Internet v Egyptě

Ačkoliv se řada lidí na dovolené bez funkčního připojení k internetu obejde, pro jiné je možnost „být online“ nezbytnost. Jak zajistit, abyste měli internet k dispozici i v Egyptě? Kdy je potřeba kupovat datovou SIM kartu? Kde ji lze pořídit, jak si ji objednat předem ještě před odletem ČR a kolik taková data stojí?

Ukáži vám, jaké jsou možnosti.

WI-FI připojení zdarma | Za poplatek | Datová SIM karta | Koupě na letišti 

 Objednávka s doručením na letiště | Na co si dát pozor

Tipy na dovolenou: Akční zájezdy do Egypta se slevou 40%
Zobraz volné termíny   →
A ušetři až 29 246 Kč na jedné osobě

Wi-Fi připojení na hotelu

Nejjednodušší je si před rezervací zájezdu předem ověřit, jak to v daném hotelu s internetem vlastně je a vybrat takový resort, kde je bezdrátové připojení k dispozici. Nejlépe v celém areálu hotelu (v lobby, v pokojích i venku u bazénu).

A zdarma.

Nutno podotknout, že tak si počet potencionálních hotelů výrazně snížíte. Bezplatný internet, navíc na pokojích, je v egyptských hotelech vzácný (bez problému funguje třeba v TUI Magic Life v Sharm el-Sheikhu, kde signál nechytnete akorát na pláži). Tím spíš je vzácnější u těch cenově nejdostupnějších resortů. Výjimkou je třeba Jolie Beach Resort.

Egypt internet - datová SIM karta

Celkem běžná praxe ale je, že se lze zdarma připojit ve vstupní hale, v lobby hotelu.

Ať už wi-fi chytnete bezplatně přímo na vašem pokoji nebo jen ve společných prostorách hotelu, často je takové připojení nespolehlivé. Internet je pomalý, připojení padá nebo se nepřipojíte vůbec, zejména večer, kdy bývají sítě přetížené.

To, že si zaplatíte dovolenou v kvalitním hotelu typu Sentido Oriental Dream nebo Hilton Marsa Alam Nubian Resort, bohužel není v žádném případě zárukou toho, že vám internet bude šlapat všude jako hodinky.

Pokud vám na internetu v hotelu záleží, rozhodně doporučuji si předem zjistit, jak to ve vašem resortu s připojením je. Případně mi tu dole pod textem nechte komentář a já vám napíši, jak se věci na místě skutečně mají.

Internet na hotelu za poplatek

Většinou tam, kde to nenabízí zdarma, si můžete internet dokoupit. Logicky je potřeba ale počítat s poněkud vyšší cenou. Uvedu konkrétní příklad.

Ceny připojení v Malikia Abu Dabbab resortu v Marsa Alam:

 • 1 den za 8 €
 • 7 dní za  23 €

Cenově se jednotlivé hotely v tomto ohledu samozřejmě liší, ale rozdíly typicky nejsou veliké. Krom vyšší ceny je potřeba kalkulovat s dalšími nevýhodami. Internet většinou nechytnete na pláži a i placené wi-fi v některých případech podléhá kritickým časům, ve kterých může být připojení pomalejší. Zkrátka ani náhodou na to není 100% spolehnutí, a proto od tohoto řešení lidi odrazuji.

Datová SIM karta

Jestliže chcete být na hotelovém připojení nezávislí, kupte si egyptskou předplacenou datovou SIM kartu.

egyptská Vodafone SIM karta

V Egyptě fungují 3 hlavní operátoři:

Vodafone je z nich největší a má v Egyptě nejlepší pokrytí. Budete-li se zdržovat v turistických částech Egypta, tak až na některé výjimky příliš nezáleží na tom, zda zvolíte Vodafone, Orange nebo Etisalat. V Sharm el Sheikhu, v Hurghadě i v regionu Marsa Alam většinou fungují data od všech tří operátorů.

Kde datovou SIM kartu koupit:

 • předem prostřednictvím online objednávky
 • na letišti
 • v nákupním centru
 • v hotelu (v některých)
 • u delegáta

Oproti letištním přepážkám nebo oproti oficiálním zastoupením jednotlivých telefonních operátorů ve městech musíte při koupi karty na hotelu nebo přímo od vašeho delegáta počítat s cenovou přirážkou. Vůbec výjimečné nejsou dvojnásobné či vyšší ceny. Tím nikoho nechci od těchto „zdrojů“ odrazovat, mají totiž i svoji výhodu. V případě, že by s kartou bylo něco v nepořádku, máte ji kde reklamovat.

