Internet v Egyptě

Ačkoliv se řada lidí na dovolené bez funkčního připojení k internetu obejde, pro jiné je možnost „být online“ nezbytnost. Jak zajistit, abyste měli internet k dispozici i v Egyptě? Kdy je potřeba kupovat datovou SIM kartu? Kde ji lze pořídit, jak si ji objednat předem ještě před odletem ČR a kolik taková data stojí?

Ukáži vám, jaké jsou možnosti.

WI-FI připojení zdarma | Za poplatek | Datová SIM karta | Koupě na letišti 

 Objednávka s doručením na letiště | Na co si dát pozor

Tipy na dovolenou: Akční zájezdy do Egypta se slevou 40%
Zobraz volné termíny   →
A ušetři až 29 246 Kč na jedné osobě

Wi-Fi připojení na hotelu

Nejjednodušší je si před rezervací zájezdu předem ověřit, jak to v daném hotelu s internetem vlastně je a vybrat takový resort, kde je bezdrátové připojení k dispozici. Nejlépe v celém areálu hotelu (v lobby, v pokojích i venku u bazénu).

A zdarma.

Nutno podotknout, že tak si počet potencionálních hotelů výrazně snížíte. Bezplatný internet, navíc na pokojích, je v egyptských hotelech vzácný (bez problému funguje třeba v TUI Magic Life v Sharm el-Sheikhu, kde signál nechytnete akorát na pláži). Tím spíš je vzácnější u těch cenově nejdostupnějších resortů. Výjimkou je třeba Jolie Beach Resort.

Egypt internet - datová SIM karta

Celkem běžná praxe ale je, že se lze zdarma připojit ve vstupní hale, v lobby hotelu.

Ať už wi-fi chytnete bezplatně přímo na vašem pokoji nebo jen ve společných prostorách hotelu, často je takové připojení nespolehlivé. Internet je pomalý, připojení padá nebo se nepřipojíte vůbec, zejména večer, kdy bývají sítě přetížené.

To, že si zaplatíte dovolenou v kvalitním hotelu typu Sentido Oriental Dream nebo Hilton Marsa Alam Nubian Resort, bohužel není v žádném případě zárukou toho, že vám internet bude šlapat všude jako hodinky.

Pokud vám na internetu v hotelu záleží, rozhodně doporučuji si předem zjistit, jak to ve vašem resortu s připojením je. Případně mi tu dole pod textem nechte komentář a já vám napíši, jak se věci na místě skutečně mají.

Internet na hotelu za poplatek

Většinou tam, kde to nenabízí zdarma, si můžete internet dokoupit. Logicky je potřeba ale počítat s poněkud vyšší cenou. Uvedu konkrétní příklad.

Ceny připojení v Malikia Abu Dabbab resortu v Marsa Alam:

 • 1 den za 8 €
 • 7 dní za  23 €

Cenově se jednotlivé hotely v tomto ohledu samozřejmě liší, ale rozdíly typicky nejsou veliké. Krom vyšší ceny je potřeba kalkulovat s dalšími nevýhodami. Internet většinou nechytnete na pláži a i placené wi-fi v některých případech podléhá kritickým časům, ve kterých může být připojení pomalejší. Zkrátka ani náhodou na to není 100% spolehnutí, a proto od tohoto řešení lidi odrazuji.

Datová SIM karta

Jestliže chcete být na hotelovém připojení nezávislí, kupte si egyptskou předplacenou datovou SIM kartu.

egyptská Vodafone SIM karta

V Egyptě fungují 3 hlavní operátoři:

Vodafone je z nich největší a má v Egyptě nejlepší pokrytí. Budete-li se zdržovat v turistických částech Egypta, tak až na některé výjimky příliš nezáleží na tom, zda zvolíte Vodafone, Orange nebo Etisalat. V Sharm el Sheikhu, v Hurghadě i v regionu Marsa Alam většinou fungují data od všech tří operátorů.

Kde datovou SIM kartu koupit:

 • předem prostřednictvím online objednávky
 • na letišti
 • v nákupním centru
 • v hotelu (v některých)
 • u delegáta

Oproti letištním přepážkám nebo oproti oficiálním zastoupením jednotlivých telefonních operátorů ve městech musíte při koupi karty na hotelu nebo přímo od vašeho delegáta počítat s cenovou přirážkou. Vůbec výjimečné nejsou dvojnásobné či vyšší ceny. Tím nikoho nechci od těchto „zdrojů“ odrazovat, mají totiž i svoji výhodu. V případě, že by s kartou bylo něco v nepořádku, máte ji kde reklamovat.

Internetový Vodafone stánek na hotelu v Marsa Alam

Takto prodejní stánky v resortech vypadají (tento je z Marina Lodge Port Ghalib resortu):

Často nejlepší řešení je proto koupit kartu tam, kde je za standardní cenu, ale včetně možnosti ji reklamovat a možnosti mít se kdykoliv na někoho obrátit v případě, že se SIM kartou bude nějaký problém. Každému, kdo cestuje do Marsa Alam, tuto variantu nabízím.

Doručení / koupě SIM karty na letišti

Prodejní stánky operátorů najdete jak na letišti v Hurghadě, tak v Sharm el-Sheikhu. Někde bývají přímo u výdeje zavazadel. Tam, kde čekáte na kufr, tam koupíte i datovou SIM kartu.

