Vízum do Egypta

Jak pro občany České republiky, tak pro občany Slovenské republiky platí pro vstup do Egypta vízová povinnost. Existuje jen pár výjimek, kdy při cestě do země Nilu vízum potřebovat nebudete a bude vám stačit povolení ke vstupu (viz. níže).

Vyraz k Rudému moři: 8 dní s All Inclusive za 8 730 Kč

 

Každému proto doporučuji, aby se před svojí cestou na dovolenou k Rudému moři seznámil s aktuálně platnými požadavky, které egyptská strana klade na občany ČR / SR. Každý by si měl ještě před odletem ověřit, zda vízum do Egypta opravdu potřebuje či nikoliv.

Sepsal jsem pro vás kompletní informace – držím je aktuální (2023).

Zde je přehled toho, co tu najdete:

Upozorňuji že všechny zde uvedené informace platí pro občany ČR i SR. Pokud máte jinou národnost, mohou pro vás platit jiná pravidla – nejlepší je se na ně informovat u ministerstva zahraničí nebo u zastupitelského úřadu Egypta ve vaší zemi. V případě, že máte k problematice vízového styku s Egyptem dotaz, na který zde nenajdete odpověď, zeptejte se na něj prostřednictvím diskuze dole pod textem.

Čtěte také: Vyrazte k jedné z těchto TOP 5 egyptských pláží

Tipy na dovolenou: Akční zájezdy do Egypta se slevou 40%
Zobraz volné termíny   →
A ušetři až 29 246 Kč na jedné osobě

Cestovní pas

Mějte na paměti, že pro cestu do Egypta potřebujete cestovní pas. Občanský průkaz nestačí. Cestovní pas musí být platný minimálně ještě 6 měsíců od dne příletu do Egypta.

Egypt - cestovní pas a vízum

Pro děti platí, že musí mít svůj vlastní cestovní pas. Mít zapsané dítě ve svém pasu při cestě do Egypta nestačí!

Kdo vízum nepotřebuje?

Pokud plánujete cestu do jednoho z resortů na jihu Sinajského poloostrova – Sharm el-Sheikh, Dahab, Nuweiba a Taba – tak se obejdete bez víza. Po příletu do Egypta vám imigrační úředník udělí do vašeho cestovního pasu razítko, které je povolením ke vstupu právě do těchto letovisek.

Toto dostanete zdarma!

Povolení je platné po dobu 14 dní a nemůžete na něj vycestovat mimo tyto resorty. Pokud budete chtít vyrazit mimo letovisko, byť jen na krátký výlet, tak to bez dodatečného víza nepůjde. To lze vyřídit později třeba na letišti v Sharm el-Sheikhu.

Vízum nebudete potřebovat ani v případě, kdy na egyptském letišti přestupujete z jednoho mezinárodního spoje na druhý, a kdy je tím pádem pro vás Egypt pouze tranzitní zemí. Platí však dodatečné podmínky. Musíte mít letenku na navazující mezinárodní spoj a doba transitu nesmí přesáhnout 48 hodin. Pokud je doba vašeho přestupu:

 • kratší než 6 hodin, smíte opustit tranzitní (neveřejný) prostor, ale nesmíte opustit letiště
 • trvá 6 až 48 hodinami, smíte bez víza opustit celé letiště

Přestupy v Egyptě (typicky na letišti v Káhiře) jsou pro občany ČR / SR velmi výjimečné, ale mohou nastat.

Kdo vízum potřebuje?

Vízum do Egypta potřebují všichni ti, kteří plánují pobyt v jiném letovisku než je Šarm el-Šejk, Taba, Dahab a Nuwejba. Byť se aktuálně standardně na dovolenou do Sheikhu jezdí, lidé mnohem častěji volí dovolenou v Hurghadě nebo v Marsa Alam. Lze tedy říci, že většina z nás vízum potřebuje.

Získat vízum není nic složitého, existuje několik možností. Hned si je ukážeme.

Typy víz

Existují turistická, studentská a pracovní víza. Pokud jedete do Egypta cestovat, tak potřebujete turistické vízum. Aktuálně existují 2 typy:

 • 30 denní – opravňuje k pobytu v max. délce 30 dní a bez možnosti opakovaného vstupu. Cena 25 usd.
 • 6 měsíční – dovoluje opakovaný vstup do Egypta. Cena 60 usd.

