Internet v Egyptě

Ačkoliv se řada lidí na dovolené bez funkčního připojení k internetu obejde, pro jiné je možnost „být online“ nezbytnost. Jak zajistit, abyste měli internet k dispozici i v Egyptě? Kdy je potřeba kupovat datovou SIM kartu? Kde ji lze pořídit, jak si ji objednat předem ještě před odletem ČR a kolik taková data stojí?

Ukáži vám, jaké jsou možnosti.

WI-FI připojení zdarma | Za poplatek | Datová SIM karta | Koupě na letišti 

 Objednávka s doručením na letiště | Na co si dát pozor

Tipy na dovolenou: Akční zájezdy do Egypta se slevou 40%
Zobraz volné termíny   →
A ušetři až 29 246 Kč na jedné osobě

Wi-Fi připojení na hotelu

Nejjednodušší je si před rezervací zájezdu předem ověřit, jak to v daném hotelu s internetem vlastně je a vybrat takový resort, kde je bezdrátové připojení k dispozici. Nejlépe v celém areálu hotelu (v lobby, v pokojích i venku u bazénu).

A zdarma.

Nutno podotknout, že tak si počet potencionálních hotelů výrazně snížíte. Bezplatný internet, navíc na pokojích, je v egyptských hotelech vzácný (bez problému funguje třeba v TUI Magic Life v Sharm el-Sheikhu, kde signál nechytnete akorát na pláži). Tím spíš je vzácnější u těch cenově nejdostupnějších resortů. Výjimkou je třeba Jolie Beach Resort.

Egypt internet - datová SIM karta

Celkem běžná praxe ale je, že se lze zdarma připojit ve vstupní hale, v lobby hotelu.

Ať už wi-fi chytnete bezplatně přímo na vašem pokoji nebo jen ve společných prostorách hotelu, často je takové připojení nespolehlivé. Internet je pomalý, připojení padá nebo se nepřipojíte vůbec, zejména večer, kdy bývají sítě přetížené.

To, že si zaplatíte dovolenou v kvalitním hotelu typu Sentido Oriental Dream nebo Hilton Marsa Alam Nubian Resort, bohužel není v žádném případě zárukou toho, že vám internet bude šlapat všude jako hodinky.

Pokud vám na internetu v hotelu záleží, rozhodně doporučuji si předem zjistit, jak to ve vašem resortu s připojením je. Případně mi tu dole pod textem nechte komentář a já vám napíši, jak se věci na místě skutečně mají.

Internet na hotelu za poplatek

Většinou tam, kde to nenabízí zdarma, si můžete internet dokoupit. Logicky je potřeba ale počítat s poněkud vyšší cenou. Uvedu konkrétní příklad.

Ceny připojení v Malikia Abu Dabbab resortu v Marsa Alam:

 • 1 den za 8 €
 • 7 dní za  23 €

Cenově se jednotlivé hotely v tomto ohledu samozřejmě liší, ale rozdíly typicky nejsou veliké. Krom vyšší ceny je potřeba kalkulovat s dalšími nevýhodami. Internet většinou nechytnete na pláži a i placené wi-fi v některých případech podléhá kritickým časům, ve kterých může být připojení pomalejší. Zkrátka ani náhodou na to není 100% spolehnutí, a proto od tohoto řešení lidi odrazuji.

Datová SIM karta

Jestliže chcete být na hotelovém připojení nezávislí, kupte si egyptskou předplacenou datovou SIM kartu.

egyptská Vodafone SIM karta

V Egyptě fungují 3 hlavní operátoři:

Vodafone je z nich největší a má v Egyptě nejlepší pokrytí. Budete-li se zdržovat v turistických částech Egypta, tak až na některé výjimky příliš nezáleží na tom, zda zvolíte Vodafone, Orange nebo Etisalat. V Sharm el Sheikhu, v Hurghadě i v regionu Marsa Alam většinou fungují data od všech tří operátorů.

Kde datovou SIM kartu koupit:

 • předem prostřednictvím online objednávky
 • na letišti
 • v nákupním centru
 • v hotelu (v některých)
 • u delegáta

Oproti letištním přepážkám nebo oproti oficiálním zastoupením jednotlivých telefonních operátorů ve městech musíte při koupi karty na hotelu nebo přímo od vašeho delegáta počítat s cenovou přirážkou. Vůbec výjimečné nejsou dvojnásobné či vyšší ceny. Tím nikoho nechci od těchto „zdrojů“ odrazovat, mají totiž i svoji výhodu. V případě, že by s kartou bylo něco v nepořádku, máte ji kde reklamovat.

