Internet v Egyptě

Ačkoliv se řada lidí na dovolené bez funkčního připojení k internetu obejde, pro jiné je možnost „být online“ nezbytnost. Jak zajistit, abyste měli internet k dispozici i v Egyptě? Kdy je potřeba kupovat datovou SIM kartu? Kde ji lze pořídit, jak si ji objednat předem ještě před odletem ČR a kolik taková data stojí?

Ukáži vám, jaké jsou možnosti.

WI-FI připojení zdarma | Za poplatek | Datová SIM karta | Koupě na letišti 

 Objednávka s doručením na letiště | Na co si dát pozor

 

Doručení SIM karet na letiště nebo jejich dovoz přímo na hotel v den vašeho příjezdu.

Pro více informací, pro přehled dostupných variant i pro aktuální ceník pište komentář do diskuze dole pod textem.

Odpovídám každému, odpovím i vám 🙂

Alternativně mne můžete kontaktovat rovnou zasláním e-mailu na . Každého prosím, aby do předmětu takového e-mailu uvedl: “Datové SIM karty do Egypta + datum vaše příjezdu“. Děkuji.

Wi-Fi připojení na hotelu

Nejjednodušší je si před rezervací zájezdu předem ověřit, jak to v daném hotelu s internetem vlastně je a vybrat takový resort, kde je bezdrátové připojení k dispozici. Nejlépe v celém areálu hotelu (v lobby, v pokojích i venku u bazénu).

A zdarma.

Nutno podotknout, že tak si počet potencionálních hotelů výrazně snížíte. Bezplatný internet, navíc na pokojích, je v egyptských hotelech vzácný. Namátkou, bez problému funguje v resortu Jaz Maraya v Marsa Alam, v TUI Magic Life v Sharm el-Sheikhu, kde signál nechytnete akorát na pláži a celkem solidní internet je i v oblíbeném Magic Life Kalawy u Safagy. Jsou to ale výjimky. Tím spíš je vzácnější u těch cenově dostupnějších resortů.

Egypt internet - datová SIM karta

Celkem běžná praxe ale je, že se lze zdarma připojit ve vstupní hale, v lobby hotelu, i když ani o tomto nelze říct, že to platí ve 100% případů.

Ať už wi-fi chytnete bezplatně přímo na vašem pokoji nebo jen ve společných prostorách hotelu, často je takové připojení nespolehlivé. Internet je pomalý, připojení padá nebo se nepřipojíte vůbec, zejména večer, kdy bývají sítě přetížené.

To, že si zaplatíte dovolenou v kvalitním hotelu typu Iberotel Costa Mares, bohužel není zárukou toho, že vám internet bude šlapat všude jako hodinky.

Pokud vám na internetu v hotelu záleží, rozhodně doporučuji si předem zjistit, jak to ve vašem resortu s připojením je. Případně mi tu dole pod textem nechte komentář a já, budu-li mít o daném hotelu aktuální informace, vám napíši, jak se věci na místě s internetem skutečně mají.

Internet na hotelu za poplatek

Většinou tam, kde to nenabízí zdarma, si můžete internet dokoupit. Logicky je potřeba ale počítat s poněkud vyšší cenou. Uvedu konkrétní příklad.

Ceny připojení v Malikia Resortu u Abu Dabbab zálivu v Marsa Alam:

 • 1 den za 8 €
 • 7 dní za  23 €

Cenově se jednotlivé hotely v tomto ohledu samozřejmě liší, ale rozdíly typicky nejsou veliké. Krom vyšší ceny je potřeba kalkulovat s dalšími nevýhodami. Internet většinou nechytnete na pláži a i placené wi-fi v některých případech podléhá kritickým časům, ve kterých může být připojení pomalejší. Zkrátka ani na toto není 100% spolehnutí, a proto od tohoto řešení lidi většinou odrazuji. Placené připojení je navíc typicky omezené na jedno zařízení / na jednu osobu. Chcete-li se připojit s dalším zařízením, tak internet na prvním zařízením přestane fungovat.

Datová SIM karta

Jestliže chcete být na hotelovém připojení nezávislí, kupte si egyptskou předplacenou datovou SIM kartu, od některé z místních operátorů.