Internet v Hurghadě

Z diskuze dole pod textem přidávám pár posledních reálných zkušeností s koupí SIMky na letišti v Hurghadě.

Ahoj zdravím z Hurghady,
dorazili jsme v 1 ráno na letiště a byl otevřeny stánek operátora Orange. Prodávali SIM karty s 16GB dat za 10$, aktivace je jednoduchá návod je k vyfoceni na pultíku při prodeji karty. Když jsme po chvilce odcházeli z letiště tak se otevíral i stánek Vodafone (ten jsem cenu ale neviděl). Data funguji normálně a jsou velice rychlá. (viz. zpráva od Martina)

Dobrý den, Lukáši, mám špatnou zkušenost z letiště v Hurghádě. V červenci jsem zakoupil kartu od Orange. V návalu u přepážky jsem si jí nenechal vložit do telefonu, na hotelu jsem potom zjistil, že je nefunkční. Stejnou zkušenost měli i mnozí spolucestující. S pozdravem Pepa (viz. zpráva od Pepy)

Hned po vyzvednutí zavazadel je možno zakoupit SIM u třech stánků. Ráno kolem 5:00 byl otevřen stánek Vodafone a Orange. Koupil jsem u Orange za 10 USD 10GB. Po vytočení kódu #1000# a zvolení anglického menu, bylo připsáno dalších 10 GB. Ten návod mají u stánku. Říkali, že začne fungovat do 2 hodin. Myslím, že to bylo o hodně dřiv. Stačilo jen vložit do telefonu. Žádná speciální aktivace. K nákupu chtěli vidět pas. (viz. zpráva od Davida)

Většina českých příletů do Egypta je brzy ráno (většinou kolem 5:00). Neznám otvírací doby jednotlivých přepážek v Hurghadě a upřímně si myslím, že stejně nebudou úplně pevné. Jednou vám tvrdí, že jsou nonstop (H24), podruhé mají ještě zavřeno. Každopádně standardně zde bývá minimálně jedna z nich i takto brzy ráno otevřena.

Internet v Marsa Alam

V březnu 2019 byly všechny prodejní stánky datových SIM karet na letišti v Marsa Alam zrušeny, během léta 2019 byl otevřen stánek Orange, na podzim 2019 stánek We. S příchodem Covidu na jaře 2020 se však všechny pozavíraly a zrušily. V zimě 2020/2021 byl znovuotevřen stánek Orange.

Aktualizace 1. červenec 2021: nyní v Marsa Alam nepravidelně fungují dvě prodejní místa – jak stánek Orange, tak poměrně nově i stánek Etisalat.

Tedy aktuálně, jedete-li do Marsa Alam, máte několik možností…

Zbývající data na Sim kartě od Vodafone, Egypt

Za prvé: můžete objednat SIM kartu předem ještě před odletem z ČR a nechat si ji zdarma doručit na letiště nebo do vybraných hotelů. Aktuální nabídka je následující:

 • 2,5 GB
 • 4,0 GB
 • 6,0 GB
 • 8,0 GB
 • 12,0 GB
 • 20,0 GB
 • 40,0 GB

Chcete-li si zajistit kartu předem, napište dolů pod text komentář s požadovaným objemem dat, ozvu se vám na email, zašlu vám podrobné informace a objednávku společně vyřídíme. Objednávka tímto způsobem má několik výhod:

 • máte garanci, že karta bude aktivní a že na ní bude objednané množství dat
 • že bude fungovat po dobu 29 dní nebo do vyčerpání dat
 • budete mít k dispozici kontakt, na který se můžete kdykoliv obrátit v případě problému s kartou

V sekci komentářů, kterou najdete pod článkem, jsou desítky recenzí od lidí, kteří tuto službu online objednávky již využili. Mrkněte se na ně! Mnoho dalších je v mé mailové schránce, jednu z nich přikládám:

„Jsme zpět, po krásné dovolené v Hotelu Fantazia resort.

Po přistání v Marsa Alam jsme na letišti vyřídili potřebné doklady. Na kontrole pasů byly fronty, tak jsme se necpali. Proto jsme z letiště vyšli až mezi posledními.(0.30 hod.)

K mé radosti tam opravdu čekal člověk s cedulkou mého jména a SIM kartou. Předání proběhlo bokem před letištěm. Bylo to rychlé. Dal jsem mu o dvě Eura více, poklonil se a zmizel. Karta byla bez obálky.

Po příjezdu na hotel jsem ji nasadil do mobilu a ihned vše šlapalo, pin to nechtělo. Celou dovolenou jsme měli kvalitní 4G přípojení. V mobilu jsem nastavil sdílení Internetu přes Wifi. Na SIMce  bylo na začátku 8 GB dat. Po vašem návodu jsem kontroloval stav dat, fungovaly oba způsoby.

