Internet v Egyptě

Ačkoliv se řada lidí na dovolené bez funkčního připojení k internetu obejde, pro jiné je možnost „být online“ nezbytnost. Jak zajistit, abyste měli internet k dispozici i v Egyptě? Kdy je potřeba kupovat datovou SIM kartu? Kde ji lze pořídit, jak si ji objednat předem ještě před odletem ČR a kolik taková data stojí?

Ukáži vám, jaké jsou možnosti.

WI-FI připojení zdarma | Za poplatek | Datová SIM karta | Koupě na letišti 

 Objednávka s doručením na letiště | Na co si dát pozor

 

Doručení SIM karet na letiště nebo jejich dovoz přímo na hotel v den vašeho příjezdu.

Pro více informací, pro přehled dostupných variant i pro aktuální ceník pište komentář do diskuze dole pod textem.

Odpovídám každému, odpovím i vám 🙂

Alternativně mne můžete kontaktovat rovnou zasláním e-mailu na . Každého prosím, aby do předmětu takového e-mailu uvedl: “Datové SIM karty do Egypta + datum vaše příjezdu“. Děkuji.

Wi-Fi připojení na hotelu

Nejjednodušší je si před rezervací zájezdu předem ověřit, jak to v daném hotelu s internetem vlastně je a vybrat takový resort, kde je bezdrátové připojení k dispozici. Nejlépe v celém areálu hotelu (v lobby, v pokojích i venku u bazénu).

A zdarma.

Nutno podotknout, že tak si počet potencionálních hotelů výrazně snížíte. Bezplatný internet, navíc na pokojích, je v egyptských hotelech vzácný. Namátkou, bez problému funguje v resortu Jaz Maraya v Marsa Alam, v TUI Magic Life v Sharm el-Sheikhu, kde signál nechytnete akorát na pláži a celkem solidní internet je i v oblíbeném Magic Life Kalawy u Safagy. Jsou to ale výjimky. Tím spíš je vzácnější u těch cenově nejdostupnějších resortů.

Egypt internet - datová SIM karta

Celkem běžná praxe ale je, že se lze zdarma připojit ve vstupní hale, v lobby hotelu, i když ani o tomto nelze říct, že to platí ve 100% případů.

Ať už wi-fi chytnete bezplatně přímo na vašem pokoji nebo jen ve společných prostorách hotelu, často je takové připojení nespolehlivé. Internet je pomalý, připojení padá nebo se nepřipojíte vůbec, zejména večer, kdy bývají sítě přetížené.

To, že si zaplatíte dovolenou v kvalitním hotelu typu Iberotel Costa Mares, bohužel není zárukou toho, že vám internet bude šlapat všude jako hodinky.

Pokud vám na internetu v hotelu záleží, rozhodně doporučuji si předem zjistit, jak to ve vašem resortu s připojením je. Případně mi tu dole pod textem nechte komentář a já, budu-li mít o daném hotelu aktuální informace, vám napíši, jak se věci na místě s internetem skutečně mají.

Internet na hotelu za poplatek

Většinou tam, kde to nenabízí zdarma, si můžete internet dokoupit. Logicky je potřeba ale počítat s poněkud vyšší cenou. Uvedu konkrétní příklad.

Ceny připojení v Malikia Resortu u Abu Dabbab zálivu v Marsa Alam:

 • 1 den za 8 €
 • 7 dní za  23 €

Cenově se jednotlivé hotely v tomto ohledu samozřejmě liší, ale rozdíly typicky nejsou veliké. Krom vyšší ceny je potřeba kalkulovat s dalšími nevýhodami. Internet většinou nechytnete na pláži a i placené wi-fi v některých případech podléhá kritickým časům, ve kterých může být připojení pomalejší. Zkrátka ani na toto není 100% spolehnutí, a proto od tohoto řešení lidi většinou odrazuji.

Datová SIM karta

Jestliže chcete být na hotelovém připojení nezávislí, kupte si egyptskou předplacenou datovou SIM kartu.

egyptská Vodafone SIM karta

V Egyptě fungují 3 hlavní operátoři:

Vodafone je z nich největší a má v Egyptě nejlepší pokrytí. Budete-li se zdržovat v turistických částech Egypta, tak až na některé výjimky příliš nezáleží na tom, zda zvolíte Vodafone, Orange nebo Etisalat. V Sharm el Sheikhu, v Hurghadě i v regionu Marsa Alam většinou fungují data od všech tří operátorů.

