Internet v Egyptě

Ačkoliv se řada lidí na dovolené bez funkčního připojení k internetu obejde, pro jiné je možnost „být online“ nezbytnost. Jak zajistit, abyste měli internet k dispozici i v Egyptě? Kdy je potřeba kupovat datovou SIM kartu? Kde ji lze pořídit, jak si ji objednat předem ještě před odletem ČR a kolik taková data stojí?

Ukáži vám, jaké jsou možnosti.

WI-FI připojení zdarma | Za poplatek | Datová SIM karta | Koupě na letišti 

 Objednávka s doručením na letiště | Na co si dát pozor

 

Doručení SIM karet na letiště nebo jejich dovoz přímo na hotel v den vašeho příjezdu.

Pro více informací, pro přehled dostupných variant i pro aktuální ceník pište komentář do diskuze dole pod textem.

Odpovídám každému, odpovím i vám 🙂

Alternativně mne můžete kontaktovat rovnou zasláním e-mailu na . Každého prosím, aby do předmětu takového e-mailu uvedl: “Datové SIM karty do Egypta + datum vaše příjezdu“. Děkuji.

Wi-Fi připojení na hotelu

Nejjednodušší je si před rezervací zájezdu předem ověřit, jak to v daném hotelu s internetem vlastně je a vybrat takový resort, kde je bezdrátové připojení k dispozici. Nejlépe v celém areálu hotelu (v lobby, v pokojích i venku u bazénu).

A zdarma.

Nutno podotknout, že tak si počet potencionálních hotelů výrazně snížíte. Bezplatný internet, navíc na pokojích, je v egyptských hotelech vzácný. Namátkou, bez problému funguje v resortu Jaz Maraya v Marsa Alam, v TUI Magic Life v Sharm el-Sheikhu, kde signál nechytnete akorát na pláži a celkem solidní internet je i v oblíbeném Magic Life Kalawy u Safagy. Jsou to ale výjimky. Tím spíš je vzácnější u těch cenově nejdostupnějších resortů.

Egypt internet - datová SIM karta

Celkem běžná praxe ale je, že se lze zdarma připojit ve vstupní hale, v lobby hotelu, i když ani o tomto nelze říct, že to platí ve 100% případů.

Ať už wi-fi chytnete bezplatně přímo na vašem pokoji nebo jen ve společných prostorách hotelu, často je takové připojení nespolehlivé. Internet je pomalý, připojení padá nebo se nepřipojíte vůbec, zejména večer, kdy bývají sítě přetížené.

To, že si zaplatíte dovolenou v kvalitním hotelu typu Iberotel Costa Mares, bohužel není zárukou toho, že vám internet bude šlapat všude jako hodinky.

Pokud vám na internetu v hotelu záleží, rozhodně doporučuji si předem zjistit, jak to ve vašem resortu s připojením je. Případně mi tu dole pod textem nechte komentář a já, budu-li mít o daném hotelu aktuální informace, vám napíši, jak se věci na místě s internetem skutečně mají.

Internet na hotelu za poplatek

Většinou tam, kde to nenabízí zdarma, si můžete internet dokoupit. Logicky je potřeba ale počítat s poněkud vyšší cenou. Uvedu konkrétní příklad.

Ceny připojení v Malikia Resortu u Abu Dabbab zálivu v Marsa Alam:

 • 1 den za 8 €
 • 7 dní za  23 €

Cenově se jednotlivé hotely v tomto ohledu samozřejmě liší, ale rozdíly typicky nejsou veliké. Krom vyšší ceny je potřeba kalkulovat s dalšími nevýhodami. Internet většinou nechytnete na pláži a i placené wi-fi v některých případech podléhá kritickým časům, ve kterých může být připojení pomalejší. Zkrátka ani na toto není 100% spolehnutí, a proto od tohoto řešení lidi většinou odrazuji.

Datová SIM karta

Jestliže chcete být na hotelovém připojení nezávislí, kupte si egyptskou předplacenou datovou SIM kartu.

egyptská Vodafone SIM karta

V Egyptě fungují 3 hlavní operátoři:

Vodafone je z nich největší a má v Egyptě nejlepší pokrytí. Budete-li se zdržovat v turistických částech Egypta, tak až na některé výjimky příliš nezáleží na tom, zda zvolíte Vodafone, Orange nebo Etisalat. V Sharm el Sheikhu, v Hurghadě i v regionu Marsa Alam většinou fungují data od všech tří operátorů.

