000# a zvolení anglického menu, bylo připsáno dalších 10 GB. Ten návod mají u stánku. Říkali, že začne fungovat do 2 hodin. Myslím, že to bylo o hodně dřiv. Stačilo jen vložit do telefonu. Žádná speciální aktivace. K nákupu chtěli vidět pas. (viz. zpráva od Davida)

Většina českých příletů do Egypta je brzy ráno (většinou kolem 5:00). Neznám otvírací doby jednotlivých přepážek v Hurghadě a upřímně si myslím, že stejně nebudou úplně pevné. Jednou vám tvrdí, že jsou nonstop (H24), podruhé mají ještě zavřeno. Každopádně standardně zde bývá minimálně jedna z nich i takto brzy ráno otevřena.

Internet v Marsa Alam

V březnu 2019 byly všechny prodejní stánky datových SIM karet na letišti v Marsa Alam zrušeny, během léta 2019 byl otevřen stánek Orange, na podzim 2019 stánek We. S příchodem Covidu na jaře 2020 se však všechny pozavíraly a zrušily. V zimě 2020/2021 byl znovuotevřen stánek Orange.

Aktualizace 1. červenec 2021: nyní v Marsa Alam nepravidelně fungují dvě prodejní místa – jak stánek Orange, tak poměrně nově i stánek Etisalat.

Tedy aktuálně, jedete-li do Marsa Alam, máte několik možností…

Zbývající data na Sim kartě od Vodafone, Egypt

Za prvé: můžete objednat SIM kartu předem ještě před odletem z ČR a nechat si ji zdarma doručit na letiště nebo do vybraných hotelů. Aktuální nabídka je následující:

 • 2,5 GB
 • 4,0 GB
 • 6,0 GB
 • 8,0 GB
 • 12,0 GB
 • 20,0 GB
 • 40,0 GB

Chcete-li si zajistit kartu předem, napište dolů pod text komentář s požadovaným objemem dat, ozvu se vám na email, zašlu vám podrobné informace a objednávku společně vyřídíme. Objednávka tímto způsobem má několik výhod:

 • máte garanci, že karta bude aktivní a že na ní bude objednané množství dat
 • že bude fungovat po dobu 29 dní nebo do vyčerpání dat
 • budete mít k dispozici kontakt, na který se můžete kdykoliv obrátit v případě problému s kartou

V sekci komentářů, kterou najdete pod článkem, jsou desítky recenzí od lidí, kteří tuto službu online objednávky již využili. Mrkněte se na ně! Mnoho dalších je v mé mailové schránce, jednu z nich přikládám:

„Jsme zpět, po krásné dovolené v Hotelu Fantazia resort.

Po přistání v Marsa Alam jsme na letišti vyřídili potřebné doklady. Na kontrole pasů byly fronty, tak jsme se necpali. Proto jsme z letiště vyšli až mezi posledními.(0.30 hod.)

K mé radosti tam opravdu čekal člověk s cedulkou mého jména a SIM kartou. Předání proběhlo bokem před letištěm. Bylo to rychlé. Dal jsem mu o dvě Eura více, poklonil se a zmizel. Karta byla bez obálky.

Po příjezdu na hotel jsem ji nasadil do mobilu a ihned vše šlapalo, pin to nechtělo. Celou dovolenou jsme měli kvalitní 4G přípojení. V mobilu jsem nastavil sdílení Internetu přes Wifi. Na SIMce  bylo na začátku 8 GB dat. Po vašem návodu jsem kontroloval stav dat, fungovaly oba způsoby.

Ještě jednou díky.“

(Jiří R., 26.8.2019)

Doplním, že tyto SIM karty jsou od Vodafonu, který má v Egyptě nejlepší pokrytí. Iva si na potíže se sílou Orange signálu v Marsa Alam stěžovala:

„Jinak pokud by někoho zajímalo, jsme v hotelu Hilton v Abu dabbab a mnohem lépe fungují data Vodafone, vloni všude i na pokoji bez problémů, letos orrange a na pokoji se tomu moc nechce, venku ano, venku ale jdou i hotelové WiFi, takže tak“ (viz. zpráva od Ivy)

Za druhé: koupit kartu po příletu ve stánku Orange. Ten, jak jsem již zmiňoval, zde byl otevřen v září 2019, s Covidem byl zavřen a nyní je opět fungující. Jeho otvírací dobu neznám, ale určitě se nebude jednat o pevné pracovní hodiny, předpokládám, že to bude dost podobné jako u stánků v Hurghadě.