Egypt internet - mobilní operátoři

V Egyptě fungují 3 hlavní operátoři:

Vodafone je z nich největší a má v Egyptě nejlepší pokrytí. Budete-li se zdržovat v turistických částech Egypta, tak až na některé výjimky příliš nezáleží na tom, zda zvolíte Vodafone, Orange nebo Etisalat. V Sharm el Sheikhu, v Hurghadě i v regionu Marsa Alam většinou fungují data od všech tří operátorů. Doporučuji se pokud možno vyvarovat menším operátorům typu WE, kteří standardně provozují své služby na sítích některého z těch hlavních operátorů.

Kde datovou SIM kartu koupit:

 • předem prostřednictvím online objednávky
 • na letišti
 • v nákupním centru
 • v hotelu (v některých)
 • u delegáta

Oproti letištním přepážkám nebo oproti oficiálním zastoupením jednotlivých telefonních operátorů ve městech musíte při koupi karty na hotelu nebo přímo od vašeho delegáta počítat s cenovou přirážkou. Vůbec výjimečné nejsou dvojnásobné či vyšší ceny. Tím nikoho nechci od těchto „zdrojů“ odrazovat, mají totiž i svoji výhodu. V případě, že by s kartou bylo něco v nepořádku, máte ji kde reklamovat.

Příklad prodejního stánku v resortu (tento je z Marina Lodge Port Ghalib hotelu):

Internetový Vodafone stánek na hotelu v Marsa Alam

Často nejlepší řešení je proto koupit kartu tam, kde je za standardní cenu, ale včetně možnosti ji reklamovat i možnosti mít se kdykoliv na někoho obrátit v případě, že se SIM kartou bude nějaký problém. Každému, kdo cestuje do Marsa Alam či Hurghady, tuto variantu nabízím.

Doručení / koupě SIM karty na letišti

Prodejní stánky operátorů najdete jak na letišti v Hurghadě, tak v Sharm el-Sheikhu. Někde bývají přímo u výdeje zavazadel. Tam, kde čekáte na kufr, tam koupíte i datovou SIM kartu.

Internet v Hurghadě

Z diskuze dole pod textem přidávám pár reálných zkušeností s koupí SIMky na letišti v Hurghadě.

Ahoj zdravím z Hurghady,
dorazili jsme v 1 ráno na letiště a byl otevřeny stánek operátora Orange. Prodávali SIM karty s 16GB dat za 10$, aktivace je jednoduchá návod je k vyfoceni na pultíku při prodeji karty. Když jsme po chvilce odcházeli z letiště tak se otevíral i stánek Vodafone (tam jsem cenu ale neviděl). Data funguji normálně a jsou velice rychlá. (viz. zpráva od Martina v diskuzi dole pod textem)

Dobrý den, Lukáši, mám špatnou zkušenost z letiště v Hurghádě. V červenci jsem zakoupil kartu od Orange. V návalu u přepážky jsem si jí nenechal vložit do telefonu, na hotelu jsem potom zjistil, že je nefunkční. Stejnou zkušenost měli i mnozí spolucestující. S pozdravem Pepa (viz. zpráva od Pepy)

Hned po vyzvednutí zavazadel je možno zakoupit SIM u třech stánků. Ráno kolem 5:00 byl otevřen stánek Vodafone a Orange. Koupil jsem u Orange za 10 USD 10GB. Po vytočení kódu #1000# a zvolení anglického menu, bylo připsáno dalších 10 GB. Ten návod mají u stánku. Říkali, že začne fungovat do 2 hodin. Myslím, že to bylo o hodně dřiv. Stačilo jen vložit do telefonu. Žádná speciální aktivace. K nákupu chtěli vidět pas. (viz. zpráva od Davida)

Většina českých příletů do Egypta je brzy ráno (většinou kolem 5:00). Neznám otvírací doby jednotlivých přepážek v Hurghadě a upřímně si myslím, že stejně nebudou úplně pevné. Jednou vám tvrdí, že jsou nonstop (H24), podruhé mají ještě zavřeno. Každopádně standardně zde bývá minimálně jedna z nich i takto brzy ráno otevřena.

Internet v Marsa Alam

V březnu 2019 byly všechny prodejní stánky datových SIM karet na letišti v Marsa Alam zrušeny, během léta 2019 byl otevřen stánek Orange, na podzim 2019 stánek WE. S příchodem Covidu na jaře 2020 se však všechny zase pozavíraly a zrušily. V zimě 2020/2021 byl znovuotevřen stánek Orange.

Nyní v Marsa Alam nepravidelně fungují tři prodejní místa – jak stánek Orange, tak poměrně nově i stánek Etisalat a WE.