Ještě jednou díky.“

(Jiří R., 26.8.2019)

Doplním, že tyto SIM karty jsou od Vodafonu, který má v Egyptě nejlepší pokrytí. Iva si na potíže se sílou Orange signálu v Marsa Alam stěžovala:

„Jinak pokud by někoho zajímalo, jsme v hotelu Hilton v Abu dabbab a mnohem lépe fungují data Vodafone, vloni všude i na pokoji bez problémů, letos orrange a na pokoji se tomu moc nechce, venku ano, venku ale jdou i hotelové WiFi, takže tak“ (viz. zpráva od Ivy)

Za druhé: koupit kartu po příletu ve stánku Orange. Ten, jak jsem již zmiňoval, zde byl otevřen v září 2019, s Covidem byl zavřen a nyní je opět fungující. Jeho otvírací dobu neznám, ale určitě se nebude jednat o pevné pracovní hodiny, předpokládám, že to bude dost podobné jako u stánků v Hurghadě.

Stánek je přímo u posledního východu z letiště vpravo ode dveří, je výrazně označený Orange 4G. Nabízí jen jeden datový tarif, 16 GB za 9 USD nebo 8,5 €. Tedy je to suverénně nejlevnější varianta. Na druhou stranu se někteří setkávají s problémy (viz. citace od Ivy a Pepy výše). Karty jsou určené pouze pro cizince, tedy je nutný pas, číslo přiřazují ke jménu, tzn. na dvě karty chtějí dva pasy. Při prvotním spuštění karty jsou na ní pouze 2 GB, zbytek se musí aktivovat kódy, které je nutné na telefonu vytočit.

„Ráno na letišti u výstupu otevřený stánek Orange, 16Gb datová karta za 9 USD, karta nová, originální. po instalaci do telefonu naběhne jenom 2 Gb, po odeslání dvou kódů se kapacita nevysílá na 16Gb. Postup je na stánku i v češtině, doporučuji opsat nebo vyfotit. Není rozdělena na net a sociální sítě, prostě data.“ (viz. zpráva od Petra)

Přikládám instrukce k aktivaci dodatečných dat u Orange přesně tak, jak figurují na jejich prodejní stánku:

Egypt Orange - instrukce k datové SIM

Za třetí: pokud si neobjednáte kartu předem a narazíte náhodou na zavřený Orange stánek, není problém SIM koupit buď od delegáta či v hotelech (někde přímo na recepci nebo v hotelových obchodech, jinde najdete přímo resortech malé prodejní stánky od Vodafone). V každém případě upozorňuji na to, že nechat koupi karty až na hotel, je vždy možnost nejdražší. Viz. nabídka datových karet v hotelu Pensee Royal Garden: 3 GB za 25 EUR nebo 5 GB za 30 EUR.

Na co si dát pozor

Trvejte na originální, nové SIM kartě, která není vylomená ze svého původního obalu! Tohle si pohlídejte hlavně, když budete kupovat kartu u nějakého stánku na letišti, kam je jasné, že se nebudete schopni během pobytu vrátit pro případ reklamace. Stává se totiž, že lidem prodávají i již použité karty, byť na nich data jsou. Často ale na takových kartách je již část dat spotřebována, v některých případech mají kratší platnost, a výjimečně vám tak může internet v Egyptě přestat fungovat úplně.

Použitá SIM karta je buď k originálnímu obalu přilepena lepící páskou nebo vám ji nabídnou úplně samostatně, bez obalu. Zároveň nabádám k tomu, abyste zbytečně netrvali na tom, aby vám prodejce kartu do telefonu vkládal. Je to totiž moment, kdy může bez vašeho vědomí novou SIMku zaměnit za SIMku starší.

Informujte se na typ dat!

Občas, nejen v Egyptě, jsou totiž data na datových SIM kartách dělena do dvou částí:

 • jedna na prohlížení běžného internetu
 • druhá čistě na messengery typu WhatsApp, Messenger, Skype, apod.

Když koupíte 5 GB simku, klidně je možné, že na ní dostanete např. jen 3 GB využitelných na cokoliv + 2 GB využitelných pouze na messengery.

Stačit bude jedna SIM karta

Ideálně takovou vložte do telefonu, který má dva SIM kartové sloty. Pak vám na daném telefonu stačí zapnout a nastavit mobilní hotspot, vytvoříte bezdrátovou síť, do které se snadno připojí i další členové rodiny. A internet bude vesele fungovat všem.

Pevně věřím, že jsem článkem zodpověděl to, co vás o internetu v Egyptě zajímalo. Pokud ne, klidně pište komentář 🙂 V každém případě nejlepší je buď vybrat takový hotel, kde internet běží bez problému a zdarma ve všech prostorech. V opačném případě se vám bude hodit v Egyptě datová SIM karta od některého ze tří místních operátorů. Pokud můžete, volte Vodafone, který má nejsilnější pokrytí i pobřežních oblastí u Rudého moře. Obvykle ale celkem dobře, byť ne vždy úplně perfektně, fungují i zbývající dva operátoři.

Celkový počet komentářů v diskuzi:   4 672
Komentáře jsou řazeny od nejnovějších. Zeptat se můžete na cokoliv i vy, stačí přidat příspěvek.
 • Odpovědět

  Dobrý den Lukaši, mohu poprosit o ceník a další info. Odletame 19.6. do Hurhady. Předem děkujeme. Martin

  • Odpovědět

   Dobrý den Martine, samozřejmě. Hnedka to budete mít v mailu, koukněte na to a dejte vědět. Děkuji.