Stánek je přímo u posledního východu z letiště vpravo ode dveří, je výrazně označený Orange 4G. Nabízí jen jeden datový tarif, 16 GB za 9 USD nebo 8,5 €. Tedy je to suverénně nejlevnější varianta. Na druhou stranu se někteří setkávají s problémy (viz. citace od Ivy a Pepy výše). Karty jsou určené pouze pro cizince, tedy je nutný pas, číslo přiřazují ke jménu, tzn. na dvě karty chtějí dva pasy. Při prvotním spuštění karty jsou na ní pouze 2 GB, zbytek se musí aktivovat kódy, které je nutné na telefonu vytočit.

„Ráno na letišti u výstupu otevřený stánek Orange, 16Gb datová karta za 9 USD, karta nová, originální. po instalaci do telefonu naběhne jenom 2 Gb, po odeslání dvou kódů se kapacita nevysílá na 16Gb. Postup je na stánku i v češtině, doporučuji opsat nebo vyfotit. Není rozdělena na net a sociální sítě, prostě data.“ (viz. zpráva od Petra)

Přikládám instrukce k aktivaci dodatečných dat u Orange přesně tak, jak figurují na jejich prodejní stánku:

Egypt Orange - instrukce k datové SIM

Za třetí: pokud si neobjednáte kartu předem a narazíte náhodou na zavřený Orange stánek, není problém SIM koupit buď od delegáta či v hotelech (někde přímo na recepci nebo v hotelových obchodech, jinde najdete přímo resortech malé prodejní stánky od Vodafone). V každém případě upozorňuji na to, že nechat koupi karty až na hotel, je vždy možnost nejdražší. Viz. nabídka datových karet v hotelu Pensee Royal Garden: 3 GB za 25 EUR nebo 5 GB za 30 EUR.

Na co si dát pozor

Trvejte na originální, nové SIM kartě, která není vylomená ze svého původního obalu! Tohle si pohlídejte hlavně, když budete kupovat kartu u nějakého stánku na letišti, kam je jasné, že se nebudete schopni během pobytu vrátit pro případ reklamace. Stává se totiž, že lidem prodávají i již použité karty, byť na nich data jsou. Často ale na takových kartách je již část dat spotřebována, v některých případech mají kratší platnost, a výjimečně vám tak může internet v Egyptě přestat fungovat úplně.

Použitá SIM karta je buď k originálnímu obalu přilepena lepící páskou nebo vám ji nabídnou úplně samostatně, bez obalu. Zároveň nabádám k tomu, abyste zbytečně netrvali na tom, aby vám prodejce kartu do telefonu vkládal. Je to totiž moment, kdy může bez vašeho vědomí novou SIMku zaměnit za SIMku starší.

Informujte se na typ dat!

Občas, nejen v Egyptě, jsou totiž data na datových SIM kartách dělena do dvou částí:

 • jedna na prohlížení běžného internetu
 • druhá čistě na messengery typu WhatsApp, Messenger, Skype, apod.

Když koupíte 5 GB simku, klidně je možné, že na ní dostanete např. jen 3 GB využitelných na cokoliv + 2 GB využitelných pouze na messengery.

Stačit bude jedna SIM karta

Ideálně takovou vložte do telefonu, který má dva SIM kartové sloty. Pak vám na daném telefonu stačí zapnout a nastavit mobilní hotspot, vytvoříte bezdrátovou síť, do které se snadno připojí i další členové rodiny. A internet bude vesele fungovat všem.

Pevně věřím, že jsem článkem zodpověděl to, co vás o internetu v Egyptě zajímalo. Pokud ne, klidně pište komentář 🙂 V každém případě nejlepší je buď vybrat takový hotel, kde internet běží bez problému a zdarma ve všech prostorech. V opačném případě se vám bude hodit v Egyptě datová SIM karta od některého ze tří místních operátorů. Pokud můžete, volte Vodafone, který má nejsilnější pokrytí i pobřežních oblastí u Rudého moře. Obvykle ale celkem dobře, byť ne vždy úplně perfektně, fungují i zbývající dva operátoři.

