Internet v Egyptě

Ačkoliv se řada lidí na dovolené bez funkčního připojení k internetu obejde, pro jiné je možnost „být online“ nezbytnost. Jak zajistit, abyste měli internet k dispozici i v Egyptě? Kdy je potřeba kupovat datovou SIM kartu? Kde ji lze pořídit, jak si ji objednat předem ještě před odletem ČR a kolik taková data stojí?

Ukáži vám, jaké jsou možnosti.

WI-FI připojení zdarma | Za poplatek | Datová SIM karta | Koupě na letišti 

 Objednávka s doručením na letiště | Na co si dát pozor

 

Doručení SIM karet na letiště nebo jejich dovoz přímo na hotel v den vašeho příjezdu.

Pro více informací, pro přehled dostupných variant i pro aktuální ceník pište komentář do diskuze dole pod textem.

Odpovídám každému, odpovím i vám 🙂

Alternativně mne můžete kontaktovat rovnou zasláním e-mailu na . Každého prosím, aby do předmětu takového e-mailu uvedl: “Datové SIM karty do Egypta + datum vaše příjezdu“. Děkuji.

Wi-Fi připojení na hotelu

Nejjednodušší je si před rezervací zájezdu předem ověřit, jak to v daném hotelu s internetem vlastně je a vybrat takový resort, kde je bezdrátové připojení k dispozici. Nejlépe v celém areálu hotelu (v lobby, v pokojích i venku u bazénu).

A zdarma.

Nutno podotknout, že tak si počet potencionálních hotelů výrazně snížíte. Bezplatný internet, navíc na pokojích, je v egyptských hotelech vzácný. Namátkou, bez problému funguje v resortu Jaz Maraya v Marsa Alam, v TUI Magic Life v Sharm el-Sheikhu, kde signál nechytnete akorát na pláži a celkem solidní internet je i v oblíbeném Magic Life Kalawy u Safagy. Jsou to ale výjimky. Tím spíš je vzácnější u těch cenově dostupnějších resortů.

Egypt internet - datová SIM karta

Celkem běžná praxe ale je, že se lze zdarma připojit ve vstupní hale, v lobby hotelu, i když ani o tomto nelze říct, že to platí ve 100% případů.

Ať už wi-fi chytnete bezplatně přímo na vašem pokoji nebo jen ve společných prostorách hotelu, často je takové připojení nespolehlivé. Internet je pomalý, připojení padá nebo se nepřipojíte vůbec, zejména večer, kdy bývají sítě přetížené.

To, že si zaplatíte dovolenou v kvalitním hotelu typu Iberotel Costa Mares, bohužel není zárukou toho, že vám internet bude šlapat všude jako hodinky.

Pokud vám na internetu v hotelu záleží, rozhodně doporučuji si předem zjistit, jak to ve vašem resortu s připojením je. Případně mi tu dole pod textem nechte komentář a já, budu-li mít o daném hotelu aktuální informace, vám napíši, jak se věci na místě s internetem skutečně mají.

Internet na hotelu za poplatek

Většinou tam, kde to nenabízí zdarma, si můžete internet dokoupit. Logicky je potřeba ale počítat s poněkud vyšší cenou. Uvedu konkrétní příklad.

Ceny připojení v Malikia Resortu u Abu Dabbab zálivu v Marsa Alam:

 • 1 den za 8 €
 • 7 dní za  23 €

Cenově se jednotlivé hotely v tomto ohledu samozřejmě liší, ale rozdíly typicky nejsou veliké. Krom vyšší ceny je potřeba kalkulovat s dalšími nevýhodami. Internet většinou nechytnete na pláži a i placené wi-fi v některých případech podléhá kritickým časům, ve kterých může být připojení pomalejší. Zkrátka ani na toto není 100% spolehnutí, a proto od tohoto řešení lidi většinou odrazuji. Placené připojení je navíc typicky omezené na jedno zařízení / na jednu osobu. Chcete-li se připojit s dalším zařízením, tak internet na prvním zařízením přestane fungovat.

Datová SIM karta

Jestliže chcete být na hotelovém připojení nezávislí, kupte si egyptskou předplacenou datovou SIM kartu, od některé z místních operátorů.