Kde datovou SIM kartu koupit:

 • předem prostřednictvím online objednávky
 • na letišti
 • v nákupním centru
 • v hotelu (v některých)
 • u delegáta

Oproti letištním přepážkám nebo oproti oficiálním zastoupením jednotlivých telefonních operátorů ve městech musíte při koupi karty na hotelu nebo přímo od vašeho delegáta počítat s cenovou přirážkou. Vůbec výjimečné nejsou dvojnásobné či vyšší ceny. Tím nikoho nechci od těchto „zdrojů“ odrazovat, mají totiž i svoji výhodu. V případě, že by s kartou bylo něco v nepořádku, máte ji kde reklamovat.

Internetový Vodafone stánek na hotelu v Marsa Alam

Takto prodejní stánky v resortech vypadají (tento je z Marina Lodge Port Ghalib resortu):

Často nejlepší řešení je proto koupit kartu tam, kde je za standardní cenu, ale včetně možnosti ji reklamovat a možnosti mít se kdykoliv na někoho obrátit v případě, že se SIM kartou bude nějaký problém. Každému, kdo cestuje do Marsa Alam, tuto variantu nabízím.

Doručení / koupě SIM karty na letišti

Prodejní stánky operátorů najdete jak na letišti v Hurghadě, tak v Sharm el-Sheikhu. Někde bývají přímo u výdeje zavazadel. Tam, kde čekáte na kufr, tam koupíte i datovou SIM kartu.

Internet v Hurghadě

Z diskuze dole pod textem přidávám pár posledních reálných zkušeností s koupí SIMky na letišti v Hurghadě.

Ahoj zdravím z Hurghady,
dorazili jsme v 1 ráno na letiště a byl otevřeny stánek operátora Orange. Prodávali SIM karty s 16GB dat za 10$, aktivace je jednoduchá návod je k vyfoceni na pultíku při prodeji karty. Když jsme po chvilce odcházeli z letiště tak se otevíral i stánek Vodafone (ten jsem cenu ale neviděl). Data funguji normálně a jsou velice rychlá. (viz. zpráva od Martina)

Dobrý den, Lukáši, mám špatnou zkušenost z letiště v Hurghádě. V červenci jsem zakoupil kartu od Orange. V návalu u přepážky jsem si jí nenechal vložit do telefonu, na hotelu jsem potom zjistil, že je nefunkční. Stejnou zkušenost měli i mnozí spolucestující. S pozdravem Pepa (viz. zpráva od Pepy)

Hned po vyzvednutí zavazadel je možno zakoupit SIM u třech stánků. Ráno kolem 5:00 byl otevřen stánek Vodafone a Orange. Koupil jsem u Orange za 10 USD 10GB. Po vytočení kódu #1000# a zvolení anglického menu, bylo připsáno dalších 10 GB. Ten návod mají u stánku. Říkali, že začne fungovat do 2 hodin. Myslím, že to bylo o hodně dřiv. Stačilo jen vložit do telefonu. Žádná speciální aktivace. K nákupu chtěli vidět pas. (viz. zpráva od Davida)

Většina českých příletů do Egypta je brzy ráno (většinou kolem 5:00). Neznám otvírací doby jednotlivých přepážek v Hurghadě a upřímně si myslím, že stejně nebudou úplně pevné. Jednou vám tvrdí, že jsou nonstop (H24), podruhé mají ještě zavřeno. Každopádně standardně zde bývá minimálně jedna z nich i takto brzy ráno otevřena.

Internet v Marsa Alam

V březnu 2019 byly všechny prodejní stánky datových SIM karet na letišti v Marsa Alam zrušeny, během léta 2019 byl otevřen stánek Orange, na podzim 2019 stánek We. S příchodem Covidu na jaře 2020 se však všechny pozavíraly a zrušily. V zimě 2020/2021 byl znovuotevřen stánek Orange.

Aktualizace 1. červenec 2021: nyní v Marsa Alam nepravidelně fungují dvě prodejní místa – jak stánek Orange, tak poměrně nově i stánek Etisalat.