Celkový počet komentářů v diskuzi:   9 800
Komentáře jsou řazeny od nejnovějších. Zeptat se můžete na cokoliv i vy, stačí přidat příspěvek.
 • Odpovědět

  Dobrý den, měl bych zájem o datovou kartu 20GB, přílet do Marsa Alam 29.9.2023 v 7.00 hod. Dovoluji si požádat o zaslání nabídky a ceníku.
  S pozdravem Petr

  • Odpovědět

   Dobrý den Petře, není problém zajistit. Posílám vám nabídku včetně cen a popisu toho, jak to všechno funguje na váš e-mail. Domluvu tak, aby pro vás karta byla zítra nachystána, ještě stíháme. Děkuji.

 • Odpovědět

  Musím dát velmi kladnou recenzi. Na letišti na nás nikdo nečekal, ale bleskurychle bylo vše vyřešeno a SIM karty nám doručili během chvilky do hotelu. Vše fungovalo jak mělo. Prostě super. Jestli ještě někdy pojedu do Egypta budu řešit opět zde. Moc děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den, děkuji za vaši zpětnou vazbu. Přesně si teď nevybavuji váš případ, ale zřejmě na vás vyšel jeden ze dvou dnů, kdy doručování na letiště v Marsa Alam možné nebylo. Vždy se v takovém případě snažím co nejrychleji řešit – nejlépe se rovnou předem dohodnout na doručení karet přímo na hotel. Mějte se fajn a budu se těšit na příště. Lukáš.

 • Odpovědět

  Dobrý den,

  na e-mail jsem Vám včera poslala informace o odletu, jelikož jsem z naší předchozí domluvy několik měsíců zpátky už věděla, jaké info je potřeba. Radši ale píši i sem, protože odlétáme už 30.9. brzy ráno.
  Snad se to ještě stihne.

  S pozdravem
  Jana

  • Odpovědět

   Dobrý den, Jano, ano, vidím, již jsem vám odpověděl 🙂 A vidím již i vaše potvrzení, budu na něj nejpozději během zítřka reagovat.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohl by jste mi prosím poslat ceník datových sim karet a máte i karty od Etisalat?

  • Odpovědět

   Dobrý den Pavle, zašlu, Etisalat jsem zajišťoval minulý rok, ale byly s tím poměrně časté a nejrůznější problémy, tedy proto ho dále nenabízím.

 • Odpovědět

  Dobry den, bylo by mozne zakoupit data na 3.10. v 5.30. Marsa Alam? Jsme 2 dospeli a jeden pubertak, takze nevim jakou velkost dat zvolit na 11 dni?Diky Milada

  • Odpovědět

   Dobrý den Milado, ano, je to možné. Data záleží na vás, já bych popřemýšlel třeba o jedné 20 GB kartě (pro vás pro všechny) – to by mohlo stačit – samozřejmě ale záleží, jak moc to budete zatěžovat.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mám zájem o SIM kartu 8GB. Přílet do Marsa Alam 1.10. z Prahy 0:10 přilet 1.10 v 5:35. Děkuji Radek

  • Odpovědět

   Dobrý den Radku, není problém pro vás 8 GB kartu na 1.10. zajistit. Budu vás kontaktovat s detaily.

 • Odpovědět

  Dobry den ,psal jsem email s objednávkou ,bez odpovedi
  Diky

  • Odpovědět

   Dobrý den Mirku, ano, vím a již jsem odpověděl.

 • Odpovědět

  Dobrý den, pošlete mi ceník? Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Máro, ano, zasílám. Kdy a kam letíte?

 • Odpovědět

  Dobrý den, chtěl bych požádat o sim kartu 40Gb (podpora Viber ,WhatsApp…) pokud to jde.

  Přílet 1.10.2023 v 7:10

  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Josefe, budu vás hned kontaktovat 🙂 40 GB karta samozřejmě je možná.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, měl bych zájem o datovou kartu 12 -20 Gb ( dle cenové nabídky upřesním) bylo by možné doručit na letiště v Marsa Alam a to v sobotu 7.10. s přistáním cca 6,20h –

  • Odpovědět

   Dobrý den Petře, ano, je možné kartu doručit přímo na letiště. V sobotu 7.10. tam na vás s ní bude čekat v cca 06:20 kurýr. Ozvu se vám.

