Internet v Egyptě

Ačkoliv se řada lidí na dovolené bez funkčního připojení k internetu obejde, pro jiné je možnost „být online“ nezbytnost. Jak zajistit, abyste měli internet k dispozici i v Egyptě? Kdy je potřeba kupovat datovou SIM kartu? Kde ji lze pořídit, jak si ji objednat předem ještě před odletem ČR a kolik taková data stojí?

Ukáži vám, jaké jsou možnosti.

WI-FI připojení zdarma | Za poplatek | Datová SIM karta | Koupě na letišti 

 Objednávka s doručením na letiště | Na co si dát pozor

Tipy na dovolenou: Akční zájezdy do Egypta se slevou 40%
Zobraz volné termíny   →
A ušetři až 29 246 Kč na jedné osobě

Wi-Fi připojení na hotelu

Nejjednodušší je si před rezervací zájezdu předem ověřit, jak to v daném hotelu s internetem vlastně je a vybrat takový resort, kde je bezdrátové připojení k dispozici. Nejlépe v celém areálu hotelu (v lobby, v pokojích i venku u bazénu).

A zdarma.

Nutno podotknout, že tak si počet potencionálních hotelů výrazně snížíte. Bezplatný internet, navíc na pokojích, je v egyptských hotelech vzácný (bez problému funguje třeba v TUI Magic Life v Sharm el-Sheikhu, kde signál nechytnete akorát na pláži). Tím spíš je vzácnější u těch cenově nejdostupnějších resortů. Výjimkou je třeba Jolie Beach Resort.

Egypt internet - datová SIM karta

Celkem běžná praxe ale je, že se lze zdarma připojit ve vstupní hale, v lobby hotelu.

Ať už wi-fi chytnete bezplatně přímo na vašem pokoji nebo jen ve společných prostorách hotelu, často je takové připojení nespolehlivé. Internet je pomalý, připojení padá nebo se nepřipojíte vůbec, zejména večer, kdy bývají sítě přetížené.

To, že si zaplatíte dovolenou v kvalitním hotelu typu Sentido Oriental Dream nebo Hilton Marsa Alam Nubian Resort, bohužel není v žádném případě zárukou toho, že vám internet bude šlapat všude jako hodinky.

Pokud vám na internetu v hotelu záleží, rozhodně doporučuji si předem zjistit, jak to ve vašem resortu s připojením je. Případně mi tu dole pod textem nechte komentář a já vám napíši, jak se věci na místě skutečně mají.

Internet na hotelu za poplatek

Většinou tam, kde to nenabízí zdarma, si můžete internet dokoupit. Logicky je potřeba ale počítat s poněkud vyšší cenou. Uvedu konkrétní příklad.

Ceny připojení v Malikia Abu Dabbab resortu v Marsa Alam:

 • 1 den za 8 €
 • 7 dní za  23 €

Cenově se jednotlivé hotely v tomto ohledu samozřejmě liší, ale rozdíly typicky nejsou veliké. Krom vyšší ceny je potřeba kalkulovat s dalšími nevýhodami. Internet většinou nechytnete na pláži a i placené wi-fi v některých případech podléhá kritickým časům, ve kterých může být připojení pomalejší. Zkrátka ani náhodou na to není 100% spolehnutí, a proto od tohoto řešení lidi odrazuji.

Datová SIM karta

Jestliže chcete být na hotelovém připojení nezávislí, kupte si egyptskou předplacenou datovou SIM kartu.

egyptská Vodafone SIM karta

V Egyptě fungují 3 hlavní operátoři:

Vodafone je z nich největší a má v Egyptě nejlepší pokrytí. Budete-li se zdržovat v turistických částech Egypta, tak až na některé výjimky příliš nezáleží na tom, zda zvolíte Vodafone, Orange nebo Etisalat. V Sharm el Sheikhu, v Hurghadě i v regionu Marsa Alam většinou fungují data od všech tří operátorů.

Kde datovou SIM kartu koupit:

 • předem prostřednictvím online objednávky
 • na letišti
 • v nákupním centru
 • v hotelu (v některých)
 • u delegáta

Oproti letištním přepážkám nebo oproti oficiálním zastoupením jednotlivých telefonních operátorů ve městech musíte při koupi karty na hotelu nebo přímo od vašeho delegáta počítat s cenovou přirážkou. Vůbec výjimečné nejsou dvojnásobné či vyšší ceny. Tím nikoho nechci od těchto „zdrojů“ odrazovat, mají totiž i svoji výhodu. V případě, že by s kartou bylo něco v nepořádku, máte ji kde reklamovat.

Internetový Vodafone stánek na hotelu v Marsa Alam

Takto prodejní stánky v resortech vypadají (tento je z Marina Lodge Port Ghalib resortu):

Často nejlepší řešení je proto koupit kartu tam, kde je za standardní cenu, ale včetně možnosti ji reklamovat a možnosti mít se kdykoliv na někoho obrátit v případě, že se SIM kartou bude nějaký problém. Každému, kdo cestuje do Marsa Alam, tuto variantu nabízím.