Příklad 30-denní turistického víza koupeného za hotovost 25 dolarů přímo na letišti v Marsa Alam:

Egypt vízum

Potřebujete-li jiné než turistické vízum, doporučuji vše včas řešit přímo s Velvyslanectvím Egyptské arabské republiky v Praze (Pelléova 14, 160 00 Praha 6 – Bubeneč). Veškeré kontaktní údaje na egyptské velvyslanectví naleznete zde na stránkách MZV ČR.

Jak vízum získat?

Předeslal jsem, že existuje několik možností, jak turistické vízum obdržet. Můžete si ho vyřídit sami, a to buď ještě v ČR nebo hned po příletu do Egypta. Nebo můžete nechat vaši cestovní kancelář, ať ho vyřídí za vás.

Pozor!

Ceny se liší. Tady je kompletní přehled jednotlivých variant i toho, kolik která stojí.

1. Vízum na letišti po příletu

Za mě preferovanou a i nejlevnější možností je egyptské vízum vyřídit přímo na letišti po příletu do země.

Po přistání najděte „visa on arrival“ okénko / kiosek, kde jim dáte 25 amerických dolarů a dostanete „visa on arrival“ nálepku (toto je vízum na 30 dní). Tu stačí dát na prázdnou stránku ve vašem pasu a už si můžete stoupnout do fronty u imigračních úředníků. Zde na vízum dostanete razítko a budete vpuštěni do země.

Nejlepší je mít připraveno přesně 25 usd, nicméně je možná platba i eury, byť je méně výhodná. Pokud nebudete mít přesnou částku, dostanete zpět hotovost v egyptské měně.

Upozorňuji, že většinou tento poplatek není možné platit kartou. Mějte u sebe hotovost.

2. Přímo na Velvyslanectví Egypta v Praze

Zařídit vízum do Egypta si můžete ještě před cestou a to na Velvyslanectví Egyptské arabské republiky v Praze (hotové bude do týdne). Totu možnost příliš nedoporučuji, poplatek totiž činí 1 050 Kč.

K podání žádosti budete potřebovat cestovní pas, dále je nutné k vyplněnému formuláři dodat dvě pasové fotografie, doklad o rezervaci ubytování a potvrzení o rezervaci zpáteční letenky.

Konzulární oddělení je na adrese Pelléova 14, 160 00 Praha 6 – Bubeneč a úřední hodiny jsou každý všední den od 9 do 12h.

3. Přes cestovní kancelář

Většina cestovních kanceláří nabízí svým klientům možnost vyřízení víza. Hodně lidí volí právě tuto cestu. Upozorňuji ale, že i zde si připlatíte. Cena se většinou pohybuje okolo 800 Kč / vízum, tj. je to zhruba o 250 Kč dražší varianta než platba poplatku na letišti.

Čtěte pečlivě cestovní smlouvu.

Některé cestovní kanceláře nutnost úhrady víza uvádějí přímo ve smlouvách o zájezdu. Viz. diskuze dole pod článkem. To je samo o sobě správné, ovšem kolikrát je to formulováno tak, že za vízum je třeba platit přímo cestovní kanceláři.

4. Online přes e-Visa portál

Turistické vízum (oba dva jejich typy) lze vyřídit z pohodlí domova online na adrese:

https://visa2egypt.gov.eg

K vyřízení žádosti přes internet budete potřebovat:

 • funkční platební kartu
 • emailovou adresu
 • scan (fotografii) cestovního pasu s vašimi údaji
 • údaje o adrese pobytu v Egyptě (většinou tedy název hotelu, jeho adresa a kontaktní údaje)

Pokud se rozhodnete využít tento online způsob, tak se obecně doporučuje, abyste žádost vyřídili nejpozději 7 dní před odletem. Zároveň myslete na to, že děti, nehledě na jejich věk, vždy potřebují své vlastní vízum. Nezapomeňte tedy vše vyřídit i pro ně, případně lze vízum vždy dodatečně vyřídit na letišti.

Egypt - vízum

Nevím proč, ale portál se ne vždy dobře načítá. Pokud narazíte na tento problém, tak nejste sami.

Cena víza při online žádosti zůstává stejná, tedy buď 25 nebo 60 dolarů.

Jak při online žádosti postupovat?

