Internet v Egyptě

Ačkoliv se řada lidí na dovolené bez funkčního připojení k internetu obejde, pro jiné je možnost „být online“ nezbytnost. Jak zajistit, abyste měli internet k dispozici i v Egyptě? Kdy je potřeba kupovat datovou SIM kartu? Kde ji lze pořídit, jak si ji objednat předem ještě před odletem ČR a kolik taková data stojí?

Ukáži vám, jaké jsou možnosti.

WI-FI připojení zdarma | Za poplatek | Datová SIM karta | Koupě na letišti 

 Objednávka s doručením na letiště | Na co si dát pozor

Tipy na dovolenou: Akční zájezdy do Egypta se slevou 40%
Zobraz volné termíny   →
A ušetři až 29 246 Kč na jedné osobě

Wi-Fi připojení na hotelu

Nejjednodušší je si před rezervací zájezdu předem ověřit, jak to v daném hotelu s internetem vlastně je a vybrat takový resort, kde je bezdrátové připojení k dispozici. Nejlépe v celém areálu hotelu (v lobby, v pokojích i venku u bazénu).

A zdarma.

Nutno podotknout, že tak si počet potencionálních hotelů výrazně snížíte. Bezplatný internet, navíc na pokojích, je v egyptských hotelech vzácný (bez problému funguje třeba v TUI Magic Life v Sharm el-Sheikhu, kde signál nechytnete akorát na pláži). Tím spíš je vzácnější u těch cenově nejdostupnějších resortů. Výjimkou je třeba Jolie Beach Resort.

Egypt internet - datová SIM karta

Celkem běžná praxe ale je, že se lze zdarma připojit ve vstupní hale, v lobby hotelu.

Ať už wi-fi chytnete bezplatně přímo na vašem pokoji nebo jen ve společných prostorách hotelu, často je takové připojení nespolehlivé. Internet je pomalý, připojení padá nebo se nepřipojíte vůbec, zejména večer, kdy bývají sítě přetížené.

To, že si zaplatíte dovolenou v kvalitním hotelu typu Sentido Oriental Dream nebo Hilton Marsa Alam Nubian Resort, bohužel není v žádném případě zárukou toho, že vám internet bude šlapat všude jako hodinky.

Pokud vám na internetu v hotelu záleží, rozhodně doporučuji si předem zjistit, jak to ve vašem resortu s připojením je. Případně mi tu dole pod textem nechte komentář a já vám napíši, jak se věci na místě skutečně mají.

Internet na hotelu za poplatek

Většinou tam, kde to nenabízí zdarma, si můžete internet dokoupit. Logicky je potřeba ale počítat s poněkud vyšší cenou. Uvedu konkrétní příklad.

Ceny připojení v Malikia Abu Dabbab resortu v Marsa Alam:

 • 1 den za 8 €
 • 7 dní za  23 €

Cenově se jednotlivé hotely v tomto ohledu samozřejmě liší, ale rozdíly typicky nejsou veliké. Krom vyšší ceny je potřeba kalkulovat s dalšími nevýhodami. Internet většinou nechytnete na pláži a i placené wi-fi v některých případech podléhá kritickým časům, ve kterých může být připojení pomalejší. Zkrátka ani náhodou na to není 100% spolehnutí, a proto od tohoto řešení lidi odrazuji.

Datová SIM karta

Jestliže chcete být na hotelovém připojení nezávislí, kupte si egyptskou předplacenou datovou SIM kartu.

egyptská Vodafone SIM karta

V Egyptě fungují 3 hlavní operátoři:

Vodafone je z nich největší a má v Egyptě nejlepší pokrytí. Budete-li se zdržovat v turistických částech Egypta, tak až na některé výjimky příliš nezáleží na tom, zda zvolíte Vodafone, Orange nebo Etisalat. V Sharm el Sheikhu, v Hurghadě i v regionu Marsa Alam většinou fungují data od všech tří operátorů.

Kde datovou SIM kartu koupit:

 • předem prostřednictvím online objednávky
 • na letišti
 • v nákupním centru
 • v hotelu (v některých)
 • u delegáta

Oproti letištním přepážkám nebo oproti oficiálním zastoupením jednotlivých telefonních operátorů ve městech musíte při koupi karty na hotelu nebo přímo od vašeho delegáta počítat s cenovou přirážkou. Vůbec výjimečné nejsou dvojnásobné či vyšší ceny. Tím nikoho nechci od těchto „zdrojů“ odrazovat, mají totiž i svoji výhodu. V případě, že by s kartou bylo něco v nepořádku, máte ji kde reklamovat.