Internetový Vodafone stánek na hotelu v Marsa Alam

Takto prodejní stánky v resortech vypadají (tento je z Marina Lodge Port Ghalib resortu):

Často nejlepší řešení je proto koupit kartu tam, kde je za standardní cenu, ale včetně možnosti ji reklamovat a možnosti mít se kdykoliv na někoho obrátit v případě, že se SIM kartou bude nějaký problém. Každému, kdo cestuje do Marsa Alam, tuto variantu nabízím.

Doručení / koupě SIM karty na letišti

Prodejní stánky operátorů najdete jak na letišti v Hurghadě, tak v Sharm el-Sheikhu. Někde bývají přímo u výdeje zavazadel. Tam, kde čekáte na kufr, tam koupíte i datovou SIM kartu.

Internet v Hurghadě

Z diskuze dole pod textem přidávám pár posledních reálných zkušeností s koupí SIMky na letišti v Hurghadě.

Ahoj zdravím z Hurghady,
dorazili jsme v 1 ráno na letiště a byl otevřeny stánek operátora Orange. Prodávali SIM karty s 16GB dat za 10$, aktivace je jednoduchá návod je k vyfoceni na pultíku při prodeji karty. Když jsme po chvilce odcházeli z letiště tak se otevíral i stánek Vodafone (ten jsem cenu ale neviděl). Data funguji normálně a jsou velice rychlá. (viz. zpráva od Martina)

Dobrý den, Lukáši, mám špatnou zkušenost z letiště v Hurghádě. V červenci jsem zakoupil kartu od Orange. V návalu u přepážky jsem si jí nenechal vložit do telefonu, na hotelu jsem potom zjistil, že je nefunkční. Stejnou zkušenost měli i mnozí spolucestující. S pozdravem Pepa (viz. zpráva od Pepy)

Hned po vyzvednutí zavazadel je možno zakoupit SIM u třech stánků. Ráno kolem 5:00 byl otevřen stánek Vodafone a Orange. Koupil jsem u Orange za 10 USD 10GB. Po vytočení kódu #1000# a zvolení anglického menu, bylo připsáno dalších 10 GB. Ten návod mají u stánku. Říkali, že začne fungovat do 2 hodin. Myslím, že to bylo o hodně dřiv. Stačilo jen vložit do telefonu. Žádná speciální aktivace. K nákupu chtěli vidět pas. (viz. zpráva od Davida)

Většina českých příletů do Egypta je brzy ráno (většinou kolem 5:00). Neznám otvírací doby jednotlivých přepážek v Hurghadě a upřímně si myslím, že stejně nebudou úplně pevné. Jednou vám tvrdí, že jsou nonstop (H24), podruhé mají ještě zavřeno. Každopádně standardně zde bývá minimálně jedna z nich i takto brzy ráno otevřena.

Internet v Marsa Alam

V březnu 2019 byly všechny prodejní stánky datových SIM karet na letišti v Marsa Alam zrušeny, během léta 2019 byl otevřen stánek Orange, na podzim 2019 stánek We. S příchodem Covidu na jaře 2020 se však všechny pozavíraly a zrušily. V zimě 2020/2021 byl znovuotevřen stánek Orange.

Aktualizace 1. červenec 2021: nyní v Marsa Alam nepravidelně fungují dvě prodejní místa – jak stánek Orange, tak poměrně nově i stánek Etisalat.

Tedy aktuálně, jedete-li do Marsa Alam, máte několik možností…

Zbývající data na Sim kartě od Vodafone, Egypt

Za prvé: můžete objednat SIM kartu předem ještě před odletem z ČR a nechat si ji zdarma doručit na letiště nebo do vybraných hotelů. Aktuální nabídka je následující:

 • 2,5 GB
 • 4,0 GB
 • 6,0 GB
 • 8,0 GB
 • 12,0 GB
 • 20,0 GB
 • 40,0 GB

Chcete-li si zajistit kartu předem, napište dolů pod text komentář s požadovaným objemem dat, ozvu se vám na email, zašlu vám podrobné informace a objednávku společně vyřídíme. Objednávka tímto způsobem má několik výhod:

 • máte garanci, že karta bude aktivní a že na ní bude objednané množství dat
 • že bude fungovat po dobu 29 dní nebo do vyčerpání dat
 • budete mít k dispozici kontakt, na který se můžete kdykoliv obrátit v případě problému s kartou

V sekci komentářů, kterou najdete pod článkem, jsou desítky recenzí od lidí, kteří tuto službu online objednávky již využili. Mrkněte se na ně! Mnoho dalších je v mé mailové schránce, jednu z nich přikládám:

„Jsme zpět, po krásné dovolené v Hotelu Fantazia resort.

Po přistání v Marsa Alam jsme na letišti vyřídili potřebné doklady. Na kontrole pasů byly fronty, tak jsme se necpali. Proto jsme z letiště vyšli až mezi posledními.(0.30 hod.)