 • začněte zde: https://visa2egypt.gov.eg/eVisa/SignUp – kde si vytvořte registraci
 • potvrďte váš email otevřením odkazu ve vašem emailu
 • nyní se můžete přihlásit zde: https://visa2egypt.gov.eg/eVisa/SignIn
 • klikněte na „Apply Now
 • zvolte typ víza
 • vyplňte vaše osobní údaje a údaje o pasu
 • vyplňte kontaktní údaje (email, telefon, českou adresu)
 • nahrajte scan (resp. foto) vašeho pasu (formát .jpg nebo .png do velikosti 500kB)
 • vyplňte kontaktní údaje v Egyptě (např. údaje o hotelu)
 • potvrďte žádost zeleným tlačítkem „Confirm
 • dojde k přesměrování na stránku, kde provedete platbu kartou
 • potvrzení o vyřízení žádosti pak obdržíte do vašeho emailu (ne hned, většinou do 5 dní)

Podívejte se na tuto moji reakci na dotaz od Štěpána, ve které jsem podrobně rozepsal postup, jak do online žádosti o egyptské vízum přidat všechny členy rodiny.

Nezapomeňte si pak vízum vytisknout a vzít s sebou. Pokud vám není některý krok v online žádosti jasný, poradím vám dole pod textem.

Cena & platnost víza

Základní cena víza do Egypta pro rok 2022 zůstává na 25 $.

Do 30. dubna 2021 byl tento poplatek pro turisty směřující do jednoho z následujících 4 egyptských regionů dočasně zrušený. Konkrétně se to týkalo cest do těchto správních oblastí: Jižní Sinaj, Rudé moře, Luxor a Asuán. Zrušení poplatku souviselo s opatřeními, jež egyptská vláda přijala za účelem podpory turismu v době koronavirové krize. Od května 2021 jsou však poplatky za turistická víza opět zavedeny.

Píši základní, protože existují i dražší možnosti (viz. výše). V roce 2017 česká média mluvila o rapidním zvýšení ceny víz (viz. Egypt výrazně zdraží víza). Od července 2017 se jejich cena měla vyšplhat až na 60$, egyptská vláda však tuto informaci nepotvrdila, a tak se dosud zatím žádné zdražení nekonalo (viz. Egypt ustoupil od zdražení turistických víz do země).

Platnost víza (toho levného 30 denního) sice činí tři měsíce od jeho vydání, doba pobytu však nesmí překročit 30 dní.  Toto základní vízum platí pouze pro jeden vstup a nelze prodloužit.

Věřím, že o vízech do Egypta nyní víte vše potřebné. Nikdy není od věci před cestou také zkontrolovat stránky ministerstva zahraničí, kde byste rovněž vždy měli nalézt aktuální a oficiální informace. Budete-li mít s čímkoliv problém, pište komentář.

Celkový počet komentářů v diskuzi:   173
Komentáře jsou řazeny od nejnovějších. Zeptat se můžete na cokoliv i vy, stačí přidat příspěvek.
 • Odpovědět

  Zdravím, rozhodl jsem se přidat aktuální zkušenost z června 2024 s online podáním žádosti o vízum, jelikož ze všech negativních příspěvků, a to nejen v této diskuzi, jsem byl přesvědčený, že to nemá smysl ani zkoušet. Za největší strašáky považuji ty komentáře, kde bylo uvedeno, že žádost byla někomu zamítnuta bez jakékoliv možnosti nápravy. Nicméně většina těchto komentářů je již několik let stará a ze své aktuální zkušenosti mohu potvrdit relativní bezproblémovost vyplnění formuláře a rychlé vyřízení žádosti pro celou rodinu do 24 hodin od zaplacení poplatku. Ano, lidem bez alespoň základní znalosti angličtiny a s nízkou mírou trpělivosti při kontrole zadávaných údajů, bych vyplňování online žádosti asi nedoporučil, ale se zásadním problémem jsem se nesetkal. Všechno je nutné zadat bez diakritiky a speciálních znaků a nenechat prázdný řádek při psaní adresy trvalého bydliště. Odeslal jsem a zaplatil žádost typu „Family“ ve středu pozdě večer tj. 12.06.2024 a první email dorazil ve čtvrtek 13.06.2024 dopoledne, že jsou žádosti posuzovány a za další 3 hodiny jsem měl v emailu již schválená víza.
  Dodám ještě pro informaci ostatním, ohledně platnosti víza – i přesto, že jsem uvedl datum příjezdu až poslední den června, platnost víza nám končí 3 měsíce od podání žádosti, nikoliv od uvedeného data příjezdu. V našem případě to problém není, ale asi bych to vzal v potaz v případě dřívějšího podání žádostí.