 • Odpovědět

  Můžu poprosit o ceník karet a možnosti předání hotel Shams Alam Beach Resort nebo letiště Marsa Alam – přílet 18.6. ?

  • Odpovědět

   Dobrý den Dano, jasně, doručení na kterýkoliv hotel v Marsa Alam je možné, i na Shams Alam Beach resort, který je sice trochu z ruky, ale na doručení ani jeho cenu to vliv nemá. Dovoz je zdarma.

 • Odpovědět

  Dobrý den, můžu poprosit o ceník? Budeme v červenci v hotelu Fort Arabesque. Je možné předání na hotelu nebo na letišti? Díky.

  • Odpovědět

   Dobrý den Romano, ano, ceník posílám. Předání nejlépe přímo na letišti v Hurghadě, budete-li s tím takto souhlasit.

 • Odpovědět

  Dobrý den, rad bych využil vašich služeb. Odletame 19.6. do Hurghada. Muzu vás poprosit o ceník atd. Děkuji předem. Martin

  • Odpovědět

   Dobrý den Martine, díky, že píšete. Všechno potřebné obratem posílám.

 • Odpovědět

  Lukáši, chci poděkovat za bezproblémové předání sim karty v hotelu Malikia v Marse, kurýr přijel včas, pomohl s instalací, prostě super služba. Ještě jednou moc děkuji a všude doporučuji Tvoje služby!!!!
  Hanka

  • Odpovědět

   Hanko díky moc za pěkná slova. Jsem rád, že vše fungovalo tak, jak mělo! 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den Honzo, 8.8 letime do Sharmu,hotel club el Faraana potřeboval bych zajistit kartu Bylo by to pro dva na 12 dni,takže 20GB si myslím ze by nám stacilo.bylo by to možné?

  • Odpovědět

   Dobrý den Michale, budu vás kontaktovat.

 • Odpovědět

  Ahoj Lukáš, odjíždím do Al Malika Abu Dhabi 18.7.22 raní přílet šla by zařídit simka. Nejspíš Vodafone 6Gb nebo 8Gb. Dík za info

  • Odpovědět

   Ahoj Libore, ano, šla. Je možných jak 6 GB tak 8 GB, karta by ti byla doručena přímo na hotel.

 • Odpovědět

  Ahoj Lukas 🙂 Odchadzam do egypta 12.6 do hotela Sea Star Beau Rivage Hotel, budeme tam 12dni vies mi prosim poslat cennik? ide mi hlavne o eSIM…dakujem

  • Odpovědět

   Dobrý den Ondra, ceník posílám, eSIM ale zařídit neumím.

 • Odpovědět

  Dobrý den!Chtěl bych datovou SIM na deset dnů pro 3 tel na deset dní…často koukáme na videa jedeme do Marsa Alam na hotel Garden Dream Lagoon Beach resort 2 července.Jde zajistit na tě to den SIM na hotel či letiště???

  • Odpovědět

   Dobrý den Stando, ano, jde, doručení na hotel Dream Lagoon 2.7. není problém. Ozvu se.

 • Odpovědět

  Dobry den, prilitame 2.7., jedeme do marsa alam a mela bych zajem o 20gb kartu. Jake jsou prosim ceny?

  • Odpovědět

   Dobrý den Anno, tato varianta s garancí toho, že obdržíte minimálně oněch 20 GB, vychází na 38 eur. Všechny detaily posílám na vás email, projděte si to a cca týden před vaším odletem se ozvěte.

 • Odpovědět

  Dobrý den, můžu Vás poprosit o ceník na e-mail? Letím 24.8. na 11 dní do Hurghady.
  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Moniko, zasílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  prosím o informace na SIM kartu Vodafone.
  Díky
  Radovan

  • Odpovědět

   Dobrý den Radovane, budu vás hnedka kontaktovat.

 • Odpovědět

  Dobrý den, priletame 11.6. Měli bychom zájem o simkartu, nevím kterou objednat jsme na jednu dva a kolik dát nevím. Dost serfujeme. Prosím zaslat informace o ceně. Budeme ve Fortarabesque.

  • Odpovědět

   Dobrý den Jano, přílet již zítra, ok. Obratem vám posílám informace a poprosím když tak o co nejrychlejší odpověď, abychom vše stihli dohodnout. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den, můžu poprosit o informace a ceník? Budeme v Marsa Alam

  • Odpovědět

   Dobrý den Olgo, zasílám i vám 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, Lukáši, měl bych zájem o datovou simku. Přilétáme do Marsi 23.06.22.
  Asi 20 Gb. Předpokládám, že nabízíte Vodafon. A ještě dotaz, s touto simkou nebude problém poskytnout hotspot?
  Poprosím tedy o ceník.
  Děkuji za odpověď.

  • Odpovědět

   Dobrý den Petře, ano, jedná se o Vodafone karty, na kterých není problém hotspot nastavit a používat. Žádné omezení tam v tomto směru není.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, měla bych zájem o simku. Priletame 11. 6 po 18 hodině na letiště do Marsa Alam. Je ještě možné ji zařídit? Díky Lada

  • Odpovědět

   Dobrý den Lado, ano, je, informace budete mít v mailu a prosím zeptám se, na který hotel jedete?