K mé radosti tam opravdu čekal člověk s cedulkou mého jména a SIM kartou. Předání proběhlo bokem před letištěm. Bylo to rychlé. Dal jsem mu o dvě Eura více, poklonil se a zmizel. Karta byla bez obálky.

Po příjezdu na hotel jsem ji nasadil do mobilu a ihned vše šlapalo, pin to nechtělo. Celou dovolenou jsme měli kvalitní 4G přípojení. V mobilu jsem nastavil sdílení Internetu přes Wifi. Na SIMce  bylo na začátku 8 GB dat. Po vašem návodu jsem kontroloval stav dat, fungovaly oba způsoby.

Ještě jednou díky.“

(Jiří R., 26.8.2019)

Doplním, že tyto SIM karty jsou od Vodafonu, který má v Egyptě nejlepší pokrytí. Iva si na potíže se sílou Orange signálu v Marsa Alam stěžovala:

„Jinak pokud by někoho zajímalo, jsme v hotelu Hilton v Abu dabbab a mnohem lépe fungují data Vodafone, vloni všude i na pokoji bez problémů, letos orrange a na pokoji se tomu moc nechce, venku ano, venku ale jdou i hotelové WiFi, takže tak“ (viz. zpráva od Ivy)

Za druhé: koupit kartu po příletu ve stánku Orange. Ten, jak jsem již zmiňoval, zde byl otevřen v září 2019, s Covidem byl zavřen a nyní je opět fungující. Jeho otvírací dobu neznám, ale určitě se nebude jednat o pevné pracovní hodiny, předpokládám, že to bude dost podobné jako u stánků v Hurghadě.

Stánek je přímo u posledního východu z letiště vpravo ode dveří, je výrazně označený Orange 4G. Nabízí jen jeden datový tarif, 16 GB za 9 USD nebo 8,5 €. Tedy je to suverénně nejlevnější varianta. Na druhou stranu se někteří setkávají s problémy (viz. citace od Ivy a Pepy výše). Karty jsou určené pouze pro cizince, tedy je nutný pas, číslo přiřazují ke jménu, tzn. na dvě karty chtějí dva pasy. Při prvotním spuštění karty jsou na ní pouze 2 GB, zbytek se musí aktivovat kódy, které je nutné na telefonu vytočit.

„Ráno na letišti u výstupu otevřený stánek Orange, 16Gb datová karta za 9 USD, karta nová, originální. po instalaci do telefonu naběhne jenom 2 Gb, po odeslání dvou kódů se kapacita nevysílá na 16Gb. Postup je na stánku i v češtině, doporučuji opsat nebo vyfotit. Není rozdělena na net a sociální sítě, prostě data.“ (viz. zpráva od Petra)

Přikládám instrukce k aktivaci dodatečných dat u Orange přesně tak, jak figurují na jejich prodejní stánku:

Egypt Orange - instrukce k datové SIM

Za třetí: pokud si neobjednáte kartu předem a narazíte náhodou na zavřený Orange stánek, není problém SIM koupit buď od delegáta či v hotelech (někde přímo na recepci nebo v hotelových obchodech, jinde najdete přímo resortech malé prodejní stánky od Vodafone). V každém případě upozorňuji na to, že nechat koupi karty až na hotel, je vždy možnost nejdražší. Viz. nabídka datových karet v hotelu Pensee Royal Garden: 3 GB za 25 EUR nebo 5 GB za 30 EUR.

Na co si dát pozor

Trvejte na originální, nové SIM kartě, která není vylomená ze svého původního obalu! Tohle si pohlídejte hlavně, když budete kupovat kartu u nějakého stánku na letišti, kam je jasné, že se nebudete schopni během pobytu vrátit pro případ reklamace. Stává se totiž, že lidem prodávají i již použité karty, byť na nich data jsou. Často ale na takových kartách je již část dat spotřebována, v některých případech mají kratší platnost, a výjimečně vám tak může internet v Egyptě přestat fungovat úplně.

Použitá SIM karta je buď k originálnímu obalu přilepena lepící páskou nebo vám ji nabídnou úplně samostatně, bez obalu. Zároveň nabádám k tomu, abyste zbytečně netrvali na tom, aby vám prodejce kartu do telefonu vkládal. Je to totiž moment, kdy může bez vašeho vědomí novou SIMku zaměnit za SIMku starší.

Informujte se na typ dat!

Občas, nejen v Egyptě, jsou totiž data na datových SIM kartách dělena do dvou částí:

 • jedna na prohlížení běžného internetu
 • druhá čistě na messengery typu WhatsApp, Messenger, Skype, apod.

Když koupíte 5 GB simku, klidně je možné, že na ní dostanete např. jen 3 GB využitelných na cokoliv + 2 GB využitelných pouze na messengery.