Internetový Vodafone stánek na hotelu v Marsa Alam

Takto prodejní stánky v resortech vypadají (tento je z Marina Lodge Port Ghalib resortu):

Často nejlepší řešení je proto koupit kartu tam, kde je za standardní cenu, ale včetně možnosti ji reklamovat a možnosti mít se kdykoliv na někoho obrátit v případě, že se SIM kartou bude nějaký problém. Každému, kdo cestuje do Marsa Alam, tuto variantu nabízím.

Doručení / koupě SIM karty na letišti

Prodejní stánky operátorů najdete jak na letišti v Hurghadě, tak v Sharm el-Sheikhu. Někde bývají přímo u výdeje zavazadel. Tam, kde čekáte na kufr, tam koupíte i datovou SIM kartu.

Internet v Hurghadě

Z diskuze dole pod textem přidávám pár posledních reálných zkušeností s koupí SIMky na letišti v Hurghadě.

Ahoj zdravím z Hurghady,
dorazili jsme v 1 ráno na letiště a byl otevřeny stánek operátora Orange. Prodávali SIM karty s 16GB dat za 10$, aktivace je jednoduchá návod je k vyfoceni na pultíku při prodeji karty. Když jsme po chvilce odcházeli z letiště tak se otevíral i stánek Vodafone (ten jsem cenu ale neviděl). Data funguji normálně a jsou velice rychlá. (viz. zpráva od Martina)

Dobrý den, Lukáši, mám špatnou zkušenost z letiště v Hurghádě. V červenci jsem zakoupil kartu od Orange. V návalu u přepážky jsem si jí nenechal vložit do telefonu, na hotelu jsem potom zjistil, že je nefunkční. Stejnou zkušenost měli i mnozí spolucestující. S pozdravem Pepa (viz. zpráva od Pepy)

Hned po vyzvednutí zavazadel je možno zakoupit SIM u třech stánků. Ráno kolem 5:00 byl otevřen stánek Vodafone a Orange. Koupil jsem u Orange za 10 USD 10GB. Po vytočení kódu #1000# a zvolení anglického menu, bylo připsáno dalších 10 GB. Ten návod mají u stánku. Říkali, že začne fungovat do 2 hodin. Myslím, že to bylo o hodně dřiv. Stačilo jen vložit do telefonu. Žádná speciální aktivace. K nákupu chtěli vidět pas. (viz. zpráva od Davida)

Většina českých příletů do Egypta je brzy ráno (většinou kolem 5:00). Neznám otvírací doby jednotlivých přepážek v Hurghadě a upřímně si myslím, že stejně nebudou úplně pevné. Jednou vám tvrdí, že jsou nonstop (H24), podruhé mají ještě zavřeno. Každopádně standardně zde bývá minimálně jedna z nich i takto brzy ráno otevřena.

Internet v Marsa Alam

V březnu 2019 byly všechny prodejní stánky datových SIM karet na letišti v Marsa Alam zrušeny, během léta 2019 byl otevřen stánek Orange, na podzim 2019 stánek We. S příchodem Covidu na jaře 2020 se však všechny pozavíraly a zrušily. V zimě 2020/2021 byl znovuotevřen stánek Orange.

Aktualizace 1. červenec 2021: nyní v Marsa Alam nepravidelně fungují dvě prodejní místa – jak stánek Orange, tak poměrně nově i stánek Etisalat.

Tedy aktuálně, jedete-li do Marsa Alam, máte několik možností…

Zbývající data na Sim kartě od Vodafone, Egypt

Za prvé: můžete objednat SIM kartu předem ještě před odletem z ČR a nechat si ji zdarma doručit na letiště nebo do vybraných hotelů. Aktuální nabídka je následující:

 • 2,5 GB
 • 4,0 GB
 • 6,0 GB
 • 8,0 GB
 • 12,0 GB
 • 20,0 GB
 • 40,0 GB

Chcete-li si zajistit kartu předem, napište dolů pod text komentář s požadovaným objemem dat, ozvu se vám na email, zašlu vám podrobné informace a objednávku společně vyřídíme. Objednávka tímto způsobem má několik výhod:

 • máte garanci, že karta bude aktivní a že na ní bude objednané množství dat
 • že bude fungovat po dobu 29 dní nebo do vyčerpání dat
 • budete mít k dispozici kontakt, na který se můžete kdykoliv obrátit v případě problému s kartou

V sekci komentářů, kterou najdete pod článkem, jsou desítky recenzí od lidí, kteří tuto službu online objednávky již využili. Mrkněte se na ně! Mnoho dalších je v mé mailové schránce, jednu z nich přikládám:

„Jsme zpět, po krásné dovolené v Hotelu Fantazia resort.

