Internet v Egyptě

Ačkoliv se řada lidí na dovolené bez funkčního připojení k internetu obejde, pro jiné je možnost „být online“ nezbytnost. Jak zajistit, abyste měli internet k dispozici i v Egyptě? Kdy je potřeba kupovat datovou SIM kartu? Kde ji lze pořídit, jak si ji objednat předem ještě před odletem ČR a kolik taková data stojí?

Ukáži vám, jaké jsou možnosti.

WI-FI připojení zdarma | Za poplatek | Datová SIM karta | Koupě na letišti 

 Objednávka s doručením na letiště | Na co si dát pozor

Tipy na dovolenou: Akční zájezdy do Egypta se slevou 40%
Zobraz volné termíny   →
A ušetři až 29 246 Kč na jedné osobě

Wi-Fi připojení na hotelu

Nejjednodušší je si před rezervací zájezdu předem ověřit, jak to v daném hotelu s internetem vlastně je a vybrat takový resort, kde je bezdrátové připojení k dispozici. Nejlépe v celém areálu hotelu (v lobby, v pokojích i venku u bazénu).

A zdarma.

Nutno podotknout, že tak si počet potencionálních hotelů výrazně snížíte. Bezplatný internet, navíc na pokojích, je v egyptských hotelech vzácný (bez problému funguje třeba v TUI Magic Life v Sharm el-Sheikhu, kde signál nechytnete akorát na pláži). Tím spíš je vzácnější u těch cenově nejdostupnějších resortů. Výjimkou je třeba Jolie Beach Resort.

Egypt internet - datová SIM karta

Celkem běžná praxe ale je, že se lze zdarma připojit ve vstupní hale, v lobby hotelu.

Ať už wi-fi chytnete bezplatně přímo na vašem pokoji nebo jen ve společných prostorách hotelu, často je takové připojení nespolehlivé. Internet je pomalý, připojení padá nebo se nepřipojíte vůbec, zejména večer, kdy bývají sítě přetížené.

To, že si zaplatíte dovolenou v kvalitním hotelu typu Sentido Oriental Dream nebo Hilton Marsa Alam Nubian Resort, bohužel není v žádném případě zárukou toho, že vám internet bude šlapat všude jako hodinky.

Pokud vám na internetu v hotelu záleží, rozhodně doporučuji si předem zjistit, jak to ve vašem resortu s připojením je. Případně mi tu dole pod textem nechte komentář a já vám napíši, jak se věci na místě skutečně mají.

Internet na hotelu za poplatek

Většinou tam, kde to nenabízí zdarma, si můžete internet dokoupit. Logicky je potřeba ale počítat s poněkud vyšší cenou. Uvedu konkrétní příklad.

Ceny připojení v Malikia Abu Dabbab resortu v Marsa Alam:

 • 1 den za 8 €
 • 7 dní za  23 €

Cenově se jednotlivé hotely v tomto ohledu samozřejmě liší, ale rozdíly typicky nejsou veliké. Krom vyšší ceny je potřeba kalkulovat s dalšími nevýhodami. Internet většinou nechytnete na pláži a i placené wi-fi v některých případech podléhá kritickým časům, ve kterých může být připojení pomalejší. Zkrátka ani náhodou na to není 100% spolehnutí, a proto od tohoto řešení lidi odrazuji.

Datová SIM karta

Jestliže chcete být na hotelovém připojení nezávislí, kupte si egyptskou předplacenou datovou SIM kartu.

egyptská Vodafone SIM karta

V Egyptě fungují 3 hlavní operátoři:

Vodafone je z nich největší a má v Egyptě nejlepší pokrytí. Budete-li se zdržovat v turistických částech Egypta, tak až na některé výjimky příliš nezáleží na tom, zda zvolíte Vodafone, Orange nebo Etisalat. V Sharm el Sheikhu, v Hurghadě i v regionu Marsa Alam většinou fungují data od všech tří operátorů.

Kde datovou SIM kartu koupit:

 • předem prostřednictvím online objednávky
 • na letišti
 • v nákupním centru
 • v hotelu (v některých)
 • u delegáta

Oproti letištním přepážkám nebo oproti oficiálním zastoupením jednotlivých telefonních operátorů ve městech musíte při koupi karty na hotelu nebo přímo od vašeho delegáta počítat s cenovou přirážkou. Vůbec výjimečné nejsou dvojnásobné či vyšší ceny. Tím nikoho nechci od těchto „zdrojů“ odrazovat, mají totiž i svoji výhodu. V případě, že by s kartou bylo něco v nepořádku, máte ji kde reklamovat.

Internetový Vodafone stánek na hotelu v Marsa Alam

Takto prodejní stánky v resortech vypadají (tento je z Marina Lodge Port Ghalib resortu):

Často nejlepší řešení je proto koupit kartu tam, kde je za standardní cenu, ale včetně možnosti ji reklamovat a možnosti mít se kdykoliv na někoho obrátit v případě, že se SIM kartou bude nějaký problém. Každému, kdo cestuje do Marsa Alam, tuto variantu nabízím.

Doručení / koupě SIM karty na letišti

Prodejní stánky operátorů najdete jak na letišti v Hurghadě, tak v Sharm el-Sheikhu. Někde bývají přímo u výdeje zavazadel. Tam, kde čekáte na kufr, tam koupíte i datovou SIM kartu.

Internet v Hurghadě

Z diskuze dole pod textem přidávám pár posledních reálných zkušeností s koupí SIMky na letišti v Hurghadě.