Kde datovou SIM kartu koupit:

 • předem prostřednictvím online objednávky
 • na letišti
 • v nákupním centru
 • v hotelu (v některých)
 • u delegáta

Oproti letištním přepážkám nebo oproti oficiálním zastoupením jednotlivých telefonních operátorů ve městech musíte při koupi karty na hotelu nebo přímo od vašeho delegáta počítat s cenovou přirážkou. Vůbec výjimečné nejsou dvojnásobné či vyšší ceny. Tím nikoho nechci od těchto „zdrojů“ odrazovat, mají totiž i svoji výhodu. V případě, že by s kartou bylo něco v nepořádku, máte ji kde reklamovat.

Internetový Vodafone stánek na hotelu v Marsa Alam

Takto prodejní stánky v resortech vypadají (tento je z Marina Lodge Port Ghalib resortu):

Často nejlepší řešení je proto koupit kartu tam, kde je za standardní cenu, ale včetně možnosti ji reklamovat a možnosti mít se kdykoliv na někoho obrátit v případě, že se SIM kartou bude nějaký problém. Každému, kdo cestuje do Marsa Alam, tuto variantu nabízím.

Doručení / koupě SIM karty na letišti

Prodejní stánky operátorů najdete jak na letišti v Hurghadě, tak v Sharm el-Sheikhu. Někde bývají přímo u výdeje zavazadel. Tam, kde čekáte na kufr, tam koupíte i datovou SIM kartu.

Internet v Hurghadě

Z diskuze dole pod textem přidávám pár posledních reálných zkušeností s koupí SIMky na letišti v Hurghadě.

Ahoj zdravím z Hurghady,
dorazili jsme v 1 ráno na letiště a byl otevřeny stánek operátora Orange. Prodávali SIM karty s 16GB dat za 10$, aktivace je jednoduchá návod je k vyfoceni na pultíku při prodeji karty. Když jsme po chvilce odcházeli z letiště tak se otevíral i stánek Vodafone (ten jsem cenu ale neviděl). Data funguji normálně a jsou velice rychlá. (viz. zpráva od Martina)

Dobrý den, Lukáši, mám špatnou zkušenost z letiště v Hurghádě. V červenci jsem zakoupil kartu od Orange. V návalu u přepážky jsem si jí nenechal vložit do telefonu, na hotelu jsem potom zjistil, že je nefunkční. Stejnou zkušenost měli i mnozí spolucestující. S pozdravem Pepa (viz. zpráva od Pepy)

Hned po vyzvednutí zavazadel je možno zakoupit SIM u třech stánků. Ráno kolem 5:00 byl otevřen stánek Vodafone a Orange. Koupil jsem u Orange za 10 USD 10GB. Po vytočení kódu #1000# a zvolení anglického menu, bylo připsáno dalších 10 GB. Ten návod mají u stánku. Říkali, že začne fungovat do 2 hodin. Myslím, že to bylo o hodně dřiv. Stačilo jen vložit do telefonu. Žádná speciální aktivace. K nákupu chtěli vidět pas. (viz. zpráva od Davida)

Většina českých příletů do Egypta je brzy ráno (většinou kolem 5:00). Neznám otvírací doby jednotlivých přepážek v Hurghadě a upřímně si myslím, že stejně nebudou úplně pevné. Jednou vám tvrdí, že jsou nonstop (H24), podruhé mají ještě zavřeno. Každopádně standardně zde bývá minimálně jedna z nich i takto brzy ráno otevřena.

Internet v Marsa Alam

V březnu 2019 byly všechny prodejní stánky datových SIM karet na letišti v Marsa Alam zrušeny, během léta 2019 byl otevřen stánek Orange, na podzim 2019 stánek We. S příchodem Covidu na jaře 2020 se však všechny pozavíraly a zrušily. V zimě 2020/2021 byl znovuotevřen stánek Orange.

Aktualizace 1. červenec 2021: nyní v Marsa Alam nepravidelně fungují dvě prodejní místa – jak stánek Orange, tak poměrně nově i stánek Etisalat.