Po přistání v Marsa Alam jsme na letišti vyřídili potřebné doklady. Na kontrole pasů byly fronty, tak jsme se necpali. Proto jsme z letiště vyšli až mezi posledními.(0.30 hod.)

K mé radosti tam opravdu čekal člověk s cedulkou mého jména a SIM kartou. Předání proběhlo bokem před letištěm. Bylo to rychlé. Dal jsem mu o dvě Eura více, poklonil se a zmizel. Karta byla bez obálky.

Po příjezdu na hotel jsem ji nasadil do mobilu a ihned vše šlapalo, pin to nechtělo. Celou dovolenou jsme měli kvalitní 4G přípojení. V mobilu jsem nastavil sdílení Internetu přes Wifi. Na SIMce  bylo na začátku 8 GB dat. Po vašem návodu jsem kontroloval stav dat, fungovaly oba způsoby.

Ještě jednou díky.“

(Jiří R., 26.8.2019)

Doplním, že tyto SIM karty jsou od Vodafonu, který má v Egyptě nejlepší pokrytí. Iva si na potíže se sílou Orange signálu v Marsa Alam stěžovala:

„Jinak pokud by někoho zajímalo, jsme v hotelu Hilton v Abu dabbab a mnohem lépe fungují data Vodafone, vloni všude i na pokoji bez problémů, letos orrange a na pokoji se tomu moc nechce, venku ano, venku ale jdou i hotelové WiFi, takže tak“ (viz. zpráva od Ivy)

Za druhé: koupit kartu po příletu ve stánku Orange. Ten, jak jsem již zmiňoval, zde byl otevřen v září 2019, s Covidem byl zavřen a nyní je opět fungující. Jeho otvírací dobu neznám, ale určitě se nebude jednat o pevné pracovní hodiny, předpokládám, že to bude dost podobné jako u stánků v Hurghadě.

Stánek je přímo u posledního východu z letiště vpravo ode dveří, je výrazně označený Orange 4G. Nabízí jen jeden datový tarif, 16 GB za 9 USD nebo 8,5 €. Tedy je to suverénně nejlevnější varianta. Na druhou stranu se někteří setkávají s problémy (viz. citace od Ivy a Pepy výše). Karty jsou určené pouze pro cizince, tedy je nutný pas, číslo přiřazují ke jménu, tzn. na dvě karty chtějí dva pasy. Při prvotním spuštění karty jsou na ní pouze 2 GB, zbytek se musí aktivovat kódy, které je nutné na telefonu vytočit.

„Ráno na letišti u výstupu otevřený stánek Orange, 16Gb datová karta za 9 USD, karta nová, originální. po instalaci do telefonu naběhne jenom 2 Gb, po odeslání dvou kódů se kapacita nevysílá na 16Gb. Postup je na stánku i v češtině, doporučuji opsat nebo vyfotit. Není rozdělena na net a sociální sítě, prostě data.“ (viz. zpráva od Petra)

Přikládám instrukce k aktivaci dodatečných dat u Orange přesně tak, jak figurují na jejich prodejní stánku:

Egypt Orange - instrukce k datové SIM

Za třetí: pokud si neobjednáte kartu předem a narazíte náhodou na zavřený Orange stánek, není problém SIM koupit buď od delegáta či v hotelech (někde přímo na recepci nebo v hotelových obchodech, jinde najdete přímo resortech malé prodejní stánky od Vodafone). V každém případě upozorňuji na to, že nechat koupi karty až na hotel, je vždy možnost nejdražší. Viz. nabídka datových karet v hotelu Pensee Royal Garden: 3 GB za 25 EUR nebo 5 GB za 30 EUR.

Na co si dát pozor

Trvejte na originální, nové SIM kartě, která není vylomená ze svého původního obalu! Tohle si pohlídejte hlavně, když budete kupovat kartu u nějakého stánku na letišti, kam je jasné, že se nebudete schopni během pobytu vrátit pro případ reklamace. Stává se totiž, že lidem prodávají i již použité karty, byť na nich data jsou. Často ale na takových kartách je již část dat spotřebována, v některých případech mají kratší platnost, a výjimečně vám tak může internet v Egyptě přestat fungovat úplně.