Ahoj zdravím z Hurghady,
dorazili jsme v 1 ráno na letiště a byl otevřeny stánek operátora Orange. Prodávali SIM karty s 16GB dat za 10$, aktivace je jednoduchá návod je k vyfoceni na pultíku při prodeji karty. Když jsme po chvilce odcházeli z letiště tak se otevíral i stánek Vodafone (ten jsem cenu ale neviděl). Data funguji normálně a jsou velice rychlá. (viz. zpráva od Martina)

Dobrý den, Lukáši, mám špatnou zkušenost z letiště v Hurghádě. V červenci jsem zakoupil kartu od Orange. V návalu u přepážky jsem si jí nenechal vložit do telefonu, na hotelu jsem potom zjistil, že je nefunkční. Stejnou zkušenost měli i mnozí spolucestující. S pozdravem Pepa (viz. zpráva od Pepy)

Hned po vyzvednutí zavazadel je možno zakoupit SIM u třech stánků. Ráno kolem 5:00 byl otevřen stánek Vodafone a Orange. Koupil jsem u Orange za 10 USD 10GB. Po vytočení kódu #1000# a zvolení anglického menu, bylo připsáno dalších 10 GB. Ten návod mají u stánku. Říkali, že začne fungovat do 2 hodin. Myslím, že to bylo o hodně dřiv. Stačilo jen vložit do telefonu. Žádná speciální aktivace. K nákupu chtěli vidět pas. (viz. zpráva od Davida)

Většina českých příletů do Egypta je brzy ráno (většinou kolem 5:00). Neznám otvírací doby jednotlivých přepážek v Hurghadě a upřímně si myslím, že stejně nebudou úplně pevné. Jednou vám tvrdí, že jsou nonstop (H24), podruhé mají ještě zavřeno. Každopádně standardně zde bývá minimálně jedna z nich i takto brzy ráno otevřena.

Internet v Marsa Alam

V březnu 2019 byly všechny prodejní stánky datových SIM karet na letišti v Marsa Alam zrušeny, během léta 2019 byl otevřen stánek Orange, na podzim 2019 stánek We. S příchodem Covidu na jaře 2020 se však všechny pozavíraly a zrušily. V zimě 2020/2021 byl znovuotevřen stánek Orange.

Aktualizace 1. červenec 2021: nyní v Marsa Alam nepravidelně fungují dvě prodejní místa – jak stánek Orange, tak poměrně nově i stánek Etisalat.

Tedy aktuálně, jedete-li do Marsa Alam, máte několik možností…

Zbývající data na Sim kartě od Vodafone, Egypt

Za prvé: můžete objednat SIM kartu předem ještě před odletem z ČR a nechat si ji zdarma doručit na letiště nebo do vybraných hotelů. Aktuální nabídka je následující:

 • 2,5 GB
 • 4,0 GB
 • 6,0 GB
 • 8,0 GB
 • 12,0 GB
 • 20,0 GB
 • 40,0 GB

Chcete-li si zajistit kartu předem, napište dolů pod text komentář s požadovaným objemem dat, ozvu se vám na email, zašlu vám podrobné informace a objednávku společně vyřídíme. Objednávka tímto způsobem má několik výhod:

 • máte garanci, že karta bude aktivní a že na ní bude objednané množství dat
 • že bude fungovat po dobu 29 dní nebo do vyčerpání dat
 • budete mít k dispozici kontakt, na který se můžete kdykoliv obrátit v případě problému s kartou

V sekci komentářů, kterou najdete pod článkem, jsou desítky recenzí od lidí, kteří tuto službu online objednávky již využili. Mrkněte se na ně! Mnoho dalších je v mé mailové schránce, jednu z nich přikládám:

„Jsme zpět, po krásné dovolené v Hotelu Fantazia resort.

Po přistání v Marsa Alam jsme na letišti vyřídili potřebné doklady. Na kontrole pasů byly fronty, tak jsme se necpali. Proto jsme z letiště vyšli až mezi posledními.(0.30 hod.)

K mé radosti tam opravdu čekal člověk s cedulkou mého jména a SIM kartou. Předání proběhlo bokem před letištěm. Bylo to rychlé. Dal jsem mu o dvě Eura více, poklonil se a zmizel. Karta byla bez obálky.

Po příjezdu na hotel jsem ji nasadil do mobilu a ihned vše šlapalo, pin to nechtělo. Celou dovolenou jsme měli kvalitní 4G přípojení. V mobilu jsem nastavil sdílení Internetu přes Wifi. Na SIMce  bylo na začátku 8 GB dat. Po vašem návodu jsem kontroloval stav dat, fungovaly oba způsoby.

Ještě jednou díky.“

(Jiří R., 26.8.2019)

Doplním, že tyto SIM karty jsou od Vodafonu, který má v Egyptě nejlepší pokrytí. Iva si na potíže se sílou Orange signálu v Marsa Alam stěžovala:

„Jinak pokud by někoho zajímalo, jsme v hotelu Hilton v Abu dabbab a mnohem lépe fungují data Vodafone, vloni všude i na pokoji bez problémů, letos orrange a na pokoji se tomu moc nechce, venku ano, venku ale jdou i hotelové WiFi, takže tak“ (viz. zpráva od Ivy)

Za druhé: koupit kartu po příletu ve stánku Orange. Ten, jak jsem již zmiňoval, zde byl otevřen v září 2019, s Covidem byl zavřen a nyní je opět fungující. Jeho otvírací dobu neznám, ale určitě se nebude jednat o pevné pracovní hodiny, předpokládám, že to bude dost podobné jako u stánků v Hurghadě.

Stánek je přímo u posledního východu z letiště vpravo ode dveří, je výrazně označený Orange 4G. Nabízí jen jeden datový tarif, 16 GB za 9 USD nebo 8,5 €. Tedy je to suverénně nejlevnější varianta. Na druhou stranu se někteří setkávají s problémy (viz. citace od Ivy a Pepy výše). Karty jsou určené pouze pro cizince, tedy je nutný pas, číslo přiřazují ke jménu, tzn. na dvě karty chtějí dva pasy. Při prvotním spuštění karty jsou na ní pouze 2 GB, zbytek se musí aktivovat kódy, které je nutné na telefonu vytočit.