Tedy aktuálně, jedete-li do Marsa Alam, máte několik možností…

Zbývající data na Sim kartě od Vodafone, Egypt

Za prvé: můžete objednat SIM kartu předem ještě před odletem z ČR a nechat si ji zdarma doručit na letiště nebo do vybraných hotelů. Aktuální nabídka je následující:

 • 2,5 GB
 • 4,0 GB
 • 6,0 GB
 • 8,0 GB
 • 12,0 GB
 • 20,0 GB
 • 40,0 GB

Chcete-li si zajistit kartu předem, napište dolů pod text komentář s požadovaným objemem dat, ozvu se vám na email, zašlu vám podrobné informace a objednávku společně vyřídíme. Objednávka tímto způsobem má několik výhod:

 • máte garanci, že karta bude aktivní a že na ní bude objednané množství dat
 • že bude fungovat po dobu 29 dní nebo do vyčerpání dat
 • budete mít k dispozici kontakt, na který se můžete kdykoliv obrátit v případě problému s kartou

V sekci komentářů, kterou najdete pod článkem, jsou desítky recenzí od lidí, kteří tuto službu online objednávky již využili. Mrkněte se na ně! Mnoho dalších je v mé mailové schránce, jednu z nich přikládám:

„Jsme zpět, po krásné dovolené v Hotelu Fantazia resort.

Po přistání v Marsa Alam jsme na letišti vyřídili potřebné doklady. Na kontrole pasů byly fronty, tak jsme se necpali. Proto jsme z letiště vyšli až mezi posledními.(0.30 hod.)

K mé radosti tam opravdu čekal člověk s cedulkou mého jména a SIM kartou. Předání proběhlo bokem před letištěm. Bylo to rychlé. Dal jsem mu o dvě Eura více, poklonil se a zmizel. Karta byla bez obálky.

Po příjezdu na hotel jsem ji nasadil do mobilu a ihned vše šlapalo, pin to nechtělo. Celou dovolenou jsme měli kvalitní 4G přípojení. V mobilu jsem nastavil sdílení Internetu přes Wifi. Na SIMce  bylo na začátku 8 GB dat. Po vašem návodu jsem kontroloval stav dat, fungovaly oba způsoby.

Ještě jednou díky.“

(Jiří R., 26.8.2019)

Doplním, že tyto SIM karty jsou od Vodafonu, který má v Egyptě nejlepší pokrytí. Iva si na potíže se sílou Orange signálu v Marsa Alam stěžovala:

„Jinak pokud by někoho zajímalo, jsme v hotelu Hilton v Abu dabbab a mnohem lépe fungují data Vodafone, vloni všude i na pokoji bez problémů, letos orrange a na pokoji se tomu moc nechce, venku ano, venku ale jdou i hotelové WiFi, takže tak“ (viz. zpráva od Ivy)

Za druhé: koupit kartu po příletu ve stánku Orange. Ten, jak jsem již zmiňoval, zde byl otevřen v září 2019, s Covidem byl zavřen a nyní je opět fungující. Jeho otvírací dobu neznám, ale určitě se nebude jednat o pevné pracovní hodiny, předpokládám, že to bude dost podobné jako u stánků v Hurghadě.

Stánek je přímo u posledního východu z letiště vpravo ode dveří, je výrazně označený Orange 4G. Nabízí jen jeden datový tarif, 16 GB za 9 USD nebo 8,5 €. Tedy je to suverénně nejlevnější varianta. Na druhou stranu se někteří setkávají s problémy (viz. citace od Ivy a Pepy výše). Karty jsou určené pouze pro cizince, tedy je nutný pas, číslo přiřazují ke jménu, tzn. na dvě karty chtějí dva pasy. Při prvotním spuštění karty jsou na ní pouze 2 GB, zbytek se musí aktivovat kódy, které je nutné na telefonu vytočit.

„Ráno na letišti u výstupu otevřený stánek Orange, 16Gb datová karta za 9 USD, karta nová, originální. po instalaci do telefonu naběhne jenom 2 Gb, po odeslání dvou kódů se kapacita nevysílá na 16Gb. Postup je na stánku i v češtině, doporučuji opsat nebo vyfotit. Není rozdělena na net a sociální sítě, prostě data.“ (viz. zpráva od Petra)

Přikládám instrukce k aktivaci dodatečných dat u Orange přesně tak, jak figurují na jejich prodejní stánku:

Egypt Orange - instrukce k datové SIM

Za třetí: pokud si neobjednáte kartu předem a narazíte náhodou na zavřený Orange stánek, není problém SIM koupit buď od delegáta či v hotelech (někde přímo na recepci nebo v hotelových obchodech, jinde najdete přímo resortech malé prodejní stánky od Vodafone). V každém případě upozorňuji na to, že nechat koupi karty až na hotel, je vždy možnost nejdražší. Viz. nabídka datových karet v hotelu Pensee Royal Garden: 3 GB za 25 EUR nebo 5 GB za 30 EUR.