Použitá SIM karta je buď k originálnímu obalu přilepena lepící páskou nebo vám ji nabídnou úplně samostatně, bez obalu. Zároveň nabádám k tomu, abyste zbytečně netrvali na tom, aby vám prodejce kartu do telefonu vkládal. Je to totiž moment, kdy může bez vašeho vědomí novou SIMku zaměnit za SIMku starší.

Informujte se na typ dat!

Občas, nejen v Egyptě, jsou totiž data na datových SIM kartách dělena do dvou částí:

 • jedna na prohlížení běžného internetu
 • druhá čistě na messengery typu WhatsApp, Messenger, Skype, apod.

Když koupíte 5 GB simku, klidně je možné, že na ní dostanete např. jen 3 GB využitelných na cokoliv + 2 GB využitelných pouze na messengery.

Stačit bude jedna SIM karta

Ideálně takovou vložte do telefonu, který má dva SIM kartové sloty. Pak vám na daném telefonu stačí zapnout a nastavit mobilní hotspot, vytvoříte bezdrátovou síť, do které se snadno připojí i další členové rodiny. A internet bude vesele fungovat všem.

Pevně věřím, že jsem článkem zodpověděl to, co vás o internetu v Egyptě zajímalo. Pokud ne, klidně pište komentář 🙂 V každém případě nejlepší je buď vybrat takový hotel, kde internet běží bez problému a zdarma ve všech prostorech. V opačném případě se vám bude hodit v Egyptě datová SIM karta od některého ze tří místních operátorů. Pokud můžete, volte Vodafone, který má nejsilnější pokrytí i pobřežních oblastí u Rudého moře. Obvykle ale celkem dobře, byť ne vždy úplně perfektně, fungují i zbývající dva operátoři.

Celkový počet komentářů v diskuzi:   5 947
Komentáře jsou řazeny od nejnovějších. Zeptat se můžete na cokoliv i vy, stačí přidat příspěvek.
 • Odpovědět

  zdravím, prosím o info a cenách Datových SIM karet, odlétáme 23.12. děkuji za info

  • Odpovědět

   Dobrý den Stando, zasílám na váš e-mail.

 • Odpovědět

  Ahoj, potřeboval bych SIM na 10GB .Přijetím do Hurghady 13.12.2022 odpoledne. Jak to pořešit?

  • Odpovědět

   Zdravím Petře, zasílám vám informace ke kartám na váš e-mail. Koukněte na to a dejte vědět. Není problém i pro vás kartu připravit s vyzvednutím hned na letišti.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mám zájem o datovou SIM 12 GB. Prosím o cenu a možnost předání Marsa Alam 4.12.2022 cca 6:00. Lze použit ve wifi routeru?

  • Odpovědět

   Dobrý den Martine, hned se vám ozvu. Ano, občas lidi kartu vkládají do mobilních modemů a data jim i takto fungují, takže ano, je to možné.

 • Odpovědět

  Dobrý deň, viete mi povedať aká je aktuálna ponuka na data u Orange ? Cestujem zajtra do Hurgady, neviem či by ste stihli zariadiť vyzdvihnutie karty na letisku (príchod okolo 23:30), tak by som si ju kúpil priamo tam.
  Ďakujem.

  • Odpovědět

   Dobrý den, popravdě se moc o Orange kartách nemám přehled, mám lepší zkušenosti s Vodafone kartami a právě ty umím lidem zařídit. Klidně i pro vás, vše do vašeho zítřejšího příletu stíháme dohodnout.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, v neděli 4.11 máme plánovaný přílet na letiště v Marsa alam v 6:40. Je možné ještě využít Vaší nabídky na 4GB simkartu?
  Moc děkuji, Pavla

  • Odpovědět

   Dobrý den Pavlo, 4.12. asi myslíte. Ano, to bez problému stíháme. Ozvu se vám.

 • Odpovědět

  Dobrý Lukáši,
  Prosím Vás o ceny karet a možnosti ji opatřit ještě v CZ. Děkuji
  Vladimír

  • Odpovědět

   Dobrý den Vladimíre, veškeré informace najdete na vašem e-mailu. Také děkuji 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý večer přeji, moc poprosím o zaslání ceníku do emailu. Letíme do Hurghady, 22.12.2022. Děkuji Jana.

  • Odpovědět

   Dobré dopoledne Jano, ano, hnedka vám ho posílám a na 22.12. kartu i pro vás rád zařídím.