„Ráno na letišti u výstupu otevřený stánek Orange, 16Gb datová karta za 9 USD, karta nová, originální. po instalaci do telefonu naběhne jenom 2 Gb, po odeslání dvou kódů se kapacita nevysílá na 16Gb. Postup je na stánku i v češtině, doporučuji opsat nebo vyfotit. Není rozdělena na net a sociální sítě, prostě data.“ (viz. zpráva od Petra)

Přikládám instrukce k aktivaci dodatečných dat u Orange přesně tak, jak figurují na jejich prodejní stánku:

Egypt Orange - instrukce k datové SIM

Za třetí: pokud si neobjednáte kartu předem a narazíte náhodou na zavřený Orange stánek, není problém SIM koupit buď od delegáta či v hotelech (někde přímo na recepci nebo v hotelových obchodech, jinde najdete přímo resortech malé prodejní stánky od Vodafone). V každém případě upozorňuji na to, že nechat koupi karty až na hotel, je vždy možnost nejdražší. Viz. nabídka datových karet v hotelu Pensee Royal Garden: 3 GB za 25 EUR nebo 5 GB za 30 EUR.

Na co si dát pozor

Trvejte na originální, nové SIM kartě, která není vylomená ze svého původního obalu! Tohle si pohlídejte hlavně, když budete kupovat kartu u nějakého stánku na letišti, kam je jasné, že se nebudete schopni během pobytu vrátit pro případ reklamace. Stává se totiž, že lidem prodávají i již použité karty, byť na nich data jsou. Často ale na takových kartách je již část dat spotřebována, v některých případech mají kratší platnost, a výjimečně vám tak může internet v Egyptě přestat fungovat úplně.

Použitá SIM karta je buď k originálnímu obalu přilepena lepící páskou nebo vám ji nabídnou úplně samostatně, bez obalu. Zároveň nabádám k tomu, abyste zbytečně netrvali na tom, aby vám prodejce kartu do telefonu vkládal. Je to totiž moment, kdy může bez vašeho vědomí novou SIMku zaměnit za SIMku starší.

Informujte se na typ dat!

Občas, nejen v Egyptě, jsou totiž data na datových SIM kartách dělena do dvou částí:

 • jedna na prohlížení běžného internetu
 • druhá čistě na messengery typu WhatsApp, Messenger, Skype, apod.

Když koupíte 5 GB simku, klidně je možné, že na ní dostanete např. jen 3 GB využitelných na cokoliv + 2 GB využitelných pouze na messengery.

Stačit bude jedna SIM karta

Ideálně takovou vložte do telefonu, který má dva SIM kartové sloty. Pak vám na daném telefonu stačí zapnout a nastavit mobilní hotspot, vytvoříte bezdrátovou síť, do které se snadno připojí i další členové rodiny. A internet bude vesele fungovat všem.

Pevně věřím, že jsem článkem zodpověděl to, co vás o internetu v Egyptě zajímalo. Pokud ne, klidně pište komentář 🙂 V každém případě nejlepší je buď vybrat takový hotel, kde internet běží bez problému a zdarma ve všech prostorech. V opačném případě se vám bude hodit v Egyptě datová SIM karta od některého ze tří místních operátorů. Pokud můžete, volte Vodafone, který má nejsilnější pokrytí i pobřežních oblastí u Rudého moře. Obvykle ale celkem dobře, byť ne vždy úplně perfektně, fungují i zbývající dva operátoři.

Celkový počet komentářů v diskuzi:   5 951
Komentáře jsou řazeny od nejnovějších. Zeptat se můžete na cokoliv i vy, stačí přidat příspěvek.
 • Odpovědět

  Dobrý den ,
  měl bych zájem o 8GB datovou kartu.
  Přílet do MarsaAlam QS2538 neděle 27.11.2022 18:25
  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Petře, vidím, že jsme spolu již jednou před rokem a kousek komunikovalo. Těší mne, že se opět ozýváte. Budu vás kontaktovat a vše opět dohodneme.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši,
  letíme do Hurghady 17.12 přistání ve 23:50 je možné v tuto dobu simku si předat na letišti? Jedeme taxi do El Andalous I Sahl Hashe.

  • Odpovědět

   Dobrý den Iveto, ano, není to problém. Nejste ani první ani poslední, která tímto večerním letem letí. Kurýr na vás s kartu bude kolem půlnoci čekat. Ozvu se vám.

 • Odpovědět

  Let QS2570 přílet 6:20 podle cestovní kanceláře a hotel Flamenco Beach And Resort

  • Odpovědět

   Děkuji, objednávku jsem vám nyní shrnul do mailu.

 • Odpovědět

  Děkuji Lukášovi za zprostředkování SIM karty s daty. Vše proběhlo v pořádku. Kartu mi přivezli na hotel a při čekání na ni mi dva Němci co sem lítají často potvrdili špatné zkušenosti s kartou koupenou na letišti. Jedna prý měla zlomek dat a druhá po dvou dnech přestala fungovat.

  • Odpovědět

   Dobrý den Jirko, dějou se bohužel tyto případy, nejhorší pak je, že to nejste schopen nijak řešit, protože se na letiště z hotelu nedostanete. Přeji i vám, ať si dovolenou v hotelu Gorgonia užijete 🙂

 • Odpovědět

  Ahoj Lukáši,
  letíme do Hurghády 22.12.2022 – přílet 23:45, měl bych zájem o datovou simku, můžeš mi prosím poslat ceník, a postup, kdy bych si ji pak mohl vyzvednout? Je na to asi ještě brzy, že?
  Děkuji za odpověď

  • Odpovědět

   Zdravím Břéťo, vše vám pošlu do e-mailu. Na všem se klidně můžeme dohodnout již nyní nebo počkat, až se váš odlet přiblíží. Je to čistě na vás.