  • Odpovědět

   Moc díky za to, že jste se podělil o vaši aktuální zkušenost! 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  podařilo se vůbec někomu úspěšně vyplnit formulář Egypt e-visa, zaplatit a následně s vytištěným dokumentem projít bez problémů přes imigrační přepážku a vstoupit na území Egypta? Já vyplňování po hodině vzdal. Takhle nefunkční a uživatelsky nepřívětivý formulář se nevidí ani u cz státní správy.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  budu v Egyptě cca 3 měsíce, mohu si i toto vízum zakoupit až osobně po příletu na letišti ? Cena je také 60 usd ? Online portál mi stále padá.
  Předem děkuji

 • Odpovědět

  Dobrý den, u adresy musíte vynechat čárky a háčky, nepsat např. NÁMĚSTÍ, ale pouze NAMESTI, pak bude vše OK. 😉

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  sdílím mou aktuální zkušenost s webovou žádostí e-visa, pro mne postup rozhodně neprobíhá hladce.
  1) Po založení účtu nefunkční ověření emailové adresy s doménou outlook.com. Podpora na můj dotaz poslala pouze obecné pokyny k postupu, které v dané situaci jsou k ničemu.
  2) Založil jsem si tedy nový účet s použitím emailu s doménou gmail.com a ověření emailu proběhlo hladce. Stejný postup, jiný výsledek.
  3) Vyplnění formuláře v části „Applicant Information“ proběhne zdánlivě OK, nicméně po stisknutí tlačítka „Save“ to ukáže na neplatné vyplnění polí:
  a) národnost a státní příslušnost, kde u obou mám správně „Czech“, ale portál to odmítá akceptovat a stále to probarvuje červeně jako špatně vyplněné
  b) obdobně to upozorňuje na špatně vyplněnou adresu bydliště – údajně obsahuje speciální znaky, což rozhodně ne – zkusil jsem dokonce vymazat i mezery mezi slovy…
  Takže za mne slušná ztráta času…
  Roman

  • Odpovědět

   Díky Romane za popis vaší aktuální zkušenosti. Ano, nejlepší je se tímto netrápit, vyřešit to po příletu na místě a zaplatit hotovostí.

 • Odpovědět

  Četla jsem, že při vstupu do země je nutné deklarovat měnu, kterou s sebou vezu, případně věci, přesahující určitou hodnotu. Povezu dárky pro děti přátel. Hodnotu 10000 USD rozhodně nepřesahují ani měna, kterou budu mít s sebou není v rozporu se zákony. Je třeba od toho mít účtenky? Hrozí platba CLA? Nedej bože zabavení? Jedná se o hračky Mimo příletové karty, hrozí ještě nějaké další vyplňování? K platbě víza přímo na letišti také existuje formulář?

 • Odpovědět

  Dobrý den, Lukáši. Chystám se do Egypta bez cestovní kanceláře, tedy už tato skutečnost, na mne myslím, soustředí pozornost pracovníků letiště a ráda bych měla vše vpořádku a opravdu nezavdala příčinu k jakýmkoliv komplikacím, proto se omlouvám za neskutečné množství neustálých dotazů. Různě po internetu zmiňují povolené množství tekutin. Již jsem zjistila, že max 100 ml do 1 litru. Ale kam s nimi? Do příručního zavazadla abych je mohla deklarovat (dát do košíčku vedle pásu) při celní kontrole? Tedy sprchový gel, šampon, opalovací krém… vše pečlivě rozdělím, popíši a nepřesáhnu 1 litr. Ale opravdu s sebou na palubu letadla? Ne do kufru? Chtěla bych s sebou i flashku, také do příručního? Jak s flakónkem parfému? Není to „podezřelá tekutina“? Lesk na rty se snad počítá jako povolená kosmetika.

 • Odpovědět

  O pár odstavců výše jste webovou žádost hezky popsal. Nevypadá to komplikovaně. Nebo lze čekat nějakou záludnost?