Doručení / koupě SIM karty na letišti

Prodejní stánky operátorů najdete jak na letišti v Hurghadě, tak v Sharm el-Sheikhu. Někde bývají přímo u výdeje zavazadel. Tam, kde čekáte na kufr, tam koupíte i datovou SIM kartu.

Internet v Hurghadě

Z diskuze dole pod textem přidávám pár posledních reálných zkušeností s koupí SIMky na letišti v Hurghadě.

Ahoj zdravím z Hurghady,
dorazili jsme v 1 ráno na letiště a byl otevřeny stánek operátora Orange. Prodávali SIM karty s 16GB dat za 10$, aktivace je jednoduchá návod je k vyfoceni na pultíku při prodeji karty. Když jsme po chvilce odcházeli z letiště tak se otevíral i stánek Vodafone (ten jsem cenu ale neviděl). Data funguji normálně a jsou velice rychlá. (viz. zpráva od Martina)

Dobrý den, Lukáši, mám špatnou zkušenost z letiště v Hurghádě. V červenci jsem zakoupil kartu od Orange. V návalu u přepážky jsem si jí nenechal vložit do telefonu, na hotelu jsem potom zjistil, že je nefunkční. Stejnou zkušenost měli i mnozí spolucestující. S pozdravem Pepa (viz. zpráva od Pepy)

Hned po vyzvednutí zavazadel je možno zakoupit SIM u třech stánků. Ráno kolem 5:00 byl otevřen stánek Vodafone a Orange. Koupil jsem u Orange za 10 USD 10GB. Po vytočení kódu #1000# a zvolení anglického menu, bylo připsáno dalších 10 GB. Ten návod mají u stánku. Říkali, že začne fungovat do 2 hodin. Myslím, že to bylo o hodně dřiv. Stačilo jen vložit do telefonu. Žádná speciální aktivace. K nákupu chtěli vidět pas. (viz. zpráva od Davida)

Většina českých příletů do Egypta je brzy ráno (většinou kolem 5:00). Neznám otvírací doby jednotlivých přepážek v Hurghadě a upřímně si myslím, že stejně nebudou úplně pevné. Jednou vám tvrdí, že jsou nonstop (H24), podruhé mají ještě zavřeno. Každopádně standardně zde bývá minimálně jedna z nich i takto brzy ráno otevřena.

Internet v Marsa Alam

V březnu 2019 byly všechny prodejní stánky datových SIM karet na letišti v Marsa Alam zrušeny, během léta 2019 byl otevřen stánek Orange, na podzim 2019 stánek We. S příchodem Covidu na jaře 2020 se však všechny pozavíraly a zrušily. V zimě 2020/2021 byl znovuotevřen stánek Orange.

Aktualizace 1. červenec 2021: nyní v Marsa Alam nepravidelně fungují dvě prodejní místa – jak stánek Orange, tak poměrně nově i stánek Etisalat.

Tedy aktuálně, jedete-li do Marsa Alam, máte několik možností…

Zbývající data na Sim kartě od Vodafone, Egypt

Za prvé: můžete objednat SIM kartu předem ještě před odletem z ČR a nechat si ji zdarma doručit na letiště nebo do vybraných hotelů. Aktuální nabídka je následující:

 • 2,5 GB
 • 4,0 GB
 • 6,0 GB
 • 8,0 GB
 • 12,0 GB
 • 20,0 GB
 • 40,0 GB

Chcete-li si zajistit kartu předem, napište dolů pod text komentář s požadovaným objemem dat, ozvu se vám na email, zašlu vám podrobné informace a objednávku společně vyřídíme. Objednávka tímto způsobem má několik výhod:

 • máte garanci, že karta bude aktivní a že na ní bude objednané množství dat
 • že bude fungovat po dobu 29 dní nebo do vyčerpání dat
 • budete mít k dispozici kontakt, na který se můžete kdykoliv obrátit v případě problému s kartou

V sekci komentářů, kterou najdete pod článkem, jsou desítky recenzí od lidí, kteří tuto službu online objednávky již využili. Mrkněte se na ně! Mnoho dalších je v mé mailové schránce, jednu z nich přikládám:

„Jsme zpět, po krásné dovolené v Hotelu Fantazia resort.

Po přistání v Marsa Alam jsme na letišti vyřídili potřebné doklady. Na kontrole pasů byly fronty, tak jsme se necpali. Proto jsme z letiště vyšli až mezi posledními.(0.30 hod.)

K mé radosti tam opravdu čekal člověk s cedulkou mého jména a SIM kartou. Předání proběhlo bokem před letištěm. Bylo to rychlé. Dal jsem mu o dvě Eura více, poklonil se a zmizel. Karta byla bez obálky.

Po příjezdu na hotel jsem ji nasadil do mobilu a ihned vše šlapalo, pin to nechtělo. Celou dovolenou jsme měli kvalitní 4G přípojení. V mobilu jsem nastavil sdílení Internetu přes Wifi. Na SIMce  bylo na začátku 8 GB dat. Po vašem návodu jsem kontroloval stav dat, fungovaly oba způsoby.