 • Odpovědět

  Dobry den, mala by som zaujem o 20gb dat, na 14 dnovy pobyt v egypte. Vdaka za info

  • Odpovědět

   Dobrý den Karin, veškeré informace budete mít na mailu.

 • Odpovědět

  Dobrý večer,
  letíme 11. 7. do Marsa Alam do hotelu Fantazia. Vloni jsme si koupili kartu Etisalat na letišti. Sice byla „funkční“, ale pokrytí bylo slabé a tak jsem byl rád, že nám delegát pomohl s reklamací. Ale připojení jsme neměli. Proto bych nerad opět nechal vše náhodě a obracím se na vás. Nevím jak rychle „letí“ data v Egyptě, tak si velikost karty nechám poradit od vás. Budu rád když se mi ozvete. Předem děkuji.

  • Odpovědět

   Již jsem reagoval na váš další dotaz.

 • Odpovědět

  Dobrý večer Lukáši.
  Na základě výborné zkušenosti bych, po třech letech (5.8.2019 zpětná vazba ), rád opět využil Vašich služeb.
  Mohu požádat o aktuální ceník datových sim?
  Přílet Marsa Alam 27.7. – převzetí zase na letišti, nebo lze už i na hotelu Jaz Solaya Resort?
  Předem děkuji za info.

  • Odpovědět

   Dobrý den Vláďo, máte pravdu. 5.8.2019, přesně ve 22:37 jste sem psal zpětnou vazbu. Jen tak pro zajímavost jsem si ji teď v historii dohledal 🙂 Předání na hotelu Jaz Solaya je možné, je to dokonce preferované, z největší pravděpodobností přímo v prostoru recepce hotelu. Další info vám hnedka zasílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohu poprosit o více informací především jak probíhá objednávka, předání a platba a hlavně ceník. Odlétám 16.6. na 10 dní, přílet Hurghada, hotel SHAMS SAFAGA. Hotel poskytuje wifi pouze za poplatek. Potřebuji data jen na messenger/whats up a poslání pár fotek, přečtení aktualit a počasí. Předem moc děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Jitko, všechno vám posílám v příloze právě zaslaného e-mailu. Bude-li cokoliv nejasného, ptejte se, vysvětlím. Také děkuji.

 • Odpovědět

  Dobry den. Prosím o info , zda bude stačit 20Gb pro tři osoby ( věčně na netu (-: ) na 12 dni ? Letime 19.6. Marsa hotel Dream lagoon

  • Odpovědět

   Dobrý den Josefe, pokud by to bylo na 8 dní, tak bych řekl, že ano, na 12 dní si úplně nejsem jistý. Nerad bych teď říkal, že ano, aby se následně v reálu ukázalo, že vám to stačit nebude. Na druhou stranu se dá karta operativně kdyžtak navýšit.

 • Odpovědět

  Dobrý den! 27. 6. Letíme do Egypta – Marsa Alam. Měla bych zájem o datovou kartu. Poprosila bych o bližší informace. Děkuji Hana

  • Odpovědět

   Dobrý den Hano, posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, jsme další v řadě 🙂 a na tento web jsme přišli celkem pozdě. Každopádně věříme, že i tuto situaci zvládneme.
  13.6. odlet do Marsa Alam. Moc díky za info k objednání/doručení SIMky.

  • Odpovědět

   Dobrý večer Milane, pozdě, ale přece 🙂 Ozvu se a v případě vašeho zájmu se bez problému stíháme na všem dohodnout.

 • Odpovědět

  Dobrý den,prosím o informaci, kolik dat je adekvátní na pobyt v Hurgádě na 8 dní. Vím, že je to asi hloupá otázka, ale vůbec se v tomto neorientuji a jednalo by se o datové karty pro děti 14 a 9 let, kdy večer budou sledovat filmy a předávat si zážitky s kamarády. Také prosím o ceny karet. Děkuji. Naďa

  • Odpovědět

   Dobrý den Naďo, neodhaduje se to snadno, pokud budou kluci sledovat filmy, youtube a podobné věci, osobně bych volil jednu z těch větších karet. Buďto dvě 20 GB nebo třeba jednu společnou 40 GB pro vás pro všechny.

 • Odpovědět

  Ahoj .1.7. přilétáme do Marsi a následně Jaz Lamaya Resort. Rád bych info ohledně Dat.karty , předání, instalace a př. ceník. Děkuji Mirek

  • Odpovědět

   Dobrý den Mirku, veškeré informace vám hned zašlu. Pokud by tam nebylo zodpovězeno něco, co vás zajímá, nebojte se zeptat, vše vám vysvětlím.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, poprosil bych vás také o ceník. 27. 8. přilétáme brzy ráno do Marsy. Díky moc a přeji hezký den.

  • Odpovědět

   Dobrý den Tondo, i vy máte ceník v mailu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, můžu poprosit o zaslání ceníku a info k případnému objednání ?
  4.7.2022 – Hotel Royal Brayka Beach, Marsa Alam
  Předem Díky.

  • Odpovědět

   Dobrý večer Romane, posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, 10.7.2022 letíme do Marsa Alam a měl bych zájem o 12Gb dat. sim kartu. Můžu vědět podrobnosti, jak ji získat.? Děkuji předem

  • Odpovědět

   Dobrý den Petře, píšu vám.

