Internet v Egyptě

Ačkoliv se řada lidí na dovolené bez funkčního připojení k internetu obejde, pro jiné je možnost „být online“ nezbytnost. Jak zajistit, abyste měli internet k dispozici i v Egyptě? Kdy je potřeba kupovat datovou SIM kartu? Kde ji lze pořídit, jak si ji objednat předem ještě před odletem ČR a kolik taková data stojí?

Ukáži vám, jaké jsou možnosti.

WI-FI připojení zdarma | Za poplatek | Datová SIM karta | Koupě na letišti 

 Objednávka s doručením na letiště | Na co si dát pozor

 

Doručení SIM karet na letiště nebo jejich dovoz přímo na hotel v den vašeho příjezdu.

Pro více informací, pro přehled dostupných variant i pro aktuální ceník pište komentář do diskuze dole pod textem.

Odpovídám každému, odpovím i vám 🙂

Alternativně mne můžete kontaktovat rovnou zasláním e-mailu na . Každého prosím, aby do předmětu takového e-mailu uvedl: “Datové SIM karty do Egypta + datum vaše příjezdu“. Děkuji.

Wi-Fi připojení na hotelu

Nejjednodušší je si před rezervací zájezdu předem ověřit, jak to v daném hotelu s internetem vlastně je a vybrat takový resort, kde je bezdrátové připojení k dispozici. Nejlépe v celém areálu hotelu (v lobby, v pokojích i venku u bazénu).

A zdarma.

Nutno podotknout, že tak si počet potencionálních hotelů výrazně snížíte. Bezplatný internet, navíc na pokojích, je v egyptských hotelech vzácný. Namátkou, bez problému funguje v resortu Jaz Maraya v Marsa Alam, v TUI Magic Life v Sharm el-Sheikhu, kde signál nechytnete akorát na pláži a celkem solidní internet je i v oblíbeném Magic Life Kalawy u Safagy. Jsou to ale výjimky. Tím spíš je vzácnější u těch cenově nejdostupnějších resortů.

Egypt internet - datová SIM karta

Celkem běžná praxe ale je, že se lze zdarma připojit ve vstupní hale, v lobby hotelu, i když ani o tomto nelze říct, že to platí ve 100% případů.

Ať už wi-fi chytnete bezplatně přímo na vašem pokoji nebo jen ve společných prostorách hotelu, často je takové připojení nespolehlivé. Internet je pomalý, připojení padá nebo se nepřipojíte vůbec, zejména večer, kdy bývají sítě přetížené.

To, že si zaplatíte dovolenou v kvalitním hotelu typu Iberotel Costa Mares, bohužel není zárukou toho, že vám internet bude šlapat všude jako hodinky.

Pokud vám na internetu v hotelu záleží, rozhodně doporučuji si předem zjistit, jak to ve vašem resortu s připojením je. Případně mi tu dole pod textem nechte komentář a já, budu-li mít o daném hotelu aktuální informace, vám napíši, jak se věci na místě s internetem skutečně mají.

Internet na hotelu za poplatek

Většinou tam, kde to nenabízí zdarma, si můžete internet dokoupit. Logicky je potřeba ale počítat s poněkud vyšší cenou. Uvedu konkrétní příklad.

Ceny připojení v Malikia Resortu u Abu Dabbab zálivu v Marsa Alam:

 • 1 den za 8 €
 • 7 dní za  23 €

Cenově se jednotlivé hotely v tomto ohledu samozřejmě liší, ale rozdíly typicky nejsou veliké. Krom vyšší ceny je potřeba kalkulovat s dalšími nevýhodami. Internet většinou nechytnete na pláži a i placené wi-fi v některých případech podléhá kritickým časům, ve kterých může být připojení pomalejší. Zkrátka ani na toto není 100% spolehnutí, a proto od tohoto řešení lidi většinou odrazuji.