Egypt internet - mobilní operátoři

V Egyptě fungují 3 hlavní operátoři:

Vodafone je z nich největší a má v Egyptě nejlepší pokrytí. Budete-li se zdržovat v turistických částech Egypta, tak až na některé výjimky příliš nezáleží na tom, zda zvolíte Vodafone, Orange nebo Etisalat. V Sharm el Sheikhu, v Hurghadě i v regionu Marsa Alam většinou fungují data od všech tří operátorů. Doporučuji se pokud možno vyvarovat menším operátorům typu WE, kteří standardně provozují své služby na sítích některého z těch hlavních operátorů.

Kde datovou SIM kartu koupit:

 • předem prostřednictvím online objednávky
 • na letišti
 • v nákupním centru
 • v hotelu (v některých)
 • u delegáta

Oproti letištním přepážkám nebo oproti oficiálním zastoupením jednotlivých telefonních operátorů ve městech musíte při koupi karty na hotelu nebo přímo od vašeho delegáta počítat s cenovou přirážkou. Vůbec výjimečné nejsou dvojnásobné či vyšší ceny. Tím nikoho nechci od těchto „zdrojů“ odrazovat, mají totiž i svoji výhodu. V případě, že by s kartou bylo něco v nepořádku, máte ji kde reklamovat.

Příklad prodejního stánku v resortu (tento je z Marina Lodge Port Ghalib hotelu):

Internetový Vodafone stánek na hotelu v Marsa Alam

Často nejlepší řešení je proto koupit kartu tam, kde je za standardní cenu, ale včetně možnosti ji reklamovat i možnosti mít se kdykoliv na někoho obrátit v případě, že se SIM kartou bude nějaký problém. Každému, kdo cestuje do Marsa Alam či Hurghady, tuto variantu nabízím.

Doručení / koupě SIM karty na letišti

Prodejní stánky operátorů najdete jak na letišti v Hurghadě, tak v Sharm el-Sheikhu. Někde bývají přímo u výdeje zavazadel. Tam, kde čekáte na kufr, tam koupíte i datovou SIM kartu.

Internet v Hurghadě

Z diskuze dole pod textem přidávám pár reálných zkušeností s koupí SIMky na letišti v Hurghadě.

Ahoj zdravím z Hurghady,
dorazili jsme v 1 ráno na letiště a byl otevřeny stánek operátora Orange. Prodávali SIM karty s 16GB dat za 10$, aktivace je jednoduchá návod je k vyfoceni na pultíku při prodeji karty. Když jsme po chvilce odcházeli z letiště tak se otevíral i stánek Vodafone (tam jsem cenu ale neviděl). Data funguji normálně a jsou velice rychlá. (viz. zpráva od Martina v diskuzi dole pod textem)

Dobrý den, Lukáši, mám špatnou zkušenost z letiště v Hurghádě. V červenci jsem zakoupil kartu od Orange. V návalu u přepážky jsem si jí nenechal vložit do telefonu, na hotelu jsem potom zjistil, že je nefunkční. Stejnou zkušenost měli i mnozí spolucestující. S pozdravem Pepa (viz. zpráva od Pepy)

Hned po vyzvednutí zavazadel je možno zakoupit SIM u třech stánků. Ráno kolem 5:00 byl otevřen stánek Vodafone a Orange. Koupil jsem u Orange za 10 USD 10GB. Po vytočení kódu #1000# a zvolení anglického menu, bylo připsáno dalších 10 GB. Ten návod mají u stánku. Říkali, že začne fungovat do 2 hodin. Myslím, že to bylo o hodně dřiv. Stačilo jen vložit do telefonu. Žádná speciální aktivace. K nákupu chtěli vidět pas. (viz. zpráva od Davida)

Většina českých příletů do Egypta je brzy ráno (většinou kolem 5:00). Neznám otvírací doby jednotlivých přepážek v Hurghadě a upřímně si myslím, že stejně nebudou úplně pevné. Jednou vám tvrdí, že jsou nonstop (H24), podruhé mají ještě zavřeno. Každopádně standardně zde bývá minimálně jedna z nich i takto brzy ráno otevřena.

Internet v Marsa Alam

V březnu 2019 byly všechny prodejní stánky datových SIM karet na letišti v Marsa Alam zrušeny, během léta 2019 byl otevřen stánek Orange, na podzim 2019 stánek WE. S příchodem Covidu na jaře 2020 se však všechny zase pozavíraly a zrušily. V zimě 2020/2021 byl znovuotevřen stánek Orange.