Ještě jednou díky.“

(Jiří R., 26.8.2019)

Doplním, že tyto SIM karty jsou od Vodafonu, který má v Egyptě nejlepší pokrytí. Iva si na potíže se sílou Orange signálu v Marsa Alam stěžovala:

„Jinak pokud by někoho zajímalo, jsme v hotelu Hilton v Abu dabbab a mnohem lépe fungují data Vodafone, vloni všude i na pokoji bez problémů, letos orrange a na pokoji se tomu moc nechce, venku ano, venku ale jdou i hotelové WiFi, takže tak“ (viz. zpráva od Ivy)

Za druhé: koupit kartu po příletu ve stánku Orange. Ten, jak jsem již zmiňoval, zde byl otevřen v září 2019, s Covidem byl zavřen a nyní je opět fungující. Jeho otvírací dobu neznám, ale určitě se nebude jednat o pevné pracovní hodiny, předpokládám, že to bude dost podobné jako u stánků v Hurghadě.

Stánek je přímo u posledního východu z letiště vpravo ode dveří, je výrazně označený Orange 4G. Nabízí jen jeden datový tarif, 16 GB za 9 USD nebo 8,5 €. Tedy je to suverénně nejlevnější varianta. Na druhou stranu se někteří setkávají s problémy (viz. citace od Ivy a Pepy výše). Karty jsou určené pouze pro cizince, tedy je nutný pas, číslo přiřazují ke jménu, tzn. na dvě karty chtějí dva pasy. Při prvotním spuštění karty jsou na ní pouze 2 GB, zbytek se musí aktivovat kódy, které je nutné na telefonu vytočit.

„Ráno na letišti u výstupu otevřený stánek Orange, 16Gb datová karta za 9 USD, karta nová, originální. po instalaci do telefonu naběhne jenom 2 Gb, po odeslání dvou kódů se kapacita nevysílá na 16Gb. Postup je na stánku i v češtině, doporučuji opsat nebo vyfotit. Není rozdělena na net a sociální sítě, prostě data.“ (viz. zpráva od Petra)

Přikládám instrukce k aktivaci dodatečných dat u Orange přesně tak, jak figurují na jejich prodejní stánku:

Egypt Orange - instrukce k datové SIM

Za třetí: pokud si neobjednáte kartu předem a narazíte náhodou na zavřený Orange stánek, není problém SIM koupit buď od delegáta či v hotelech (někde přímo na recepci nebo v hotelových obchodech, jinde najdete přímo resortech malé prodejní stánky od Vodafone). V každém případě upozorňuji na to, že nechat koupi karty až na hotel, je vždy možnost nejdražší. Viz. nabídka datových karet v hotelu Pensee Royal Garden: 3 GB za 25 EUR nebo 5 GB za 30 EUR.

Na co si dát pozor

Trvejte na originální, nové SIM kartě, která není vylomená ze svého původního obalu! Tohle si pohlídejte hlavně, když budete kupovat kartu u nějakého stánku na letišti, kam je jasné, že se nebudete schopni během pobytu vrátit pro případ reklamace. Stává se totiž, že lidem prodávají i již použité karty, byť na nich data jsou. Často ale na takových kartách je již část dat spotřebována, v některých případech mají kratší platnost, a výjimečně vám tak může internet v Egyptě přestat fungovat úplně.

Použitá SIM karta je buď k originálnímu obalu přilepena lepící páskou nebo vám ji nabídnou úplně samostatně, bez obalu. Zároveň nabádám k tomu, abyste zbytečně netrvali na tom, aby vám prodejce kartu do telefonu vkládal. Je to totiž moment, kdy může bez vašeho vědomí novou SIMku zaměnit za SIMku starší.

Informujte se na typ dat!

Občas, nejen v Egyptě, jsou totiž data na datových SIM kartách dělena do dvou částí:

 • jedna na prohlížení běžného internetu
 • druhá čistě na messengery typu WhatsApp, Messenger, Skype, apod.

Když koupíte 5 GB simku, klidně je možné, že na ní dostanete např. jen 3 GB využitelných na cokoliv + 2 GB využitelných pouze na messengery.

Stačit bude jedna SIM karta

Ideálně takovou vložte do telefonu, který má dva SIM kartové sloty. Pak vám na daném telefonu stačí zapnout a nastavit mobilní hotspot, vytvoříte bezdrátovou síť, do které se snadno připojí i další členové rodiny. A internet bude vesele fungovat všem.

Pevně věřím, že jsem článkem zodpověděl to, co vás o internetu v Egyptě zajímalo. Pokud ne, klidně pište komentář 🙂 V každém případě nejlepší je buď vybrat takový hotel, kde internet běží bez problému a zdarma ve všech prostorech. V opačném případě se vám bude hodit v Egyptě datová SIM karta od některého ze tří místních operátorů. Pokud můžete, volte Vodafone, který má nejsilnější pokrytí i pobřežních oblastí u Rudého moře. Obvykle ale celkem dobře, byť ne vždy úplně perfektně, fungují i zbývající dva operátoři.