  • Odpovědět

   Komplikované to není, to jsem říct nechtěl, ale osobně nějak k tomu systému žádosti nemám úplně 100% důvěru, čas od času se na mne obrací lidé, u nichž s tím nějaké problémy nastaly. Za mne je pro to snazší a jistější to vyřídit osobně na místě na letišti.

 • Odpovědět

  Dobrý den, Lukáši, četla jsem na internetu, že k vyřízení víza je nutné mít s sebou rovněž průkazové fotografie na bílém pozadí. V případě, že budu řešit vízum elektronicky, stačí mi opravdu pouze sken pasu, který nahraji na stánkách? Měla bych mít případně fotografie s sebou na cestu? V případě, že bych řešila vízum až po příletu, na letišti, rovněž nepotřebuji fotografie? Děkuji za odpověď.

  • Odpovědět

   Dobrý den Leono, doporučuji řešit víza až na místě a netrápit se s žádostí a platbou před web. Na místě v oficiálních prodejních místech zaplatíte 25 usd za vízum, budete dále potřebovat pas, žádnou extra fotografii nepotřebujete,

 • Odpovědět

  Dobrý den, Lukáši,
  pokud bych si zařizovala vízum elektronicky, je platné od prvního dne mého pobytu v Egyptě? Tedy okamžikem, kdy bude potvrzeno letištní kontrolou? Znamená to tedy, že si ho mohu zařídit třeba 2 měsíce před cestou do Egypta? Díky za odpověď.

  • Odpovědět

   Dobrý den Leono, ano, při vyplňování žádosti online mimo jiné vyplňujete i datum vašeho příjezdu, od té doby bude vízum platit.

 • Odpovědět

  Dobrý den, měla bych dotaz. Je možné vízum zaplatit v EUR, tzn. místo 25,- USD – 25,- EUR? Momentálně mám pouze EUR, odjezd o víkendu, tak nevím, zda je nutnost výměny na USD. Předem děkuji za info.

  • Odpovědět

   Dobrý den Jano, pravděpodobně na váš dotaz reaguji pozdě, ale tak to zde bude alespoň pro ostatní – ano, lze za vízum platit i EURama, buď dáte 25 EUR nebo dáte 25 USD. Je to jedno. V EURech to vyjde tedy o něco dráž.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mám dotaz zda do Egypta do Taby (Hotel Time Coral Nuweiba Resort) , potřebujeme víza. Někdo říká , že je musíme mít , někdo že ne. Neporadili i v cestovce. Děkuji za odpověď . Ladislav

  • Odpovědět

   Dobrý den Ladislave, ne ne, do Taby víza nejsou potřeba, za předpokladu, že region nebudete opouštět v rámci nějakého výletu.

 • Odpovědět

  Dobrý den,mohou být turisté starší 60 let v Egyptě déle jak 30dní po zakoupení víza 25 dolarů , třeba 7 měsíců , někde jsem to slyšel a neví jestli je to pravda, děkuji za odpověd.