 • Odpovědět

  Dobrý mám zájem o Sim kartu Vodafone 4 GB přiletíme do Marsa Alam 26.11. V 6:40 ráno

  • Odpovědět

   Dobrý den, letíte letem QS1222, viďte? Do kterého hotelu prosím jedete?

 • Odpovědět

  Dobrý den, mám zájem o koupi karty 8GB odlétám 25.11.
  J.

  • Odpovědět

   Dobrý den Jardo, budu vás kontaktovat a zašlu veškeré podrobnosti.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  v létě byly v Marse rodiče, koupily si SIM od Vodafone. Nyní letíme do Egypta s manželem a potřebovala bych zjistit, zda jsou na kartě nějaká data a zda bude karta fungovat. Je toto možné zjistit ještě zde v Čechách nebo to bude překvapení ž na místě.. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den, bohužel z ČR toto nijak nezjistíte. Šlo by to pouze v případě, že byste měla přístup k danému číslu na webovém rozhraní, což na 99% mít nebudete. Pokud tam nějaká data zbyla, tak již budou expirovaná, standardní platnost takových dat na Vodafone kartách je 28 dní. Tj bych být vámi nepočítal, že karta bude fungovat.

 • Odpovědět

  Zdravím Vás Lukáši, měl bych zájem o datovou kartu, prosím o nějakou nabídku, přílet Marsa Alam 27.11 6:40 a Hotel Three Corners Sea Beach Resort.
  Předem moc děkuji Martin

  • Odpovědět

   Dobrý den Martine, pardon, že jsem se k odpovědi dostal až dnes. Všechno jsem vám poslal na e-mail.

 • Odpovědět

  Dobrý den, odlétám 22.12,22 v 1.00 hod a mám zájem o datovou kartu můžete poslat ceník kam zaplatit a jak doručíte děkuji Hájek Teplice

  • Odpovědět

   Dobrý den Pavle, veškeré informace naleznete v příloze mailu. Aktuálně je doručení buď přímo na letiště (Hurghada) nebo přímo na hotely (Marsa Alam).

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, nakonec jsme vybrali jiný hotel, měla bych zájem o 1 ks SIM karty 20 GB. Přilétáme do Marsa Alam dne 26.11.2022 v 18:25 hod., jaká by byla cena a kde lze kartu převzít? Na letišti?

  Děkuji K.

  • Odpovědět

   Právě jsem vám znovu zaslal e-mail, najdete tem vše podstatné 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, dá se ještě stisnout koupit u Vás kartu 2,5 GB pro přílet 19.11. v 5:35 do Marsa Alam? Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Jirko, ano, stíháme, obratem vás budu mailem kontaktovat.

 • Odpovědět

  Dobrý den, měla bych zájem o SIM.

  • Odpovědět

   Dobrý den Renato, prosím kdy a kam přesně letíte?

 • Odpovědět

  Dobrý den, posílal jsem Vám v sobotu objednávku 40 GB sim karty včetně doplňujících informací, ale zatím jsem nedostal žádnou odpověď. Jsem už trochu nervózní 🙂 Dostal jste můj email? Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Davide, ano, e-mail jsem dostal a dnes dopoledne jsem vám na něj odpověděl. Pardon, že jsem na něj nestihl odpovědět dříve.

 • Odpovědět

  Dobry den, letíme do Egypta a potřebovala bych 2x datovou Sim – 8GB

  • Odpovědět

   Dobrý den Kateřino, není problém i pro vás karty zařídit. Veškeré potřebné informace k objednání vám hned zašlu na váš e-mail.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  měla bych zájem o dvě sim. V sobotu 19.11. přilétáme ráno do Marsa Alam.

  Díky Ilona

  • Odpovědět

   Dobrý den Ilono, rozumím, přílet sobotu 19.11. Ozvu se vám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o ceník datových karet (HRG 19/11 a 23:30)
  Prosím existuje i možnost „dobíjecích“ simek pro opakované využití?
  Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Lukáši, kompletní informace budete mít na svém mailu. Karty dobíjet lze, já s tím mám ale špatné zkušenosti, ne vždy to funguje a navíc standardně to nelze dobít českou platební kartou (testováno třemi různými karty bez výsledku).

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  ráda bych si objednala SIM 4GB do Egypta. Do Marsy přiletíme v neděli 20.11.22 ráno v 6,40 hod. Můžete mi sdělit cenu?

  • Odpovědět

   Dobrý den Hano, veškeré informace včetně všech cen budete mít za minutu na svém e-mailu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím do emailu cenu mobilních dat 20 a 40GB. Děkuji, přílet do Marsa Alam 19.11.2022 v 06:20. Děkuji, Martin

  • Odpovědět

   Dobrý den Martine, obratem posílám. Karta pro vás bude 19.11. připravena.

 • Odpovědět

  Dobrý den, Lukáši,
  mohl bych se na Vás prosím také obrátit s prosbou o zaslání možností zařízení SIM karty? 🙂
  Když jsme byli cca před 5 lety v Marse, kupovali jsme Orange na letišti a šlo to bez problémů. Nyní se chystáme 23.11. (přílet 6:40 ráno) a ubytovaní budeme v Magic Tulip Beach Resort.
  Poprosil bych varianty od 16 do 40 GB (no jo, MS ve fotbale…). 😀
  Případně podotázka – máte nějaké zkušenosti s fungující/free VPN (Windows, Android) ?
  Moc děkuji a přeji hezký den!