Tedy aktuálně, jedete-li do Marsa Alam, máte několik možností…

1. Objednat SIM kartu předem

Můžete objednat SIM kartu předem ještě před odletem z ČR a nechat si ji zdarma doručit na letiště nebo do vybraných hotelů. Předesílám, že se jedná o Vodafone karty, s nimiž mám v Egyptě ty nejlepší zkušenosti. Aktuální nabídka je následující:

 • 4,0 GB
 • 6,0 GB
 • 8,0 GB
 • 12,0 GB
 • 20,0 GB
 • 40,0 GB

Chcete-li si zajistit kartu předem, napište dolů pod text komentář s předpokládaným místem a datem vašeho příletu do Egypta, ozvu se vám, zašlu vám podrobné informace a objednávku následně společně vyřídíme. Po příletu na vás bude čekat kurýr s cedulkou s vaším jménem, popřípadě vám karta bude dovozena přímo na hotel.

Objednávka tímto způsobem má několik výhod:

 • máte garanci, že karta bude aktivní a že na ní bude objednané množství dat
 • že bude fungovat po dobu 28 dní nebo do vyčerpání dat
 • budete mít k dispozici český kontakt, na který se můžete kdykoliv obrátit v případě problému s kartou
Vodafone SIM karty do Egypta

V sekci komentářů dole pod textem, v níž je k dnešnímu dni již přes 11 100 podobných dotazů a poptávek, je možné najít i zpětnou vazbu od řady lidí, kteří tuto službu využili. Mnozí z nich opakovaně. Mrkněte se na jejich zkušenosti. Dovolím si citovat jeden z nedávných příspěvků od Ladislavy Zischkové:

„Chci tímto poděkovat p. Tůmovi za zprostředkování a doručení SIM karty, tentokrát na letišti v Marsa Alam. Již několik let si kartu objednávám, v předchozích letech do Hurghady, letos do Marsa. Kurýr vždy čekal s kartou u východu a vždy. mi operátor připsal více dat, než jsem měla objednáno. Vše fungovalo a zpětná vazba na p. Tůmu naprosto úžasná. Na každý dotaz hned reagoval, pomohl s překladem SMS od operátora. Moc děkuji. Určitě zase využiji při další návštěvě Egypta.“ (viz. zpráva od Ladislavy z 8.4.2024, 16:47)

Další zpětná vazba je v mé mailové schránce, jednu přikládám:

„Jsme zpět, po krásné dovolené v Hotelu Fantazia resort.

Po přistání v Marsa Alam jsme na letišti vyřídili potřebné doklady. Na kontrole pasů byly fronty, tak jsme se necpali. Proto jsme z letiště vyšli až mezi posledními.(0.30 hod.)

K mé radosti tam opravdu čekal člověk s cedulkou mého jména a SIM kartou. Předání proběhlo bokem před letištěm. Bylo to rychlé. Dal jsem mu o dvě Eura více, poklonil se a zmizel. Karta byla bez obálky.

Po příjezdu na hotel jsem ji nasadil do mobilu a ihned vše šlapalo, pin to nechtělo. Celou dovolenou jsme měli kvalitní 4G přípojení. V mobilu jsem nastavil sdílení Internetu přes Wifi. Na SIMce  bylo na začátku 8 GB dat. Po vašem návodu jsem kontroloval stav dat, fungovaly oba způsoby.

Ještě jednou díky.“

(Jiří R., 26.8.2023)

Znovu zdůrazním, že tyto SIM karty jsou od Vodafonu, který má v Egyptě nejlepší pokrytí. Iva si na potíže se sílou Orange signálu v Marsa Alam stěžovala:

„Jinak pokud by někoho zajímalo, jsme v hotelu Hilton v Abu dabbab a mnohem lépe fungují data Vodafone, vloni všude i na pokoji bez problémů, letos orrange a na pokoji se tomu moc nechce, venku ano, venku ale jdou i hotelové WiFi, takže tak“ (viz. zpráva od Ivy)

Mnozí si nevědí rady s kontrolou dat na kartách, je to pochopitelné. Ověřující SMS zprávy jsou v arabštině, navíc mají často matoucí znění a ne vždy v nich bývá uvedeno to, co by člověk čekal, že se v nich dočte. V případě potřeby jsem k dispozici a s kontrolou dat vám pomohu.