Internetový Vodafone stánek na hotelu v Marsa Alam

Takto prodejní stánky v resortech vypadají (tento je z Marina Lodge Port Ghalib resortu):

Často nejlepší řešení je proto koupit kartu tam, kde je za standardní cenu, ale včetně možnosti ji reklamovat a možnosti mít se kdykoliv na někoho obrátit v případě, že se SIM kartou bude nějaký problém. Každému, kdo cestuje do Marsa Alam, tuto variantu nabízím.

Doručení / koupě SIM karty na letišti

Prodejní stánky operátorů najdete jak na letišti v Hurghadě, tak v Sharm el-Sheikhu. Někde bývají přímo u výdeje zavazadel. Tam, kde čekáte na kufr, tam koupíte i datovou SIM kartu.

Internet v Hurghadě

Z diskuze dole pod textem přidávám pár posledních reálných zkušeností s koupí SIMky na letišti v Hurghadě.

Ahoj zdravím z Hurghady,
dorazili jsme v 1 ráno na letiště a byl otevřeny stánek operátora Orange. Prodávali SIM karty s 16GB dat za 10$, aktivace je jednoduchá návod je k vyfoceni na pultíku při prodeji karty. Když jsme po chvilce odcházeli z letiště tak se otevíral i stánek Vodafone (ten jsem cenu ale neviděl). Data funguji normálně a jsou velice rychlá. (viz. zpráva od Martina)

Dobrý den, Lukáši, mám špatnou zkušenost z letiště v Hurghádě. V červenci jsem zakoupil kartu od Orange. V návalu u přepážky jsem si jí nenechal vložit do telefonu, na hotelu jsem potom zjistil, že je nefunkční. Stejnou zkušenost měli i mnozí spolucestující. S pozdravem Pepa (viz. zpráva od Pepy)

Hned po vyzvednutí zavazadel je možno zakoupit SIM u třech stánků. Ráno kolem 5:00 byl otevřen stánek Vodafone a Orange. Koupil jsem u Orange za 10 USD 10GB. Po vytočení kódu #1000# a zvolení anglického menu, bylo připsáno dalších 10 GB. Ten návod mají u stánku. Říkali, že začne fungovat do 2 hodin. Myslím, že to bylo o hodně dřiv. Stačilo jen vložit do telefonu. Žádná speciální aktivace. K nákupu chtěli vidět pas. (viz. zpráva od Davida)

Většina českých příletů do Egypta je brzy ráno (většinou kolem 5:00). Neznám otvírací doby jednotlivých přepážek v Hurghadě a upřímně si myslím, že stejně nebudou úplně pevné. Jednou vám tvrdí, že jsou nonstop (H24), podruhé mají ještě zavřeno. Každopádně standardně zde bývá minimálně jedna z nich i takto brzy ráno otevřena.

Internet v Marsa Alam

V březnu 2019 byly všechny prodejní stánky datových SIM karet na letišti v Marsa Alam zrušeny, během léta 2019 byl otevřen stánek Orange, na podzim 2019 stánek We. S příchodem Covidu na jaře 2020 se však všechny pozavíraly a zrušily. V zimě 2020/2021 byl znovuotevřen stánek Orange.

Aktualizace 1. červenec 2021: nyní v Marsa Alam nepravidelně fungují dvě prodejní místa – jak stánek Orange, tak poměrně nově i stánek Etisalat.

Tedy aktuálně, jedete-li do Marsa Alam, máte několik možností…

Zbývající data na Sim kartě od Vodafone, Egypt

Za prvé: můžete objednat SIM kartu předem ještě před odletem z ČR a nechat si ji zdarma doručit na letiště nebo do vybraných hotelů. Aktuální nabídka je následující:

 • 2,5 GB
 • 4,0 GB
 • 6,0 GB
 • 8,0 GB
 • 12,0 GB
 • 20,0 GB
 • 40,0 GB

Chcete-li si zajistit kartu předem, napište dolů pod text komentář s požadovaným objemem dat, ozvu se vám na email, zašlu vám podrobné informace a objednávku společně vyřídíme. Objednávka tímto způsobem má několik výhod:

 • máte garanci, že karta bude aktivní a že na ní bude objednané množství dat
 • že bude fungovat po dobu 29 dní nebo do vyčerpání dat
 • budete mít k dispozici kontakt, na který se můžete kdykoliv obrátit v případě problému s kartou

V sekci komentářů, kterou najdete pod článkem, jsou desítky recenzí od lidí, kteří tuto službu online objednávky již využili. Mrkněte se na ně! Mnoho dalších je v mé mailové schránce, jednu z nich přikládám:

„Jsme zpět, po krásné dovolené v Hotelu Fantazia resort.

Po přistání v Marsa Alam jsme na letišti vyřídili potřebné doklady. Na kontrole pasů byly fronty, tak jsme se necpali. Proto jsme z letiště vyšli až mezi posledními.(0.30 hod.)