  Filip Šimoník

  • Odpovědět

   Dobrý den Filipe, určitě není problém i pro vás karta zařídit. Přehled jednotlivých Vodafone možností včetně těch největších datových balíčků vám posílám. Ve vašem případě byste si kartu vyzvedl přímo na hotelu, hned v dopoledních hodinách v den vašeho příjezdu. Jinak co se týká VPN, tak popravdě řečeno s tímhle žádné velké zkušenosti nemám, vždycky je to takový pokus a omyl, takže v tomto směru poradit neumím.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mam zájem o SIM Vodafone. Doručení letiště nebo hotel v Marsa Alam. Prosím o nabídku.
  Díky

  • Odpovědět

   Dobrý den, kdy do Marsy prosím letíte? a do kterého hotelu?

 • Odpovědět

  Dobrý den, je možná sim karta s doručením na letiště v Tabě?

  • Odpovědět

   Dobrý den Kačko, toto bohužel aktuálně neumím zařídit, omlouvám se.

 • Odpovědět

  Dobrý den, již jsem vám psal na whatsapp, ale rádia napisu ještě tady. Je možné zařídit simku do marsa alam, přílet v neděli ráno? Diky

 • Odpovědět

  Dobrý den, rád bych se zeptal na možnost zakoupení datové karty 8Gb pro naší dovolenou ( v hotelu Hotel Jaz Grand Marsa) kdy přilétáme 4.12. Start z Prahy cca 4.12. v 01,10h ( bohužel zatím se odlety různě posouvají) – bylo by možné doručit kartu do hotelu ? nebo je to možné jen na letiště ? ( omlouvám se ale neumíme anglicky tak že jen rukama nohama 🙂 🙂

  • Odpovědět

   Dobrý den Petře, ano, není problém kartu doručit přímo na hotel – setkání s kurýrem je v takovém případě buď přímo v prostoru recepce nebo u hlavního vjezdu do hotelu. Vše včetně času příjezdu kurýra vás samozřejmě včas budu přesně specifikovat.

 • Odpovědět

  Dobrý den, do mailu jsem vám poslal žádost o sim kartu.
  Mirek

 • Odpovědět

  Dobrý den, Lukáši, pošlete mi prosím nabídku na mail? Mám zájem o data sim, asi 2,5 nebo 4GB, Marsa Alam. Díky!

  • Odpovědět

   Dobrý den Natálie, posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, jedu do Hurghady na čtrnáct dní. Potřebovala bych data , ale nevím kolik a u koho.koupit, kolik je možno koupit. Jen Viber a prohlížeč. Prosím o radu. Nemáte nějaké ceníky?

  • Odpovědět

   Dobrý den Jano, já bych osobně volil nějakou z prostředních variant, tj. např. 12 GB. Vše vám posílám na e-mail.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši,
  rád bych Vám poděkoval za perfektní zajištění SIM. Vše proběhlo v pořádku..včetně předávky na letišti v Hurghadě. Vše na 1*. V připadě potřeby se na Vás rád vždy obratím a určitě doporučím.
  Honza

  • Odpovědět

   Díky moc Honzo, jsem rád, že vše bylo k vaší spokojenosti!

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši,
  ještě jednou moc děkuji za simku, vše proběhlo v pořádku. Byla jsem moc spokojena, zařízeno bylo vše na 1*. Příští rok Vaše služby určitě zase využiji.
  Věra

 • Odpovědět

  dobrý den, budu si u vás během týdne objednávat sim kartu Vodafone do Hurgady, zatím nevíme přesný čas přistání, ale chci se zeptat, karta je při předání již aktivní, nebo je potřeba ji nějak aktivovat?
  děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Miroslave, karty jsou předávány vždy aktivní, tedy stačí je vložit jen do telefonu a je to. Až budete znát detaily vašeho letu, tak se mi prosím ozvěte na e-mail. Děkuji.

 • Odpovědět

  Uz je mi to jasne. Dekuji 🙂 Proste Orange je nejlevnejsi, ale pokryti nemusi byt nejlepsi. Ostatni operatori jsou vyrazne drazsi.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  měla bych zájem o 12 GB. Přílet do Marsa Alam 16. 11. 2022 – 06:40.
  Děkuji za nabídku. M

  • Odpovědět

   Dobrý den Markéto, máte to v mailu. 12 GB karta pro vás bude 16.11. připravena.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  měl bych zájem o datovou kartu 2×12 nebo 20GB. Přílet MarsaAlam 20.11.Děkuji za nabídku a instrukce.

  • Odpovědět

   Dobrý den Jaromíre, veškeré informace se dozvíte z dokumentu, jež najdete v příloze mailu. Hezký den!

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, měla bych prosím zájem o informace a sim kartu. Přílet Marsa Alam 23.11., 6:40h, Malikia Beach. Předem velice děkuji 🙂

  • Odpovědět

   Dobrý den Jano, hned se vám ozývám a vše následně dohodneme. Doručení na Malikia není žádný problém.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši ,
  měl bych zájem o datovou kartu, přílet MarsaAlam 12.11. Do hotelu Fantazia Resort Marsa Alam Jih (cca 22h). Měl bych zájem o 20 nebo 40GB podle ceny. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Ondro, hned vám zašlu všechny informace včetně kompletních cen.