  • Odpovědět

   Dobrý den Jirko, přiznám se, že tuto informaci od vás slyším prvně. Doporučoval bych se obrátit mailem přímo na egyptskou ambasádu zde v ČR, jestli to bude někdo vědět, tak to budou oni.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, zdravím se Sharm El Sheikhu, kde trávíme dovolenou v hotelu Coral Sea Sensatori. Víza jsme zakoupili na letišti v Sharmu při přiletu, takže i toto letiště nabízí možnost nákupu víza právě z důvodů cestování.
  Pokud můžu, ráda bych tu napsala i malou recenzi k výše uvedenému hotelu.
  Hotel má vynikající polohu v oblasti Ras Nasrani. Vstup do moře jak z pláže, tak z mola. Po vstupu z mola příznivce šnorchlování jistě nadchnou „korálové zahrady“, které hrají všemi barvami a spousty rybiček. Dá se plavat i mimo vyhraněný úsek bojkami, kde už jde korálový útes do hloubky a objevíte tam další druhy ryb. Kdo si chce jen tak ležet v moři má tuto možnost přímo u pláže, kde je voda i při odlivu a pokud člověk popojde na konec areálu tak tam začíná zátoka s velkými lagunami, kde můžete využít jak koupání, tak šnorchlování. Z tohoto důvodu si myslím, že je hotel perfektně umístěný. Služby hotelu na velmi vysoké úrovni, pokoje krásné, i pro náročnou klientelu. Všechen personál se velmi snaží o Vaše pohodlí. Nejsou vtíraví, ale vysoký komfort obsluhy je zajištěn. Hotel se vyznačuje perfektní chutnou kuchyni, což jsem se dočetla v recenzích a mohu potvrdit. Jídlo je excelentní, lepší jsme dříve v jiných hotelech neměli, výběr velmi bohatý, myslím, že za těch 12 dní ani vše nestihneme ochutnat. Nádherné čisté restaurace, bary. Pláž čistá a úklizená. Občerstvení roznáší až k lehátku jak u bazénů, tak na pláži. V areálu je i menší aquapark v rodinné zóně. My jsme ubytovaní v části pouze pro dospělé, s vlastním bazénem a barem pouze pro dospělé. Ze všech pokojů v celém areálu je výhled na moře a všude je velmi blízko (na pláž, do restaurací, barů) Mimo rodinné části, tam je výhled z části na moře a z části na tobogány, uvítají jistě rodiny, že můžete sledovat děti z pokoje, pokud zrovna nebudete s nimi u bazénu. Cesta z letiště trvá cca 15 minut. Velmi pečlivě se starají o zábavu, celý den i večer. Příjemné posezení je po večeři v piano baru. Ještě jsme nestihli vyzkoušet všechny bary a restaurace. V hotelu je směnárna, bankomat, služby taxi, doktor, potapěčské centrum, spa, obchody, kde na Vás nikdo nepokřikuje a nenutí do koupi. Na závěr shrnutí, perfektní kuchyně, ráj pro šnorchlaře, možnost koupání přímo u pláže, perfektní služby na velmi vysoké úrovni. Hotel vřele doporučuji.

 • Odpovědět

  Děkuji za odpověď.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím Vás o informaci. Je možné zakoupit vízum na letišti v Sharm El Sheiku? Na netu jsem se dočetla, že tuto možnost nabízí pouze v Marsa Alam, Káhira a Hurghada? Moc děkuji za odpověď. Táňa

  • Odpovědět

   Dobrý den Táňo, to jste se dočetla správně, jde o to, že vízum pro pobyt v Sharm el Sheikhu není potřeba, viz také sekce „kdo vízum nepotřebuje“ v článku výše 🙂

 • Odpovědět

  Zdravím, za týden odlétáme na 7dní do Hurghady.. když tam doletíme cca v 5h ráno, bude již otevřeno u okýnka, (přepážky) abychom si přímo až při příletu koupili na letišti turistické vízum ?
  A co vše budou chtít ? Pas a smlouvu o zájezdu? (Hotel kde budeme a termín)?? Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Patricie, ano, vízové přepážky samozřejmě otevřené budou. Budou chtít pas a budou chtít 25 dolarů. Doporučuji to mít přesně. V opačném případě vám vrátí v jejich měně.

Zeptejte se na cokoliv k tématu - vložte komentář

* Pole "Vaše jméno" a "Váš email" jsou povinná, vaše emailová adresa nebude zveřejněna, spam rádi nemáme.
Důležité: Některé komentáře se zobrazí až po jejich schválení.
Tipy na zájezdy
Hotel Shoni Bay, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam (-62%): pobyt u zátoky s krásnými korály za 7 690 Kč

Hotel Blue Sea Puerto Resort, Tenerife

Tenerife (na 8 dní): All Inclusive dovolená za 11 990 Kč

Hotel Fantazia Resort, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam (-61%): 5* hotel s TOP pláží, bazény & lagunami za 9 990 Kč

Hotel R2 Bahia Playa, Fuerteventura

Fuerteventura (-66%): týdenní All Inclusive ve 4* hotelu za 10 990 Kč

Hotel Uroa Bay Beach Resort, Zanzibar

Zanzibar: zájezd na 9 dní s přímým letem z Prahy za 16 990 Kč

Hotel Aqua Mondo Abu Soma, Hurghada, Egypt

Hurghada (-65%): 8 denní pobyty s All Inclusive aktuálně už za 6 790 Kč

Máte 50% hotovo
Tipy na exkluzivní dovolenou
Aktuálně dostupné zájezdy se slevou až 60%. Maximálně 1x měsíčně.