Zbývající data na Sim kartě od Vodafone, Egypt

Za druhé – koupit kartu po příletu, třeba ve stánku Orange. Ten, jak jsem již zmiňoval, zde byl otevřen v září 2019, s Covidem byl zavřen a nyní je opět fungující. Jeho otvírací dobu neznám, ale dle mých informací nemá pevné pracovní hodiny. Předpokládám, že to bude dost podobné jako u stánků v Hurghadě.

Stánek je přímo u posledního východu z letiště vpravo ode dveří, je výrazně označený Orange 4G. Dříve nabízel jen jeden datový tarif, 16 GB za 9 USD nebo 8,5 €. Tedy je/byla to suverénně nejlevnější varianta. Přesný a aktuálně platný ceník k dispozici nemám, ale i dnešní nabídka bude předpokládám velmi podobná. Na druhou stranu se někteří setkávají s problémy fungování těchto karet (viz. citace od Ivy a Pepy výše). Karty jsou určené pouze pro cizince, tedy při jejich koupi je nutné předložit váš cestovní pas, telefonní číslo přiřazují ke jménu, tzn. na 2 karty chtějí dva pasy. Při prvotním spuštění karty jsou na ní pouze 2 GB, zbytek se musí aktivovat kódy, které je nutné na telefonu vytočit.

„Ráno na letišti u výstupu otevřený stánek Orange, 16Gb datová karta za 9 USD, karta nová, originální. po instalaci do telefonu naběhne jenom 2 Gb, po odeslání dvou kódů se kapacita navýšila na 16Gb. Postup je na stánku i v češtině, doporučuji opsat nebo vyfotit. Není rozdělena na net a sociální sítě, prostě data.“ (viz. zpráva od Petra)

Přikládám instrukce k aktivaci dodatečných dat u Orange přesně tak, jak figurují na jejich prodejní stánku:

Egypt Orange - instrukce k datové SIM

Za třetí – pokud si neobjednáte kartu předem a zároveň po příletu narazíte na zavřené stánky, není typicky problém SIM koupit buď od delegáta či v hotelech (někde přímo na recepci nebo v hotelových obchodech, jinde najdete přímo resortech malé prodejní stánky od Vodafone). V každém případě upozorňuji na to, že nechat koupi karty až na hotel, je vždy možnost nejdražší. Viz. nabídka datových karet v hotelu Pensee Royal Garden: 3 GB za 25 EUR nebo 5 GB za 30 EUR.

Na co si dát pozor

Trvejte na originální, nové SIM kartě, která není vylomená ze svého původního obalu.

Toto si pohlídejte hlavně, když budete kupovat kartu u nějakého stánku na letišti, kam je jasné, že se nebudete schopni během pobytu vrátit pro případ reklamace. Stává se totiž, že lidem prodávají i již použité karty, byť na nich data jsou. Často ale na takových kartách je již část dat spotřebována a mají kratší platnost. Není pak výjimkou, že vám po pár dnech internet v Egyptě přestat fungovat úplně.

Použitá SIM karta je buď k originálnímu obalu přilepena lepící páskou nebo vám ji nabídnou úplně samostatně, bez obalu. Zároveň nabádám k tomu, abyste zbytečně netrvali na tom, aby vám prodejce kartu do telefonu vkládal. Je to totiž moment, kdy může bez vašeho vědomí novou SIMku zaměnit za SIMku starší.

Informujte se na typ dat!

Občas, nejen v Egyptě, jsou totiž data na datových SIM kartách dělena do 2 částí:

 • jedna na prohlížení běžného internetu
 • druhá čistě na messengery typu WhatsApp, Messenger, Skype, apod.

Když koupíte 5 GB simku, klidně je možné, že na ní dostanete např. jen 3 GB využitelných na cokoliv + 2 GB využitelných pouze na messengery.

V souvislosti s aplikacemi typu WhatsApp, Skype, apod. upozorním ještě na to, že VoIP volání (volání přes internet) je v Egyptě u některých aplikací plošně blokováno. Volat lze např. přes Viber nebo FB Messenger, naopak volání přes WhatsApp příliš často nefunguje. Na jeho funkčnost v Egyptě proto nedoporučuji spoléhat.

Stačit bude jedna SIM karta

Ideálně takovou vložte do telefonu, který má 2 SIM kartové sloty. Pak vám na daném telefonu stačí zapnout a nastavit mobilní hotspot, vytvoříte bezdrátovou síť, do které se snadno připojí i další členové rodiny.

A internet bude fungovat všem.