Nyní v Marsa Alam nepravidelně fungují tři prodejní místa – jak stánek Orange, tak poměrně nově i stánek Etisalat a WE.

Tedy aktuálně, jedete-li do Marsa Alam, máte několik možností…

1. Objednat SIM kartu předem

Můžete objednat SIM kartu předem ještě před odletem z ČR a nechat si ji zdarma doručit na letiště nebo do vybraných hotelů. Předesílám, že se jedná o Vodafone karty, s nimiž mám v Egyptě ty nejlepší zkušenosti. Aktuální nabídka je následující:

 • 4,0 GB
 • 6,0 GB
 • 8,0 GB
 • 12,0 GB
 • 20,0 GB
 • 40,0 GB

Chcete-li si zajistit kartu předem, napište dolů pod text komentář s předpokládaným místem a datem vašeho příletu do Egypta, ozvu se vám, zašlu vám podrobné informace a objednávku následně společně vyřídíme. Po příletu na vás bude čekat kurýr s cedulkou s vaším jménem, popřípadě vám karta bude dovozena přímo na hotel.

Objednávka tímto způsobem má několik výhod:

 • máte garanci, že karta bude aktivní a že na ní bude objednané množství dat
 • že bude fungovat po dobu 28 dní nebo do vyčerpání dat
 • budete mít k dispozici český kontakt, na který se můžete kdykoliv obrátit v případě problému s kartou
Vodafone SIM karty do Egypta

V sekci komentářů dole pod textem, v níž je k dnešnímu dni již přes 11 100 podobných dotazů a poptávek, je možné najít i zpětnou vazbu od řady lidí, kteří tuto službu využili. Mnozí z nich opakovaně. Mrkněte se na jejich zkušenosti. Dovolím si citovat jeden z nedávných příspěvků od Ladislavy Zischkové:

„Chci tímto poděkovat p. Tůmovi za zprostředkování a doručení SIM karty, tentokrát na letišti v Marsa Alam. Již několik let si kartu objednávám, v předchozích letech do Hurghady, letos do Marsa. Kurýr vždy čekal s kartou u východu a vždy. mi operátor připsal více dat, než jsem měla objednáno. Vše fungovalo a zpětná vazba na p. Tůmu naprosto úžasná. Na každý dotaz hned reagoval, pomohl s překladem SMS od operátora. Moc děkuji. Určitě zase využiji při další návštěvě Egypta.“ (viz. zpráva od Ladislavy z 8.4.2024, 16:47)

Další zpětná vazba je v mé mailové schránce, jednu přikládám:

„Jsme zpět, po krásné dovolené v Hotelu Fantazia resort.

Po přistání v Marsa Alam jsme na letišti vyřídili potřebné doklady. Na kontrole pasů byly fronty, tak jsme se necpali. Proto jsme z letiště vyšli až mezi posledními.(0.30 hod.)

K mé radosti tam opravdu čekal člověk s cedulkou mého jména a SIM kartou. Předání proběhlo bokem před letištěm. Bylo to rychlé. Dal jsem mu o dvě Eura více, poklonil se a zmizel. Karta byla bez obálky.

Po příjezdu na hotel jsem ji nasadil do mobilu a ihned vše šlapalo, pin to nechtělo. Celou dovolenou jsme měli kvalitní 4G přípojení. V mobilu jsem nastavil sdílení Internetu přes Wifi. Na SIMce  bylo na začátku 8 GB dat. Po vašem návodu jsem kontroloval stav dat, fungovaly oba způsoby.

Ještě jednou díky.“

(Jiří R., 26.8.2023)

Znovu zdůrazním, že tyto SIM karty jsou od Vodafonu, který má v Egyptě nejlepší pokrytí. Iva si na potíže se sílou Orange signálu v Marsa Alam stěžovala:

„Jinak pokud by někoho zajímalo, jsme v hotelu Hilton v Abu dabbab a mnohem lépe fungují data Vodafone, vloni všude i na pokoji bez problémů, letos orrange a na pokoji se tomu moc nechce, venku ano, venku ale jdou i hotelové WiFi, takže tak“ (viz. zpráva od Ivy)

Mnozí si nevědí rady s kontrolou dat na kartách, je to pochopitelné. Ověřující SMS zprávy jsou v arabštině, navíc mají často matoucí znění a ne vždy v nich bývá uvedeno to, co by člověk čekal, že se v nich dočte. V případě potřeby jsem k dispozici a s kontrolou dat vám pomohu.