 • Odpovědět

  Dobrý den. Prosím o zaslání ceníku na email. Letíme 25.1. do ?Marsy. Případně o info o připojení Wi-Fi v hotelu Casa Mari resort &aquapark. Moc děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Alžběto, hned posílám. V hotelu Casa Mare Resort (dříve Royal Tulip Beach) je pokud vím internet pouze placený 🙁

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  Dne 15.05.2023 přiletím do Hurghady v 05:05 Hurghada(HRG).
  Bude možné si objednat SIM kartu cca 8 – 12 GB . k převzetí na letišti. objednání potvrdím asi týden před příletem, Vodafon.
  děkuji
  Zuna

  • Odpovědět

   Dobrý den Jardo, zasílám vám informace ke kartám na váš e-mail. Ano, jedná se o Vodafone karty a ano, ozvat se cca týden před odletem je taková ideální doba, následně si vše potvrdíme.

 • Odpovědět

  letíme 4.11.2022 v 0.50 z Prahy

  • Odpovědět

   Myslíte 4.12, viďte? Prosím o reakci přímo do mailu. Děkuji.

 • Odpovědět

  Zdravím,20gb datová sim Hurgada, Minamark Beach Resort,přílet do Hurgády 6.05 hod.Díky za inf

  • Odpovědět

   Dobrý den Karle, budu vás kontaktovat. Který den letíte?

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, mohu požádat o ceník, prosím?
  Letíme ve středu a rád bych měl jistotu, že budu schopen pracovat po příletu…
  Děkuji moc předem, JM

  • Odpovědět

   Dobrý den, rozumím, veškeré informace ke kartám posílám na váš e-mail, dejte vědět, následně vše domluvíme tak, aby pro vás karta byla ve středu připravena.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  Já bych zde chtěl jen ponechat pozitivní recenzi na zakoupenou sim kartu. Kupoval jsem 40GB s doručením na hotel (Fantazia Resort). Kurýr k bráně hotelu dorazil dokonce i dříve, kartu předal, byl nápomocný a přátelský, poděkoval za spropitné a odjel, karta šlapala ihned po zandání do telefonu a jsem rád, že jsem si kartu pořídil, protože i přesto, že Fantazia Resort udává wifi zdarma po celém resortu tak je pomalá, často vypadává nebo nejede vůbec. Děkuji Lukáši!

  • Odpovědět

   Dobrý den Martine, díky moc za vaši zpětnou vazbu. Díky i za sepsání vašeho názoru o wifi zdarma ve Fantazii. Jsem rád, že bylo vše k vaší spokojenosti. Mějte se.

 • Odpovědět

  Dobrý den, je možné poslat info o cenách a možnostech pro Hurghadu? Letíme 3.12., přílet v 6:00 … Viděl jsem, že už někdo níže poptával se stejným příletem … Díky

  • Odpovědět

   Dobrý den Tome, jasné, hned posílám. Přílet v 6h ráno není problém, kurýr tam na vás může s kartou čekat.

 • Odpovědět

  Měl bych zájem o datovou SIM. Jedeme do Marsa Alam ve středu 30.11.

  • Odpovědět

   Dobrý den Tomáši, obratem vás budu kontaktovat 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  měl bych také zájem o datovou simku asi 20gb. Budu od 30.11. v Aurora Oriental Bay.
  Předem děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Vlastimile, rozumím, budu vás hned kontaktovat.

 • Odpovědět

  Dobrý den, měl bych zájem o datovou SIM kartu na 8GB. Plánovaný přílet na letiště Marsa Alam 27.11.2022 v cca 6:40. Poté transfer do hotelu Malikia Beach Abu Dabbab. Přes CK Blue Style. Děkuji za nabídku.
  Pěkný den, Miroslav Zeman

  • Odpovědět

   Dobrý den Míro, veškeré informace vám posílám do e-mailu. koukněte na to, následně vše dohodneme. Stačí, když se mi ozvete zítra, v krajním případě i pozítří.

 • Odpovědět

  Dobrý den, poprosím o zaslání ceníku do emailu. Letíme do Hurghady 26.11. Děkuji 🙂

  • Odpovědět

   Dobrý den Simono, jasné, hned posílám 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohu poprosit o ceník dat? 4.12.2022 letíme do Marsa Alam .
  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Martino, samozřejmě, ceník zasílám spolu s veškerými dalšími informacemi.