 • Odpovědět

  Ahoj, Po roce bych zase využil vaše služby, prosím zaslat aktuální ceník
  Děkuji B

  • Odpovědět

   Těší mne, že se opět ozýváte. Budu vás kontaktovat. Podmínky jsou v podstatě úplně stejné jako před rokem.

 • Odpovědět

  Dobry den,
  11.6. priletim do Marsa Alam
  Chcem poprosit cennik na karty Vodafone. By som mal zaujem.
  Dakujem

  • Odpovědět

   Dobrý den Miloši, posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, dneska jsem na Vás narazila. Mám zájem o SIM kartu s daty a zajímá mě cena 12gb a nebo 20gb. Letíme do Hurghady do hotelu Hawaii paradise aquapark resort a přílet máme 11.6. V 5:05 h do Hurghady. Dalo by se prosím něco vyřídit? Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den, obě varianty karet jsou možné, předání by bylo přímo na letišti v Hurghadě hned po vašem příletu.

 • Odpovědět

  Prosim ceník – Hurgada. Děkuji moc

  • Odpovědět

   Dobrý den, posílám.

 • Odpovědět

  Ahoj Lukáši,
  Mohl bych také požádat o nabídku jedné SIM pro externí hotspot (velká SIM) s objemem 10 GB. Případně vyšší. Přilétáme do Taba 20.06.2022, hod. 04:15. Hotel Nuweiba Club Resort. Díky

  • Odpovědět

   Ahoj Honzo, nejsem si jistý, zda vám budu moci kartu zařídit. Ale ozvu se…

 • Odpovědět

  Dobrý den, měl bych také zájem o data. Přílet do Marsa 13.6.2022. Hotel Hotel Malikia Beach Resort Abu Dabbab. Pošlete mi prosím nabídku na 8, 12 a 20 GB včetně možnosti dodání. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Majko, nabídku vám hned pošlu, karty by vám byly doručeny 13.6. v předem dohodnutý čas přímo na hotel Malikia.

 • Odpovědět

  Dobrý den, letíme 16.6. Marsa Alam. Bylo by možné se domluvit na tel. kartě.

  • Odpovědět

   Dobrý den Jarmilo, jasně, není problém, budu vás kontaktovat.

 • Odpovědět

  Zdravim Lukasi, odletame na tyden 14.6.do Marsa Alam Hotel Royal Brayka beach,cislo letu 1222.Radi bychom dle doporuceni jednu simku Vodafone asi 6GB. Muzu poprosit o pripadne info do mailu?Dekuji Eva F.

  • Odpovědět

   Dobrý den Evo, obratem vám informace zasílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, chtěla bych 2 simky 20 gb na dovolenou od 14.7. Marsa Alam. Platit bubu v dolarech děkuji. Chrvalová

  • Odpovědět

   Dobrý den Kamilo, hned vám zašlu podrobnosti.

 • Odpovědět

  Dobrý den, teď v pátek 10.6. ráno okolo 1 hodiny letíme do Marsa Alam, a máme zájem o SIM.
  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Pavle, pardon, že jsem nenapsal již včera. Hned se vám ozvu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, kupoval jsem u Vás simky už před 3 lety a byl jsem spokojen. Jen se mi nepodařilo podle Vašeho návodu ověřit velikost dat. Prosím o zaslání aktuálního ceníku. Budeme v Marsa alam 4.9.2022 v cca 6.00 h. ráno. Převzali bychom si simky na letišti. Hotel Gorgonia. Děkuji. Jirka.

  • Odpovědět

   Dobrý den Jirko, tentokrát se vám data ověřit již podaří, garantuji to 🙂 Pokud ne, ověřím vám je sám. Budu vás kontaktovat.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  potřeboval bych sim kartu na data. Letíme do Egypta od 9.7. – 16.7. Můžete mi poslat informace a ceny.
  Děkuji.

  Pavel

  • Odpovědět

   Dobrý den Pavle, posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den. 16.7. odlétáme s přítelkyní do Albatros sea world resortu v Marsa Alam.
  Tak píši jestli mohu poprosit o ceník datových karet.
  Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Jakube, samozřejmě, doručení na Albatros Sea World není problém.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, v neděli 12.6.přiletíme s přítelem do Marsa Alam podle pánu v 16:30.Měla bych zájem o dvé simky Vodafone 6GB.Prosím o cenovou kalkulaci.Budeme platit v dolarech.Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Jiřino, vše vám zašlu do mailu. Vás poprosím následně o číslo vašeho letu a o hotel, ve kterém budete ubytování. Děkuji.

 • Odpovědět

  Prosím,11.6.jefeme do Gorgonie,kolik by stála karta 8 GB?rasochova.martina@seznam.cz,zdravím Martina

  • Odpovědět

   Dobrý den Martino, hned vám vše do mailu specifikuji. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den, odlétám 9.6.ráno Marsa, Brayka Bay Reef. Dá se ještě objednat sim? Prosím zaslat ceník. Ruda

  • Odpovědět

   Dobrý den Rudo, dá, pro jistotu vám spolu s informace posílám i své tel. číslo pro rychlejší domluvu. Ceník posílám.