Zbývající data na Sim kartě od Vodafone, Egypt

Za druhé – koupit kartu po příletu, třeba ve stánku Orange. Ten, jak jsem již zmiňoval, zde byl otevřen v září 2019, s Covidem byl zavřen a nyní je opět fungující. Jeho otvírací dobu neznám, ale dle mých informací nemá pevné pracovní hodiny. Předpokládám, že to bude dost podobné jako u stánků v Hurghadě.

Stánek je přímo u posledního východu z letiště vpravo ode dveří, je výrazně označený Orange 4G. Dříve nabízel jen jeden datový tarif, 16 GB za 9 USD nebo 8,5 €. Tedy je/byla to suverénně nejlevnější varianta. Přesný a aktuálně platný ceník k dispozici nemám, ale i dnešní nabídka bude předpokládám velmi podobná. Na druhou stranu se někteří setkávají s problémy fungování těchto karet (viz. citace od Ivy a Pepy výše). Karty jsou určené pouze pro cizince, tedy při jejich koupi je nutné předložit váš cestovní pas, telefonní číslo přiřazují ke jménu, tzn. na 2 karty chtějí dva pasy. Při prvotním spuštění karty jsou na ní pouze 2 GB, zbytek se musí aktivovat kódy, které je nutné na telefonu vytočit.

„Ráno na letišti u výstupu otevřený stánek Orange, 16Gb datová karta za 9 USD, karta nová, originální. po instalaci do telefonu naběhne jenom 2 Gb, po odeslání dvou kódů se kapacita navýšila na 16Gb. Postup je na stánku i v češtině, doporučuji opsat nebo vyfotit. Není rozdělena na net a sociální sítě, prostě data.“ (viz. zpráva od Petra)

Přikládám instrukce k aktivaci dodatečných dat u Orange přesně tak, jak figurují na jejich prodejní stánku:

Egypt Orange - instrukce k datové SIM

Za třetí – pokud si neobjednáte kartu předem a zároveň po příletu narazíte na zavřené stánky, není typicky problém SIM koupit buď od delegáta či v hotelech (někde přímo na recepci nebo v hotelových obchodech, jinde najdete přímo resortech malé prodejní stánky od Vodafone). V každém případě upozorňuji na to, že nechat koupi karty až na hotel, je vždy možnost nejdražší. Viz. nabídka datových karet v hotelu Pensee Royal Garden: 3 GB za 25 EUR nebo 5 GB za 30 EUR.

Na co si dát pozor

Trvejte na originální, nové SIM kartě, která není vylomená ze svého původního obalu.

Toto si pohlídejte hlavně, když budete kupovat kartu u nějakého stánku na letišti, kam je jasné, že se nebudete schopni během pobytu vrátit pro případ reklamace. Stává se totiž, že lidem prodávají i již použité karty, byť na nich data jsou. Často ale na takových kartách je již část dat spotřebována a mají kratší platnost. Není pak výjimkou, že vám po pár dnech internet v Egyptě přestat fungovat úplně.

Použitá SIM karta je buď k originálnímu obalu přilepena lepící páskou nebo vám ji nabídnou úplně samostatně, bez obalu. Zároveň nabádám k tomu, abyste zbytečně netrvali na tom, aby vám prodejce kartu do telefonu vkládal. Je to totiž moment, kdy může bez vašeho vědomí novou SIMku zaměnit za SIMku starší.

Informujte se na typ dat!

Občas, nejen v Egyptě, jsou totiž data na datových SIM kartách dělena do 2 částí:

 • jedna na prohlížení běžného internetu
 • druhá čistě na messengery typu WhatsApp, Messenger, Skype, apod.

Když koupíte 5 GB simku, klidně je možné, že na ní dostanete např. jen 3 GB využitelných na cokoliv + 2 GB využitelných pouze na messengery.

V souvislosti s aplikacemi typu WhatsApp, Skype, apod. upozorním ještě na to, že VoIP volání (volání přes internet) je v Egyptě u některých aplikací plošně blokováno. Volat lze např. přes Viber nebo FB Messenger, naopak volání přes WhatsApp příliš často nefunguje. Na jeho funkčnost v Egyptě proto nedoporučuji spoléhat.

Stačit bude jedna SIM karta

Ideálně takovou vložte do telefonu, který má 2 SIM kartové sloty. Pak vám na daném telefonu stačí zapnout a nastavit mobilní hotspot, vytvoříte bezdrátovou síť, do které se snadno připojí i další členové rodiny.