Celkový počet komentářů v diskuzi:   6 253
Komentáře jsou řazeny od nejnovějších. Zeptat se můžete na cokoliv i vy, stačí přidat příspěvek.
 • Odpovědět

  Dobrý den,měla bych zájem o Vodafon datovou SIM aby podporovala Messenger a WhatsApp.Poprosim o ceník.
  Přílet Hurgada 15.4.2023 nebo hotel Caribbean World Resort Soma Bay.
  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Jano, karta by vám byla doručena kurýr přímo na letiště v Hurghadě, pokud s tím takto budete souhlasit. Veškeré informace hnedka posílám. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  chtěl bych Vás požádat o informace týkající se egyptských datových SIM karet.
  Marsa Alam 24-31.5
  Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Karle, děkuji za informace o vašem příletu. Zašlu vám veškeré informace na váš e-mail. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den je možné koupit na letišti v Tabě Sim kartu? Děkuji za odpověď

  • Odpovědět

   Dobrý den Markét, popravdě se přiznám, že v tomto směru nemám o letišti v Tabě aktuální informace, omlouvám se 🙁

 • Odpovědět

  Dobrý den měl bych zájem o 2 sim karty …egypt Marsa al. Letíme v červnu 2023. Prosím o cenovou nabídku. Dekuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Jardo, hnedka vám to posílám.

 • Odpovědět

  Zdravím Lukáši,
  taktéž se omlouvám,netušil jsem o prodlevě příspěvek – odpověď:-)

  • Odpovědět

   Vůbec nic se nestalo 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši. Chystáme se letět 28.1.2023 do Egypta, zatím nemáme pevně vybraný hotel ani letovisko. Zajímala by nás cena sim karet Vodafone s daty – jedna 8Gb a druhá 12,5Gb. Děkuji za odpověď. Martin

  • Odpovědět

   Dobrý den Martine, rozumím, přehled cen vám pošlu. Pokud se pro některou z variant rozhodnete, tak vám kartu rád zajistím.

 • Odpovědět

  Dobrý den,

  Letíme do Sharm Al Shiekh, do hotelu Falcon Star 3.2.23, mohli bychom près vás zařídit kartu?

  • Odpovědět

   Dobrý den, omlouvám se, ale v případě Sheikhu vám nemám jak kartu doučit.

 • Odpovědět

  dobrý večer,
  dneska jsem přiletěla z Egypta a chtěla jsem poděkovat za perfektní přístup ohledně sim karty.
  V neděli ráno při příletu na mě na letišti v Marse čekal posel a předal kartu. Velikost dat souhlasila.
  Ještě jednou moc díky a příště Vás určitě zase využiji

  Markéta

  • Odpovědět

   Dobrý den Markéto, moc mne těší, že jste se po návratu z Egypta ozvala. Věřte nebo ne, ačkoliv to kladu na srdce každému, většina lidí se pak již neozve. O to víc si toho pak vždy vážím,. Jsem rád, že vše proběhlo tak, jak mělo a věřím, že dovolená v hotelu Three Corners Happy Life Resort se vám vydařila. Mějte se fajn a třeba se někdy opět uslyšíme.

 • Odpovědět

  Dobrý den,tak Vám mnohokrát děkuji za vymazání příspěvku a vysvětlení ,co bylo na mém dotazu tak odsouzeníhodného.Docela jsem na Vás spoléhal.No nic no.

  • Odpovědět

   Dobrý den Mirku, vždy mne malinko udiví, když si někdo mylně myslí, že ho ignoruji nebo jsem snad jeho příspěvek smazal. Nejste ani první, ani poslední 🙂 Na veškeré dotazy zde reaguji ve svém volném čase, a proto zkrátka ne vždy jsem schopen reagovat neprodleně. A často, do doby, než zareaguji, tak vy zde váš dotaz zkrátka nevidíte. To jen na vysvětlení. Každopádně k vašemu dotazu, moje zkušenosti jsou limitovány na předplacené karty různých operátorů, takže se omlouvám, ale nejsem vám schopen poradit. … A abyste si nemyslel, že jsem váš příspěvek smazal, tak sem ještě přikládám to, co jste psal: „Dobrý den ,co byste mi doporučil nebo jak vyřešit situaci,kdy se na přibližně 5 měsíců stěhujeme prvně do vlastního apartmánu v Hurgadě.Co a kde zakoupit,aby fungoval internet,volání přes wifi,jak je to s vlastním routerem a připojením PC ,atd.
   Moc předem děkuji
   !“

 • Odpovědět

  Dobrý den, chtěla bych si přes Vás koupit kartu 12GB, jedu do Hurghady 1. 2.-15.2.23,hotel Palm Beach resort, odlet ráno v 5 hod., ale zatím nevím číslo letu (koupila jsem dnes jako lastminute). Využila jsem Vaši službu již před rokem a fungovalo vše bezvadně. Mohu Vás zase poprosit? Prosím o cenu a dispozice k platbě. Předem moc děkuji. Ladislava Zischková

  • Odpovědět

   Dobrý den Ladislavo, těší mne, že se po roce opět ozýváte. Kartu pro vás zařídím. Ozvu se vám jako posledně na váš e-mail. A s dovolením vás mailový kontakt i telefonní číslo z vašeho příspěvku smažu, aby to tu veřejně neviselo a aby vás náhodou nezačal někdo spamovat. Hezkou sobotu přeji 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, poprosím o nabídku sim. Letíme 4.2 do Marsa Alam. Děkuji Eva Bradáčová

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o zaslání nabídky SIM karty. Přílet do Hurghady 18.2. cca 18.45 hod. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Jiří, zasílám vám ke kartám na váš mail kompletní informace.