 • Odpovědět

  Zdravím Lukáši, omlouvám se za zpoždění, ještě jednou mockrát děkuji za simku kartu, vše proběhlo perfektně, kurýr na letišti čekal se jmenovkou, sim karta fungovala okamžitě s velmi slušným signálem. Všem doporučuji, s Lukášem rychlá a příjemná komunikace, na jaře letím znovu a zadám si další objednávku 🙂

  • Odpovědět

   Zdravím vás Kristýno a moc díky, že jste se ozvala. Těší mne, že jste byla se vším spokojena, tak to má být. Kontakty na mne všechny máte, takže se kdykoliv na jaře zase ozvěte. Do té doby… mějte se fajn 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, mám zájem o 2,5GB datovou SIM.
  13.11. 01:50 Brno –> 13.11. 07:25 Marsa Alam

  Děkuji 😉

  • Odpovědět

   Dobrý den Honzo, 2,5 GB je moc málo, to vám nebudu schopen zajistit. Nejméně je možných 4 GB dat. Podrobnosti posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mám zájem o datovou SIM, Hotel Magic Tulip Resort & Aquapark. Přílet Marsa Alam 12.11.2022 – 05:35. Prosím o cenovou nabídku. Předání letiště/hotel bychom případně domluvili e-mailem. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den, ozvu se vám Frantu a sdělím jednotlivé možnosti 🙂

 • Odpovědět

  Dobry den, jsem z toho nejak zmatenej. Vsude ctu 12GB kolem 30Eur a tady 16GB za 9$. 🙂
  Do Egypta priletame 28.12. do Marsy. Hotela Malikia Beach. Prosim o zaslani detailu. Predem moc dekuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Aleši, já po bohatých zkušenost s nejrůznějšími variantami zajišťuji lidem pouze karty Vodafone, žádné jiné, v ostatních případech byly poměrně časté stížnosti na sílu signálu a další věci, zkrátka více problémů než užitku. Vodafone je dražší, ale je na to spoleh a funguje i v těch odlehlejším lokalitách v Marse. Tím neříkám, že Malikia je odlehlejší lokalita, aspoň já ji tak zařazenou nemám, tam samozřejmě Vodafone jede bez problémů také.

 • Odpovědět

  Dobrý den, měl bych zájem o datovou simkartu. Prosím o zaslání cenové nabídky. Přílet 9.11. v 6:40 do Marsa Alam ubytování budeme v hotelu Novotel Marsa Alam. Je to trochu narychlo snad to bude ještě možné děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Kamile, buďte bez obav, to ještě s přehledem stíháme. Nabídku i veškeré další informace budete mít na mailu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, potřebuji cca 5gb od vodafone . 13.11. ráno bud na hotelux v marsa alam. Díky

  • Odpovědět

   Dobrý den Karle, budu vás kontaktovat.

 • Odpovědět

  Zdravím Lukáši,
  posílám info k předání datové karty Vodafone v Marsa Alam (přílet 25.10. 5:40). Přesně jak jste psal, karta byla v 10:00 připravena na stánku Vodafone v hotelu Magic Tulip. Měla jsem 8GB, byla v pořádku, data jsem si podle Vašeho návodu zkontrolovala a byla plná. Signál velmi slušný, na mnoha místech lepší než před dvěma roky. Nakonec jsem tolik dat ani nevyužila a pokud mohu Vaším prostřednictvím někomu zbytek dat (cca 3-4 GB, možná i víc) nabídnout k využití, ráda předám (Praha).
  Vám osobně chci poděkovat za vždy perfektní informovanost, přípravu a doručení karty.
  Ostatním mohu spolupráci s Vámi jen doporučit!
  Silvie

  • Odpovědět

   Zdravím vás Silvie, moc díky, že i vy se ozýváte a jsem rád, že vše proběhlo přesně tak, jak mělo. Rozumím, máte u sebe kartu s cca 3 až 4 GB dat, bude-li se to hodit, rád vás a s někým propojím. Hezkou neděli přeji!

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  potřeboval bych datovou kartu v Mars -alam 4GB , přílet 9.11.2022 v 8.10 ,
  nebo do hotelu ROYAL BRAYKA BEACH RESORT, Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Fando, rozumím, budu vás hned kontaktovat.

 • Odpovědět

  Dobrý den, Lukáše mohu jen doporučit, vše proběhlo v pořádku a naprosto bez problémů, kurýr přijel do hotelu a předal kartu, kde místo objednaných 20GB, bylo 36GB, doporučuji na 100%, férové jednání, vše naprosoto přehledné, co Lukáš řekne to splní… Takhle si představuji spoplupráci. Určitě budu doporučovat kde se jen dá.
  Jediné co je potřeba říci a to se netýká Lukáše, je že v Egyptě nefunguje volání přes Whatsapp (je blokováno vládou), takže videohovory nebo audiohovory jsou možné například přes FB Messenger.
  Lukáši díky za spolupráci, až pojedu příště určitě se na Vás obrátím, nebo někdo z mých přátel…
  Díky
  Honza

  • Odpovědět

   Dobrý den Honzo, díky, že jste se po návratu ozval a poletíte-li do Egypta v budoucnu zase, tak vám budu k dispozici 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, přilétáme do Marsa Alam dne 10.11.2022 v 7:25hod., Mohu požádat o zaslání ceny na 8GB, 12GB a 20GB. Hotel Roayal Brayka. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Pavle, ano, posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, tez by nás zajímala cena od 16GB vejš. 20.11.2022 priletame do Marsa Alam a presouvame se do Hotelu Malikia Beach resort na 8 dní. Loňský rok jsme byli vedle v Hiltonu a datová karta nebyla potřeba, internet zdarma fungoval všude ( restaurace, bazén,pláž,pokoj) ovšem obáváme se,že ve vedlejším hotelu tomu tak nebude. Děkuji za informace.

  • Odpovědět

   Dobrý den Dominiko, máte pravdu, v Malikii internet funguje pouze v hotelovém lobby a to ještě ne úplně ideálně. Viz také tato recenze hotelu Malikia. Takže chcete-li mít internet k dispozici všude, místní SIM karta je rozhodně dobrý nápad.