K mé radosti tam opravdu čekal člověk s cedulkou mého jména a SIM kartou. Předání proběhlo bokem před letištěm. Bylo to rychlé. Dal jsem mu o dvě Eura více, poklonil se a zmizel. Karta byla bez obálky.

Po příjezdu na hotel jsem ji nasadil do mobilu a ihned vše šlapalo, pin to nechtělo. Celou dovolenou jsme měli kvalitní 4G přípojení. V mobilu jsem nastavil sdílení Internetu přes Wifi. Na SIMce  bylo na začátku 8 GB dat. Po vašem návodu jsem kontroloval stav dat, fungovaly oba způsoby.

Ještě jednou díky.“

(Jiří R., 26.8.2019)

Doplním, že tyto SIM karty jsou od Vodafonu, který má v Egyptě nejlepší pokrytí. Iva si na potíže se sílou Orange signálu v Marsa Alam stěžovala:

„Jinak pokud by někoho zajímalo, jsme v hotelu Hilton v Abu dabbab a mnohem lépe fungují data Vodafone, vloni všude i na pokoji bez problémů, letos orrange a na pokoji se tomu moc nechce, venku ano, venku ale jdou i hotelové WiFi, takže tak“ (viz. zpráva od Ivy)

Za druhé: koupit kartu po příletu ve stánku Orange. Ten, jak jsem již zmiňoval, zde byl otevřen v září 2019, s Covidem byl zavřen a nyní je opět fungující. Jeho otvírací dobu neznám, ale určitě se nebude jednat o pevné pracovní hodiny, předpokládám, že to bude dost podobné jako u stánků v Hurghadě.

Stánek je přímo u posledního východu z letiště vpravo ode dveří, je výrazně označený Orange 4G. Nabízí jen jeden datový tarif, 16 GB za 9 USD nebo 8,5 €. Tedy je to suverénně nejlevnější varianta. Na druhou stranu se někteří setkávají s problémy (viz. citace od Ivy a Pepy výše). Karty jsou určené pouze pro cizince, tedy je nutný pas, číslo přiřazují ke jménu, tzn. na dvě karty chtějí dva pasy. Při prvotním spuštění karty jsou na ní pouze 2 GB, zbytek se musí aktivovat kódy, které je nutné na telefonu vytočit.

„Ráno na letišti u výstupu otevřený stánek Orange, 16Gb datová karta za 9 USD, karta nová, originální. po instalaci do telefonu naběhne jenom 2 Gb, po odeslání dvou kódů se kapacita nevysílá na 16Gb. Postup je na stánku i v češtině, doporučuji opsat nebo vyfotit. Není rozdělena na net a sociální sítě, prostě data.“ (viz. zpráva od Petra)

Přikládám instrukce k aktivaci dodatečných dat u Orange přesně tak, jak figurují na jejich prodejní stánku:

Egypt Orange - instrukce k datové SIM

Za třetí: pokud si neobjednáte kartu předem a narazíte náhodou na zavřený Orange stánek, není problém SIM koupit buď od delegáta či v hotelech (někde přímo na recepci nebo v hotelových obchodech, jinde najdete přímo resortech malé prodejní stánky od Vodafone). V každém případě upozorňuji na to, že nechat koupi karty až na hotel, je vždy možnost nejdražší. Viz. nabídka datových karet v hotelu Pensee Royal Garden: 3 GB za 25 EUR nebo 5 GB za 30 EUR.

Na co si dát pozor

Trvejte na originální, nové SIM kartě, která není vylomená ze svého původního obalu! Tohle si pohlídejte hlavně, když budete kupovat kartu u nějakého stánku na letišti, kam je jasné, že se nebudete schopni během pobytu vrátit pro případ reklamace. Stává se totiž, že lidem prodávají i již použité karty, byť na nich data jsou. Často ale na takových kartách je již část dat spotřebována, v některých případech mají kratší platnost, a výjimečně vám tak může internet v Egyptě přestat fungovat úplně.

Použitá SIM karta je buď k originálnímu obalu přilepena lepící páskou nebo vám ji nabídnou úplně samostatně, bez obalu. Zároveň nabádám k tomu, abyste zbytečně netrvali na tom, aby vám prodejce kartu do telefonu vkládal. Je to totiž moment, kdy může bez vašeho vědomí novou SIMku zaměnit za SIMku starší.

Informujte se na typ dat!

Občas, nejen v Egyptě, jsou totiž data na datových SIM kartách dělena do dvou částí:

 • jedna na prohlížení běžného internetu
 • druhá čistě na messengery typu WhatsApp, Messenger, Skype, apod.

Když koupíte 5 GB simku, klidně je možné, že na ní dostanete např. jen 3 GB využitelných na cokoliv + 2 GB využitelných pouze na messengery.