Tedy aktuálně, jedete-li do Marsa Alam, máte několik možností…

Zbývající data na Sim kartě od Vodafone, Egypt

Za prvé: můžete objednat SIM kartu předem ještě před odletem z ČR a nechat si ji zdarma doručit na letiště nebo do vybraných hotelů. Aktuální nabídka je následující:

 • 2,5 GB
 • 4,0 GB
 • 6,0 GB
 • 8,0 GB
 • 12,0 GB
 • 20,0 GB
 • 40,0 GB

Chcete-li si zajistit kartu předem, napište dolů pod text komentář s požadovaným objemem dat, ozvu se vám na email, zašlu vám podrobné informace a objednávku společně vyřídíme. Objednávka tímto způsobem má několik výhod:

 • máte garanci, že karta bude aktivní a že na ní bude objednané množství dat
 • že bude fungovat po dobu 29 dní nebo do vyčerpání dat
 • budete mít k dispozici kontakt, na který se můžete kdykoliv obrátit v případě problému s kartou

V sekci komentářů, kterou najdete pod článkem, jsou desítky recenzí od lidí, kteří tuto službu online objednávky již využili. Mrkněte se na ně! Mnoho dalších je v mé mailové schránce, jednu z nich přikládám:

„Jsme zpět, po krásné dovolené v Hotelu Fantazia resort.

Po přistání v Marsa Alam jsme na letišti vyřídili potřebné doklady. Na kontrole pasů byly fronty, tak jsme se necpali. Proto jsme z letiště vyšli až mezi posledními.(0.30 hod.)

K mé radosti tam opravdu čekal člověk s cedulkou mého jména a SIM kartou. Předání proběhlo bokem před letištěm. Bylo to rychlé. Dal jsem mu o dvě Eura více, poklonil se a zmizel. Karta byla bez obálky.

Po příjezdu na hotel jsem ji nasadil do mobilu a ihned vše šlapalo, pin to nechtělo. Celou dovolenou jsme měli kvalitní 4G přípojení. V mobilu jsem nastavil sdílení Internetu přes Wifi. Na SIMce  bylo na začátku 8 GB dat. Po vašem návodu jsem kontroloval stav dat, fungovaly oba způsoby.

Ještě jednou díky.“

(Jiří R., 26.8.2019)

Doplním, že tyto SIM karty jsou od Vodafonu, který má v Egyptě nejlepší pokrytí. Iva si na potíže se sílou Orange signálu v Marsa Alam stěžovala:

„Jinak pokud by někoho zajímalo, jsme v hotelu Hilton v Abu dabbab a mnohem lépe fungují data Vodafone, vloni všude i na pokoji bez problémů, letos orrange a na pokoji se tomu moc nechce, venku ano, venku ale jdou i hotelové WiFi, takže tak“ (viz. zpráva od Ivy)

Za druhé: koupit kartu po příletu ve stánku Orange. Ten, jak jsem již zmiňoval, zde byl otevřen v září 2019, s Covidem byl zavřen a nyní je opět fungující. Jeho otvírací dobu neznám, ale určitě se nebude jednat o pevné pracovní hodiny, předpokládám, že to bude dost podobné jako u stánků v Hurghadě.

Stánek je přímo u posledního východu z letiště vpravo ode dveří, je výrazně označený Orange 4G. Nabízí jen jeden datový tarif, 16 GB za 9 USD nebo 8,5 €. Tedy je to suverénně nejlevnější varianta. Na druhou stranu se někteří setkávají s problémy (viz. citace od Ivy a Pepy výše). Karty jsou určené pouze pro cizince, tedy je nutný pas, číslo přiřazují ke jménu, tzn. na dvě karty chtějí dva pasy. Při prvotním spuštění karty jsou na ní pouze 2 GB, zbytek se musí aktivovat kódy, které je nutné na telefonu vytočit.

„Ráno na letišti u výstupu otevřený stánek Orange, 16Gb datová karta za 9 USD, karta nová, originální. po instalaci do telefonu naběhne jenom 2 Gb, po odeslání dvou kódů se kapacita nevysílá na 16Gb. Postup je na stánku i v češtině, doporučuji opsat nebo vyfotit. Není rozdělena na net a sociální sítě, prostě data.“ (viz. zpráva od Petra)

Přikládám instrukce k aktivaci dodatečných dat u Orange přesně tak, jak figurují na jejich prodejní stánku:

Egypt Orange - instrukce k datové SIM

Za třetí: pokud si neobjednáte kartu předem a narazíte náhodou na zavřený Orange stánek, není problém SIM koupit buď od delegáta či v hotelech (někde přímo na recepci nebo v hotelových obchodech, jinde najdete přímo resortech malé prodejní stánky od Vodafone). V každém případě upozorňuji na to, že nechat koupi karty až na hotel, je vždy možnost nejdražší. Viz. nabídka datových karet v hotelu Pensee Royal Garden: 3 GB za 25 EUR nebo 5 GB za 30 EUR.