Na co si dát pozor

Trvejte na originální, nové SIM kartě, která není vylomená ze svého původního obalu! Tohle si pohlídejte hlavně, když budete kupovat kartu u nějakého stánku na letišti, kam je jasné, že se nebudete schopni během pobytu vrátit pro případ reklamace. Stává se totiž, že lidem prodávají i již použité karty, byť na nich data jsou. Často ale na takových kartách je již část dat spotřebována, v některých případech mají kratší platnost, a výjimečně vám tak může internet v Egyptě přestat fungovat úplně.

Použitá SIM karta je buď k originálnímu obalu přilepena lepící páskou nebo vám ji nabídnou úplně samostatně, bez obalu. Zároveň nabádám k tomu, abyste zbytečně netrvali na tom, aby vám prodejce kartu do telefonu vkládal. Je to totiž moment, kdy může bez vašeho vědomí novou SIMku zaměnit za SIMku starší.

Informujte se na typ dat!

Občas, nejen v Egyptě, jsou totiž data na datových SIM kartách dělena do dvou částí:

 • jedna na prohlížení běžného internetu
 • druhá čistě na messengery typu WhatsApp, Messenger, Skype, apod.

Když koupíte 5 GB simku, klidně je možné, že na ní dostanete např. jen 3 GB využitelných na cokoliv + 2 GB využitelných pouze na messengery.

Stačit bude jedna SIM karta

Ideálně takovou vložte do telefonu, který má dva SIM kartové sloty. Pak vám na daném telefonu stačí zapnout a nastavit mobilní hotspot, vytvoříte bezdrátovou síť, do které se snadno připojí i další členové rodiny. A internet bude vesele fungovat všem.

Pevně věřím, že jsem článkem zodpověděl to, co vás o internetu v Egyptě zajímalo. Pokud ne, klidně pište komentář 🙂 V každém případě nejlepší je buď vybrat takový hotel, kde internet běží bez problému a zdarma ve všech prostorech. V opačném případě se vám bude hodit v Egyptě datová SIM karta od některého ze tří místních operátorů. Pokud můžete, volte Vodafone, který má nejsilnější pokrytí i pobřežních oblastí u Rudého moře. Obvykle ale celkem dobře, byť ne vždy úplně perfektně, fungují i zbývající dva operátoři.

Celkový počet komentářů v diskuzi:   10 660
Komentáře jsou řazeny od nejnovějších. Zeptat se můžete na cokoliv i vy, stačí přidat příspěvek.
 • Odpovědět

  Dobry poprosim o cenovu ponuku na 8-12gb kartu, do hotela The Makadi Palace Hotel prilet 18.3.23

  • Odpovědět

   Dobrý den Filipe, ozvu se vám a zašlu přehled všech dostupných karet.

 • Odpovědět

  Dobrý den, můžu poprosit o ceny sim karet děkuji Andrea

  • Odpovědět

   Dobrý den Andreo, samozřejmě, veškeré informace i vám hnedka posílám. Kdy a kam prosím letíte?

 • Odpovědět

  Dobrý den, ráda bych Vás poprosila o zaslání ceny za SIM kartu s objemem dat 10GB, případně 12GB a její dopravení na Hotel Utopia Marsa Alam. Přílet máme 22.4.2023.