 • Odpovědět

  Zdravím, v pátek odlétáme do Marsy bylo by možné zaslat podrobnosti ke kartám Vodafone e-mailem. Předem díky

  • Odpovědět

   Dobrý den Martine, samozřejmě, za minutu to máte na svém mailu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohl bych Vás požádat o ceny sim karet 8, 12 a 20 GB. Jedeme do Marsa Alam – hotel Iberotel Costa Mares od 24.6.2022. Děkuji moc

  • Odpovědět

   Dobrý den Bohdane, jasně, hned posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, lze ještě objednat SIM kartu 40 GB s příletem do Marsa Alam 9.6. (hotel Dream Lagoon & Aqua Park Resort)? Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Pavlo, hned vás budu kontaktovat, koukám, že letíte již zítra.

 • Odpovědět

  Dobrý den, plánuji dovolenou v Hotel Mosaique Beach Resort Taba Heights, rád bych si objednal také SIM, ale snad tam není žádné pokrytí 4G.
  Máte o pokrytí Taba Heights nějaké informace? Moc děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Jirko, bohužel o Tabě toho zas tolik nevím, respektive nemám k tomu aktuální informace a navíc kartu vám tam nemám jak doručit.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohu poprosit o ceník?odlétáme zítra dopoledne do marsa alam. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Katko, obratem vás budu kontaktovat.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, prosím o nabídku SIM karty pro 20GB nebo 40GB. Letíme do Marsa Alam 25.6. Předem díky!

  • Odpovědět

   Dobrý den Martino, ano, ani tyto větší karty nejsou problém. Obratem vás budu kontaktovat.

 • Odpovědět

  Dobrý den, Lukáši. Do Marsy přiletíme 14.7., mohla bych Vás poprosit o nabídku datových karet a info o způsobu předání a platby. Děkuji. Lenka

  • Odpovědět

   Dobrý den Lenko, jasně, píšu vám a vše vám objasním.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, kolik stojí SIM karta do Marsa Alam? Stačí mi 20G.

  • Odpovědět

   Dobrý den, posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den.
  Jedu teď 11.6. do Hurghady. To už asi není čas na to si objednat simku?

  • Odpovědět

   Dobrý den Romane, ale ano, ještě je. Budu vás kontaktovat.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, prosím o nabídku SIM karty pro 20GB nebo 40GB. Letíme do Marsa Alam 29.6. Předem díky!

  • Odpovědět

   Dobrý den Bobe, už vám píši, pardon, že jsem nestihl reagovat dříve na vaše předchozí dotazy.

 • Odpovědět

  Dobrý den. Uvádíte, že jste nám odpovídal na dotaz. Bohužel odpověď jsem nikde nenašel. Tak ještě jednou. 6.8 odlétáme do Marsa alam, hotel Gorgonia a chtěli bychom datovou simku 12 – 15 giga. Mohl byste mi poslat podrobnosti? Děkuji. Viktor

  • Odpovědět

   Dobrý večer Viktore, nejsem si jistý, že jsem na váš dotaz reagoval… nyní vám podrobnosti posílám na váš e-mail, který jste uvedl.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  píši již 3. komentář se žádostí o zaslání informací ohledně SIM Vodafone 20GB, budu v Marsa Alam od 12.6. 3 týdny.
  Bohužel stále nemám žádnou informaci.
  Příspěvek vždy skončí ve stavu, že musí být schválen.
  🙁
  S pozdravem
  Milan

  • Odpovědět

   Dobrý den Milane, ano, to je všechno v pořádku, všechny vaše příspěvky čekají, dokud je neschválím, není proto třeba psát opakovaně. Budu vás kontaktovat mailem a vaše předchozí dotazy mažu 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý večer Lukáši, s kamarádkou 17.6. odlétáme do Marsy Alam do resortu Dream Lagoon a měly bychom také zájem o SIM kartu. Mohl byste mi prosím také poslat email? Děkuji a přeji hezký večer

  • Odpovědět

   Dobrý den Lucie, samozřejmě, pošlu vám informace a karty doručím na váš hotel v den vašeho příjezdu.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, prosím o aktuální informaci k nákupu datové SIM. Letíme 23.6. do Marsa Alam. Před třemi lety jsme byli s nákupem přes Vás moc spokojeni. Děkuji a přeji pěkný den, Martina

  • Odpovědět

   Dobrý den Martine, těší mne, že se opět ozýváte. Nic moc se od té doby nezměnilo, jediná větší změna je to, že doručování karet v Marse až na výjimečné případy probíhá přímo na hotely.

 • Odpovědět

  Dobrý den, poprosil bych pro jistotu ceník tarifů 12gb a 20gb. A způsob jak by jsem případně tarif hradil. Do egypta přiletíme 9.6.2022 ráno kolem 8-10. Hotel se jmenuje Caves beach resort na adrese: K Alahya، 1982214, Egypt
  Předem děkuji za ochotu Chudík

  • Odpovědět

   Dobrý den Františku, letíte do Hurghady, viďte? Předání karet by proběhlo po příletu na letišti v Hurghadě, kde na vás bude čekat člověk s cedulkou s vaším jménem. Posílám vám podrobnosti na mail.