Pevně věřím, že jsem článkem zodpověděl to, co vás o internetu v Egyptě zajímalo. Pokud ne, klidně pište komentář s vaším dotazem. V každém případě nejlepší je vybrat takový hotel, kde internet běží bez problému a zdarma ve všech prostorech. V opačném případě se vám bude hodit v Egyptě datová SIM karta od některého ze 3 místních operátorů. Pokud můžete, volte Vodafone, který má v zemi nejsilnější pokrytí – funguje velmi dobře v pobřežních oblastech u Rudého moře (včetně odlehlejších částí Marsa Alam typu na jihu situované lokality Shams Alam), navíc celkem bez problému běží i ve vnitrozemských pouštních oblastech.

Celkový počet komentářů v diskuzi:   11 211
Komentáře jsou řazeny od nejnovějších. Zeptejte se na cokoliv nebo si nechte zaslat aktuální přehled dostupných SIM karet, stačí přidat příspěvek.
 • Odpovědět

  Dobry den, zdravim, prave jsme zabookovali dovolenou (Marsa Alam). Chtecjsem se zeptat, jak se momentalne pohybuji SIM karty v Egypte (data). Dekuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Petře, zasílám vám na mail aktuální nabídku.

 • Odpovědět

  Mám zájem o datovou sim, můžete mi poslat ceník. Díky

  • Odpovědět

   Dobrý den Radime, kdy a kam prosím letíte?

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  stíhám ještě objednat 3x datová sim 10 GB na 18.2.2024, přílet Hurgada? Předem děkuji za odpověď

  • Odpovědět

   Dobrý den Katko, ano, stíháte 🙂 Budou vám vyhovovat 12 GB karty? 10 GB totiž v nabídce není. Informace posílám na váš e-mail.

 • Odpovědět

  Dobrý den, rada bych u vás objednala sim kartu do Hurghady. Přílet 17.2.2024 v 5:20 je to možné? Děkuji Hanka

  • Odpovědět

   Dobrý den Hanko, ano, je to možné, hned se vám ozvu, ale vzhledem k tomu, že nás trochu tlačí čas, tak vás také poprosím o vaši včasnou reakci na můj e-mail. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den,¨
  Funguje ještě tento způsob zajištění datové karty?
  J.Samec

  • Odpovědět

   Dobrý den Jiří, jasně, však tu lidem denně odpovídám a denně jim karty zajišťuji 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o cenovou nabídku vhodných datových Sim karet pro oblast Kalawy a způsob jejich předání, pokud se to stihne. Přilétáme 17.2. ráno do Hurgady. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Pavlíno, to ještě stihneme, obratem vám všechny informace posílám. Jen poprosím o vaši včasnou reakci, abychom vše stihli dohodnout. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  jaký je prosím minimální čas pro objednání datové karty Vodafone do Marsa Alam? 16G, přílet 16.2. Děkuji Petr

  • Odpovědět

   Dobrý den Petře, pozítří 16.2. ještě bez problému stíháme, hned se vám ozvu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, rád bych si objednal simku Vodafone, jedeme do Marsy a to 16.2.2024 už tam budeme. Objem dat 40 GB, potřebuji na tom i pracovat. Nebo alespoň 20 GB.

  • Odpovědět

   Dobrý den Vladimíre, 20 i 40 GB je k dispozici. Zašlu vám ke kartám veškeré podrobnosti.

 • Odpovědět

  Krásný den, poprosim datovou SIM kartu pro 8GB. Odlétáme 16.2., děkuju moc.
  S pozdravem
  Monika Kvapilová

  • Odpovědět

   Hurghada nebo Marsa Alam prosím? 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  1.3. Ráno letime do Marsa Alam. Je možno zajistit datovou kartu cca 12GB? Dekuji za nabídku Monika

  • Odpovědět

   Dobrý den Moniko, ano, je to možné, budu vás kontaktovat a vše dohodneme.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši. Prosím o zaslání ceníků nebo nabídek na datové SIM karty. Termín je sice až červenec, ale zjišťuji předem. Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Tomáši, jasně, ihned pošlu.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  měl bych zájem o nabídku datových SIM pro pobyt v Marse od 25/2

  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Petře, rozumím, informace ke kartám budete mít na mailu a 25.2. pro vás mohou být karty nachystány.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohu poprosit o informaci o cenách datových karet od Vodafonu na e-mail? Děkuji!

  • Odpovědět

   Dobrý den, samozřejmě Marcelo, kdy a kam prosím letíte?