 • Odpovědět

  Dobrý den, ráda bych poprosila o nabídku datových sim karet. Máme přílet 13.11. v 6:40 do Marsa Alam. Ubytování v Blue Reef. Předem moc děkuji, Jana

  • Odpovědět

   Dobrý den Jano, všechny informace k egyptským SIM kartám vám zašlu na váš e-mail. Doručení na hotel Blue Reef v den vašeho příjezdu není žádný problém.

 • Odpovědět

  Dobry den, mam zajem o datovou kartu & prosim o zaslani cenove nabidky.
  Prilet do Marsa Alam 13.11. 2022 hotel Gemma Beach Resort.
  Dekuji Lenka.

  • Odpovědět

   Dobrý den Lenko, ozvu se vám.

 • Odpovědět

  Dobrý den,tady Jana,jak velky objem dat si mam poridit do Egypta v případě každodenního volání pres massenger nebo face app ci whatcapp cca půl hodiny denne,?Chtela bych si kartu poridit pres internet pred odjezdem do Egypta a to elektronickou.

  • Odpovědět

   Dobrý den Jano, na jak dlouho jedete? To je poměrně zásadní informace 🙂 Doporučil bych 12 nebo lépe 20 GB dat. Jen ještě upozorním na to, že volání přes Whatsapp je v Egyptě blokováno. Tedy to tam nefunguje. Volání přes Messenger je bez potíží.

 • Odpovědět

  Dobry vecer Lukaši letim taky do Taby je mozne tam sim kartu koupit na letisti?a pokryti vodafone je v pohode?

  • Odpovědět

   Dobrý den Pavle, omlouvám se, ale nemám k Tabě v tomto směru v tuhle chvíli žádné informace. Klidně pak dejte vědět, buď sem nebo soukromě, jaké tam aktuálně jsou možnosti.

 • Odpovědět

  Dobrý den, přilétáme do Marsa Alam dne 9.11.2022 v 8:10 hod., Mohu požádat o zaslání ceny na 8GB, 12GB a 20GB.
  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Moniko, jasně, hned se vám ozvu. Do jakého hotelu prosím jedete?

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  taky mám zájem o datovou simku. přílet Marsa Alam 16.11. cca v 8.10 ráno. Poprosím o zaslání cenové nabídky. Děkuji Andrea.

  • Odpovědět

   Dobrý den Andreo, není problém, kompletní informace ke kartám budete mít na mailu.

 • Odpovědět

  dobrý den
  prosím o ceník karet,chceme letět až v létě do Hurghady.Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Jano, do léta sice času dost, ale požadované informace vám posílám.

 • Odpovědět

  Objednali jsme si kartu na hotel a vše proběhlo v pořádku. Mockrát děkujeme.

  • Odpovědět

   Dobrý den Romane, děkuji, že píšete. Užívejte dovolenou v Dream Lagoon 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den,mám zájem o dstovou kartu ,přílet Marsa Alam 2.11.2022 v 18.30 hodin. Děkuji Lenka

  • Odpovědět

   Dobrý den Lenko, kartu na zítřek na večer ještě stíháme.

 • Odpovědět

  Prosim cenu a děkuji Alena

  • Odpovědět

   Vše jsem vám již dopoledne zaslal 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, koupil jsem si datovou sim na 20GB. Vyčerpal jsem do 31.10. 2022 12GB. Dnes 1.11. mi naběhl data zase od nuly, znamená to, že koupena data jsou na měsíc a tudíž mám nových 20 GB? Operátor Vodafon…

  • Odpovědět

   Dobrý den Petře, nerozumím přesně tomu, co myslíte tím, že „mi naběhl data zase od nuly“. V každém případě u Vodafonu to je klasicky dat, že data jsou platná na 28 dní od jejich první aktivace a rozhodně to není tak, že v momentě, kdy data vyčerpáte, se vám aktivují automaticky nové se stejnou platností. Jakmile je vyčerpáte, tak jsou zkrátka vyčerpané 🙂

 • Odpovědět

  prosím ,přiletíme do Hurgády 3.11 v 4.05 ráno je možné domluvit Sim kartu?

  • Odpovědět

   Dobrý den Aleno, ano, není problém, rád i pro vás kartu zajistím.

 • Odpovědět

  Dobrý den, měla bych zájem o 1 datovou sim kartu. Přilétám 2.11. na letiště v Hurghadě. Prosím o cenu na 4, 6 a 8GB?
  Předem děkuji, Martina

  • Odpovědět

   Dobrý den Martino, přílet zítra hned ráno? Budu vás obratem kontaktovat, abych si vše stihli potvrdit.

 • Odpovědět

  Dobrý den, měl bych zájem o datovou Sim ,vodafone 40Gb, přílet Marsa Alam 3.11. 6.40

  • Odpovědět

   Dobrý den Romane, rozumí,. ozvu se vám a zašlu podrobné informace ke kartám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, přilétáme do Marsa Alam dne 6.11.2022 v 6:05 hod., měl bych zájem o 1 ks datové sim 20GB nebo 40 GB, záleží na ceně. Předání by bylo ideální na letišti.

  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Jakube, ceník hned posílám spolu se všemi informacemi, jak vše funguje.

 • Odpovědět

  Také přílet 27.11. marsa alam v 6,40. Prosím jaké jsou možnosti SIM. Budu v Malikia Abu Dabbab.
  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Ivo, kompletní informace ke kartám vám zašlu na váš e-mail. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den, měla bych zájem o 2x datovou sim kartu 12GB .
  Přilétáme 2.11. na na letiště v Hurghadě.
  Předání prosím v hotelu .
  Děkuji
  Lenka

  • Odpovědět

   Dobrý den Lenko, rozumím, 2x 12 GB Hurghada. V Hurghadě typicky probíhá předání karet vždy hned na letišti, je to snadné a karty máte k dispozici hned.