A internet bude fungovat všem.

Pevně věřím, že jsem článkem zodpověděl to, co vás o internetu v Egyptě zajímalo. Pokud ne, klidně pište komentář s vaším dotazem. V každém případě nejlepší je vybrat takový hotel, kde internet běží bez problému a zdarma ve všech prostorech. V opačném případě se vám bude hodit v Egyptě datová SIM karta od některého ze 3 místních operátorů. Pokud můžete, volte Vodafone, který má v zemi nejsilnější pokrytí – funguje velmi dobře v pobřežních oblastech u Rudého moře (včetně odlehlejších částí Marsa Alam typu na jihu situované lokality Shams Alam), navíc celkem bez problému běží i ve vnitrozemských pouštních oblastech.

Celkový počet komentářů v diskuzi:   12 024
Komentáře jsou řazeny od nejnovějších. Zeptejte se na cokoliv nebo si nechte zaslat aktuální přehled dostupných SIM karet, stačí přidat příspěvek.
 • Odpovědět

  Dobrý večer, letíme příští úterý do Brayka Bay a rádi bychom asi 20GB kartu. Psal jsem Vám na email. Díky

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  zašlete mi prosím aktuální ceník na datové SIM. Potřebovala bych celkem 3 ks na 2 různé termíny.
  Děkuji

 • Odpovědět

  Dobrý den, dovolil bych si požádat o ceník. Přílet do Hurgády v sobotu 22.6.. Děkuji

 • Odpovědět

  Dobrý den, psala jsem Vám na e-mail. Stejně jako každý rok máme zájem o karty 20GB a 40GB
  Děkuji

 • Odpovědět

  Dobrý den, přílet Marsa Alam 23.06.2024 6:40, zašlete mi prosím ceník a podmínky.
  Hotel Malikia Beach Resort Abu Dabbab
  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Vladimíre, děkuji za informace o vašem příletu i pobytu, všechny informace vám ke kartám hned posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši,
  mohla bych poprosit o zaslání ceníku SIM. Děkuji Lada

  • Odpovědět

   Dobrý den Lado, kdy a kam prosím letíte?

 • Odpovědět

  Ahoj, 20.6. 2024 letím do Marsa Matruh s příletem 7:45, je nějaká možnost získat-objednat datovou sim nebo esim od Vodafone?? Díky Honza

  • Odpovědět

   Zdravím Honzo, datové karty vám bohužel nemám v Marsa Matrouh jak předat, omlouvám se.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  prosím o ceník sim karet, předpokládaný přílet do Marsa Alam 29.7. v 17:30.
  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Ondro, hned i vám zasílám na váš e-mail 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  mohla bych poprosit o ceník. 27. 6. v ranních hodinách piilétáme do Hurghady. Potřebovala bych 3 datové sim karty.
  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Darino, jasně, není problém i pro vás karty zajistit, klidně s převzetím od kurýra hned na letišti. Ozvu se vám.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  Prosím o ceník SIM, přílet 22.6 do Marsy kolem cca 6 hodiny.

  • Odpovědět

   Dobrý den Michaelo, děkuji za předběžné informace o vašem příletu. Budu vás kontaktovat.

 • Odpovědět

  Ahoj, 2.7 jedu do hurgady tak bych poprosil o nabídku na simku děkuju velice

  • Odpovědět

   Ahoj Filipe, hned posílám 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, přílet do Marsa Alam 22.6. cca 6:30. Hotel Casa Mare Resort (ex Royal Tulip).
  Měli bychom zájem o 20gb, ale zajímala by nás cena i za 40gb.
  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Martine, pošlu přehled všech variant včetně těch největších, tedy 20 a 40 GB. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den, měla bych zájem o SIM kartu, můžete mi prosím zaslat nabídku? Přílet do Marsa Alam budeme mít 9. .července v ranních hodinách. Dekuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Martino, jasně, veškeré informace k datovým kartám zasílám hned na váš e-mail.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohla bych poprosit o aktuální ceník SIM karet? Přílet 19.6. nad ránem… Marsa Alam, pobyt Gorgonia Beach Resort. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Šárko, pardon, že jsem nestihl reagovat o víkendu. Kartu je ještě možné na 19.6. zajistit.