Na co si dát pozor

Trvejte na originální, nové SIM kartě, která není vylomená ze svého původního obalu! Tohle si pohlídejte hlavně, když budete kupovat kartu u nějakého stánku na letišti, kam je jasné, že se nebudete schopni během pobytu vrátit pro případ reklamace. Stává se totiž, že lidem prodávají i již použité karty, byť na nich data jsou. Často ale na takových kartách je již část dat spotřebována, v některých případech mají kratší platnost, a výjimečně vám tak může internet v Egyptě přestat fungovat úplně.

Použitá SIM karta je buď k originálnímu obalu přilepena lepící páskou nebo vám ji nabídnou úplně samostatně, bez obalu. Zároveň nabádám k tomu, abyste zbytečně netrvali na tom, aby vám prodejce kartu do telefonu vkládal. Je to totiž moment, kdy může bez vašeho vědomí novou SIMku zaměnit za SIMku starší.

Informujte se na typ dat!

Občas, nejen v Egyptě, jsou totiž data na datových SIM kartách dělena do dvou částí:

 • jedna na prohlížení běžného internetu
 • druhá čistě na messengery typu WhatsApp, Messenger, Skype, apod.

Když koupíte 5 GB simku, klidně je možné, že na ní dostanete např. jen 3 GB využitelných na cokoliv + 2 GB využitelných pouze na messengery.

Stačit bude jedna SIM karta

Ideálně takovou vložte do telefonu, který má dva SIM kartové sloty. Pak vám na daném telefonu stačí zapnout a nastavit mobilní hotspot, vytvoříte bezdrátovou síť, do které se snadno připojí i další členové rodiny. A internet bude vesele fungovat všem.

Pevně věřím, že jsem článkem zodpověděl to, co vás o internetu v Egyptě zajímalo. Pokud ne, klidně pište komentář 🙂 V každém případě nejlepší je buď vybrat takový hotel, kde internet běží bez problému a zdarma ve všech prostorech. V opačném případě se vám bude hodit v Egyptě datová SIM karta od některého ze tří místních operátorů. Pokud můžete, volte Vodafone, který má nejsilnější pokrytí i pobřežních oblastí u Rudého moře. Obvykle ale celkem dobře, byť ne vždy úplně perfektně, fungují i zbývající dva operátoři.

Celkový počet komentářů v diskuzi:   7 854
Komentáře jsou řazeny od nejnovějších. Zeptat se můžete na cokoliv i vy, stačí přidat příspěvek.
 • Odpovědět

  Mám záujem o dátovú kartu Vodafone 12gb.Prilet 28.8.2023
  do hotela Labranda Royal Makadi.

  • Odpovědět

   Dobrý den Lubomír, budu vás kontaktovat 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, cca 22.4 bychom chtěli dorazit s rodinou do Brayka Bay. Potřebovali bychom datové SIM. Můžete poslat informace na e-mail. Po té bychom objednali množství a objem dat.

  • Odpovědět

   Dobrý den Radku, takže nakonec to vyhrála Brayka Bay? Za mne fajn volba, minimálně z hlediska přístupu do moře a dostupnosti korálů. Ohledně karet se ozvu.

 • Odpovědět

  Dobrý den..asi píši už pozdě,ale letíme do Hurgady 29.3.v 0:50 z Prahy. Ráda bych také datovou SIM kartu. Je to možné, prosím? děkuji Ludmila

  • Odpovědět

   Dobrý de Ludmilo, ne ne, to ještě stíháme, hned vás budu kontaktovat a poprosím o vaši co nejrychlejší reakci. děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den. 30.4. budu v Marsa Alam hotel Dream Lagoon. Mohu poprosit o vaší nabídku cen datových karet ? Děkuji předem

  • Odpovědět

   Dobrý den, rozumím, přílet 30.4. do Marsy a pak směr Dream Lagoon, informace ke kartám posílám.

 • Odpovědět

  Dobry den,
  Prosim o zaslani blizsich informaci k datovym kartam (Vodafone). Pripadne predani sim karty az na hotelu neni problem? Dekuji, JF

  • Odpovědět

   Dobrý den Jakube, v závislosti na velikosti karty to lze jak na letišti, tak na hotelu.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, také prosím o zaslání variant a ceníku datových karet. Letíme 30.4.2033 s příletem brzy ráno do Marsa Alam.
  Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Jano, brzký přílet není problém, ozvu se vám 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  budeme v letovisku SHAMS ALAM BEACH RESORT 26.3.-2.4., přílet do Marsa Alam 26.3. v 16:05. Dá se ještě zařídit SIM karta od Vodafone?
  Děkuji.