Datová SIM karta

Jestliže chcete být na hotelovém připojení nezávislí, kupte si egyptskou předplacenou datovou SIM kartu.

egyptská Vodafone SIM karta

V Egyptě fungují 3 hlavní operátoři:

Vodafone je z nich největší a má v Egyptě nejlepší pokrytí. Budete-li se zdržovat v turistických částech Egypta, tak až na některé výjimky příliš nezáleží na tom, zda zvolíte Vodafone, Orange nebo Etisalat. V Sharm el Sheikhu, v Hurghadě i v regionu Marsa Alam většinou fungují data od všech tří operátorů.

Kde datovou SIM kartu koupit:

 • předem prostřednictvím online objednávky
 • na letišti
 • v nákupním centru
 • v hotelu (v některých)
 • u delegáta

Oproti letištním přepážkám nebo oproti oficiálním zastoupením jednotlivých telefonních operátorů ve městech musíte při koupi karty na hotelu nebo přímo od vašeho delegáta počítat s cenovou přirážkou. Vůbec výjimečné nejsou dvojnásobné či vyšší ceny. Tím nikoho nechci od těchto „zdrojů“ odrazovat, mají totiž i svoji výhodu. V případě, že by s kartou bylo něco v nepořádku, máte ji kde reklamovat.

Internetový Vodafone stánek na hotelu v Marsa Alam

Takto prodejní stánky v resortech vypadají (tento je z Marina Lodge Port Ghalib resortu):

Často nejlepší řešení je proto koupit kartu tam, kde je za standardní cenu, ale včetně možnosti ji reklamovat a možnosti mít se kdykoliv na někoho obrátit v případě, že se SIM kartou bude nějaký problém. Každému, kdo cestuje do Marsa Alam, tuto variantu nabízím.

Doručení / koupě SIM karty na letišti

Prodejní stánky operátorů najdete jak na letišti v Hurghadě, tak v Sharm el-Sheikhu. Někde bývají přímo u výdeje zavazadel. Tam, kde čekáte na kufr, tam koupíte i datovou SIM kartu.

Internet v Hurghadě

Z diskuze dole pod textem přidávám pár posledních reálných zkušeností s koupí SIMky na letišti v Hurghadě.

Ahoj zdravím z Hurghady,
dorazili jsme v 1 ráno na letiště a byl otevřeny stánek operátora Orange. Prodávali SIM karty s 16GB dat za 10$, aktivace je jednoduchá návod je k vyfoceni na pultíku při prodeji karty. Když jsme po chvilce odcházeli z letiště tak se otevíral i stánek Vodafone (ten jsem cenu ale neviděl). Data funguji normálně a jsou velice rychlá. (viz. zpráva od Martina)

Dobrý den, Lukáši, mám špatnou zkušenost z letiště v Hurghádě. V červenci jsem zakoupil kartu od Orange. V návalu u přepážky jsem si jí nenechal vložit do telefonu, na hotelu jsem potom zjistil, že je nefunkční. Stejnou zkušenost měli i mnozí spolucestující. S pozdravem Pepa (viz. zpráva od Pepy)

Hned po vyzvednutí zavazadel je možno zakoupit SIM u třech stánků. Ráno kolem 5:00 byl otevřen stánek Vodafone a Orange. Koupil jsem u Orange za 10 USD 10GB. Po vytočení kódu #1000# a zvolení anglického menu, bylo připsáno dalších 10 GB. Ten návod mají u stánku. Říkali, že začne fungovat do 2 hodin. Myslím, že to bylo o hodně dřiv. Stačilo jen vložit do telefonu. Žádná speciální aktivace. K nákupu chtěli vidět pas. (viz. zpráva od Davida)

Většina českých příletů do Egypta je brzy ráno (většinou kolem 5:00). Neznám otvírací doby jednotlivých přepážek v Hurghadě a upřímně si myslím, že stejně nebudou úplně pevné. Jednou vám tvrdí, že jsou nonstop (H24), podruhé mají ještě zavřeno. Každopádně standardně zde bývá minimálně jedna z nich i takto brzy ráno otevřena.