Stačit bude jedna SIM karta

Ideálně takovou vložte do telefonu, který má dva SIM kartové sloty. Pak vám na daném telefonu stačí zapnout a nastavit mobilní hotspot, vytvoříte bezdrátovou síť, do které se snadno připojí i další členové rodiny. A internet bude vesele fungovat všem.

Pevně věřím, že jsem článkem zodpověděl to, co vás o internetu v Egyptě zajímalo. Pokud ne, klidně pište komentář 🙂 V každém případě nejlepší je buď vybrat takový hotel, kde internet běží bez problému a zdarma ve všech prostorech. V opačném případě se vám bude hodit v Egyptě datová SIM karta od některého ze tří místních operátorů. Pokud můžete, volte Vodafone, který má nejsilnější pokrytí i pobřežních oblastí u Rudého moře. Obvykle ale celkem dobře, byť ne vždy úplně perfektně, fungují i zbývající dva operátoři.

Celkový počet komentářů v diskuzi:   4 672
Komentáře jsou řazeny od nejnovějších. Zeptat se můžete na cokoliv i vy, stačí přidat příspěvek.
 • Odpovědět

  Dobrý den, poprosím vás o cenu za 2x Sim 5GB od Ne 3.7.22. Pokud možno s vyzvednutím na letišti v Marsa Alam.
  Děkuji Vojta

  • Odpovědět

   Dobrý den Vojto, ozvu se vám. Vyzvednutí na letišti je možné také, ale pokud chcete Vodafone, pak by vám karty byly doručeny 3.7. přímo na hotel.

 • Odpovědět

  Dobrý večer , 30.6. letíme do Marsa Alam . Rádi bychom 8Gb . Prosím cena. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Michaelo, karta pro vás bude 30.6. připravena, ozvu se vám s cenami i informacemi.

 • Odpovědět

  Dobrý den.
  Prosím o nabídku karet. Přílet 05.07.22 – 05:20 – Marsa Alam. Hotel Three Corners Happy Life. Jde přes tyto karty telefonovat či videočetovat?
  Děkuji Dvořák.

  • Odpovědět

   Dobrý den Tomáši, záleží na tom, jakou aplikace využíváte. Telefonování přes WhatsApp nejde, ale to nejde, protože to je obecně v Egyptě blokované. Videochat (poslání videa) myslím, že funguje bez problému. Jinak telefonování je možné z Egypta např. přes Viber nebo Facebook Messenger. Přes ně to funguje, přes WhatsApp nikoliv.

 • Odpovědět

  Dobrý den můžu také poprosit o info a ceník? Budeme v Marsa Alam 17.7,Dekuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Davide, ozvu se vám s veškerými podrobnostmi.

 • Odpovědět

  Dobrý den, 2.7. přiletíme do marsa Alam ve 4,00 hod., potom hotel Shams Alam, koupím sim 2,5 GB, hlavně na WhatsApp děkuji Pavel

  • Odpovědět

   Dobrý den Pavle, nejmenší Vodafone, který mohu nabídnout je 4 GB. Určitě bych ve vašem případě doporučil brát právě Vodafone, přeci jenom Shams Alam je dost z ruky, dost na jihu – Vodafone zde mám ozkoušený, je na něj spolehnutí.

 • Odpovědět

  Dobrý den, měl bych zájem o 3 datové karty tak, aby data fungovala v oriental bay (Hotel Aurora bay) karty min. 8 GB a dali se alespoň z části využít na WA apod i na internet, prosím o nabídku, 1 karta vc 30 min. volání. Letíme 30.6. Marsa Alam. Děkuji moc

  • Odpovědět

   Dobrý den Stanislave, volte Vodafone. Data se dají bez problému použít jak na WA, tak na klasický internet, jen vám nepůjde přes WA volat (není to chyba karty, v Egyptě je tato funkce zkrátka blokovaná). Alternativně lze využít Viber nebo FB Messenger, kde volání funguje a blokované není. Pokud chcete i klasické minuty na klasické volání, i to je možné samozřejmě, byť lidi to většinou neberou. Podrobnosti k tomuto sdělím když tak po mailu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, můžu prosit o ceník, zájem mám o Vodafone. Děkuji Květa

  • Odpovědět

   Dobrý den, zasílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, je možné doručit datovou SIM i do hotelu Lotus Bay Safaga (přílet na letiště Hurghada 2.7. v 16:20) ?
  Děkuji za info

  • Odpovědět

   Dobrý den Kamilo, rád pro vás datovou kartu zařídím, vyzvedla byste si ji přímo na letišti v Hurghadě, bát se toho nemusíte, není s tím nikdy žádný problém.

 • Odpovědět

  Dobrý den. Prosím o ceník datových karet. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Lucie, posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  mohl by jste prosím Vás zaslat ceník. Přílet do Marsa Alam , hotel Sataya Marsa Alam 10.7. 22 ráno.
  Děkuji Libor

  • Odpovědět

   Dobrý den Libore, budu vás hnedka kontaktovat. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohu také poprosit o ceník?