  • Odpovědět

   Dobrý den Libore, omlouvám se, ale vaši poptávku jsem si přečetl až nyní.

 • Odpovědět

  Zdravim, budeme v Marsa Alam 28.3. kolem 5.40 rano. Kolik stoji 40Gb a jakou formou by jste ji chtel zaplatit?

  • Odpovědět

   Dobrý den Danielo, hned se vám ozvu, vše ještě stiháme dohodnout a zítra pro vás karta bude připravena. Prosím však o vaši včasnou reakci.

 • Odpovědět

  Dobrý den,
  prosím o zaslání informací k sim Vodafone. Přílet do Marsa Alam 29.03.2023.
  Děkuji Sajmon

  • Odpovědět

   Dobrý den, zasílám na váš email všechno potřebné.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohla bych poprosit o ceník sim karet Vodafone. Děkuji

  • Odpovědět

   Ano Kristýno, hned to zašlu. Letíte do Hurghady nebo do Marsy?

 • Odpovědět

  Dobrý den. 16.4. přilítáme do marsa alam. Prosím cenovou nabídku pro 20g a 40g. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Jiří, obratem zašlu na váš e-mail a 16.4. bude vše připraveno.

 • Odpovědět

  Zdravím. 9.4 odlétám do Marsa Allam. Prosím o nabídku sim karty.Dekuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Zdeňko, jasně, nabídku posílám, mrkněte a dejte vědět, jakou kartu zvolíte.

 • Odpovědět

  Dobrý den, mohl bych poprosit o bližší informace a ceník? Díky.

  • Odpovědět

   Dobrý den Tomáši, ano, zašlu.

 • Odpovědět

  Dobrý den,kolik stoji 20GB sin do egypta

  • Odpovědět

   Dobrý den Míšo, Vodafone karta z daty nelimitovanými jen na nějaké aplikace vyjde na 38 eur. Kompletní ceník budete mít v mailu.

 • Odpovědět

  Dobrý den Lukáši, 18.5. odlétáme do Hurgády Sunrise Royal makadi. Můžete mi prosím zaslat nabídky SIM , Dekuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Milane, samozřejmě a není problém, aby na vás kurýr 18.5. na letišti v Hurghadě čekal.

 • Odpovědět

  Dobrý den,letime s manzelem do Marsy Alam hotel Fantazia 18.4-27.4.Domaciho operatora mame Tmobile,potrebuji byt online kvuli detem co zustavaji doma a treba pri odpocinku kouknout na voyo nebo netflix.Wifi tam pry je vsude,ale myslim si,ze jedna vetsi GB sim by se nam hodila a dat si hospot.
  Poradite mi nejlepsi volbu co mame udelat?dekuji preji krasny den

  • Odpovědět

   Dobrý den Lucko, ano, udělal bych to stejně tak, jak sama říkáte, vezměte jednu kartu, kterou budete mít jako zálohu v případě, že tam internet bude zlobit nebo někde fungovat nebude. I dle mých informací zrovna Fantazie je na tom v otázce internetu dobře, proto si myslím, že jedna záložní karta pro vás bude dostačující.

 • Odpovědět

  Dobrý den, můžu poprosit o cenovou nabídku datových karet a případné předání? Priletime 29.4. v 5 ráno do Hurghady a poté se přesuneme do Imperial Shams Safaga. Moc diky

  • Odpovědět

   Dobrý de Kláro, rozumím, v případě příletu do Hurghady je předání hned na letišti, kde na vás před letištěm bude čekat kurýr s cedulku s vaším jménem, který vám karty předá 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, letíme v termínu 10.05.2023 – 20.05.2023 do hotelu Casa Mare Resort & Aquapark, prosím o nabídku sim karty, díky

  • Odpovědět

   Dobrý den Iveto, ozvu se i vám 🙂

 • Odpovědět

  Dobrý den, prosím o nabídku SIM s limitem 12,0 GB, 20,0 GB a 40,0 GB. Jedeme 06.04. – 16.04.2023 do hotelu SHAMS SAFAGA. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Lukáši, hned posílám kompletní přehled dostupných variant na váš e-mail. Děkuji.