 • Odpovědět

  Dobry den, prosim o zaslani ceniku datovych karet. Prilet do Hurghady 27.9. v cca 15 hod. Dekuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Zdeňku, obratem vás budu kontaktovat, kartu pro vás na zítřek ještě stíhám zařídit.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mám zájem o datovou kartu na 20 GB nebo 40 GB (dle ceny). Přílet do Marsa Alam dne 2. 11. v 07:00 hod. Děkuji za nabídku.

  • Odpovědět

   Dobrý den Michaelo, kompletní přehled dostupných variant včetně cen budete mít na svém mailu. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý deň , mám záujem o 2 dátové karty každá 20GB . Prílet do Hurghady 10.10. o 23:55 . Prosím o ponuku . Ďakujem

  • Odpovědět

   Dobrý den Rasťo, rád i pro vás karty zajistím. Budu vás kontaktovat a kurýr na vás bude v cca 23:55 čekat. Děkuji.

 • Odpovědět

  Na všetko
  Insta, fcb, messenger a pod

  • Odpovědět

   rozumím, včera jsem vám psal e-mail, v případě zájmu se ozvěte.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  prosím o vyřízení objednávky – viz Váš email – spěchá – 27.9. Hurgada 5.05. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Hanko, nebojte, vše bez problému stihneme. E-mail vidím, budu se mu dnes věnovat a odpovím vám na něj.

 • Odpovědět

  Dobrý den
  Psal jsem už komentář ale není vidět.

  Chtěl jsem dvě SIM karty na přílet do Marsy 27. 9. 2023 6:25.
  Prosím o nabídku, .
  Děkuji Jarda

  • Odpovědět

   Dobrý den Jaroslave, děkuji za vaši zprávu a pardon, že jsem nestihl dříve zareagovat na vaše předchozí komentáře. Není problém i pro vás na 27.9. SIM karty zajistit, ozvu se vám.

 • Odpovědět

  Dobrý den prosím o aktuální ceník očekávaný termín dovolené Hurghada 1/2 říjen až 1/2 listopad moc děkuji Filip

  • Odpovědět

   Dobrý den Filipe, hned posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, přílet do Taby 28.9 v 6 55.Hotel Strand Taba Heights Beach.Prosím o nabídku 12 až 20GB.Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Martine, omlouvám se, ale v Tabě vám nemám jak aktuálně kartu doručit.

 • Odpovědět

  Dobrý den,

  přiletíme do Hurghady 26.9. ve 2 ráno. Bylo by možné doručit nám simku (20 GB) na hotel?

  Děkuji,
  Míša

  • Odpovědět

   Dobrý den Míšo, v Hurghadě preferuji doručení přímo na letiště (není problém i v nočních hodinách). 20 GB k dispozici je, s konkrétní nabídkou se vám hned ozvu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, letím do Marsy – přílet 28.9 17:50. Můžete mi dát nabídku na dvě karty 6GB?
  Díky.

  • Odpovědět

   Dobrý den Tomáši, samozřejmě, hned zasílám na váš e-mail.

 • Odpovědět

  Dobrý den, Lukáši, musím ještě jednou moc poděkovat za perfektní servis a skvělé služby! Komunikace na jedničku, předání SIM karty proběhlo hladce, před letištěm čekal i v brzkých ranních hodinách místní kurýr s cedulkou s mým jménem. Mile překvapila větší kapacita SIM (36 GB místo původně objednaných 20 GB)! Karta byla aktivní ihned, ještě se ani nerozjel transfer z letiště na hotel a já už byla online 😀 Oceňuji také možnost kontaktu přes Whatsapp v případě problémů nebo dotazů. Po předloňské nemilé zkušenosti se SIM kartou Etisalat z letiště (která začala fungovat až po dvou dnech a po několika urgencích za pomoci delegáta) jsem letos opravdu velmi spokojena, příště opět využiju a budu doporučovat ostatním! Ještě jednou DÍKY ♥

  • Odpovědět

   Magdo, jsem vám moc vděčný za to, že jste si našla čas a popsala zde pro ostatní vaši nedávnou zkušenost. Jsem rád, že jste byla spokojena a jestliže někdy vyrazíte příště, tak se budu těšit, nebude samozřejmě žádný problém vše opět dohodnout. Mějte se fajn 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  měla bych zájem o SIM kartu o velikosti 8 GB, přílet 29.9. do Marsy v 7:00

  moc děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Bohdano, ozvu se vám.