  Děkuji Vám za informace.
  Krámová

  • Odpovědět

   Dobrý den Anet, děkuji za informace o vašem příjezdu do Egypta, ozvu se vám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o zaslání nabídky datových sim na mail a informaci, jak bude předána. Do Marsa Alam přiletíme 19.3.2023 v cca 5:30 (odlet 1:10 z Prahy). Předem děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Jano, pošlu. Karty jsou předávány buď přímo na letišti (čeká na vás kurýr s cedulkou s vaším jménem), případně následně v prostoru recepce hotelu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, můžete mi prosím poslat nabídku? Přílet 21.3. Marsha Alam. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Jirko, posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši,
  8. dubna letíme do Marsy do hotelu Shams Alam (hotel jsem tentokrát vybrala podle Vašeho webu 🙂 ).
  Můžu poprosit o doručení 2ks SIM karty buď na letiště nebo do hotelu? Přednost bych tedy dala letišti, ale záleží jak to pro vás bude schůdné.
  SIM kartu jsme se na letišti koupili už loni. Měla mít 10 Giga a být platná 30 dní, po 3 dnech bohužel přestala fungovat, ačkoliv bylo vyčerpaných pouze 3 Giga. Nebylo to přes vás, bylo to přes nějakého místního prodejce. Nevím co se s kartou stalo, ale tentokrát zkusím raději vaše recenzemi doporučené služby.
  Díky, Lenka

  • Odpovědět

   Dobrý den Lenko, těší mne, že informace uvedené zde na webu vám pomohly s výběrem hotelu. Co se týká karet, není problém je pro vás zajistit. Rozhodně se nebude opakovat vaše loňská zkušenost. To, co objednáte, to dostanete a rozhodně nehrozí to, že by to bylo funkční jen 3 dny. Bohužel toto je holt riziko koupě karet na letišti – tyto případy se dějí a člověk pak nemá jak se tomu bránit.

 • Odpovědět

  Dobrý den mám zájem o dvě datové karty. Přílet 1.4.2023

  • Odpovědět

   Dobrý den Zuzko, jak velké karty si budete přát?

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohl bych poprosit o ceník sim. Chystáme se do Hurghady 18.3.
  Moc děkuji
  Tomáš

  • Odpovědět

   Dobrý den Tomáši, obratem vám ceník spolu s dalšími informacemi zašlu. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobry den , mam zajem o 1 ks datove Sim , prilet do Marsy 18.3 diky Petra

  • Odpovědět

   Dobrý den Petro, ozvu se vám.

 • Odpovědět

  Dobrý den,prosím o nabídku datových sim..Přílet do Marsy 15.3.2023. Děkuji Petr

  • Odpovědět

   Dobrý den Petře, zasílám vše na váš email. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den, rád bych využil Vašich nabízených služeb a měl bych zájem o datovou SIM Vodafone do oblasti Marsa Alam (Fantazia).
  Děkuji za zaslání nabídky.

  • Odpovědět

   Dobrý den Honzo, děkuji za dotaz. Kdy prosím letíte?

 • Odpovědět

  Pekny den, koľko stoji 20GB, prosim? Dakujem pekne

  • Odpovědět

   Dobrý den Michaelo, kompletní ceník máte na svém mailu. Děkuji.

 • Odpovědět

  Lukáši děkuji, volbu 7 nám to vůbec nenabídlo, ale už to máme. Třeba se někomu bude hodit. *3333# volba 3 a pak volba 2. Poté dorazí SMS v arabštině, ale je to jednoduché. První číslo je na kolik bylo nabito a druhé zůstatek.

 • Odpovědět

  Dobrý den, měli bychom zájem o datovou sim, přílet 16.3. v cca 06:40 Marsa Alam. Bylo by to možné ? Děkuji moc.

  • Odpovědět

   Dobrý den Jirko, jasně, bylo, rád i pro vás datovku zařídím.

 • Odpovědět

  Dobrý deň, poprosím cenovú ponuku na kartu 10GB a viac

  • Odpovědět

   Dobrý den Radko, posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  Přiletíme do Marsa Alam 19.3.2023 Hotel Three Corners Beach Resort v pul 6 rano. Poptávám 2x datovou kartu 20-40GB prosím o více info
  Děkuji
  Alex

  • Odpovědět

   Dobrý den, děkuji za zaslané informace o vašem příletu do Egypta, budu vás kontaktovat a zašlu přehled jednotlivých možností.