  • Odpovědět

   Dobrý den Markéto, samozřejmě, už k vám letí 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den mužů vás poprosit o ceník sim karet příjezd do Egypta/Marsa Alam/ bude 16.7 ráno
  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den, ano, posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, 6.7. přilétáme do Marsa Alam na týden, jaká bude cena SIM karty 20GB? Děkuji moc Ivana

  • Odpovědět

   Dobrý den Ivano, 20 GB vychází na 38 eur, více v mailu.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  letíme 9.7. z Prahy do Malikie, mohl bych požádat o email s cenou a informací o možnosti předání SIM?
  Děkuji
  Aleš

  • Odpovědět

   Dobrý den Aleši, v případě Malikie, pokud zvolíte to, co volí 99% lidí, tedy Vodafone, tak jsou karty doručovány buď do prostoru recepce hotelu nebo k vjezdové bráně do areálu hotelu. Přesný čas příjezdu kurýra se samozřejmě ode mne včas dozvíte.

 • Odpovědět

  Dobrý den, chtěl bych, prosím, požádat o zaslání ceníku.
  Přílet do Dream Lagoon & Aquapark Resort 30.06.

  • Odpovědět

   Dobrý den Zdeňku, děkuji za informace o vašem příletu a pobytu, informace ke kartám vám zasílám na váš mail.

 • Odpovědět

  Dobrý den mužů vás poprosit o ceník sim karet příjezd do Egypta bude 10.7 ráno
  Děkuji Káta

 • Odpovědět

  Dobrý den měla bych zájem o 12G,letíme do hotelu Dream lagon, přílet 30.6

 • Odpovědět

  Dobrý den, zítra letíme do Marsa Alam, 2 osoby na 7 dní. Bylo by možné zajistit kartu i v tak šibeničním termínu?

  • Odpovědět

   Dobrý den Lenko, záleží na tom, jak rychle budete reagovat 🙂 Hned se ozývám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohla bych poprosit ceník? Přílet 30.6. v brzkých ranních hodinách. Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Lucie, ano, posílám na váš e-mail.

 • Odpovědět

  Moc děkuji Lukášovi za tuto službu se SIM kartami, která je opravdu úplně bezproblémová. Předání SIM karty proběhlo přesně dle domluvy a datová SIM karta funguje na jedničku. Jsme v hotelu Shams alam beach resort. Příště službu využijeme určitě znovu. Doporučuji.

 • Odpovědět

  29.6. 17:40 letiště Marsa Alam. Prosím o nabidku.

  • Odpovědět

   Dobrý den Bartolomej, karta by vám byla doručena na hotel Pensee, ozvu se vám s podrobnostmi. Děkuji.

 • Odpovědět

  Můžu taky poprosit o ceník ? Děkuju

  • Odpovědět

   Dobrý den Mirku, posílám informace včetně cen. Děkuji.

 • Odpovědět

  Tak ještě jednou i s celou zprávou.
  Dobrý den, mohla bych poprosit ceník a info o SIM. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Natálie, ano, zasílám na váš mail.

 • Odpovědět

  Dobrý den, odlétáme 23.7 do Marsa Alam. V loni jsem kupovala SIM na letišti v Hurgade, vše ok. Mohu poprosit o ceník na data? Budeme 11 dní, netuším kolik nám stačí pro 3 osoby na sdílení. Díky Iveta

  • Odpovědět

   Dobrý den Iveto, zasílám na mail.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mužů poprosit o informace k SIM a předání.
  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Honzo, posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, 3/7 odlétám do Marsy ( Three Corners Sea Beach Resort).
  Prosím o doporučení operátora a možnosti koupě datové sim karty. Děkuji a přeji hezký den. Petr

  • Odpovědět

   Dobrý den Petře, v případě tohoto hotelu je to velice snadné, kurýr by přijel v dohodnutý čas přímo k hlavnímu hotelovému vjezdu, který tu je vlastně těsně před recepcí. Více v mailu. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o ceník sim karet, odlétáme 17.7. Egypt – Marsa Alam. Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Vlasto, informace zasílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, umíte zařídit i SIM v Tabě (konec srpna) a případně, jaké jsou ceny?

  • Odpovědět

   Dobrý den Honzo, v Tabě nikoliv, ale pokud byste chtěl, můžeme se domluvit na tom, že vám SIMku předám ještě zde v ČR. Ozvu se.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, po roce opět prosím o cenovou nabídku SIM pro Marsu. Přílet 3.7. v ranních hodinách. Děkuji předem. Martina

  • Odpovědět

   Dobrý den Martino, moc mě těší, že se zase ozýváte, ceny se nijak nezměnily, viz. můj e-mail. Mrkněte na něj a dejte vědět, co zvolíte 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý večer, môžem poprosiť cenník. Budeme od 17.8.22 v hoteli malikia abu dabbab.
  Ďakujem

  • Odpovědět

   Dobrý den Iveta, posílám 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohu poprosit také o ceník cca 20 až 40 GB od 28.6. Od cca 7.00 Jaz Grand Marsa, díky!