 • Odpovědět

  Moc bych chtěla poděkovat Lukášovi za vyřízení a doručení SIM karty. Měla jsem objednáno 6 GB a dostala jsem 8 GB. Vše bylo bez problémů a velice ráda Vaše služby do budoucna využiji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Kláro, díky moc za váš komentář, rád jsem i pro vs kartu zajistil a rád to udělám v budoucnu znovu. Kontakty na mne již máte, tak se kdykoliv ozvěte.

 • Odpovědět

  Dobry den, 15.9. jsme se vrátili z Marsy, chtel bych moc poděkovat, komunikace byla perfektni, předání a vše proběhlo presne podle domluvy, objednano jsme měli 20 GB, obdrželi jsme SIM s 36GB a vše fungovalo perfektne. Takže mohu jen doporučit, pokud nekdy opět poletime do Egypta, urcite tuto sluzbu rad znovu využiji.

  • Odpovědět

   Dobrý večer Jakube, moc vám děkuji, že jste se nezapomněl po svém návratu ozvat a jsem rád, že vše bylo k vaší spokojenosti 🙂

 • Odpovědět

  Nazdar, ideme 6 ludi do Dahabu (letisko Sharm El Sheik) máme záujem o šest SIM karet. Aká by bola ponuka na:
  2,5GB
  4 GB
  6 GB
  ?

  • Odpovědět

   Zdravím Mariáne, omlouvám se, ale nemám vám jak karty v této lokalitě doručit.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, prosím o nabidku datových sim karet. Přilétám do Hurghady 1.10. v 7.30 h. Děkuji 🙂

  • Odpovědět

   Dobrý den Sonjo, hned i vám vše posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, měla bych zájem o datovou sim. Objem dat cca 16 GB. Do Egypta odlétám 11.10.23. Je možné kartu doručit do resortu Long Beach v Hurgadě?

  Děkuji.
  Marcela

  • Odpovědět

   Dobrý den Marcelo, jsem schopný nabídnout 12 nebo 20 GB. Doručení je možné na letiště, případně lze i na hotel.

 • Odpovědět

  Dobrý den,psala jsem Vám v pátek i včera, bohužel bez zpětné vazby od Vás.Prosila jsem Vás,pokud už teda není pozdě o 20Gb kartu.Přílet z Brna do Hurghady v 5:05 26.9.

  • Odpovědět

   Dobrý den, pardon, že jsem vám nestihl odpovědět dříve, už ode mne máte reakci 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den,prosím o nabídku karet na email. Letíme příští tyden do Hurgady,resort v Makadi Bay. Díky.

  • Odpovědět

   Dobrý den Rosťo, kdy přesně letíte? Nabídku budete mít na e-mailu.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, můžete mi prosím poslat aktuální ceník SIM karet? Přílet 30.9.2023 do Hurgády. Předem děkuji za vaši odpověď.

  • Odpovědět

   Dobrý den Marku, jasně, zašlu hned na váš e-mail.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  Mohu poprosit nabídku na SIM kartu 12, 20 a 40 GB? Přílet mám v pondělí 25.9 v 5:45 v Sharma El Sheikh, bylo by možné předání na letišti?

  • Odpovědět

   Dobrý den Martine, omlouvám se, ale v Sharm el Sheikhu vám nemám jak kartu doručit.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  Prosím o nabídku, datová karta 12 – 20 GB
  Prilet do Marsy 28.10.2023 dekuji s pozdravem

  • Odpovědět

   Dobrý den Tomáši, hned pošlu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, měl bych zájem o datovou kartu Vodafone 4 gb. Přílet do Marsa Alam 7.10.23 kolem 6-té ráno, podrobnosti a číslo letu se dozvím až pár dní před odletem. Díky za odpověď.

  • Odpovědět

   Dobrý den Mirku, není problém podrobnosti o letu až následně doposlat. Info ke kartám budete mít na svém e-mailu. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den prosím o ceny datové sim , příjezd 8.10

  • Odpovědět

   Dobrý den Lukáši, zasílám na váš e-mail.

 • Odpovědět

  Dobrý den,

  Psal jsem komentář s příjezdem 23.9. v 5:35 do Marsa. Prosím o nabídku na SIM 20GB a 40GB.