Stačit bude jedna SIM karta

Ideálně takovou vložte do telefonu, který má dva SIM kartové sloty. Pak vám na daném telefonu stačí zapnout a nastavit mobilní hotspot, vytvoříte bezdrátovou síť, do které se snadno připojí i další členové rodiny. A internet bude vesele fungovat všem.

Pevně věřím, že jsem článkem zodpověděl to, co vás o internetu v Egyptě zajímalo. Pokud ne, klidně pište komentář 🙂 V každém případě nejlepší je buď vybrat takový hotel, kde internet běží bez problému a zdarma ve všech prostorech. V opačném případě se vám bude hodit v Egyptě datová SIM karta od některého ze tří místních operátorů. Pokud můžete, volte Vodafone, který má nejsilnější pokrytí i pobřežních oblastí u Rudého moře. Obvykle ale celkem dobře, byť ne vždy úplně perfektně, fungují i zbývající dva operátoři.

Celkový počet komentářů v diskuzi:   4 672
Komentáře jsou řazeny od nejnovějších. Zeptat se můžete na cokoliv i vy, stačí přidat příspěvek.
 • Odpovědět

  Dobrý den,

  přiletáme do Marsy 13.8. nad ránem. Máme zájem o datovou SIMku s předáním na letišti. Můžete prosím zaslat ceník?
  Předem děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Honzo, předání na letišti není problém. Bude tam na vás čekat s kartou kurýr. Budu vás kontaktovat.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  měl bych zájem o datovou simkartu Vodafone.Můžete mi prosím zaslat bližší informace? přílet do Marsa Alam 8.8.22.
  Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Jakube, samozřejmě, informace posílám, mrkněte na to, karta pro vás bude 8.8. připravena 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohu požádat o ceník? Přílet 14.8.2022 Hurghada. Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Ivano, zasílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, odlétáme 8.8. 01:00 Hurghada bylo by možné zaslat ceník sim karet cca 16 – 20 gb?
  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Aleši, rozumím, 8.8. Hurghada, pošlu vám jednotlivé možnosti.

 • Odpovědět

  Dobrý deň, poprosím o cenovú ponuku Vodafone, letíme 13.8. Hurghada. Ďakujem pekne

  • Odpovědět

   Dobrý den Andrea, máte ji v mailu 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, 10.8. ráno přilétáme do Marsa Alam, rád bych si přes vás zakoupil datovou SIM. Poprosím o zaslání více informací na email. Děkuji. LV

  • Odpovědět

   Dobrý den Láďo, díky za příspěvek, karta by vám byla doručena buď na letiště, případně na hotel. Informace budete mít v mailu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, 6.8. Odlétáme do Three corners Happy live resort. Mohl bych se zeptat na možnost 5 karet s 10GB daty.
  Díky
  JJ

  • Odpovědět

   Dobrý den Jirko, obratem vás budu kontaktovat, pardon, že jsem nereagoval ještě včera. Vše stíháme dohodnout, posílám vám své tel. číslo pro rychlejší komunikaci. Děkuji.

 • Odpovědět

  Zdravim. Marsa Alam hotel Sol y maar prilet 8.8 rano kolem 6:30(?) odlet v 1.55 z Prahy… tak 20GB internetu by snad stacilo 🙂 slo by to zaridit?

  • Odpovědět

   Dobrý den Mariáne, ano, jasně že to jde zařídit, Ozvu se.

 • Odpovědět

  Dobrý den. 16.8. odlétáme do Marsa Alam hotel Three corners fayrouz plaza beach. Mohu vás tímto požádat o cenovou nabídku datových Sim-karet a předběžné informace o předání. Děkujeme

  • Odpovědět

   Dobrý den Martine, už jsem vám to v červnu posílal pokud se nepletu, posílám znovu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, můžete mio prosím zaslat ceník na email.
  Děkuji MM

  • Odpovědět

   Dobrý den, zasílám.

 • Odpovědět

  Jen se zeptam myslite letiště bo hotel az v tom Egyptě? Nemluvime o ČR ze? A ještě mohl bych poprosit o ceník? Dekuji

  • Odpovědět

   Nejsem si jistý, zda jsem vám to už neposílal. Posílal kdyžtak znovu. Ano, myslím letiště v Egyptě nebo hotel v Egyptě.

 • Odpovědět

  Hezký den,
  chtěla bych Vás moc poprosit o cenovou nabídku datových karet. Odlétáme 15.8. v noci z Brna do Marsa Alam.
  Předem velice děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Sabino, rád pro vás karty zařídím. 15.8. ráno pro vás budou připraveny.