  • Odpovědět

   Dobrý den Vašku, karta by vám byla dovezena přímo na hotel 28.6. Budu vás kontaktovat.

 • Odpovědět

  Zdravím Lukáši,8.7. odlétáme do Marsa Alam,hotel Utopia beach club a rád bych využil vaší nabídky na zprostředkování datové sim karty,pošlete mi prosím více informací? Předem díky

  • Odpovědět

   Dobrý den Josefe, díky, že se ozýváte, rád i pro vás karty zařídím. Ozvu se vám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, letím 30.6. Do Fantazia resortu a také bych chtěla datovou kartu. Je to možné? Děkuji, Krejčová

  • Odpovědět

   Dobrý den Markéto, ano, je, kurýr vám kartu doveze přímo na hotel.

 • Odpovědět

  Dobrý den, 30.6. přílet do MA v ranních hodinách. Můžu poprosit o cenu 8 GB. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Martine, 8 GB Vodafone vychází na 23 EUR. Detaily v e-mailu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, měl bych zájem o datovou sim kartu, přilétám v pondělí ráno do Marsa Alam. Ozvěte se mi prosím na email.

  • Odpovědět

   Dobrý den Matěji, e-mail poslán 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohu také poprosit o datovou kartu? Doručení Three Corners Happy 27.6. Moc děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý dne Dano, jasně, rád zařídím i pro vás. Ozvu se vám na mail.

 • Odpovědět

  Dobrý den
  měla bych zájem o datovou SIM kartu, letíme do Marsa Alam do hotelu Three Corners Sea Beach. Prosí o zaslání nabídky.
  Děkuji
  Michaela

  • Odpovědět

   Dobrý den Michaelo, budu vás kontaktovat.

 • Odpovědět

  Dobrý den prosím můžete mi zaslat ceník a také jestli je možnost dovozu so Hurghada shams safaga b pondělí

  • Odpovědět

   Dobrý den, možnost dovozu do Shams Safaga nikoliv, ale v Hurghadě by na vás s kartou čekal člověk, dostala byste ji tedy hnedka na letišti.

 • Odpovědět

  Dobrý den, 30.6. přistáváme ráno v Marsa Alam, poté hotel Pensee. Můžu poprosit o ceník datového připojení. Děkuji Lenka

  • Odpovědět

   Dobrý den Lenko, jasně, posílám. Doručení by bylo na hotel / k hotelu Pensee 30.6.

 • Odpovědět

  Dobrý den, poprosím o ceník sim karet a případné možnosti předání. Přilétáme 28.6.2022 do Marsa Alam, hotel Royal Brayka …děkuji Kufová

  • Odpovědět

   Dobrý den Šárko, všechno důležité máte do minuty na svém mailu. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohla bych poprosit o ceník sim karet? Přilétáme 28.06.2022 do Marsa Alam, Hotel Dream Lagoon & Aquapark Resort. Šlo by případně předání v hotelu?
  Moc Vám děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Kláro, ano, předání v hotelu v den vašeho příjezdu je možné a preferované 🙂 Takže to není vůbec žádný problém, informace máte na mailu 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, take poprosím ceník. Budeme v hotelu Gorgonia (Marsa). Letíme zítra , ale stačilo by třeba v pondělí 27.6. Díky, Ondra.

  • Odpovědět

   Dobrý den Ondro, možná by se to stihlo i na zítřek, udělal bych pro to maximum, popřípadě v neděli. Ozvu se hned.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím vás o ceník a případnou informaci, zda by bylo možné doručit do hotelu Lazuli, Marsa Alam, odlétáme již 25.6., děkuji!

  • Odpovědět

   Dobrý den Hanko, letíte již zítra, ok, obratem vás budu kontaktovat.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohu poprosit o více informací a nabídce SIM karet? Přílet do Hurghady 25.6. kolem 5.00 hod. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Fando, je to dost narychlo, ale ještě stíháme vše dohodnout.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  bylo by možné objednat SIM se 40 GB. Budeme 13.7. v hotelu Akassia.
  Míč děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Kamilo, ano, je, 40 GB karta by vám byla doručena 13.7. přímo na hotel Akassia. Myslíte Akassia Swiss Resort nebo LTI Akassia?

 • Odpovědět

  Dobrý den. Jaká je cena datové karty cca 16 Gb. Doručení Three Corners Equinox 28.6.