Internet v Marsa Alam

V březnu 2019 byly všechny prodejní stánky datových SIM karet na letišti v Marsa Alam zrušeny, během léta 2019 byl otevřen stánek Orange, na podzim 2019 stánek We. S příchodem Covidu na jaře 2020 se však všechny pozavíraly a zrušily. V zimě 2020/2021 byl znovuotevřen stánek Orange.

Aktualizace 1. červenec 2021: nyní v Marsa Alam nepravidelně fungují dvě prodejní místa – jak stánek Orange, tak poměrně nově i stánek Etisalat.

Tedy aktuálně, jedete-li do Marsa Alam, máte několik možností…

Zbývající data na Sim kartě od Vodafone, Egypt

Za prvé: můžete objednat SIM kartu předem ještě před odletem z ČR a nechat si ji zdarma doručit na letiště nebo do vybraných hotelů. Aktuální nabídka je následující:

 • 2,5 GB
 • 4,0 GB
 • 6,0 GB
 • 8,0 GB
 • 12,0 GB
 • 20,0 GB
 • 40,0 GB

Chcete-li si zajistit kartu předem, napište dolů pod text komentář s požadovaným objemem dat, ozvu se vám na email, zašlu vám podrobné informace a objednávku společně vyřídíme. Objednávka tímto způsobem má několik výhod:

 • máte garanci, že karta bude aktivní a že na ní bude objednané množství dat
 • že bude fungovat po dobu 29 dní nebo do vyčerpání dat
 • budete mít k dispozici kontakt, na který se můžete kdykoliv obrátit v případě problému s kartou

V sekci komentářů, kterou najdete pod článkem, jsou desítky recenzí od lidí, kteří tuto službu online objednávky již využili. Mrkněte se na ně! Mnoho dalších je v mé mailové schránce, jednu z nich přikládám:

„Jsme zpět, po krásné dovolené v Hotelu Fantazia resort.

Po přistání v Marsa Alam jsme na letišti vyřídili potřebné doklady. Na kontrole pasů byly fronty, tak jsme se necpali. Proto jsme z letiště vyšli až mezi posledními.(0.30 hod.)

K mé radosti tam opravdu čekal člověk s cedulkou mého jména a SIM kartou. Předání proběhlo bokem před letištěm. Bylo to rychlé. Dal jsem mu o dvě Eura více, poklonil se a zmizel. Karta byla bez obálky.

Po příjezdu na hotel jsem ji nasadil do mobilu a ihned vše šlapalo, pin to nechtělo. Celou dovolenou jsme měli kvalitní 4G přípojení. V mobilu jsem nastavil sdílení Internetu přes Wifi. Na SIMce  bylo na začátku 8 GB dat. Po vašem návodu jsem kontroloval stav dat, fungovaly oba způsoby.

Ještě jednou díky.“

(Jiří R., 26.8.2019)

Doplním, že tyto SIM karty jsou od Vodafonu, který má v Egyptě nejlepší pokrytí. Iva si na potíže se sílou Orange signálu v Marsa Alam stěžovala:

„Jinak pokud by někoho zajímalo, jsme v hotelu Hilton v Abu dabbab a mnohem lépe fungují data Vodafone, vloni všude i na pokoji bez problémů, letos orrange a na pokoji se tomu moc nechce, venku ano, venku ale jdou i hotelové WiFi, takže tak“ (viz. zpráva od Ivy)

Za druhé: koupit kartu po příletu ve stánku Orange. Ten, jak jsem již zmiňoval, zde byl otevřen v září 2019, s Covidem byl zavřen a nyní je opět fungující. Jeho otvírací dobu neznám, ale určitě se nebude jednat o pevné pracovní hodiny, předpokládám, že to bude dost podobné jako u stánků v Hurghadě.