 • Odpovědět

  Dobrý den, letime do Egypta 6.11 letiste Marsa a chtěl bych se zeptat na možnost objednání SIM ? Děkuji Kafka

  • Odpovědět

   Dobrý den Josefe, rád i pro vás SIM kartu zajistím. Ozvu se vám na e-mail a zašlu všechno potřebné.

 • Odpovědět

  Dobrý den, přiletime 3.11. Do Hurgahdy. Můžete mi poslat ceny a jestli je vlastně reálné to stihnout předat po příletu na letišti.

  • Odpovědět

   Dobrý den Petro, ano, bez problému, vše stíháme domluvit a kurýr tam na vás může 3.11. čekat.

 • Odpovědět

  Dobrý den, měl bych zájem o 1x datovou sim kartu. Přilétáme 13.11. na na letiště v Marsa Alam. Předání bychom volili zřejmě na hotelu Hotel Blue Lagoon Resort & Aqua Par. Mohu poprosit o zaslání cen SIM na 2,5GB, 4GB a 6GB? Předem děkuji za zaslání, Pavel.

  • Odpovědět

   Dobrý den Pavle, děkuji za dotaz. Předání karet na hotelu či u hotelu není problém. Ozvu se vám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, při létám 5.11. ve večerních hodinách do Marsha Alam, resort Brayka Bay Reef. Potřebuji datovou kartu na Whotsapp, abych se domluvila na výlety. Kolik dát? Jaká cena? Budu 12 dní. Předání na hotelu.

  • Odpovědět

   Dobrý den, informace k SIM kartám budete mít na e-mailu. Nejmenší je 4 GB varianta.

 • Odpovědět

  Dobrý den, bylo by možné ještě objednat datovou kartu s 12 GB dat? Přílet dnes večer ve 20:00, Hurghada, hotel Albatros Aqua Park. Předem děkuji za odpověď.

  • Odpovědět

   Dobrý den, nebyl jsem včera online, pardon za pozdní reakci.

 • Odpovědět

  Dobrý den.
  Měl bych zájem o datovou kartu letovisko Egypt Taba

  Děkuj
  Míra

  • Odpovědět

   Dobrý den, omlouvám se, ale nemám vám jak v Tabě kartu doručit.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, mohl bych poprosit o zaslání cenové nabídky? Předběžně máme mít přílet 5.11. v 6:20 na letiště Marsa Alam. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Michale, rozumím, přílet 5.11. do Marsy, budu vás kontaktovat.

 • Odpovědět

  Dobrý den, odlétáme 19.11 do Marsa Alam do hotelu Pensee Royal Garden. Mohla bych poprosit o ceny k jednotlivým objemům?
  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Bohdano, jasně, kompletní nabídku budete mít na svém e-mailu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, měl bych zájem o 1x datovou sim kartu. Přilétáme 9.11. na na letiště v Marsa Alam. Předání bychom volili zřejmě na hotelu. Mohu poprosit o zaslání CN na 8GB a 12GB? Předem děkuji za zaslání, Jirka.

  • Odpovědět

   Dobrý den Jirko, předání karet na většině hotelů není problém. Existují však pár výjimek. Proto prosím pak o specifikování resortu, do kterého jedete. Ceny budete ít na svém mailu. Děkuji 🙂

 • Odpovědět

  Prosim o zaslani ceniku.dekuji

  • Odpovědět

   Dobrý den, kdy a kam přesně letíte?

 • Odpovědět

  Dobrý den, mám zájem o datovou sim. Přílet 5.11. v 16:35 na letiště (raději předání na hotelu,konkrétní domluva přes e-mail). Můžete mi poslat cenovou nabídku jednotlivých objemů 12GB, 20GB a 40GB? Děkuji Hanka

  • Odpovědět

   Dobrý den Hanko, jasné, předání na hotelu není problém, kam přesně jedete? Ceny k jednotlivým objemům posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den ,
  měl bych zájem o datovou kartu,přílet MarsaAlam 27.11 6.40. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Jirko, budu vás kontaktovat.

Zeptejte se na cokoliv k tématu - vložte komentář

* Pole "Vaše jméno" a "Váš email" jsou povinná, vaše emailová adresa nebude zveřejněna, spam rádi nemáme.
Důležité: Některé komentáře se zobrazí až po jejich schválení.
Tipy na zájezdy
Hotel Arabian Park, Dubaj, Emiráty

Emiráty (-45%): 7 dní ve 4* hotelu přímo v Dubaji za 12 390 Kč

Hotel Murdeira Village Resort, Sal, Kapverdy

Kapverdy (-56%): týdenní dovolená na ostrově Sal za 14 990 Kč

Hotel Radisson Marina Resort, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam (-63%): výjimečný Radisson Marina resort (8 dní) za 9 590 Kč

Hotel Mariant, S´Illot, Mallorca

Mallorca: dovolená (7 dní) s polopenzí v oblíbeném hotelu za 8 731 Kč

Hotel BM Beach, Ras al Khaimah, Emiráty

Emiráty (-56%): dovolená (7 dní) s polopenzí v Ras al Khaimah za 12 290 Kč

Hotel Gemma Beach Resort, Marsa Alam, Egypt

Egypt (-48%): dovolená (8 dní) v 5* resortu v Marsa Alam za 7 750 Kč

Máte 50% hotovo
Tipy na exkluzivní dovolenou
Aktuálně dostupné zájezdy se slevou až 60%. Maximálně 1x měsíčně.