 • Odpovědět

  Dobrý den, můžu Vás požádat o nabídku simkarty? Přílet 6.5.2022 Hurghada. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Petro, jasně, není problém, posílám na váš e-mail a vy se mi prosím před odletem ozvěte a vše dohodneme.

 • Odpovědět

  dobrý den, prosím o info ohledně sim, letíme v sobotu do Marsa

  • Odpovědět

   Dobrý den Terko, v sobotu 21.1. je to tak? Hned se vám ozvu na e-mail a vše dohodneme. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den, můžeme Vás požádat o nabídku simkarty? Přílet 21.01.2023
  17:15 Marsa Alam

  • Odpovědět

   Dobrý den Martine, jasně, rád simku i pro vás připravím. Informace zasílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, měla bych také zájem o zajištění SIM karty. Termín je od 6.5. Hurghada.
  Děkuji, Míša

  • Odpovědět

   Dobrý den Míšo, děkuji za váš termín. Ozvu se a vše pošlu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, přiletíme s bráchou 11.2. 2023 do Hurghaday v 06:05, měl bych zájem o 2 karty, prosím o podrobnější info. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Tomáš, není žádný problém. Zajistím a kurýr vás 11.2. bude s kartami na letišti vyhlížet.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohla bych poprosit o ceník SIM karet s daty ? A veškeré informace ? Chystáme se do Egypta v dubnu.
  Předem děkuji ☺️

  • Odpovědět

   Dobrý den Petro, do dubna je sice ještě dost času, ale rozumím, že to nechcete nechávat na poslední chvíli. Ozvu se.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  2.2. v 18:50 máme přílet do Káhiry. Je se možné domluvit na zakoupení SIM?

  Díky

  David

  • Odpovědět

   Dobrý den Davide, omlouvám se, ale nemám vám jak v Káhiře SIM předat.

 • Odpovědět

  Dobrý den. Mohla bych poprosit o nabídku karet do Egypta? Od 4.2. Marsa Alam. Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Kateřino, pardon za pozdní reakci. Už vám píši 🙂

 • Odpovědět

  Děkuji za vynikající servis. SIM karty na nás čekaly přesně tak jak jste nás informoval a také bezproblémově fungovaly.
  Tuto službu mohu vřele doporučit všem, kteří se chystají na dovolenou do Egypta.

  • Odpovědět

   Zdravím vás Oldřichu, jsem moc rád, že jste si vzpomněl a ozval jste se 🙂 Zároveň doufám, že se vám vaše dovolená v Novotelu líbila.

 • Odpovědět

  Dobrý den Jirko,

  Hurghada, 01.02. 2023 kolem 5. hodiny ranní.

  Děkuji a s pozdravem Lukáš

  • Odpovědět

   Dobrý den Lukáši, omlouvám se, že reaguji se zpožděním, hned se vám ozvu.

 • Odpovědět

  Dobrý den mám zájem o nabídku datové sim. Přílet Marsa A. 5.2. 6:40. Děkuji Aleš

  • Odpovědět

   Dobrý den Aleši, i vám se omlouvám, že jsem nestihl zareagovat dříve. Děkuji za informace o vašem příletu, nabídku posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den,měla bych zájem o sim kartu,prosím o zaslání nabídky,přílet Hurghada je 18.2.23 Díky ED

  • Odpovědět

   Dobrý den Evo, veškeré informace ke kartám budete mít na svém e-mailu 🙂

 • Odpovědět

  Zdravím letíme do hurgady 23.6.23 prosím o nabídku děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Petře, posílám, pár dní před odjezdem se mi na mail prosím ozvěte a vše obratem domluvíme. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den, jedeme na plavbu po Nilu, přilétáme do Hurghada 21.1.2023 večer, měla bych zájem o kartu s daty, která budou fungovat i podél Nilu. Můžete mi prosím poslat nabídku?

  • Odpovědět

   Dobrý den Nino, já mám dobré zkušenosti s Vodafonem a mám vyzkoušeno, že i u Nilu funguje. Doporučuji tedy ten. Ozvu se vám.

 • Odpovědět

  Dobrý den i ode mne, 26.3.2023 začínáme týdenní pobyt, hotel SHAMS ALAM,
  mám rovněž zájem o kartu, děkuji za informace

  Václav

  • Odpovědět

   Dobrý den Václave, i vám se omlouvám, že jsem na váš dotaz nestihl zareagovat dříve. Do Shams Alam kartu určitě doporučuji. Podrobné informace k SIM kartám budete mít na mailu.

 • Odpovědět

  Dobrý den prosím o cenovou nabídku na 2 x sim Hurghada 21.1. Dekuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Eliško, pardon, že reaguji se zpožděním. Obratem vám všechny informace ke kartám zasílám.