Stánek je přímo u posledního východu z letiště vpravo ode dveří, je výrazně označený Orange 4G. Nabízí jen jeden datový tarif, 16 GB za 9 USD nebo 8,5 €. Tedy je to suverénně nejlevnější varianta. Na druhou stranu se někteří setkávají s problémy (viz. citace od Ivy a Pepy výše). Karty jsou určené pouze pro cizince, tedy je nutný pas, číslo přiřazují ke jménu, tzn. na dvě karty chtějí dva pasy. Při prvotním spuštění karty jsou na ní pouze 2 GB, zbytek se musí aktivovat kódy, které je nutné na telefonu vytočit.

„Ráno na letišti u výstupu otevřený stánek Orange, 16Gb datová karta za 9 USD, karta nová, originální. po instalaci do telefonu naběhne jenom 2 Gb, po odeslání dvou kódů se kapacita nevysílá na 16Gb. Postup je na stánku i v češtině, doporučuji opsat nebo vyfotit. Není rozdělena na net a sociální sítě, prostě data.“ (viz. zpráva od Petra)

Přikládám instrukce k aktivaci dodatečných dat u Orange přesně tak, jak figurují na jejich prodejní stánku:

Egypt Orange - instrukce k datové SIM

Za třetí: pokud si neobjednáte kartu předem a narazíte náhodou na zavřený Orange stánek, není problém SIM koupit buď od delegáta či v hotelech (někde přímo na recepci nebo v hotelových obchodech, jinde najdete přímo resortech malé prodejní stánky od Vodafone). V každém případě upozorňuji na to, že nechat koupi karty až na hotel, je vždy možnost nejdražší. Viz. nabídka datových karet v hotelu Pensee Royal Garden: 3 GB za 25 EUR nebo 5 GB za 30 EUR.

Na co si dát pozor

Trvejte na originální, nové SIM kartě, která není vylomená ze svého původního obalu! Tohle si pohlídejte hlavně, když budete kupovat kartu u nějakého stánku na letišti, kam je jasné, že se nebudete schopni během pobytu vrátit pro případ reklamace. Stává se totiž, že lidem prodávají i již použité karty, byť na nich data jsou. Často ale na takových kartách je již část dat spotřebována, v některých případech mají kratší platnost, a výjimečně vám tak může internet v Egyptě přestat fungovat úplně.

Použitá SIM karta je buď k originálnímu obalu přilepena lepící páskou nebo vám ji nabídnou úplně samostatně, bez obalu. Zároveň nabádám k tomu, abyste zbytečně netrvali na tom, aby vám prodejce kartu do telefonu vkládal. Je to totiž moment, kdy může bez vašeho vědomí novou SIMku zaměnit za SIMku starší.

Informujte se na typ dat!

Občas, nejen v Egyptě, jsou totiž data na datových SIM kartách dělena do dvou částí:

 • jedna na prohlížení běžného internetu
 • druhá čistě na messengery typu WhatsApp, Messenger, Skype, apod.

Když koupíte 5 GB simku, klidně je možné, že na ní dostanete např. jen 3 GB využitelných na cokoliv + 2 GB využitelných pouze na messengery.

Stačit bude jedna SIM karta

Ideálně takovou vložte do telefonu, který má dva SIM kartové sloty. Pak vám na daném telefonu stačí zapnout a nastavit mobilní hotspot, vytvoříte bezdrátovou síť, do které se snadno připojí i další členové rodiny. A internet bude vesele fungovat všem.

Pevně věřím, že jsem článkem zodpověděl to, co vás o internetu v Egyptě zajímalo. Pokud ne, klidně pište komentář 🙂 V každém případě nejlepší je buď vybrat takový hotel, kde internet běží bez problému a zdarma ve všech prostorech. V opačném případě se vám bude hodit v Egyptě datová SIM karta od některého ze tří místních operátorů. Pokud můžete, volte Vodafone, který má nejsilnější pokrytí i pobřežních oblastí u Rudého moře. Obvykle ale celkem dobře, byť ne vždy úplně perfektně, fungují i zbývající dva operátoři.