 • Odpovědět

  Dobrý deň, sú v ponuke aj SIM karty s možnosťou volania a dáta? Poprosím poslať cenník SIM kariet. 22.6. ideme do hotela Makadi Palace je možné dodanie SIM aj do tohoto hotela? Ďakujem za odpoveď.

  • Odpovědět

   Dobrý den Daniel, ano, kombinace volání a dat je také v případě vašeho zájmu možná. SIM karty lze doručit uď na hotel nebo na letiště.

 • Odpovědět

  Dobrý den, 10.8.2024 letíme do Siva Golden Bay Makadi v Hurghada bylo by možno objednat datovou kartu? A mohu platit v USD? Ještě dotaz, máte nějaké zkušenosti s tímto resortem?
  Za odpověď předem děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Františku, je to samozřejmě možné, platba v dolarech rovněž. Pošlu vám ke kartám všechny informace. Se Siva Golden Bay žádné aktuální zkušenosti nemám, omlouvám se.

 • Odpovědět

  3.72024 prilet do marsa matrouh, rada by som zakupit najvhodnejsiu datovu kartu, cca 20 GB. Dakujem

  • Odpovědět

   Dobrý den Mirka, nezlobte se, ale zrovna v Marsa Matrouh vám nemám jak SIM kartu doručit.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  mohu poprosit o ceník SIMkaret? Odlet za cca. 4h do Hurghady.

  Dejte prosím vědět.

  Dominik

  • Odpovědět

   Dobrý den Dominiku, pardon, ale toot jsme nestihli.

 • Odpovědět

  Přílet Marsa Alam 22.06.2024, zašlete mi prosím ceník a podmínky. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Petře, veškeré informace k nabízeným SIM kartám vám posílám. Také děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den, je možné zajistit sim karty s předáním na letišti od Etisalat?Děkuji za info

  • Odpovědět

   Dobrý den, pouze Vodafone, což osobně doporučuji. Kam přesně letíte?

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  prosím o zaslání ceníku, jinak odlet 20.6 Makadi.
  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Ivo, rozumím, takže přílet do Hurghady 20.6., ceník máte na mailu.

 • Odpovědět

  Dobrý den,prosím o zaslání ceníku na datové SIM karty. Přílet do Hurghady 26.6.
  Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Pavle, ozvu se vám a ke kartám zašlu veškeré podrobnosti včetně aktuálních cen. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den, měl bych zájem o Sim karty. letím do Egypta resort Shams Safaga 50 km od Hurghady. Prosím mužete mi zaslat ceník simkaret a postup objednání. Děkuji za odpověď. Přílet do Hurghady je 22.6.2024. Děkuji. Pepa.

  • Odpovědět

   Dobrý den, již jsem před chvílí reagoval na váš druhý dotaz. Vše máte v mailu 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den. Mohu prosím poprosit o ceník? Budeme v Marsa Alam asi 11.7. v noci
  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den, jasně, zasílám na váš e-mail.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohla bych Vás poprosit o datovou kartu. V úterý 18.6. v 7hod přiletime do Marsá Alam. Po té přesun hotelu. Budeme v Resortu Soulotel Dream Resort&Spa. Je možné se s Vámi domluvit?

  • Odpovědět

   Dobrý den Magdo, ano, je to možné, budu vás kontaktovat, abychom probrali všechny podrobnosti.

 • Odpovědět

  Dobrý den, meě bych zájem o SIM kartu a prosil bych o ceník karet. Přílet do Hurghady 22.6.2024. Děkuji Josef

  • Odpovědět

   Dobrý den Josefe, ceník pošlu a kartu následně na 22.6. zajistím.

 • Odpovědět

  Vrátili jsme se z dovolené v Egyptě. SIM kartu Vodafone 6 GB opravdu pan Lukáš zajistil. Na letišti na nás čekal kurýr, který nám kartu předal a vše fungovalo bez závad. Děkujeme pane Lukáši.

  • Odpovědět

   Dobrý den, moc díky za vaše pěkná slova 🙂

 • Odpovědět

  Mohu poprosit o ceník?

  • Odpovědět

   Dobrý den Pavle, kdy a kam prosím jedete?

 • Odpovědět

  Dobrý den, můžu Vás poprosit o ceník? 17.6. přiletíme do Hurghady přibližně ve 3 ráno.