 • Odpovědět

  Zdravím Lukáši potřebuji kartu Vodafon 20 GB za 38 Euro.
  Jedeme 22.4.2023 do hotelu Aurora. Letíme po půlnoci tak se ptám kde bude lepší kartu převzít. A zda bude karta aktivovaná pro internet i služby whatsap Facebook a Td Od 22.4.23
  Děkuji za info. Jirka

  • Odpovědět

   Dobrý den Jirko, i vám se omlouvám, že reaguji až dnes, nezlobte se. Převzetí je pro vás myslím lepší a jednodušší na letišti, kurýr tam na vás brzy po ránu počká, není problém, je zvyklý 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, můžeme Vás požádat o nabídku simkarty? Přílet 4.2.2023 Hurghada cca 7.00 děkujeme

  • Odpovědět

   Dobrý den Jirko, kompletní informace ke kartám budete mít na svém mailu. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den, Honzo, letíme 18.1.23 o půlnoci do Marsa Alam. Mohl byste mi prosím poslat cenovou nabídku simkaret?
  Děkuji
  Pavla

  • Odpovědět

   Dobrý den Pavlo, obratem zasílám. Během zítřka vše domluvíme a vzájemně si potvrdíme.

 • Odpovědět

  Dobrý den, letíme 11.2. do Egypta (HurghadaSo 11. 02. 2023 – 06:05), měl bych zájem o kartu, prosím podrobnější info. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Lado, děkuji za informace o vašem příletu do Hurghady, info ke kartám zasílám a 11.2. pro vás může být připravena 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, měl bych také zájem o zajištění SIM karty. Termín je od 1.2.2023. (Fort Arabesque Resort Spa & Villas – Hurghada).
  Děkuji, Tomáš.

  • Odpovědět

   Dobrý den Tome, ozvu se vám a na 1.2. kartu bez problému i pro vás připravím.

 • Odpovědět

  Dobrý den, chtěl bych informace k datovým simkám a ceny. Hotel: AMARINA ABU SOMA RESORT (Egypt / Hurghada) od 8-16.7.2023. Díky.

  • Odpovědět

   Dobrý den Michale, ve vašem případě by vám kartu doručil přímo na letiště v Hurghadě. Podrobnosti zašlu.

 • Odpovědět

  Dobrý den,bylo by mozné se domluvit ohledne simkarty na letisti? Termin 22.8.2023 Hurghada,Blend club aqua resort. Mohl bych dostat nejake info o predani a cenovou nabidku? Děkuji s pozdravem Ruzicka Zdenek.

  • Odpovědět

   Dobrý den Zdeňku, ano, není problém, byť je se ozýváte s velkým předstihem. Ceny pošlu a karty pro vás v srpnu připravím.

 • Odpovědět

  Prosím o nabídku datových karet. Plánujeme v březnu hotel Malikia.
  Děkuji Jana

  • Odpovědět

   Dobrý den Jano, posílám 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, poprosím o cenovou nabídku datové SIM, letiště Marsa Alam nebo hotel Dream lagoon & Aqua park.

  • Odpovědět

   Dobrý den Veroniko, posílám na váš e-mail 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den,chtěla bych se zeptat,zda-li je pro 4 členou rodinu lepší 1 karta s velkým množstvím dat /hotspot/ a nebo pro každého zvlášť svou? My s manželem především WhatsApp,mrknout do e- mailu a tak.No a děti hry, kamarádi na soc.sítích …atd…Jaké jsou prosím ceny? Chystáme se do Marsy hotel Dream Lagoon.

  • Odpovědět

   Dobrý den Vlasto, řekl bych, že to záleží na osobních preferencích. Levněji určitě vychází varianta jedné či dvou velkých karet, než čtyřech menších. Takže já bych spíš doporučoval tuto variantu (přes hotspot z jedné velké karty). Ale v podstatě to je jedno a na vás.

 • Odpovědět

  Zdravím Vás,letíme v 1.00 – 18.1.23 do Marsa Alam,hotel Hilton Nubian Resort,poprosím o kartu 6 GB,dík za info

  • Odpovědět

   Dobrý den Zbyňku, rozumím, Hilton 18.1., 6 GB je možných, Informace budete mít v mailu. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobry den, prosim o cenovou nabidku datovych SIM karet. Bud vyzvednuti na letisti nebo v hotelu Malikia. Velice dekuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Martine, já doporučuji převzetí hned na letišti, ale možná je i Malikia. Je to na vás. Informace i ceník posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o info k možnostem a cenám SIM karty – Hurghada 11/2/23. Děkuji Pavla

  • Odpovědět

   Dobrý den Pavlo, děkuji za informace o vašem příletu do Egypta. Veškeré informace ke kartám budete mít na svém e-mailu 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den v březnu poletíme na letiště Marsa Alam prosím o nabídku datových karet. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Mirku, zasílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den.
  Nevíte náhodou, jestli jsou obdobné služby poskytovány na letišti Taba??

  • Odpovědět

   Dobrý den Pavle, o Tabě bohužel nemám v tomto smyslu žádné informace 🙁

 • Odpovědět

  Dobrý den, šlo by prosím ještě narychlo zaridit simkartu? Máme přílet 15.1 do Marsa Alam kolem 6 hodiny.
  Děkuji
  S pozdravem
  Bezděková

  • Odpovědět

   Dobrý den Kláro, ano, šlo, to ještě stíháme, hned se vám ozvu mailem.