Celkový počet komentářů v diskuzi:   10 210
Komentáře jsou řazeny od nejnovějších. Zeptat se můžete na cokoliv i vy, stačí přidat příspěvek.
 • Odpovědět

  Dobrý den,měla bych zájem o Vodafon datovou SIM aby podporovala Messenger a WhatsApp.Poprosim o ceník.
  Přílet Hurgada 15.4.2023 nebo hotel Caribbean World Resort Soma Bay.
  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Jano, karta by vám byla doručena kurýr přímo na letiště v Hurghadě, pokud s tím takto budete souhlasit. Veškeré informace hnedka posílám. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  chtěl bych Vás požádat o informace týkající se egyptských datových SIM karet.
  Marsa Alam 24-31.5
  Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Karle, děkuji za informace o vašem příletu. Zašlu vám veškeré informace na váš e-mail. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den je možné koupit na letišti v Tabě Sim kartu? Děkuji za odpověď

  • Odpovědět

   Dobrý den Markét, popravdě se přiznám, že v tomto směru nemám o letišti v Tabě aktuální informace, omlouvám se 🙁

 • Odpovědět

  Dobrý den měl bych zájem o 2 sim karty …egypt Marsa al. Letíme v červnu 2023. Prosím o cenovou nabídku. Dekuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Jardo, hnedka vám to posílám.

 • Odpovědět

  Zdravím Lukáši,
  taktéž se omlouvám,netušil jsem o prodlevě příspěvek – odpověď:-)

  • Odpovědět

   Vůbec nic se nestalo 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši. Chystáme se letět 28.1.2023 do Egypta, zatím nemáme pevně vybraný hotel ani letovisko. Zajímala by nás cena sim karet Vodafone s daty – jedna 8Gb a druhá 12,5Gb. Děkuji za odpověď. Martin

  • Odpovědět

   Dobrý den Martine, rozumím, přehled cen vám pošlu. Pokud se pro některou z variant rozhodnete, tak vám kartu rád zajistím.

 • Odpovědět

  Dobrý den,

  Letíme do Sharm Al Shiekh, do hotelu Falcon Star 3.2.23, mohli bychom près vás zařídit kartu?

  • Odpovědět

   Dobrý den, omlouvám se, ale v případě Sheikhu vám nemám jak kartu doučit.

 • Odpovědět

  dobrý večer,
  dneska jsem přiletěla z Egypta a chtěla jsem poděkovat za perfektní přístup ohledně sim karty.
  V neděli ráno při příletu na mě na letišti v Marse čekal posel a předal kartu. Velikost dat souhlasila.
  Ještě jednou moc díky a příště Vás určitě zase využiji

  Markéta

  • Odpovědět

   Dobrý den Markéto, moc mne těší, že jste se po návratu z Egypta ozvala. Věřte nebo ne, ačkoliv to kladu na srdce každému, většina lidí se pak již neozve. O to víc si toho pak vždy vážím,. Jsem rád, že vše proběhlo tak, jak mělo a věřím, že dovolená v hotelu Three Corners Happy Life Resort se vám vydařila. Mějte se fajn a třeba se někdy opět uslyšíme.

 • Odpovědět

  Dobrý den,tak Vám mnohokrát děkuji za vymazání příspěvku a vysvětlení ,co bylo na mém dotazu tak odsouzeníhodného.Docela jsem na Vás spoléhal.No nic no.