  • Odpovědět

   Dobrý den Zdeňku zasílám vám info spolu s cenami na váš e-mail.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mám několik dotazů:
  Sim koupená na letišti mi posledních několik let vždy bez problémů fungovala. Nicméně loni na podzim (Orange) i letos na jaře (Etisat) bylo na zakoupené simce méně dat, než deklarováno. Proto zvažuji pro letošní podzim jinou alternativu
  – kolik u vás stojí aktuálně 20 a kolik 40gb sim?
  – mění se ceny v průběhu sezóny? Říjen
  – lze sim doručit v Marsa Alam do hotelu Malikia a zaplatit na místě?

  • Odpovědět

   Dobrý den Aleno, díky za dotazy. Ano, SIMky lze doručit přímo na hotel Malikia, v den vašeho příjezdu. Ceny se nemění, jsou stálé celoročně, ceníky zašlu do mailu. Cenově to samozřejmě vychází o něco dráž než na místě v letištních stáncích, ale je na to spoleh, jak na to, že to bude fungovat, tak na množství dat. S tím není nikdy žádný problém. Ozvu se vám na e-mail.

 • Odpovědět

  Dobrý den, můžete mi poslat nabídku na simku 12, 20, 40GB? Přilétáme 28.6. Marsa Alam a dcery by chtěly být ve spojení se světem 🙂

  • Odpovědět

   Dobrý den Jano, hnedka se vám ozvu. 28.6. pro vás bude karta připravena.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o info SIM karty, přílet 28.6. Marsa Alam.
  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Martino, informace posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den měla bych zájem o sim kartu 20 gb na hotel Malikia na 25.6. 2022.Moc děkuji za zaslání více info.

  • Odpovědět

   Dobrý den Jitko, pardon, že reaguji až teď, ještě to stíháme. Píšu vám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, měla bych zájem o sim na 30.6. 🙂 pošlete mi prosím ceník děkuji a hezký den Adéla

  • Odpovědět

   Dobrý den Adél, budu vás kontaktovat.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohla bych poprosit o ceník a ostatní info k SIM. Odlítáme 2.7. do Hurgády hotel Sea Star Beau Rivage.
  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Renato, budu i vás kontaktovat.

 • Odpovědět

  Dobry den, bylo by mozne dorucit datovou esimku Vodafone 40 GB do hotelu Shams Alam Beach Resort? Prijedeme 26.6.? Da se to zaplatit az na recepci a dolary? Dekuji za info.

  • Odpovědět

   Dobrý den Zuzko, zašlu vám kompletní informace, ze kterých se vše dozvíte. Bohužel eSIM zařídit neumím. Nicméně Vodafone SIMka pro vás může být 26.6. na hotelu Shams Alam připravena 🙂 Hnedka se vám ozvu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, měl bych zájem o 20 GB, doručení do HOTEL BLUE REEF RESORT, přilétáme tuto sobotu, 26.6. ráno. Tomáš

  • Odpovědět

   Dobrý den Tomáši, obratem vám píšu, abychom vše stihli dohodnout. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý deň, mám záujem o vodafone dátovú kartu 8GB, prílet do Hurgady 27.06.2022 o 14,05.

  • Odpovědět

   Dobrý den Andrea, budu vás kontaktovat. 8 GB pro vás může být 27.6. připraveno.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  také bych poprosila o ceník SIMkaret. Odlétáme do Marsa Alam.

  • Odpovědět

   Dobrý den Anet, zasílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o kontaktování pro SIM do Marsa Alam na 27.7. Děkuji Tom

  • Odpovědět

   Dobrý den Tome, budu vás kontaktovat.

 • Odpovědět

  Zdravim Lukáši, odlétám do Egypta 1.7 přes Německo, mohu poprosim také o nabídku? Děkuju
  PS: není tam operátor co by uměl eSim?

  • Odpovědět

   Dobrý den, s eSim v Egyptě nemám zkušenosti, takže nevím, informace ke kartám vám posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  17.7.2022 odlétáme do Egypta (Marsa Alam). Prosím o ceník datových sim karet. Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Tomáši, informace ke kartám posílám na váš mail.

 • Odpovědět

  Dobrý podvečer, prosila bych zaslat ceník SIM, případně zajištění doručení na letiště nebo hotel. Přílet 3.7.22 Marsa Alam

  • Odpovědět

   Dobrý den Petro, není problém, karta by vám byla doručena v den vašeho příjezdu přímo na hotel. Ozvu se.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o ceník na mail. Děkuji a přeji hezký den, Barbora

  • Odpovědět

   Dobrý den Barboro, informace vám psílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, od 26.6.2022-7.7.2022 jsme v Marsa Alam Hotel Flamenco Beach & Resort. Prosím o možnost dodání sim karty a aktuální ceník.
  Děkuji. V

  • Odpovědět

   Dobrý večer Vladimíre, ceník posílám, doručení na hotel Flamenco je možné, bylo by to samozřejmě hnedka v den vašeho příjezdu, tedy 26.6.