 • Odpovědět

  Dobrý den v dubnu letíme do Egypta hotel Soulotel Dream Resort & Spa (ex. Dream Lagoon & Aquapark Resort) jak funguje internet a kde tak seženu simkartu za rozumnou částku ? Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Kláro, pokud vím, tak wifi v tomto hotelu je čistě placené, minimálně ještě před necelý rokem to tak bylo. Informace ke kartám vám zašlu.

 • Odpovědět

  Dobrý den v červenci letím do Hurgada.Jaka je nabídka SIM karet a za jakou cenu.Dekuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Veroniko, ozvu se vám.

 • Odpovědět

  Dobrý den 11.3. Hurghada prosím o nabídku datových karet. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den, posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý deň,
  poprosím Vás info ohľadom možnosti kúpy SIM na letisko Hurghada s príletom 17.02. o 21.20.

  Ďakujem.

  • Odpovědět

   Dobrý den Marek, děkuji za informace o vašem příletu, ozvu se vám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o bližší informace o možnostech koupi datové SIM karty pro pobyt v termínu 20.–27. 4. 2023 v hotelu Labranda Club Makadi. Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Zdeňku, budu vás kontaktovat mailem. Kartu pro vás jsem schopen zařídit a kurýr s kartou na vás bude čekat po příletu na letišti.

 • Odpovědět

  Zdravím poletím v létě do Hurghady ,můžu požádat o cenovou nabídku karty?
  Je to sice trochu dopředu ale minimálně zjistím na Vás kontakt , data +volaní
  děkuji M

  • Odpovědět

   Dobrý den Mariáne, jasně, pošlu vám již nyní ke kartám veškeré podrobnosti. Koukněte na to a před odletem se v případě vašeho zájmu ozvěte. Stačí ve chvíli, kdy budete mít od cestovky potvrzené číslo letu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o cenovou nabídku dat. SIM. Letíme do Hurghady 14.1.2023. Děkuji Katka

  • Odpovědět

   Dobrý den Katko, přílet do Hurghady v 06:05 ráno, je to tak? Budu vás hned kontaktovat.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o cenové info SIM karet, Marsa Alam.
  Děkuji Pavel

  • Odpovědět

   Dobrý den Pavle, posílám i na váš e-mail 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, bylo by možné se domluvit ohledně sim karty? Budeme potřebovat z Egypta částečně i pracovat. Termín je 4.3 2023 Marsa Alam. Mohla bych poprosit o cenovou nabídku? Děkuji. 🙂

  • Odpovědět

   Dobrý den Veroniko, ano, není problém se dohodnout. Doručení hned na letišti, budete ji mít tedy hned po příletu. Hezký den 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, chci se zeptat zda by šlo ještě narychlo zařídit simkartu 40GB
  Na Sobotu 14.1.2023
  Díky

  • Odpovědět

   Dobrý den Martine, již jsem vám psal 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den v květnu letíme do Hotel Malikia Beach Resort Abu Dabbab je možné vás požádat o cenu sim karty? Děkuji za info.

  • Odpovědět

   Dobrý den Petře, ano, samozřejmě. Ceník budete mít v mailu. V případě vašeho zájmu vám kurýr kartu doručí přímo na letiště (či alternativně na hotel, ale to je pro všechny zúčastněné typicky složitější).

 • Odpovědět

  Zdravím 15.1. přiletí mě do Hurghady. Měla bych zájem o simkartu a info.

  • Odpovědět

   Dobrý den Šárko, děkuji za informace o vašem příletu do Egypta. Kompletní nabídku Vodafone karet budete mít na e-mailu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, poletím v létě do Marsa Alam,můžu požádat o cenovou nabídku karty? Počítám že budu využívat WhatsApp, Messenger a Facebook.Určitě uskuteční minimálně 3-4x za den hovor a určitě několik SMS.Děkuji předem.

  • Odpovědět

   Dobrý den Renato, rozumím, ozvu se vám a veškeré podrobnosti dohodneme po mailu či telefonu.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  9.3.2023 odlétáme do Marsa Alam a měla bych zájem o datovou simku. Prosím kolik dat by jste doporučil, jde jen o whats up psaní a posílání fotek. Moc děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Jano, pokud jedete na týden, tak myslím, že bez problému vám budou stačit 4 GB.

 • Odpovědět

  Dobrý den, letíme 15.1.2023 do Dream Lagoon & Aquapark Resort. můžeme poprosit Vodafone 8GB? Předem děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Tamaro, rozumím, 8 GB není problém, karta pro vás bude 15.1. připravena.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohla bych vás poprosit o cenovou nabídku, letíme květen Marsa Alam.
  Moc děkuji Jana

  • Odpovědět

   Dobrý den Jano, samozřejmě, ozvu se vám a vy prosím pak dejte cca 7 dní před vaším odletem vědět, abychom vše včas domluvili.