  • Odpovědět

   Dobrý den Mirku, vždy mne malinko udiví, když si někdo mylně myslí, že ho ignoruji nebo jsem snad jeho příspěvek smazal. Nejste ani první, ani poslední 🙂 Na veškeré dotazy zde reaguji ve svém volném čase, a proto zkrátka ne vždy jsem schopen reagovat neprodleně. A často, do doby, než zareaguji, tak vy zde váš dotaz zkrátka nevidíte. To jen na vysvětlení. Každopádně k vašemu dotazu, moje zkušenosti jsou limitovány na předplacené karty různých operátorů, takže se omlouvám, ale nejsem vám schopen poradit. … A abyste si nemyslel, že jsem váš příspěvek smazal, tak sem ještě přikládám to, co jste psal: „Dobrý den ,co byste mi doporučil nebo jak vyřešit situaci,kdy se na přibližně 5 měsíců stěhujeme prvně do vlastního apartmánu v Hurgadě.Co a kde zakoupit,aby fungoval internet,volání přes wifi,jak je to s vlastním routerem a připojením PC ,atd.
   Moc předem děkuji
   !“

 • Odpovědět

  Dobrý den, chtěla bych si přes Vás koupit kartu 12GB, jedu do Hurghady 1. 2.-15.2.23,hotel Palm Beach resort, odlet ráno v 5 hod., ale zatím nevím číslo letu (koupila jsem dnes jako lastminute). Využila jsem Vaši službu již před rokem a fungovalo vše bezvadně. Mohu Vás zase poprosit? Prosím o cenu a dispozice k platbě. Předem moc děkuji. Ladislava Zischková

  • Odpovědět

   Dobrý den Ladislavo, těší mne, že se po roce opět ozýváte. Kartu pro vás zařídím. Ozvu se vám jako posledně na váš e-mail. A s dovolením vás mailový kontakt i telefonní číslo z vašeho příspěvku smažu, aby to tu veřejně neviselo a aby vás náhodou nezačal někdo spamovat. Hezkou sobotu přeji 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, poprosím o nabídku sim. Letíme 4.2 do Marsa Alam. Děkuji Eva Bradáčová

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o zaslání nabídky SIM karty. Přílet do Hurghady 18.2. cca 18.45 hod. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Jiří, zasílám vám ke kartám na váš mail kompletní informace.

 • Odpovědět

  Dobrý den, můžu Vás požádat o nabídku simkarty? Přílet 6.5.2022 Hurghada. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Petro, jasně, není problém, posílám na váš e-mail a vy se mi prosím před odletem ozvěte a vše dohodneme.

 • Odpovědět

  dobrý den, prosím o info ohledně sim, letíme v sobotu do Marsa

  • Odpovědět

   Dobrý den Terko, v sobotu 21.1. je to tak? Hned se vám ozvu na e-mail a vše dohodneme. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den, můžeme Vás požádat o nabídku simkarty? Přílet 21.01.2023
  17:15 Marsa Alam

  • Odpovědět

   Dobrý den Martine, jasně, rád simku i pro vás připravím. Informace zasílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, měla bych také zájem o zajištění SIM karty. Termín je od 6.5. Hurghada.
  Děkuji, Míša

  • Odpovědět

   Dobrý den Míšo, děkuji za váš termín. Ozvu se a vše pošlu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, přiletíme s bráchou 11.2. 2023 do Hurghaday v 06:05, měl bych zájem o 2 karty, prosím o podrobnější info. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Tomáš, není žádný problém. Zajistím a kurýr vás 11.2. bude s kartami na letišti vyhlížet.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohla bych poprosit o ceník SIM karet s daty ? A veškeré informace ? Chystáme se do Egypta v dubnu.
  Předem děkuji ☺️

  • Odpovědět

   Dobrý den Petro, do dubna je sice ještě dost času, ale rozumím, že to nechcete nechávat na poslední chvíli. Ozvu se.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  2.2. v 18:50 máme přílet do Káhiry. Je se možné domluvit na zakoupení SIM?

  Díky

  David

  • Odpovědět

   Dobrý den Davide, omlouvám se, ale nemám vám jak v Káhiře SIM předat.