 • Odpovědět

  Prosím o sim kartu, asi 8GB, přílet M.A. 27.11. 18,25 let QS 2438.
  Prosím o cenik a další podrobnosti iva

  • Odpovědět

   Dobrý den Ivo, budu vás obratem kontaktovat 🙂

 • Odpovědět

  Měl bych zájem o datovou simku od 28.11 sharm El sheikh, stačí 16 nebo 20 gb, Orange.

  • Odpovědět

   Dobrý den Zdeňku, omlouvám se, ale Orange neumím zajistit a kartu v Sharm el Sheikhu rovněž ne.

 • Odpovědět

  Dobrý den, měl bych zájem o datovou SIM kartu na 8GB. Plánovaný přílet na letiště Marsa Alam 23.12.2022 v cca 6:40. Poté transfer do hotelu Malikia Beach Abu Dabbab. Přes CK Blue Style. Děkuji za zaslanou nabídku.
  Pěkný den, Petr Kocanda

  • Odpovědět

   Dobrý den Petře, není problém i pro vás kartu zajistit a doručit vám ji k hotelu. Ozvu se vám a zašlu podrobné informace.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mám zájem o SIM kartu, odlétáme 10.12.2022, čas odletu ještě nemám, hotel Shams Alam Beach Resort na 20 dní. Prosím o doporučení jaký objem dat zvolit, jsme dva. Předem děkuji za odpověď. Eva

  • Odpovědět

   Dobrý den Evo, 20 dní je poměrně dlouhá doba, hrozně záleží na tom, jak moc jste zvyklí internet využívat. Někdo za tu dobu vystačí s 8 GB i ve dvou lidech, jinému nebude stačit 40 GB. Měl jsem lidi, kteří 40 GB vypotřebovali za 4 dny. Já být na vašem místě, tak volím 20 GB, ale jak říkám, je to hrozně individuální.

 • Odpovědět

  Dobrý den odlitame do Egypta 26.11.2022 prosím o uvedení cen simky s daty.Dekuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Mariáne, letíte do do Hurghady či d Marsy? Pokud do Marsy, tak do kterého hotelu prosím?

 • Odpovědět

  Dobry den.
  Prosim o cenik sim karet.
  Prilet so 3.12. 2022 6:05 Hurghada.
  Dekuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den, obratem vám veškeré informace včetně cen zasílám.

 • Odpovědět

  Dobrý večer,
  Lukáši, velice rád bych využil vaši nabídku k zprostředkování nákupu egyptské SIM datové karty. Plánovaný přílet máme do Marsa Alam 24.11.2022 – 06:40. Vyzvednutí možno na letišti nebo v hotelu Gorgonia Beach. Stíháte karty zajistit. Prosím o nabídku.
  Děkuji Hanzlík

  • Odpovědět

   Dobrý den Josefe, ano, stíhám zajistit. Během dneška / zítřka si vše potvrdíme. Konkrétní informace budete mít v e-mailu. Děkuji.

 • Odpovědět

  Komunikace i předávka sim karty proběhla naprosto v pořádku. Nová simka, data slíbených 8GB, signál perfektní. Moc děkuji za zprostředkování 🙂

  • Odpovědět

   Díky moc Jano! Na Vodafone je spoleh 🙂

Zeptejte se na cokoliv k tématu - vložte komentář

* Pole "Vaše jméno" a "Váš email" jsou povinná, vaše emailová adresa nebude zveřejněna, spam rádi nemáme.
Důležité: Některé komentáře se zobrazí až po jejich schválení.
Tipy na zájezdy
Hotel Arabian Park, Dubaj, Emiráty

Emiráty (-45%): 7 dní ve 4* hotelu přímo v Dubaji za 12 390 Kč

Hotel Murdeira Village Resort, Sal, Kapverdy

Kapverdy (-56%): týdenní dovolená na ostrově Sal za 14 990 Kč

Hotel Radisson Marina Resort, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam (-63%): výjimečný Radisson Marina resort (8 dní) za 9 590 Kč

Hotel Mariant, S´Illot, Mallorca

Mallorca: dovolená (7 dní) s polopenzí v oblíbeném hotelu za 8 731 Kč

Hotel BM Beach, Ras al Khaimah, Emiráty

Emiráty (-56%): dovolená (7 dní) s polopenzí v Ras al Khaimah za 12 290 Kč

Hotel Gemma Beach Resort, Marsa Alam, Egypt

Egypt (-48%): dovolená (8 dní) v 5* resortu v Marsa Alam za 7 750 Kč

Máte 50% hotovo
Tipy na exkluzivní dovolenou
Aktuálně dostupné zájezdy se slevou až 60%. Maximálně 1x měsíčně.