 • Odpovědět

  Dobrý den , 18,1 2023 letíme do Marsa Alam Sataya resort, prosím sim
  kartu s daty. info . Díky Milan

  • Odpovědět

   Dobrý den Milane, informace k SIM kartám zasílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den 9.2. Hurghada prosím o info datových karet. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Miloslave, posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, letíme 15.04.2023 do Egypta do ,,Hotel Shams Safaga“ , měla bych zájem o kartu, prosím podrobnější info. Děkuji Jiřina

  • Odpovědět

   Dobrý den Jiřino, v hotelu Shams Safaga je to podobně jako v řadě dalších egyptských hotelech dost bídné. Zde je navíc internet pouze placený. Takže sem kartu určitě. Ozvu se vám.

 • Odpovědět

  Zdravím, prosím o nabídku – Hurghada od 18.1.

  • Odpovědět

   Dobrý den Vlasto, zasílám veškeré informace na váš mail.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, 19.2.2023 letíme do Marsa Alam let QS1222, chtěl bych poprosit o cenovou nabídku, pro objem 12 a 20 GB dat. Děkuji moc, Stepan

  • Odpovědět

   Dobrý den Štěpáne, budete vše mít na vašem a-mailu 🙂 Kurýr by vás čekal ráno na letišti.

 • Odpovědět

  hurghada od 18.1., díky za info!

  • Odpovědět

   Dobrý den Jarmile, posílám

 • Odpovědět

  dobrý den,
  v neděli 15/1 přiletím ráno do Marsy v 6:40, číslo letu QS1246. Měla bych zájem o kartu, jen se nejsem jistá množstvím dat 🙂

  díky Markéta

  • Odpovědět

   Dobrý den Markéto, všechno posílám na váš e-mail. Kdyžtak mi napište, na co všechno data budete využívat a jak dlouho v Egyptě budete a množství nějak hrubě odhadneme.

 • Odpovědět

  Dobrý večer, Lukáši,
  do Marsa Alam letíme až v květnu, takže času dost. Prosím Vás o poslání infa ohledně cen SIM karet. Přílet do Marsa Alam je 9.5. kolem sedmé ráno – není to na kurýra brzy? Děkuji Yva

  • Odpovědět

   Dobrý den Yvo, některé přílety bývají i dřívější, kurýr je na to zvyklý, buďte bez obav 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, zítra ráno přiletíme do Marsha Alam. Je reálné zajistit dodání simkarty

  • Odpovědět

   Dobrý den Zdeňku, pardon, že reaguji až teď večer, hned se vám ozvu, když zareaguje nazpět do 20 minut, tak to stihneme, v opačném případě bohužel nikoliv.

 • Odpovědět

  Dobrý den, letíme 11.2. do Egypta – Marsa Alam, měla bych zájem o kartu, prosím podrobnější info.

  • Odpovědět

   Dobrý den Jano, posílám.

 • Odpovědět

  Krásný den, letíme teď koncem ledna do Marsa, je možné více info děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Jano, samozřejmě, všechny informace i vám hned zašlu 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  bylo by možné se domluvit ohledně SIM karty , termín je 25.2.2023 Marsa Alam, SHAMS ALAM ? Jestli bych mohla dostat cenovou nabídku?
  Děkuji s pozdravem Taťjana

  • Odpovědět

   Dobrý den Tatjano, ano, do Shams Alam se karta jednoznačně hodí, internet tam není vůbec. Kompletní ceník datových Vodafone karet budete mít v mailu.

 • Odpovědět

  Hurghada.

  • Odpovědět

   Rozumím, více viz email 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, letíme 12.2. do Egypta, měla bych zájem o kartu, prosím podrobnější info. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Markéto, kam přesně prosím letíte?

 • Odpovědět

  Dobrý den, bylo by možné se domluvit ohledně simkarty , termín je 4.3 2023 Marsa Alam , Sataya resort? Jestli bych mohl dostat cenovou nabídku? Děkuji s pozdravem Nováček Pavel

  • Odpovědět

   Dobrý den Pavle, díky i za váš dotaz. Jasně, veškeré informace včetně cen budete mít na mailu. Děkuji.

Zeptejte se na cokoliv k tématu - vložte komentář

* Pole "Vaše jméno" a "Váš email" jsou povinná, vaše emailová adresa nebude zveřejněna, spam rádi nemáme.
Důležité: Některé komentáře se zobrazí až po jejich schválení.
Tipy na zájezdy
Hotel Royal Brayka Beach Resort, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam (-54%): 8 dní u TOP zátoky s All Inclusive za 9 990 Kč

Hotel Allegro Isora, Tenerife, Kanárské ostrovy

Kanárské ostrovy (-62%): týdenní All Inclusive na Tenerife za 11 990 Kč

Hotel Arabian Park, Dubaj, Emiráty

Emiráty (-45%): 7 dní ve 4* hotelu přímo v Dubaji za 12 390 Kč

Hotel Murdeira Village Resort, Sal, Kapverdy

Kapverdy (-56%): týdenní dovolená na ostrově Sal za 14 990 Kč

Hotel Radisson Marina Resort, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam (-63%): výjimečný Radisson Marina resort (8 dní) za 9 590 Kč

Hotel Mariant, S´Illot, Mallorca

Mallorca: dovolená (7 dní) s polopenzí v oblíbeném hotelu za 8 731 Kč

Máte 50% hotovo
Tipy na exkluzivní dovolenou
Aktuálně dostupné zájezdy se slevou až 60%. Maximálně 1x měsíčně.