 • Odpovědět

  Zdravím, poprosila bych váš ceník

  • Odpovědět

   Dobrý den Pájo, posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o informace o SIM kartě v Marsa Alam . letíme 25.6. do hotelu GEMMA. děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Dano, rozumím a informace zasílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o zaslání ceníku na email. Jedeme do Shams Alam Beach resort. Jak to v tomto hotelu probíhá s předáním? U hotelu nebo na letišti? Děkuji za odpověď.

  • Odpovědět

   Dobrý den Ilono, v případě hotelu Shams Alam probíhá převzetí v den vašeho příjezdu přímo v prostoru recepce hotelu. V dohodnutý čas. Ve výjimečných případech pak na letišti.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  Rád bych Vám poprosil o cenovou nabídku a možnosti . 16.7. letíme do Prima Life. Předem moc děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Romane, přílet tedy do Hurghady, jasné a možnosti hned posílám na mail.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o info k SIM do Egypta. Marsa Alam od 16.6.2022. Díky

  • Odpovědět

   Dobrý večer Lukáši, ozvu se vám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, měl bych zájem o datovou sim kartu. Přílet do Hurghady 25.6.

  • Odpovědět

   Dobrý den Jakube, není problém, aby pro vás byla simka 25.6. připravena.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  rádi bychom poděkovali za perfektní službu. SIMkarta v Marsa Alam předána přesně podle domluvy před hotelem, a fungovala perfektně!

  • Odpovědět

   Děkuju za poděkování 🙂 Jsem rád, že vše proběhlo i fungovalo tak, jak mělo.

 • Odpovědět

  Dobrý den, měla bych zájem o ceník, letíme 2.7.22 do Marsy. Díky M.

  • Odpovědět

   Dobrý večer Markéto, posílám.

 • Odpovědět

  Mám zájem o datovou kartu 40G děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý večer Renato, 40 GB není problém. Píšu vám a posílám podmínky.

 • Odpovědět

  Dobry den, muzu poprosit o zaslání ceníku a info k případnému objednání? Predem diky.

  • Odpovědět

   Dobrý večer Roberte, samozřejmě, obratem obojí posílám.

 • Odpovědět

  Zdravím Vás Lukáši Našla jsem na internetu ty něj recenze na Vás ohl. datových sim karet v Egyptě.
  Bylo by možné mi na email poslat také bližší informace?
  Odletame 8.6.

  Děkuju moc za informace

  • Odpovědět

   Dobrý den, jasně, rád vám informace pošlu a budete-li chtít tak pro vás na 8.6. karty zařídím… Reaguji na vás dotaz přednostně, protože vím, že to poměrně spěchá, všem ostatním se ozvu následně, v průběhu dnešního večera.

 • Odpovědět

  Zdravím. Potřeboval bych domku na červenec, Safaga.

  • Odpovědět

   Dobrý večer Radku, píšu vám.

 • Odpovědět

  Dobrý den,

  Prosím o ceník sim karet na můj email.

  Děkuji a přeji hezký den

  Jan

  • Odpovědět

   Dobrý večer, zasílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši,

  měl bych také zájem o sim, prosím o bližší informace do emailu. Přílet Marsa Alam 8.6. Díky.

  • Odpovědět

   Dobrý den Ondro, kompletní informace jsou na vašem mailu 🙂 Mrkněte na to a dejte vědět.

 • Odpovědět

  Zdravím můžete prosím poslat ceník SIM?

  • Odpovědět

   Dobrý den Libore, samozřejmě, pdf s úvodními informacemi i ceníkem posílám na váš e-mail.

 • Odpovědět

  Ahoj Lukas ,18.7.2022 prilietame do Marsi 3 rodiny a potrebovali by sme aspon 2 simky na data.Prosim zasles nam cenik? Dakujem

  • Odpovědět

   Zdravím vás Branislav, jasné, budu vás hnedka mailem kontaktovat.

Zeptejte se na cokoliv k tématu - vložte komentář

* Pole "Vaše jméno" a "Váš email" jsou povinná, vaše emailová adresa nebude zveřejněna, spam rádi nemáme.
Důležité: Některé komentáře se zobrazí až po jejich schválení.
Tipy na zájezdy
Hotel Radisson Marina Resort, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam (-63%): výjimečný Radisson Marina resort (8 dní) za 9 590 Kč

Hotel Mariant, S´Illot, Mallorca

Mallorca: dovolená (7 dní) s polopenzí v oblíbeném hotelu za 8 731 Kč

Hotel BM Beach, Ras al Khaimah, Emiráty

Emiráty (-56%): dovolená (7 dní) s polopenzí v Ras al Khaimah za 12 290 Kč

Hotel Gemma Beach Resort, Marsa Alam, Egypt

Egypt (-48%): dovolená (8 dní) v 5* resortu v Marsa Alam za 7 750 Kč

Hotel Fantazia, Marsa Alam, Egypt

Egypt: 5* hotel v Marsa Alam s All Inclusive za 8 590 Kč

Hotel Melia Fuerteventura, Fuerteventura, Kanárské ostrovy

Fuerteventura: perfektní 4* hotel u TOP pláže Sotavento za 13 480 Kč

Máte 50% hotovo
Tipy na exkluzivní dovolenou
Aktuálně dostupné zájezdy se slevou až 60%. Maximálně 1x měsíčně.