  • Odpovědět

   Dobrý den Kamilo, přílet ve 3 hodiny ráno není z hlediska předání karet problém, budu vás kontaktovat a informace zašlu.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  přílet do Marsa Alam 29.6. 05:35 – prosím o zaslání ceníku

  • Odpovědět

   Dobrý den Romane, veškeré informace ke kartám budete mít na svém e-mailu. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobry den, muzu Vas poprosit o cenik? Prilet 17.6.2024 Marsa Alam. Dekuji, Tomas.

  • Odpovědět

   Dobrý den Tomáši, přílet v pondělí do Marsy, rozumím a ceník posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, měla bych zájem o kartu, psala jsem Vám email. Přílet 16.6.
  Moc děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Báro, kam přesně prosím v neděli letíte?

 • Odpovědět

  Marsa Alam přílet 18.6 ráno

  • Odpovědět

   Dobrý den, Tomáši, Informace ke kartám posílám.

 • Odpovědět

  Dobry den ,
  je možné zajistit datovou SIM, nejlépe eSIM ?
  přílet 14.6.2024 v 5:30 Marsa Alam

  děkuji mnohokrát

  • Odpovědět

   Dobrý den, je to možné, byť eSIM nikoliv. Hned vás budu kontaktovat a jen vás poprosím o vaši včasnou reakci tak, abychom vše stihli dohodnout.

 • Odpovědět

  Dobrý den, bylo by možné objednat si Sim kartu 12 GB na zítra 13.6. ráno do Marsa Alam?
  Přílet v 5.30.
  Děkuji. Hanka.

  • Odpovědět

   Dobrý den Hanko, omlouvám se, ale toto jsme nestihli 🙁

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohu využít vaši nabídku sim na letiště v Marsa Alam. Přílet 15.6. v 6.00. Dekuji moc za pomoc

  • Odpovědět

   Dobrý den Michale, jasně, děkuji za informace o vašem příletu, ozvu se vám.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši…
  Opět bych chtěl využít vašich služeb(SIMkarta).
  Přílet Marsa 29.6 kolem 6hod,hotel Pickalbatros Sea World. Děkuji za cenovou nabídku
  Martin

  • Odpovědět

   Dobrý den Martine, vidím, že jsem spolu komunikovali naposled před 2 lety. Prakticky nic se od té doby neměnilo, ani cenově, hned aktuální info posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohu poprosit o ceník Sim karet přilétáme 16.6. V 5:35 nebo hotel Alladin beach resort. Děkuji moc

  • Odpovědět

   Dobrý den Veroniko, jasně, budu vás kontaktovat a v neděli pro vás bude karta připravena.

 • Odpovědět

  Dobrý den, letíme 22-23.7. Marsa Alam… měl bych zájem o Sim s daty. Prosím o ceník na mail. Díky

  • Odpovědět

   Dobrý den Jendo, rozumím, není problém i pro vás karty zajistit, ozvu se.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím info o ceníku simkaret 🙂 Letíme do Hurghady 16.6. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Soňo, i vy všechny informace ke kartám budete mít na svém emailu.

 • Odpovědět

  Zdravím Lukáši, moc díky za vše. Už podruhé Vše proběhlo jak mělo, kurýr mi dal Simku do telefonu, počkali jsme až přijde SMS s obsahem dat a ještě tam bylo víc než jsem chtěla. Zadal mi na sebe kontakt přes Whats kdyby něco a jela jsem směr Fayrouz. Pobyt super. Příští rok se znovu ozvu. Krásný den Lenka

  • Odpovědět

   Dobrý den Lenko, díky moc, že jste se nezapomněla ozvat! Je dobře, že se vám váš květnový pobyt vydařil a jasně, příští rok se samozřejmě klidně opět ozvěte. Všechny kontakty již na mne máte.

 • Odpovědět

  Dobrý den prosím o ceník. Marsa Alam přílet 17.06.2024 – 07:00
  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Petře, rozumím, 17.6. ráno Marsa Alam, ceník zasílám.

 • Odpovědět

  Dobry den,
  Prílet dnes 12.6. Marsa Alam 22:50, poprosim zakupit datovu kartu. Dakuejm

  • Odpovědět

   Dobrý den Erik, to ještě jsme schopni stihnout, hned se vám ozvu, ale poprosím vás o vaši včasnou reakci. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  náš plánovaný přílet do Marsa Alam je 15.6.2024 v 6:40
  Rád bych poprosil o ceník, pokud se to ještě stíhá. Děkuji, Ondřej