 • Odpovědět

  Dobrý den, můžete mi prosím poslat na mail cenovou nabídku datových karet. Děkuji Voráčová

  • Odpovědět

   Dobrý den Barboro, zasílám 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, mužů poprosit o zaslání cenové nabídky SIM karet? Uvažujeme o koupi, přílet do Marsa Alam máme 5.9. 2022 v 6:20 hod. Předem děkuji za odpověď Dominika

  • Odpovědět

   Dobrý den Dominiko, posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý deň
  Mám záujem o cenovú ponuku na 20-40 GB od Vodafon, opakujem môj záujem. Odlet Košice 21:00 – Hughada 00:45 mám obavu, že v nočnú dobu nebude otvorená predajňa. Ubytovanie The Grand Hotel Hurhada. Najlepšie by bolo prevzatie na letisku. Ďakujem.
  S pozdravom Vlado

 • Odpovědět

  Dobry den Lukasi.
  Nasel jsem Vas bohuzel pozde ale zkusim to. Do Egypta priletime zitra brzo rano.
  Hotel mame v Hurgade, Magic Beach.
  Rad bych datovou simku. Predpokladam 40 Gb.

  • Odpovědět

   Dobrý den Michale, nejsem si jist, zda to takto narychlo stíháme domluvit. Hned se vám ozvu, když tak mi prosím volejte.

 • Odpovědět

  Dobrý den,

  zítra odpoledne odlítáme do Marsa Alam, kam dorazíme večer.
  Pokud i takto narychlo jste schopen zařídit datovou simkartu, prosím o cenovou nabídku a podrobnosti.
  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den, ano, jsem schopný to zvládnout, obratem vám posílám podrobné informace na váš e-mail.

 • Odpovědět

  Dobrý den, Lukáši, ráda bych si u Vás pořídila datovou kartu, pokud to ještě bude možné. Přílet Marsa Alam 6. 8. 4:34, ubytování hotel Utopia Beach Club. Vůbec nevím, jak to funguje, kolik dat na 8 dní (potřebuji je hlavně na posílání fotek a pár videí přes Whatsapp) atd. Můžete mi prosím na mail sdělit bližší informace?
  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Evo, 6.8. Utopia, jasné. Rád pro vás kartu zařídím. Zasílám detailní informace a jsem vám k dispozici pro případné dotazy (na množství dat, apod.).

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  měl bych zájem o datovou simkartu Vodafone(můžete mi prosím zaslat nabídku?) přílet do Marsa Alam 6.8.2022 04:35.
  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Adame, zasílám na váš mail. Budete chtít kartu doručit na letišti či až na hotel?

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  prosím o ceník SIM a bližší info o získání SIM. Odlétáme 16.8. do Marsa Alam.
  Děkuji
  Iveta

  • Odpovědět

   Dobrý den Iveto, posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, poprosil bych o ceník a cenový rozdíl mezi doručením na letiště a na hotel.
  Přílet 11.8.2022 do Marsa Alam hotel (Solymar Reef Marsa).
  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Lukáši, záleží na konkrétních kartách, rozdíl v cenách doručení se pohybuje od 2 do 4,5 eur. Vše vám zasílám na mail.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohla bych poprosit poslat nabídku do emailu? Máme v pátek 5.8 v 4:30 doletět do Marsa Alam a uvažujeme SIM kartách.

  • Odpovědět

   Dobrý den Beato, jasně, posílám vám detaily. Chtěla byste doručit karty rovnou na letiště či následně až na hotel?

 • Odpovědět

  Poprosil by som o zaslanie cenových ponúk na e-mail na 20-40 GB a ak je aj neobmedzené dáta. Najlepšie od Vodafon. Použitá bude vo Wi-Fi hotspot router TP-LINK M7350. Pobyt v Hurghade od 11.08.22 do 25.08.22, The Grand Hotel
  Egypt » Hurghada.Ďakujem.
  S pozdravom Vlado

  • Odpovědět

   Dobrý den Vlado, budu vás kontaktovat a zašlu vám podrobné informace.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím ceník 20GB a 40 GB sim karty, letíme 13.8 Marsa Alam, díky moc

  • Odpovědět

   Dobrý den Lucie, budu vás kontaktovat.

 • Odpovědět

  Ahoj mám dotaz byli jsme na konci května v marse a koupil jsem 40 G SIM od wodafonu a asi 30 mi zbylo bude ještě platná? Děkuji

  • Odpovědět

   Ahoj Václave, na 99% data na kartě již nebudou, budou expirovaná 🙁

 • Odpovědět

  Dobrý den, 8.8. přilétáme do Marsa Alam, budeme na hotelu Flamenco beach & resort. Ráda bych si přes vás zakoupila data, poprosím o zaslání více informací na mail. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý d en Moniko, není problém, Karta vám může být doručena buď hned na letiště nebo následně na hotel. Ozvu se.

 • Odpovědět

  Dobrý den chtely bychom sim 8 GB od Vodafone, resort marsa alam, hotel gemma resort,odlet 8.8 ve 12:10
  Díky Libor

  • Odpovědět

   Dobrý den, rád pro vás SIM karty zařídím. Preferujete vyzvednutí na letišti či na hotelu?