  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Michale, pravděpodobně myslíte příjezd 24.9., tedy zítra, viďte? Hned se vám ozývám s podrobnými informacemi. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobry deň.
  Vo štvrtok 26.10.2023 prilietame o 05:50 do Hurgady.
  Mala by som zaujem o dve karty (dve rodiny )
  Aka je ponuka datovych kart aj s cenami ????
  kolko GB by sme potrebovali pre mňa a pre moju dceru na 8 dni ????
  ďakujem

  • Odpovědět

   Dobrý den Lucie, ozvu se vám. Spotřeba dat samozřejmě hodně záleží na tom, na co karty budete používat – pouze chaty, nebo i videohovory? Youtube, Instagram, facebook? Či jen čtení zpráv n internetu?

 • Odpovědět

  Dobrý den přílet do Marsy 26. 9. 2023 5:35.
  Prosím o nabídku, datová karta 12 – 20 GB.
  Děkuji Marek

 • Odpovědět

  Dobrý den, na konci září letíme do Marsa Alam, mohl bych poprosit o poslání nabídky sim karet do mailu. Děkuji K. Petr

  • Odpovědět

   Dobrý den Kryštofe, samozřejmě, ozvu se vám a nabídku zašlu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohu poprosit o aktuální ceny Vodafone karet do emailu? Po loňské výborné zkušenosti s nákupem od Vás zřejmě opět zakoupím. Letíme do Marsa Alam 27.9. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Ladislave, těší mne, že se na mne i letos zase obracíte a rád pro vás karty zajistím 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  Letíme do Marsa Alam 30.9.2023 do Three corners Sea Beach mohu vás požádat o ceník datové karty 8,12,20 GB do emailu . Ještě se rozhodujeme jak velkou.
  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Lucko, všechny vámi zmíněné velikosti jsou k dispozici, ceník obratem posílám. Hezký den.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  měla bych zájem o 12GB nebo 20 GB sim kartu. Přílet do Marsa Alam 23.9.2023 v 5:40. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Báro, vidím, že vás dotaz poměrně spěchá, odpovídám proto přednostně. Hned se vám ozvu s detaily a poprosím o vaši včasnou reakci, abychom stihli vše dohodnout.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  zajišťujete i datové SIM v Tabě? Přílet 28.9. pozdě večer. Díky

  • Odpovědět

   Dobrý den Kamile, bohužel ne, nemám vám tam jak kartu předat.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  v říjnu letíme do Marsy (Steigenberger Resort Alaya). Můžete nám prosím zaslat ceník datových karet?
  Předem dík
  Pavel

  • Odpovědět

   Dobrý den Pavle, samozřejmě, zašlu aktuální ceny i další informace ke kartám. Děkuji.

 • Odpovědět

  chtěl bych e-SIM 8GB

  • Odpovědět

   Dobrý den Vladimíre, zajišťuji fyzické karty, eSIM v tuto chvíli ne.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mám zájem o datovou kartu 10GB. Odlet do Mara Alam 23.9. Prosím o nabídku. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Oto, posílám na váš e-mail 🙂

Zeptejte se na cokoliv k tématu - vložte komentář

* Pole "Vaše jméno" a "Váš email" jsou povinná, vaše emailová adresa nebude zveřejněna, spam rádi nemáme.
Důležité: Některé komentáře se zobrazí až po jejich schválení.
Tipy na zájezdy
Hotel Angela Beach, Korfu, Řecko

Korfu, Řecko (-58%): týdenní All Inclusive v hotelu přímo u moře za 7 990 Kč

Hotel Don Manolito, Tenerife, Kanárské ostrovy

Tenerife (-65%): dovolená na 8 dní v oblíbeném Puerto de la Cruz za 8 990 Kč

Hotel R2 Pajara Beach, Fuerteventura, Kanárské ostrovy

Fuerteventura: týdenní pobyt s All Inclusive ve 4* hotelu za 11 490 Kč

Hotel Soulotel Dream Resort, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam (-59%): 8 dní v 5* hotelu u skvělé laguny za 9 590 Kč

Hotel Montemar Palace, Madeira

Madeira: 8 dní s polopenzí s TOP výhledem na okolní pobřeží za 11 990 Kč

Hotel Uroa Bay Beach, Zanzibar

Zanzibar: dovolená na 9 dní přímým letem z Prahy za 22 990 Kč

Máte 50% hotovo
Tipy na exkluzivní dovolenou
Aktuálně dostupné zájezdy se slevou až 60%. Maximálně 1x měsíčně.