 • Odpovědět

  Dobrý deň Lukáši, môžem vás poprosiť o cenník dátových Sim kariet s doručením do Marsa Alam, hotel Onatti Beach Resort. Prílet 27.8. Ďakujem.

  • Odpovědět

   Dobrý den Ladislav, píšete dost v předstihu, ale to je dobře 🙂 Informace ke kartám posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, také prosím o ceník.

  • Odpovědět

   Dobrý den Nikol, posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, odlétáme 7.7.2022 do Hurghady, hotel Prima Life Makardi Resort & Spa.. Ráda bych využila Sim kartu od vás.. Prosím o zaslání ceníku a možném předání karty. Děkuji Pavlína

  • Odpovědět

   Dobrý večer Pavlíno, děkuji za informace o vašem pobytu v Egyptě. Karta není problém, ozvu se vám.

 • Odpovědět

  Dobrý den.
  Můžu poprosit o info k sim kartám .Pobyt 4.7-11.7: Labranda Royal Makadi.
  Diky

  • Odpovědět

   Dobrý večer Pavle, rád i pro vás karty zařídím, ozvu se 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, nabízíte službu objednání datové sim i do Hurgady? Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Dušane, ano, je možná i Hurghada, s převzetím karty přímo na letišti hned po příletu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosim o nabidku sim karet , odletáme 24.7 do Marsa Alam .. dekuji moc :)))

  • Odpovědět

   Dobrý večer Lucie, budu i vás kontaktovat.

 • Odpovědět

  Dobrý den,mohl bych poprosit o ceník datových sim karet.
  18.7 přílet do Hurghady hotel Tia Heighst Hotel &resort makadi bay.
  Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Zbyňku, jasně, zasílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den,doručujete i do Gorgonie v Marsa Alam.Prsim o zaslání ceniku

  • Odpovědět

   Dobrý den Petře, ano, i Gorgonia je možná.

 • Odpovědět

  Dobrý den. Je možné zaslat ceník SIM karet? Potřebuji hlavně na volání přes WhatsApp a připojení na hry pro kluka. Díky

  • Odpovědět

   Dobrý den Kláro, jasně, posílám i vám. Co se týká volání přes Whatsapp, tady vás zklamu, s tím v Egyptě raději nepočítejte, je to tam standardně plošně blokováno. Volat lze přes Viber nebo Facebook Messenger, ale nikoliv přes Whatsapp.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  1.7.2022 odlétáme do Egypta (Marsa Alam). Prosím o ceník datových sim karet.
  Mockrát děkuji.
  S pozdravem J.

  • Odpovědět

   Dobrý den Jitko, zasílám na váš mail.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohla bych poprosit o ceník a ostatní info k SIM. Odlítáme 3.7. do Marsa Alam hotel Malikia Resort Abu Dabbab.

  • Odpovědět

   Dobrý den Aleno, ozvu se, doručení do Malikie není problém.

 • Odpovědět

  Dobry den prosim o cenik SIM a moznosti doruceni(predani) v Marsa Alam
  dekuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Zdeňku. všechno potřebné posílám v příloze e-mailu. Hezký večer.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohla bych poprosit o info k simkartám? Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Nikolo, ano, posílám.

Zeptejte se na cokoliv k tématu - vložte komentář

* Pole "Vaše jméno" a "Váš email" jsou povinná, vaše emailová adresa nebude zveřejněna, spam rádi nemáme.
Důležité: Některé komentáře se zobrazí až po jejich schválení.
Tipy na zájezdy
Hotel Radisson Marina Resort, Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam (-63%): výjimečný Radisson Marina resort (8 dní) za 9 590 Kč

Hotel Mariant, S´Illot, Mallorca

Mallorca: dovolená (7 dní) s polopenzí v oblíbeném hotelu za 8 731 Kč

Hotel BM Beach, Ras al Khaimah, Emiráty

Emiráty (-56%): dovolená (7 dní) s polopenzí v Ras al Khaimah za 12 290 Kč

Hotel Gemma Beach Resort, Marsa Alam, Egypt

Egypt (-48%): dovolená (8 dní) v 5* resortu v Marsa Alam za 7 750 Kč

Hotel Fantazia, Marsa Alam, Egypt

Egypt: 5* hotel v Marsa Alam s All Inclusive za 8 590 Kč

Hotel Melia Fuerteventura, Fuerteventura, Kanárské ostrovy

Fuerteventura: perfektní 4* hotel u TOP pláže Sotavento za 13 480 Kč

Máte 50% hotovo
Tipy na exkluzivní dovolenou
Aktuálně dostupné zájezdy se slevou až 60%. Maximálně 1x měsíčně.