 • Odpovědět

  Dobrý den, měla bych zájem o datovou SIM. Mohla bych Vás poprosit o blíží informace? Mnohokrát děkuji
  S pozdravem
  Kristýna Valešová

  • Odpovědět

   Dobrý den Kristýno, posílám.

 • Odpovědět

  Zdravím, 7.8 lezim do marsa alam, poprosím vás o ceny do mailu, děkuji 🙂

  • Odpovědět

   Dobrý den Tomáši, posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, mohl by jste mě poslat ceník datových sim karet, především 20 a 40 GB. Letíme do Marsy, je lepší doručení na letiště, nebo na hotel? Díky. David.

  • Odpovědět

   Dobrý den Davide, ano, samozřejmě, ihned zasílám. Aktuálně preferuji doručení přímo na letiště, navíc tak kartu budete mít hned k dispozici, ale je možný když tak i hotel. Záleží na vás. Kdy letíte?

 • Odpovědět

  Dobrý den, letíme 8.8.22 do Primalife Makady přílet Hurgada 5.15. Chtěl bych se zeptat na ceny a doručení. Dekuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den, budu vás kontaktovat.

 • Odpovědět

  Dobrý den měla bych zájem o ceník sim karty Vodafonu 20 GB.Přílet 6.8.2022Marsa Alam Dekuji Jarka Špánková

  • Odpovědět

   Dobrý den Jaroslavo, rozumím, 20 GB karta pro vás může být 6.8. připravena, buď za vámi kurýr přijede hned na letiště nebo pak následně na hotel.

 • Odpovědět

  Dobrý den. Mohu požádat o ceník datových SIM karet? Přílet do Marsa Alam hotel Jaz Solaya 26.8 v ranních hodinách. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Marie, samozřejmě. Karta vám bodu doručena přímo na letiště, popřípadě je možné i přímo na hotel. Ozvu se vám.

 • Odpovědět

  dobrý den, měl bych zájem o datovou sim o velikosti 20 gb, sim kartu prosím aktivovat bez nastavení PINu, bude vložena do 4g datového sim routeru Tenda 4g180. přílet do Hurghady 11.9.2022 po 4 hod ranní. děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Honzo, budu vás kontaktovat.

 • Odpovědět

  Dobrý deň, letíme 12.8.2022 do El Queseir Movenpick z Prahy. Môžem poprosiť info k datovej karte 20/40 GB a zrejme s doručením na hotel? Aké sú možnosti? Diký

  • Odpovědět

   Dobrý den, karty je možné doručit buď přímo na letiště nebo na hotel. Záleží, co preferujete. Podrobnosti máte v mailu 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, měl bych zájem o vaší datovou kartu. Předběžný přílet do Marsa Alam je 17.8 v 17:05. Hotel Brayka bay. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Petře, rozumím, 17.8. hotel Brayka Bay. Pošlu podrobné informace.

 • Odpovědět

  Dobrý den,

  na letišti v Hurghádě budeme v sobotu 3.9.2022 přílet ve 4:05 hod., mám zájem o dvě simky Vodafone po 20Gb, můžete mi prosím poslat cenu a následně se potom domluvíme,
  děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Lubomíre, děkuji za zaslání předběžných údajů o vaší cestě. Ozvu se, zašlu podrobnosti a následně vše dohodneme.

 • Odpovědět

  Dobrý večer, je možné zabezpečiť sim kartu Vodafone 20GB do hotela Hotelux oriental coast – Marsa Alam ? Odlet 3.8. Poprosím info, ďakujem.

  • Odpovědět

   Dobrý den Anita, ano, je to možné. Ozvu se vám.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, rád bych si přes Váš pořídil datovou kartu…Měl bych zájem o datovou SIM kartu 16-20 GB. Odlet 13.8. 00:50 , hotel Sunrise Royal Makadi Resort& Spa, Hurghada. Prosím tedy o zaslání informací a ceny na e-mail. Moc děkuji!

  • Odpovědět

   Dobrý den Martine, děkuji za informace o vašem příletu i pobytu u Makadi Bay. Ozvu se vám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, Lukáši,
  měl bych zájem o kartu cca 16-20GB. Přílet do Marsy 6.8.2022 4:35, hotel Three Corner Fayrouz Plaza Beach Resort. Prosím o info na mail.
  Děkuji.
  D.

  • Odpovědět

   Dobrý den Dane, 6.8. ráno přílet a potom Fayrouz Plaza, jasné, obratem se vám ozvu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o zaslání ceníku na datové karty.odjezd až 25.9. do Magda Alam. Dekuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Martino, posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  je prosím možné zajistit sim kartu do hotelu Sol Y Mar Reef Marsa již na zítřek?