 • Odpovědět

  Dobry den, prosim o nabidku karet, priletame 17.2. do Hurghady. Dekuji, Lucie

  • Odpovědět

   Dobrý den Lucie, kompletní informace budete mít na svém e-mailu. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím cenu 8giga Vodafonu Mars alam 16.3. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Adame, posílám celý ceník.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, mohu poprosit o simkartu 20 GB. Letiště Marsa Alam 17. 2. přílet 06:20. Děkuji Kateřina

  • Odpovědět

   Dobrý den Kateřino, děkuji za informace o vašem příletu, 20 GB je možných, hned se vám ozvu. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o nabídku sim karet, přílet 10.3. Hurghada. Díky.

  • Odpovědět

   Dobrý den Vašku, i vám aktuální nabídku obratem zasílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o zaslání nabídky datových sim karet. Letíme 16.2. do Marsa Alam.
  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Veroniko, máte to na svém e-mailu 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, od 15.2.24 bude má žena s dcerou v Hurghadě na hotelu Palm Beach Resort. Rád bych pro ně objednal SIM kartu, mohu Vás požádat o nabídku?

  Předem děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Radku, pardon, že jsem nestihl zareagovat dřív, bude-li váš zájem trvat, ještě to stihneme domluvit, jen vás poprosím, abyste mi na mail odpověděl co nejdříve. děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  můžu též poprosit o nabídku datových simek? E-SIM nebrat, jak jsem se dočetl.
  Od 25/2 bychom měli být v Marse.

  Díky
  Petr

  • Odpovědět

   Dobrý den Petře, posílám. Neříkám nebrat, jen já s tím zkrátka nemám dobrou zkušenost.

 • Odpovědět

  Můžu poprosit o nabídku simkaret. Letíme do Marsy

  • Odpovědět

   Dobrý den Moniko, kdy do Marsy prosím letíte?

 • Odpovědět

  Dobrý den,do Marsy letíme 10.3.2024, prosím o nabídku datových karet.
  Nejlépe s předáním na hotelu. Děkuji.E

  • Odpovědět

   Dobrý den Evo, já bych osobně spíš doporučil předání na letišti, ale i na hotelu to je možné. Detaily dohodneme po mailu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o nabídku datových simkaret, přiletime 18.2. ráno do Hurghady a máme okruh Egyotem. Děkuji předem.

  • Odpovědět

   Dobrý den Věro, rozumím, karty vám předá kurýr, který na vás bude čekat na letišti. Přehled dostupných možností hned posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den.Měla bych zájem o sim karty.Odlétáme do Marsa Alam 16.2. Děkuji Mikuličková

  • Odpovědět

   Dobrý den Pavlo, není problém i pro vás karty zajistit. Budu vás kontaktovat a zašlu veškeré podrobnosti.

 • Odpovědět

  Dobrý den letíme do Marsy 10.3.24 mohu poprosit o nabídku datových karet?

  • Odpovědět

   Dobrý den Davide, jasně, obratem posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, 25.2. 2024 ráno letíme do Marsa Alam. Šla by prosím zajistit jedna datová SIM na cca 16GB. Děkuji moc. Olda

  • Odpovědět

   Dobrý den Oldo, zrovna 16 GB nikoliv, ale je možných například 12 GB nebo 20 GB. Dejte mi mailem vědět, co budete preferovat a pak vše dohodneme.

 • Odpovědět

  Prosím o nabídku e-SIM karty (preferuji Vodafone) pro oblast Marsa Alam (budeme v hotelu kousek od Port Ghalib) od 18.2.2024 na týden. Díky!

  • Odpovědět

   Dobrý den Romane, s egyptskými eSIM nemám dobré zkušenosti, a proto je nenabízím. Nezlobte se. Jsem schopen nabídnout fyzickou SIM kartu.

 • Odpovědět

  Dobrý den. Prosím o nabídku e-sim. Odlétáme 7.3. do Marsy. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den, jak jsem psal Romanovi nad vámi, eSIM nezajišťuji kvůli různým s tím spojených problémů. Bude vyhovovat fyzická karta?

 • Odpovědět

  Dobrý den,prosím o zaslání nabídky na datové simky.Letime do Hurgady 15.2.2024.Děkuji moc

  • Odpovědět

   Dobrý den Olgo, rozumím, 15.2. Hurghada. Hned se vám ozvu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, na letišti v Marsa Alam proběhlo předání sim karty, tak, jak bylo dohodnuto, ještě jednou díky….