 • Odpovědět

  Dobrý den. Mohla bych poprosit o nabídku karet do Egypta? Od 4.2. Marsa Alam. Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Kateřino, pardon za pozdní reakci. Už vám píši 🙂

 • Odpovědět

  Děkuji za vynikající servis. SIM karty na nás čekaly přesně tak jak jste nás informoval a také bezproblémově fungovaly.
  Tuto službu mohu vřele doporučit všem, kteří se chystají na dovolenou do Egypta.

  • Odpovědět

   Zdravím vás Oldřichu, jsem moc rád, že jste si vzpomněl a ozval jste se 🙂 Zároveň doufám, že se vám vaše dovolená v Novotelu líbila.

 • Odpovědět

  Dobrý den Jirko,

  Hurghada, 01.02. 2023 kolem 5. hodiny ranní.

  Děkuji a s pozdravem Lukáš

  • Odpovědět

   Dobrý den Lukáši, omlouvám se, že reaguji se zpožděním, hned se vám ozvu.

 • Odpovědět

  Dobrý den mám zájem o nabídku datové sim. Přílet Marsa A. 5.2. 6:40. Děkuji Aleš

  • Odpovědět

   Dobrý den Aleši, i vám se omlouvám, že jsem nestihl zareagovat dříve. Děkuji za informace o vašem příletu, nabídku posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den,měla bych zájem o sim kartu,prosím o zaslání nabídky,přílet Hurghada je 18.2.23 Díky ED

  • Odpovědět

   Dobrý den Evo, veškeré informace ke kartám budete mít na svém e-mailu 🙂

 • Odpovědět

  Zdravím letíme do hurgady 23.6.23 prosím o nabídku děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Petře, posílám, pár dní před odjezdem se mi na mail prosím ozvěte a vše obratem domluvíme. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den, jedeme na plavbu po Nilu, přilétáme do Hurghada 21.1.2023 večer, měla bych zájem o kartu s daty, která budou fungovat i podél Nilu. Můžete mi prosím poslat nabídku?

  • Odpovědět

   Dobrý den Nino, já mám dobré zkušenosti s Vodafonem a mám vyzkoušeno, že i u Nilu funguje. Doporučuji tedy ten. Ozvu se vám.

 • Odpovědět

  Dobrý den i ode mne, 26.3.2023 začínáme týdenní pobyt, hotel SHAMS ALAM,
  mám rovněž zájem o kartu, děkuji za informace

  Václav

  • Odpovědět

   Dobrý den Václave, i vám se omlouvám, že jsem na váš dotaz nestihl zareagovat dříve. Do Shams Alam kartu určitě doporučuji. Podrobné informace k SIM kartám budete mít na mailu.

 • Odpovědět

  Dobrý den prosím o cenovou nabídku na 2 x sim Hurghada 21.1. Dekuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Eliško, pardon, že reaguji se zpožděním. Obratem vám všechny informace ke kartám zasílám.

 • Odpovědět

  Zdravím Lukáši potřebuji kartu Vodafon 20 GB za 38 Euro.
  Jedeme 22.4.2023 do hotelu Aurora. Letíme po půlnoci tak se ptám kde bude lepší kartu převzít. A zda bude karta aktivovaná pro internet i služby whatsap Facebook a Td Od 22.4.23
  Děkuji za info. Jirka

  • Odpovědět

   Dobrý den Jirko, i vám se omlouvám, že reaguji až dnes, nezlobte se. Převzetí je pro vás myslím lepší a jednodušší na letišti, kurýr tam na vás brzy po ránu počká, není problém, je zvyklý 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, můžeme Vás požádat o nabídku simkarty? Přílet 4.2.2023 Hurghada cca 7.00 děkujeme

  • Odpovědět

   Dobrý den Jirko, kompletní informace ke kartám budete mít na svém mailu. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den, Honzo, letíme 18.1.23 o půlnoci do Marsa Alam. Mohl byste mi prosím poslat cenovou nabídku simkaret?
  Děkuji
  Pavla