 • Odpovědět

  Dobrý den, letíme do hotel Akassia Swiss resort v termínu 1.4-8.4.2023, prosím o nabídku sim karty. děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Míšo, rozumím, 1.4. pro vás mohou být karty v Marsa Alam na letišti připraveny.

 • Odpovědět

  Ahoj Lukáši,
  prosím o zaslání bližších informací k datovým kartám.
  Díky Rosťa

  • Odpovědět

   Zdravím Rosťo, ano, zasílám i tobě.

 • Odpovědět

  Dobrý den, máme poprvé zajištěný pobyt v Egyptě, v Hurgadě, Long Beach Hotel 12.-19.4.23. Spojení bychom potřebovali na kontakt s rodinou, základní zprávy z ČR, odeslání pár fotek. Předem děkuji za info o možnostech.

  • Odpovědět

   Dobrý den Jarko, informace zasílám.

 • Odpovědět

  Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat za bezproblémové 2 SIM s 4GB a 8GB, které jsme si dle instrukcí vyzvedli v hotelu Gemma v Marsa Alam.

 • Odpovědět

  Dobrý deň, prosím o sim s dátami. Potrebujem na máj 40 GB. Ďakujem. Michal.

  • Odpovědět

   Dobrý den Michal, 40 GB není problém, zařídím, ozvu se vám a vše dohodneme.

 • Odpovědět

  Dobry den,
  mam zaujem o cca 30-40 Gb kartu, ktorá bude dobre fungovat na Makadi Bay, konkretne Prima life Makadi hotel, aj na pláži, aj v interiéri. Náš prílet je planovaný na 1.4.2023 večer cca o 21.30. Poprosím o ponuku do mailu.
  Zároven ma zaujíma, či mi to ten váš kuriér dokáže za príplatok aj nainstalovat a ukazat, to isté, co už tu bolo dotazované, že ako nasledne zistím akuálny balans na karte. Aj vobec spustit ten internet, lebo to, ze mi dá kartu do ruky a odide, to niekedy nestaci.
  Dakujem vopred, Zuzana

  • Odpovědět

   Dobrý den Zuzko, díky i za vaši poptávku, veškeré informace vám pošlu, způsoby, jak data ověřit a jak je průběžně kontrolovat ode mne samozřejmě také dostanete. Kurýr vám karty či karty předá aktivované, které stačí jen vložit do telefonu. Požádat ho o pomoc s instalací ale samozřejmě není problém.

 • Odpovědět

  Dobrý den, v pondělí 27.3. do Hurgady v 5:05 ráno, chtěl bych jednu SIM kartu 40 GB, je to možné?

  • Odpovědět

   Dobrý den Martine, ano, je to možné, obratem se vám ozvu.

 • Odpovědět

  Dobrý deň,

  mám záujem o 4 giga dátovú SIM kartu v Ugharde. Viete mi poslať viac informácií?

  Vďaka,

  • Odpovědět

   Dobrý den Filipe, ano, zašlu.

 • Odpovědět

  Hezký večer. Mohu poprosit o ceník? V Marse bychom měli přistávat 23.3. V 05.30. Děkuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Markéto, omlouvám se, ale váš dotaz jsem si přečetl až teď čili zřejmě pozdě…

 • Odpovědět

  Dobrý večer přítel letí do Egypta Marsa Alam jakou by si měl pořídit simku.Dekuji

  • Odpovědět

   Dobrý den Heleno, posílám vám přehled všech možností mailem.

 • Odpovědět

  Dobrý den letíme z Ostravy do Marsa alam hotel Hotel Soulotel Dream Resort & Spa. Na 7 dní. Co by jste mi nabídnul za sim s dostatečnými daty.

  • Odpovědět

   Dobrý den Jano, jsem schopný nabídnout 4 až 40 GB. Záleží na vašich preferencích. Kdy letíte?

 • Odpovědět

  Dobrý deň,

  mám záujem o dátovú SIM kartu. Viete mi poslať viac informácií?

  Vďaka,

  Jozef

  • Odpovědět

   Ano Jozefe, hned posílám. Kdy a kam ltíte?

 • Odpovědět

  Pěkný den, 29. dubna přijetím do Hurgada. Pobyt máme v hotelu Three Corners Sunny Beach. A tam je pokrytí wifi velmi slabé. Řeším jak to udělat s připojením – letím se synem 14 let . V Egyptě budeme týden. Kolik dat zakoupit aby to stačilo pro dva uživatele a co mi můžete nabídnout vy takto dopředu. Plus prosím informace k předání SIM. Moc děkuji, Janečková