  • Odpovědět

   Dobrý den Veroniko, ano, píšu vám a zasílám své telefonní číslo pro co nejrychlejší komunikaci.

 • Odpovědět

  Dobrý deň, letíme 3.8. ideme do hotela el phistone poprosím info na e-mail

  • Odpovědět

   Dobrý den Luboš, posílám.

 • Odpovědět

  dobry den, mel bych zajem o 40GB datovou simku. Prosim o info na mail. Diky

  • Odpovědět

   Dobrý den Petře, jasné, 40 GB karta. Ozvu se.

 • Odpovědět

  Dobrý den. Měla bych zájem o zakoupení Sim karty Vodafone. Letím do Marsa Alam. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Marto, pošlu vám podrobné informace.

 • Odpovědět

  Ahoj, mohu požádat o ceník? Ideálně 4, 6, a 8GB. Díky moc, OCh

  • Odpovědět

   Ano, zasílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, měl bych zájem o 8GB Vodafone. Odlet 12.8.2022 Podrobnosti prosím do e-mailu. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Radku, podrobnosti posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o ceník Sim karet. Měla bych zájem ideálně o 6gb s doručením do hotelu King Tut Aqua Park Beach Resort. Mohla by Sim karta dorazit už 4.srpna?
  Děkuji moc

  • Odpovědět

   Dobrý den, jasně, doručení 4.8. je možné 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o pomoc ve výběru datové sim karty a následné i objednání The Three Corners Sea Beach Resort, Marsa Alam 16.8.2022 hold už jsem stará škola a Vaši pomoc bych rád využijl

  • Odpovědět

   Dobrý den Petře, zašlu vám podrobné info na e-mail, koukněte na to a následně jsem vám kdykoliv k dispozici.

 • Odpovědět

  Dobrý den, měla bych zájem o simkartu od Vodafone 40G. Letím 17.8. do Hurgady. Prosím o zaslání informací na mail. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Kláro, ozvu se vám.

 • Odpovědět

  Dobrý den. Měl bych zájem o nabídku Vodafone. Jaké jsou datové balíčky. 12.8. ráno přílet a budu v hotelu Utopia Beach Club.
  Před díky za info.

  • Odpovědět

   Dobrý den Lukáši, zašlu vám podrobnosti.

 • Odpovědět

  Dobrý den, odlet 4.8.2022, hotel Malikia Abu Dabbab . Prosím o ceník, vidím to minimálně na těch 20 GB. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den, jasné, 4.8. 20 GB, není problém. Doručení buď na letiště nebo na hotel.

 • Odpovědět

  Dobrý den, měla bych zájem o SIMkartu, velikost nano, od Vodafone s 20Gb dat. Letím 14.8. Do Hurghady, hotel Aladdin beach resort. Prosím o info a ceník do e-mailu. Mockrát děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Gabrielo, posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o cenu SIMkaret – Vodafone. Odlet do Marsa Alam Brayka Bay Reef 3.8.2022. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Martino, posílám vám informace k Vodafone kartám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, letíme 19.8. do Hurghady, hotel Prima life Makadi Bay. Rádi bychom cca 20GB. Prosím jaké jsou ceny? Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Moniko, píšu vám.

 • Odpovědět

  Dobrý večer měla bych zájem o kartu na internet.Letíme 3.8.2022 díky moc

  • Odpovědět

   Dobrý den Radko, 3.8., jasné, ozvu se.

 • Odpovědět

  Dobrý den, 14.8. budeme v Hurghardě a následně cestovat po Egyptě. Můžeme si objednat sim karty? Jaké jsou ceny? Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den, budu vás kontaktovat.

 • Odpovědět

  Děkuji Lukas Tuma, vse probehlo v poradku a karty byly predany. Ochota. doporucuji,¨

  • Odpovědět

   Děkuji moc za zpětnou vazbu!

 • Odpovědět

  Letíme 11.8. z prahy do hurghady , poprosili by sme dátovu sim 20 gb. Ďakujem :))

  • Odpovědět

   Dobrý den Alžběto, posílám vám info.

 • Odpovědět

  Dobrý den Le Pacha opět děkuji

 • Odpovědět

  Dobrý den, měli bychom zájem o zajištění datové SIM karty 20 GB od Vodafonu. Prosím o ceník a info. Přílet do Marsa Alam, hotel Royal Brayka Beach Resort 8.8.2022. Děkuji Ivana

  • Odpovědět

   Dobrý den Ivano, jasně, Vodafone je rozhodně dobrá volba. Rozumím 8.8. příjezd na Royal Brayka, z hlediska doručení karty to není problém. Hned se vám ozvu 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý Den prosím ceny SIM Vodafone … děkuji mockrát

  • Odpovědět

   Pošlu vám je. Do jakého hotelu jedete?