 • Odpovědět

  Dobrý den. V létě letíme do Marsa Alam, můžete mi prosím poslat ceník sim karet. Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Marku, zašlu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, 1.7. přiletíme na letiště v Marsa Alam. Plánovaný přílet je ve 4:40. Mohl byste mi prosím zaslat nabídku a informace ohledně intenetu? 20 a více gb. Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Tomáši, samozřejmě, veškeré informace vám zašlu mailem.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o zaslání nabídky datových sim a informaci, jak bude předána. Letíme z Ostravy do Hurghady 25.3. cca v 22:00. Děkuji vám

  • Odpovědět

   Dobrý den Nikol, v Hurghadě na vás bude před letištěm čekat kurýr s cedulkou s vaším jménem, který vám kartu předá.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  měl bych zájem o datovou SIM 12 GB – přílet 12.3. 6:05 letiště Hurgada. Děkuji.

 • Odpovědět

  marsa alm / hotel shams alm , prosíme o SIM Vodafon , ceny na 2023 ?

  • Odpovědět

   Dobrý den, zasílám.

 • Odpovědět

  Zdravím
  Má někdo zkušenost s koupí SIM karty na letišti v Tabě?

 • Odpovědět

  Dobrý den, bylo by prosím možné ještě doručit SIM s 20GB.
  Přílet 12.3 Ubytováni budeme v Malikia Beach Resort.

  • Odpovědět

   Dobrý den Lucie, ano, to snad ještě stihneme, hned se vám ozvu.

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o ceny datových SIM karet Vodafone, zajímá nás 20 GB nebo více, přiletíme do Marsa Alam v sobotu 11.3. kolem 18h. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Martine, jsem schopný nabídnout 20 nebo 40 GB. Budu vás kontaktovat.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  prosím o nabídku datových sim, Marsa. Přílet 19.3.
  Děkuji Urválek

  • Odpovědět

   Dobrý den Honzo, ozvu se vám.

 • Odpovědět

  Dobrý den Petře,

  měl bych zájem o 2 karty 12 GB, přílet QS 1346 do Marsa Alam v neděli 12.3. 2023 v 06:00 h .
  Děkuji Ivo

  • Odpovědět

   Dobrý den Ivo, není problém i pro vás karty zařídit.

 • Odpovědět

  Dobry den přílet do Marsa alam 29.4 prosil bych datovou sim 40 GB děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Petře, rozumím, 40 Gb na 29.4., není problém, ovzu se vám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, měl bych zájem o datovou sim 12GB na letiště Hurgada? Přílet v neděli 12.3. ráno 6:05. Díky.

  • Odpovědět

   Dobrý den Pepo, hned vás všechno potřebné posílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den prosila bych info o datových kartách 2,5 a 4 gb a jak je kde koupit. Letím za týden do Marsa alam. díky

  • Odpovědět

   Dobrý den Renato, i pro vás karty rád zařídím, ozvu se vám.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  měla bych zájem o datovou simku. přílet do Hurgady 12.3.2023.
  Děkuji za informace
  Radka

  • Odpovědět

   Dobrý den Radku, rozumím a v neděli pro vás může být karta připravena.

 • Odpovědět

  Dobrý den , v úterý 13.3.23 12:10 přiletím do Tabi a chtěl bych si zakoupit datovou kartu (8G nebo 12G). Je to možné zařídit ? Díky za info

  • Odpovědět

   Roberte omlouvám se, ale v Tabě vám nemám aktuálně jak kartu doručit.

 • Odpovědět

  Dobrý den, Lukáši, letíme 19.3. do Marsy a pak na hotel Lazuli. Prosím o nabídku datové SIM v rozpětí 4-10GB. díky Libor. PS: Psal jsem včera, ale někde se asi zatoulalo

  • Odpovědět

   Dobrý den Libore, omlouvám se, že reaguji až dnes, děkuji za informace o vašem příletu a obratem se vám ozvu s podrobnostmi.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  poprosím o nabídku datových SIM na letošní rok. Minulý rok jsme s Vámi měli velmi dobrou zkušenost, všechno fungovalo přesně podle domluvy. Letos letíme 13.5. do hotelu Sataya Resort. Nevíte, jak na hotelu funguje WiFi? Děkuji za odpověď.

  • Odpovědět

   Dobrý den Zdeňku, těší mne, že se po roce opět ozýváte. Co se týká hotelu Sataya, tak pokud mám aktuální informace, tak tam nějaká wifi je, není moc rychlá, ale na čtení e-mailů postačí. Na instagram, youtube a podobné věci to je však pomalé. To jsou poslední informace, které ohledně internetu v tomto hotelu mám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, přílet do Marsy 18/3. Prosím o nabídku. Dekuji