 • Odpovědět

  Dobrý den, poprosím o bližší informace a ceník do mailu.
  Odlet 18.8.2022 do Marsa Alam.
  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Jiří, ok, 18.8., do jakého hotelu jedete?

 • Odpovědět

  Dobrý den, měl bych zájem o dat. SIM prosím o info do emailu.

  • Odpovědět

   Dobrý den Ondřeji, posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, měl bych zájem o 16GB odlet mám 11.8. Do Hurgady

  • Odpovědět

   Dobrý den Adame, od Vodafonu buď 12 nebo 20 GB. Kompletní nabídku zašlu na váš mail.

 • Odpovědět

  Dobrý den,brzy mám odlétat do hotelu Brayka Bay Reef,mohla bych poprosit váš ceník? Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Vendulo, kdy přesně do Brayka Bay letíte? Informace máte na mailu.

 • Odpovědět

  Dobrý den mohu poprosit o ceny datových karet Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Davide, zasílám.

 • Odpovědět

  Zdravím,rad bych objednal 1x SIM Vodafone 30-40GB pobyt Hurghada

  • Odpovědět

   Dobrý den Vildo, mohu nabídnout buď 20 GB nebo 40 GB.

 • Odpovědět

  Dobrý den,měla bych zájem o zakoupení dat.Prosim o ceník a info moc děkuji 😉

  • Odpovědět

   Dobrý den Lucie, kdy a kam letíte prosím?

 • Odpovědět

  Dobrý den, letíme do Marsa Alam – Hotelux Oriental Coast. Odlet 21.10.2022. Mohl byste mi doporučit fungujícího operátora a ceník dat? Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Rudo, ano, v Hoteluxu pozor, ne každý operátor zrovna zde funguje. Zašlu vám úvodní informace.

 • Odpovědět

  Dobrý den, můžu poprosit o nabídku datových tarifů od Vodafone? Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Lukáši, jasně, hned zasílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den měla bych zájem o datovou sim.Prosím o bližší informace…letíme do Hurghady.Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den, posílám.

 • Odpovědět

  Zdravím měl bych zájem o datovou kartu, 4 lidé možná tedy 4x . Lokalita Marsa Alam hotel Pensee od 12.7.2022 na týden. Prosím tedy o nějaké info které bych předal ostatním a poté objednal. Díky

  • Odpovědět

   Dobrý den Miroslave, příjezd zřejmě máte 12.8., viďte? všechny potřebné informace vám hned posílám. Děkuji.

 • Odpovědět

  Hezký den Lukáši, ráda bych si přes Vás pořídila datovou kartu….odlet 14.8.22 0:10h do Hurgady, hotel Aladdin Beach Resort & Spa na týden. Kartu bych ráda využila pro zřízení hotspotu pro další 4 mobily. Půjde to? Prosím o zaslání informací a ceny na e-mail. Viděla bych to na objem 16 – 20GB. Moc díky!

  • Odpovědět

   Dobrý den Lucie, ano, hotspot na Vodafone kartách není problém nastavit, ostatně doporučuji právě toto řešení. Informace i ceny budete mít na mailu 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den
  Měl bych zájem o simkartu Vodafone 8 g.Přílet do Marsa Alam 01.10.22.
  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den, zasílám vám bližší informace.

Zeptejte se na cokoliv k tématu - vložte komentář

* Pole "Vaše jméno" a "Váš email" jsou povinná, vaše emailová adresa nebude zveřejněna, spam rádi nemáme.
Důležité: Některé komentáře se zobrazí až po jejich schválení.
Tipy na zájezdy
Hotel Radisson Marina Resort, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam (-63%): výjimečný Radisson Marina resort (8 dní) za 9 590 Kč

Hotel Mariant, S´Illot, Mallorca

Mallorca: dovolená (7 dní) s polopenzí v oblíbeném hotelu za 8 731 Kč

Hotel BM Beach, Ras al Khaimah, Emiráty

Emiráty (-56%): dovolená (7 dní) s polopenzí v Ras al Khaimah za 12 290 Kč

Hotel Gemma Beach Resort, Marsa Alam, Egypt

Egypt (-48%): dovolená (8 dní) v 5* resortu v Marsa Alam za 7 750 Kč

Hotel Fantazia, Marsa Alam, Egypt

Egypt: 5* hotel v Marsa Alam s All Inclusive za 8 590 Kč

Hotel Melia Fuerteventura, Fuerteventura, Kanárské ostrovy

Fuerteventura: perfektní 4* hotel u TOP pláže Sotavento za 13 480 Kč

Máte 50% hotovo
Tipy na exkluzivní dovolenou
Aktuálně dostupné zájezdy se slevou až 60%. Maximálně 1x měsíčně.